W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prrivan ma kłopoty  
Podobne tematy
Osobista prośba w prywatnej sprawie119
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
33 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9003
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GOLDTRIP napisał:
Prrivan podaj numeras konta, każdy wpłaci po drobnym datku, 5, 10, 15 pln, to chyba za bardzo nie uszczupli portfela, a Ty rozwiążesz swoje problemy. Ja za info które tak szybko i ciekawie podawałeś z chęcią prześlę kilka złotych nowych... bo szybki dostęp do informacji to też ma swoją cenę, a ja doceniam poświęcenie...



Dolaczam sie do prosby. Odbierz login, daj nr konta na priva.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowany widocznie tez musisz isc do tego osrodka, bo chyba jestes niepelnosprawny, skoro nie umiesz zrozumiec kilku prostych zdan.

Prrivan nie jest niepelnosprawny, wiec moze zarobic. Leserstwo, to nie uposledzenie. Brak kasy jakiegos ludka, nie upowaznia drugiego do okradania trzeciego Smile Wiec zabranie laptopa komus i danie Prrivanowi, to kradziez.

Jesli, ktos chce mu(ktos go zna, czy tylko nick?) pomoc charytatywnie, to prosze bardzo, to jego kasa. Nie nawoluje, aby mu nie dawac, wrecz przeciwnie mobilizuje kolegow o socjalistycznych pogladach, aby mu kupili nowego lapka. Moja opinia o jego prosbie na tym forum jest jednoznacznie negatywna, czyli zachowanie niegodne faceta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Zainteresowany widocznie tez musisz isc do tego osrodka, bo chyba jestes niepelnosprawny, skoro nie umiesz zrozumiec kilku prostych zdan.

Prrivan nie jest niepelnosprawny, wiec moze zarobic. Leserstwo, to nie uposledzenie. Brak kasy jakiegos ludka, nie upowaznia drugiego do okradania trzeciego Smile Wiec zabranie laptopa komus i danie Prrivanowi, to kradziez.

Jesli, ktos chce mu(ktos go zna, czy tylko nick?) pomoc charytatywnie, to prosze bardzo, to jego kasa. Nie nawoluje, aby mu nie dawac, wrecz przeciwnie mobilizuje kolegow o socjalistycznych pogladach, aby mu kupili nowego lapka. Moja opinia o jego prosbie na tym forum jest jednoznacznie negatywna, czyli zachowanie niegodne faceta.

Lubię takie mało skomplikowane zaczepki. Są godne faceta na poziomie.
Widocznie nie rozumiesz , że w trzech zdaniach opowiedziałem Tobie zarówno kapitalizm jak i socjalizm. WTZ był wytrychem na który poleciałeś. Napisałem co myslę o "akcji Prrivana"
Cytat:
Psycha mu siadła , ma kłopoty, problemy itd. Jest słaby. Może wzmocni Go łącze internetowe a jak zdołuje sie całkowicie to jebnie z mostu, Nie ma złotych środków w takich momentach , tym bardziej , że Prrivan myślał o Forum jako o pewnej więzi, nawet przyjaźni. Tak to wygląda z postów. Być może dostawał sporo PW, uwierzył że znajdzie pomoc. Nie linczujcie człowieka.Jest słaby. Jak sie otrząśnie może będą z niego ludzie Wink
Strzelił focha tym ostatnim postem, u mnie ma minusa jak stąd na Syberię, pewnie u wielu, ale ludzkie też jest zapomnieć o takich fochach . Przecież nikomu nie zabił rodziny, może dopiero zabije dla kompa Wink
Jak sam napisał nie koniecznie chce kasy.


A jeżeli myślisz , że nie jesteś okradany przez "silniejszych" to się mylisz.

Cytat:
Brak kasy jakiegos ludka, nie upowaznia drugiego do okradania trzeciego Smile

Powiedz to tuskowi i kolejnym , którzy tylko czekaja na Twoja kasę. Wink
Oni na 100% nie są socjalistami Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mu dam 10 -15 zl o ile odbierze login i wysle mi nr. konta. Lechowi dalem to i jemu dam. Niech rozwija swoja radosna tworczosc na forum. Milo sie czyta jego posty.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
Hasło do tego konta to "krakus",kto pierwszy sobie zmieni to jego.
Adios,może jakoś sobie poradzę.
Prrivan.

nie ściemniaj, krakus nie działa - już 10 osób próbowało. nie licząc mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale sie postów nazbierało....sprawa wydaje mi się skomplikowana z psychologicznego punku widzenia.Punkt widzenia zależy od punku siedzenia.Wina leży po obu stronach ( jeżeli mówimy tutaj o jakiejkolwiek winie)mając na myśli patrząc na rozgraniczenie prrivan-forumowicze , aczkolwiek nie wszyscy się wypowiadają i słusznie.Pewne sprawy lepiej jest przemilczeć aniżeli wdawać się w dyskusję.Wniosek jest jeden.Na podstawie określonej postawy prrivan albo znalazł sobie ludzi którzy chcą mu pomóc albo wręcz przeciwnie.Jednakże to do niczego nie prowadzi gdyż wywołuje tylko ferment i nikomu nie potrzebne uprzedzenia.Co by było jakby na apel prrivana nikt nie napisał? A no nic,szukał by dalej jakiegoś wyjścia z sytuacji, a tak pozostaje jakieś moralne zgorszenie i nikomu nie potrzebne spięcia. Nie rozwódźmy się za bardzo.Ja Ci życzę Prrivan tego abyś mógł spokojnie i szczęśliwie tego laptopa sobie załatwić! Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan kokosów nie chce , lepiej dać jemu niż na tace .

Patrzcie ludzie jakie emocje w was wzbudza gadka o kasie .
Zaraz skoczycie sobie do gardeł .
Pieniadze to najwieksze przekleństwo człowieka , widać to doskonale w tym temacie .

Co do Lecha , może się nie odzywa dlatego , że jakiś wkurwiony dłużnik go połamał i leży teraz w jakims szpitalu i kwiczy nie mogąc ruszyć palcem .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Prrivan napisał:
Hasło do tego konta to "krakus",kto pierwszy sobie zmieni to jego.
Adios,może jakoś sobie poradzę.
Prrivan.

nie ściemniaj, krakus nie działa - już 10 osób próbowało. nie licząc mnie Smile


Re-ligio je przejal jak pisal we wczesniejszym poscie. Czytajcie do konca zanim cos zainsynuujecie.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie aro_klb. Chodzi o laptopa, a nie o kasę. Pomaganie kasą jest oczywiście pomocą ale jak sam napisał , że mógłby być mu pomocny pożyczony lapek. Jak zobaczyły ludziska, że chodzi w pewnym stopniu o kasę, to podciągnął to jeden , drugi i piąty pod akcje z Lechem i śpiewka leci.

PS
Tak dla wierzycieli Lecha info: logował się przed 30 minutami.
PS2
Nie logiczne jest aby Prrivana wkładać do worka nieuczciwych dłużników.Nieuczciwy to taki, który ma a nie oddaje Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbarossa napisał:
Cytat:
nie ściemniaj, krakus nie działa - już 10 osób próbowało. nie licząc mnie Smile


Re-ligio je przejal jak pisal we wczesniejszym poscie. Czytajcie do konca zanim cos zainsynuujecie.

aa to sorry - faktycznie. w każdym razie po nim jeszcze 10 próbowało.
prrivan frajerze, cza było wystawić na allegro Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby chlopina naskrobal cos w ten desen:

Czesc chlopaki, mam dola z kasa, ponadto musze oddac lapka kumplowi. Moze ktos mi nagrac jakas robote? Umiem xxxxx, mieszkam w Xxxxxx

Zmienilby swoj obraz o 180 stopni.

Niestety jestescie naiwni jak dzieci. Niby tacy czujni na spiski robione przez tysiace agentow i rzady, a kilka osob dalo sie wychujac takiemu Lechowi i zapewne pare da sie Prrivanowi. No co, to sa Wasze pieniadze, mi pozostaje sie tylko smiac Smile Dlaczego niby mam byc powsciagliwy? Zachowal sie jak szmaciarz i nalezy mu sie stosowny komentarz. Kogos to dziwi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wld

Z jednego z twoich wcześniejszych postów:

Cytat:
Prrivan nie jest niepelnosprawny, wiec moze zarobic.


Wiesz że nie jestem?Wiesz?Znasz mnie?

Nie?To nie trolluj.

Tak się składa że laptop jest dla mnie przede wszystkim źródłem zarobku,to właśnie dzięki niemu mogę jakoś żyć,może z dnia na dzień ale jednak,a ty mi będziesz tępy chuju insynuował leserstwo?
Ahaa,może powinienem porobić przy łopacie,to byłaby praca...tyle tylko że bez ręki jakoś ciężko byłoby wbijać,nie sądzisz?

Dalej powtarzam,jeżeli bedę mógł sobie kupić lapka to uratuję swoje źródło zarobku i bazę danych równocześnie,pozwoli mi to normalnie zarabiać tak jak do tej pory-bez tego będę naprawdę dziadem,a nie mam zamiaru dziadować.Chodzi mi o pozyczkę,nie o żadne darowizny czy akty łaski-kto będzie chciał i mógł to pożyczy,kto nie,to nie...

Mój numer konta:

58 1240 4588 1111 0000 5495 2786

I jesli o to wam chodzi-nie,nie wstydzę się.Wolę mieć dochód i starać się o niego tak jak mogę niż karmić córkę wielkopańską dumą.

Pomysleć że byłem tak blisko pozwolenia jakimś gnojom na zaszczucie się.Głupia mysz.

@aro_klb

Po owocach ich poznacie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan to w koncu ktoś ma to twoje konto forumowe czy ktos sie juz pod Ciebie podszywa? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gentleman napisał:
GOLDTRIP napisał:
Prrivan podaj numeras konta, każdy wpłaci po drobnym datku, 5, 10, 15 pln, to chyba za bardzo nie uszczupli portfela, a Ty rozwiążesz swoje problemy. Ja za info które tak szybko i ciekawie podawałeś z chęcią prześlę kilka złotych nowych... bo szybki dostęp do informacji to też ma swoją cenę, a ja doceniam poświęcenie...



Dolaczam sie do prosby. Odbierz login, daj nr konta na priva.


Ja również dołączam się do prośby,lubię czytać twoje posty i doceniam twój wkład na forum.
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solariso




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jestem w stanie Ci przelać jakieś 10-20 PLN . Ale proszę o potwierdzenie, czy to są Twoje dane? Wcześniej jest napisane, że ktoś przejął Twoje konto.

Odwalasz kawał dobrej roboty, akurat tematyka jest dla mnie arcyciekawa, nie mówię, że mnie przekonałeś do swoich teorii, ale lubię to czytać.

Ludzie, przecież np 5PLN to nie jest majątek, to nawet nie jest jedno piwo w knajpie. Facet jest w potrzebie a Wy go błotem smarujecie. Jak ktoś nie chcę pożyczyć, czy dać to po co się odzywa?

Pozdrawiam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście żal mi @Prrivana, nabił sobie 1793 posty, równo rok mu to zajeło, a teraz po aferze z @Lechem dostał taki pocisk, zamiast wypłaty, chyba się tego nie spodziewał. Ludzie pomyślcie trochę przez rok może aktywnie uczestniczyć np na 10 różnych forach pod różnymi nickami, z każdego wyciągnie załóżmy średnio 1000 zł to już ma roczną pensje, za kopiowanie informacji z zagranicznych stron i wklejanie ich tutaj, bez tłumaczenia i komentarza. Chyba też tak zacznę robić. @Bimi lepiej sprawdź numery IP osób, które deklarują chęć pomocy, czy to przypadkiem nie są dodatkowe konta @Prrivana. Możliwe jest, że chłopak zabezpieczył się kilkoma dodatkowymi kontami w razie, podejrzeń, aby całoroczna praca nie poszła się jebać. Oczywiście inny numer IP nie daje żadnej gwarancji, ale ten sam provider jeśli to np nie jest chello tylko jakaś osiedlówka, może sporo wyjaśnić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzyletni Acer, malo uzywany, duzy ekran wiec bateria szybko siada. 150 G rozszerzyc mozesz przez usb. Chcesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solariso




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kosmo, Twój poziom inteligencji sięgnął dna. Bądź czujny na każdy szept, na każdy krok podążający za Tobą - to pewnie agenci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile prrivan, chyba ostatecznie ci się uda.
jak widać najlepiej działa bycie ofiarą - żal darczyńców wobec żebraka to podstawa w czasie żebrania.

serio nie potrzebujesz na herę?
bo wiesz, historia z laptopem - strasznie naciągana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 19:52, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Privvan trafiło na kogo trafić mogło. Gdzieś napisałeś, że "jakoś sobie radzisz" a tu dupa! Nawet lapka nie potrafisz skołować. NIe możesz ukraść?
Poza tym istnieja KAWIARENKI INTERNETOWE KURWA!. 2 zl za godzinę! I jakby to powiedział ktoś tami z Killera:

Cytat:
No i w pizdu, cały misterny plan też w pizdu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurza twarz. Na poczatku potrzebowales kompa do odwiedzania forum. Teraz juz nie masz reki i zarabiasz kompem. Ciekawe co bedzie jutro.

Niestety jestes dziadem, bo freelancer jest w stanie uzbierac glupie 800zl na cos co jest mu niezbedne do pracy. Nie kupuje tego.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos tu napisalem o lechu ale wykasowalem to bo zobaczylem jego ostatni post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, Panie,

ja powiem, ze zeby prosic o pieniadze tutaj - musialbym byc w strasznej desperacji - w rodzaju mam takiego defaulta np. w postaci dlugu, ze jak do jutra nie oddam, "to bede wisial z akumulatorem na jajach".
Generalnie historia musiala by byc taka, iz przypuszczam, ze mimo jej prawdziwosci nikt by na forum w nią nie uwierzył.

Na pewno nie prosilbym o pieniadze na laptopa, motywujac to koniecznoscią bycia 'in touch' z internetem. I zaloze sie ze z takiego powodu wiekszosc, jesli nie prawie wszyscy z Was nie poprosilaby o pieniadze. Zadajcie sobie te pytanie. Zastanowcie sie tez co byscie zrobili. Ja szukalbym mozliwosci u rodziny (podobno Prrivan takich mozliwosci nie ma), jak nie ma u najblizszych znajomych (moze Prrivan jest samotnikiem, albo nas uznaje za najblizszych znajomych - w co po prostu nie uwierze). Gdybym mial problem z dochodami i szukalbym mozliwosci zdobycia pieniedzy w inny sposob, zapytalbym o prace - Wld juz o tym napisal. Ja o tym pisalem ad. prosby Charliego (ktorego prace bardzo szanuje) o pieniadze w youtubowym apelu. Zwykla przyzwoitosc tego nakazuje zeby zapytac o wedke, a nie probowac wyzebrac rybe.

Nie znam Prrivana. Wiem o nim tylko tyle, ze nastukal wiele postow, nierzadko nie wnoszacych wiele wartosci dodanej (co Bimi juz gdzies zauwazyl w innym temacie). Nie dziwie sie tym ktorzy sugeruja, ze chlopak mogl w ten sposob robic sobie dobre 'public relations' aktywnego i cenionego czlonka forum. Niezaleznie od tego, biorac pod uwage to co napisalem powyzej, jego prosba wydaje mi sie co najmniej niestosowna i podejrzana.

Przyznam ze pomyslalem tez o sugestii sprawdzenia adresow IP (Prrivan vs. Lech, Prrivan vs. inne konta nakręcające pozytywna atmosfere wokol pozyczki) o ile to mozliwe - ktora juz tu padla. Zle by sie stalo gdyby zdarzyla kolejna taka akcja, a forum niechybnie dostaloby latke 'dymania nawniakow' i straciloby swoja reputacje.

pozdro
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

solariso napisał:
Myślę, że jestem w stanie Ci przelać jakieś 10-20 PLN . Ale proszę o potwierdzenie, czy to są Twoje dane? Wcześniej jest napisane, że ktoś przejął Twoje konto.

Odwalasz kawał dobrej roboty, akurat tematyka jest dla mnie arcyciekawa, nie mówię, że mnie przekonałeś do swoich teorii, ale lubię to czytać.

Ludzie, przecież np 5PLN to nie jest majątek, to nawet nie jest jedno piwo w knajpie. Facet jest w potrzebie a Wy go błotem smarujecie. Jak ktoś nie chcę pożyczyć, czy dać to po co się odzywa?

Pozdrawiam,


tylko Bimi może sprawdzić czy Privvan to jeszcze Privvan.
podany przez Privvana nr konta pochodzi z Krakowa, więc jest prawdopodobne że należy do niego.

osobiście to żal mi niektórych osób, jeśli ktoś nie chce pomóc to niech sie nie odzywa.
nie ważne czy zbiera na wódkę czy na laptopa, jego sprawa i tego który daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
solariso




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Guru7 Dlaczego zmieniłeś posta, .... [ faktycznie, znowu jest obecny ]

Nie wiem na co zbiera Privvan, ale raczej nie jest to ta sama osoba co Lech. Macie trochę racji, że zbieranie na lapa trochę śmierdzi ... ale kurde postawmy sobie sprawę jasno, jakby zbierał na rowerek dla dziecka to też byłyby jakieś poszlaki, sugerujące, że to wkręt, bo np rowerek może sobie sam wystrugać z pnia brzozy.

Staniemy się głusi na każdy apel to nawet chorej córce będziemy żałować na lekki, bo może symuluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prrivan ma kłopoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile