W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Aborcja?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 20590
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto instrukcja co zrobić żeby zabić.

http://www.pardon.pl/artykul/3781/31_tysiecy_polskich_aborcji_w_anglii_za_darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wrzuta.pl/obraz/esSMiwcvf3/aborcja

http://www.wrzuta.pl/obraz/nQrO1Hosgb/aborcja

Jestem ciekaw jak kobieta Evil or Very Mad która dokonała aborcji powie swoim przyszłym dzieciom (o ile będzie je miała) ,że je kocha. Jaka to musi być hipokryzja i fałsz żeby po aborcji udawać osobę kochającą dzieci ,a kilka lat wcześniej w imię "wpadki" mogła pozbawić dziecka życia.
Otóż zawsze jest rozwiązanie mianowite: MOŻNA URODZIĆ DZIECKO I ODDAĆ JE DO ADOPCJI. Każdy zwolennik aborcji pomija tą kwestię jakby nie istniała. Tyle rodzin stara się i modli o dziecko ,a tyle kobiet dokonuje aborcji.
Jeżeli aborcja będzie tak dostępna jak to jest widoczne w artykule dodanym przez merdeka_69 to EDUKACJA I ŚWIADOMOŚĆ O ANTYKONCEPCJI BĘDZIE MAŁO POMAGAĆ. Oczywiście jest ona bardzo potrzebna ,ale wraz z nią musi zostać aborcja zakazana niezależnie od tygodnia ciąży. Poza tym aborcja powinna być surowo karana.

Merdek_69 jak patrzę na takie artykuły to moje zdanie jest coraz bardziej skrajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieznajomy popieram Cie w 100 procentach. Wczoraj w wiadomosciach usłyszałem ze w USA odkad zalegalizowano tam aborcje usunieto juz prawie 5o milionó ciąż!!! Straszne. Mam nadzieje ze wygra wybory jakis republikanin bo trzeba cos z ta sprawa zrobic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co 3min jedno dziecko umiera z głodu. Proponuje zakazać tego prawnie pod groźbą bardzo surowej kary. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzysz Nieznajomy niejaką panią co się Tysiąc nazywa.Chciała zabić dzieciaka ,lekarze się nie zgodzili.Teraz dziewczynka ma chyba cztery lata a "mamusia" do strasburga po odszkodowanie za to że ją urodziła poleciała.Co ona powie temu dziecku jak ją zapyta mamusiu dlaczego chciałaś mnie zabić?Bo o parę dioptri wzrok jej się pogorszył .
Ja dla swojego potomka dałbym się pokroić na kawałki jeśli by od tego zależało jego życie.Mam zdięcie swojego dzieciaka jak był jeszcze bąbelkiem i dla mnie to już było moje upragnione dziecko i każdy kto chciałby je skrzywdzić padł by trupem.Mam nadzieję że wszyscy oponenci kiedyś też będą mieli pociechy i zaczną mysleć podobnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 no nie poznaję kolegi,brawo brawo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie wszyscy muszą być tacy jak ty. Ja tam najbardziej cenię swoje życie.

A nie dla wszystklich płód to jeszcze człowiek

Ja nie mam na ten temat (aborcja) żadnego zdania, bo to zależy, jak na to spojrzeć.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek w tym akurat przypadku polskie prawo pozwala na dokonaie aborcji jesli zagraza ona zdrowiu badz zyciu kobiety. Nieprawda jest ze wzrok po urodzeniu dziecka tylko nieznacznie sie jej pogorszyl bo pogorszyl si ejej do tego stopnia ze prawie ten wzrok stracila. dziecko potzrebuje matki ale matki sprawnej a co pomoze niewidoma matka. Z drugiej strony skoro miala problemy ze wzrokiem po cholere decydowala sie na nastepne dziecko? Ludzie maja jednak te swoje popedy bez wzgledu na okolicznosci zewnetrzne. Bezmózgowie... No ale jak to juz sie stalo powinni jej umozliwic aborcje, z drugiej strony jesli wiedziala ze nie dostanie zgody an aborcje mogła to zrobic albo prywatnie albo u jakiegokolwiek naszego sasiadai nie musialaby skarzyc sie do Strasbourga. Sama jest sobie winna ale prawo jest prawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra Mijak,pogadamy jak się zakochasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy napisał:
Jestem ciekaw jak kobieta Evil or Very Mad która dokonała aborcji powie swoim przyszłym dzieciom (o ile będzie je miała) ,że je kocha. Jaka to musi być hipokryzja i fałsz żeby po aborcji udawać osobę kochającą dzieci ,a kilka lat wcześniej w imię "wpadki" mogła pozbawić dziecka życia.


Jestem jeszcze bardziej ciekaw jak pani Alicja jakaśtam patrzy w oczy swojemu synowi po procesach w których skarży państwo, że nie pozwoliło jej na aborcje. Z tego co wiem to dziecko ma już ok 6 lat! Przecież już rozumie, że mama ma żal do państwa o to, że nie pozwoliło go zabić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powie pewnie dziecku, że wcale tak nie myśli, ale chce wycisnąć od państwa pieniądze.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z powyższych postów wynika, za przeproszeniem, typowe pierdolenie samcze, które np. każe w pijanej kobiecie widzieć szmatę, kurwę, a w pijanym mężczyźnie gościa, który musi się wyszaleć.
W tym przypadku to Alicja Tysiąc jest godna największego potępienia z Waszej strony, bo OŚMIELIŁA się walczyć o wzrok i o odszkodowanie ?
Stawiam się przeciwko Wam i stoję po stronie każdej Alicji Tysiąc i przeciwko wszystkim , którzy mają na ustach "dzieci i ryby głosu nie mają" i tym , którzy mają dziecko na własność - dzień po dniu pieprząc i gwałcąc jego indywidualność i rozwój emocjonalny.
Znaleźli się, psiakrew, obrońcy dzieci, którzy jednocześnie będą chcieli wybierać dziecku partnera, wywoływać w nim poczucie winy, kasować charakter czy traktować jak własność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
W tym przypadku to Alicja Tysiąc jest godna największego potępienia z Waszej strony, bo OŚMIELIŁA się walczyć o wzrok i o odszkodowanie ?
.


Nie wiem czy to się tyczy mnie ,ale jak tak to gdybyś przeczytał wcześniejsze moje posty to napisałem ,że dla mnie zrozumiałe jest jeżeli kobieta dokona aborcji ,bo dziecko zagrażało jej życiu lub zdrowiu to rozumiem. Nie mam nic przeciwko temu nawet jeżeli w wyniku gwałtu. To już wybór jest jej.

Tomkiewicz napisał:

Z powyższych postów wynika, za przeproszeniem, typowe pierdolenie samcze, które np. każe w pijanej kobiecie widzieć szmatę, kurwę, a w pijanym mężczyźnie gościa, który musi się wyszaleć.


Może ty tak widzisz ja nie widzę w pijanej kobiecie ani dziwki ani kurwy, ani w pijanym mężczyźnie gościa ,który musi się wyszaleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
A co 3min jedno dziecko umiera z głodu. Proponuje zakazać tego prawnie pod groźbą bardzo surowej kary. Smile


Komzi ... Shocked

prąd i samochody codziennie zabijają ludzi ... Proponuję więc ....




nie ważne ... Wink


...

Abstrachując od tego co pisałem (pisaliśmy) we wcześniejszych postach ...chciałem zapytać, czy w tej dyskusji brała udział jakaś kobieta ?

wydaje mi się, że ...nie ...

Bo widzicie moi mili "obrońcy życia" jak też "zwolennicy aborcji" ... ta kwestia dotyczy w zasadzie czegoś innego ...a mianowicie ...naszego samczego prawa do kobiety, jej łona oraz (jej i..) naszego potomstwa ...

Wiem ...będziecie zaprzeczać ....

Ale ...zarówno tym, którzy są "za" jak i tym którzy "są przeciw" ...chodzi o to samo ... o prawo do decydowania (za siebie i za innych)...
...dlatego też moi kochani ...ten spór pozostanie nierozstrzygniety ...gdyż każdy z nas inaczej inaczej je rozumie...




Pozdrawiam Wink
_________________
"...Nie nasyci się oko patrzeniem
ani ucho napełni słuchaniem..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, chętnie posłucham bym zdania kobiety, najlepiej takiej co albo rozważała problem aborcji albo takiej co się na nią zdecydowała.
Taka konfrontacja w '4 oczy ' ma zupełnie inną wartość niż teoretyzowania takich mądrali jak my. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec wlasnie, antena zbulwersowana wysmiala mnie niedawno gdy przebrnela przez ten wątek. banda kolesi dyskutuje o aborcji jakby mieli na ten temat jakiekolwiek pojęcie, prócz własnej, samczej moralności, rozumianej na szereg sposobow. Smile
nie wiem o co jej chodzi Wink Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna podchodzi dozyc "sceptycznie" do tej strony (podejrzewam lęk przed prawdą) ale na ten temat zdecyduje sie odpowiedziec (po moich prosbach) i bedziecie miali juz opinie 1 kobiety:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byle nie była to paulinka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
byle nie była to paulinka Smile


sopokojnie:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no wiec wlasnie, antena zbulwersowana wysmiala mnie niedawno gdy przebrnela przez ten wątek. banda kolesi dyskutuje o aborcji jakby mieli na ten temat jakiekolwiek pojęcie, prócz własnej, samczej moralności, rozumianej na szereg sposobow. Smile
nie wiem o co jej chodzi Wink Laughing


Rozumiem, że już dokonała aborcji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nie rozumiesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a oto jeszcze jeden dowód że aborcja jest promowana w UE

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20080124&id=po11.txt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy napisał:

Jestem ciekaw jak kobieta Evil or Very Mad która dokonała aborcji powie swoim przyszłym dzieciom (o ile będzie je miała) ,że je kocha. Jaka to musi być hipokryzja i fałsz żeby po aborcji udawać osobę kochającą dzieci ,a kilka lat wcześniej w imię "wpadki" mogła pozbawić dziecka życia.


Znam taki przypadek. Nigdy mi nie przyszło do głowy uważać tej osoby za hipokrytke (przynajmniej w tej sprawie), być może dlatego, ze nie uwazam wczesnych etapów ciąży za dziecko. Poki nie uformuja się najwazniejsze organy i nie zacznie działać mózg.

Z drugiej strony nie uważam aborcji za zabieg kosmetyczny i protezę na ludzką nieodpowiedzialność. Aborcja jest nieeleganckim rozwiazaniem. Aborcja przeprowadzona zbyt pozno niewatpliwie jest zbrodnią.

Nieuznanie wczesnych faz ciazy za pełnego człowieka ma jeszcze jeden plus. Nie będę zmuszał zgwałconej kobiety do bezwzglednego donoszenia potomstwa gwałciciela. Ja wiem, ze moze donosic i oddac. Takie tam nic. Rzucic szkołę, studia, przerwać pracę. Dziwnym zbiegiem okolicznosci wielu obyczajowych konserwatystow nienawidzi równocześnie państwa socjalnego (bo odbiera "wolność"). Nie rozumiem osób z takim kompletem wartości...Dziwne też, jak wielu przeciwnikow aborcji nie przepada jednoczesnie za antykoncepcją, boi się feministek i lobby gejowskiego. Tu chodzi chyba o coś szerszego niż sama definicja człowieka.

PS. nie chcę szufadkować i wszystkich wrzucac do jednego wora. po prostu często widzę korelacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przeciw antykoncepcji i myślę ,że jestem tolerancyjny. Natomiast w moim odczuciu aborcja nie może przejść tyle. Zarodek ludzki jest człowiekiem bo to nie jest jakaś poczwara tylko sukcesywnie się rozwija. To ,że nie pamiętamy tego jak byliśmy w brzuchu nie czyni tego ,że nie byliśmy wtedy człowiekiem. Moim zdaniem tłumaczenie sobie ,że zarodek ,który nie ma wpełni wykształconego mózgu nie jest człowiekiem jest nie fair i w razie aborcji usprawiedliwianiem się.

Kurwa gwałt to jest co innego już to pisałem.

Cytat:
Ja wiem, ze moze donosic i oddac. Takie tam nic. Rzucic szkołę, studia, przerwać pracę.


Wiem ,że to ciężkie ,ale w przypadku "wpadki" sama postawiła się przed takim wyborem. Trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów i dokonać wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To ,że nie pamiętamy tego jak byliśmy w brzuchu nie czyni tego ,że nie byliśmy wtedy człowiekiem.


Niektórzy pamiętają więc poczytaj na ten temat troszkę albo porozmawiaj z takimi ludźmi i na pewno będziesz rozumiał troszkę więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11   » 
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Aborcja?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile