W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prrivan ma kłopoty  
Podobne tematy
Osobista prośba w prywatnej sprawie119
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
33 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9005
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To miał być apel potrzebującego? Koleś chce kasy na laptopa żeby być online i to wszystko. Skoro używa lapa do zarabiania to czemu do tej pory nie ma swojego? To przecież inwestycja. A ten tu łaskawie pisze że "zgodzi" się na symboliczny procent za pożyczenie pieniedzy, które odda prawdopodobnie na za kilka miesięcy. Są sytuacje że trzeba dumę schować w kieszeni, ale to co tu nam się prezentuje to leserstwo i bezczelność. Nie prosi o chleb, ratę czy lekarstwa ON prosi o kasę na laptopa !!! A teraz wjeżdża nam na psychę jaki to on biedny, jak to przez nas wygra NWO i jak to prawdopodobnie nie ma reki (co przy używaniu laptopa i lataniu z nim po mieście żeby załapać darmowy internet może być uciążliwe). Jeżeli ktoś już prosi o pieniądze to niech ma ku temu poważny powód a nie to że kolega chce swoją własność i stawia biedaka w trudnej sytuacji co może sprawić że nasza gwiazda będzie rzadziej pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee, ja tam mam kompa ze złomu... nie tyle że złom, ale dosłownie - ze skupu surowców wtórnych.. chopie, jak bym mial 800pln w nadmiarze to bym poszedl na taki zlom i zlozyl se jakas serwerownie. do pisania postow 300 mhz to az nadmiar. monitory crt na ulicach leza. qrde nie dalej niz rok temu jacys goscie przywiezli magistrale swiatlowodowa siemensa + maciez dyskow twardych:) i wszytko w cenie zlomu poszlo, czyli ok 50gr/kg (zgadnij kto odkupil:P)
raz dorwalem rarytasa - klawiature microsoftu z przelamanym kablem, cena nowej (3 lata temu) 300pln, ja dalem 10pln:] po co to pisze?
privvan, komputer nie jest problemem. poza tym skoro zarabiasz pracujac na kompie, tzn ktos Ci za to placi, to mysle ze ten ktos jest w stanie Ci pomoc. nie z dobrego serca, ale z czystej ekonomii. inwestuje sie w dobrych pracownikow. idz, negocjuj.. albo rozejrzyj sie, nie uwierzylbys co mozna znalesc na zlomach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co robimy w tym wątku to bicie piany na masową skalę.
Co kierowało Prrivanem , to mnie wali. Nie znam człowieka. na moje to może być eksperyment potrzebny do napisania pracy domowej. Takich Prrivanów można stworzyć w sieci miliony. Jeżeli nie zaczniecie się ludziska organizować lokalnie to ciągle będzie się odbywał jakiś eksperyment.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja napiszę tak. Moje serce i kobieca intuicja mówi mi, że prrivan to wspaniały,uczciwy, ciepły człowiek (co widać po jego postach). Przekazuje nam mnóstwo informacji,poświęcając kupe czasu przed komputerem na ich znalezienie.Komputer jest więc dla niego rzeczą bardzo ważną,tym bardziej, że jego praca również zwiazana jest z komputerem. Poświęcając dużo czasu naszemu forum, zżył się z forumowiczami jak z wlasną rodziną (też tak miałam, aż do dnia dzisiejszego), więc poprosił o pożyczkę.I jaki to skutek wywołało? Płakać się chce, żenada.
Prrivan myślę, że wiele osób z forum docenia twój wkład, lubi czytać Twoje posty i postara Ci się symbolicznie pomóc.Trzymaj się , życzę powodzenia, potwierdź tylko czy konto jest Twoje.
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@Guru7 Dlaczego zmieniłeś posta, .... [ faktycznie, znowu jest obecny ]


w miedzy czasie zauwazylem, ze wypowiedzial sie na temat zwloki, wiec skasowalem to, ale zawsze moge to znow napisac, dzieki takiej informacji mozna narobic niezlej lipy delikwentowi, poczekamy czy lech bedzie takim delikwentem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o niech was, ale macie problemy. 800zl na laptop prosić, przez forum, osób trzecich.
Oh, źle się z wami dzieje panowie, źle mówię!!
Stary ogarnij się to nie jest forum do pisania takich rzeczy, już lepiej zajdź do sąsiada i pożycz pieniądze od niego.....ah co się tutaj wyrabia, pytam się?!

Dodam od siebie tekst...."Zawsze wiem jak dbać o pełny portfel"

Nara, życzę rychłego ogarnięcia się...nie tylko Tobie prrivan

Pfii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest zajebiście ciekawy. Czyta mi się go lepiej, niż niejeden inny związany z tematyką forum Smile

Patrzcie co znalazłem!!
Privan jesteś w domu:) !!

https://kokos.pl/

Kilka lat temu byłem na podobnej stronie Smile
Na legalu, z ugadanym procentem Smile

POzdro !Smile

Edytuje bo mnie limit ogranicza....

Ponad 3 tysiące wyświetleń! ja pierdziacham!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh dobry foch coppadonna. Ale popieram...

Zdecydowanie nie jest to miejsce na takie anonse. Zastanawiam się WTF!? Najpierw Lech, teraz Prrivan. Też by mi się przydał lapek... bo nie mam. Podaję numer konta na priv... Smile

Prrivan, mam wrażenie, że miałeś złudne przekonanie, że ludzie na tym forum są w jakiś sposób zjednoczeni... i że nie obejdziemy się bez Twoich (niekiedy zajebistych) newsów. Smutna prawda jest taka (o czym dawno się już przekonałem), że jesteśmy bandą skurwysynów. I choć wolałbym, żebyś dalej pisał, każdy na dłuższą metę oleje, że Ciebie nie ma. Wiń silne osobowości, zjebaną psychę, dzieciństwo, ADHD, paranoję... whatever.

Wiem, że życie czasem zmusza do radykalnych kroków i powiem Ci, że na początku łyknąłem Twoją historię. Ale ja, podobnie jak Arwena, musiałbym być w bardzo, bardzo tragicznej sytuacji, żeby tutaj żulić. Dlatego jak już to robisz to wal prosto z mostu i graj w otwarte karty.

Muszę przyznać, że niektóre rady są bardzo użyteczne. Dzięki chłopaki, zwłaszcza Wiraz. Chyba się wybiorę po złom niedługo Smile

Ktoś tam nawet lapka Ci Prrivan oferował. Więc chyba po problemie tylko gdzie Ty jesteś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

solariso napisał:
@kosmo, Twój poziom inteligencji sięgnął dna. Bądź czujny na każdy szept, na każdy krok podążający za Tobą - to pewnie agenci Smile


Dokładnie agenci chcą zniszczyć nasze forum od środka wyłudzając pieniądzę przy czym jednocześnie szerząc brak zaufania oraz kłócąc ze sobą użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zwrócić uwagę na przyczynę problemu - Prrivan w ciągu roku napierdolił 1793 posty!
To zajmuje przecież mnóstwo czasu. To kiedy On miał zarabiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat wbrew powszechnemu w tym wątku pierdoleniu i kwestii tego, czy Prrivan ściemnia czy nie - jest on jedną z dosłownie kilku osób, które wzbudzają moją uwagę swą aktywnością na forum. Jego posty dokładnie odzwierciedlają to, czego od "prawda2info" oczekuję, miast wszechobecnego nadupczania o ufo np.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

???
Tomkiewicz napisał:
Jego posty dokładnie odzwierciedlają to, czego od "prawda2info" oczekuję, miast wszechobecnego nadupczania o ufo np.

Smile
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Akurat wbrew powszechnemu w tym wątku pierdoleniu i kwestii tego, czy Prrivan ściemnia czy nie - jest on jedną z dosłownie kilku osób, które wzbudzają moją uwagę swą aktywnością na forum. Jego posty dokładnie odzwierciedlają to, czego
od "prawda2info" oczekuję, miast wszechobecnego nadupczania o ufo np.
Very Happy
podpisuje się pod tym -przelew poszedł - mam nadzieje że to właściwe konto
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan odezwij się do wszystkich i przestań strzelać focha. Może coś uda się poradzić i wyprostować nieco sytuację.
Obrażanie się to nie jest żadne wyjście.

Opowiem Ci 2 krótkie historie...

Pierwsza o laptopie.

Miałem kiedyś Sony Vaio P4 1giga ram dysk 80 giga. Nadepnąłem na niego kiedyś. Nie działała strzałka w dół, enter i shift. Nie miałem czasu nic z tym zrobić i laptop leżał. Pożyczyłem go znajomemu, który potrzebował komputer i obiecał naprawić a jak będzie ok to może go odkupi. Powiedziałem ok. Pojechałem z powrotem do UK i po 5 miechach przyjechałem do PL na parę dni. Spotykam gościa, gadka szmatka. Pytam o kompa a on, że mu ukradli mu go na PKP i oferuje mi 200 złoty bo i tak nie dało się go naprawić. Jeszcze pierdolony oburzał się jak mu powiedziałem że to za mało. Było to jakieś 1,5 roku temu.

Historia z grą komputerową

Gram w Counter Strike Source od paru lat. Na serwerze non steam ( gdzie długo grałem) poznałem koleżkę. Zaprzyjaźniłem się z nim i często długo graliśmy. Po paru miesiącach poprosił mnie o hasło do mojego konta steam bo chciał sobie pograć na zabezpieczonych serwerach.
Dałem mu hasło i tyle chuja widzieli. Za 80 złotych zrobić z siebie kurwę ?
Konto odzyskałem po miesiącu korespondenci z firmą Valve a tylko dlatego, że kupiłem grę płacąc kartą przez ich stronę i miałem jakiś punkt zaczepienia, że było to moje.

Tak widzisz nie za bardzo jest sens bawić się w "matkę terese" bo potem zostają dziwne myśli że dałeś się sfrajerować komuś.
Tak myśli większość ludzi tutaj.
Jak sprawa jest dziwna i nie wiadomo o co chodzi to na 100% chodzi o kasę.
Ludzie nie lubią być w rogi jebani i dlatego jest jak jest w tym wątku. Proste...

Mam nadzieje, że Ty naprawdę jesteś w ciężkiej sytuacji a nie próbujesz oszukać jak LECHU.

Po co Tylko pisać takie pierdoły ?

@ Prrivan

Cytat:
a ty mi będziesz tępy chuju insynuował leserstwo?
Ahaa,może powinienem porobić przy łopacie,to byłaby praca...tyle tylko że bez ręki jakoś ciężko byłoby wbijać,nie sądzisz?
I jesli o to wam chodzi-nie,nie wstydzę się.Wolę mieć dochód i starać się o niego tak jak mogę niż karmić córkę wielkopańską dumą.

Pomysleć że byłem tak blisko pozwolenia jakimś gnojom na zaszczucie się.Głupia mysz.


Oby wszystko Ci się ułożyło po twojej myśli.
Pozdro
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym pożyczył dla Privvana 800 zł, ale zbieram na wyjazd do Berlina na Parade Miłości, więc w sumie pożyczka odpada, bo skoro już jade do Niemiec to musze kupic od kumpli troche towaru aby się dobrze zajarać na imprezie i poderwać fajne niemki. Wiec privvan że gdyby nie ten wyjazd to pożyczyłbym ci nawet 10 tys i nawet nie musiałbyś oddawać bo mam szczególny sentyment do ludzi w potrzebie bounce bounce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, co nie wiedza, jak sie pisze Prrivan.
Najpierw slowo Prr, czyli komenda stoj dla konia, a potem ivan, czyli ivan. Bez spacji, podwojnego v, czy takich tam - Prr+ivan.
Dokladnie Prrivan, nie strzelaj focha, spokojnie informuj co i jak.
Jak jestes czlowiekiem, to warto Ci pomoc, jak bote, czy tez agentem, to nie my bedziemy frajerami.
Nie wiadomo, kto jest sllniejszy, ten, ktory bije, czy ten, ktory znosi ciosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawde ludzie sa rozjebani na tym forum. Leca numery kont, datki dla anonimowego typa. Kurwa slyszeliscie kiedys o zasadzie ograniczonego zaufania, niepodawaniu swoich danych? Dziecko neostrady z wodoglowiem jest bardziej przezorne.

Turecki podal dwa ksiazkowe przyklady z serii "jak dac sie wydymac" Prrivan podal trzeci. Nawet jak bym mu zajebiscie wspolczul, to zawsze zapala mi sie czerwona lampka z napisem "nie badz frajerem".

Czerwoni nabrali wody w usta i ni chu chu nie chca pomoc koledze wyrownac jego szanse spoleczne. Lewicowy belkot jest dobry jak trzeba kogos okrasc, a jak dac ze swojej kieszeni.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Czerwoni nabrali wody w usta i ni chu chu nie chca pomoc koledze wyrownac jego szanse spoleczne. Lewicowy belkot jest dobry jak trzeba kogos okrasc, a jak dac ze swojej kieszeni.

ależ ty czasem pierdolisz gościu, jak potłuczony.
najwyraźniej masz jakiś problem z kolorami skoro "czerwony" działa na ciebie jak "murzun" na rasistę.
myślałeś kiedyś, żeby się z tym udać do jakiegoś specjalisty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ponownie Smile

Czy rzeczywiście ja-piszący to to Prrivan może zostać potwierdzone wyłącznie przez re-ligio który ocalił mi konto a nastepnie odesłał zmienione hasło do niniejszego co pozwoliło mi powrócić po ochłonięciu po tym wszystkim co na swój temat przeczytałem a co zostało napisane przez ludzi niemajacych zielonego pojęcia o tym kim jestem i o tym jak trudno jest zyć poza nawiasem państwa,a o jakim to zyciu zawsze marzyłem.Może jeszcze nie osiągnąłem tego o czym marzyłem ale jestem coraz blizej.

Jak wspominałem laptop to dla mnie źródło utrzymania,ale za pisanie na forum nikt mi nie placi.To akurat są porachunki z grupą do której kiedyś należałem zanim przejrzałem na oczy i zająłem się trutherstwem.

Ale to co naprawdę miałem zamiar napisać w tym poscie to:Dziekuję.Dziękuję wam wszystkim,userom i czytelnikom za wsparcie,nie tylko finansowe.Przywracacie mi wiarę w gatunek ludzki,a ja przywrócę wam wiarę w siebie spłacając się w terminie.

Nie jestem z natury złośliwy,ale...

@Wld
Co tu tu robisz o tej porze na forum?
Do roboty leniuchu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pracuje na etacie, tylko u siebie. Mam ten luksus, ze nie musze zapierdalac od 7 do 15 i ten dyskomfort, ze nieraz zapierdalam od 7 do 2 w nocy. Nie zebym sie skarzyl, tak po prostu jest.

Bimi musze sie troche popastwic. Nie wiem, czy bede mial druga taka okazje Smile
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Nie pracuje na etacie, tylko u siebie. Mam ten luksus, ze nie musze zapierdalac od 7 do 15 i ten dyskomfort, ze nieraz zapierdalam od 7 do 2 w nocy. Nie zebym sie skarzyl, tak po prostu jest.

Bimi musze sie troche popastwic. Nie wiem, czy bede mial druga taka okazje Smile


No masz drugą okazję viewtopic.php?t=9637
Nie uczestniczysz? Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty jak zwykle znowu gadasz od rzeczy. Pastwie sie nad kilkoma osobami z innego tematu. Kosmo sie zgrywa, albo naprawde chce sie napic na koszt frajerow Smile
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Prrivan jakoś nie kupuje tego, że nie masz ręki. Uważam, że najlepszym dowodem twojej uczciwości będzie zamieszczenie zdjęcia od szyji w dół. Trzymając w jednej dłoni kartke z wlasnoręcznym napisem Prrivan. Wybacz, nie wierze w takie zbiegi okoliczności i uważam naciąganie osób o dobrym sercu na inwalidztwo jest nie na miejscu.
Oczywiście mam nadzieje ze sie myle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmo napisał:
@Prrivan jakoś nie kupuje tego, że nie masz ręki. .


Dla mnie jest obojętne kim jest Prrivan. Korzystam z przekazywanej przez niego wiedzy i mam prawo mu to wynagrodzić. Każdemu kto się tak bulwersuje proponuje podać numer swojego konta na forum, a może się ktoś znajdzie kto wynagrodzi wasze wypociny.

Czy jak grający muzyk na ulicy postawi kapelusz przed sobą to jest to żebractwo?
Każdy samodzielnie ocenia czy mu się ta muzyka podoba i nie potrzeba do tego osób trzecich do podpowiadania.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa tacy co piszą dla kasy, nazywamy ich dziennikarzami. Poza tym branie pieniędzy za dyskusję na forum to trochę za duzo, poza tym jak będzie z wiarygodnością? W taki sposób działa np. wp.pl gdzie piszą dla kasy i najważniejsze jest ile osób to przeczyta, więc sprowadziłbyć forum o prawdzie do tego poziomu? Bo kasa za ilość wejść na temat jest jedynym sposobem sprawdzenia "poczytności".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prrivan ma kłopoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile