W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Koniec świńskego mitu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1363
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 16 Gru '09   Temat postu: Koniec swinskego mitu Odpowiedz z cytatem

Z ostatniej chwili:

"Tami-foolery: Misled panic for placebo as H1N1 Tamiflu drug 'useless'"

Szczepionka "Tamiflu' jest bezuzyteczna i nieskuteczna jako leakrstwo majace chronic PRZED ZACHOROWANIEM .

www.youtube.com/watch?v=jLQnz4LcoWQ&feature=player_embedded

Korespondent z Ukrainy mowi o tym ,ze szczepionka byla sprzedawana 10 krotnie drozej korzystajac z histerii rozpetanej przez mass media.

Tamiflu-szczepionka ,ktora miala chronic ludzi przed swinska grypa jest kompletnie bezuzyteczna.Rzady wielu panstw wydaly MILARDY dolarow na zakup tego bubla.

Jerzy Ulicki-Rek
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecej informacji:



http://www.youtube.com/watch?v=gh3jlPHZy.....43F6D0495F

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj komentarz do tego filmu zamieszczony na You Tube .
"Imagine the amount of money earned on this by "Big Pharma".Pleanty to share with "honest" polititians in every country for ordering the drug ,FROM THE TAX PAYERS MONEY,FOR OURS BENEFIT .
Jerzy Ulicki-Rek"
Czy sie pokaze?Nie wiem.Ostatnio wszystkie zniknely:)

J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 17 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, ale Tamiflu to nie szczepionka, tylko właśnie lek na grypę, de facto jeden ze skuteczniejszych, podawany w szpitalach w cięższych przypadkach. A w przypadku zagrożenia epidemią grypy wiadomo było, że tego tamiflu może więcej zejść, dlatego starano się jak najwięcej go zgromadzić. I dobrze, epidemia grypy w końcu rzeczywiście była (choć świńska grypa okazała się łatwiejsza w leczeniu od sezonowej), chyba wszyscy moi znajomi chorowali, sam tydzień w łózku przeleżałem. Co do Tamiflu wiem, bo kiedyś znajomy student medycyny mi o nim mówił, z resztą dla pewności sprawdziłem i jest w internetowej encyklopedii leków.

http://www.doz.pl/leki/p4109-Tamiflu

Jerzy, ogarnij się, bo ręce opadają jak się czyta takie "rewelacje"... Ostatnio wpadka w temacie o broni, teraz to - jeszcze trochę i zacznę wierzyć w oficjalną wersję holokaustu ;p,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 17 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
J chyba wszyscy moi znajomi chorowali, sam tydzień w łózku przeleżałem.


Ale brałeś to tamiflu czy nie, a może twoi znajomi brali?

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 17 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
Jerzy, ale Tamiflu to nie szczepionka, tylko właśnie lek na grypę, de facto jeden ze skuteczniejszych, podawany w szpitalach w cięższych przypadkach. A w przypadku zagrożenia epidemią grypy wiadomo było, że tego tamiflu może więcej zejść, dlatego starano się jak najwięcej go zgromadzić. I dobrze, epidemia grypy w końcu rzeczywiście była (choć świńska grypa okazała się łatwiejsza w leczeniu od sezonowej), chyba wszyscy moi znajomi chorowali, sam tydzień w łózku przeleżałem. Co do Tamiflu wiem, bo kiedyś znajomy student medycyny mi o nim mówił, z resztą dla pewności sprawdziłem i jest w internetowej encyklopedii leków.

http://www.doz.pl/leki/p4109-Tamiflu

Jerzy, ogarnij się, bo ręce opadają jak się czyta takie "rewelacje"... Ostatnio wpadka w temacie o broni, teraz to - jeszcze trochę i zacznę wierzyć w oficjalną wersję holokaustu ;p,


W Auistralii "Tamii "flu byla w zstrzykach ale to nie istotne.
Chodzi o to ,ze nie dziala.Nie chroni cie PRZED ZACHOROWANIEM a jako taka byla reklamowana i sprzedawana.
Jako srodek/zastrzyk/tabletka ,KTORA CHRONI CIE PRZED ZACHOROWANIEM.
Mam nadzieje ,zee teraz wyrazilem sie jasno.Przepraszam jesli z mojej winy nie zrozumiales tego co usilowalem przekazac.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 17 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
Lestar napisał:
J chyba wszyscy moi znajomi chorowali, sam tydzień w łózku przeleżałem.


Ale brałeś to tamiflu czy nie, a może twoi znajomi brali?

.

No co ty, ja na witaminie c leciałem. Kilkadziesiąt dziennych dawek i do przodu, ale jakbym miał wysoką gorączkę i leżał w szpitalu to pewnie tamiflu bym dostał.

Jerzy, napisałeś "szczepionka tamiflu nieskuteczna", to było dość jednoznaczne i do tego sie odnioslem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Koniec świńskego mitu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile