W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76493
Strona:  «   1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie aro_klb, chemtrails to takie "kwadratowe koła". Strasznie niepraktyczne. Ale wciąż są ludzie, którzy wierzą, że to ma sens.



Smile

Jeszcze odnośnie mojego poprzedniego posta, "radary", które wykorzystuje strona piopawlu to odbiorniki ADS-B (pdf). To taki specyficzny "radar", który nie ma nic wspólnego z typowym radarem dopplerowskim. Popełnilem błąd nazywajac to radarem i dodając do tego informacje, że tym radarom nie są udostępniane sygnały, wszak radary dopplerowskie nie potrzebują żadnych sygnałów, poza własnym. W przypadku ADS-B musi to działać w 2 strony, musi być nadajnik i odbiornik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poniek




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś ostatnio strzelił ciekawą notke na blogu
http://www.gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=130

komentarz zostawiam wam ;d
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby więcej nie mówić..



I oczywiście nie mam na myśli tych "smug" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
żeby więcej nie mówić..

[


Widzę, że z nudów już sam ze sobą rozmawiasz. Na tyle już się dałeś poznać, że gdzie byś się nie ruszył w internecie to wiadomo, że to ty.

Daj sobie już spokój. Udowodniłeś już, że poznałeś zjawiska pogodowe, ale to nie wnosi nic nowego do tematu. Musisz szukać nowych zleceń.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój obrazek to odpowiedź na wideo Aya Sophia.
jeśli nie kumasz to powiedz, wytłumaczę. Może być na priv.
Reszty nie komentuje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa:)

Źródło:http://wolnemedia.net/?p=18370

pozdro

Cytat:
Opryski dżumą płucną!
Opublikowano: 17.11.2009 | Kategoria: Wiadomości ze świata

UKRAINA. Od końca października na Ukrainie a aktualnie także i w Polsce tysiące mieszkańców miast zaobserwowało nisko latające samoloty rozpylające chemikalia.

Na Ukrainie milicja stwierdziła że jest to dezynfekcja powietrza. Wkrótce po tej “dezynfekcji” wybuchła tam epidemia grypy.

W ciągu kilku godzin u wielu osób wystąpiły objawy złego samopoczucia, u niektórych na ramionach pojawiły się czerwone pręgi. W ciągu dwu dni ponad 10 osób zmarło skutkiem ostrej niewydolności układu oddechowego (co ogłosiło WHO na swej stronie 30 października).

Płuca niektórych zmarłych były wypełnione krwią. Gorączka osiągała u nich 39-40 stopni, a temperatura płuc sięgała do 55 stopni (!). Objawy te przypominały zarówno słynną “hiszpankę”, jak i dżumę płucną, wąglika płucnego, SARS i ptasią grypę (H5N1).

Następnych 40 osób zmarło w przeciągu kilku dni. Co było potem, wszyscy wiemy. Pamiętamy, że do dnia 30 października nikt na Ukrainie nie słyszał o żadnej zarazie, żadnej epidemii. A potem “ukraińska plaga” nagle wybuchła z całą siłą – znikąd. Czyż nie przedziwny zbieg okoliczności?

31.10.2009 redaktorzy gazety kijowskiej otrzymali dziesiątki doniesień telefonicznych o małych samolotach opryskujących aerozolem za dnia. Oddalając te informacje, okręgowe biuro reakcji na zagrożenia powiedziało: “nie wydano żadnych pozwoleń małym samolotom, żeby latały w obrębie miasta”. Jednak naoczni świadkowie widzieli opryski we Lwowie, Tarnopolu i in. ukraińskich miastach.

Południowoafrykański sajt fto.co.za pisał 8.11.2009, ze 26.6.2009 “Zmuszono do ładowania podejrzane samoloty. Amerykański samolot AN-124 (ciężki transportowiec dalekiego zasięgu, produkcji rosyjskiej) zmienił kod rozpoznawczy z cywilnego na wojskowy, co spowodowało reakcje Lotnictwa Indii, IAF, w momencie wejścia w przestrzeń powietrzna Pakistanu i zmuszenie do lądowania w Mumbaju, podczas gdy myśliwce nigeryjskie zmusiły drugi samolot do lądowania i aresztowano załogę. Wg doniesień, Lotnictwo Chin skontaktowało się z przedstawicielami wywiadów Płd. Afryki i Nigerii ws. obecności tych eksploatowanych przez USA, ukraińskich samolotów.

Istniały obawy, ze te USA wprowadzało “środki biologiczne” do atmosfery, co wg niektórych przedstawicieli chińskich było próba popełnienia masowego ludobójstwa poprzez rozprzestrzenianie świńskiej grypy H1N1.” Samoloty te “miały zainstalowane systemy “usuwania odpadów” zdolne pryskać do 45 t mgiełki z zaawansowanych …nano-dysz ” w skrzydłach, tzw. smug chemicznych. “Następnie w ub. tygodniu (samoloty) spryskały nieznana substancje na Ukrainie parę dni przed wybuchem (tajemniczej) dżumy.” [...]

Cytat: “Wg WHO rozpylenie 50 kg pałeczek dżumy nad 5-milionowym miastem zaraziłoby 150 tysięcy osób, z czego 36 tysięcy by zmarło. W sprzyjających warunkach aerozol byłby aktywny przez 1 godz. w promieniu 10 km.” http://www.strony.univ.gda.pl/~bioakk/bioterroryzm2/wyklad_1.pdf.

Źródło: Centrum Niezależnych Mediów Polska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha - małe samoloty rozpytają aerozolem pałeczki dżumy nad Lwowem, Tarnopolem i in. ukraińskimi miastami. Smile

tylko dziwne, że nie ma żadnego zdjęcia, jedynie "dziesiątki doniesień"...

proponuje trochę refleksji przed przytoczeniem kolejnej bzdury znalezionej w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz... wrzucilem tylko jako ciekawostkę...
To samo stwierdzenie powiinieneś napisać pod wieloma postami Śp. Prrivana.

Poza tym po co pisać co 2-3 post, że to bzdura. Już każdy wie co sądzisz o tym Ty, Kacper czy Teodoryk.

Pozdro:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się stało z tym jakże wdzięcznym temacikiem, czyżby mrozy nie pozwalały na robienie zdjęć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze nie mrozy, ale generalnie pogoda uniemozliwia obserwacje zjawiska - przez 80%-90% czasu w calym tygodniu niebo jest mocno zasloniete chmurami, a zmrok nastaje szybko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zobaczycie na początek tego wątka - ja też kiedyś wierzyłem w chamtrailsy.
to tylko kwestia czasu gdy każdy z tu kumatych też stwierdzi, że to tylko wariacje pogodowe połączone z liniowymi samolotami.
a reszta - no cóż Smile widac tez sa na swiecie potrzebni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja caly czas mam dystans do tego zjawiska - ale uwazam, ze cos jest nie tak
byc moze zmienilo sie paliwo i to sa po prostu "najzwyklejsze zanieczyszczenia" z nowych mieszanek, a "intensywnosc wiuzalna" zjawiska zalezy wlasnie w duzej mierze od okreslonych warunkow tam u gory (wilgotnosc, temp.)
dlaczego tak uwazam, ze cos jest nie tak ?
po prostu wiem jakie bylo dawniej niebo i mam swiadomosc, ze wtedy latalo duzo mniej samolotow po nim - dlatego pewnych rzeczy jak dla mnie nie mozna zignorowac... smugi sa, pozostaje kwestia dlaczego teraz sa, a przedtem ich nie bylo ?

gdzies, kiedys wyczytalem teze, ze kasa za limity co2 bedzie wlasnie w jakims procencie przeznaczona na sponsoring opryskow, jezeli przyjmiemy ze to celowe loty sa jednak - przeciez chyba moglby istniec scisle tajny globalny program obrony ziemi, utrzymywany celowo w tajemnicy co by nie siac paniki - oczywiscie klauzula top secret powoduje, ze pelna wiedze na ma bardzo ograniczona ilosc osob oraz za ujawnienie informacji groza im powazne sankcje prawne - oczywiscie to i tak bylaby oficjalna wersja, ze grozi nam jakas dziura ozonowa i program opryskow zapewnia jej powstawanie, a tak naprawde to czesc jakis haarpow czy tam czegos innego Wink
wiem, wiem - s-f... ale mnie tam juz nic nie zdziwi Wink
niektorzy twierdza, ze zjawisko zaczelo sie wraz z wejsciem do nato
mozna np. pod przykrywka manewrow prowadzic jakies utajnione dzialania, gdzie jak wspomnialem jest wtajemniczona jak najmniejsza ilosc osob

Cytat:
W celu pełniejszego zintegrowania narodowego systemu obrony powietrznej z systemami NATO, w polskiej przestrzeni powietrznej regularnie, co miesiąc, odbywają się treningi FRUIT FLY. Każdorazowo uczestniczy w nich samolot wczesnego ostrzegania i kontroli powietrznej E-3 systemu AWACS z komponentu NATO. Dowodzenie podczas treningu sprawowane jest przez sojuszniczy ośrodek, biorą w nim udział wydzielone siły i środki z Sił Powietrznych, a także Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, w tym okręty.


http://lotniczapolska.pl/Polskie-lotnict.....-2%29,6172

kto z nas wie tak naprawde, co sie na takich manerwach dzieje ?
sa tutaj tacy ?
ja nie mam zielonego pojecia i jak dla mnie, moga tam robic doslownie wszystko : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zsc napisał:
po prostu wiem jakie bylo dawniej niebo i mam swiadomosc, ze wtedy latalo duzo mniej samolotow po nim - dlatego pewnych rzeczy jak dla mnie nie mozna zignorowac... smugi sa, pozostaje kwestia dlaczego teraz sa, a przedtem ich nie bylo ?

po prostu kiedyś widziałeś na niebie 2-4 kreski bo więcej samolotów jednego dnia nad danym miejscem nie przelatywało - a jedna kreska nie wygląda na chemtrails. prawda? Smile
dziś widzisz np. 20 kresek, które często układają się w kratkę - wtedy myślisz, że to chemtrails, gdy są to tylko ślady po samolotach które tu przelatywały w ciągu ostatnich minut, a czasem pewnie i godzin. ślady po samolotach nie są chaotyczne i zdziwił bym się gdyby były. bo samolotami zazwyczaj steruje komputer. każdy leci po torze po którym w najbliższym czasie nie leciał inny samolot. dlatego wychodzi kratka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie, ze to nie to - napisalem, ze mam swiadomosc, ze latalo wtedy duzo mniej samolotow : )
ok mam skleroze, ale...
za gowniarza wkrecalem sie w samoloty na niebie i jakies takie klimaty - w ramach walki z nuda wypatrywalem je lezac na trawie w wakacyjnym okresie, bo na wsi bywalem czesto wtedy (pikne czasy, eh)
i sek w tym, ze jak sie juz pojawil sie jakis samolot (wcale nie tak rzadko jak sugerujesz, ale tam wlasnie przechodzil tunel powietrzny), to smuga za nim zawsze znikala ! byla dluga na ok 8-10 dlugosci samolotow maks i od razu znikala...
nie przypominam sobie chociazby jednej smugi ciagnacej sie przez cale niebo - nie bylo tego nigdy, bo zapamietalbym taka anomalie : ) piekne, blekitne, czysciutkie niebo...
no chyba ze to moja skleroza jest tak mocna, a ja mam pomrocznosc jasna Very Happy ale nie ma opcji, pamietalbym...

[edit]
jezeli chodzi o zaniczyszczenia paliwem lotniczym to znalazlem cos takiego...
niestety cala strona wygasla, jest tylko ten fragment

Cytat:
Protest ekologów na lotnisku Stansted(2008-12-0Cool

Jak podaje portal internetowy BBC, zatrzymano trzech z około 50 aktywistów organizacji o nazwie `Plane Stupid`, którym udało się wejść na jeden z remontowanych obecnie pasów startowych położonego na północ od Londynu lotniska Stansted . Akcja spowodowała opóźnienie startów kilkunastu rejsów. Ekolodzy protestowali przeciwko emisji szkodliwych dla środowiska spalin, wydalanych przez samoloty odrzutowe a przyczyniających się do zwiększenia efektu cieplarnianego. Policji udało się usunąć demonstrantów z pasa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samoloty mogą wykonać dowolny manewr za zgodą kontroli lotów, mogą nawet latać pod prąd, jeśli tylko służba kontroli ruchu lotniczego wyrazi na to zgodę. zsc, pochwal się swoimi obserwacjami na forum lotnictwa, będziesz musiał się zmierzyć z dziesiątkami osób zajmującymi się obserwacją zawodową, którzy jednak widzieli naście lat temu smugi takie same jak dzisiaj. Myślę, że nie zabraknie też fotek. Od spalin do chemtrails jednak jeszcze długa droga. Poza tym myślę, że to nie najlepsze forum na tego typu dyskusje. Za dużo tu fantazjowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze się że temat odżył Smile. Bimi ja także wierzyłem... moje dociekanie i dotarcie na fora lotnicze oraz meteorologiczne, a także próba sprawdzenia zjawiska i obalenie np "tematu dysz" uznaje za jeden ze swoich największych sukcesów w poszukiwaniu prawdę. Nie ma nic lepszego niż samemu dojść do oczywistych faktów (jak w matematyce).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie mnie jakos specjalnie nie trzeba przekonywac do waszej wersji, bo gdzies w glebi mysle podobnie... i jakos sam staram siebie przekonac, ze to tylko moja zawodna pamiec i fakt, ze latalo mniej samolotow po niebie powoduje ta nieufnosc do tego tematu... i sklania do spojrzenia w niebo i zastanowienia sie nad tym zjawiskiem
jednak roznica miedzy nami jest taka, ze ja nie wykluczam opcji chemtrails, widze ze cos jest nie tak, i nie zbywam tego tak latwo jak wy, ktorzy po glebszej analizie w ogole teraz nie bierzecie pod uwage, ze jednak moze cos jest nie tak - a ja uwazam, ze zawsze pasuje miec troche tego marginesu w druga strone, dla wiekszej rownowagi... wiec nawet fora lotnicze mnie do konca nie przekonaja, skoro sam mam wlasne oczy i mozg - i widze, ze niebo nie jest takie jak dawniej, a wersja o wiekszej ilosci samolotow srednio jednak do mnie trafia
dla mnie najprawdopodobniejsza mozliwosc jest taka, ze sa to jakies zanieczyszczenia powstajace na skutek paliwa lotniczego, ale powstajace tez w scisle okreslonych warunkach atmosferycznych, podobnie jak zwykle (szybkoznikajace) contrails... moze kila lat temu zmienil sie sklad chemiczny paliwa i jest to inna mieszanka niz dawniej ? pewnie na forum lotnicwa cos na ten temat beda wiedziec Rolling Eyes taka wersja wyklucza wersje celowych opryskow w ktora nie za bardzo wierze, ale uzasadnia tez fakt, ze dawniej smug na niebie jednak nie bylo i to nie dlatego, ze latalo mniej samolotow
ps.
teodoryk
temat dysz ja od razu obalilem, jak tylko zobaczylem pierwsze zdjecia, ktore pozniej byly nagminnie wszedzie powatrzane jako rzekomy argument - nie no, ja sie staram myslec racjonalnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

Niestety trzeba odpalic z linku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tajemnicy przed opinią publiczną kontynuuje swoją światową premierę US-amerykański projekt ochrony klimatu. Zamiast ograniczeń emisji gazów, jak zakładał projekt z Kyoto, tworzona ma być przy pomocy rozpylonych w atmosferze na wysokości 6.000m tlenków aluminium i soli baru warstwa odprowadzająca – na wskutek zachodzących w niej skomplikowanych procesów przemiany – z jednej strony promieniowanie cieplne odbite od ziemi w przestrzeń kosmiczną, z drugiej załamująca i odbijająca jak lustro padające swiatło słoneczne. Skomplikowane symulacje komputerowe przeprowadzone w Lawrence Livermore National Laboratory miały wykazać, że rezultatem może być ograniczenie nagrzewania się ziemi do 85%, co pozwoliłoby nawet na podwojenie emisji dwutlenku węgla w następnych 50-ciu latach…

Wynalazek bazuje na tzw. “Welsbach”-patencie z 1991 r., przedstawiony w maju 2000 r. na International Panel on Climate Change (ICPPC) zrzeszającym setki naukowców z całego świata i patronowanym przez UNO, spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Jedyny problem stanowiła “estetyka”, chodzi o mocne wybielenie nieba po intensywnym rozpylaniu, na którym słońce pojawia się jako biała kula otoczona tęczową koroną w mlecznej zawiesinie. Oficjalnie projekt nosi nazwę “The Shield” i wszedł w życie w 1995 r. Jego skutki są nieobliczalne, “nawet dla naukowców biorących w nich udział” ( http://www.raum-und-zeit.de ) . Międzynarodowa kontrola podlega UNO, realizowana jest przez specjalny oddział Swiatowej Organizacji Zdrowia (WHO), który koordynuje odpowiednie działanie między NATO i cywilnymi przedsiębiorstwami lotniczymi.

WHO ocenia liczbę ofiar projektu na ok. 2 miliardy w ciągu następnych 50-ciu lat, wzgl. 40 milionów rocznie, głównie przez przedwczesną śmierć ludzi starych i ludzi chorych lub uczulonych na schorzenia dróg oddechowych. Inne źródła, np. US-amerykański Center for Desease Control (CDC) mówi o 3-4 miliardach ofiar w przeciągu 50 lat lub odpowiednio 60-80 milionów rocznie. Do typowych objawów po rozpyleniu należą: spontaniczne krwawienie z nosa (po intensywniejszym oddziaływaniu…, jeździe na rowerze?), duszności, bóle głowy, zachwianie równowagi i chroniczne zmęczenie. Dochodziło również do epidemii grypy, występowania astmy, zapaleń tkanki łącznej jak również utraty pamięci krótkookresowej. Eksperci są zdania, że przy odpowiednim nasyceniu ‘chronionego’ obszaru skuteczność tarczy trwać może nawet rok.

Wprowadzenie aluminium do stratosfery może doprowadzić do eksplozyjnego rozmnożenia się występujących tam nanobakterii – wykryte i zbadane w latach 60-tych przez dr. Roberta Folk, żerujące na aluminium, oddziaływanie na organizm ludzki nieznany. Ich opad na ziemię może być nieobliczalny w skutkach i prowadzić do dalszych ofiar. W związku z tym, że projekt oficjalnie nie istnieje, nie jest to problem. Również i to, że aluminium uważane jest za jedną z głównych przyczyn alzheimera. Rozprowadzanie pyłów metali w atmosferze jest zabronione wieloma konwencjami…. Główne testy projekt przeszedł nad rozległymi obszarami USA, od pewnego czasu samoloty z aluminium i barem zaczęły latać również nad Europą (p.zdjęcia). Mimo licznych stron internetowych z relacjami świadków brak jest nadal oficjalnego potwierdzenia projektu, z wyjątkiem rzadkich wypowiedzi polityków (p.poniżej). Problem ignorowany jest przez duże media prasowe, na oficjalne zapytania do dyrekcji lotnisk lub lotniskowych biur ochrony środowiska zdaje się istnieć ogólny schemat odpowiedzi: Negowanie chemtrails. Jeżeli pytający nie ustępuje… Wyrażanie wątpliwości co do przedstawianych argumentów, ośmieszanie wypowiedzi świadków…

Przyznanie wprawdzie istnienia chemtrails ale bagatelizowanie ich znaczenia… Wskazywanie na manewry wojskowe o nieznanym znaczeniu… Odmawianie jakiejkolwiek dalszej odpowiedzi z powołaniem na “bezpieczeństwo narodowe.” “Chemtrails are real”, powiedział w czerwcu 2003 Dennis Kucinich, demokratyczny kandydat na prezydenta USA na publicznym wystąpieniu w sprawie chemtrails w kalifornijskim Santa Cruz. Kucinich żądał wstrzymania wszystkich projektów wojskowych w atmosferze, do których zaliczane się również sztuczne chmury. Po rozpylaniu widać na niebie liczne krzyżujące się smugi kondensacyjne, które po paru godzinach rozmazują się w białe zawiesiny i ich ślady widoczne są nawet po parunastu godzinach, natomiast niebo traci swój niebieski kolor. Rozpylanie przeciwdziała zasadniczo opadom atmosferycznym i prowadzi do suchej, chłodnej pogody pod mglistym niebem lub suchych burz z licznymi wyładowaniami atmosferycznymi… W ub.r. szczególną aktywność lotnictwa pokrywającego rasterowo niebo i występujące licznie po tych zabiegach suche burze obserwowano w północno-zachodniej Szwajcarii. Mimo tego, że całe niebo nad Bazyleją ubiegłym latem było nienaturalnie zmienione, nie zainteresowało to żadnego z głównych mediów informacyjnych.

źródła:

US-patent, tzw. Welsbach-patent http://patft.uspto.gov/netahtml/srchnum.htm podać numer patentu 5003 186 http://www.earthisland.org/eijournal/ne ... urnalID=64 http://www.ipcc.ch tam “Report on Aviation and Global Atmosphere” http://www.au.aj.mil/au/2025/volume3/chap15/v3c15-1.htm tam “artificial weather” http://deepspace4.com http://www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html http://www.lightwatcher.com/chemtrails/smoking_gun.html http://books.nap.edu/books/0309043867/html/index.html http://www.carnicom.com/contrails.htm http://www.chemtrailcentral.com http://www.centrexnews.com/chemtrails
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:
......



sensor , z całym szacunkiem zanim coś przedrukujesz,siedemdziesiąt dwa razy się zastanów czy czasem nie wklejasz głupot chuj go wie o czym


Cytat:
W tajemnicy przed opinią publiczną kontynuuje swoją światową premierę US-amerykański projekt ochrony klimatu...

Laughing błehehe też mi tajemnica
może daj swój komentarz do tego tekstu
wtenczas rozważę czy go nie wyśmiać punkt po punkcie
ps
Cytat:
oddział Swiatowej Organizacji Zdrowia (WHO), który koordynuje odpowiednie działanie między NATO i cywilnymi przedsiębiorstwami lotniczymi.

błehehe , doprawdy Who kordynuje cywilne linie Laughing
zapewne zleca montaż dysz do soli baru i innych tlenków aluminiowych , bo chyba nie wierzycie że w takiej skali ten specyfik zanieczyszcza komoręi dysze silników odrzutowych ,np rejsowych boeingów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie od rana smugi Sad -> kto to qrde robi? trzeba dotrzeć do tych pilotów i im nagadać!

Już chemy utworzyły jedną wielką chmure :/

Aby nie przepadł post!

http://81.210.9.116/~apacz/smf/index.php?topic=12818.0;topicseen POST TOYO!!



i kolejna ciekawa wypowiedź:
(link do topiku: http://81.210.9.116/~apacz/smf/index.php?topic=12818.90)



Do pilotów!
NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 20 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kilku dni mamy słoneczną pogodę, ale tylko do godz. max 10. później tworzy się te "mleko" na niebie. Nie było jeszcze ani jednego dnia w tym roku z "czystym" niebem. Jeszcze kilka lat temu lat temu niebo było niebieskie i pomykało po nim stado chmur różnej maści. Widać było ostrość i kontrast w tym wszystkim. A teraz na mnie świeci mleczna żarówka :/ obserwujcie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az dziwne,ze nikt nie pochwalil sie czystym niebem po zamknieciu przestrzeni powietrznej.Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40   » 
Strona 28 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile