W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dwa tysiące lat przed strachem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 946
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konik polny




Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 12 Lis '09   Temat postu: Dwa tysiące lat przed strachem Odpowiedz z cytatem

Nareszcie mam nadzieje, że wszystkie moje zabiegi o odżydzenie Polski ujrzą światło dzienne! Jestem emerytem. Laptop kupił mi syn, a za pocztę płaci za mnie córka. Brak mi środków finansowych aby wydać książkę, którą napisałem, nie będąc żydem. Mimo moich starań w wielu wydawnictwach, jedno wydawnictwo chciało ją wydać, określając jako ciekawą pozycję, ale za moje pieniądze, których nie mam. Nie mam własnej strony w internecie, a zresztą, jak przeczytaliby moje publikacje, uznali by za spam i zablokowali.
Napisałem książkę pt." Dwa tysiące lat przed strachem." Jest to książka oparta na prawdzie historycznej o Józefie z Arymateii. ż pozoru wydaje się, że jest to książka kościelna. To nie prawda. Zechciejcie Państwo przeczytać pierwszy tom, który ma ok. 130 stron formatu A4. Chciał bym aby ta książka była umieszczona na stronach internetu, aby prawda, której żydzi w Polsce tak pilnują aby nie ujrzała światła dziennego.


Ponieważ autor książki po 2 dniach zmienił zdanie i poprosił o usunięcie jej z forum, link do książki został usunięty 14 listopada o 21:00. Kto zdążył ściągnąć niech się cieszy Smile /Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie zdążyłem przeczytać, ale w drugiej części na pewno będzie coś o Św. Graalu i Excaliburze! Wink Bo grunt to prawdę odkrywać za pomocą fiction, a nie science... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dwa tysiące lat przed strachem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile