W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
antysemici zatakowali w Hollywood  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 819
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 30 Paź '09   Temat postu: antysemici zatakowali w Hollywood Odpowiedz z cytatem

w Ameryce jak w międzywojennych Niemczech....

Cytat:
Zamaskowany mężczyzna otworzył ogień w synagodze w North Hollywood w Kalifornii - podała lokalna policja. Dwóch mężczyzn zostało rannych w nogi.
Do strzelaniny doszło około 6:20 lokalnego czasu w Adat Yeshurun Valley Sephardic Congregation. Ranni mężczyźni znajdują się w stanie stabilnym i zostali przewiezieni do dwóch różnych szpitali - podał zastępca szefa policji w Los Angeles Michel Moore.
Policja zatrzymała mężczyznę, ubranego w bluzę kapturem podobną do tej, którą miał sprawca jednak, zaznaczył Moore, poszukiwanie podejrzanego wciąż trwają.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Antysemici zaatakowali w Hollywood


Przepraszam bardzo, na jakie podstawie ten propagandowy tytuł posta ?

Proszę o odpowiedź.


Ja tylko usłyszałem, że Murzyn strzelił w nogi, do dwóch ludzi w synagodze.
Czy ci dwaj ludzie to Żydzi? A może Murzyni?
A może jakieś porachunki były, goście po prostu uciekali od tego z bronią ,wbiegli do synagogi, bo była jedynym schronieniem o tej porze, ale niestety koleś ich dopadł i tam ich postrzelił?

A może ci dwaj to Azjaci?


A Ty od razu ANTYSEMICI. ( Dlaczego liczba mnoga? Przecież, jeżeli już, on był jeden.)

Spokojnie Pawlak, ochłoń i odpowiedz ma moje proste pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 30 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~pawlak pisał wcześniej dla GW. Wie o tym że mało kto czyta całe artykuły. Grunt to tytuł sugerujący treść. A treść zazwyczaj niesie przekaz zupełnie odwrotny. Oj, ty manipulatorku mały... Trzeba mieć na ciebie oko. Very Happy Very Happy Very Happy
Gdyby nawet faktycznie doszło do jakiegoś antysemickiego występku, to sceneria (Hollywood) oraz sposób przedstawienia przez media owego incydentu wskazywałyby raczej na żydowską prowokację, typu "złodziej krzyczy - łapcie złodzieja". Oni są do tego zdolni, bo przecież zaraz domagają się odszkodowań i nadania im statusu pokrzywdzonego na wieki i ciemiężonego w wyniku antysemityzmu. Antysemitami okazaliby się członkowie jakiejś bojówki narodowców, co niesie szerszy, bo państwowy wydźwięk incydentu (i proporcjonalnie większych odszkodowań).
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Ci co się wypowiadają w tym temacie to kandydują w plebiscycie "sprawiedliwy miesiąca", może w ramach treningu opowiecie na któreś z moich pytań zawartych w innych tematach, szczególnie zależy mi na pytaniu zawartym w dokumencie pochodzącym z Biura Rzecznika Praw Obywatelski, ten post był czytany setki razy przez ludzi na tym forum ale chyba nie wielu jest tutaj takich co chcą odpowiadać na trudne pytania. Opaq i DarkTech jeśli odpowiecie na to jedno pytanie to już nigdy nie napisze żadnego "kłamliwego posta" na tym forum, bo ja nie mam monopolu na prawdę ale do niej dążę. Proszę tylko nie piszcie w odpowiedzi na moje pytanie : " To wszystko sprawka kontrolowanej opozycji ... bla bla bla guga guga dzidzia dzidzia"

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jewish ethnic divisions
http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_ethnic_divisions

Szczególnie polecam Chińskich Żydów
http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_ethnic_divisions#South_and_East_Asia

Tacy z nich Semici jak ze mnie Hindus, tylko dlatego, że biegałbym ubrany jak Krishnowiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba miec oko na tego pawlaka- zostajesz poddany kwarantannie pawlak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guru7 napisał:
trzeba miec oko na tego pawlaka- zostajesz poddany kwarantannie pawlak


gratuluję intelektu ten post jest genialny!!!! naprawde !!!! twój udział w dyskusji jest bezcenny ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guru7 napisał:
trzeba miec oko na tego pawlaka- zostajesz poddany kwarantannie pawlak

Guru7 ... potwierdzam Laughing podejrzany typek, założę się, że na dodatek niedługo sprowadzi jeszcze swojego disinfo kompana .... Kargula Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


antysemici zatakowali w Hollywood
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile