W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Teorie Spiskowe - Największy Zbiór Filmów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1740
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 05 Sie '09   Temat postu: Teorie Spiskowe - Największy Zbiór Filmów Odpowiedz z cytatem

Teorie Spiskowe - Największy Zbiór FILMÓW! (www)
http://www.youtube.com/watch?v=9L9B8eG0xiU&hd=1

takie coś dzisiaj zrobiłem Cool Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co będziesz tam przemycał do przebudzenia ludzi swoje zatrute NEW AGEowe, zgodne z linią New World Order, kłamstwa?

MAITREYA jest oczekiwanym przez TEOZOFÓW Mesjaszem i nie pierdol mi tu o nauczycielach Jezusa i innych zagadkowych postaciach oraz swojej symbolice czerwonej róży, którą tak eksponujesz na stronie.

arrow Tu jest symbolika twojej róży
Cytat:
In the modern occultism of Madeline Montalban (died 1982)[25] Lucifer's identification as the Morning Star (Venus) equates him with Lumiel, whom she regarded as the Archangel of Light, and among Satanists he is seen as the "Torch of Baphomet" and Azazel. In this modern occult teaching, an obvious appropriation of Christian soteriology, it is stated that it is Lucifer's destiny to incarnate in human form at certain key times in world history as a savior and redeemer for humanity.A symbol for this process is the Tudor Rose. The Tudor Rose can be red, representing Lucifer, or white, representing Lilith. The Tau cross or Mjolnir is also a symbol of Lumiel/Lucifer and his role as an avatar for the human race.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Lucifer

A tu MAITREYA

MAITREYA = 666: The Number of the Beast Revealed


Maitreya part 1 of 2

http://www.youtube.com/watch?v=Z9b8eViqd1Q&feature=related

Teraz jak zaczęło się przebudzenie ludzi latasz ze swoimi linkami i wciskasz im tą NEW AGE'ową religię! Można je znaleźć wszędzie ... nie ma linków do prawda2.info za to tnij.pl/blabla do twoich ezoterycznych New Age bzdur zamieszczonych na stronce vismaya-MAITREYA ... dobry timing sobie wybrałeś z tą agresywną promocją Cosmic Christ propagandy o której mówią otwarcie w LUCIS aka LUCIFER TRUST jako o nowym Mesjaszu.

MAITREYA Star CNN Commercial LOOK FOR HIS RETURN!!!! 2ND COMING!!


Krzyż TAU z vismaya-maitreya
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram goldbuga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain: ty teraz już wszystko co ja dam lub zrobie popierasz na odwrót Razz -> co do zawiści jakiejś która w Tobie się pojawiła to pamiętaj że ona niszczy tego kto nią pała... :/

goldbug: przecież nie będę dawał linków do prawda2.info skoro większość tutaj ludzi ma Jezusa gdzieś i popiera Zeitergeist który jest wierutnym kłamstwem... troche zachowujesz się tak jakbyś rozumy pozjadał... jakbyś już wszystko zrozumiał i poją... widzisz róże w sadzie i mówisz lucek! widzisz Jezusa mówisz kościół! spalić kk... paranoja ; p Jak dla mnie przegiąłeś mocno w drugą stronę... Widzisz oko mówisz już o iluminatach... zawsze wszystko ma dwa bieguny czego chyba pojąć nie możesz... :/

a jeszcze dodam... czepiłeś się adresu strony i róży ale chyba najważniejsza jest treść... o niej nic jakoś nie mówisz... ale znając Twoje riposty to i tym razem coś znajdziesz... nawet słowa miłości i nadziei przekręcić na sianie jakiejś propagandy... : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
widzisz róże w sadzie i mówisz lucek!

Nie pierdol mi tu o miłości i nadziei ... bo m.in taką powierzchownie sprzedają też lucyferyczne agendy takie jak Lucis Trust, które jawnie mówią o Maitreyi jako nowym Mesjaszu ... albo jesteś małym debilem nie rozumiejącym symboliki jakiej używa, łącznie z nazwą domeny, której nie wybiera się ot tak, albo zwyczajnie NEW AGEowym kretem, który jeszcze używa pieszczotliwych zdrobnień dla skurwiałego Lucyfera (sic!).

Avatara też sobie wybrałeś przypadkowo?

The hand of Maitreya

http://www.share-international.org/maitreya/Ma_approach.htm


Mam nadzieję, że więcej ludzi zacznie dostrzegać dzięki temu, jak wiele przemyca się obecnie ezoterycznych pierdół, zgodnych z doktrynami NWO, w całym procesie przebudzenia i uświadomi sobie, że być może tzw. "cała prawda" podana na tacy jest tylko dalszym programowaniem percepcji rzeczywistości zgodnie z założeniami ich dalekosiężnych celów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że nie wybrałem sobie awatarka przypadkowo... dla ciebie każde oko jest złe, a ja widze to troche inaczej... zawsze jest + i -
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że zacząłeś KOLABOROWAĆ z ONETEM?

Wiem wiem, to tylko "niewinne" reklamy googla na stronach Onetu, na wyświetlanie których ma się częściowy wpływ, ale z drugiej strony aż tak bardzo chcesz krzewić w WIARĘ W LUCEFERYCZNEGO MAITREYĘ, że zacząłeś z własnej kieszeni, czy może też kieszeni mocodawców, promować przebudzenie w duchu "NEW AGE" poprzez AdWords?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz Zaraz, Goldbug :
Przede wszystkim zluzuj wrotki z inwektywami pod adresem Wyspy, tak będzie łatwiej rozmawiać.

Po drugie. Z miłą chęcią obalę, dodam z dużą łatwością Twoje przeświadczenie o prawdziwości Biblii (!) . Wykarze też że Jezus czy też Budda, czy Maitreya niewiele się od siebie różnią. [Wciśnij OK.]

Ah, byłbym zapomniał :
goldbug napisał:
[że zacząłeś z własnej kieszeni, czy może też kieszeni mocodawców, promować przebudzenie w duchu "NEW AGE" poprzez AdWords?


Popatrz na swój avatar. Jesteś zobligowany do krzewienia jednej własciwej prawdy wzorem Twoich mocodawców z magazynu TIME, nadmieniam masońskiego ramienia odnowy NewAge? Laughing Zastanów się czasem co piszesz...;/
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uderz w stół a nożyce się odezwą Laughing

Nie chodzi tu o Biblię, bo sam bynajmniej nie jestem specjalnie "bogobojny", ale o koneksje. Kult MAITREYI jest jawnie związany jest z ludźmi stojącymi za NWO i nie mieszaj mi tu NWO Mejsasza z innymi religiami bo to jest dokładnie ich linia do ustanowienia Ogólnoświatowej Religii - jak widać nie obejrzałeś wszystkich wykładów Prof. Walter Veith, które sam tak reklamujesz Very Happy. Kto tego jeszcze nie skumał powinien się doedukować bo to jest proste jak drut. Wystarczy nieco posprawdzać rzeczy na oficjalnych STRONACH UN i LUCIS aka LUCIFER TRUST, gdzie koneksje te są wyłożone czarno na białym!

Cały proces przebudzenia jest przesiąknięty ezoteryczną NEW AGEową propagandą, za doktrynami których stoi filozofie przyświecające NEW WORLD ORDER. Teraz kiedy ludzie zaczynają się budzić mały sługa MAITREYI Wyspa lata jak kot z pęcherzem i rozpowszechnia gdzie się da swoje ezoteryczne NEW AGEowe propagandę, tak że nie długo synonimem teorii spiskowych i tak wybudzonej PRAWDY będzie vismaya-MAITREYA. Szczególnie dla tych, którzy ograniczą się tylko powierzchownie do wgłębienia w tematykę spisków, a których będzie tak naprawdę zdecydowana większość. Będą wiedzieli, że coś dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele.

Dokładnie z planem na to:
MAITREYA Star CNN Commercial LOOK FOR HIS RETURN!!!! 2ND COMING


Mój avatar nie ma nic wspólnego z przekazem TIME jako medialnej tuby propagandowej NWO, wręcz odwrotnie ... CZAS pokazać Obamę jakim jest naprawdę czyli Jokerem, kłamcą i kryminalistą, kukiełką NWO i nie odwracaj uwagi bo to się ma nijak do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całkowicie rozumiem Twój punkt widzenia. Gdzieniegdzie nawet się zgadzam Wink Problem jest jednak zasadniczy.

Jakie masz prawo decydować za innych (w tym wypadku chcesz byc cenzorem Wyspy) w co mają wierzyć i czym mają się posiłkować w życiu ?

Inaczej, czy jesteś w 100% pewien że 666 to 'Liczba Bestii' a nie np Liczba Duchowych Przewowników zesłanych na Ziemię miedzy 4000 BC a 2000 AC? (Liczba ta bowiem człowieka. Sztan ma wypisane na czole 666 - tylu ludzi walczyło z Nim na przestrzeni dziejów - ładne?)

Widzisz juz do czego zmierzam, daj ludziom robić swoje, masz coś do powiedzenia, to grzecznie, kulturalnie, argumentami, a nie wyzwiskami, no tak daleko nie zajedziemy, i Wyspa, i Ty, ja oczywiscie też.

Synteza wiedzy jest nam bardzo potrzebna, a ten film "666=Maytreya" jest do zweryfikowania w odpowiednim czasie, jest też oczywicie mozliwe ze jest kompletnie zmanipulowany. Nie pytaj mnie dlaczego tylko rusz głową. Kto podpiął wartosci liczbowe pod litery alfabetu ? Wink

Goldbug, pokój. A Twoj avatar dla Ciebie moze mieć zerowe znaczenie ('wrecz odwrotnie' jak piszesz') a dla mnie moze byc to jawny znak że jestes na usługach Masonów spod Nowego Sącza.
Interpretacja. I jeszcze raz interpretacja...

Buzial.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Jakie masz prawo decydować za innych (w tym wypadku chcesz byc cenzorem Wyspy) w co mają wierzyć i czym mają się posiłkować w życiu ?

Tego argumentu można też użyć wobec psychopatów z Bohemian Groove lub też Eugeników, chcących kontrolować populację. Tylko, że oni się nie przejmują i robią swoje.
Mam to tolerować, żeby nie urazić ich uczuć ... Laughing fuck it!

666=Maytreya jest tylko jednym z elementów, który wcale nie jest dla mnie najistotniejszy, a tutaj został użyty bo łatwo wizualizuje to co można ustalić w innych względnie prostych do zweryfikowania rzeczy takich jak powiązania ludzi UN, Lucis Trust ich przesłanie padającego wprost z ich ust z NEW AGE i NWO. Bill Cooper, który też o tym mówił:

William Cooper (Mystery Babylon) Maitreya 1/4
http://www.youtube.com/watch?v=F6k8_FKZOhY

dzisiaj spoczywa w pokoju za to Tseriony i Maxwelle i tzw. globalna świadomość mają się dobrze. Ciekawe dlaczego? Naiwnym jest też przekonanie, że cały proces przebudzenia sam w sobie nie jest w jakiś sposób manipulowany. Z jakiej racji miano by nam podsunąć prawdę prosto na tacy i dlaczego nie mieliby tego całego "uświadomienia" nie wykorzystać dla swoich pokrętnych celów.

Sorrki ... jak widzę, że coś co niemalże w linii prostej odwołuje się do doktryn NWO, a jest sprzedawane jako "prawda" to nie będę stał i debatował, a może to a może siamto, tylko nazywał rzeczy po imieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj goldbug, ciężko z Tobą. Z takim językiem i agresją mentalną sam napewno przebudzenia nie dokonasz. Chyba dobrze nadajesz się na pożywkę dla Reptilian, bo emitujesz tyle negatywnej energii że hoho Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Teorie Spiskowe - Największy Zbiór Filmów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile