W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76596
Strona:  «   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:15, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnóstwo zdjęć chemtrailsach
http://imageevent.com/firesat/strangeday.....0&p=14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś tworzy teorie spiskowe do halo na niebie albo skrzyżowania contrails widocznie mało się zastanawiał poważnie nad tym co widzi. Czy skrzyżowanie na ulicy to też zjawisko paranormalne? Trzeba wiedzieć, że samoloty nie latają chaotycznie, mają swoje korytarze powietrzne, poniżej przykładowy grafik takich korytarzy nad Polską



iksy, krzyżyki, kratki, kółka, trójkąty, gwiazdy i wszystko co chcecie. Może i by się dało tego Eastwooda wypunktować Laughing

Wiadomo, że samoloty nie latają idealnie po tej samej linii, a nawet wtedy gdy latają, to wiatr wieje raz mocniej raz słabiej, raz smuga będzie obok drugiej, raz w tym samym miejscu itd. może się znacznie lub nieznacznie przemieścić lub zamienić w "mleko" i jeszcze po drodze wykonać jakieś ewolucje, to są zwyczajne zjawiska pogodowe, nie ma to nic wspólnego z rozsiewaniem jakiegoś syfu w przestrzeni. Do zdjęc cirrusów już mi brakuje słów.

A to mnie roz...śmieszyło:

Cytat:
Chemtrails have also changed the appearance of the moon. All those trillions and trillions of reflective particulates in our global atmosphere are reflecting more earthshine onto the moon causing the moon to appear brighter in the night sky.


i zdjęcie prześwietlonego Księżyca



Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 02 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper apropo prześwietlonego księzyca.

Richard C. Hoagland, David Wilcock napisał:
Sun: More activity since 1940 than in previous 1150 years, combined
Mercury: Unexpected polar ice discovered, along with a surprisingly strong intrinsic magnetic field … for a supposedly “dead” planet
Venus: 2500% increase in auroral brightness, and substantive global atmospheric changes in less than 30 years
Earth: Substantial and obvious world-wide weather and geophysical changes
Mars: “Global Warming,” huge storms, disappearance of polar icecaps
Jupiter: Over 200% increase in brightness of surrounding plasma clouds
Saturn: Major decrease in equatorial jet stream velocities in only ~20 years, accompanied by surprising surge of X-rays from equator
Uranus: “Really big, big changes” in brightness, increased global cloud activity
Neptune: 40% increase in atmospheric brightness
Źródło
Autorzy powyższego sugerują że przyczyna zwiększonej jasności leży w zmianach na poziomie układu planetarnego i dalej. Czy chemtrails mają w tym udział pozostaje kwestią otwartą, z drugiej strony to, że zmiany mają miejsce jest faktem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 02 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GOLDTRIP napisał:
W Niemczech jest stronka która promuje zakup Cloudbuster-a (...) troszkę to kosztowne, ale może uda się samemu taniej takie cudo na kiju zmontować, może ktoś zrobi wycenę i sam się zajmie produkcją heh...

Oprócz ceny zastanawia mnie skuteczność (lub szkodliwość) takiego urządzenia. Odwiedziłem forum ludzi którzy budowali takie cacka i niestety mimo wielu prób nie zdołałem się tam zarejestrować. Filmy z działania są dla mnie nieprzekonujące. Nie mam wątpliwości że urządzenia Wilhelma Reicha działają (działały), ale na ile dzisiejsze orgone jest tym samym co pana Reicha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 02 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kondrix

Dotychczasowe rewelacje "chemtrails" okazują się zwykłym brakiem wiedzy w temacie meteorologii. Tzw "chemtrails" - a w moim rozumowaniu zwykłe cirrusy - nie mogą odpowiadać za jasność Księżyca, ponieważ są to chmury o bardzo niskim albedo, o czym pisałem już wcześniej i oczywiście mówię tu o ich najwyższym stadium rozwoju, a nie zwykłej kresce na niebie. Obrona tej fałszywej tezy, jakoby "chemtrails" odpowiadały za jasność Księżyca jest nielogiczna i przypomina walkę w imię idei.. Zamieszczam przykładową animację wykonaną z satelity GOES-11, ukazującą widoczność cirrusów z wysokości ok 3600 km. Dodam, żeby nie było wątpliwości, że ich widoczność zależy od ilości odbitego światła słonecznego.



Kluczową fotografią jest ta pierwsza - MODIS Visible 1km - Band 1

Cała treść odnośnie Księżyca jest równie przejaskrawiona jak on sam.
Albo trzeba zmodyfikować teorię "chemtrails" i rozbudować ją o kilka szczegółów albo ją porzucić, bo ta, która jest tutaj przedstawiana nie trzyma się kupy.

Czyli w skrócie to co chcę powiedzieć to - cirrusy nie rozjaśniają nam Księżyca, a fotografia i wielce wybujały tekst dołączony do niej jest bzdurą i do tego się chciałem odnieść. Tyle z mojej strony w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 02 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji. Może w przyszłości nie trzeba będzie wszystkiego tłumaczyć "CHEMTRAILS", jak kolega wyżej zasugerował wielkimi literami.
Gdy tylko poszukiwaczom prawdy odechce się tworzyć mity zbudowane na swojej niewiedzy.

http://www.aviation.home.pl/ifr/holding.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chmury rozjaśniają Księżyc??Litości....

Swoją drogą kurcze naprawdę dziwnie wygląda ta Ziemia z Księżyca.Odszperałem ten temat tutaj
viewtopic.php?t=313&postdays=0&postorder=asc&start=1350
i Chyba lepiej by wyglądała Ziemia z Księżyca w ten sposób

Fakt faktem mooniek wytłumaczył to w dalszej części wątku,ale jakoś cięzko mi się do tego ustosunkować,może dlatego ,że jeśli chodzi o aparaty i sprawy optyczne to nie czuję się specjalistą.
Jeszcze taka ciekawostka odnośnie książyca prosto z Wikipedii
Cytat:
Na tle ciemnego nieba Księżyc wydaje się stosunkowo jasnym obiektem, mimo że odbija on jedynie 7% padającego nań światła (duża część jego powierzchni pokryta jest ciemnymi skałami bazaltowymi). Ma on bardzo niskie albedo, i jest de facto najsłabszym reflektorem w całym Układzie Słonecznym[52]. Kontrast między ciemnym tłem a jasnym ciałem niebieskim sprawia, że ciało to postrzegane jest jako jasny obiekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kumam o co chodzi bo się drugi obrazek nie wyświetla, podejrzewam, że wielkość Ziemi, ale tej dyskusji wolałbym nie zaczynać w temacie "chemtrails".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe sprostowanie. Holding to oczywiście kołowanie samolotów na pewnym obszarze nieba, ale udało mi się wykraść informacje od pewnego agenta rządowego, że podobne rozsiewanie trucizny do tego co przedstawił Sensor będzie miało miejsce gdzieś nad północno-zachodnią Polską 7 i 8 październik w godzinach 9:00 - 11:00, jednak może się to odbyć z średnio znacznym poślizgiem w czasie i przestrzeni. Akcja będzie przeprowadzana pod kryptonimem Fruit Fly. I jedna ważna rzecz: nikomu nie mówicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
@Kondrix
Dotychczasowe rewelacje "chemtrails" okazują się zwykłym brakiem wiedzy w temacie meteorologii


1. Czyli deputowany Kucinich również jest dyletantem i uległ zbiorowej histerii?
2. Discovery, a ściślej autorzy programu i ich rozmówcy którzy przyznają że chemtrails to fakt, prawdopodobnie operacja dot. modyfikacji pogody/klimatu też się nie znają?
3. Bundeswera również się nie zna? (youtube.com/watch?v=IaPqCMIuEk4)
4. Zwykli ludzie, którzy obserwują samoloty i ich smugi już od kilkudziesięciu lat? Czemu ta "niewiedza" w temacie meteorologi objawiła się dopiero niedawno?

Myślę Kacper, że to ty się nie znasz na meteorologi.
http://profhorn.aos.wisc.edu/wxwise/AckermanKnox/chap15/contrail_applet.html
(link podesłany w podaniu, podanie odrzucone)
Spróbuj uzyskać contrail który wisi kilkadziesiąt minut - nie da sie.
Co innego na niebie za oknem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. A może uległ, bo ja wiem? Czy Kucinich mówi coś o chmurach "chemtrails" nad Polską? Nie wiem o czym mówi Kucinich, do jakich zjawisk się odnosi, trudno mi więc odpowiedzieć. A skoro ja się tak mało znam to jeśli chcesz mi coś wytłumaczyć to bierz się do roboty.

2 i 3 to programy do których należy odnośić się z dystansem, tak samo jak program również emitowany na diskowery szanel np Duchy. Albo strefa 51. O co w tym chodzi - wyławianie sensacji i przedstawianie najbardziej skrajnego punktu widzenia (oczywiście przemawiający za daną teorią). Norma. W ten sposób mogę udowodnić istnienie wróżek, bo nakręcono o nich więcej programów niż o "chemtrails" i również były emitowane na discovery, a nawet mówili o nich znani ludzie i znajdą się też świadkowie. Poza tym, jeśli wierzysz w ten filmik to nie rozumiem czego się obawiasz? Bundeswera się nie zna? Przecież są nieszkodliwe i jest tego tylko trochę Laughing za takie wyznania w byle programie Holendrzy, nad których granicą ponoć był rozpylany syf powinni nagłośnić sprawę i żądać wyjasnień - o - sory. Przecież wszyscy są w spisku. Już nie mówię o tym, że na terenie innych krajów przez które front atmosferyczny się przesuwał nie zauważyli niczego nadzwyczajnego. I to dla mnie rzuca odpowiednie światło na sprawę. Myślisz, że autorzy tych programów wierzą w bzdury które emitują w TV? Gratuluję. Chodzi o zarabianie pieniędzy na szczęśliwcu, który w końcu może wyznać swą wiarę przed kamerą za free. I w końcu jakiś temat "na czasie".

4. Tak się składa, że jako nieliczny z członków tej dyskusji mam kontakt z żywym światem, jeśli chcesz mogę podać Ci adres strony do "zwykłych ludzi, którzy obserwują samoloty i smugi już od kilkudziesięciu lat" i sam przekonasz się co ci ludzie myślą o "chemtrails".

Ten aplet wkleiłem już na forum 2 razy, został stworzony po to by symulować warunki powstawania contrails, a dokładniej wyznaczyć próg proporcji w jakich zjawisko contrail zachodzi w powietrzu, a nie imitować każdy aspekt pogodowy, Kondrixie. Wiem, że to wiedziałeś, ale nie wiem czemu udajesz, że to nie ma znaczenia. Może chciałeś znowu bronić teorii "chemtrails" w imię idei?

Ps. Idzie zima, robi się coraz chłodniej, zjawisko contrails będzie się nasialać. Kondrix, widzę, że Ty masz tutaj pojęcie na ten temat, wszak ja się nie znam, wytłumacz mi czemu w zimę rozsiewają najwięcej tego syfu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to o cloundbusterach to stronki dla frajerow wg mnie bo ludzi sie nabija i kosi kase jak trawe piramidka tylko 80 euro pare miedzianych rurek i donica 300euro
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dennis Kuchinich jest członkiem Izby reprezentantów kongresu USA. W projekcie ustawy "Space preservation act" zawarte było zdanie o zakazie (ban) używania "egzotycznej broni chemtrails". Ustawa nie przeszła przez komisje.
Link

2. nie mam nic do dodania

3. "Suddenly a meteorological radar registers the presence of a cloud but it's not clear how did this happen? The answer seems to be that this was the result of a military experiment. What are these misterious trails and what is their purpose."
Jeśli oczekujesz, że prezydent, premier, minister, stanie przed szklanym ekrenem i powie: Tak, truliśmy was przez ostatnie 20 lat, to się nie doczekasz.

4. Nie odpowiedziałeś na pytanie "Czemu ludzie nagle zobaczyli w smugach zostawianych przez samoloty broń zamiast naturalnego zjawiska?" Wiedzę na temat meteorologi mają taką samą (a może lepszą) niż 20-40 lat temu.

5. Applet. "Został stworzony aby symulować warunki powstawania contrails, a nie imitować każdy aspekt pogodowy." Nie, nie wiedziałem tego. W takim razie czemu użyto właśnie tych zakresów?

6. Zima i chemtrailsy.
Nie zauważyłem takich zależności.

7. Spiski.
Kacper napisał:
Holendrzy, nad których granicą ponoć był rozpylany syf powinni nagłośnić sprawę i żądać wyjaśnień - o - sory. Przecież wszyscy są w spisku.
Czyli ty uważasz, że Holandia i ich włodarze są niezależni, bo mają granice na mapie? Aha, czyli to że trzeba rozwijać technologie satelitarne, laserowe, atomowe, energetyczne, informatyczne, to mit. Wystarczy być Holandią, i nawet jak jakieś zagraniczne służby sfilmują premiera na zabawie z samym sobą (zmyślam) to nie będą go szantażować... bo nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
If you actually ARE a conspiracy theorist, then all this will come as little surprise to you. You will already believe the government is covering up technology based on crashed UFOs. Yet HR2977 is constantly being mentioned solely to make the case that “chemtrails” are something the government is aware of. The reality is that they were simply given a passing mention in bill written by new-age UFO conspiracy theorists and sponsored by an eccentric politician, all of who believe in things that are far more unusual than “chemtrails”.


Ja też nie mam nic do dodania. Zakaz broni psychotronowej, broni pozaziemskiej itp. Pan Kucinich z pewnością jest pokojowo nastawiony, co udowodnił podpisując się pod listą wszystkich tych magicznych urządzeń, które kojarzone są ze słowem "broń". Ale on tej listy nie stworzył. Gdyby ludzie wnosili o zakaz wskrzeszania krasnali z pewnością Kucinich nie zawahałby się i tego podpisać. W końcu bezpieczeństwo najważniejsze, z drugiej strony czy byłby to dowód na to, że rząd jest w posiadaniu krasnali? Podobnie jak broni pozaziemskiej? Dla mnie to zbyt daleko idące wnioski, włączając w to "chemtrails".

Cytat:
3. "Suddenly a meteorological radar registers the presence of a cloud but it's not clear how did this happen? The answer seems to be that this was the result of a military experiment. What are these misterious trails and what is their purpose."


A co radar meteorologiczny miał wykryć? Tym bardziej, że "radar meteorologiczny wykrył chmurę" - no doprawdy coś wartego szczególnej uwagi... Rolling Eyes A kółko się kręci. http://pl.wikipedia.org/wiki/Radar_dopplerowski Radary meteorologiczne od tego są żeby wykrywać chmury. Nie będę komentować tego co dalej wyewoluowało z tego wyjątkowego odkrycia...

Cytat:
"Czemu ludzie nagle zobaczyli w smugach zostawianych przez samoloty broń zamiast naturalnego zjawiska?"


JACY ludzie? Moim zdaniem paranoja, nowa religia. Znam ludzi, którzy zaiste patrzą na te chmury i nie widzą w nich niczego, co dostrzegają spiskowcy. W tym ja Smile John Day - meteorolog nic w nich nie widzi, a również zajmuje się ich obserwacją. Pewnie w spisku, co? Confused Takich ludzi jak on jest dużo dużo więcej, ale nie chodzi o to by się teraz obrzucać nazwiskami kto za, a kto przeciw. To tylko zapycha dyskusję.

Cytat:
5. Applet. "Został stworzony aby symulować warunki powstawania contrails, a nie imitować każdy aspekt pogodowy." Nie, nie wiedziałem tego. W takim razie czemu użyto właśnie tych zakresów


Bo na tym się skupia ćwiczenie. Brakuje tam również wiatru i wielu innych właściwości pogodowych ponieważ są zbędne dla tej symulacji. Prosze, nie zadawaj więcej takich pytań. Wierzę, że sam potrafisz na nie odpowiedzieć.

Odnośnie ostatniego - ja uważam, że rozwijać się można i nie trzeba tego robić na terytorium obcego kraju gdzieś po kryjomu drażniąc jego granice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larkow




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzienniki zaczynają ostrzegać przed chemtrails? Nie, to cud natury! Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaobserwowałem ostatnio zwiększoną fascynację ludzi dziwnymi kształtami na niebie. zapewne na skutek tego ze fotografia cyfrowa zeszła pod strzechy.
z drugiej strony wydaje się że jest na to moda, jakoś dziwnie mam też wrażenie, że ta moda jest wypromowana.
może to taki temat zastępczy, którym pewne media odwodzą ludzi od naprawdę istotnych spraw. Smile przyznaję, to tylko teoria spiskowa, ale jeśli kogoś nią uraziłem to zajebiście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrzegać? Zauważyłem coś zarówno zabawnego jak i irytującego, są to nagłówki dorabiane do newsów z ostatnich stron gazet. Gdzie tu mowa o jakimś "chemtrails"? Ostrzegać? Rolling Eyes Chyba, że news przedstawiony w formie żartu, wtedy sory, pomijam ten jeden.

Ciekawa gwiazdka, z innej pozycji obserwatora nie byłaby już tak fascynująca.




E-3 AWACS Włochy maj 09, dołączam jako ciekawostka.

http://cencio4.wordpress.com/2009/05/03/e-3-awacs-contrails-over-northern-italy/
http://www.jetstream.pl/web/artykul/19.AWACS_na_Okęciu.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larkow




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

at Kacepr

Oczywiście, że w formie żartu. Chociaż może w ten sposób chcą zaszczepić w głowach pozytywne skojarzenie - następnym razem gdy ktoś spojrzy w niebo pomyśli sobie o cud natury, usłyszy nawet od chemtrailsach, nie, nie może być przecież to cud natury, itd. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ba, pewnie, że chcą Laughing Ten super tajny projekt jest już jawny od dawna.

ech.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pigs still can't fly, but this winter, the mayor of Moscow promises to keep it from snowing. For just a few million dollars, the mayor's office will hire the Russian Air Force to spray a fine chemical mist over the clouds before they reach the capital, forcing them to dump their snow outside the city. Authorities say this will be a boon for Moscow, which is typically covered with a blanket of snow from November to March. Road crews won't need to constantly clear the streets, and traffic - and quality of life - will undoubtedly improve.


http://news.yahoo.com/s/time/20091017/wl_time/08599193082200
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do podania nr 2654:

powinieneś wziąć pod uwagę to, że poza białostockim lotniskiem Krywlany są też inne miejsca do których zmierzają samoloty, przelatując nad lub blisko Twojego miasta. Na przykład drogi lotnicze UM997, UT711 i UL23. Druga sprawa: nie można ustalić stałego programu lotów dla jakiejś trasy, to znaczy, że wszystkie loty odbywają się nieregularnie, można jednak nakreślić orientacyjny rozkład lotów na określony czas (ale tym zajmują się fachowcy, którzy siedzą w temacie XX lat) i wygląda on mniej więcej tak:

Kod:
04:20 // A340-300 Lufthansa // LH731 HKG-MUC // 1,2,3,4,5,6,7
04:40 // A330-200 Air China // CA907 PEK-MAD-GRU // 4,7
04:50 // B747-400 Cathay Pacific // CX261 HKG-CDG // 1,2,3,4,5,6,7
05:20 // A319 CSA Czech Airlines // OK911 KUF-PRG // 1,2,4,6
05:30 // B777-200 China Southern Airlines // CZ347 CAN-CDG // 1,3,6 *
05:40 // A319 Lufthansa // LH3197 SVO-MUC // 1,2,3,4,5,6,7
07:00 // A300-600 Lufthansa // LH3189 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
07:20 // A320 Swiss International // LX1325 DME-ZRH // 1,2,3,4,5,6,7
08:05 // B737-500 CSA Czech Airlines // OK867 MSQ-PRG // 7
08:25 // A320 Aerofłot // SU127 SVO-DUS // 1,2,3,4,5,6,7 *
08:35 // A321 Aerofłot // SU141 SVO-PRG // 1,2,3,4,5,6,7
08:35 // A319 Aerofłot // SU265 SVO-ZRH // 1,2,3,4,5,6,7
09:20 // A319 Lufthansa // LH3211 KUF-FRA // 1,3,5,6
09:30 // Tu-154 Rassija // FV107 VKO-DUS // 7 *
09:50 // A319 Lufthansa // LH3213 KUF-FRA // 2,4,7
09:55 // A320 Aerofłot // SU271 SVO-GVA // 1,2,3,4,5,6,7
10:30 // Tu-154 Rassija // FV105 VKO-MUC // 3,6
10:30 // A320 Aerofłot // SU121 SVO-MUC // 1,2,3,4,5,6,7
10:40 // Tu-154 Rassija // FV107 VKO-DUS // 4 *
11:20 // A320 Aerofłot // SU105 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
11:40 // Tu-154 UTAir // UT723 TJM-MUC // 2,5
11:45 // Tu-154 Sibir // S7891 DME-DUS // 7 *
11:55 // Tu-154 Rassija // FV107 VKO-DUS // 6 *
12:10 // A310 \ B737 Sibir // S7899 DME-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
12:15 // A310 \ A319 Sibir // S7897 DME-MUC // 1,5,6
12:20 // Tu-154 Sibir // S7891 DME-DUS // 4,6 *
12:30 // Tu-154 Belavia // B2893 MSQ-FRA // 3,5,7
12:35 // Tu-154 Aerofłot // SU117 SVO-DUS // 1,2,3,4,5,6,7 *
12:40 // B737-300 Kras Air (Air Union) // 7B317 DME-STR // 2,4,6
12:40 // B737-500 Transaero Awiakompanija // UN307 DME-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
12:55 // A310 Sibir // S7885 DME-TFS // 5
13:20 // A319 Lufthansa // LH3191 SVO-MUC // 1,2,3,4,5,6,7
13:20 // A319 Lufthansa // LH3181 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
14:10-14:30 // B737-500 Lufthansa // LH3241 MSQ-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
14:20 // B747-200 Transaero Awiakompanija // UN341 DME-TFS // 5
14:30 // A320 Lufthansa // LH3183 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
14:35 // F100 DBA \ Air Berlin // DI5547 \ AB8283 DME-MUC // 1,4
14:40 // A320 Swiss International // LX1327 DME-ZRH // 1,2,3,4,5,6,7
14:45 // A320 CSA Czech Airlines // OK893 SVO-PRG // 1,2,5,6
15:05 // B737-500 CSA Czech Airlines // OK865 MSQ-PRG // 1,3,5
15:20 // B777-200 Air France // AF183 HKG-CDG // 1,2,4,5,6,7 *
15:50 // F100 DBA \ Air Berlin // DI5547 \ AB8283 DME-MUC // 2,3,5
15:40-16:15 // MD-11F FedEx // FX3 HKG-ALA-CDG-CGN-MEM // 1,2,3,4,5,6
16:00 // A340-300 Lufthansa // LH723 PEK-MUC // 1,2,3,4,5,6,7 *
16:10 // B767-300 Air China // CA961 PEK-MUC // 1,2,3,4,5,6,7 *
16:20 // B737-300 Air Berlin // AB8395 DME-DUS // 1,2,3,4,5 *
16:20 // B737-500 Lufthansa // LH3199 SVO-DUS // 1,2,3,4,5,7 *
16:20 // A320 Aerofłot // SU107 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
16:30 // F100 Air Berlin // AB8437 DME-STR // 1,2,3,4,5,7
16:40 // Tu-204 Kras Air // 7B401 DME-LIS // 2,5
16:50 // A320 Lufthansa // LH3185 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
16:50 // A330-300 Korean Air // KE935 ICN-PRG // 1,2,4,6 *
17:15 // A320 CSA Czech Airlines // OK895 SVO-PRG // 1,2,3,4,5,6,7
18:45 // A320 Aerofłot // SU143 SVO-PRG // 1,2,3,4,5,6,7
19:05 // A319 Lufthansa // LH3187 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7
19:50 // A320 CSA Czech Airlines // OK905 SVO-PRG // 1,2,5,6
20:25 // A319 Aerofłot // SU119 SVO-DUS // 1,2,3,4,5,6,7 *
20:45 // A319 Germanwings // 4U2999 VKO-STR // 6
21:05 // A320 Aerofłot // SU123 SVO-MUC // 1,2,3,4,5,6,7
21:30 // A320 Aerofłot // SU109 SVO-FRA // 1,2,3,4,5,6,7


jest to rozkład TYLKO DLA LINII UT711 - Warszawa - Białystok, ten rozkład już nie obowiązuję w dużej części bo jest z 2007r na miesiąc Lipiec - Sierpień, ale pomoże Ci uzmysłowić jak wiele samolotów możesz nie dostrzec za dnia, tylko nad okolicą Twojego miasta, nie mówiąc już o pozostałych trasach. Także jeden samolot za drugim to nie fatamorgana. Teraz wyobraź sobie, że np po UM997, gdzie trasy się krzyżują, lecą inne samoloty, nie wiem ile ale na pewno nie jeden albo 2 na cały dzień. Więc trudno mi powiedzieć co to były za linie lotnicze, które widziałeś bo podane przez Ciebie informacje to trochę za mało. W związku z tym moja odpowiedź jest czysto hipotetyczna i raczej zapobiegawcza. ...Letni poranek, idealna pora na smugi. Osobiście nie doszukiwałbym się w tym spisku thumright

Jeśli ktoś dalej ma wątpliwości ile tego żelastwa na niebie nam lata, to może sobie pooglądać samoloty na radarze. Do radarowych obserwacji samolotów nad Polską i okolicami można użyć tej strony http://www.flygradar.nu/flygradar.php?&language=pl jest już z językiem polskim, albo zarejestrować się na http://radar.piopawlu.net/ zalecam przeczytać regulamin bo znajdują się w nim ważne informacje. Uprzedzam, że mogą wystąpić drobne nieporozumienia, tj nie wszystkie samoloty są na nim wykrywalne, nie wszystkie radary są udostępniane bądź nie wszystkie samoloty udostępniają sygnał tym radarom, tak więc mogą się dziać różne rzeczy i w tym momencie swoją "spiskową otwartość umysłu" należy głęboko stłumić. Nigdy nie jest tak, że samolotów jest mniej niż radar pokazuje, ale zawsze może ich zabraknąć na radarze.

A tak przy okazji, fotka zriobiona z ISS smugi kondensacyjnej nad jeziorem Nipigon

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chiny: przesadzono z tworzeniem chmur przy pomocy chemikaliów, Pekin pokryty śniegiem.

Cytat:
Chinese weather scientists were embarrassingly caught out by a sudden cold snap yesterday.
They had decided to 'seed' clouds with chemicals to produce rain and ease a drought in Beijing.


http://www.dailymail.co.uk/news/worldnew.....-snow.html
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogodą można manipulować,wystarczy wykorzystać odpowiednie narzędzia.Chemtrailse nie trują,to byłby nonsens(moja opinia).Są za wysoko aby opadać na Ziemię.Więcej ludzi ginie tutaj na Ziemi od tytoniu niż przez "opadanie" trujących substancji z wysokości kilku kilometrów..
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40   » 
Strona 27 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile