W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pijawki na drodze ku świetlanej przyszłości  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1630
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 06 Wrz '11   Temat postu: Pijawki na drodze ku świetlanej przyszłości Odpowiedz z cytatem

4 września Moskwa świętowała 864 -lecie ,odbyło się wiele imprez - ja kto przy takich okazjach Ale największą atrakcję- świetlne show ,"zafundował " miastu Alfa Bank ,który trzeba trafu w tym roku obchodzi swoje 20-sto lecie .Wedle oceny znawców różne już bywały we świecie pokazy świetlne , ale takiego jeszcze nie.
Faktycznie ,nawet oglądany na YT robi wrażenie ,cóż dopiero na 600.000 widzów którzy zebrali się aby na żywo oglądać to dziwowisko.
Bank Alfa sprawdził się w nowej roli a ja uważam że być może jest to ,(nomen omen) światło w tunelu ;światło wskazujące w która strone powinna ewoluować bankowa działalność .Świat będzie lepszy ,szczęśliwszy,spokojniejszy , kiedy pasożyty i przywry wątrobowe ,odpuszczą sobie lichwiarski handel pieniędzmi i skupią się na organizowaniu uciesznych imprez .Mój apel do Pijawek :Mniej krwi ! Mehr Licht. ! ( Więcej światła -J.W. Goethe )
A obejrzenie spektaklu polecam ,owszem - jest na co popatrzeć

_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pijawki na drodze ku świetlanej przyszłości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile