W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC 1&2 - dlaczego runęły?  
Podobne tematy
WTC 1&2 - dlaczego runęły? #2560
9/11 i WTC - fizyka zbrodni dla uczniów gimnazium  
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 19920
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:52, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion Twoja stronka to kawał dobrej roboty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:23, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Idz czlowieku na FZN i zobacz co Wortal i Spichris robili z tych jego teorii i jak go osmieszali, nie mowiac juz o jego glupich manipulacjach i przemilczaniu niewygornych tematów... (nie trzeba dlugo szukac, wierz xD)


Może zacytujesz i skomentujesz, jeżeli taki bohater jesteś?

Chętnie przedyskutuję z tobą.... ummmm... raczej niechętnie, poniważ natychmiast przystepujesz do ataku personalnego zamiast skupić sie na temacie. Od razu widać twoje nieuczciwe intencje.


Tymczasem oni robili z siebie kompletnych idiotów i nadal takich robią. Jak na razie nie zostałem zbanowany za to że Spichris groził jednemu uzytkownikowi, że mu rodzinę wymorduje! Zresztą ich ban mnie ani ziębi ani grzeje. Ponieważ Forum Zgredów Nieprzyjemnych to bagno syjonistyczne, reklamujące wszystkie utopie tego ohydnego zbrodniczego ruchu, z wojnami i lichwą włącznie

Obu agentów doprowadzałem do szału ale zorientowałem się, że z ich powodu niewielu ludzi już tam w ogóle zagląda ponieważ ich nieokiełznane chamstwo i galopująca głupota nie są zachętą do wypowiadania się na forum.

Wortal do dzisiaj nie może sie zdecydować czy uważa i wszystkim już' dawno udowodnił, że WTC7' został zdemolowany, czy też sam się zawalił. W jednych postach twierzdził jedno a za dwa dni twierdził przeciwnie, także szczekając, że już przecież to dawno udowodnił.

Przestałem tam pisać ponieważ nie będę rzucał pereł pomiędzy świnie a moderator Kaczmi mnie ochrzanił za to, że zaprotestowałem, że Spichris łamie prawo grożąc innym morderstwem!

Agent Spichris otzymał 24 godzinnego bana za jaskrawe łamanie prawa na forum!

Jeżeli ciebie takie rzeczy pasjonują, to nie wiem czego tutaj szukasz.

Trzeba mieć totalny zanik mózgu, aby nie zorietować się o grze takich typów jak wortal i spichris - byc może jedna i ta sama osoba.

ONI PEŁNIĄ 24-godzinny dyżur na FZN aby natychmiast spamować, żeby spychać konkretne informacje jak najdalej, aby nikt ich ni mógł przeczytać.

Żeby zachwycać się 'głupotą' oraz brakiem wiedzy i kultury oraz chamstwem Spichrisa, PEM'a i Wortala, trzeba reprezentować identyczny zerowy poziom, jaki oni reprezentują!


Albo... Adun to jeden z tych dwóch mądrali.


Będę miał na ciebie oko, ponieważ już mi podpadłeś na całego jako agent dezinformacji.

Agentami zachwycają się wyłącznie... agenci.


A ja, koleżko nie muszę posuwać się do obelg, aby agentom zaleźć za skórę.


Nie używam argumentów siły ale siły argumentów!


Poniał? Nie sądzę!


Rolling Eyes


buszujący...

Cytat:
Orion Twoja stronka to kawał dobrej roboty


Dzięki...

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Wortal do dzisiaj nie może sie zdecydować czy uważa i wszystkim już' dawno udowodnił, że WTC7' został zdemolowany, czy też sam się zawalił. W jednych postach twierzdził jedno a za dwa dni twierdził przeciwnie, także szczekając, że już przecież to dawno udowodnił.


to wypisz, wymaluj Adun, też ma z tym problem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
byczydzien




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foxmail aka orion
śledziłem ten wątek o WTC przez jakieś 50 ostatnich stron na FZN

co do Spichrisa, to nic szczególnie ciekawego nie pisał, troche toczył pianę troche sobie z Ciebie jaj porobił

ale wortal podszedł rozsądnie do tematu i po koleji uzasadniał Twoje teorie, wykazując przy tym zrozumienie dla elementarnych zasad fizyki.
przez ostatnie 50 stron, a może i więcej kłóciliście się o to, czy samolot mógł zburzyć budynek.
Zauwaz, że te budynki nie rozleciały się po 2 sekundach od wybuchu samolotów, tylko po dośc długim czasie (kilkadziesiąt minut?), jakby sie rozleciała od razu to byłoby to podejrzane, pozatym po co miałby Bush niszczyć wieże, które sa specjalnie chronione i mają poprawki kontrukcyjne na uderzenia samolotów?
nie lepiej wybrać słabsze cele?

Wortalowa misterna kontrukcja z kaset rozleciała się po jednej chwili, ale utrzymywała proporcjonalnie wiekszy ciężar niż wieże WTC, można tylko zasugerowac, że on wyjął na raz 30 pięter w swoim WTC, a samolot "wyjął ich conajwyżej 5", co dyskredytuje jego konstrukcje, ale on chciał Ci tam pokazać DEMONICZNA SILE GRAWITACJI.

pozatym zdjęcie masywnego 5-6 centymetrowego profilu stalowego dźwigara w warunkach naturalnych nie powinno robić wrażenia, pamiętaj, że w momencie wybuchu panowało tam duża ciśnienie i temperatura, która obniża zdolnośc przenoszenia ciężaru o 80% w skrajnych przypadkach, to tak jakbys tam wsadził dżwigary drewnianie a nie stalowe i się dziwił, że wszystko się łamie jak domek z kart pod własnym ciężarem.

I NA SAM KONIEC WORTAL NAGINAł SWOJE ZDANIE DO TWOJEGO
zakładał, że mogli tam w końcu podłozyc ładunki wybuchowe, żeby sie to szybciej i w bardziej kontrolowany sposób rozleciało, ale mogli to tylko zrobić po wybuchu, i mieli na to bardzo mało czasu i mogli to zrobić tylko u podstawy a nie na wszystkich piętrach, BO SAMO zderzenie samolotu z budynkiem spowodowało to, że ten budynek był skazany na zdemolowanie.
TO NIE REANIMACJA PACJENTA, PO WLOCIE SAMOLOTU TEN BUDYNEK BY SIę ROZWALIł prędzej, czy później, bo grawitacja zwaliłaby go z nóg
jakby Pentagon miał 500 metrów wysokości, to samo by sie stało z pentagonem, chyba, że miałby podstawę 500m na 500 m, i byłby takim wielkim klockiem.

Budynki WTC były za chude i za wysokie

jedyną kwestią, która mnie nurtuje jest tylko współpraca albo brak współpracy między NORAD i FAA
mimo treningu dwóch pilotów czekało na rozkazy w bazie wojskowej, a ich przełożeni zwlekali. nawet jakby samoloty wojskowe mogły zdjąc wszystkie BOEINGI, to by tego nie zrobiły, gdyż nawet pomijając kwestie szorstkiego lądowania na głównej ulicy miasta, i ofiar śmiertelnych, zauwaz jakby to wyglądało w telewizji
strzelanie samolotów wojskowych do bezbronnych samolotów pasażerskich
wtedy zamiast o teorii spiskowej o WTC byłoby o teorii spiskowej w której USA eliminuje nikomu niewinne samoloty pasażerskie, w których pewnie piloci zaspali, albo coś w tym stylu.



co innego polityczne okoliczności, tutaj sie z Tobą w pełni zgadzam, Bush prawdopodobnie jest marionetką ludzi, którzy go do władzy wypromowali, a cały system demokratyczny jest stworzony, aby grupka zainteresowanych ludzi mogła bez obaw generowac coraz wiekszą fortunę i cieszyć się nieskrępowana władzą.
Niestety kompletną prawdę poznasz, kiedy albo się zmieni władza, albo zainteresowani zejdą z tego świata.

ale jak to ktoś zgrabnie ujął Ty uprawiasz przerost formy nad treścią a wortal przerost treści nad formą, ale to dlatego, że obaj jesteście uparci i żaden z was niechce iśc na kompromis.


Niestety nie jestem agentem globalistycznym ani pachołkiem wortala, nie znam go, po prostu czytam i staram się oceniac obiektywnie wasze wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kompromis z foxmailem?? XDDD

Ten czlowiek twierdzi, ze to hologramy uderzyly w WTC, ale nos samolotu wylecial z drugiej strony budynku.. o czym my tu mowimy... xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:
orion napisał:
Wortal do dzisiaj nie może sie zdecydować czy uważa i wszystkim już' dawno udowodnił, że WTC7' został zdemolowany, czy też sam się zawalił. W jednych postach twierzdził jedno a za dwa dni twierdził przeciwnie, także szczekając, że już przecież to dawno udowodnił.


to wypisz, wymaluj Adun, też ma z tym problem Very Happy


przeczytaj co napisal wortal a nie ten manipulant, ok??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byczydzien

Cytat:
co do Spichrisa, to nic szczególnie ciekawego nie pisał, troche toczył pianę troche sobie z Ciebie jaj porobił


Dokładnie!

Cytat:
I NA SAM KONIEC WORTAL NAGINAł SWOJE ZDANIE DO TWOJEGO
zakładał, że mogli tam w końcu podłozyc ładunki wybuchowe, żeby sie to szybciej i w bardziej kontrolowany sposób rozleciało, ale mogli to tylko zrobić po wybuchu, i mieli na to bardzo mało czasu i mogli to zrobić tylko u podstawy a nie na wszystkich piętrach, BO SAMO zderzenie samolotu z budynkiem spowodowało to, że ten budynek był skazany na zdemolowanie
.

To jest niemożliwe, aby podjęto decyzję podczas palącego się budynku!
Prace przygotowawcze do demolicji trwają ci najmiej 4 tygodnie i jedynie eksperci są w stanie to robić.

Jak dotychczas nie ma nazwy firmy która to robiła. Nie podano nam!

Może dla niektórych to tak z boku i wygląda, że dwóch upartch facetów się jedynie przekomnarzało ale nie znasz wiele szczegółów i najwyraźniej jesteś nieco zagubiony w tej sprawie.

Ja to studiuję od dnia 1-szego i podałem zaledwie część materiałów, z którymi się zetknąłem.

Natrafiłem na kilka poważnych dowodów na to, że to, co się stało, nie miało żadnej szansy.

W takim przypadku mówimy albo o cudach, albo o kłamstwach.

Przykład: dwie sieci telewizyjne nadały niemal prorocze zapowiedzi upadku WTC7.

BBC podała 26 minut zanim WTC7 został zdemolowany.
CNN podało na 1 godzinę i 20 minut do przodu tę sąmą informację, o upadku WTC7.


Co nam to mówi?

Że obie sieci znają przyszłość?

Jeżeli ta opcja odpada, jaka nam pozostaje?

WTC7 był zdetonowany?

Pokazano kilka filmów i na nich wyraźnie widać wszelkie cechy klasycznego wyburzenia z użyciem ładunków wybuchowych. Na jednym z filmów podano po dwóch stronach WTC7 a na drugiej części ukazano w tym czasie rzeczywistą demolicję i nie widać było żadnej róznicy.

W takim przypadku mamy.

1. Upadek, o którym eksperci mówią że to demolicja.
2. Świadkowie potwierdzają eksplozje.
3. Filmy powierdzają eksplozje. (Kilka)
4. Filmy ukazujący WSZYSTKIE cechy klasycznej eksplozji towarzyszącej demolicjiom.
5. Wypowiedź Silversteina, że budynek został zdemolowany.
6. Ostrzeżenia strażaków aby opuścić zagrożony teren ponieważ budynek będzie demolowany.

W świetle tego mamy 'prorocze' zapowiedzi dwóch sieci telewizyjnych.

Czy masz jakiiś pomysł jub wyjaśnienie tego wszystkiego?

Zapomnij o Wortalu poniważ on i jego zdanie mnie nie interesuje.

Ja mam zadanie dla ciebie oraz dla innych także.

W świetle tych opcji istnieje MOIM zdaniem tylko jedno wyjście.

Budynek został przeznaczony oraz przygotowany do demolicji co najmniej na miesiąc przezd 911.

Powodu nie było żadnego ponieważ budynek miał zaledwie nieco ponad 10 lat!

Nie informowano nikogo oficjalnie o przygotowaniach do wyburzenia.

Skoro wyglądało to na demolicję pod każdym względem, była to demolicja.



Skąd sieci telewizyjne wiedziały z góry co nastąpi?

Odpowiedź jest również prosta.


Zostały dokładnie poinformowane o PLANOWANYCH wydarzeniach, aby nie popełnić błędu w transmisji.


Pomimo tego błędy takie popełniono!

Dlaczego? Ponieważ media brały w tym czynny udział, o czym świadczy masa sfałszowanych filmów oraz podstawionych świadków.

Ponieważ dowody ostatnio odnalezione są takie mocne, Wortal zaczął się gubić i motać.

Ale nie martw się, podam znacznie więcej dowodów, ponieważ odkryłem niezwykłe żródło.

Jeżeli uważasz, że gdziekolwiek się mylę, nie cytuj mi błazna Wortala ale podaj kwestię niezgodną z rzeczywistością oraz podaj tok twego rozumowania.

Ja nie jestem uparty! Zdanie zmienię pod wpływem dowodów!

Napisałeś:



Cytat:
strzelanie samolotów wojskowych do bezbronnych samolotów pasażerskich wtedy zamiast o teorii spiskowej o WTC byłoby o teorii spiskowej w której USA eliminuje nikomu niewinne samoloty pasażerskie, w których pewnie piloci zaspali, albo coś w tym stylu.



NORAD miał obowiązek zestrzelenia takiego samolotu i rzekomo taki samolot zestrzelono. Tylko że nie znależiono zadnych jego śladów.

Ale nie o wszystkim na raz.

Adun

Cytat:
na kompromis z foxmailem?? XDDD

Ten czlowiek twierdzi, ze to hologramy uderzyly w WTC, ale nos samolotu wylecial z drugiej strony budynku.. o czym my tu mowimy... xD


Nigdzie nie napisałem, że hologramy zniszczyły budynki. Podaj link, jeżeli tak twierdzisz. To ferajna z FZN to nieustannie powtarzała. Wiele rzeczy mi wmawiano ale nikt nie złapał mnie za rękę. Ja natomiast łapałem ich jednego za drugim wielokrotnie na kłamstwach i manipulacjach.

Owszem, napisałem, że rozważam teorię z hologramami jako jedną z opcji, co nie oznacza, że twierdzę, że hologramy uderzyły w weże.

Najprawdopodobniej nie było to samoloty ale grafika komputerowa, na co podałem wiele dowodów.


Widzę, że cię natychmiast rozpracowałem!

Zamiast dyskusji, klasyczne metody dezinformacujne, głupawy bezmyślny rechot w stylu Spichrisa.

Zawiadomiłeś tych durni...

http://www.niewyjasnione.pl/CA%C5%81A_PR.....9.html#eot

Bardzo dobrze... Taka była moja intencja.

Cytat:
przeczytaj co napisal wortal a nie ten manipulant, ok??


Już mnie obrażasz? Podejrzewam, że zbyt daleko na tym forum nie zajedziesz takimi metodami a intencje twoje są bardzo jasne.

Chyba będę cię musiał ignorować.

A Spichris z Wortalem będą musieli tutaj zaglądać po nowe informacje!

Rolling Eyes

W poniższym linku są dwa filmy, bardzo detaliczne ukazujące fałszerstwa wszystkich sieci, biorących zgodny udział w owej wielkie mistifikacji telewizyjnej.

Ukazane są dokładne analizy ich pracy, mającej na celu oszukanie całego świata.

W tym filmoe okazało się, ze rzekomo rywalizujące sieci telewizyjne pod egidą FOX'a zgodnie i ochoczo współpracowany przy największym oszustwie medialnym, jakie świat widział.

http://www.911hoax.com/domaincloak.asp?U.....ialservice

Radzę obejrzeć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej zdjęcia do budynków, którze rzeczywiście same upadły zgodnie z teorią pankake.




Drugi w linku (za duży):

http://drjudywood.com/articles/why/whypics/24_pancake.jpg

Proszę zauważyć, że prawie nie ma kurzu! Zdjęcia są doskonale ostre!

No i widać że jest tego dużo, cały budynek w komplecie!

Nie sproszkowany.

Jest to wynik trzęsienia ziemi w Pakistanie.


Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznałem się orion z Twoimi postami na niewyjasnione.pl i po tej lekturze stwierdzam, że bardzo fajnie iż na tym forum jest opcja ignore, którą niezwłocznie włączam na Twojego nicka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak orion, Twoje zdjecia duzo wnoszą do tematu, porównujesz zawalone budynki betonowe, do budynkow stalowych takich jak WTC 1,2 i 7.. poziom Twoich manipulacji nie zna granic... najgorsze jest chyba to, ze sam wierzysz w to co piszesz ... zal mi Ciebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
no tak orion, Twoje zdjecia duzo wnoszą do tematu, porównujesz zawalone budynki betonowe, do budynkow stalowych takich jak WTC 1,2 i 7.. poziom Twoich manipulacji nie zna granic... najgorsze jest chyba to, ze sam wierzysz w to co piszesz ... zal mi Ciebie


Tak Adun - twoja wiedza o WTC i jego budowie jest BOOOOOOOOOSKA.
Mogły by być nawet z tektury i to nie zmienia faktu, że to nie był naleśnik.... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no.. tak samo jak sciany na powyzej zamieszczonych obrazkach.. w ogole, penwie budynki tez byly tak samo wysokie xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
no.. tak samo jak sciany na powyzej zamieszczonych obrazkach.. w ogole, penwie budynki tez byly tak samo wysokie xD


Rozumiesz co to znaczy Pancake Collapse? Piętra walą się na siebie. Jeśli jest ich więcej - jest to jeszcze bardziej widoczne niż na tej fotce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wytłumaczycie ze WTC zmieniły się w pył, nawet na tym waszym filmie z zawalającą się autostradą widać jak płat który odpadł jest nadal cały nie zmienił się w pył. No tak tak wysokość mniejsza ale zobaczcie jak WTC się zawala to już w pierwszych sekundach z budynku wylatują tumany pyłu na jakieś 100m swoją drogą to tez jest dziwne żeby w budynku panowały tak idealne warunki żeby ciśnienie wyrzucało przez cały czas identyczny tuman kurzu na tak wielką odległość.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
I jak wytłumaczycie ze WTC zmieniły się w pył, nawet na tym waszym filmie z zawalającą się autostradą widać jak płat który odpadł jest nadal cały nie zmienił się w pył. No tak tak wysokość mniejsza ale zobaczcie jak WTC się zawala to już w pierwszych sekundach z budynku wylatują tumany pyłu na jakieś 100m swoją drogą to tez jest dziwne żeby w budynku panowały tak idealne warunki żeby ciśnienie wyrzucało przez cały czas identyczny tuman kurzu na tak wielką odległość.


A wiesz czym sie różni strop betonowy ze zbrojeniem od stropu lekkiego zrobionego z kratownic i na nie położona blacha falista i na to porcja cementu?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakto zmienily sie w pyl ?? Przeciez sa zdjecia jak wala sie ogromne czesci poszycia, ogromne zdjecia gdzie widac tysiace ton stali i szczatek. Gdzie wy widzicie ta zamiane ?? A to ze jest masa pylu to raczej nie powinno dziwic - przeciez prawie calosc scian wewnatrz to gips.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow a kim to jest Incognito77 czyż to nie scorpio przegrupowany i z nowymi sensacyjnymi doniesieniami. Nick może i nowy ale wiedzy nie przybyło za grosz
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Wow a kim to jest Incognito77 czyż to nie scorpio przegrupowany i z nowymi sensacyjnymi doniesieniami. Nick może i nowy ale wiedzy nie przybyło za grosz


Gdybys jeszcze odpowiadal na pytania zamiast opowiadac jakies bzdurki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Gdybys jeszcze odpowiadal na pytania zamiast opowiadac jakies bzdurki..


Na jakie pytanie mam ci odpowiedzieć? zresztą tobie się nie da nic wytłumaczyć ty wiesz swoje i krzyżyk na drogę. Ty masz swoje źródła z których jasno wynika i wszystko jest co do promila obliczone. A ani razu nie spróbowałeś porzucić myślenia które wtłoczyła ci TV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Adun napisał:

Gdybys jeszcze odpowiadal na pytania zamiast opowiadac jakies bzdurki..


Na jakie pytanie mam ci odpowiedzieć? zresztą tobie się nie da nic wytłumaczyć ty wiesz swoje i krzyżyk na drogę. Ty masz swoje źródła z których jasno wynika i wszystko jest co do promila obliczone. A ani razu nie spróbowałeś porzucić myślenia które wtłoczyła ci TV.


No tak.. a co powiesz na to, ze jeszcze pare lat temu wierzylem tym glupim filmom aka loose change i jakims o braku lądowaniu na ksiezyc?? xD
zaczelo sie od von kleista, ktory w swoim dennym filmie stwierdzil ze na trawniku przed pentagonem nie ma zadnych czesci samolotu... potem jak znalazlem jednak odpowiednie zdjęcia, a nie te przez niego wybrane, zdalem sobie sprawe z poziomu manipulacji w tych jego bredniach (tak samo jest ten "tajemniczy" blysk podczas wlotu samolotow do WTC)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Wow a kim to jest Incognito77 czyż to nie scorpio przegrupowany i z nowymi sensacyjnymi doniesieniami. Nick może i nowy ale wiedzy nie przybyło za grosz


Jakiej wiedzy ? Ze scianki nawet w kiblach WTC byly z regipsu ? Czy moze chcesz mi wmowic ze na zdjeciach nie ma ogromnych kawalkow poszycia, belek, gruzu tylko sam pyl ? A moze pylem nazywasz elementy 5x5x5m i stad to niezrozumienie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byczydzien




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Wszystko zaczęło się od ataku „terrorystów” na budynki WTC w dniu 11 września 2001 roku.” Terroryści” zniszczyli samolotami dwa wieżowce – a trzeci, który stał obok – zawalił się sam, według klasycznej metody wysadzania budynku w powietrze przez saperów.


fragment powyżej już przerabialismy

ale to poniżej jest ciekawe


Amerykańskie służby śledztwa w tej sprawie nie prowadziły, tym bardziej, że w tym budynku, w który nie uderzył żaden samolot „terrorystów” znajdowały się dwie amerykańskie firmy ubezpieczeniowe, obie na skraju bankructwa. Znajdowały się tam wszystkie dokumenty dotyczące wypłat, oczekujących w przyszłości – o ile pamiętam- na emerytury!
Sześć miesięcy przed tym tragicznym wydarzeniem, właścicielem budynków Word Trade Center stał się znany spekulant na rynku nieruchomościami w Nowym Yorku, miliarder – Larry Silverstein. Była to jedyna transakcja zmiany właściciela budynku od 33 lat. Do tej pory były one własnością korporacji należącej do stanów Nowy York i New Jersey.
Pan Silverstein, nabył budynki WTC za 3,2 mld dolarów, ale zdążył wpłacić pierwszą ratę w wysokości 124 milionów dolarów. No i – co ciekawe - Pan Larry Silverstein przewidująco ubezpieczył budynki na sumę 7 mld dolarów, w tym szczególnie zadbał o umieszczenie klauzuli ubezpieczającej budynki „ od ataków terrorystycznych”, co nie często się zdarza w polisach ubezpieczeniowych…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ze budynek znajdujacy sie klika metrow dalej zostal juz kiedys zaatakowany.

Pozatym podaj zrodlo tych wyliczen o tych milionach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byczydzien napisał:
w tym szczególnie zadbał o umieszczenie klauzuli ubezpieczającej budynki „ od ataków terrorystycznych”, co nie często się zdarza w polisach ubezpieczeniowych…


Nieczęsto zdarza się też, że jakiś budynek był już wcześniej atakowany przez terrorystów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaRy




Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 123
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A juz prawie nigdy, że budynek który został juz kiedys zaatakowany, a później ubezpieczony zostaje zaatakowany i zamienia sie w kupke gruzu.

Zbieg okoliczności - prawda?


Nie widziałem zadnego komentarza odnośnie zamieniajacej się stali w pył na filmach oriona. Andrzej, Adun - jakieś wyjasnienie? Bo dla mnie to wygląda jak z Archiwum X ale przyznam ze robi wrażenie. To samo odnośnie nieruszającego się dymu na filmiku z wbicia sie samolotu w drugą wierzę.

@orion - ciekawa stronka i duze pole do dyskusji - mam nadzieje ze sensownej a nie na poziomie piaskownicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16   » 
Strona 11 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC 1&2 - dlaczego runęły?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile