W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prrivan ma kłopoty  
Podobne tematy
Osobista prośba w prywatnej sprawie119
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
33 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9001
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I temat znowu żyje Smile Ale trzeba przyznać, że dawno nie było tak gorącego.

Norbi napisał:
Prrivan zniknął z powodu nagonki na "jednorękich bandytów".

Pojechałeś kurwa po bandzie, nie ma co. Ale myślałem, że zejdę jak to przeczytałem Laughing

Prrivan zebrał szmal, a trochę później... przestał nadawać. No spoko, nie dziwię mu się po tym co o sobie przeczytał. Ale w takim razie cała prośba była bez sensu bo dostał na to, czego nie zrealizował. Bo przecież cała groźba w prośbie była taka, że przestanie pisać na forum.

Nie pożyczyłem mu kasy i mało mnie interesuje kto i ile mu pożyczył. Ale ciekawi mnie czy gryzoń odda. Miałem cichą nadzieję, że Prrivan to jednak spoko gość ale powoli ją tracę. Może jak mówisz Teodoryk, coś się stało. Może nowy stary lapek się popsuł Wink Oby nie. Jednak sprzeczności w działaniu Prrivana powinny być dla pożyczkodawców conajmniej niepokojące, podobnie jak odmowa... ba, kompletne zignorowanie podwójnej oferty laptopa - mógł mieć dwa Smile Ale nie przesądzajmy sprawy do stycznia.

Wasze postawy są różne, podobnie jak i poziom zasobności. Co innego mieć tyle, żeby na lajcie pożyczyć kasę anonimowemu typowi z forum i się tym więcej nie przejmować, a co innego samemu ledwo wiążąc koniec z końcem pożyczyć, zufać, uwierzyć, a potem się wkurwiać i niecierpliwić w przypadku zwłoki. Czas pokaże... Pewnie do roztrzygnięcia będziemy tu pierdolić głupoty Wink

Jest jeszcze jedna sprawa, która mnie irytuje. Jak to wpływa na wiarygodność i powagę forum jak ludzie zaczynają żebrać? Mało tego, jeden z "potrzebujących" już okazał się naciągaczem. Oby nie drugi...

I tylko mi nie mówcie, że jak nie pożyczyłem to mam się nie odzywać. Jeśli chcecie wiedzieć, doceniam newsy Prrivana i nakład pracy włożony w ich wyszukiwanie. Dlatego tym bardziej nie są mi obojętne jego losy tutaj i bardzo bym nie chciał, żeby okazał się takim, jakim niektórzy już go opisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po naczytaniu się o tych wszystkich teoriach spiskowych i innych sprawach ezoterycznych napadła mnie mania prześladowcza, że za Lechem i Prrivanem oraz wszystkimi Waszymi kontami stoi jedna osoba która chce wyłudzić ode mnie kasę. Ładnie ktoś to rozegrał, założył forum najpierw odbił moje podanie po dopiero paru miesiącach przyjął kolejne tym razem pozytywnie. Teraz pod upozorowanymi, tysiącami dyskusji na forum pod postacią setek odrębnych kont chce opierdzielić erde z konta. Ale ja się nie ugnę, nikomu nie pożyczę siana Razz to znaczy mu bo to jedna osoba za tym stoi? Czy więcej tam was jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś jeszcze ucichł równocześnie z Prrivanem, oprócz Bimiego? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia nie ma sie kto ile ma, lub na ile go stac. Rozchodzi sie o to kto dal sie w ch.. zrobic (jeszcze nie ostatecznie, pamietam - styczen) Mozna miliard dac naciagaczom i chwaly to nie przyniesie, a jedynie pogarde dla darczyncy w oczach innych ludzi. Dac sie wyjebac Lechowi i prawdopodobnie tej myszy przynosi potrojna ujme userowi tego forum. Dlaczego? Ludzie tropiacy spiski, podwazajacy fundamenty tego swiata powinni byc czujni i krytycznym okiem winni spogladac na wszystko co druga osoba chce im wmowic!!

Erde forum to matrix, a architektem jest Bimi. Myslisz, ze dlaczego spierdolil z kraju? Wink
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Turecki, on (Prrivan) miał 18 przed tajemniczym apelem o kasę Razz Bimi jebnął mu limit i może się obraził ? Czyli - to wina Bimiego, że Prrivan nie pisze he he he ... Laughing

Ale nie moja wina, że wam nie odda forsy, frajerzy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czepiacie się Bimiego (w żartach) za to że mu limit nałożył a Prrivan nie mogąc wklejać 18 postów dziennie zajebał focha i już nie robi ctrl+c --> ctrl-v na forum. Pewnie i tu wietrzycie spisek (oby nie) jakoby obaj działali w zmowie Laughing.

Tak na serio:

Ciekawe ile kasy udało mu się od forumowiczów wyłudzić ? 800 1000 zł ? nie wiem... W sumie to marna wypłata za 1800 z hakiem postów typu ctrl+c ---> ctrl-v na prawda2.info.

Prrivan to zwykły oszust i tyle.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki napisał:
Ostatni jego post został wysłany 09:11 12 Lis '09 to chyba mówi samo za siebie. Przed tajemniczym apelem o kase wysyłał po kilka postów ( często cały limit czyli osiem) a teraz nic. To chyba mówi samo za siebie i nie ma co go bronić.
Jeszcze raz powtarzam : Ciekawe czy odda kase ?


Inside job.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Wiem że to nie moja sprawa,gdyż dopiero co się zarejestrowałem na forum, lecz jeśli martwicie się co się stało z Prrivanem to znajdziecie go na forum Tomasz Urbasia Smile
http://urbas.blog.onet.pl/ na 45 stronie forum w artykule " zielone pędy"
Od kąd "zakupil" nowego lapka udziela się tam Smile a swoją drogą coś ten Tomasz spuścił ostatnio z tonu - czyżby wpłaty na konto były zbyt małe ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszko napisał:
Witam wszystkich forumowiczów.
Wiem że to nie moja sprawa,gdyż dopiero co się zarejestrowałem na forum, lecz jeśli martwicie się co się stało z Prrivanem to znajdziecie go na forum Tomasz Urbasia Smile
http://urbas.blog.onet.pl/ na 45 stronie forum w artykule " zielone pędy"
Od kąd "zakupil" nowego lapka udziela się tam Smile a swoją drogą coś ten Tomasz spuścił ostatnio z tonu - czyżby wpłaty na konto były zbyt małe ?


1 post i od razu donos, w slusznej sprawie oczywiscie, ladnie ladnie...
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla ciebie może i donosiciel. A ja napisałem to z myślą że ten kogo przekręcił tu, napisze coś na ten temat na tamtym forum i tym samym uchroni następnych naiwnych przed "Prrivan ma kłopoty"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszko napisał:
Dla ciebie może i donosiciel. A ja napisałem to z myślą że ten kogo przekręcił tu, napisze coś na ten temat na tamtym forum i tym samym uchroni następnych naiwnych przed "Prrivan ma kłopoty"



Nie gorączkuj się, prrivan dal sobie termin do stycznia - poczatku czy konca - nie wiem - mogles zaczekac ze swoja przezornoscia i troskliwoscia Wink
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie styczeń to styczeń, ja nie rozumiem co was ludzie tak to interesuje skoro dopiero grudzień Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 07 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ile osób w końcu dało się wyruchać? Zróbmy listę, będę wiedział na przyszłość do kogo uderzyć z chwytliwym tematem, jak np. zbieram kasę bo potrzebuje na opiekę nad bezpańskimi kotami.

Kurwa ludzie że wy takie tempe huje jesteście i sie dajecie ładować przypadkowemu kolesiowi. Ja rozumiem jakby ktoś walnął zdjęcia ze szpitala w ciężkim stanie, siebie, z właśnie jakimś dowodem[kartką z swoim nickiem] i prosił o pieniądze bo np. zbiera na przeszczep czy operację, to bym jeszcze uwierzył i wpłacił, bo wiem jak cholernie jest się np. pierdolić z dializą co 3 dni. A tu wam taki wkręt sprzedał. Lepiej było na WOŚP wpłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 07 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeFighter napisał:
To ile osób w końcu dało się wyruchać? Zróbmy listę, będę wiedział na przyszłość do kogo uderzyć z chwytliwym tematem, jak np. zbieram kasę bo potrzebuje na opiekę nad bezpańskimi kotami.

Kurwa ludzie że wy takie tempe huje jesteście i sie dajecie ładować przypadkowemu kolesiowi. Ja rozumiem jakby ktoś walnął zdjęcia ze szpitala w ciężkim stanie, siebie, z właśnie jakimś dowodem[kartką z swoim nickiem] i prosił o pieniądze bo np. zbiera na przeszczep czy operację, to bym jeszcze uwierzył i wpłacił, bo wiem jak cholernie jest się np. pierdolić z dializą co 3 dni. A tu wam taki wkręt sprzedał. Lepiej było na WOŚP wpłacić.



A ty co taki zainteresowany jesteś . Młody kot jesteś , jeszcze nikt cię nie "wyruchał" , jeszcze nie raz system da tobie w kośc .I jedyne co zrobisz to zaciśniesz zęby. Czy jest to powód żeby obrażac innych . Ja nie dałem Prrivanowi , ale gdybym mu dał , nie płakałbym . Dałbym mu 50 zł , ani on by się nie wzbogacił , ani ja bym nie stracił .
Prrivan po prostu był szczery , mógł napisac ,że zbiera na operacje , ale nie napisał . Ta szczerośc go zniszczył - spaliła na tym forum . Nawet jak odda pieniądze , "ludzie" będą wiedzieli swoje .

FreeFighter pierdolni sobię karnie 15 pompek z plastikowym workiem na głowie Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 11 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno tu nie zaglądałem, ale widze ze niektorym styki sie popaliły. To forum raczej dla mocnych psychicznie. Bimi wez zmien kryteria przyjmowania do klubu bo jeszcze ktos sie stanie suiciderem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:40, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest 1 luty. Zwrócił Wam kasę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst z podania:

Cytat:
Zgodnie z obietnicą Prrivan chce uregulować swoje długi i bardzo prosi o kontakt zainteresowanych na ten sam adres email z którego prowadził działalność forumową.


Szybko stawiamy na ludziach krzyżyk...;|
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyżyk?

Ja postawiłem pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:55, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwileczkę,nie mógłby sam napisac co i jak? Dlaczego posługuje się podaniem rejestracyjnym przez kogoś skoro udzielał się tak aktywnie przez tyle dni/tygodni/miesięcy??Czekam na ripostę!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz i masz :

Cytat:
Po raz kolejny zwracam się do pozostałych osób które jeszcze nie skontaktowały się z Prrivanem a chciałyby mieć sprawę uregulowaną o kontakt na jego adres email,i tylko email ze względu na prosty fakt iż mysz forumowy po zmieszaniu z taką ilością błota na tym forum definitywnie zamknął swoje konto na klucz a nastepnie spuscił go w sedesie-i nie wróci,i nie odpowiada na pm-y.

Na szczęście myszy mają to do siebie że nie wylewają łez na durniów tego nie wartych tylko szukają nowych metod na dotarcie ze swoim przekazem.

Dla formalności
prrivan@yahoo.com

_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Mówisz i masz :

Cytat:
Po raz kolejny zwracam się do pozostałych osób które jeszcze nie skontaktowały się z Prrivanem a chciałyby mieć sprawę uregulowaną o kontakt na jego adres email,i tylko email ze względu na prosty fakt iż mysz forumowy po zmieszaniu z taką ilością błota na tym forum definitywnie zamknął swoje konto na klucz a nastepnie spuscił go w sedesie-i nie wróci,i nie odpowiada na pm-y.

Na szczęście myszy mają to do siebie że nie wylewają łez na durniów tego nie wartych tylko szukają nowych metod na dotarcie ze swoim przekazem.

Dla formalności
prrivan@yahoo.com


Tylko niech uważa:

Prrivan napisał:
W zwiazku z atakiem na moją skrzynkę pocztową oraz koniecznością jej rekonfiguracji i lepszego zabezpieczenia na przyszłość informuję wszystkich uprzejmie że przez około tygodnia nie będę odpowiadał na emaile,i proszę również abyście ze względów bezpieczeństwa nie przysyłali mi niczego w tym czasie.

Nie chcę aby potem ta sytuacja przytrafiła się komuś z mojej listy kontaktów.

Do osoby która tego ataku dokonała,a jak sama napisała nazywając mnie "faszystowską świnią","antysemitą",
"antyeuropejczykiem" i "smykiem Belzebuba",mam dwa przesłania.

Pierwsze to takie iż co mnie nie zabije to mnie wzmocni-a jak widać nadal zyję na tym forum.
Drugie,że uzywając tego typu inwektyw sama udowodniła swojej małości,że pozwolę sobie przytoczyć:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Cytat:

Prawo Godwina

Prawo Godwina (znane też jako: Reguła Godwina Analogii do hitleryzmu, Prawo Perdono, reductio ad Hitlerum i argumentum ad hitlerum) – zostało sformułowane po raz pierwszy w 1990 r. przez Mike'a Godwina w odniesieniu do grup dyskusyjnych; brzmi ono tak:

Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1
(ang. As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.)[1]

W tradycji użytkowników wielu grup Usenetu wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony oraz uważa się, że osoba, która użyła porównania, dyskusję "przegrała"[2]. Obecnie reguła ta rozciąga się na wszelkie inne internetowe sposoby wymiany zdań.

W 2007, The Economist stwierdził, że „dobrą zasadą w większości dyskusji jest, że pierwsza osoba która wyzwie drugą od nazistów, automatycznie przegrywa dyskusję”.
[3]

Powoływanie się na prawo Godwina jest rodzajem pozamerytorycznego argumentu osobistego – sposobem argumentowania, w którym, na poparcie swojej tezy, dyskutant powołuje się na nie związane z tematem opinie lub zachowania swego oponenta. Z drugiej strony w sytuacji, gdy ktoś porówna do hitlerowców swego rozmówcę, ten chwyt erystyczny może też być rodzajem obrony przed tego typu argumentami osobistymi.


Powinienem ci właściwie podziękować za przyznanie mi racji w ten niecodzienny sposób,kimkolwiek jesteś Laughing


viewtopic.php?p=120672#120672
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bad Grin Co to kurwa znaczy "mysz forumowa zamknęła swoje konto na klucz i spuściła go w sedesie"? Czy to taki problem zalogować się ponownie? Teraz to sz.p. Prrivan stracił u mnie resztki poszanowania. A osoba prosząca o kontakt może być kolejnym naciągaczem i nawet nie mieć z Prrivanem za wiele wspólnego.

Jak pożyczyliście i liczyliście się z tym, że z powrotem tego nie dostaniecie - spoko, rozumiem. Ale ostro szydzić mi się chce z osób, które pożyczają osobom pokroju oszusta Lecha, lub wspomnianego Prrivana i liczą na zwrot Laughing Laughing Laughing . Tak mi was żal, ale w sumie to wasze pieniądze i to wy sypiecie groszem na ludzi, którzy w dupę was ruchają bez mydła, a wy nie macie nawet tego świadomości Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle. Nie dość, że się obraził to jeszcze ma pełnomocnika do spraw zadłużenia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R napisał:
Nieźle. Nie dość, że się obraził to jeszcze ma pełnomocnika do spraw zadłużenia Laughing


i to zagraniczniaka - doragon pōrando go,Kokuryu Smile
Teraz to pajacuje , jak dziecko które pogniewało się na inne dzieci w piaskownicy , że nie chciały pożyczyc różowej koparki
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech frajerzy. nie dość, że wam nie oddał forsy (co było do przewidzenia) to jeszcze nawet pogubił wasze emaile (co juz brzmi jak żart - zresztą nie pierwszy z jego ust w tym wątku). a na forum oczywiście nie wejdzie, gdyż jest myszą... na wózku inwalidzkim, bez obywatelstwa i z popsutym laptopem, którym już od lat niesie prawdę światu.

śmiało, piszcie do niego - a nuż tym razem nie ściemnia. może nawet sumienie go ruszyło i sobie postanowił, że odda np. trzem pierwszym którzy się zgłoszą... więc czym prędzej zgłaszajcie się po swoją forsę - kto pierwszy ten lepszy! Laughing
japierdole, co za ludzie. Very Happy

a najlepsze ze nikt nie chce napisać komu wysłał forsę, choć prawie każdy czuje się orżnięty...
wy chcecie zmienić świat? obawiam się że w tej dziedzinie nie zdziałacie więcej niż stado najzwyklejszych baranów - założę się że ta historia niczego was nie nauczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prrivan ma kłopoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile