W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76590
Strona:  «   1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dośc często obserwuje chemtrials nad swoim miastem (wsch Polska), mam nawet parę fajnych zdjęć, jednakże to co działo sie dziś przed południem przypomina mi kadry z "Nie rozmawiaj o pogodzie". Jechałem sobie około 9.00 z żonką i małym na grzyby za miasto i ciężko było mi się skupić na jeździe-niebo wyglądało zebra. Samoloty latały jak wściekłe, jeden za drugim i jeden obok drugiego. Powtarzam-nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego. Powiedziałem (niepotzrebnie) o tym żonie, że chyba nas trują pomalutku i że może to ma związek ze szczepieniami na świńską grypę, może smugi wywołaja jakieś objawy podobne do grypy, więc ludzie łatwo i bez gadania przyjmą akcje szczepień. Oj dostało mi się za moje słowa od połowicy (a to że mózg zlasowany przez głupoty w necie, a to że już prawie schizofrenia mnie dopada Smile. W kazdym razie szybko zmieniłem temat.
2 godziny temu jadąc do miasta oddalonego około 30km ode mnie popatrzyłem sobie w niebo, i co widzę: piękne, delikatne, rozmyte już smugi. Nie mogły to być chmury. Chmury nie ciągną się wąskimi pasami długimi na kilkaset metrów.
Tak tylko chciałem opisać co dziś widziałem. Nerw mnie wział na to, wzmocniony wyczynem naszych zawodników w piłkę kopaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie o tym samym chciałem napisac. Kiedy rano jechałem do pracy niebo było czyste ale w ciągu dnia smug przybywało. Miałem okazję pracowac na "świerzym" powietrzu i obserwowałem co się dzieje. Po 3 smugi na raz, tuż obok siebie, samoloty latały w tę i spowrotem, dwa razy utworzyły charakterystyczny trójkąt. Moi współpracownicy równierz obserwowali i choc o chemtrials nigdy nie słyszeli stwierdzili że "te h..e nas czymś trują". Bardzo wyraźnie było widac jak smugi w przęciągu 1-2h rozchodzą sie tworząc chmury. Teraz niebo jest pokryte białymi chmurami przypominającymi cirrusy. Mieszkam na Górnym Śląsku. Dotychczas "chemtrials" było dla mnie wytworem wyobraźni innych ludzi. Zdjęc nie posiadam ale jeśli nadaży sie okazja zrobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście mocno zdziwiło i utwierdziło w przekonaniu, że z chemtrails'ami może być faktycznie coś na rzeczy poranny program "Kawa czy Herbata". Z racji obchodów rozpoczęcia II wojny światowej i nalotów niemieckich bombowców na jedną z pierwszych miejscowości, która została w trakcie niej zaatakowana, pokazano na niebie i to przez długi czas EWIDENTNE CHEMTRAILSY. Pani prowadząca całą uwagę wprost zaczęła skupiać na różowo-pomarańczowych, rozmieszczonych jeden przy drugim smugach po czym sugerować, że to są to tylko niewinne chmurki i jacy to powinniśmy być wdzięczni, gdyż dokładnie 70 lat temu na niebie mieszkańcy widzieli nadlatujące samoloty! Jednym słowem wprost, korzystając z okazji podświadomie utwierdza się ludzi, w przekonaniu, że CHEMTRAILSY to nic takiego, zwykłe chmury.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katowice potwierdzają Mad
Rano w drodze do pracy, ok 7:30 pierwsze co przykuło mój wzrok to smugi tworzące ogromny trójkąt niebie. Shocked

@goldbug w który dzień był ten program? 1 września?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Warszawa i okolice duzo czasu spedzam na swierzym powietrzu wiec mam oko na niebo.Dzis co sie dzialo szokowalo nawet mnie.Juz zaczolem sobie myslec kurde moze to tylko zwykle smugi(sie pocieszalem:) . Obserwowalem niebo od wschodu slonca oprocz pieknego pomaranczowego koloru zlowrogie fioletowe smugi.Efekt nocnej aktywnosci.Wracalem z pracy okolo 17 jeszcze obserwowalem rozpylanie Calutki dzen duuuuzo sie dzialo teraz juz nawet slyszac samolot nie widze go mam bialutkie niebo.....cokolwiek to jest zakrywa mi blekit:( aha podobnie jak marka zasugerowalem ze moze to miec zwiozek z nadchodzacym sezonem grypowym.Obysmy nie mieli racji inaczej bedzie duzo zachorowan i ofiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płakać mi się chce normalnie po waszych kilku wypowiedziach. Myślałem że to czysty zbieg okoliczności (choć tam na prawdę nie wierzę w takowe) i tylko u mnie tak sie dziś działo. Siedzę sobie w pracy i w przerwie na papierosa oglądałem niebo-piękne 2 trójkąty nad miastem. Pokazywałem znajomym i nabąknąłem tylko że nas trują-reakcja podobna jak mojego kochanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiej 10.09.2009 na warszawskim niebie widziałem te opryski i PIERWSZY raz zauwazyłem też takie zjawisko na niebie nad Pułtuskiem iXy i igrekY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malopolska potwierdza powrot smug
od 2-3 dni znow pojawily sie smugi na niebie - obserwuje to zjawisko od ponad roku i te wakacje byly dosc spokojne, przynajmniej w mojej okolicy - czyste blekitne niebo, za samolotami niewielka smuzka momentalnie znikajaca...
od 2 dni jednak zaczynaja pojawiac sie zlowrogie smugi na niebie, ktore rozplywaja sie w mgielke
byc moze ma to zwiazek z jakims frontem atmosferycznym przechodzacym przez polske - np. wilgotne powietrze powoduje, ze sie dluzej utrzymuja sie na niebie tworzac te metne mglawice
osobiscie to nie mam wyrobionej opini na ten temat, ale uwaznie sledze to zjawisko - generalnie mnie cos nie gra i byc moze to ma tylko zwiazek z zaniczyszczeniem z paliwa lotniczego, a nie jakies celowe opylanie... jednak jak dla mnie te smugi nie sa naturalne i wiaza sie z jakims zaniczyszczeniem powietrza (dlatego nazwa "smugi chemiczne" idealnie pasuje) opinie swoja opieram na tym, ze takie zjawiska dawniej nie wystepowaly na niebie, a samoloty juz lataly... zawsze lubialem je wypatrywac bedac maly - moze wprowadzono jakis nowy zwiazek chemiczny w paliwo, jakos go zmodyfikowano i efektem jest zostawanie smug na niebie w odpowiednich warunkach atmosferycznych ? (bo nie wyspetuja zawsze)
co jeszcze zaobserwowalem w ostatnim czasie ? ze pojawily sie pierwsze opisy u znajomych na gg w statusie, ze maja grype - a konkretnie u jednej znajomej dzis widzialem taki opis, a jakies 3 dni wczesniej u innej status o tym, ze jest chora... jedna jest z mojego miasta, druga chyba mieszka obecnie za granica (nie rozmawiamy ze soba praktycznie)
obu rzeczy (chemtrails i wzrostu zachorowan) oczywiscie ze soba nie lacze : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
@goldbug w który dzień był ten program? 1 września?

Tak 1 września. Być może jest jakaś wrzuta na YouTubie, ale nie sprawdzałem. Najśmieszniejsze jest właśnie to, że babeczka która to prowadziła opisując piękne pomarańczowo-różowe chmurki, dokładnie stosowała terminy, który często pojawia się u ludzi mówiących o CHEMTRAILSach. Nie dziwne, że później ludzie reagują jak reagują na takie teorie, jak w TV utrwala się im że jest to zupełnie naturalne. Echhhh ... KILL YOUR TV!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komentarze na blogu Grypa666 (mała próbka, komentarzy na ten temat są tam setki, zupełnie nie związanych z tematami postów).

Cytat:
Latają już od wczoraj od popołudnia. Duża aktywność była też w nocy. Ja obserwuję w okolicy Swoszowic k/Krakowa. Masakra od rana. Niebo zasnute mgłą i co chwile te krzyże, trójkąty etc.
Zróbmy coś!! Może wyjdźmy na ulice w Krakowie – w maskach i z napisami?
Było kilka dni spokoju i teraz znowy wzięli się do roboty…
Najciekawsze, ze samoloty startujące z Balic – latają PONIŻEJ tego syfu. Bardzo nisko. Oni wiedzą chyba co i jak.
Niestety nie mam znajomego pilota, pilotów.
Pisanie nic nie da. Pisałam już to TVN24, załączyłam zdjęcia i NICI, nawet nie odpowiedzieli.
Moze ew. petycja do najwyższych władz? (prezydent, premier, rzecznik parw obywatelskich?)


Cytat:
w białymstoku też poznajemy nową definicję “nieba”.ludzie nie podnoszą jednak głów (nie chcą?)


Cytat:
Nad Łomżą to samo. Rano było piękne błękitne niebo. Zapytałem na antenie Polskiego Radia Białystok Panią z Białostockiego Biura Prognoz czy sztuczne zachmurzenie brane jest pod uwagę przy określaniu prognoz pogody. Oczywiście nie, gdyż smugi kondensacyjne szybko znikają i pani zapewniła że znikną po chwili i będzie ok. No to nie jest ok, bo jest mleko na niebie, a dzisiaj szczególnie dali czadu. W razie co mam fotki. Nie pierwszy raz tak się dzieje. Od wielu wielu lat, tylko kto się patrzy w niebo? Oczywiście oświadczenie administracji Obamy, że posiadają taką technologię to jest wielkie nic, bo może to jakiś żart czy coś?
Ciekawe co na to wszystko ma do powiedzenia Krajowe Biuro Prognoz. Na zdjęciach satelitarnych wytaźnie to wszystko widać.


Cytat:
U mnie to samo… dwa dni z rzędu niebo było zasnute chmurami i nie zauważyłem, żeby “pryskali”, a dzisiaj było piękne i błękitne do czasu. Przed południem już było pokryte smugami… czasem leciały dwa samoloty i opryskiwały. Obecnie jest zamglone, a pojedyncze samoloty przelatują z jednego końca horyzontu w drugi.


Cytat:
W Gdańsku cale wakacje latały,totalnie zasyfiając niebo.Zanim się dowiedziałam o chemtrails,to już zastanawiałam się,skąd tyle syfu na niebie.Dzieci większości koleżanek chorują co rusz,ostatni przypadek kilkumiesięczne dziecko pod koniec wakacji infekcja górnych dróg,potem zajęło płuca.Bardzo szybko wyszedł bo po ponad tygodniu.Przedwczoraj latali,ale wczoraj to była masakra – jeszcze nigdy nie było tak wielu smug, które rozprzestrzeniały się w podłużne chmury.Szkoda że nie miałam aparatu.


Cytat:
Witam w Warszawie od wczoraj (09.09.2009) pojawily sie smugi wczoraj z braku wiatru utrzymywaly sie caly czas nad miastem dzisiaj mam zawalone gardlo, od godziny 11.00 na czysciutkim niebie pomalu od zachodu zaczely pojawiac sie smugi teraz sa juz prawie nad calym miastem przemienily sie w szara chmuro/mgle i z pieknego nieba niewiele zostaly, wiem od kolegi ze niektore samoloty zawracaja na wysokosci piaseczna i wracaja w strone warszawy, zdjecia i list wysylam gdzie tylko sie da moze jak dostana tego wiecej zaczna cos robic…

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co na to ludziska (szpiedzy) w tym poscie zawre kilka slow kluczy:)Moj pomysl na zwrocenie uwagi?Np porwac samolot,wziasc zakladnikow i zarzadac obecnosci kamer i telewizora transmisjia na zywo i nawijka o smugach lub innym gownie ktore aktualnie nas gryzie.Mozna tez przy pomocy bomby(atrapa) steroryzowac jakies miejsce publiczne.Mniej spektakularne ale moze zadzialac to np wynajac blisko ruchliwej ulicy ekran led i zareklamowac kilka filmow prawdy:) Tak mi jeszcze przyszlo do glowy ze niebewam w szkolach beda uczyc ze niebo jest biale bo...Nikt nie bedzie myslal ze mogloby byc np niebieskie? A gwiazdy? jakie gwiazdy? nic takiego nie istnieje.No moze w legendach dawno dawno temu kiedy niebo mialo kolor niestrojonego telewizora a na niebie pojawialy sie tysiace iskierek....i takie tam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighn




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 145
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy widok nad Dover - 23 idealnie równoległe smugi w idealnie równych odstępach od siebie - utrzymywały się aż do zlania się w warstwę "chmur" inne samoloty latające w tym samym czasie zostawiały smugi niknące po maks. 10 minutach.
_________________
Opowiedz znajomym, nie daj się systemowi!
Jeżeli 1000 ludzi uzna cię za wariata a 1 osoba uwierzy to odniosłeś sukces!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randomuser




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:39, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dla niektórych to są normalne smugi to jak wytłumaczyć to, że czasem całymi dniami latają na błękitnym niebie i tylko część zostawia smugi które szybko znikają, a innymi dniami przy takiej samej pogodzie całe niebo jest zawalone tymi smugami które dziwnie rozszerzają się i wytrzymują kilka godzin w takim stopniu, że wieczorami niebo wydaje się pochmurne? Nie znam się w tej dziedzinie więc pytam, a jeszcze dodam do tych którzy widzą tak dużo smug nad sobą aby na drugi wyszli w dzień na dach (jeśli nie padało w nocy bo może zmyć) i jak najwięcej pyłu z blachy lub dachówek nazbierać do jakiegoś pojemnika i może da się to gdzieś zbadać? Najlepiej abyście nie mieszkali przy samej ulicy bo syf ze spalin też się unosi i nie dowiemy się co spada. Gdyby takie zbadanie było w przystępnych cenach to sam bym to zbadał tylko, że nie zauważam ostatnio sypania i nie mam czasu na zabawy.
_________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu." S. J. Lec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filipoza




Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

randomuser napisał:
pyłu z blachy lub dachówek nazbierać do jakiegoś pojemnika i może da się to gdzieś zbadać? ...przystępnych cenach...


Myślę, że będzie ciężko - takie badanie z natury rzeczy nie może być tanie.
Trzeba mieć do tego sprzęt.
Poza tym w/g mnie zbieranie pyłu z dachówek nic nie da, sorry.
Można co najwyżej zbierać próbki powietrza balonem tylko na 11km może być ciężko: -50 stC

Natomiast jest coś takiego firmy Bruker Daltonics:
http://www.bdal.de/products/mobile-detection/chemical-detection/rapid.html - zasięg do 5km
Może się złożymy....? Very Happy

Być może jakaś ekipa PSP (strażacy) dysponuje takim sprzętem. W 2007 opisywali taki projekt
auta-laboratorium z RAPIDEM właśnie.
tutaj http://wakcji.elamed.pl/strona-numer-3-2008-16915.html

Podobne sprzęty są używane przez Czechów
tutaj http://folk.uio.no/clausn/APPC/Strizik_poster.pdf - zasięg do 1,5km.

Jeżeli macie znajomych strażaków - szczególnie w większych miastach Polski - możecie popytać.

Jeżeli ktoś nas rzeczywiście truje z wysokości to nawet tym Czeskim autkiem dałoby się to zbadać.
Trzeba byłoby mieć jeszcze sporo wiedzy z meteorologi aby przewidzieć (wiedzieć) gdzie taka substancja
rozpylona w górnej warstwie troposfery dotrze po X sekundach czasu.
Założenie, że poleci jak kowadło prosto w dól jest bardzo naiwne Very Happy
_________________
Pozdrawiam, Filipoza
--------------------------------------------------
"Wśród ślepców i jednooki zaniewidzi." - Stanisław Jerzy Lec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zanudzam, ale dziś, i w mieście gdzie mieszkam i gdzie pracuję, jest tego jeszcze więcej niż wczoraj. Mało tego-jeśli wczoraj loty były z rana, tak dziś latają cały boży dzień. Niebo miast być czyste, niebieskie z kilkoma naturalnymi chmurkami jest mdłe i mleczne Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis podrozowalem wawa-gora kalwaria-sandomierz i spowrotem.Aktywnosc minimalna 3 smugi w tym jedna wisi nad moim blokiem i sie rozszerza w tej chwili.Nawet sobie zazartowalem do kolegi ktoremu wyjasnialem wczoraj zagadnienie .Zobacz koluniu czysto dzis chyba wszystkie samoloty na ziemi stoja:) aha jeszcze jedno orientuje sie ktos czym sa te paski ciemnego koloru rownolegle do smug?Czy to gra swiatel a moze chemia sie tam jakos miesza cos jak kolory w drinkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orionska rebelia napisał:
Dzis podrozowalem wawa-gora kalwaria-sandomierz i spowrotem.Aktywnosc minimalna 3 smugi w tym jedna wisi nad moim blokiem i sie rozszerza w tej chwili.Nawet sobie zazartowalem do kolegi ktoremu wyjasnialem wczoraj zagadnienie .Zobacz koluniu czysto dzis chyba wszystkie samoloty na ziemi stoja:) aha jeszcze jedno orientuje sie ktos czym sa te paski ciemnego koloru rownolegle do smug?Czy to gra swiatel a moze chemia sie tam jakos miesza cos jak kolory w drinkach


To cień spalin rzucanych na niżej położone chmury. Na te rozmyte przez poprzednie samoloty, czy całkiem naturalne. Też kiedyś się wystraszyłem bo wyglądało to jakby pierwszy samolot wyznaczał trasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marka:
Cytat:
Powtarzam-nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego. Powiedziałem (niepotzrebnie) o tym żonie, że chyba nas trują pomalutku i że może to ma związek ze szczepieniami na świńską grypę, może smugi wywołaja jakieś objawy podobne do grypy, więc ludzie łatwo i bez gadania przyjmą akcje szczepień. Oj dostało mi się za moje słowa od połowicy (a to że mózg zlasowany przez głupoty w necie, a to że już prawie schizofrenia mnie dopada Smile. W kazdym razie szybko zmieniłem temat.


Jednak kobiety są dużo rozsądniejsze od facetów, po raz kolejny to stwierdzam, zresztą widać to ewidentnie na tymże forum. Kobiety nie zakładają kont w stylu "Prawdziwego" czy "Oriona" itp. .... No cóż bywa. Na raz drugi polecam czasami jednak schować męską dumę do kieszeni i posłuchać żony bo mądrze gada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To poczytaj tematy Gosi...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To poczytaj tematy Gosi...


Wyjątek potwierdzający regułę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 13 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://profhorn.aos.wisc.edu/wxwise/AckermanKnox/chap15/contrail_applet.html

trudniej o prostsze wytłumaczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu dzisiejszym NASA przeprowadzi eksperyment polegający na utworzeniu sztucznych chmur przy pomocy cząsteczek zawartych w spalinach rakiety projektu CARE.

A więc nie da się?

http://www.livescience.com/space/090914-mm-noctilucent-clouds.html

Cytat:


NASA Rocket to Create Clouds Tuesday

By Clara Moskowitz, Staff Writer

posted: 14 September 2009 12:21 pm ET

A rocket experiment set to launch Tuesday aims to create artificial clouds at the outermost layers of Earth's atmosphere.

The project, called the Charged Aerosol Release Experiment (CARE), plans to trigger cloud formation around the rocket's exhaust particles. The clouds are intended to simulate naturally-occurring phenomena called noctilucent clouds, which are the highest clouds in the atmosphere.


"This is really essentially at the boundary of space," said Wayne Scales, a scientist at Virginia Tech who will use computer models to study the physics of the artificial dust cloud as it's released. "Nothing like this has been done before and that's why everybody's really excited about it."

The experiment is the first attempt to create artificial noctilucent clouds. A previous spacecraft, called Aeronomy of Ice in the Mesosphere (AIM), launched in 2007 to observe the natural clouds from space.

CARE is slated to launch Tuesday between 7:30 and 7:57 p.m. EDT (2330 and 2357 GMT) from NASA's Wallops Flight Facility in Virginia.

Noctilucent means "night shining" in Latin. Although difficult to spot with the naked eye, the clouds are best visible when Earth's surface is in darkness and sunlight from below the horizon illuminates the high-altitude clouds.

These clouds, also known as polar mesospheric clouds, are made of ice crystals. The natural ones tend to hover around 50 to 55 miles (80 to 90 km) above the Earth. CARE will release its dust particles a bit higher than that, then let them settle back down to a lower altitude.

"What the CARE experiment hopes to do is to create an artificial dust layer," Scales told SPACE.com. "Hopefully it's a creation in a controlled sense, which will allow scientists to study different aspects of it, the turbulence generated on the inside, the distribution of dust particles and such."

CARE is a project of the Naval Research Laboratory and the Department of Defense Space Test Program. The spacecraft will launch aboard a NASA four-stage Black Brant XII suborbital sounding rocket.

Scientists will study its progress from ground based instruments as well as the STP/NRL STPSat-1 spacecraft in Earth orbit. Researchers will track the CARE dust cloud for days or even months to study its behavior and development over time.

Because the optical observations are crucial, the launch can only take place if the weather is clear both at the launch site and at multiple observation stations along the Atlantic coast and in Bermuda.

If CARE cannot launch Tuesday, the team can try again between Sept. 16 and Sept. 20.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hashin




Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzicie, że to trochę pojechany temat? Smile
Czytam kolejny post i widzę, że sprzeczności pojawiają się nawet u zwolenników teorii rozpylania czegośtam nad miastami. Jeśli robią sobie kratkę nad miastem, to po to żeby to miasto truć (zgodnie z teorią), ale ktoś inny podaje, że zbadać się tego nie da bo nie spada to prosto w dół, tylko wędruje to sobie po błękitnym niebie opadając w bliżej nie określonym miejscu. Więc pojawiają się pytania: " Kto używa tak mało precyzyjnej broni, której nie można nawet skutecznie doprowadzić do celu?", "Kto rozprzestrzenia coś w powietrzu narażając siebie, swoją rodzinę i znajomych na takie samo wchłonięcie tej rzekomej chemii, jak ci ludzie którzy mają zostać zatruci?" lub prościej... "Kto sra we własnym gnieździe?". Z innej strony, jeśli cały ten syf opada mniej więcej na przestrzeni nad którą została rozprzestrzeniona, to dlaczego nikt tego jeszcze nie zbadał? Nie tak dawno jak po wczorajszej nocy, podczas której nie zanotowałem opadów deszczu, ujrzałem syf na moim dopiero co umytym samochodzie. Jeśli podejrzewacie, że to może być to Smile to możecie zabrać trochę tego syfu do badań Smile chętnie odstąpię.
Inną sprawą jest finansowanie\organizowanie tej całej akcji.
Jeśli notują to ludzie w całej Polsce jak i również w europie, to 1 pilot psychopata nie obrobi tyle terenu, żeby zatruć wszystkich... potrzeba ich 100... może 1000? codziennie... lub prawie codziennie...
Potrzeba również tej chemii, którą ktoś musi produkować. Nie produkuje tego firma 1 osobowa, tylko jakaś spora firma lub kilka, które mogłyby być w stanie wyprodukować spore ilości tego syfu. Ruch lotniczy jest dość dobrze kontrolowany, więc pewnie takie samoloty już dawno zwróciłyby uwagę w kontroli lotów.
Mamy już sporą ilość ludzi zamieszaną w ten cały proceder. Sądzicie, że NIKT nawet nie zastanawia się co produkuje? co sprzedaje? co rozpyla? po co? NIKT nie napisał nigdzie: "Jestem pilotem, ogólnie zajmuję się opryskami, i ostatnio kazali mi coś opryskiwać, tyle że nie nad polem rolnika tylko nad miastem i nawet nie wolno mi było zapytać, co rozpylam nad własnym domem". Myślicie że ktoś pryskałby na swoje miasto myśląc, że jest ok bo mu płacą?
Ogólnie to fajny efekt wizualny robią te smugi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mi się ten temat widzi.

Najbardziej zadziwia mnie fakt iż przez tydzień nie widać na niebie żadnych smug , a potem mogę ponad 20 takich naliczyć.
Przez ten tydzień nie było jedynie np. suchych słonecznych dni.
Tzn. że odczuwając podobne warunki klimatyczne w różnych dniach różnią się one brakiem lub znaczną ilością smug.
Ja nie wiem czy to broń , woda czy cokolwiek.
Gdyby to było widać zawsze przez 6 dni w tygodniu pewnie nie było by to takie podejrzane.
Jednak trudno mi uwierzyć iż samoloty nie latają przez 3 dni (te co smugi zostawiają) a potem nagle mamy nad miastem pasy
bo jednak gdzieś lecą...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 38, 39, 40   » 
Strona 24 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile