W razie awarii sprawd¼ t.me/prawda2info

 
Piotr Bein - Podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu?  
Podobne tematy
dr Bein i autodestrukcja Nwo57
Hormeza, czyli Paracelsus kontra blog grypa666 28
Medyczne i anty-medyczne próby depopulacji ¶wiata2bez ocen
Koniec ¦wiñskiej Apokalipsy 666?1
Na blogu Burgermeistrów siê rozkrêca 4bez ocen
Znalaz³e¶ na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 g³osów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Ods³on: 28950
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 19:01, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisa³:
Miernoty - bo ju¿ tak siê wyra¿ê, bo mna a¿ ponosi


Nie da siê ukryæ, czy bêdzie to zatem wywód pe³en emocji nie poparty wiedz±? Zaczynamy ...

Erwin napisa³:

- takiej jak w sk³adzie poni¿ej nigdy nie brakuje, którzy bêd± albo agentami miedzynarodowego syjonizmu, albo zwyk³ymi zazdro¶nikami s³awy czy sukcesu w czymkolwiek u innych ludzi.


Prosi³bym sprecyzowaæ bo nie wiem czy mam odpieraæ ataki o bycie syjonistycznym agentem czy zarzuty o bycie pod³ym ma³ym i zazdrosnym?

Co do tych pierwszych, to (przynajmniej ¶wiadomie) staram siê nie wspieraæ syjonizmu, z gruntu rzeczy jestem mu przeciwny, wspieram ¯ydów z Naturei Karta (NKUSA)

Co do drugiej opcji, to z tego co siê orientuje ( co sam Pan Bein pisa³) na rzekomo "jego" imprezê przysz³o ko³o 100 osób, natomiast w Warszawie by³o ich ko³o 300, bior±c pod uwagê fakt i¿ wej¶cie na imprezê warszawsk± by³o ¶rednio 3 razy dro¿sze nie widzê powodów do kompleksów ( oczywi¶cie mówiê to imieniu swoim a nie organizatorów)

Dok³adaj±c do tego bardzo materialn± postawê Pana Beina w Warszawie ¶miem twierdziæ ¿e zarzut nr.2 powinien Pan kierowaæ do nikogo innego jak do tego w³a¶nie Pana.

Erwin napisa³:

Oto ta lista z tego w±tku, która pragnie o¶mieszaæ cz³owieka, ostrzegaj±cego polaków od nieszczê¶cia kalectwa, czy ¶mierci.
Ordel
SzewczykDratewka
boooor
capricornus
wintermute
Norbi


Trudno mi siê wypowiedzieæ w sprawie pobudek pozosta³ych wymienionych, je¶li chodzi o moje, to by³a to nic innego jak chêæ bronienia dobrego imienia organizatorów, których Pan Bein z niewiadomych mi przyczyn próbowa³ umiejscowiæ w sytuacjach które nigdy nie mia³y miejsca, co z reszt± zosta³ dok³adnie wyt³umaczone, zatem odsy³am do lektury, bo jak Pan rzek³ najwyra¼niej ten wywód jest oparty na emocjach a nie faktach.

Erwin napisa³:

Tak siê akurat sk³ada, ¿e od Beinowych pierwszych filmików wszystko siê zaczê³o parê miesiêcy temu, gdy nikt z przeciêtnych polaków nie mia³ pojêcia o iluminackim tajnym planie trucia rtêci± i to ju¿ od zaraz w tej jesieni. Akurat ¶ledzê tê sprawê od dawna i ca³y jej rozwój. Mo¿na ju¿ nawet powiedzieæ, ¿e gdyby nie Bein nie powsta³by blog grypa666. A blog ten jakby nie by³o przyhamowa³ imped tego iluminackiego planu. Choæby decyzja minister Kopacz mog³a byæ powodowana t± edukacj± do jakiej przyczyni³ sie ten blog.


Z tego co mi wiadomo, to Jane Burgermaister mówi³a co¶ o chipach w szczepionkach i u¿ywaniu potem HAARPa, jako ostatecznego celu, natomiast spora dawka rtêci jest nie tyle celem co ¶rodkiem do ukrycia prawdziwej zawarto¶ci szczepionek i ich celu, oraz ewentualnych przyczyn ¶mierci ( przyczyny bêd± podawane jako rtêæ i skwalen a nie chipy ) Oczywi¶cie jest to tylko powtórzona teoria, nie potrafiê siê do niej odnie¶æ.

Jednocze¶nie chcia³bym przypomnieæ ¿e historie "o szczepionkach" kr±¿y³y po sieci znacznie wcze¶niej ni¿ "pierwsze Beinowe filmiki"

Chcia³bym te¿ przypomnieæ przypadek profesor Mosse pracuj±cego dla Mossadu, który w dzieñ po telewizyjnym wyst±pieniu w sprawie szczepionek zosta³ zaatakowany przez wojsko na ulicy w bia³y dzieñ i wywieziony w nieznanym kierunku.

http://www.youtube.com/watch?v=_yBapEIBMaI&feature=player_embedded

Podaje ten przyk³ad by obaliæ tezê o jakiejkolwiek odkrywczo¶ci twierdzeñ Pana Beina gdy¿ je¶li takich by siê dopu¶ci³, prawdopodobnie nie móg³ by ju¿ prowadziæ bloga, w gruncie rzeczy nie móg³by ju¿ niczego. Jednak z niewiadomych powodów Pan Bein pomimo, ¿e jak Pani twierdzi uratowa³ Polskê od szczepionek, to chodzi wolny i nawet je¼dzi po Polsce, póki co w³os mu z g³owy nie spad³, musia³ jedynie spaæ na ¶rednio wygodnym ³ó¿ku w Warszawie, co wyzwoli³o w nim przyp³yw ¿ó³ci wzglêdem organizatorów.

Zastanawiaj±ce, prawda ?

Erwin napisa³:

To ³ancuch poszczególnych decyzji wybitnych ludzi zmienia rzeczywisto¶æ.

Z ca³± pewno¶ci±, jednak zanim bêdzie mo¿na to orzec wieki mijaj±, wiêc póki co, wstrzyma³ bym siê z wrêczaniem orderów.

Erwin napisa³:

Mieæ odwagê wyst±piæ jawnie to te¿ wybitno¶æ. To siê przecie¿ wi±¿e z ryzykiem osobistym. Traci siê pracê, sprowadza na siebie zagro¿enie ¿ycia itp.


Obserwuj±c Pana Beina odnosi³em wra¿enie ¿e bardziej ni¿ utrata zdrowia grozi mu ryzyko totalnego pogr±¿enia siê w marazmie, wydaje mi siê ¿e w jego przypadku to w³a¶nie stanowi o jego dzia³alno¶ci a nie pêd i zapa³ do dzia³ania, wszak prowadzenie pisalni jak± jest blog tego Pana nie uzasadnia do aresztowania, blog jest traktowany jako swoijego rodzaju "dziennik na zapasiki" a wiêc policja nic mu nie mo¿e zrobi i o tym dobrze wie.



Erwin napisa³:

Wiêc to zwyk³a dziecinna zazdro¶æ ka¿e doszukiwaæ siê miernotom innych dzia³añ u takich wybitnych ludzi jak np P.Bein.


Jedyn± dzia³alno¶cia jak± zauwa¿am u Pana Beina jest (niew±tpliwie) wielki trud do o¶mieszenia ca³ego ruchu osób sceptycznych co do szczepieñ, bo je¶li przeciêtny Kowalski bêdzie mia³ pos³uchaæ minister zdrowia czy szaleñca ³±cz±cego satanistów, ¯ydów i szczepionki w jedno, to zapewniam ¿e pos³ucha Pani minister.

Z mojego punktu widzenia ten cz³owiek przemys³owi farmaceutycznemu wyrz±dza nie tyle szkodê co napêdza koniunkturê. Jestem wstanie zrozumieæ ¿e ludzie m³odzi, nie obeznani w tych procesach mog± to mylnie pojmowaæ, jednak Pan Bein powinien mieæ wiêcej rozumu, oczywi¶cie zachodzi w takim momencie podejrzenie, i¿ jest po prostu agentem wp³ywu na us³ugach farmacji, tego jednak nie potrafiê udowodniæ, o czym zreszt± ju¿ wielokrotnie pisa³em.

Erwin napisa³:

Co do mnie Bein jedynie ugruntowa³ ju¿ dawno posiadan± swoj± wiedzê. Dziêki niemu jedynie nabra³em odwagi, ¿e zanim by mnie ekipa poszukiwawcza z szczepionk± mia³a zgwa³ciæ, to musieli by mnie d³ugo szukaæ po kraju zanim by mnie dopadli. A i wdedy nawet nie wbiliby mi tego szpiczastego metalowego h..a, bo albo bym sam skoczy³ z piêtra na bruk, albo bym wczesniej wbi³ kosê zza pazuchy w basior któregokolwiek tych gwa³cicieli, gdyby wchodzili mi do domu przez wy³amywanie drzwi, albo dopadli mnie na ulicy podczas czajenia siê na mnie.


Trudno nie zrozumieæ Pañskich obaw, jednak zak³adanie ¿e bez Pana Bina nie posiad³ by Pan tej samej wiedzy jest ju¿ wielk± spekulacj±.

Erwin napisa³:

Ja rozumiê, ¿e ta szczepionka grypa666, aplikowana w stanie wyj±tkowym i pod przymusem, jest to po prostu przesy³ka od Lucyfera. A ja jego samego mam w d...e, .


Radze za tem czym prêdzej opró¿niæ odbyt, trzymanie tam lucyfera mo¿e byæ gro¼niejsze od szczepionek.


Erwin napisa³:

bo mam go w swojej intelektualnej opozycji. I tak ma w³a¶nie wygl±daæ walka z zastêpami niegodziwych duchów w miejscach niebiañskich. Ef 6:11-13.
Najprawdopodobniej mog³oby byæ i tak, ¿e przy takim d³ugim poszukiwaniu w celu zaszczepienia czy schwytania np mnie, odwo³ana by³aby ju¿ pandemia.

Ogólnie wyra¿ê jaszcze s³owa uznania dla Garicona, który z ta miernot± podj±³ logiczn± argumentacjê, ¿e licz± siê fakty, a nie doszukiwanie siê u³omno¶ci ludzkich.


Radze Panu, zapoznaæ siê z definicj± s³owa "fakt", odnoszê wra¿enie, i¿ rozumie je Pan w bardzo opaczny sposób

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 19:12, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

softsoul1802 napisa³:
My¶l± przewodni± jest to, i¿ prosi³am rozmówców o dowody na poparcie tych stwierdzeñ i nie otrzyma³am. Jest to metafora do tego, i¿ je¶li istniej± powa¿ne zarzuty, powinny byæ te¿ dowody, które te zarzuty czyni± wiarygodnymi.


Czy mo¿e Pani sprecyzowaæ co do jakich twierdzeñ zabrak³o dowodów oraz wskazaæ osoby które tych dowodów nie dostarczy³y?

Je¶li mia³bym siê donie¶æ do swoich zarzutów to dotyczy³y one k³amliwych twierdzeñ Pana Beina o organizatorach co te¿ wykaza³em. Nastêpnie wytkn±³em temu Panu jego wysoce nieodpowiedzialne wypowiedzi wzglêdem ¯ydów, których dopuszcza³ siê podczas seminarium w Warszawie, jednak nie zarzucam mu tego gdy¿ nie jestem ¯ydem, mogê mu to tylko wytykaæ co te¿ czynie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Norbi




Do³±czy³: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 01:44, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grypa666
Cytat:

Uwaga: doszla do nas informacja, ¿e w krakowskim klubie “Pralnia” dystrybuowane s± pytki DVD z nagraniami Piotra Beina i Jane Burgermeister. Jakakolwiek odplatna dystrybucja tych materialow nie posiada zgody autorów i jest nielegalna.

reklama? Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 09:22, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisa³:
grypa666
Cytat:

Uwaga: doszla do nas informacja, ¿e w krakowskim klubie “Pralnia” dystrybuowane s± pytki DVD z nagraniami Piotra Beina i Jane Burgermeister. Jakakolwiek odplatna dystrybucja tych materialow nie posiada zgody autorów i jest nielegalna.

reklama? Very Happy


Z tego co pisa³ do mnie cz³owiek z klubu Pralnia, wydanie nagrañ z Panem Beinem jest ostatni± rzecz± jakiej by sobie ¿yczyli. S± co prawda klubem dyskusyjnym, ale wg ich opinii, tre¶ci wypowiadane przez PB nie s± czym¶ z czym by sie chcieli identyfikowaæ, i pomimo i¿ zwykle udostêpniaj± na sieci materia³y ze swoich spotkañ to tym razem na www pisze jak byk ¿e materia³ów nie pokarz± z powodu "trudno¶ci technicznych" Bardzo to wymowne.

Je¶li kto¶ rzeczywi¶cie nagra³ PB to pewnie on sam albo jacy¶ sympatycy i teraz PB robi powtórnie zamieszanie wokó³ swojej osoby; "kolejny atak na Piotra Beina, chca go ograbiæ z pieniêdzy!" Szopka, b³azenada, warcholstwo.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Erwin




Do³±czy³: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 11:55, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za obszern± wypowied¼ SzewczykDratewka. Do³adowa³a mi tyle do koryta, ¿e a¿ mi przela³o i biegam ze ¶cierk± dooko³a, a jeszcze czeka mnie mozolne wydalanie samego Lucyfera, za pañsk± porad±. Odpuszczam wiêc sobie ju¿ te gadki. Moj± odpowied¼ uznajê za kwintesencjonaln± i niemam nic do dodania. Nadmieniê jedynie tylko to, ¿e Bein dlatego przyczyni³ siê wybitnie dla edukacji Polaków, ¿e zna³ dobrze zagadnienie i przedstawi³ wyra¼nie i szybko, bo jego wiadomo¶ci nie wymaga³y t³umaczeñ i ³atwo dotar³y do Polaków na czas.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
capricornus




Do³±czy³: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 22:58, 08 Lis '09   Temat postu: Piotr Bein - Podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu? Odpowiedz z cytatem

O¶widczam, ¿e w klubie Pralnia w Krakowie nie s± rozprowadzane jakiekolwiek materia³y z nagraniami ze spotkañ Pana P.Beina. Nie sprzedajemy tak¿e ¿adnych materia³ów ze spotkañ z Jane Burgermeister poniewa¿ nie dysponujemy takimi.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 01:06, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisa³:
Bein dlatego przyczyni³ siê wybitnie dla edukacji Polaków, ¿e zna³ dobrze zagadnienie i przedstawi³ wyra¼nie i szybko, bo jego wiadomo¶ci nie wymaga³y t³umaczeñ i ³atwo dotar³y do Polaków na czas.


Byæ mo¿e, a byæ mo¿e nie. Z pewno¶ci± nie by³ pierwszy w tym temacie, wiêc dziwi to wci±ganie go na o³ta¿e walki z farmacj±. Natomiast z pewno¶ci± przy³o¿y³ rêkê do rozdmuchania tematu w¶ród polskich dzieci i m³odzie¿y - FAKT!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 10:50, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poni¿ej TVN zrobi³ dok³adnie to o czym mówi³em, wziêli Beina na tapetê jako g³os ruchu przeciw szczepionkowego. Stary, nieogolony i flejtuchowato wygl±daj±cy paranoidalny facet mówi o lunatykach. Z pewno¶ci± taki wiêcej wie "na temat" ni¿ stary dobry lekarz pierwszego kontaktu co z pewno¶ci± poleci siê zaszczepiæ.

Brawo dla Beina, akcje o¶mieszania ruchu sceptyków wzglêdem szczepieñ wykona³ bezb³êdnie. Jak g³upim trzeba byæ by tego nie rozumieæ lub jak sprytnym?

Ponawiam pytanie: Piotr Bein - podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Garicon




Do³±czy³: 12 Wrz 2009
Posty: 30
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 15:12, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li nawet ¼le zrozumia³em jakie¶ rzeczy na samym pocz±tku, to teraz wiele siê wyja¶ni³o.

Przeczyta³em ca³o¶æ od A-Z, tak ze strony SzewczykDratewka, jak i Piotra Beina i mam pe³niejszy obraz sytuacji.


1. Ta¶my prawdy SzewczykDratewka:

Z posta NR1:

Cytat:
SzewczykDratewka - Póki co materia³y zosta³y zdeponowane w dwóch lokacjach i raczej nie zamierzam ich upubliczniaæ, nie nale¿ê do ludzi pod³ych, jednak¿e z zainteresowaniem bêdê siê Panu przygl±daæ, Panu jak i Pañskim oraz pana pracowników poczynaniom na terenie Polski.


Cytat:
SzewczykDratewka - Okazje do bezpo¶redniej rozmowy mia³em na cyklu seminariów "Codex Alimentarius a nasze zdrowie2" w Warszawie gdzie odpowiada³em za nagranie materia³u i pomoc techniczn± ludziom z fnbg.org których w miarê mo¿liwo¶ci wspieram.


Cytat:
SzewczykDratewka - ...Pan Bein po imprezie zwierza³ siê w 4 oczy ze...


Cytat:
SzewczykDratewka - Ca³o¶æ Pañskich wyst±pieñ tych oficjalnych jak i nieoficjalnych w rozmowie w 4 oczy zosta³a zarejestrowana ( mia³em przy sobie dzia³aj±cy microport ), równie¿ Pañskie wypowiedzi o ¯ydach, o Pañskim pochodzeniu, opowie¶ci o tym jak to ¯ydzi maj± zaoraæ Polskê i zniszczyæ nasz naród. Stoi to w du¿ej sprzeczno¶ci z tym co Pan prezentuje na co dzieñ “goni±c ¿ydo¿erców” z forum grypa666 choæ jednocze¶nie ich Pan podpuszcza do antysemityzmu – zaiste – talmudyczna mentalno¶æ.


Zastanawia mnie, dlaczego Pan wszystko przekrêca. Czytam wypowiedzi Beina w komentarzach na blogu i nigdy czego¶ podobnego nie zaobserwowa³em. Wydaje mi siê, ¿e to raczej Panu co¶ siê wydawa³o, ni¿ mia³o miejsce. Faktem jest, ¿e mamy z³ych ¯ydów i dobrych, z³ych Polaków i dobrych, z³ych Niemców i dobrych.

Je¶li Pan uwa¿a, ¿e ¯ydzi s± tylko i wy³±cznie dobrzy to wspó³czujê. A jak Pan uwa¿a, ¿e s± dobrzy i ¼li to niczym siê nie ró¿nimy, z tym co mówi Piotr Bein. Z³ych u w³adzy okre¶la judeocentrycy i czy to ¼le? Chyba nie. Moim zdaniem, do tej grupki zaliczaj± siê wszyscy którzy realizuj± ¶wiadomie ten plan NWO i nie musz± byæ od razu ¯ydami.

Nie wiem czego mo¿na tu siê czepiaæ, powtarza Pan to z pamiêci, tak jak Pan to odebra³, rozmowy w 4 oczy, po spotkaniu raczej prywatne i mo¿e nawet pó¼n± por±, tego nie wiem ale zdaje siê, ¿e wszystko skoñczy³o siê o 1 w nocy!

I rozmowy o tej porze, wywleka Pan na forum z pamiêci, bez dowodów, chwali siê, ¿e je nagra³ i tak Pan reprezentuje fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic).

---

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2"
organizowa³o fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
http://fnbg.org

Reprezentant na forum: SzewczykDratewka (nagranie materia³u i pomoc techniczna)

Warszawa 27.10.2009 - Cena 55 z³

Nagranie rozmów w 4 oczy po spotkaniu GRATIS!



2. Sk±d jad SzewczykDratewka na forum?:

Zastanawiam siê sk±d ta nienawi¶æ i jad na forum z Pana strony w kierunku ka¿dego, oczywi¶cie ubrany w piêkne s³owa. Nawet dosta³o siê u¿ytkowniczce forum softsoul1802, która tylko wnios³a ciekawy w±tek do tej dyskusji:

Cytat:
softsoul1802 - "Je¶li Polak ci nie zaszkodzi³, znaczy to, ¿e ju¿ ci pomóg³"




3. Uzupe³niam dyskusjê o linki dotycz±ce ca³ej sprawy:

Burgermeister w Polsce 26-28 pa¼dziernika 2009 - http://grypa666.wordpress.com/2009/10/31.....nika-2009/
“Sympatetyk” fnbg szantazuje Beina za “antysemityzm” - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/04.....ysemityzm/
C.d. s±du kapturowego nad agentem wp³ywu - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09.....em-wplywu/
Piotr Bein - http://piotrbein.wordpress.com
Grypa666's Blog - http://grypa666.wordpress.com

vs.

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2" organizowa³o fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
http://fnbg.org
SzewczykDratewka

Klub Pralnia Kraków Wspó³organizator spotkania w Grotesce.
http://pralniakrakow.pl
capricornus
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 18:03, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garicon napisa³:
Je¶li nawet ¼le zrozumia³em jakie¶ rzeczy na samym pocz±tku, to teraz wiele siê wyja¶ni³o.


Czekamy zatem na prawdy objawione ...

Garicon napisa³:


Zastanawia mnie, dlaczego Pan wszystko przekrêca. Czytam wypowiedzi Beina w komentarzach na blogu i nigdy czego¶ podobnego nie zaobserwowa³em.

A jak Panu Monsanto powie ¿e GMO jest zdrowe to te¿ Pan uwierzy? Pan Bein nieustannie modyfikuje swoje wpisy, przypomina to opisane przez Orwella ministerstwo prawdy, ci±g³a manipulacja w ty³.

My¶le ¿e Pañskie pierwsze zdanie ...

Garicon napisa³:

Przeczyta³em ca³o¶æ od A-Z, tak ze strony SzewczykDratewka, jak i Piotra Beina i mam pe³niejszy obraz sytuacji.


... t³umaczy Pañskie podej¶cie do zagadnienia prawdy i faktów. Sugeruje nastêpnym razem najpierw czytaæ ca³o¶æ a dopiero pó¼niej biæ piane. Jedziemy dalej ...

Garicon napisa³:

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2"
organizowa³o fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
http://fnbg.org

Reprezentant na forum: SzewczykDratewka (nagranie materia³u i pomoc techniczna)

Warszawa 27.10.2009 - Cena 55 z³

Nagranie rozmów w 4 oczy po spotkaniu GRATIS!


Cudownie, w koñcu po tak du¿ym okresie czasu ( prawie 2 tygodnie ) i sporej ilo¶ci upomnieñ wys³anych do tego Pana, Piotr Bein wreszcie choæ jedn± rzecz prawdziwie napisa³, du¿o wody w Wi¶le up³ynê³o zanim przesz³o mu przez gard³o przyznaæ kto to organizowa³ Jednak znów nie napisa³ ca³ej prawdy, w tym o biletach, gdy¿ w przedsprzeda¿y by³o to 45 pln, studenci mieli je po 30 pln a osoby niepe³nosprawne mia³y "wjazd" gratis.

No có¿, byæ mo¿e za jakie¶ pó³ roku (przy dobrych wiatrach) uda siê w koñcu Panu Beinowi wreszcie przypomnieæ fakty z tamtego wieczoru, póki co najwyra¼niej ma ca³y czas z tym problem. Mo¿e to wp³yw ¶wiñskiej grypy ?

Garicon napisa³:

2. Sk±d jad SzewczykDratewka na forum?:

Zastanawiam siê sk±d ta nienawi¶æ i jad na forum z Pana strony w kierunku ka¿dego,oczywi¶cie ubrany w piêkne s³owa.

Nawet dosta³o siê u¿ytkowniczce forum softsoul1802, która tylko wnios³a ciekawy w±tek do tej dyskusji:

Cytat:
softsoul1802 - "Je¶li Polak ci nie zaszkodzi³, znaczy to, ¿e ju¿ ci pomóg³"



Je¶li boli Pana moja dobra pamiêæ i precyzyjna forma wypowiedzi, to nic na to nie poradzê. Ja osobi¶cie chwale sobie umiejêtno¶æ wykazywania za pomoc± faktów oczywistych nieprawd, gdyby by³o inaczej nie by³o by tu dla mnie miejsca.

Zacytowana Pani, zada³a pytanie które by³o tak nieprecyzyjnie ¿e nie sposób by³o na nie odpowiedzieæ bez zadania pytania pomocniczego, zapewne nie mia³a nic przeciwko, wszak po to prowadzi siê dyskusje by zrozumieæ innych i móc siê ustosunkowaæ. Niestety do tej pory siê jej to nie uda³o. Trudno stwieerdziæ, czy wynika to z jej braku czasu, czy z czego¶ innego, natomiast Pañskie insynuacje, o moim rzekomo jadzie w kierunku czy tej Pani czy ju¿ "ka¿dego" jest wielk± spekulacj±, czy jest Pan w stanie wej¶æ w umys³ ka¿dego by móc siê wypowiadaæ?

Zak³adam, ¿e dyskutujemy tu raczej nie tyle o"moim jadzie w stosunku do ka¿dego" co precyzyjne i rzeczowo wy³o¿onych przeze mnie zarzutach nie prawdomówno¶ci i paskudnych spekulacji uprawianych przez Pana Beina które uczyni³em oraz niemo¿no¶æ ich przez Pañstwa podwa¿enia i to jest faktyczn± przyczyn± frustracji któr± pan prezentuje ubieraj±c j± w p³aszczyk rzeczowej dyskusji, ci±gle mnie nêkaj±c.


Garicon napisa³:

3. Uzupe³niam dyskusjê o linki dotycz±ce ca³ej sprawy:

Burgermeister w Polsce 26-28 pa¼dziernika 2009 - http://grypa666.wordpress.com/2009/10/31.....nika-2009/
“Sympatetyk” fnbg szantazuje Beina za “antysemityzm” - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/04.....ysemityzm/
C.d. s±du kapturowego nad agentem wp³ywu - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09.....em-wplywu/
Piotr Bein - http://piotrbein.wordpress.com
Grypa666's Blog - http://grypa666.wordpress.com

vs.

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2" organizowa³o fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
http://fnbg.org
SzewczykDratewka

Klub Pralnia Kraków Wspó³organizator spotkania w Grotesce.
http://pralniakrakow.pl
capricornus


Jaki sens dawania linków do bloga Pana Beina skoro technicznie rzecz bior±c nie ma tam ¿adnej mo¿liwo¶ci sprawdzenia czy co¶ nie by³o pod os³on± nocy zmieniane. Pan Bein dokonuje modyfikacji wpisów, nie zaznaczaj±c wyra¼nie która czê¶æ jest "oryginalna" a która nowa oraz kasuje posty które nie pasuj± do jego wersji "prawdy".

Z tej w³a¶nie przyczyny przenios³em temat dyskusji tutaj, poniewa¿, zmian wypowiedzi mo¿na dokonywaæ maksymalnie do 30 minut od wpisu. Zapraszam wiêc Pana to porównania tego co jest cytowane na górze tego wpisu ( na pierwszej stronie o góry ) oraz wersji która obecnie widnieje na blogu Pana Beina ( czê¶æ ju¿ Pan zacytowa³ ) Wydaje mi siê, ¿e w czytelny i jasny sposób wyja¶nia to rzeczy o których tu piszê.

Proponuje Panu, zaj±æ siê czym¶ bardziej kreatywnym ni¿ ci±g³e atakowanie mojej osoby. Je¶li Pan Bein nak³ama³ i na wyz³o¶liwia³ siê w stosunku do ludzi którzy mu zaufali, to teraz mo¿e mieæ sam do siebie pretensje, nikt mu tego robiæ nie kaza³, a co nim powodowa³o to ju¿ inna sprawa, dlatego pytanie zadane w g³ównym temacie "Piotr Bein - Podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu?" wci±¿ pozostaje aktualne.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Garicon




Do³±czy³: 12 Wrz 2009
Posty: 30
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 18:29, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
SzewczykDratewka - Z tego co pisa³ do mnie cz³owiek z klubu Pralnia, wydanie nagrañ z Panem Beinem jest ostatni± rzecz± jakiej by sobie ¿yczyli. S± co prawda klubem dyskusyjnym, ale wg ich opinii, tre¶ci wypowiadane przez PB nie s± czym¶ z czym by sie chcieli identyfikowaæ, i pomimo i¿ zwykle udostêpniaj± na sieci materia³y ze swoich spotkañ to tym razem na www pisze jak byk ¿e materia³ów nie pokarz± z powodu "trudno¶ci technicznych" Bardzo to wymowne.


- Wypowiada siê Pan w imieniu Pralni - Czy dosta³ Pan pozwolenie? W±tpiê!

- Wcze¶niej staje Pan w obronie fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic) - Czy dosta³ Pan pozwolenie? W±tpiê!

- Czy Pana zaatakowa³ Piotr Bein osobi¶cie gdziekolwiek - NIE! Ale poczu³ Pan, ¿e musi stan±æ w obronie s³abszych, bez wzglêdu na ¶rodki, bez wzglêdu na s³owa, bez wzglêdu na formê - CHOWAJ¡C SIÊ ZA LOGINEM - jakby co konta nie ma!

- Atakuje Pan, za rzekomy antysemityzm Piotra Beina, opieraj±c to o prywatn± rozmowê w 4 oczy, prawdopodobnie ko³o 1 w nocy, któr± Pan nagra³ jako zabezpieczenie, ale Pan tego nagrania nie ujawni, natomiast czuje siê Pan cudownie nim szanta¿uj±c w mailach Piotra Beina i ZDRADZAJ¡C PRAWDOPODOBNE JEJ TRE¦CI NAM NA FORUM!

- Swoj± obronê ¯ydów w Polsce, ba i na ¦wiecie i oczywi¶cie Polaków przed Piotrem Beinem uzasadnia Pan jednym zdaniem, próbuj±c jakby udowodniæ swoj± prawdomówno¶æ, cytujê: "...wspieram ¯ydów z Naturei Karta (NKUSA)". A kto nie wspiera?

- Je¼dzi Pan po ka¿dym na forum na prawo i na lewo, ³api±c za ka¿de s³ówko, cel u¶wiêca ¶rodki, a Pan przecie¿ ma racjê, bo jak¿e by mog³oby inaczej, a prawdy w³a¶nie nale¿y broniæ dok³adnie w ten sposób. Za ka¿dym razem bêd±c przekonanym o wygranej i podkre¶laj±c to publicznie o swojej wy¿szo¶ci.

- I najlepsze, jak Pan sam okre¶la Piotra Beina:

Cytat:
SzewczykDratewka - Stary, nieogolony i flejtuchowato wygl±daj±cy paranoidalny facet mówi o lunatykach. Z pewno¶ci± taki wiêcej wie "na temat" ni¿ stary dobry lekarz pierwszego kontaktu co z pewno¶ci± poleci siê zaszczepiæ.


- Porównuje Pan Piotra Beina do Hitlera, Goebels i paru innych potworów minionej epoki, czy to nie za daleko posz³o?:

Cytat:
Garicon/JA - Nie jest antysemit±, sam z reszt± sprawdzi³, ¿e ma powiedzmy pochodzenie ¿ydowskie.

SzewczykDratewka - Hitler, Goebels i paru innych potworów minionej epoki te¿ mia³o korzenie ¯ydowskie, nie przeszkodzi³o im to jednak w eksterminacji tej nacji


- W kilku miejscach podkre¶la Pan, ¿e nie JEST OSOB¡ POD£¡. Naprawdê, bo pokazuje Pan co¶ zupe³nie odwrotnego!

Cytat:
SzewczykDratewka - ...w Warszawie gdzie odpowiada³em za nagranie materia³u i pomoc techniczn± ludziom z fnbg.org których w miarê mo¿liwo¶ci wspieram.


- Wspieram ZA FREE czy pracujê ZA KASÊ - to du¿a ró¿nica, powiedzia³bym ogromna, doda³bym KOLOSALNA! I jak Pan ich teraz wspiera na tym forum za pomoc± K£AMSTW -> czytaj poni¿ej!

- Nie jest Pan adwokatem, nie jest Pan rzecznikiem prasowym, nie jest Pan prezesem fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic) [chyba?], nie jest Pan w³a¶cicielem Klubu Pralnia... WIÊC KOGO PAN TUTAJ REPREZENTUJE?

- Zrobi³ Pan cokolwiek dla polskiego ruchu anty-szczepionkowego, poza atakiem Piotra Beina, wy¶mianiem i prób± zniszczenia reputacji pod przykrywk± fnbg.org, gdzie Pan podobno pracuje lub wspiera, to dwie ró¿ne rzeczy. Piotr Bein chyba pamiêta z kim tam rozmawia³ i pewnie siê domy¶la kto kryje siê za tym loginem: SzewczykDratewka.


Piêknie przygotowany Post Nr 1, nowy temat na forum + ca³a akcja:

K£AMSTWO 1:

Cytat:
"SzewczykDratewka - Waln±³em tego kloca bo po mojej konfrontacji z Panem Bein-em dosta³em trochê mailów równie¿ st±d w sprawie tego Pana. Ogólnie rzecz bior±c maile sprowadza³y siê do tego, ¿e gratulowano mi rozprawy z tym hochsztaplerem."


Ju¿ w pierwszym po¶cie pisze Pan, ¿e dosta³ Pan wsparcie cytujê: "trochê mailów" sk±d, cytujê: "równie¿ st±d" z forum Prawda2? - musi byæ Pan s³awny, bo skoro Pana spam z bloga by³ podobno usuwany i by³y to tylko oficjalnie 3 posty, potem by³a Pana korespondencja z Piotrem Beinem i chwali siê Pan ¿e j± usun±³...

I potem pisze Pan PIERWSZY POST NA TYM FORUM i pisze Pan, ¿e OTRZYMUJE MAILE OD SYMPATYKÓW! JESZCZE PRZED NAPISANIEM TUTAJ PIERWSZEGO POSTA I TO NAWET ST¡D! Jasnowidze jacy¶? I jeszcze gratuluj±! Czego chcieæ wiêcej, zazdroszczê Panu, szczerze.


K£AMSTWO 2:

Cytat:
"SzewczykDratewka - Za³o¿y³em ten w±tek tutaj, gdy¿ na blogu Pana Beina posty dziwnym trafem znikaj±, lub zmienia siê ich tre¶æ bez wyra¼nego zaznaczenia ¿e takie zosta³y dokonane."


To znikaj± czy zmienia siê im tre¶æ? Stop, a mamy s³owo LUB - i w Pana 3 oficjalnych postach na Grypa 666 by³o jednocze¶nie zmiana tre¶ci i szybkie ich usuniêcie. ¦ledzi³ je Pan 24h na dobê. Ale ma Pan wolnego czasu. Dowody te¿ Pan ma ale nie ujawni, jaka wielka szkoda.

Na blogu Grypa 666 Piotr Bein usuwa psoty nie na temat, spam i inne g³upoty, czasem id± niewinne, trudno, a odpowiedzi swoje pisze pod nimi typu p.b.: ...... dlatego, ¿e normalne odpowiedzi czêsto l±duj± na koñcu listy a nie tam gdzie powinny. Dlatego, gdy kto¶ pyta o co¶, odpowied¼ dostaje w³a¶nie pod swoim pytaniem, chyba nawet pochylonym tekstem z adnotacj± p.b.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Garicon




Do³±czy³: 12 Wrz 2009
Posty: 30
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 20:56, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"SzewczykDratewka - Cudownie, w koñcu po tak du¿ym okresie czasu ( prawie 2 tygodnie ) i sporej ilo¶ci upomnieñ wys³anych do tego Pana, Piotr Bein wreszcie choæ jedn± rzecz prawdziwie napisa³..."


Przykro mi to by³o moje :DDDD, gdyby by³ to Piotr Bein by³by to cytat albo wyra¼nie zaznaczone.

Po drugie, jak siê szanuje kogo¶, upomnienia wysy³a siê pod SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM np. szefa lub kogo¶ z http://fnbg.org a nie Szewczyk Dratewka, Ja¶ Ma³gosia, Sierotka Marysia, Prosiaczek Kto¶, Papa Smerf, Muminek czy inni. I kopiê umieszcza siê na swojej stronie tylko, tyle.

Po postach widaæ, ¿e Pan wie co robi i niech Pan nie udaje, ¿e NIE WIE JAK SIÊ WYSY£A SPROSTOWANIA Z FUNDACJI, FIRM itd.

SPRAWDZAM: Szewczyk Dratewka site:http://fnbg.org
http://www.google.com/search?q=Szewczyk+.....&hl=pl
Nie ma takiego pracownika. Tak jak my¶la³em, ale wola³em siê upewniæ Very Happy

---

- Wyk³ady Burgermeister w Polsce 26-28.10.2009
- Sprawozdanie Piotra Beina - 31.10.2009
- Oficjalnie 3 posty SzewczykDratewka na blogu Grypa 666 - 1-2.11.2009

Potem akcja na forum Prawda2 - 3.11.2009

AKCJA KRYPTONIM: Damy mu popaliæ!


- Czas wys³ania postów na forum:

SzewczykDratewka - Pierwszy Post - Wys³any: 01:01, 03 Lis '09 - temat za³o¿óny w nocy 03.11
capricornus - Pierwszy Post - Wys³any: 08:08, 03 Lis '09 - pierwszy post zaraz rano!!! Przypadek?

Przypadkowe i natychmiastowe spotkanie na forum ??? Very Happy

Wcze¶niej by³y 2 posty "nocnych marków", zaraz po napisaniu tematu po parunastu minutach, nic nie wnosz±ce do dyskusji.


- Mo¿na siê umówiæ na wspólny atak? Mo¿na! ALE wierzê w cuda i zbiegi okoliczno¶ci.

Cytat:
SzewczykDratewka - Z tego co pisa³ do mnie cz³owiek z klubu Pralnia, wydanie nagrañ z Panem Beinem jest ostatni± rzecz± jakiej by sobie ¿yczyli...


Nie ja bêdê to os±dza³. Fakty mówi± same za siebie.


- SzewczykDratewka => WYMIANA OPINII <capricornus> oskar¿enia bez dowodów + w³asna analiza punktów ze strony Grypa666...

1 teoretycznie, mo¿na napisaæ co siê chce, na temat raczej prywatnych dyskusji i to PO SPOTKANIU!

2 ka¿dy w swojej li¶cie punktów, bêdzie broni³ swojej strony i siê wybiela³, oczerniaj±c drug± stronê.[/b]

---

Za³o¿y³ sobie Pan z góry, nie jak±¶ dyskusjê ale w KA¯DYM d³u¿szym po¶cie, zaraz od pierwszego i potem dalsze odpowiedzi, PRZEMYCANIE dwóch rodzajów tre¶ci:

A - MAKSYMALNE zdyskredytowanie bloga Grypa 666, warto¶ci tre¶ci a to co robi fnbg.org to najcudowniejsza, naj¶wiêtsza rzecz na ¶wiecie.

B - OBRA¯ANIE Piotra Beina na wszelkie mo¿liwe sposoby, maksymalne niszczenie mu reputacji, nawet pos³u¿y³ siê Pan TVN-em, ale dodaj±c swoje zdania kilka razy gorsze od tego co by³o w audycji.

Czy nie wypada³oby byæ wzorem do na¶ladowania i i¶æ w zupe³nie, kompletnie innym kierunku zamiast tej formy?

CO NAJGORSZE, NIKOGO PAN OFICJALNIE NIE REPREZENTUJE, a zachowuje siê Pan jakby tak by³o!

---

T¡ analizê punktów i sprostowanie powinna wykonaæ oficjalnie fnbg.org skoro by³y tam b³êdy na blogu, a nie KTO¦ schowany za loginem wmawiaj±cy jednocze¶nie, ¿e on broni, reprezentuje, ma pe³ny obraz sytuacji i inne bzdury.

1. Piotr Bein - zrobi³ swoje sprawozdanie, mo¿e przesadzi³, ok nie mówiê nie i podpisa³ siê SWOIM Imieniem i Nazwiskiem.

2. fnbg.org - oficjalnie wykonuje kopie sprawozdania i wymienia punkty w których PB k³ama³ PODPISUJ¡C SIÊ IMIENIEM I NAZWISKIEM (nie wiem kto tam za to odpowiada)! Tak to siê robi.

A nie fnbg.org wysy³a NIEOFICJALNIE Pana X, SzewczykDratewka na odsiecz...

Spam na blogu, potem maile z szanta¿em nagranych TA¦M PRAWDY, potem AKCJA na forum + w ka¿dym po¶cie 100 RAZY GORSZE TRE¦CI W KIERUNKU GRYPA 666 i PIOTRA BEINA NI¯ BY£Y W JEGO SPRAWOZDANIU.

Czy taki by³ cel tej ca³ej akcji ze strony fnbg.org zamiast zaj±æ siê tym jak nale¿y (pkt.2 wy¿ej)?


SzewczykDratewka idzie do szefa i mówi jest problem z k³amstwami Beina, ja odpowiadam TYLKO za nagranie materia³u i pomoc techniczn±, proszê siê tym zaj±æ.

Szef lub kto¶ inny z fnbg.org kopiuje tre¶æ!, wydaje o¶wiadczenie, sprostowanie, bez tej ca³ej akcji blog-maile-forum. Kopie umieszcza na swojej stronie i wysy³a do Beina.


TAK WYGL¡DA£OBY TO WSZÊDZIE ALE NIE W fnbg.org

Po co to wszystko?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bimi
Site Admin



Do³±czy³: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 21:03, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jepierdziele, ten w±tek jest nudny jak flaki z olejem.
to dacie w koñcu to nagranie, czy nie?
bo jak nie to ju¿ wiêcej tu nie wchodzê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
góral




Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 28
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 22:04, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja te¿ pierdziele !

grypa666 pad³a pod wirusem grypy bo kasuje posty !
W³a¶nie leci tam kontrolowana lista poparcia dla min. Kopacz. Napisa³em ¿e nie popieram i wywalili mnie.

Przed chwil± napisa³em kolejny post :

re: odpowiedzialny i rozs±dny

Jeste¶ tak odpowiedzialny jak rozs±dny w swoim po¶cie Smile)))

PIS i PO to ta sama komuna unych. A Kopacz jest pionkiem w grze z ma³ym wypadkiem przy pracy. Publiczno¶æ dojrza³a znaczon± kartê, a szulerzy zaczêli krzyczeæ ³apaj z³odzieja Smile)))))
Kapewu ?

Ciekawe czy ten post przejdzie ?
Poprzednie Piotrek B ( czarny Piotru¶) kasowa³...


no i nawet siê ten tekst nie pokaza³. Za jedno ma³e NIE dosta³em banana
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
xpio




Do³±czy³: 01 Mar 2009
Posty: 72
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 23:58, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie to bym nie bra³ udzia³u w tego typu walkach na b³otne kuleczki, ale skoro pan P.B podniós³ na swoim blogu t± ¶mierdz±c± rêkawice, a samozwañczy pogromca smoków Smile u¿ywa zwrotów w rodzaju :
Cytat:
Stary, nieogolony i flejtuchowato wygl±daj±cy paranoidalny facet mówi o lunatykach”

to niestety ale wtr±cê swoje trzy grosze.

O panu P.B mo¿na co nieco napisaæ, ale jednego nie mo¿na mu odmówiæ, to w³a¶nie mu uda³o siê skupiæ uwagê wystarczaj±co wielu ludzi w Polsce, zapewne odpowied¼ na pytanie dlaczego tak siê sta³o by³a by przyczynkiem do jeszcze ciekawszej dyskusji, jednak bez wzglêdu na wszystko fakt pozostaje faktem..
Tego typu argumenty by³y ju¿ tutaj przytaczane, a i moim zamiarem ni jest ich powielanie, ja chcia³ bym siê zaj±æ innym aspektem.

Wiadomo ¿e je¶li co¶ siê organizuje w sposób spontaniczny, bêdzie dochodzi³o do ró¿norakich nieporozumieñ, pewne sprawy zostan± niedopiête i bêdziemy mieli do czynienia z wieloma wpadkami, s³owem normalka, ludzka rzecz i nie ma siê czemu dziwiæ.
Tego typu rozbie¿no¶ci zainteresowani powinni rozstrzygn±æ miêdzy sob± za bardzo nie anga¿uj±c spo³eczno¶ci pobocznymi tematami niemaj±cymi zwi±zku z tym co skupia nasz± uwagê.
Naprawdê mnie nie interesuje to czy pan P.B by³ zapraszany na kolanach czy siê wepchn± na chama , nie interesuje mnie ile kasy dosta³, ile kosztowa³ bilet a ile hotel.
Co prawda je¶li chcieli by zbieraæ fundusze, to jakie¶ rozliczenie by³o by mile widziane, ale to wszystko.
Zmierzam do tego, ¿e je¶li tego typu duperele wyjd± na plan pierwszy i zaczniemy siê rozwodziæ nad tym kto kogo jak i dlaczego, to stracimy z oczu w³a¶ciwy cel, a do tego nie mo¿na dopu¶ciæ.
Wiêc mam pytanie do za³o¿yciela tego tematu, co ty zamierzasz osi±gn±æ swoimi wywodami, bo to co rzeczywi¶cie osi±gn±³e¶ jest a¿ nadto widoczne .
Np.: we wczorajszym telewizyjnym wyst±pieniu pani Kopacz ( TVN – teraz my ) pad³ adres tego nie szczê¶liwego bloga, co by o nim nie mówiæ jest on ¼ród³em wielu cennych informacji a przynajmniej ciekawych linków.
No i teraz zaciekawiony widz wpisuje to w przegl±darkê i co, na pierwszym planie jest afera mydlana z szewczykiem dratewk± w roli g³ównej, a pan Bejn t³umaczy jak to da³ siê wypchaæ 240 PLNami .
Abstrahuj±c zupe³nie od orzekania winy, bo naprawdê gówno mnie to obchodzi, przyczyni³e¶ siê do tego, ¿e ludzie zaanga¿owani w co¶ wyj±tkowo wa¿nego, zostali wpl±tani w farsê operomydlan±.
Najprawdopodobniej bêdziesz argumentowa³, ¿e je¶li P.B jest agentem czego¶ tam to …
Rzeczywi¶cie takie informacje by³y by na wagê z³ota, jednak s± one na dobr± sprawê nie mo¿liwe do zweryfikowania, a jedyn± rzecz± która pozostanie po twoich próbach jest ogólne zamieszanie, albo i jeszcze gorzej sk³ócenie ludzi którzy tak naprawdê ³±czy wspólna sprawa.
A je¿eli chcesz go o co¶ pos±dzaæ, to proszê ale merytorycznie i w zwi±zku z zasadniczym tematem jakim jest ¶wiñska grypa i nie czepiaj siê jego fizjonomii bo ona nie ma nic tu do rzeczy, a takie zagrywki co najwy¿ej ¼le ¶wiadcz± o tobie, albo co gorsza o twych zamiarach !

Je¶li ju¿ naprawdê chcesz szukaæ agentów to proponuje aby¶ zacz±³ od siebie, bo jak na razie to wiêcej przemawia w³a¶nie za tym ¿e ty nim jeste¶ Smile
A P.B, no có¿ je¶li dalej ci±gn± by t± farsê, to rzeczywi¶cie co¶ by w tym by³o , ale jak widaæ z rozwoju sytuacji tak siê nie sta³o i dogada³ siê z drug± stron± tego sztucznego konfliktu ( potwierdzenie by³o by mile widziane Smile ) .

Na koniec jeszcze raz zapytam, jakie s± twoje intencje ? Co zamierza³e¶ osi±gn±æ w ten sposób ?

P.S Doda³em trochê wiêcej pieprzu ni¿ mam w zwyczaju, no ale w koñcu szewczyk dratewka ... Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
capricornus




Do³±czy³: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 00:33, 11 Lis '09   Temat postu: Piotr Bein - Podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu? Odpowiedz z cytatem

Zawsze uwa¿a³em, ¿e konflikty w narodzie s³u¿± tylko w³adzy wiêc staram siê kiedy mo¿na wyci±gaæ rêkê do zgody. Pan Piotr Bein zamie¶ci³ sprostowanie moje na swojej stronie. Na temat ró¿nic miêdzy nami w pogl±dach na ró¿ne inne sprawy wymieni³em z Panem Beinem przez ostatnie dni troche maili. Wyja¶nilismy sobie, takie mam wra¿enie, przyczynê zarówno fa³szywych informacji jak i gwa³townych reakcji.
Nawet w trudnych sytuacjach szukajmy zgody i wspó³dzia³ania poniewa¿ tym bydlakom z w³adzy ³atwiej rz±dziæ jak jeste¶my podzieleni i sk³óceni. Im lepiej bêdziemy wspó³dzia³aæ na dole tym mnniej ich w³adzy na górze!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Garicon




Do³±czy³: 12 Wrz 2009
Posty: 30
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 19:01, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mój ostatni post w tym temacie, tym razem na serio ostatni:


SzewczykDratewka - Podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu?


góral napisa³:

grypa666 pad³a pod wirusem grypy bo kasuje posty !
W³a¶nie leci tam kontrolowana lista poparcia dla min. Kopacz. Napisa³em ¿e nie popieram i wywalili mnie.


To nie by³a sonda TAK czy NIE, lub wiêcej opcji.

Najpierw kazali pisaæ na maila, a potem nie wiem dlaczego by³y w³a¶nie komentarze z poparciem, po co, nie interesuje mnie to i mam to gdzie¶.

Prosili o poparcie, a nie o NIE POPARCIE i to nie by³a sonda za czy przeciw, NAUCZ SIÊ CZYTAÆ ZANIM SPAMUJESZ BLOG. Ja nie popieram ¿adnej partii, ani ¿adnego polityka, ale w TYM KONKRETNYM PRZYPADKU Ewa Kopacz ma moje poparcie, ale nie wyra¿am go w ¿aden sposób, czy to na blogu, czy w mailach, to prywatna ocena.



A dlaczego usuwanie postów i bany, chyba 2 osoby to wszystko prowadz± i podobno tylko dla kasy, ale jako¶ nie maj± jej na zatrudnienie zastêpców czy dodatkowych moderatorów na co jak widaæ ma onet, wp i interia. Jak kto¶ pisze g³upoty dostaje bana, a po drugie to ich blog mog± robiæ co chc±, radzê powalczyæ o brak cenzury np. na onecie - ¿yczê powodzenia.

Prosz± o poparcie a dostaj± SPAM - NIE MY NIE POPIERAMY EWY KOPACZ, bo to, bo tamto... a potem znów chwalenie siê na forum - patrz mój post usnêli bo powiedzia³em NIE, teraz waln±³em lepszy ciekawe czy usun±, poczekamy.

Ja piszê tam rzadko, pod innym loginem, ale TYLKO GDY FAKTYCZNIE MAM CO¦ DO PRZEKAZANIA WA¯NEGO, tak aby nie robiæ dodatkowej pracy i nie pisaæ g³upot, bo ja SZANUJÊ TO CO ROBI¡!

---

Ciekawe czy w ca³ej akcji SzewczykDratewka nie chodzi³o o to:

"Wraz z Piotem Beinem rezygnujemy w cz³onkostwie Cywilizacji ¯ycia."

Mam nadziejê, ¿e fnbg.org i osoby SzewczykDratewka te¿ tam nie ma i to by³oby uczciwe.

---

Spór rozwi±zany

"Spór rozwi±zany, inf. w³asna, grypa666

Spory na blogu, których byli¶cie ostatnio ¶wiadkami s±, mamy nadziejê, przesz³o¶ci±. Dziêki mediatorom z Cywilizacji ¯ycia uda³o siê za¿egnaæ konflikt. Sprawa stanê³a na tym, ¿e blog z jego za³o¿ycielami pójdzie swoj±, a stowarzyszenie swoj± drog±, co zreszt± mo¿e byæ korzystne dla ca³ego ruchu “grypowego”. I o to chodzi..."

http://grypa666.wordpress.com/2009/11/10/spor-rozwiazany/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Norbi




Do³±czy³: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 22:16, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile¿ kurtuazji w waszym dialogu Very Happy
Bein zwykle u¿ywa bardziej soczystego jêzyka. Kiedy¶ na jego blogu kto¶ zbulwersowany jego s³owami napisa³: "Nie wierzê ¿e móg³ to napisaæ Pan Piotr"
odpowied¼ mia³a nie pozostawiæ w±tpliwo¶ci Very Happy
Cytat:

brudnym paluchem drapi±c siê po jajach

Go¶æ jest fajny- tworzy koloryt.

Nie powinno siê krytykowaæ stronkê grypa666 za jej komiksowe podej¶cie do tajemnic naszego ¦wiata.
Gdzie znajdziemy tak brawurowe po³±czenie spraw pozornie nie do pogodzenia jak tam?
W koñcu czy kabaret nie powinien nie¶æ ze sob± odrobiny refleksji?
Metoda przejaskrawiania zagadnieñ do granic absurdu dzia³a antydepresyjnie i przeczyszczaj±co.
Dlatego ¿yczê Piotrowi Beinowi wiele sukcesów w swojej estradowej dzia³alno¶ci, bo przecie¿ ¶miech to zdrowie!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 17:58, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisa³:
jepierdziele, ten w±tek jest nudny jak flaki z olejem.
to dacie w koñcu to nagranie, czy nie?
bo jak nie to ju¿ wiêcej tu nie wchodzê


Nie dam, bo by³y tam osoby postronne, ma³o prawdopodobne by sobie rzyczy³y upubliczniani swoich twarzy, wiêkszo¶æ z nich nie mia³a pojêcia w czym bierze udzia³ i nie zas³uguj± by ich mieszaæ w t± aferê.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 18:11, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garicon napisa³:
To mój ostatni post w tym temacie, tym razem na serio ostatni:

Ciekawe czy w ca³ej akcji SzewczykDratewka nie chodzi³o o to:

"Wraz z Piotem Beinem rezygnujemy w cz³onkostwie Cywilizacji ¯ycia."



Biedny cz³owieczku, wszêdzie widzisz spisek ?
Garicon napisa³:


Mam nadziejê, ¿e fnbg.org i osoby SzewczykDratewka te¿ tam nie ma i to by³oby uczciwe.


Sam Bein jak widaæ spu¶ci³ z tonu a ty dalej bijesz piane i z³orzeczysz, jeste¶ ¿enuj±cy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 18:14, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisa³:
¿yczê Piotrowi Beinowi wiele sukcesów w swojej estradowej dzia³alno¶ci, bo przecie¿ ¶miech to zdrowie!


Szczególnie jak siê o¶miesza sprawe za któr± siê walczy, chm ... no tak, Wa³êsa powinien by³ piæ z Kiszczakiem znacznie wiêcej i czê¶ciej ni¿ w Magdalence, naród umar³ by ze ¶miechu. Na zdrowie! (szczególnie upadaj±cych stoczni)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
czekan




Do³±czy³: 17 Sie 2009
Posty: 1404
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 20:04, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Norbi ,a gdzie te twoje kontrargumenty na twoim blogu?,bo doczytaæ siê jako¶ nie mogê . @ SzewczykDratewka , nie doczyta³em wybacz,ale czy wszyscy w twojej rodzinie ,ju¿ zaszczepieni? ..... ,,Dr Brzecka do bloga grypa666 oraz prognozy

Opublikowa³/a grypa666 w dniu 18 listopad 2009

=========================================================
Uwaga: pro¶ba! Jesli kto¶ zna telefon do prof. Janiny Brydak proszê do nas napisaæ jak najszybciej na monitorpolski@yahoo.com
=========================================================
Dr Brzecka do bloga grypa666
Jako sekretarz Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowia, d³ugoletni pracownik Akademii Medycznej we Wroc³awiu, Zak³adu Medycyny S±dowej, Zakladu Toksykologii chcê przedstawiæ Pañstu moje spojrzenie na szczepienia. Mój doktorat, pierwszy z biochemii na Uniwersytecie Wroc³awskim, dotyczy³ wytwarzania przeciwcia³ pod wp³ywem szczepieñ.
Uwa¿am, ¿e tylko w nielicznych przypadkach nale¿y siê szczepiæ, a do tych przypadków nie nale¿y grypa. Szczepionki na ni± zawieraj± zwi±zek rtêci thimerosal, który powoduje skutki uboczne dla organizmu. Poza tym nawet ulotka stwierdza brak badañ odno¶nie potencja³u powodowania przez preparat raka, mutacji genetycznych i upo¶ledzenia p³odno¶ci.
Grypa zwykla czy te¿ jakim¶ inna, zwana ¶wiñsk±, powoduje, ¿e cz³owiek powinien leczyæ siê w domu, od¿ywiaæ siê w³a¶ciwie, nie zakwaszaj±c organizmu np.miêsem i innym ciê¿ko strawnymi produktami, odsun±æ alkohol i nadmiar soli. Ju¿ po trzech dniach u¿ywaj±c domowych sposobów cz³owiek jest zdrowy. W moim otoczeniu wiele osób po zwyk³ej szczepionce d³ugo chorowa³o.
Czêsto przyczyn± ¶mierci jest to, ¿e cz³owiek chory, boj±c siê o swoje zarobki czy zatrudnienie, idzie do pracy i chcia³by aby to wszystko samo przesz³o. I tak siê zdarza, ¿e umiera, a umar³ by równie¿ szczepi±c siê, bo szczepienie nie gwarantuje nikomu, ¿e bêdzie zdrowy postêpuj±c wbrew zasadom bezpieczeñstwa, natomiast czêsto sama szczepionka jest gorsza od choroby.
Sama nie chorowa³am na grypê ponad 30 lat zmieniaj±c sposób od¿ywienia i ogólnie czuje siê bardzo dobrze, czego innym ¿yczê.
Dr Krystyna Brzecka, Wroc³aw 18.XI.2009,, strona http://grypa666.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bimi
Site Admin



Do³±czy³: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 20:06, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisa³:
Bimi napisa³:
jepierdziele, ten w±tek jest nudny jak flaki z olejem.
to dacie w koñcu to nagranie, czy nie?
bo jak nie to ju¿ wiêcej tu nie wchodzê


Nie dam, bo by³y tam osoby postronne, ma³o prawdopodobne by sobie rzyczy³y upubliczniani swoich twarzy, wiêkszo¶æ z nich nie mia³a pojêcia w czym bierze udzia³ i nie zas³uguj± by ich mieszaæ w t± aferê.

ee, to s³aba wymówka.
to daj choæ 5 sekund - jedno zdanie go¶cia, gdzie nie ma ¿adnych postronnych g³osów.
no dobra, nawet nie 5 sekundê. sekundê? daj sam jeden wyraz. chyba wiesz który? Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
SzewczykDratewka




Do³±czy³: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 21:36, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisa³:
SzewczykDratewka napisa³:
Bimi napisa³:
jepierdziele, ten w±tek jest nudny jak flaki z olejem.
to dacie w koñcu to nagranie, czy nie?
bo jak nie to ju¿ wiêcej tu nie wchodzê


Nie dam, bo by³y tam osoby postronne, ma³o prawdopodobne by sobie rzyczy³y upubliczniani swoich twarzy, wiêkszo¶æ z nich nie mia³a pojêcia w czym bierze udzia³ i nie zas³uguj± by ich mieszaæ w t± aferê.

ee, to s³aba wymówka.
to daj choæ 5 sekund - jedno zdanie go¶cia, gdzie nie ma ¿adnych postronnych g³osów.
no dobra, nawet nie 5 sekundê. sekundê? daj sam jeden wyraz. chyba wiesz który? Smile


Nie ma, tam wszêdzie s± ludzie, poza tym nawet gdybym klatka po klatce zamaza³ twarze to by³by to pretekst do dalszego wyci±gania materia³u i dowód na to ¿e nie dotrzymuje w³asnych s³ów Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bimi
Site Admin



Do³±czy³: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebra³ 0.000 mBTC

PostWys³any: 21:38, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, ale mo¿esz daæ np. sam± foniê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz moderowaæ swoich tematów


Piotr Bein - Podupad³y naukowiec czy agent wp³ywu?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymu¶ wy¶wietlanie w trybie Mobile