W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76710
Strona:  «   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 15 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 15.08.2009 w godzinach 5.00-7.00 zobaczyłem na własne oczy te białe linnie na niebie krzyżujące się i tworzące litere Y . jechałem do pracy z Pułtuska do Warszawy. Później w godzinę przed ,,uroczystoąścią'' w Warszawie nad warszawą widziałem te same smugi które prędko nie znikały a rozmazywały się i poszerzały. widziałem samoloty które to rozpylały, nie były to samoloty pasarzerskiie. zauwazyłem również że cały czas nie wydobywało siez nich to coś tylko piloci włączali i wyłączali rozpylanie tych smug.wynika z tego że to napewno nie smugi kondensacyjne...



OPEN YOUR EYES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to że smuga ciągnie się przez kilka kilometrów
najpierw nie widać nic potem kilka km smugi a dalej znowu nic.
to pewnie te warunki pogodowe na 10km są tak zmienne
iż na odcinku tych kilku kilosów panują warunki sprzyjające utrzymywaniu się smug a wcześniej i dalej smugi znikają :/
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
widziałem samoloty które to rozpylały, nie były to samoloty pasarzerskiie. zauwazyłem również że cały czas nie wydobywało siez nich to coś tylko piloci włączali i wyłączali rozpylanie tych smug.wynika z tego że to napewno nie smugi kondensacyjne...

udowodnij
moim zdaniem kłamiesz - jak można odróżnić czy samolot jest pasażerski czy nie obserwując go z kilku kilometrów?
to może zapisałeś od razu numery rejestracyjne, he?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latały niżej niż zazwyczaj lataja samoloty pasarzerskie.
wiele razy obserwowałem przedot samolotu pasarzerskiego w pogodny , bezchmurny słoneczny dzień i jesli sie ma dobry wzrok to można zaobserwowac kszrałt samolotu. te widziane przezemnie w sobote wyglądały troche inaczej z tąd sądze że nie były pasarzerskie. no i pozostawione smugi przez nie nie znikały niedługo po przelocie tylko pozostawiały na niebie przez wiele minut i rozszerzały sie.

taki akurat przypadek że te samoloty latały i rozpylały to coś nad warszawą dnia kiedy jest święto państwowe i kiedy bedzie na bemowie kącert madonny i bardzo wielu ludzi sietam zgromadz, nie tylko z warsawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam na północy wielkopolski. Zauważyłem, podobnie jak Prometeusz, że samoloty latają gdy niebo jest bezchmurne, a pogoda piękna. Pracuję na przedmieściach, więc mam widok na "całe" niebo, nie zasłaniają mi go żadne wieżowce. Samoloty, które ostatnio obserwuję latają tworząc smugi najczęściej układające się w wzór kratki. Przeloty co ok. 5 min., symetryczne, równe, aż chciałoby się powiedzieć - piękne, bo wzory, jakie pojawiają się na niebie nie raz zaskakują mnie swoją dokładnością. Nadmienię, że nad moim miastem dotąd (jak sięgam pamięcią) rzadko przelatywały samoloty (lotnisko już dawno zostało zamknięte), dlatego też "nagłe" zagęszczenie ruchu na niebie jest co najmniej zastanawiające.
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yussuf napisał:
Mieszkam na północy wielkopolski. Zauważyłem, podobnie jak Prometeusz, że samoloty latają gdy niebo jest bezchmurne, a pogoda piękna.

no to gratuluję spostrzegawczości.

a nie przyszło ci do głowy, że latają też wtedy gdy niebo nie jest bezchmurne a pogoda piękna? tylko wtedy ich nie widzisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Yussuf napisał:
Mieszkam na północy wielkopolski. Zauważyłem, podobnie jak Prometeusz, że samoloty latają gdy niebo jest bezchmurne, a pogoda piękna.

no to gratuluję spostrzegawczości.

a nie przyszło ci do głowy, że latają też wtedy gdy niebo nie jest bezchmurne a pogoda piękna? tylko wtedy ich nie widzisz...


a nie przyszło Ci do głowy, że jest coś takiego, jak częściowe zachmurzenie? Wtedy także widać niebo, ale samoloty - niekoniecznie. Gratuluję dwubiegunowego myślenia, albo białe, albo czarne...
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

no ale jak ktoś potrafi w pochmurny dzień wypatrzeć i zidentyfikować samolot lecący na wys. 10km, nawet gdy nie zostawia on za sobą widocznego śladu, to faktycznie nie mam pytań - sorry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

no ale jak ktoś potrafi w pochmurny dzień wypatrzeć i zidentyfikować samolot lecący na wys. 10km, nawet gdy nie zostawia on za sobą widocznego śladu, to faktycznie nie mam pytań - sorry Smile


po 1. odpowiadam - nie twierdzę, że nie latają. 50/50.
po 2. nie napisałem i nie twierdzę, że potrafię zidentyfikować samolot, a już tym bardziej w dzień pochmurny. Nie wypowiadam się na temat samolotów, bo nie jestem znawcą. Pisałem jedynie o śladach po przelocie, o smugach. te dziecięce zaczepki są dla mnie niezrozumiałe.
po 3. samoloty, które obserwuję (te od smug) raczej nie latają na wysokości 10km. W czasie, gdy przelatują często widzę "zwykłe" samoloty, dużo, dużo wyżej, które takich smug nie zostawiają. Obstawiam, że te "podejrzane" latają na o połowę niższym pułapie.
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posiadam zdjęcie 2 smug pomiędzy chmurami , a był to dzień mocna zachmurzony , nie obłoczki jedynie
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yussuf, no fajnie. czyli generalnie nic nie wiesz poza tym co ci się wydaje. bo wiesz, chwilowo można było odnieść wrażenie że jesteś ekspertem od samolotów.
to może weź zrób zdjęcie następnym razem, czy coś.
nisko latające samoloty rzadko cokolwiek za sobą zostawiają.
no a jeśli widziałeś samolot na tyle wyraźnie żeby dostrzec że nie był "zwykły" to wnioskuje że był nisko.
zrób fotę to pogadamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omg a fani Chemtrails dalej w to wierzą pomimo tylu dowodów i nierozwiązanych pytań. chyba wrócę do dyskusji żeby sobie poprawić humor, zbliża się jesień to i poranki będą wilgotniejsze to i ja coś popstrykam hahahaha Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Omg a fani Chemtrails dalej w to wierzą pomimo tylu dowodów i nierozwiązanych pytań. chyba wrócę do dyskusji żeby sobie poprawić humor, zbliża się jesień to i poranki będą wilgotniejsze to i ja coś popstrykam hahahaha Very Happy


Ohoho Pan "ja wiem lepiej ja mam rację ja się z was śmieje" Spoko, szkoda gadać.

Po 11 września przestrzeń powietrzna nad Nowym Jorkiem była zamknięta, parę miesięcy po tym pani w wiadomościach o 19:30 poinformowała, że naukowcy badający temperaturę wykorzystali to przeprowadzili pomiary, w czasie gdy był zakaz lotów, rejestrując że jest o średnio 3 stopnie Celsjusza cieplej (mogę się mylić czy cieplej czy zimniej) bez samolotów nad miastem. Zatem jeśli zwykłe samoloty rejsowe spowodowały taką różnicę temperatur to już mamy problem.


Cytat:
CLOUDS CAUSED BY AIRCRAFT EXHAUST MAY WARM THE U.S. CLIMATE

NASA scientists have found that cirrus clouds, formed by contrails from aircraft engine exhaust, are capable of increasing average surface temperatures enough to account for a warming trend in the United States that occurred between 1975 and 1994.


http://www.nasa.gov/centers/langley/news/releases/2004/04-140.html


W najlepszym wypadku mamy do czynienia ze zwykłymi spalinami które w odpowiednich warunkach rozchodzą się po niebie utrudniając . Dla mnie to już jest za dużo. Jak sztuczna chmura ze spalin blokuje rozwój moich pomidorów, to ma zniknąć. Jeśli wiąże się to z zamknięciem ruchu lotniczego nad skupiskami ludzkimi - w porządku. Nie wiem jak można mieć dzieciaki i akceptować to co się dookoła a nad nami szczególnie wyprawia...

Scorpio zaproponował najlepszy sposób - metodyczna eliminacja połączeń mogła by dać ciekawy rezultat, od dawna jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Spora operacja, ale jeśli da się wykonać warto spróbować.


GOLDTRIP napisał:
proszę o przetłumaczenie dokładne tekstu w filmie... szybka akcje, krótki filmik, ale myślę że bardzo wartościowy, też dobre ujęcie samolotu, odnośniki do ustaw...

http://www.youtube.com/watch?v=e8LzF2HFmkA&feature=related


Filmik mówi o ustawie o ochronie przestrzeni kosmicznej HR 2977 Dennisa Kucincha z 2001 roku. Gdzieś sie doczytałem, że w późniejszej wersji słowo "chemtrails" zniknęło z ustawy...

ed:

Cytat:
The "Space Preservation Act of 2001" originally introduced in the House by Rep. Dennis Kucinich as HR 2977 has been re-written.

The new, revised bill, HR 3616, "Space Preservation Act of 2002" was introduced January 23, 2002.


http://www.rense.com/general19/kucinich.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GOLDTRIP




Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem z opolskiego i dzisiaj od rana zmasowane opryski na niebie, około godziny 9.00 na niebie było około 12 smug i ciągle jeszcze latał samolot i rozpylał nowe gówno. Tak intensywnych oprysków jeszcze nie widziałem i na taką skalę. Ale to też zasługa wyjątkowo "czystego" i błękitnego nieba... grrr, to lepiej nie wychodzić dzisiaj z domu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ohoho Pan "ja wiem lepiej ja mam rację ja się z was śmieje" Spoko, szkoda gadać.


Tak wiem lepiej ! tu masz racje, nawet to tłumaczyłem przez paręnaście stron, ba podałem linka do forum w którym jest ponad 150 stron o chemtrails i wszystko dokładnie wytłumaczone, nie zapoznałeś się widać dokładnie z tematem Smile


Cytat:
jestem z opolskiego i dzisiaj od rana zmasowane opryski na niebie,


To straszne ! żyjesz jeszcze ?Hmm W Opolu i okolicy jest duży odsetek mniejszości niemieckiej, myślisz że to Luftwaffe ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
0ozaru




Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory za offtop, ale grzybowy sezon w pełni! w ten weekend udowodnie, że jest ich pełno:D 120. smacznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Panowie:) (i Panie, jeśli takowe tu są).

Właśnie wróciłem z podróży po europie... Byłem w niemczech, holandii, francji i hiszpani.
W niemczech i francji zaobserwowałem dużą ilość smug na niebie... Dzwine kształty w "kratkę", "A","X" i inne mniej rozpoznawalne.

Często się rozmywały i tworzyły mleko na niebie. Co do holandii nie jestem pewien, ale jeśli chodzi o hiszpanię, to tam to zjawisko w ogóle nie występowało.

Po wjeździe do polski, od razu widać smugi.
Dziś w Łodzi pełno smug w lekko pochmurne niebo.


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę. Dokąd by człowiek nie pojechał spotyka chemtrailsy... Berlin, Monachium, Amsterdam, Warszawa, Łódź, Zakopane, Bobki Małe, itp. itd... dosłownie wszędzie, nie tylko w Europie.

Musicie jednak przyznać, że żeby to wszystko codziennie opryskiwać trzeba dysponować naprawdę niesamowitą flotą - wręcz armią opryskiwaczy.
Spytam więc, mam nadzieję ze jako znawcy tematu już się nad tym zastanawialiście: myślicie, że opryskami zajmują się cywile, wojsko, czy może UFO?
Mogę zrobić ankietę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie twierdzę, że chemtrails to 100% prawda, ale nie zaprzeczam temu.
Za to ty, ośmieszasz ludzi ktorzy sie wypowiadają w tym temacie. Nie widzisz, że przyjmujesz stronę tych którzy tak samo się wyśmiewali kilka lat wcześniej z osób którzy nie wierzyli w oficjalną wersję o WTC?

Niby "otwórzcie oczy", a takie samo gówno... Już wiele razy pisałem to na tym forum.

Forum Prawdy.... wybranej "prawdy"

Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lama napisał:
Bimi nie twierdzę, że chemtrails to 100% prawda, ale nie zaprzeczam temu.
Za to ty, ośmieszasz ludzi ktorzy sie wypowiadają w tym temacie. Nie widzisz, że przyjmujesz stronę tych którzy tak samo się wyśmiewali kilka lat wcześniej z osób którzy nie wierzyli w oficjalną wersję o WTC?

Niby "otwórzcie oczy", a takie samo gówno... Już wiele razy pisałem to na tym forum.

Forum Prawdy.... wybranej "prawdy"
obawiam się lama, że dla ciebie hasło "otwórzcie oczy" znaczy coś zupełnie innego niż dla mnie.
prawda jest tylko jedna i jeśli coś jest prawdą to na pewno ma sens. natomiast wasze smugi chemiczne, podobnie jak oficjalna wersja 9/11, to bezsensowny ciąg bzdur z których jedna goni drugą... owszem, zarówno jedno jak i drugie wyśmiewam, gdyż nie widzę powodu by się tym przejmować. a śmiech to zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi:

Cytat:
Spytam więc, mam nadzieję ze jako znawcy tematu już się nad tym zastanawialiście: myślicie, że opryskami zajmują się cywile, wojsko, czy może UFO?


Ja stawiam jednak na Luftwaffe, za moją teorią przemawiają "niezbite" argumenty już je podaje:

1. Chemtrails pojawia się także w miejscach gdzie kiedyś mieszkali Niemcy (czyt. na zachodnich ziemiach polski), można podejrzewać iż dawni właściciele chcą się pozbyć nieproszonych gości i wrócić na swoje

2. Polacy nie lubią Niemców i oba narody mają do siebie wzajemne uprzedzenia więc nic się nie stanie jeżeli my oskarżymy o chemtrails i a oni nas.

3. Nikt w Polsce nie widział lotniska chemtrails więc zapewne muszą startować z innego państwa


4. Niemcy to Niemcy wiadomo....


5. Niemcy atakują zawsze bez wypowiedzenia wojny !


6. Die Wunderwaffe = chemtrails !!!!!!!

7. Testy nad "cudowną bronią" są już prowadzone od II wojny czego dowodem mogą być zdjęcia z tamtego okresu które kiedyś umieściłem, cholera jest jednak problem bo przedstawiają one maszyny amerykańskie i brytyjskie, ale wydaje mi się że to niemieckie tylko po prostu zrobione na wzór amerykańskich.


Swoją drogą sen z powiek spędza mi ostaniu inna straszna rzecz. "Operacja Grill" to straszne przedsięwzięcie podjęte przez NWO, ma na celu wysuszenie oceanów za pomocą specjalnie posyłanych nań tankowców z grzałkami przymocowanymi do spodu statków, operacja jest jednak tak tajna że nie wiedzą o niej nawet sami właściciele statków. grzałki są mocowane na WSZYSTKICH STATKACH i im ruch jest większy tym oceany szybciej parują, w ten sposób chcą odciąć ludzi od wody oraz przyśpieszyć globalne ocieplenie którego nie ma! "Operacja Grill" jest prawie tak samo straszna jak Chemtrals. Nikt dokladnie nie wie o co "im" chodzi, ale statki są widzenie wszędzie, na wszelkich wodach świata a większość z nich ma prawdopodobnie przymocowane grzałki.


Podsumowując - takich teorii a'la chemtrails można z dobrą wyobraźnią wymyślić 500 na dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Teodoryk"]bimi:

Cytat:


3. Nikt w Polsce nie widział lotniska chemtrails więc zapewne muszą startować z innego państwa




a nikt niepomyslal ze to w paliwie moze byc ta chemia jak cos ja mieszkam w olsztynie i niesadze zeby niemcy mieli nas atakowac
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woodstock 1969 - Projekt Popeye?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tabasco"]
Teodoryk napisał:
bimi:

Cytat:


3. Nikt w Polsce nie widział lotniska chemtrails więc zapewne muszą startować z innego państwa




a nikt niepomyslal ze to w paliwie moze byc ta chemia jak cos ja mieszkam w olsztynie i niesadze zeby niemcy mieli nas atakowac



No dobra ale biorąc pod uwagę rozkład lotów , na lotnisku niedaleko mego miejsca zamieszkania , domniemam iż niewiele maszyn w ciągu dnia powinno "kroic" nasze niebo . Dziś na przykład , patrząc w górę zaobserwowałem piękny błekit bez żadnego "mleka" , pojedyncze contrail co jakiś czas i tyle .

Skąd bierze się tak duża ilość samolotów , które często (prawie codziennie ) obserwuję , przecinających niebo metodą "krzyżową " , niekoniecznie w kierunkach zgodnych z tradycyjnymi lotami ? Szczegółnie duża liczba maszyn , jak już wielu na tym forum zauważyło , w godzinach rannych i póznopopołudniowych .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
domniemam iż niewiele maszyn w ciągu dnia powinno "kroic" nasze niebo . Dziś na przykład , patrząc w górę zaobserwowałem piękny błekit bez żadnego "mleka" , pojedyncze contrail co jakiś czas i tyle .

Skąd bierze się tak duża ilość samolotów , które często (prawie codziennie ) obserwuję , przecinających niebo metodą "krzyżową " , niekoniecznie w kierunkach zgodnych z tradycyjnymi lotami ? Szczegółnie duża liczba maszyn , jak już wielu na tym forum zauważyło , w godzinach rannych i póznopopołudniowych .


Skąd ? hmm Podejrzewam iż z fabryk, zadzwoni do dystrybutorów Boeingów i popytaj po co tyle maszyn dzisiaj się robi.

Wczoraj zaobserwowałeś błękit, no widzisz ja też ale rano było wilgotno i widziałem te wasze smugi nie rozpływające się


No zauważyło zauważyło, nawet została wklejona mapka z lotami tych samolotów w roku 1990 i teraz (chyba jakoś tak) i porównanie ilości lotów. Zostało wytłumaczone dlaczego w godzinach rannych smugi się nie rozmywają, ale do was to chyba nie dotarło - ileż razy można powtarzać iż jest to wynik kondensacji w wilgotnym powietrzu ? Cofnij się parę stron i poczytaj.

btw. Już mówiłem o "Operacji Grill" która jest wynikiem pojawiania się zwiększonej ilości statków Laughing


tabasco:
Cytat:
a nikt niepomyslal ze to w paliwie moze byc ta chemia jak cos ja mieszkam w olsztynie i niesadze zeby niemcy mieli nas atakowac



Olsztyn to były Allenstein miasto w Prusach Wschodnich ! Laughing Swoją drogą ładne miasto, macie tam całkiem fajnie i uczelnie wyższą prężnie rozwijająca się, szkoda by było go oddawać.

Ale na poważnie to jak bardzo irracjonalnego posta muszę napisać byście nie wzięli go na serio ? Mam napisać iż podejrzewam że Syrenki nas atakują ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40   » 
Strona 23 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile