W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Powiekszanie piersi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 3978
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 03 Cze '09   Temat postu: Powiekszanie piersi Odpowiedz z cytatem

Powiekszanie piersi
Tagi: implant Medycyna operacja pielegniarka piersi powiekszanie stanik
Cytat z gazety
"Jeśli pielęgniarka zdecyduje się na powiększenie biustu poprzez wszczepienie implantów, miesięcznie do jej pensji zostanie doliczone 1600 koron. Po trzech latach da to sumę 60 tysięcy koron, która wystarczy na sfinansowanie zabiegu. Zgromadzone w ten sposób pieniądze można jednak przeznaczyć wyłącznie na chirurgiczną korektę piersi."
Caly artykul : http:
//gazetapraca.pl/gazetapraca/1,67738,6603374,...
Tyle napisala gazeta, ale kto wie tak naprawde, jak wygladaja te implanty ? Widzialam je w telewizji australijskiej. Jest to pogrubiony krazek sylikonowy wielkosci podstawy piersi. Niech mi teraz ktos wytlumaczy, jak tym krazkiem mozna powiekszyc piers. Przeciez to trzeba odjac cala piers i podloyc krazek, ktory ma ja powiekszyc. Krazek odgrodzi piers od pluca. Tym samym piers przestanie normalnie funkcjonowac i moim zdaniem musi ona obumrzec. W ten sposob wykonany zabieg wydaje mi sie nierealny. Wystarczy przeciez minimum wyobrazni.
Jak w takim razie mozna powiekszyc piersi. Ja wiem, ze jest na to sposob, bo sama sie o nim przekonalam. Bron falowa HAARP jest w stanie powiekszac piersi i inne czesci ciala. Ludzie nie wiedza nic o broni HAARP i o jej mozliwosciach. Mnie piersi powiekszyli kontrolerzy z HAARP-a dwa razy na odleglosc oczywiscie. Kiedy kidys polozylam sie spac, to moje piersi zesztywnialy i zaczely sie powiekszac. Zaczelam je sciskac w dloniach, bo balam sie zbyt wielkiego powiekszenia. Widzialam w telewizji australijskiej kobiete, ktorej piersi przez tydzien czasu powiekszyly sie o 20 cm. w dlugosci. Ta kobieta byla zrozpaczona i nikt nie wiedzial, co sie stalo i dlaczego. Pomna tego przekazu, zlapalam moje piersi w dlonie i nie pozwolilam im sie wiecej powiekszac. Na drugi dzien moj stanik byl i tak juz bardzo ciasny i wszystko sie z niego wylewalo. Po tygodniu moje piersi zostaly zmniejszone. Odsysali je i wrocily do normy. Za kilka tygodni powiekszyli mi piersi znowu. Tym razem stanik na drugi dzien byl za maly. Dwa razy powiekszyli mi piersi i dwa razy po jakims czasie je zmniejszyli. Pokazali mi mozliwosc powiekszenia piersi. Nie tylko ta jedna mozliwosc pokazali mi w ciagu 11 lat.
Lekarze, ktorzy moga zarabiac na powiekszaniu piersi musza wspolpracowac z HAARP-em. Kobieta zglasza sie do lekarza na zabieg. Jest usypiana. Robi jej sie naciecie na piersi i je sie zaszywa, zeby byla swiadoma operacji, a HAARP w ciagu kilku minut powieksza jej piersi. To jest jedyna droga, jaka moze powiekszyc piersi. Ta z implantem jest niemozliwa !!! Zastanowcie sie nad tym sami.
Ten krazek sylikonowy pokazywali w australijskiej telewizji przy okazji krytykowania zabiegu powiekszajacego piersi. Powiedzieli, ze jest to zabieg bardzo szkodliwy dla zdrowia. Mysle, ze to powiekszanie piersi przez HAARP nie jest bezpieczne dla zdrowia. Chyba dlatego mnie moje piersi zmniejszyli do pierwotnego stanu. Moze powiekszenie piersi na stale jest niezdrowe i nie kazdy organizm dobrze to znosi. Tymi kosztownymi operacjami uszczeliwiaja teraz na sile kobiety z Europy Wschodniej. Moga dalej przeprowadzac sobie eksperyrementy w tej dziedzinie nie okaleczac kobiet anglosaskich.
Wiadomosci o broni HAARP - bron psychotroniczna, szukajcie w kazdym jezyku.
Strona polska : http://www.zwiastun2009.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o.O ...
litości z tym HAARPem
Nie zaliczyłem dziś klasówki - wina haarpa
mam podły dzień - wina haarpa
dzisiaj był przeciętny dzień - wina haarpa
uśmiechnąłem się - operatorzy haarpa piją kawę

rosnące piersi... jezu...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy na męskie przyrodzenie tez dziala?

buahahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie rozwala teoria że lekarze są w spisku z operatorami HAARPA a protezy silikonowe to zmyłka dla nieobeznanych w temacie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, czytając tytuł temat zapowiada się interesująco... Wink
ale klikając mam świadomośc że założyła go gośka, więc myślę sobie 'pewnie będzie o haarp'... no i nie zawiodłem się Smile

goska, błagam, nie kaz mi dać sobie 1 limitu. wtedy nie mogłabyś zakładać nowych tematów.
uwierz mi: haarp nie powiększa piersi, ani nie sprawa że nagle ogarnia cię podniecenie... prędzej to twój mąż a nie żaden haarp Laughing
nie wypisuj proszę więcej takich bzdur, bo będziesz miła limit jak orion, z ziemią co to mu się nie kręci a wszyscy inni są głupi (prócz autora biblii)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:21, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi o NWO czy o 9/11 tez jest na Twoim forum bardzo duzo tematow i one Ci jakos nie przeszkadzaja. Dlaczego tak bardzo przeszkadza Ci temat o HAARP-ie o ktorym wiesz bardzo malo lub nic. Podejrzewam, ze Ty nie jestes zbyt dobrze zorientowany, jakie mozliwosci w tej chwili maja najnowsze technologie, ktorych uzywa firma HAARP. Dla lepszego zapoznania sie z nimi poczytaj strone z relacjami ludzi, ktorzy sa kontrolowani tak, zeby byli tego swiadomi.
W HAARP-ie pracuja rozni ludzie i wiadomo, ze sami nie moga przedstawiac mozliwosci manipulowania ludzmi, ale niektorych ludzi kontroluja tak, zeby byli tego swiadomi. Sprawa jest bardzo powazna, bo zagraza zdrowiu i zyciu coraz wiekszej liczbie ludzi.

Relacje :

http://www.mindcontrolforums.com/victm-hm.htm#toc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Podejrzewam, ze Ty nie jestes zbyt dobrze zorientowany, jakie mozliwosci w tej chwili maja najnowsze technologie, ktorych uzywa firma HAARP.

No widzisz - a ja podejrzewam z kolei że to Ty nie jesteś zbyt dobrze zorientowana... Smile

Interesuje mnie HAARP. Ale interesują mnie fakty na ten temat, a nie czyjeś fantazje.
To że myślisz, iż HAARP powiększył ci piersi nie jest żadnym dowodem na to że HAARP powiększa piersi. Ani tym bardziej na to że lekarze powiększający piersi są w zmowie z obsługą tych anten na Alasce.

"Relacje" nie są dowodem na nic - jest wiele relacji objawień religijnych, czy innych porwań przez UFO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Bimi o NWO czy o 9/11 tez jest na Twoim forum bardzo duzo tematow i one Ci jakos nie przeszkadzaja. Dlaczego tak bardzo przeszkadza Ci temat o HAARP-ie o ktorym wiesz bardzo malo lub nic. Podejrzewam, ze Ty nie jestes zbyt dobrze zorientowany, jakie mozliwosci w tej chwili maja najnowsze technologie, ktorych uzywa firma HAARP. Dla lepszego zapoznania sie z nimi poczytaj strone z relacjami ludzi, ktorzy sa kontrolowani tak, zeby byli tego swiadomi.
W HAARP-ie pracuja rozni ludzie i wiadomo, ze sami nie moga przedstawiac mozliwosci manipulowania ludzmi, ale niektorych ludzi kontroluja tak, zeby byli tego swiadomi. Sprawa jest bardzo powazna, bo zagraza zdrowiu i zyciu coraz wiekszej liczbie ludzi.

Relacje :

http://www.mindcontrolforums.com/victm-hm.htm#toc



Gosiu Bimi jest pod wpływem HAARPa, poglądy ma sterowane przez HAARPa i dlatego zwraca Ci uwagę, to dowodzi tylko skuteczności HAARPa. Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ HAARP musi pompować setki tysięcy cycków na całej planecie, inżynierowie dość długo borykali się z opracowaniem dość wydajnego źródła zasilania. Fotografia poniżej przedstawia stację pomp zbudowaną celowo na potzrzeby projektu BCAVBF (big cyc and very big fiut).


http://www.haarp.alaska.edu/haarp/images/power.jpg

A tak na serio, jest to zespół agregatów prądotwórczych zasilających moduł nadawczy HAARP na Alasce.

Ps:
Czy jakaś kobieta może mi odpowiedzieć na pytanie - Jaki jest według was, kobiet, cel powiększania piersi, noszenia niewygodnych butów na obcasach, malowania twarzy kolorowymi pastami, oraz hodowanie długoch pazurów? Z technicznego punktu widzenia takie dodatki jedynie utrudniają życie. Odnośnie większego biustu u kobiet - faceci nie powiększają sobie penisów. Ci z kompleksami fistaszka kupują sobie wielki samochód oraz broń. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAARP, to nie tylko anteny na Alasce. Baz HAARP-a, ktore zajmuja sie ludzmi jest sporo na Ziemi. Ja wiem o kilku takich bazach. Wiem o bazie w Pine Gap w Australii, o bazie na Tajwanie, o bazie w Poludniowej Afryce, o bazie na Cyprze i w Hondurasie, ale nie sa to wszystkie bazy.
Wiem Bimi, ze w pewne sprawy jest trudno uwierzyc, ale nie mozesz mowic czy myslec, ze ja fantazjuje. Wszystko mozliwe, ze tylko ja pisze o takich sprawach. Jest mozliwe, ze tylko ja swiadomie przezylam niektore mozliwosci HAARP-a i pisze o nich. Jak zobaczylam w telewizji krazki, ktorymi niby powieksza sie piersi, to uzmyslowilam sobie, co moze zrobic HAARP z piersiami i jak to moze wygladac. Lekarze, to sa maszynki do robienia pieniedzy. Poczytaj sobie o nich :

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....lanie.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....ienia.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....azaja.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat to typowy przykład dezinformacji i ośmieszania forum, które krzywdzi to forum... kto wie czy to nie przypadek dla Stefani ( http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7581&start=50 )... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
HAARP, to nie tylko anteny na Alasce. Baz HAARP-a, ktore zajmuja sie ludzmi jest sporo na Ziemi. Ja wiem o kilku takich bazach. Wiem o bazie w Pine Gap w Australii, o bazie na Tajwanie, o bazie w Poludniowej Afryce, o bazie na Cyprze i w Hondurasie, ale nie sa to wszystkie bazy.

doprawdy? i gdzie jeszcze? może gdzieś w polsce?

podaj dokładne współrzędne - sprawdzę sobie na goole earth.
ten na alasce wygląda np. tak:


a tak od dołu:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Odnośnie większego biustu u kobiet - faceci nie powiększają sobie penisów. Ci z kompleksami fistaszka kupują sobie wielki samochód oraz broń. Laughing


Jak to nie - przecież jest masa ogłoszeń o powiększaniu penisa - a skoro są od pewnego czasu to zapewne są na nie klienci Wink

Wielki samochód i broń kupują ludzie ich potrzebujący lub zakompleksieni nie koniecznie tylko w opisany przez Ciebie sposób.

Co do regulowania wielkości piersi przez HAARP to dobrze, że nie powiększają facetom - to dopiero byłaby metoda dyskredytacji np. niewygodnego polityka Laughing
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy się - masz na myśli że polityk raz będzie wielki a innym razem malutki? Oni już to mają. Bo przecież to głupie chuje. Laughing Laughing Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się jakichś zdjęć w tym wątku spodziewałem. Sad (ale nie stacji pomp)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska! Nie chciałem się odzywać w tym temacie ale operatorzy HAARP`a powiedzieli, że mam Cię wyśmiać. Walczyłem z tym ale powiedzieli, że jak to zrobię to mi dadzą 35cm. Laughing

hehehe dobrze się ubawiłem choć jestem w szoku. Bardzo, baaardzo się starałem mieć otwarty umysł... ale i tak zlałem po całości z tego tematu. No wybacz, ale pobiłaś tym wątkiem rekord absurdu.

Goska napisał:
Niech mi teraz ktos wytlumaczy, jak tym krazkiem mozna powiekszyc piers. Przeciez to trzeba odjac cala piers i podloyc krazek, ktory ma ja powiekszyc. Krazek odgrodzi piers od pluca. Tym samym piers przestanie normalnie funkcjonowac i moim zdaniem musi ona obumrzec. W ten sposob wykonany zabieg wydaje mi sie nierealny. Wystarczy przeciez minimum wyobrazni.


Co takiego niemożliwego jest w operacji powiększania piersi? Mówisz tak jakby piersi były organem równie istotnym do życia jak np. serce.
Odjąć całą pierś??! Odgrodzi pierś od płuca? To Ty nie masz klatki piersiowej? Aaa, rozumiem, piersi by nie mogły oddychać i odpadłyby. Litośći!!! Dziewczyno! Ty nawet nie znasz swojego ciała... to co możesz wiedzieć o HAARP`ie...

Nie jestem specem ale mam to minimum wyobraźni, którego wymagasz. Dlatego po krótce i żeby nie było za trudno skumać: cycki to tylko worki z tłuszczem (+gruczoł mlekowy). Dokonuje się nacięć pod piersiami, wyciąga zawartość (tkankę tłuszczową), wkłada silikon o większej niż wyjęty tłuszcz objętości, zaszywa i voila! I nie... nie odpadną ani nie obumrą. Komzar, chciałeś zdjęcie... Smile



Pewnie za kilka lat napiszesz, że operatorzy HAARP`a zrobili Ci z piersi obwisłe rodzyny. Pozwól, że już teraz wytłumaczę Ci przed czasem. To się nazwa starzenie, a czynnik ciągnący w dół to grawitacja. Laughing

HAARP powiększa i pomniejsza Ci piersi?! Jeśli sama nie dostrzegasz jak bzdurnie to brzmi to naprawdę jest z Tobą coś nie tak.

A tak na poważnie. Starałem się bardzo wczuć w sytuację kogoś, kto czegoś doświadcza, a nikt mu nie wierzy. Ale poległem w nierównej walce ze swoim ego... Po prostu to o czym piszesz nie wykazuje żadnych, absolutnie żadnych dowodów (nawet poszlak) na powiązanie HAARP`a z Twoim życiem Prywatnym. Mówi za to wiele o Twoim zdrowiu psychicznym. Mówię serio i na pewno nie jestem pierwszym, który Ci to mówi. Poszukaj pomocy lekarskiej. Im szybciej tym lepiej. Widzisz, kiedyś HAARP`a nie było... ale schizofrenia paranoidalna owszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka...
Lepiej całe życie milczeć i tylko sprawiać wrażenie niedorozwiniętej
niż raz się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości ...
Ps...jesteś niezbitym dowodem na to że Haarp działa na ludzi i na ciebie
...Nikt tak bardzo nie ośmiesza tematu jak ty !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozecie byc o mnie spokojni. Ja wiem, o czym pisze i na co zwracam Wasza uwage. Przekaze Wam jeszcze kilka innych wiadomosci zwiazanych z HAARP-em.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
ciekawe czy na męskie przyrodzenie tez dziala?

buahahaha


Moj maz mowi, ze takim razie na niego HAARP tez dziala. Z tym ze u niego troche szybciej trwa powiekszanie i zmniejszanie. Widac HAARP wykorzystuje u niego inne czestotliwosci Rolling Eyes



Gosiu, skoro to odbywa sie cyklicznie, to moze to jednak nie HAARP tylko PMS tzw. Premenstrual syndrome. Kobiety w tym czasie przybieraja na wadze (nawt do 4 kg), bo produkcja progesteronu powoduje zatrzymywanie wody w organizmie, a napiecie i bolesnosc piersi sa zupelnie normalnym objawem. Powiekszanie sie piersi w tym czasie jest zupelnie normalnym objawem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 23 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiekszanie piersi dzieje sie bardzo szybko. Doslownie kilka minut. Zmniejszanie trwa dluzej. Nawet kilkanascie minut.
Powiekszali mi tez lewa noge w kostce, ale to powiekszali kosc. Powiekszanie trwalo kilkanascie minut i nic nie bolalo. Kostka byla duzo wieksza. Kiedy za kilka dni zmniejszali mi ta kostke, to byl straszny bol, ale tez nie trwalo to dlugo. Moze pol godziny. Po takim dzialaniu kostka przybierala normalny ksztalt i nie roznila sie niczym od prawej kostki. Ten zabieg robili mi kilka razy w ciagu dwoch lat. Jak zmniejszali mi kostke, to ciagneli cos przez piete i bol byl potworny. Zawsze robili mi to w lozku przed spaniem lub na poobiednim lezakowaniu.
Kosci twarzy tez mi modelowali. Bylam zupelnie inna osoba. Tylko troche bolalo. Pozostawili mi tylko zmieniony uklad ust. Reszte przywrocili mi po roku do ksztaltu pierwotnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 23 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow. Ten post sprawil, ze chcialbym Cie poznac. To fascynujace, co opisujesz.
Sorry, ze nie sledzilem Twojej przygody z HAARPem od poczatku, bo moze juz o tym wspominalas. Ale czy moge zapytac, po czym wnosisz, ze powodem tych wszystkich historii jest HAARP? Moze masz jakies pasozyty, raz w kostce, raz w glowie? Moze jest jakies inne wytlumaczenie, czy moze jestes jakos pewna, ze to firma HAARP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aikon




Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 27 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Powiekszanie piersi dzieje sie bardzo szybko. Doslownie kilka minut. Zmniejszanie trwa dluzej. Nawet kilkanascie minut.
Powiekszali mi tez lewa noge w kostce, ale to powiekszali kosc. Powiekszanie trwalo kilkanascie minut i nic nie bolalo. Kostka byla duzo wieksza. Kiedy za kilka dni zmniejszali mi ta kostke, to byl straszny bol, ale tez nie trwalo to dlugo. Moze pol godziny. Po takim dzialaniu kostka przybierala normalny ksztalt i nie roznila sie niczym od prawej kostki. Ten zabieg robili mi kilka razy w ciagu dwoch lat. Jak zmniejszali mi kostke, to ciagneli cos przez piete i bol byl potworny. Zawsze robili mi to w lozku przed spaniem lub na poobiednim lezakowaniu.
Kosci twarzy tez mi modelowali. Bylam zupelnie inna osoba. Tylko troche bolalo. Pozostawili mi tylko zmieniony uklad ust. Reszte przywrocili mi po roku do ksztaltu pierwotnego.



Na tym forum naprawdę można trafić na rzetelne i dobre tematy poruszające różne aspekty naszego życia, ale przez takich użytkowników i takie tematy nikt nie bierze tego forum na poważnie. Już nie raz chciałem podesłać moim znajomym parę ciekawych linków, ale jak tu przesłać skoro po znalezieniu wyczynów pani Gosi włączy się lampka "generalizujemy" i wrzucą całe forum do jednej szuflady pod hasłem: "ludzie z ciężkimi urojeniami psychicznymi, którzy naprawdę potrzebują pomocy".

A co do pani Gosi to naprawdę radzę udać się do lekarza specjalisty. Mimo że są w spisku z operatorami HAARP'u, czasami potrafią pomóc i poukładać trochę w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 27 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi czemu dajesz Gośce pisać te bzdury?
Bo taką tępiznę to aż człowieka pili siekierą naostrzyć...

Gosiu powklejaj zdjęcia swoich piersi przed i po powiększaniu
wspólnie z chłopakami powiemy czy widzimy tu działanie HAARP-a
...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 27 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co do pani Gosi to naprawdę radzę udać się do lekarza specjalisty.


Może tak... ale mi się wydaje, że Gosia to po prostu troll.
Wypisuje te bzdety całkiem pragmatycznie starając się ośmieszyć to forum i jego użytkowników, a przy okazji świetnie się przy tym bawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Powiekszanie piersi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile