W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prrivan ma kłopoty  
Podobne tematy
Osobista prośba w prywatnej sprawie119
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
33 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8999
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe Very Happy

PS: brakuje mi na internet... nie bede mogl czytac tego forum.. wiem ze niewiele wnosze ale oplaty za neta nie sa tanie, a ktos przegladac to forum musi. 60 zl co miesiąc plisssss!
Jako dowód torzsamości dam paszport polsatu:)

ok smieje sie;) nie bierz privan tego do siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i Panie. Czy to forum to jest jakiś jebany kurwa dworzec centralny? Jak wy chcecie kurwa zmieniać świat jak was nie stać na komputer a drugi zjeb wyłudza od ludzi tanią ściemą na priva. Pierdolnijcie się w łeb raz a porządnie bo kurwa byle frajer roluje was lepiej niż sprzedajne wyborcze dziwki. Jak kurwa będąc tak naiwnym można szukać prawdy?

Bimi, sorcia za wkurwienie, ale banuj z marszu każdego za tego typu zagrywkę. Wiem, że mamy tu wolność ale wszelkiego rodzaju próby wyłudzeń z marszu należy upierdalać - nie taki jest cel tego forum.
Wypierdalać do Caritasu jebane nieroby!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo... znowu pojawił się wątek, do którego pasuje ta piosenka:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:

Wypierdalać do Caritasu jebane nieroby!


"toć roboty u nas ni ma,
i co ty na to powiesz?"

Razz
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi przenieś ten temat do popierdolni albo do zamkniętego bo ludzie czytają. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczy mi ktoś 200 zł? Chciałbym stracić cnote z prostytutką, bo jestem brzydki i żadna dziewczyna mnie nie chce .. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże co za nieudacznik... Żeby chociaż na chleb prosił, ale nie...na komputer, bo inaczej nie będzie go na forum...Prawdziwa gwiazda prawda2.info, dla którego tylko ludzie tu zagladają...Złóżmy się bo inaczej forum upadnie. Zapewne to wina systemu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i co to będzie jak już nie będzie tych wszystkich wypasionych newsów w języku angielskim ??? Rolling Eyes Shocked Very Happy

...zawsze możesz wykorzystać porady z wątku sekret tam na pewno szczegółowo podano jak przyciągnąć co się chce Laughing
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taxi driver




Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech nie oddał - Prrivana powiesili.
Myśle że limit jednego posta do końca roku rozwiązałby wszelkie rozterki Prrivana.
_________________
Brakujące ogniwo między zwierzęciem a człowiekiem to właśnie my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taxi driver napisał:
Myśle że limit jednego posta do końca roku rozwiązałby wszelkie rozterki Prrivana.

Wreszcie przeczytałby to co napisał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie wiem czemu dajecie ocene 1 dla tego tematu - przeciez to doskonala lekcja życia. Sama esencja i ile sie mozna nauczyc!
ja daje 3 Razz /potem sie zobaczy/
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taxi driver




Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno trzeba mu przyznać - ma chłopak intuicję (patrz : tytuł tego wątku).
_________________
Brakujące ogniwo między zwierzęciem a człowiekiem to właśnie my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pomyslales, zeby zarobic te pieniadze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopak jest freelancerem , co znaczy - tak jak w przypadku Lecha - raz jest przy kasie a raz nie .
Ale kasa to nie jest problem , jego problem to dostep do internetu , a raczej wizja jego braku .
Uzależnienie to jest chyba odpowiednie słowo . Skoro zdecydował się na wystąpienie z takim apelem musi być na " głodzie " , albo przynajmniej przeczuwa zblizający sie problem .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GOLDTRIP




Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan podaj numeras konta, każdy wpłaci po drobnym datku, 5, 10, 15 pln, to chyba za bardzo nie uszczupli portfela, a Ty rozwiążesz swoje problemy. Ja za info które tak szybko i ciekawie podawałeś z chęcią prześlę kilka złotych nowych... bo szybki dostęp do informacji to też ma swoją cenę, a ja doceniam poświęcenie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
antena mówi, że jedynym racjonalnym uzasadnieniem tak rozpaczliwej prośby (jakie przychodzi jej do głowy) jest potrzeba zakupienia nowej porcji hery



Cytat:


inaczej mówiąc wyciąganie od kogoś kasy i oferowanie spłaty za x m-cy jest poniżej jakiejkolwiek godności.



Cytat:
Tak się składa, że popieram w 100%, w ogóle co to za szopka?




Cytat:
O kurde... nie wiedziałem, że taka bieda w KRK.
Czegoś takiego, znaczy wałowania użytkowników prawda2.info na kasę to się tu nie spodziewałem.




Cytat:
To nie szopka tylko nieporozumienie .
Prrivan myślał że nie przeżyjemy bez jego spamu i zrzucimy się na kompa.


Cytat:
Zawsze uważałem twoje posty za takie, które dużo wnoszą do tego forum ale tym wątkiem poprostu się "skurwiłeś".


Cytat:
kto wie moze Prrivan i Lech to ta sama osoba... you'll never know.


Cytat:
sory ale jakoś nie chce mi się wierzyć w "kwartalne przychody"
Wypierdalać do Caritasu jebane nieroby!
jak pożyczasz kasę rodzinie to stać cię na stary laptop, a kompa do netu mogę sam ci opylić na allegro za 100 zł lub mniej.


Cytat:
Pożyczy mi ktoś 200 zł? Chciałbym stracić cnote z prostytutką, bo jestem brzydki i żadna dziewczyna mnie nie chce


Cytat:
Boże co za nieudacznik... Żeby chociaż na chleb prosił, ale nie...na komputer, bo inaczej nie będzie go na forum...Prawdziwa gwiazda prawda2.info, dla którego tylko ludzie tu zagladają


A potem ludzie dziwią się że tajne stowarzyszenia są tak potężne i że ich władza jest nieograniczona,i zadają sobie pytanie "dlaczego"?

I dziwią się dlaczego naród zwący siebie wybranym jest tak bogaty i pociągajacy za sznurki tych którzy nie rozumieją o co biega.A dlaczego tak jest?

A dlatego że jedność twardsza niż skała i zjednoczenie silniejsze niż czas uczynilo z nich wspól-no-tę.Wspolnotę która każdego ze swoich członków traktuje niczym najcenniejszy skarb.W tym tkwi ich siła.

Dobra,luz.Widzę jak jest i widzę że nie mam już czego szukać.Murzyn odwala robotę to mozna pogłaskać go po głowie,Murzyn potyka się na swojej drodze to czas go zdeptać i poszukać innego Murzyna po czym z resztą poganiaczy udać się na piwo rechocząc radośnie.Brawo!

Hasło do tego konta to "krakus",kto pierwszy sobie zmieni to jego.
Adios,może jakoś sobie poradzę.
Prrivan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
Mogę się zgodzić na jakis symboliczny procent od tej pozyczki,ale jak wspominałem-oddać mogę dopiero na poczatku stycznia kiedy dostanę moje kwartalne przcychody ze wszystkich źródeł.No...i mam tylko 3 dni na załatwienie sprawy.

Moze jeszcze sie wyjasni i odda Smile W koncu napisal ze zajmie mu to troche czasu, wystarczy poczekac do stycznia i bedzie jasne.

Nie wiem nie znam go i nie bede ocenial, moze faktycznie ma problem i sie wywiaze lub okaze sie ze to zwykly naciagacz. Osobiscie watpie czy bym mu zaufal; tak samo nie wyjechalbym z taka prosba na forum do ludzi ktorych nie znam.

Astrit napisał:
...zawsze możesz wykorzystać porady z wątku sekret tam na pewno szczegółowo podano jak przyciągnąć co się chce Laughing

Podpowiadaj mu wiecej , a za tydzien bedzie kilkadziesiat postow w temacie "Znikajace laptopy" i panika w mainstream`owych mediach Very Happy Bedzie chodzil po miescie i przyciagal laptopy ...
Moze powstanie w tym celu specjalna komisja sledcza z ramienia rzadu do wyjasnienia znikajacych komputerow ? TVN pewnie tez sie zalapie na sledztwo dziennikarskie w tej sprawie.

O, widze ze odezwal sie Prrivan jednak Smile (a akurat pisze jeszcze posta)
Prrivan napisał:
Dobra,luz.Widzę jak jest i widzę że nie mam już czego szukać.Murzyn odwala robotę to mozna pogłaskać go po głowie,Murzyn potyka się na swojej drodze to czas go zdeptać i poszukać innego Murzyna po czym z resztą poganiaczy udać się na piwo rechocząc radośnie.Brawo!

Czlowieku czy ty uwazasz dyskusje/pisanie na tym forum za prace zarobkowa czy cos w tym stylu ? Przeciez nikt nie zmusza cie do wrzucania informacji tutaj. Nie wiem, moze sie myle ale rejestrujac sie na to forum wiekszosc chyba w uzasadnieniu podaje chec dyskusji ... a nie chec zarobku czy budowe jakiegos kregu wzajemnej pomocy.
Dziwisz sie ludziom ze tak zareagowali ? Bo mnie to wogole nie dziwi i przyznam szczerze ze sam sobie pomyslalem ze to pewnie jakis przekret. Tym bardziej ze juz podobna sytuacja byla z uzytkownikiem @Lech i po otrzymaniu kasy zniknal (tak przynajmniej wynika z tematu).

Tajne stowarzyszenia i "narod wybrany" tez nie pomagaja wszystkim kto sie zglosi Very Happy Tam trzeba sie dostac, przejsc weryfikacje, wykazac sie oddaniem itd., a dopiero po czasie mozna liczyc na "pomoc". Jezeli tak podchodzisz do sprawy to pozostaje ci zasilic szeregi takiej organizacji i czerpac profity ... jesli to jest priorytetem dla ciebie.

@Bimi
Przenies te "caritasowe" tematy gdzies indziej lub nawet pokasuj bo kluja w oczy. Niezly ubaw musza miec ci ktorym nie udalo sie zarejestrowac i widza co tu sie dzieje teraz. Juz widzialem jak sie na wykopach i w sieci smieja z prawda2.info, a teraz bedzie kolejny powod do smiechu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan tu nie ma się na co obrażać po prostu trafiłeś na zły czas ja pożyczyłem Lechowi zapewniał,że odda nawet nie będziesz się musiał upominać tak do mnie napisał informował też,że zacznie oddawać po 15 dniach(23 września pożyczyłem) jest 3 listopad i na moje zapytanie na PW nawet nie raczył odpowiedzieć mimo,że przeczytał wiadomość tak więc nie dziw się,że nikt ci nie chce pożyczyć ja już nauczyłem się chcesz komuś pomóc pożyczając pieniądze to masz potem tylko z tego kłopot.
P.s pod wpływem emocji podałeś hasło do konta przejąłem je w trosce o twoje bezpieczeństwo wyślę ci informację na twojego e-maila jak już ochłoniesz to hasło ci podam i odzyskasz konto nie chciałem aby ktoś przejmując twoje konto pisał posty podszywając się pod ciebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze i nie wierze oczom. Czlowieku gdzie Twoja godnosc? Gdzie meska duma? Freelancer, co to jest? Pewnie jakis nierob. Co zrobisz jak przyjdzie zalozyc rodzine? Ustawisz sie z garnuszkiem na skrzyzowaniu? Jednosc? O czym Ty pierdolisz? Nie chce Ci sie pracowac i wolisz wyzulic kase jak zyd od wrazliwych ludzi. Moze nie jak zyd, bo on jeszcze umie handlowac. Bardziej jak cygan. Zero szacunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Prrivan tu nie ma się na co obrażać po prostu trafiłeś na zły czas ja pożyczyłem Lechowi zapewniał,że odda nawet nie będziesz się musiał upominać tak do mnie napisał informował też,że zacznie oddawać po 15 dniach(23 września pożyczyłem) jest 3 listopad i na moje zapytanie na PW nawet nie raczył odpowiedzieć mimo,że przeczytał wiadomość tak więc nie dziw się,że nikt ci nie chce pożyczyć ja już nauczyłem się chcesz komuś pomóc pożyczając pieniądze to masz potem tylko z tego kłopot.
P.s pod wpływem emocji podałeś hasło do konta przejąłem je w trosce o twoje bezpieczeństwo wyślę ci informację na twojego e-maila jak już ochłoniesz to hasło ci podam i odzyskasz konto nie chciałem aby ktoś przejmując twoje konto pisał posty podszywając się pod ciebie

Dobrze zrobiłeś re-ligio
A Wy wszyscy co sie pastwicie nad Prriwanem zastanówcie się czy człowiek nie popełnia błędów. Ma chłopak zły dzień , tydzień czy miesiąc. Psycha mu siadła , ma kłopoty, problemy itd. Jest słaby. Może wzmocni Go łącze internetowe a jak zdołuje sie całkowicie to jebnie z mostu, Nie ma złotych środków w takich momentach , tym bardziej , że Prrivan myślał o Forum jako o pewnej więzi, nawet przyjaźni. Tak to wygląda z postów. Być może dostawał sporo PW, uwierzył że znajdzie pomoc. Nie linczujcie człowieka.Jest słaby. Jak sie otrząśnie może będą z niego ludzie Wink
Strzelił focha tym ostatnim postem, u mnie ma minusa jak stąd na Syberię, pewnie u wielu, ale ludzkie też jest zapomnieć o takich fochach . Przecież nikomu nie zabił rodziny, może dopiero zabije dla kompa Wink
Jak sam napisał nie koniecznie chce kasy.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az mi lezka poleciala. Lacze internetowe go wzmocni. Mhmm, chlopie tez masz chyba zly dzien. Psycha mu siadla i najwiekszym problemem jest brak dostepu do neta. Hahahaha.

Gdzie sa wszyscy socjalisci z tego tematu? viewtopic.php?p=110412&highlight=#110412

Jestescie przeciez tak wrazliwi spolecznie. Udowodnijcie swoje poglady i kupcie koledze lapka. Nowego, przeciez nie bedzie na starym szrocie pisal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Az mi lezka poleciala. Lacze internetowe go wzmocni. Mhmm, chlopie tez masz chyba zly dzien. Psycha mu siadla i najwiekszym problemem jest brak dostepu do neta. Hahahaha.

Gdzie sa wszyscy socjalisci z tego tematu? viewtopic.php?p=110412&highlight=#110412

Jestescie przeciez tak wrazliwi spolecznie. Udowodnijcie swoje poglady i kupcie koledze lapka. Nowego, przeciez nie bedzie na starym szrocie pisal.


Laughing
Dobre. Tylko po chuj wplątujesz tu systemy polityczne i politykę?
Mnie to ni ziębi ni grzeje. Prrivanowi zabrakło wielu elementów , których być może Tobie Wld nie brakuje.Nie można żyć tylko rzeczywistoscią z neta. Być może on zatracił poczucie rzeczywistości i nie poradził sobie. Ty Wld wyjechałeś zaraz z polityką. Po co?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz Cie tlumacze szanowny kolego. Osoby z tego tematu o socjalizmie strasznie sie napinaja. Przeczytaj sobie, to zobaczysz ich argumantacje. Ja mowie, ze kazdy zarabia na siebie, a jak nie umie lub nie chce, to niech wpierdala tynk ze scian. Oni znowu sa za solidarnoscia ze wszystkimi niezaleznie od wszystkiego tzn pracujacy musza sie skaldac na nierobow. Ta sytuacja z laptopem dla Prrivana jest okazaja do udowodnienia przez nich swoich slow. Chcialbym sprawdzic, czy sa w stanie sie zlozyc sami na kolege, czy tylko chca aby inni sie skaldali na nich? To duzo mowi o czlowieku i jego prawdziwym obliczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Privan przyjedz do Ciechocinka, pojdziesz do lozka z jakas 40-dziestka i dostaniesz nawet na dwa kompy Very Happy szybki szmal, ladnie sie ubierz, wyperfumuj i jazda!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wld
No i jakieś wnioski? Sprawdziłeś?Bo wiesz , "To duzo mowi o czlowieku i jego prawdziwym obliczu."
Dalej nie rozumiem dlaczego wpinasz w ten wątek polityczne systemy.Ale... Czyżbyś chciał powiedzieć , że jak przeczytam ten cały wątek to odetnę się od neta i nie wydam pieniędzy na inne pierdoły, żeby żaden nierób na mnie nie pasożytował. O np. u mnie w mieście jest budynek WTZ , tam chodzą ludzie , którzy są niepełnosprawni i z moich podatków się szkolą i jeżdżą na wycieczki, mają laptopy. Pójdę i zabiorę im jednego dla Prrivana. Dobrze zrobię? Zabiorę nierobom i dam potrzebującemu. Szlachetnie , mądrze, socjalistycznie a nawet kapitalistycznie trochę. Albo nie!Zabiorę nierobom i dam Tobie. Ty zrobisz co będziesz chciał, zasugeruję żebyś dał Prrivanowi. Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prrivan ma kłopoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile