W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prrivan ma kłopoty  
Podobne tematy
Osobista prośba w prywatnej sprawie119
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
33 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9004
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Sa tacy co piszą dla kasy, nazywamy ich dziennikarzami. Poza tym branie pieniędzy za dyskusję na forum to trochę za duzo, poza tym jak będzie z wiarygodnością? W taki sposób działa np. wp.pl gdzie piszą dla kasy i najważniejsze jest ile osób to przeczyta, więc sprowadziłbyć forum o prawdzie do tego poziomu? Bo kasa za ilość wejść na temat jest jedynym sposobem sprawdzenia "poczytności".


Za ten brazylijski thriller wpadłoby kilka groszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Chciałbym zwrócić uwagę na przyczynę problemu - Prrivan w ciągu roku napierdolił 1793 posty!
To zajmuje przecież mnóstwo czasu. To kiedy On miał zarabiać?


Tobie to akurat nie dał bym grosza. Odkąd się zarejestrowałeś to napierdoliłeś tyle postów, że średnia na rok wyjdzie około 1500 , jednak z zasadniczą różnicą do Prrivana. Twoje nic wartościowego nie wnoszą.

Tu nie chodzi o ilość tylko jakość.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:12, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan to jedna z kilku wartościowszych postaci na tym forum

Niedobrze mi się robi jak czytam te obelgi niektórych osób, ludzka mentalność... nie to nie NWO jest złe - zło tkwi w was samych. prostactwo, chamstwo, brak wyobraźni.


osądy czy ktoś jest oszustem czy nim nie jest proponowałbym zostawiać na później
to czy ktoś wpłaci - pomoże lub nie jest kwestią indywidualną i nie podlega szerszej dyskusji szczególnie w takiej postaci jak przedstawiona w tym wątku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan a myslales o jakims dofinansowaniu z pefronu? generalnie jezeli jestes inwalida to system powinien ci jakos pomoc - w koncu wszyscy na niego w ten czy inny sposob lozymy. a jestes zarejestrowany jako bezrobotny? moze bys pomyslal o dofinansowaniu na otworzenie wlasnej dzialalnosci? generalnie nie ma co sie wypinac na system i unosic jakas dziwna duma tylko trzeba z niego korzystac. ludzie ktorzy ostentacyjnie i autodestrukcyjnie olewaja system kojarza mi sie z malpami ktore pierdola dzungle. system to nasze naturalne srodowisko i histeryczne rzucanie sie na podloge na pewno tego nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego trzeba posiadać polskie obywatelstwo kotku-niestety takowego nie odnotowuję w swoich papierach Smile
Jak dobrze jest czasem być dzieckiem emigrantów z czasów komuny,powraca się do kraju ojców i korzysta z jego plusów a minusy mozna olać.

A co do wczorajszej propozycji Kosmo w kwestii publikacji mojego zdjęcia od pasa w dół celem udowodnienia ile posiadam kończyn górnych,odpowiadam:to nierealne z dwóch powodów.

Pierwszy to taki że i tam ktoś złośliwy mógłby mi zarzucić że przekupiłem jakiegoś inwalidę na emeryturze,
a drugi jest bardziej prozaiczny-mam tak długiego że zdjęcie ładowałoby się ze 20 minut Laughing

Niniejszym ogłaszam również że włącznie z przelewem który powinien dojść mi po 18tej na konto,
i pomimo tylu wrednych słów,udało mi się nazbierać na własny sprzęt.Wszystkim pożyczkodawcom serdeczne "Mysz zapłać",natomiast paniom i panom drwiącym serdeczne i staropolskie "Chuj wam w dupę".

Awersję Bimiego jeszcze rozumiem,wystarczy porównać co znajduje się na jego i moim awatarze Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i chuj, teraz się zacznie; co tydzień nowy żebrak... tak, że szlachetnym darczyńcom proponuję już przygotować więcej forsy, żeby było sprawiedliwie. wszak nie tylko prrivan potrafi mieć kłopoty.

równocześnie przestrzegam przed wykorzystywaniem forum to wyłudzania forsy - proceder będzie przez mnie zwalczany z pełną surowością. forum prawda2 to nie miejsce od załatwiania takich spraw; wypierdalać pod kościół, tam przynajmniej musicie spojrzeć w oczy temu kogo robicie w chuja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan to tylko kwestia checi. podejrzewam ze jakbys sie kolo tego zakrecil to mialbys to zalatwione w miesiac. jacys pilkarze z brazylii ktorzy nie znaja ani slowa po polsku dostaja obywatelstwo a ty mialbys nie dostac? no prosze cie. system jaki jest kazdy widzi, ale niestety innego nie mamy wiec nie widze powodu dla ktorego nie mialbys skorzystac chocby z tych ochlapow ktore oferuje. lepsze to niz żebranie na forach internetowych - przynajmniej w mojej opinii, bez obrazy oczywiscie. mowie ci przemysl to. na pewno nic nie stracisz bo i tak ponosisz koszty utrzymania systemu czy tego chcesz czy nie, ale przez swoja postawe wykreslasz sie z kregu jego potencjalnych beneficjentow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie sledze ten watek i nasuwa mi sie skojarzenie z tymi wszystkimi zebrakami z reala.
Kazda inna forme pomocy (rade/wskazowke) zbywasz jakimis wydumanymi opowiesciami - nagle sie dowiadujemy ze jestes kalekim obcokrajowcem (nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo ze jestes czarnoskorym w dodatku, ktory odbija sie o rasistowski system w Polsce). W skrocie informacja jaka wyplywa z twoich postow mowi krotko: "dajcie kase albo wypierdalac z waszymi radami".

Nie wiem jak to tam z toba do konca jest, ale zycie mnie nauczylo mnie byc ostroznym i dobrze na tym wychodze zazwyczaj. Zgadzam sie jednak z Bimim ze takie incydenty moga przyciagnac prawdziwych oszustow/wyludzaczy i zrobi sie tu szambo totalne (gdzie wielu altruistow o szlachetnym sercu poplynie na spore sumy pieniezne).

P.S.:
Prrivan napisał:
Do tego trzeba posiadać polskie obywatelstwo kotku-niestety takowego nie odnotowuję w swoich papierach Smile
Jak dobrze jest czasem być dzieckiem emigrantów z czasów komuny,powraca się do kraju ojców i korzysta z jego plusów a minusy mozna olać.

Jesli nie jestes obywatelem Polski to nie widze problemu dla ktorego nie moglbys korzystac z systemu socjalnego swojego kraju, tego ktorego obywatelem jestes. Zakladajac ze to jakies panstwo UE to nie sadze ze nie maja tam odpowiednika Pefronu, dlatego uwazma twoj sarkazm nie na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
Do tego trzeba posiadać polskie obywatelstwo kotku-niestety takowego nie odnotowuję w swoich papierach Smile
Jak dobrze jest czasem być dzieckiem emigrantów z czasów komuny,powraca się do kraju ojców i korzysta z jego plusów a minusy mozna olać.

A co do wczorajszej propozycji Kosmo w kwestii publikacji mojego zdjęcia od pasa w dół celem udowodnienia ile posiadam kończyn górnych,odpowiadam:to nierealne z dwóch powodów.

Pierwszy to taki że i tam ktoś złośliwy mógłby mi zarzucić że przekupiłem jakiegoś inwalidę na emeryturze,
a drugi jest bardziej prozaiczny-mam tak długiego że zdjęcie ładowałoby się ze 20 minut Laughing

Niniejszym ogłaszam również że włącznie z przelewem który powinien dojść mi po 18tej na konto,
i pomimo tylu wrednych słów,udało mi się nazbierać na własny sprzęt.Wszystkim pożyczkodawcom serdeczne "Mysz zapłać",natomiast paniom i panom drwiącym serdeczne i staropolskie "Chuj wam w dupę".


Awersję Bimiego jeszcze rozumiem,wystarczy porównać co znajduje się na jego i moim awatarze Cool


Jakie to Polskie... Po przeczytaniu Twojego ostatniego posta już jestem pewien tego , że jesteś typowym polskim zazdrośnikiem i cwaniakiem niestety...
Nie masz obywatelstwa, ręki, komputera, kasy i bóg wie czego jeszcze. Nie chcesz pokazać swojego zdjęcia bez kończyny żeby obalić "Prrivan conspiracy". Nie wiem po co tak komplikować i oszukiwać.
Powinieneś ogłosić na forum co następuje:

Prrivan ma kłopoty

Drodzy forumowicze mam kłopoty. Sprawa wygląda następująco. Za chuja nie mi się robić a kaska by się przydała. W związku z tym proszę o datki na nr konta 5635735825396496-9879. Wszystkim co wspomogą serdeczne "Mysz zapłać" a tym co nie pomogą mówię "Chuj wam w dupę" Wszystkim jednak ofiaruje 5000 postów na prawda info w technice copy - paste.

Pewnie ludzie by zrozumieli lepiej niż Twój sposób, który tak czy owak nie był złym pomysłem wyłudzenia szmalu.

CIEKAWE CZY ODDASZ ale to już inna sprawa.

Tu jest wszystko nieźle podsumowane :

Cytat:
przestrzegam przed wykorzystywaniem forum to wyłudzania forsy - proceder będzie przez mnie zwalczany z pełną surowością. forum prawda2 to nie miejsce od załatwiania takich spraw; wypierdalać pod kościół, tam przynajmniej musicie spojrzeć w oczy temu kogo robicie w chuja.


Nic dodać nic ująć.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto zapłaci żeby Prrivan przestał spamować? Very Happy
Jak nie dacie, od chujów nikt Was nie wyzwie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ej momencik. zanim skreslicie calkiem Prrivana to przeczytajcie moze najpierw co napisal w dziale "o sobie" na poczatku tego roku. moze bylo to robienie gruntu pod akcje ale ja osobiscie watpie w tak skrupulatnie zaplanowane akcje i taka cierpliwosc dla marnych osmiuset zlotych. wg. mnie Prrivanowi po prostu cos tąpnęło w zyciu, spanikowal i udal sie po prosbie w pierwsze miejsce ktore wpadlo mu do glowy, czyli do nas. czy wy nie kumacie ze Prrivan to nie jest zaden naciagacz tylko wariat na punkcie teorii spiskowych ktory praktycznie oprocz swoich zlecen, corki i tego forum nie ma nic? zlecenia robi na kompie, ktory mu zabieraja. nie majac obywatelstwa nie moze sie ubiegac o zaden kredyt. z racji swojego hobby (czyli tego forum) nie ma prawie zadnych znajomych. Prrivan to esencja tego forum do cholery! myslicie ze zbieranie tych informacji samo sie robi? to jest jego zycie, a wy mu teraz wbiliscie noz w brzuch i pare razy przekreciliscie. to ze ja probuje cos tam doradzic nie oznacza ze mu nie wierze. wydaje mi sie ze ta sytuacja duzo Prrivana nauczyla i moze pojdzie po rozum do glowy i uswiadomi sobie ze to forum to nie jest prawdziwe zycie tylko kolejna uluda. ze nie ma zadnych "nas", ze robimy to tylko dla zabicia czasu. po prostu z nudow. ze wszystko jest fajnie dopoki jestesmy tylko zbiorem slow na monitorze okraszonych mniej lub bardziej bekowym obrazkiem. kiedy jednak te slowa i bekowy obrazek o cos prosza to przestaje byc smiesznie. okazuje sie ze tam po drugiej stronie sieci jest ktos kto w danej chwili ma przejebane i to calkiem rujnuje luzna i niezobowiazujaca atmosfere. polecam film "plaza" z leonardo dicaprio, a konkretnie scene kiedy jednego kolesia zdrowo poharatał rekin. po ochlonieciu z pierwszego szoku wiekszosc rezydentow poczula gleboka nienawisc do pechowca bo jego cierpienie psulo "rajski" klimat. to samo sie dzieje tutaj. blablamy sobie o dupie maryni, czasami nawet ostro sie angazujac w dyskusje ale w glebi serca wiedzac doskonale ze to tylko zabawa. Prrivanowi wydawalo sie ze to cos wiecej. w tym kontekscie nie wiem kto jest wiekszym frajerem - potencjalni naciagnieci, czy wlasnie Prrivan. a juz najbardziej smieszy mnie ten ryk oburzenia ludzi ktorzy nigdy by mu nic nie dali. zachowujecie sie tak jakbyscie na 10 zlotych pracowali przez rok w kamieniolomie. zenada.

Prrivan ogarnij sie - mam nadzieje ze ten kubel zimnej wody dobrze na ciebie podziala. nie licz na nikogo, tylko na siebie. tak czy inaczej ja ci wierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.
alkohol - człowiek na maksa sceptyczny i twardo stąpający po ziemi ni stąd ni zowąd zaczyna uwiarygadniać jedną z najbardziej niewiarygodnych teorii; że prrivan jest niedołężnym kaleką bez obywatelstwa i środków do życia (prócz swego freelamerstwa z dochodem co kwartał) więc zbiera na naprawę laptopa, aby móc nam dalej służyć...

ja rozumiem, że pare stówek piechotą nie chodzi, a do tego można porobić sobie jaja na forum które zawsze was wkurwiało. ale ludzie, japiedole, że też wam nie wstyd.
to wszystko zostanie w internecie, pewnie do końca waszego życia a nawet i dłużej.
czy jesteście pewni że chcecie to sobie robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh Bimi nie paranoizuj Very Happy po prostu jakbym ci opowiedzial numery ze swojego zycia to tez bys mi nie uwierzyl (i podejrzewam ze vice versa). Prrivan nie raz mnie wyzwal od agentow i zawsze mnie to rozczulalo. dlatego jak teraz widze ze po tylu miesiacach pracy dla swojego ukochanego forum dostaje kopa w dupe to autentycznie czuje jego gorycz i zal. a moze jestem po prostu bardziej naiwny niz myslalem? ja mu na pewno kasy nie dam Wink niech idzie i zrobi to obywatelstwo - moze brak laptopa go zmotywuje heheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Al
Uważam akcję Prrivan za eksperyment , który wypalił.
Założeniem było osiem stów i taka suma sie pojawiła , może i większa. Mimo propozycji laptopów, zaznaczam nieśmiało Laughing
A gdyby Prrivan miał w Kraku kolegów , to nie pisałby na forum o pożyczce? Nie wiemy i sie nie dowiemy pewnie...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono, pierdu pierdu.
a jeszcze przed chwilą było filozoficznie i podniośle, niczym pomnik prrivana Smile
znacie się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:

Uważam akcję Prrivan za eksperyment , który wypalił.

W 2012 tych co nie dali UFO nie uratuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nono, pierdu pierdu.
a jeszcze przed chwilą było filozoficznie i podniośle, niczym pomnik prrivana Smile
znacie się?

Nie , a dlaczego tak wyjechałeś ?
Przyznaję , chciałem mu pomóc , pisałem do niego pw. Proponowałem sam lapka, leży w szafie. Kasy za chiny bym nie wysłał. Bimi , jak szukałeś serwera też chciałem pomóc, co jeszcze się nie zakończyło, bo może kiedyś... Obyś zawsze sobie radził. Nie wiem co zamierzał Prrivan, kropka.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to było do alkohola, ale spoko, dobrze jest poznać i twoją odpowiedź.
wiesz, nigdy nie wiadomo, może w przyszłości uda się to potwierdzić lub zaprzeczyć co zwiększy lub zmniejszy twoją wiarygodność.
takie tam mikrobadania społeczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie takie mikro Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

totalnie abstrahując od kwestii Prrivana: dokładnie Al Kohol, to forum to złudzenie dorosłych dzieci. A winni są temu ci, którzy je tworzą.

I zajebista puenta: Nie ma żadnych "nas". Z mojej perspektywy "was" (czyli "ich" jeśli się rozumiemy lepiej niż mogę przypuszczać Smile). W każdym razie mam wyjebane na to co inni o tym myślą i ile to dla Ciebie znaczy - Twój niby prosty wkład w to forum cenię od początku, choć z początku jeszcze tego nie wiedziałem Smile Dobrze jest przeczytać kogoś, kto widzi pełny obraz sytuacji. Żulenie żuleniem, ja doskonale rozumiem też nieufność wobec Prrivana czy Lecha, tylko pierwszy raz spotykam się z sytuacją w której ogólną "nieufność" przedstawia się w postaci 3-stronnicowego ogólnego dissa.

I dlatego temat wydaje mi się interesujący, kogokolwiek by on dotyczył.

Nie zamierzam w nim grzać miejsca, tylko tyle chciałem powiedzieć.

Pozdro D. I dla żonki i dzieciaka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Kacper Very Happy no wiadomo ze "ich" hehhe "my" to sie czasem w malzenstwie jedynie zdaża, tudziez przyjaciolom co beczke soli ze soba zjedli.

dodam tylko jeszcze ze z ta fota od szyi w dol to pojechal ktos na maxa. sami siebie ponizacie takimi wpisami.

dobra koncze temat bo w sumie pewnie Prrivan wolalby zeby juz zniknal z pierwszej strony (a tu chuj) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat jest "super" bo tak naprawdę nie dotyczy Prrivana tylko ukazuje w pełnej krasie społeczeństwo polskiego przekroju. teraz każdy kto sie tu udzielił powinien conajmniej przeczytać swoje wypowiedzi ze 3x i się zastanowić nad nimi ze 30x...może warto

apropo sprawy moje zdanie jest takie: jak nie mam to nie daje i się nie wychylam,a jak mam więcej niz potrzebuje i wiem że mnie stać,a kogoś lubię to daję i nie czekam żeby w ogóle mi oddał i nie ma wtedy bólu istnienia i egzystencjonalnego rozwolnienia. wogóle pożyczki to jakaś paranoja...nie powiem już przez kogo wymyslona Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli astrit nie masz żadnych obiekcji w stosunku do osób które żebrzą pomimo posiadania środków do życia, niejednokrotnie lepszych niż ten od kogo żulą?
wiesz, tu akurat przyznam ci rację - społeczeństwo polskiego przekroju Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee, Bimi
Akurat w tym temacie wiemy tyle ile widzimy a reszty możemy sie domyślać.Każdy inaczej.
Czyli nie dramatyzowałbym i nie uogólniał Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czyli astrit nie masz żadnych obiekcji w stosunku do osób które żebrzą pomimo posiadania środków do życia, niejednokrotnie lepszych niż ten od kogo żulą?

taka karma...jeden żuli , inny szydzi ...a jeszcze inny daje, a co daje to i zbiera - jest w tym jakaś mądrość, a wszystkie sytuacje to tylko lekcje dla każdego z nas bardziej lub mniej Bimi ( nie ma znaczenia czy w realu czy w wirtualu ) Bad Grin
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prrivan ma kłopoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile