W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Od pedziów nie biorę   
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8436
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a'propos cejrowskiego, chyba jeszcze nie było w tym wątku, warto przypomnieć - fanom na pewno się spodoba


tu zgadzam sie z WC
nie dostrzegam pola do negocjacji w sprawie adoptowania
i wychowania dzieci przez pare gejowska

polecam obejrzeć caly odcinek
http://www.youtube.com/watch?v=nRjJW5N4RUk
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie zamieszcza się tylko fragmentu programu aby ukazać Cejrowskiego jakim niby jest burakiem sprawa jest bardzo ważna tu chodzi o adopcję dzieci przez homoseksualistów i tu każdy normalny człowiek powinien powiedzieć STOP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej przepraszam, nic nie zamieszczałem. tylko znalazłem na youtube pierwszy z brzegu.
filmik ma tytuł "Cejrowski kontra Senyszyn czyli besztanie starej komuszycy!".
miej pretensje do gościa który go zamieścił - jak rozumiem reprezentuje wasze skrzydło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy szufladkowanie ludzi na skrzydla takie czy siakie ma jakikolwiek sens procz podzialu?
jak gora wymylila dla nas prawice i lewice bysmy mieli zajecie

jesli jestes za oddawaniem dzieci homosiom to nie mamy o cztm dyskutowac
a jesli jestes przeciw takim aborcjom to wydaje Ci sie ze zajmujesz skrzydlo WC
razem z innymi ktorzy sa przeciw?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz łatwo jest sprowadzić problem do 'czy jesteś za oddawaniem dzieci homosiom?', ale jest to jedynie ograniczanie się, które niczemu nie służy, a nawet może przynieść więcej złego niż dobrego.
tak naprawdę każda sprawa tego typu jest indywidualna, oczywiście powinna być rozpatrywana pod kątem dobra dziecka, ale moim zdaniem nie powinno się ustawowo przesądzać o tym, że jak ktoś przyznaje się do tego iż jest homosiem to automatycznie oznacza to że nie może już nigdy zaadoptować dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem ani za Cejrowskim,kościołem,ateizmem,homoseksualistami wyrażam tylko swój pogląd,że to nie do pomyślenia aby dawać dzieci dwóm facetom lub kobietą natura podzieliła to tak jak jest Kobieta+Mężczyzna=Dziecko niech homosie żyją razem i bzykają się jak mają ochotę ale w swoim domu(nie afiszując się z tym) niech nie wyciągają rąk po dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
norwid




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam diametralnie odmienne przekonania od Was w sprawie Cejrowskiego.

Po pierwsze Cejrowski ma jaja, bez znajomości języka portugalskiego najął się za tłumacza do Amazonii. nauczył sie podstaw w 2 tygodnie. Za swoje poglądy został w Polsce wykopany z wszelkich możliwości zarobkowych. 2 lata chodził z gołą dupą. W Ameryce łacińskiej miał przegwizdane, ale konsekwencja i praca zrobiły swoje. Kiedy w Polsce stał się dla ELYTY persona non grata wyrobił sobie renomę w USA. Wyprodukował cykl programów "boso przez świat" za który otrzymał główną nagrodę za najlepszy program geograficzny roku. Potem został zaproszony do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w GB. Kiedy Żydzi w Nowym Jorku nagrodziły go, polscy otworzyli mu drzwi żeby nie wyszli na ciemnogród.
Dla mnie CZAPKI Z GŁÓW!! państwo SZLACHTA!
Spadku nie dostał, w totka nie wygrał, mówi to co myśli, jest znany niemal na całym świecie - a wszystko to mając wilczy bilet od czerwonej hołoty ze swojej ojczyzny.

Druga rzecz.
Film i akcja sodomitów jest jawną prowokacją. Jako że wszelkiej maści lewactwo toleruje lub popiera sodomie ich prowokacja jest akceptowalna. Prowokacja katolicka nie. Np. krzyż w Oświęcimiu, działania Bubla (JAK NAJBARDZIEJ SŁUSZNE!) w Jedwabnem.

Trzecia sprawa.
Nie chce mi się wrzucać Waszych wypowiedzi ale większość jest dziecinna, łącznie z wypowiedziami Bimiego.
- Przesadne używanie wulgaryzmów razi.
- skupianie się na NWO a nie dostrzeganie kluczowej roli w ich działaniach demoralizujących narody.
- Pastor w Szwecji za biblijne wykazanie grzeszności sodomii poszedł siedzieć - choć ponoć jest w Europie "wolność słowa" - polecam film "Postęp po szwedzku"
- Raport Kanadyjskiej Organizacji Zdrowia podał oficjalnie dane nt homoseksualizmu iż średnia ilość partnerów w życiu to 900-1200. Znajdźcie mi takich średniaków hetero. (czytałem go jakies 2-4 lata temu i raczej ciężko będzie go znaleźć)
- Homoseksualizm jest potwierdzonym stanem chorobowym na tle emocjonalnym, ULECZALNYM. W demokratyczny sposób WHO przegłosowała jego normalność.
- Michalkiewicz opisywał losy Geja generała armii Francuskiej z przed rewolucji. Wyprawiał dla znajomków orgie z użyciem młodych chłopców których później rytualnie zabijano. (sąd udowodnił mu ponad 150 morderstw) Ponoć skłonność pedofilska jest bardzo częsta u homo.
- seksedukacja - bez komentarza http://www.youtube.com/watch?v=nRjJW5N4RUk&feature=related
- niebezpieczne tematy http://www.youtube.com/watch?v=cpJ6gwlNS9o


ZABIJANIE zdrowych odruchów u ludzi względem patologii to zwykłe bestialstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ZABIJANIE zdrowych odruchów u ludzi względem patologii to zwykłe bestialstwo.


Skąd się biorą te "zdrowe" odruchy? Z tego co się nauczyłeś od rodziców, w szkole, na religii, czy wyczytałeś w gazecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

norwid napisał:
mam diametralnie odmienne przekonania od Was w sprawie Cejrowskiego. Po pierwsze Cejrowski ma jaja


To na pewno. Niewyparzony pysk i nadpobudliwy. Wystarczy pooglądać stare programy WC Kwadransa.

Cytat:
Wyprodukował cykl programów "boso przez świat" za który otrzymał główną nagrodę za najlepszy program geograficzny roku.

Nie on. Telewizja Polska. On został zatrudniony, za określoną kwotę.

Cytat:
Homoseksualizm jest potwierdzonym stanem chorobowym na tle emocjonalnym, ULECZALNYM.

Cejrowski nie podchodzi do homoseksualistów, jak do chorych, którzy potrzebują pomocy.
Znamy jego podejście. Traktuje ich raczej jak śmieci.

Ogólnie to doceniam go jako podróżnika, doceniam jego znajomość innych kultur i terenu. Ale równocześnie bardzo się dziwię, jak ktoś, kto poznał dziesiątki religii, kto poznał kultury, gdzie chrześcijaństwo nie dotarło i pewno nigdy nie dotrze, jak taki ktoś może być takim zagorzałym katolem!?

Ja uważam, że Cejrowski jest graczem, zwykłym aktorem, u którego skrajnie zboczony Katolicyzm, jest zwykłą maską sceniczną, wizytówką, po której jest rozpoznawalny. Nie wierzę, że ktoś kto wyraża się o twarzyczce naszego świętej pamięci Papy - RYJ, ma jakikolwiek szacunek do tej religii.
To jest po prostu element, który utrzymuje ich na górze.

Korwin Mikke nie zmieni swoich poglądów, bo wie, że jak będzie program o feministkach, albo o legalizacji broni, to na pewno go zaproszą, i będzie mógł promować własną osobę.
Podobnie pan Cejrowski wie, że jak gdzieś trzeba będzie przeciwstawić np. ateizm - zdewociałemu katolicyzmowi, to zostanie niewątpliwie zaproszony.
Opłaca mu się mieć tą wizytówkę, bo dzięki niej istnieje.

Moim zdaniem gra.

A zdaniem innych nawet kłamie w żywe oczy.
Zapraszam tutaj:
http://tierralatina.blox.pl/2008/04/Cejrowski-klamie.html

A na koniec jeszcze jedno istotne spostrzeżenie. Cejrowski nigdzie nie głosi tak radykalnie swoich poglądów, jak przed kamerami w Polsce. Wśród dzikich nawet słowem im nie wspomni, że istnieje jakiś Jezus.
Zresztą, o ile mnie pamięć nie myli, to sam o tym wspomniał, że tak się zachowuje. W jednym z programów, w powiedział, że się nie rozbierze, bo dopasowywuje się do kultury z którą przebywa, i wśród dzikich plemion może gonić na golasa, a tutaj musi się ubierać jak w tej kulturze przystało.
Po prostu gość wyznaje zasadę, idziesz wśród obcych zachowuj się jak oni, to dłużej pożyjesz. Przyjeżdża do Polski, wiedząc, że religia tutaj kwitnie, zachowuje się skrajnie po katolicku. Smile - Proste. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnympl




Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ej no sorry, ale pedały to pedały i tyle. mozna nazwac gejem czy jakkolwiek co nie zmienia faktu że nie jest to naturalne żeby pan , panu wkladał... .
nie przeszkadza mi że są, ale nie chcę oglądać na ulicy dwóch "gejów" liżących się.
nie mam nic do nich do momentu kiedy się nie ślinia na widok mojej d... .
W UK pozwolono dwóm takim adoptować dziecko , podstawa bo to są ludzie dobrej o opinii itd. są policjantami oboje, tatuś mamusia i tatuś tatuś.

przecież to chore.

ps. bimi ,lesbijki są jedynie bardziej estetyczne ale to też chyba normalne nie jest.

ps2 za 20 lat jesli nastąpi (?) to pewnie bedziemy juz zezwalać na dragi, pedofilię i ch. wie co jeszcze a walczyć bedziemy z tymi co mają zdrowy rozsądek i twierdzić że są jednostkami aspolecznymi.

Nie ma nic złego w tym że sie ich nie lubi czy odpycha tak czy inaczej, a co w kwesti żydów? tez biedni bo są żydami?

nie dajmy się zwariować,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie dajmy się zwariować,


No właśnie. A sam dałeś się zwariować, bo opierasz swoje poglądy na zasłyszanych, nie sprawdzonych mitach i pogłoskach.
Krzyczysz gej, gej , gej,
a tak naprawdę żadnego z nich nie znasz osobiście. Dałeś się zwariować i kupujesz czyjeś zdanie, bo nie masz swojego. Powtarzasz tylko jak małpka, bo cos wydaje ci się że jest prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johnympl napisał:
ps. bimi ,lesbijki są jedynie bardziej estetyczne ale to też chyba normalne nie jest.,

a to nie wiem. nie miałem przedmiotu "normalność" w szkole, więc ciężko mi określić co jest "normalne" a co nie.

jakbym miał się kierować statystykami to powiedziałbym, że ty i cejorwski jesteście normalni, gdyż wśród polaków homofobia jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem. w tym kontekście ja jestem nienormalny... i bardzo się z tego cieszę, bo dzięki temu nie jestem taki jak wy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
johnympl napisał:
ps. bimi ,lesbijki są jedynie bardziej estetyczne ale to też chyba normalne nie jest.,

a to nie wiem. nie miałem przedmiotu "normalność" w szkole, więc ciężko mi określić co jest "normalne" a co nie.

jakbym miał się kierować statystykami to powiedziałbym, że ty i cejorwski jesteście normalni, gdyż wśród polaków homofobia jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem. w tym kontekście ja jestem nienormalny... i bardzo się z tego cieszę, bo dzięki temu nie jestem taki jak wy. Smile

A my nie jesteśmy tacy jak ty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johnympl napisał:
lesbijki są jedynie bardziej estetyczne


Nie rozumiem w czym są bardziej estetyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie rozumiem tej całej pogoni za normalnością, każdy stara się jak najbardziej dopasować do ram społecznych, coby przypadkiem broń boże nie wystawiać za nie najmniejszej części ciała, ani nie zostawiać w środku nawet kawałka wolnego miejsca.
Homoseksualizm nie jest normalny. I chuj z tym, picie napojów przez nos też nie jest normalne, ale jeżeli ktoś tak woli to jego sprawa. Co do adopcji i małżeństw, chyba ludzie zdają sobie sprawę, że nie można "mieć ciastko i zjeść ciastko".
Wyraźnie jest napisane, że małżeństwo to związek partnerski kobiety i mężczyzny, ale jakoś wiele par go sobie olewa, i żyje "na kocią łapę", to tak jakby 300 kilowy grubas pozwał do sądu robiącego skład reprezentacji polski w piłkę nożną o to, że ten dyskryminuje jego kandydaturę z powodu jego tuszy...
Ale z drugiej strony, jeżeli ten pulchniutki będzie dobrze grał, to nie widzę żadnych przeciwwskazań w jego udziale w reprezentacji.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jesteś po prostu śmieszny dzisiaj ograniczyłeś mi ilość postów z 8 na 4 bo napisałem"A my nie jesteśmy tacy jak ty" ale w sumie co można spodziewać się po zadufanym bufonie ze swoim wielkim EGO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"dzisiaj" napisałeś więcej rzeczy. a w przeszłości jeszcze więcej - i żadna z nich nie zasłużyła na moje uznanie.
pierdolić od rzeczy każdy głupi potrafi, ale utrzymać limit większy od 4 po 250 postach, już tylko nieliczni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie to tłumacz jesteś za pedałami i każdy kto ich krytykuje ma obniżoną ilość postów to samo jeśli ktoś ma całkowicie odmienne zdanie od twojego za to ci co idą po twojej myśli mają maksymalną ilość postów jednak ja dziękuję i nie będę wchodził ci w dupę jak niektórzy na tym forum dorośnij panie administratorze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whatever - rozkminiaj to sobie jak chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czlowiek nie zostal stworzony do latania - wymyslil samolot.
Dwaj faceci nie moga miec dzieci - wymyslono adopcje dla gejow.
Pytanie: Czy te dwie kwestie sa na tym samym poziomie? Nie sadze.
Spelnianie ludzkich zachcianek nie jest droga do wolnosci, a ucieczka od niej.
Moze mi Bimi przyblizysz kwestie matryipatryjarchatu w homomalzenstwie, bym mogl lepiej zrozumiec, dlaczego niby dla dziecka jest to lepsze, niz sierociniec?

I co sadzisz o malej penetracji Twojej odbytnicy przez zapoznanego w pubie fajnego homogoscia, jestes za? Bo jesli nie, to tez jestes zacofany, ba moze nawet brzydzisz sie takim aktem!

Dodam jeszcze, ze np. starozytni Grecy, u ktorych homoseksualizm czy wrecz pedofilia byly standartem, nie chcieli adoptowac dzieci i tworzyc pedalskich malzenstw. Mieli wiecej rozumu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Moze mi Bimi przyblizysz kwestie matyipatryjarchatu w homomalzenstwie, bym mogl lepiej zrozumiec, dlaczego niby dla dziecka jest to lepsze, niz sierociniec?

nie bardzo rozumiem powody dla których czujesz potrzebę szafowania życiem rzeczywistego dziecka przy pomocy wyssanych z palca filozoficzno-politycznych dyrdymałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, Twoja wiedza w tym temacie opiera sie na logice, moja tez. Nie na doswiadczeniach.
A mi logika mowi, ze lepiej tesknic za mama i tata, niz miec dwoch tatusiow i nie wiedziec, co to jest tesknota za mama. Dla porownania, tygrysiatko zostalo adoptowane przez krowe. Jest lizane, czuje cieplo drugiego ciala. ALe tygrysem juz nigdy nie bedzie.

Pozwol, ze nie bede marnowal nastepnego posta.
Nie jestem homofobem, kiedys nawet bylem homofanem. Dopuki nie uswiadomilem sobie, ze homoseksualiz w przyrodzie jest skrajnoscia, wystepuje jedynie gdy w danym gatunku jest niedobor samic. Mimo to, zaden zwierzak nie jest homoseksualny, co najwyzej - bi. A i tak, jak ma mozliwosc, to wybiera samice.

Problem dzieci bez rodzicow jest osobnym problemem, ktory w swiecie wystepowac nie powinien.
Szukanie rozwiazania typu dajmy to dziecko parze homosi jest bledne. Nie przecze, ze dadza dziecku milosc, ale nie zaspokoja jego potrzeby przynaleznosci do rodziny - mamy i taty, dwoch uzupelniajacych sie skrajnosci. Nie dlatego, ze taki model jest wpajany przez religie, czy media. Natury nie da sie oszukac.

A co z ta penetracja, odmowil bys, czy powiedzial bys, ze spoko? Bo troche unikasz odpowiedzi.

A na osobiste odpowiem tak. Dokladnie Bimi, ja mam dzieci, a Ty nie. I kto tutaj bardziej teoretyzuje? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jesteś autorytetem w tym temacie bo...?
niech zgadnę: bo jesteś rodzicem, masz homofobię i wierzysz w Boga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Masz homofobię" - jakbym czytał GW, tyle tylko, że monitorem ciężko się później podetrzeć. -.-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale udowadniałem wam już, że homofobia jest realna.
jeśli ktoś mówi, że się brzydzi pedałów - to co to niby jest jeśli nie homofobia?
nie każecie mi chyba udowadniać zasadności użycia słowa "homofob" za każdym razem? naprawdę potrafię.
zwłaszcza żyjąc w polsce, nie ma co zaprzeczać istnieniu homofobii - to śmieszne. ona jest wszędzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12   » 
Strona 5 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Od pedziów nie biorę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile