W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76522
Strona:  «   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 22 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

camera napisał:
Teodoryk napisał:
Pewnie zmiana biegu...pokaż konkretnie film o który Ci chodzi to dojdziemy do setna sprawy. Jeżeli zaś chodzi o wybywanie się spalin spod ogona to ...eee no wiesz kondensacja nie następuje już w silniku odrzutowym lecz dopiero poza nim, zresztą wklej owe fenomeny to ustalimy cóż to, jeżeli nie będzie to nic normalnego to będzie plus dla fanów chemtrails, ale niestety wątpię..
Pytanie nie do mnie, ale znalazłem taki filmik:
(od 4:20)


no to zostalem wyręczony Smile
na filmie widac smugi kondensacyjne z silnikow i osobna wydobywajaca sie spod ogona
tylko nie pisz ze pewnie wode w kiblu spuszczaali Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 22 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoria mówiąca o zależnosci wysokości lotu samolotu , co do zjawisk tu omawianych , po prostu mi nie pasuje .
Lecąc na wysokosci około 8000-10000 m nad ziemią , można zaobserwowac chemtrails na równi z tą wysokoscią (widzianą z okna samolotu ) a powyżej tej wysokości (niestety nie jestem w stanie powiedziec o ile wyżej ) obserwujemy często samolot pasażerski który pozostawia za sobą smugę , widoczną co najwyżej przez minutę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódź - dziś - godzina 14.00


Później chciałem zrobić zdjęcie tego co się zrobiło po 15 minutach... Oto co sfotografowałe:


I drugi już lecieał nade mną:


Ale przecież to zwykłe samoloty pasażerskie więc nie mam co sie martwićSmile
PS: na jednym zdjęciu widać samolot, który nie pozostawia smug...

Potem te smużki zamieniły sie ładnie w chmurki (mleko) i pofrunęły)

Ale to tylko moje zludzenie... Tak naprawde chemtrails nie istnieje...nawet po ponad 30 minutach...
Stupid Lama... ;P

Dodatkowo wrzucam zdjęcie po małym wyciągnięciu właściwych kolorów - aby uwidocznić te smużki...
Ponieważ zdjęcia wykonaał telefon, to taki zabieg był konieczny, co by smużki bardziej uwidocznić, a nie budynek.Smile



Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS: przed chwilą w oknie:
Już kolejny wraca z powrotem.. Pewni pilot zostawił włączony czajnik... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, postanowiłem wejść na dach Wink
Upieprzyłem się jak nie wiem, ale co tam - "jest ryzyko, jest przyjemność"

Mam krótki filmik i jedno zdjęcie. Niestety wykonane telefoneem. Nidługo odbiore aparat, więc zrobie dużo lepsze zdjęcia:) Może załatwie jakiś tele obiektyw;)

Tak czy siak dziś nad lodzią latają tylko 2 samoloty ( z tego co zauwazyłem) i to w dwie strony, a w zasadzie "tam i z powrotem". Na dodatek owe samoloty lecą zygzakiem... Normalne prawda?Smile

Zawsze robię więcej fot, ale wybralem "najciekawsze"

ok zdjęcie:


PS: zdjęcie zrobione ok. 15 ( w tle widać jeszcze stare smugi - juz chmurki)

dziś będzie chemiczny dzieńSmile a może jutro będzie padaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to mój ostatni post dziśaj, tak wię cjuznie odpowiem ... (ciekawe kiedy dostane zapro do grona eliy na tym forum)Smile

Dochodze do okna i co. znowu samolt... Zwyczajny kurs na pewno. Przecież Łódź ma takie wielkie lotnisko, że caly świat się tutaj zlatuje...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_Łódź-Lublinek

Pewnie i tak tutaj nie lądują, bo lotnisko jest stosunkowo niedaleko od centrum, tak więc leciały by nieco niżej:)

Ok. macie kolejne zdjęcie z zaznaczoną nową smugą Smile


Dziś juz nie zrobie zdjęćSmile

Mam nadzieję, że pokaz się podobałSmile

PS: no i filmik też wysyłam:
http://wyslijto.pl/plik/6ppyneyi11 - narazie ne wiem jak inaczej go wrzucic do sieci. Jakby ktoś mógł go umieścić, to był bym wdzięczny.

Pozdrawiam

PS2: edytuje, bo już nie mogę pisać...
15.30
Kolejny samolocik na niebie - jak zwykle z długąąąąą smugą za ogonem. Ciekawe kiedy skończą.

PS3: Kolejne 3.
Serio, to już nie jest śmieszne. Nad Łodzią nie było jeszcze takiego ruchu... i wszystkie maja ogon za sobą.

PS4:
Zadzwoniłem na lotnisko Łódzkie, Pani z informacji powiedziała, że nic nie lata nad Łodzią teraz. Wcześniej latały małe samoloty pasażerskie. Pani przekireowała mnie wyżej, a druga Pani jeszcze wyżej, aż rozmawiałem z Panem z wieży.
Pan z wieży powiedział mi, że duże napewno nie latają, a być może coś wyżej lata. Oni nie kontrolują tego co jest bardzo wysoko, tak więc nie mógł mi odpowiedzieć.
Proponował mi telefon do Urzędu Lotnictwa Cywilnego - dodzwoniłem się i Pan z krzykiem odesłał mnie do :
PAI POLSKA
http://www.google.com/search?hl=pl&c.....aj&lr=
i się zawiesiłem... Dodam, że Pan uporczywie odsyłał mnie z powrotem na wieżę z której dostałem propozycję zatelefonowania tutaj:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś padało niemal caluśki dzionek:) ok, nie przypisuje tego chemtrails... Ale niech ktoś skomentuje zdjęcia:)
Macie przykład prosto z podwórka i nic nie mówicie.. no!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camera




Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Ten filmik jest wyjątkowo żałosny, Scorpio już go obalił wróć parę stron dalej i PRZECZYTAJ DOKŁADNIE TEMAT ! Jeżeli myślisz że będę oglądał po raz drugi film w 27 częściach który przedstawia smugi i to się mylisz, nie jestem masochistą.

Przeszukałem i nie znalazłem ani jednego posta Scorpio mówiącego o tym fragmencie. Jeśli coś przeoczyłem to poproszę o link do tej wypowiedzi.
Lama napisał:
Macie przykład prosto z podwórka i nic nie mówicie.. no!Smile

A co tu mówić? Ci, dla których smugi chemiczne są faktem, widzieli o niebo lepsze przykłady/dowody. Z drugiej strony przeciwnicy tej teorii powiedzą z całą stanowczością i pewnością, że to bzdura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Macie przykład prosto z podwórka i nic nie mówicie.. no!



zacytuje camere:


Cytat:
A co tu mówić? Ci, dla których smugi chemiczne są faktem, widzieli o niebo lepsze przykłady/dowody. Z drugiej strony przeciwnicy tej teorii powiedzą z całą stanowczością i pewnością, że to bzdura

_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę sięSmile

Z drugiej strony nie wiem czy jest ktokolwiek na tym forum pewien jakiejkolwiek teorii spiskowej, tak więc nie rzoumiem kogoś kto uporczywie mówi, że coś jest nie możliwe, coś inne nie istnieje itp. (np. tak jak teodoryk i bimi).

Tak jak pisałem wcześniej - nie jestem pewny tego, że chemtrails istnieje.
Myślę, że tak jest, ale nie jestem pewien.

Swoją drogą, ciekawe, czy chemtrails ma wpłw na pogodę - u mnie leje od 2 dni;/ łeeee

Pozdrawiam Smile !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lama napisał:
Z drugiej strony nie wiem czy jest ktokolwiek na tym forum pewien jakiejkolwiek teorii spiskowej, tak więc nie rzoumiem kogoś kto uporczywie mówi, że coś jest nie możliwe, coś inne nie istnieje itp. (np. tak jak teodoryk i bimi).

nie mówię że coś jest niemożliwe, tylko że oglądając niebo przez kilka lat ostatecznie stwierdzam iz wszystkie smugi jakie do tej pory widziałem jak najbardziej mogą być smugami po silnikach samolotów. i byłoby to mniej dziwne niż gdyby ktoś je specjalnie "rozpylał". gówno mnie obchodzi jakiś gość na youtube którego nie znam a który uważa, że smuga po samolocie MUSI się rozpaść w ciągu minuty... a jak się nie rozpadnie to znaczy że na pewno spisek i w ogóle depopulacja, ostatecznie ufo. jasne. też se mogę wszystko powiedzieć - bo tak samo gówno wiem jak i on. Smile

albo czytaj ze zrozumieniem i relacjonuj precyzyjnie, albo w ogóle nie wypowiadaj się na temat tego co ja mówię czy mówiłem. chyba że chcesz mnie zezłościć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

nie mówię że coś jest niemożliwe, tylko że oglądając niebo przez kilka lat ostatecznie stwierdzam iz wszystkie smugi jakie do tej pory widziałem jak najbardziej mogą być smugami po silnikach samolotów. i byłoby to mniej dziwne niż gdyby ktoś je specjalnie "rozpylał".

Ok twoje zdanie...
Cytat:

gówno mnie obchodzi jakiś gość na youtube którego nie znam a który uważa, że smuga po samolocie MUSI się rozpaść w ciągu minuty... a jak się nie rozpadnie to znaczy że na pewno spisek i w ogóle depopulacja, ostatecznie ufo. jasne. też se mogę wszystko powiedzieć - bo tak samo gówno wiem jak i on. Smile

Prawda, więc tym bardziej dziwi mnie nieraz prześmiewczy ton wypowiedzi w niektórych tematach...
Cytat:

albo czytaj ze zrozumieniem i relacjonuj precyzyjnie, albo w ogóle nie wypowiadaj się na temat tego co ja mówię czy mówiłem. chyba że chcesz mnie zezłościć Smile

Zawsze staram się tak robić... Smile

Bez odbioru, bo offtopp się robi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ton nie jest bardziej prześmiewczy niż zasługują nań teorie o depopulacji przez chemtrailsy nad jakąś polską wiochą. tudzież inne kosmiczne bzdury.
zastanówcie się co wy wygadujecie.
i czy faktycznie macie jakiekolwiek podstawy by snuć wasze teorie.
znaczy poza tym że wydaje wam się iż te ślady po samolotach wyglądają dziwniej niż powinny. szczegolnie ze ktoś ma na to wytłumaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 zdjęcia z wakacji:







Zdjęcia zrobiłem 10 maja w Torremolinos w Hiszpanii, tego dnia opryski trwały od samego rana do wieczora. Wcześnie rano niebo było regularnie pokratowane przez smugi (niestety nie mam fotki). W inne dni nie zaobserwowałem ani jednej smugi, chociaż samolotów lata tam bardzo dużo (port lotniczy w Maladze).
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalwd




Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Temat mnie zdecydowanie zainteresował, pewnie zacznę częściej patrzeć w niebo. A teraz kilka luźnych uwag.

Z tekstu tego mechanika wynika że ew. instalacje do opryskiwania znajdują się na skrzydłach, co wydaje się logiczne. Kiedyś oglądałem samoloty aparatem z niezłym zoom-em - piekielnie trudno utrzymać je w kadrze, ale za to widać nawet okienka na kadłubie. Gdyby udało się cyknąć zdjęcie (postaram się sam przy okazji) to widać będzie wyraźnie skąd wylatuje smuga. Z tego co pamiętam (to było ok rok temu) na 2-3 samoloty które tak oglądałem i które ciągnęły sumge zawsze była ona za silnikami, co raczej sugeruje "normalną" kondensacje.
Zachęcam wszystkich aby postarali się pocykać takie zdjęcia i potem je powklejać - będą to dowody z pierwszej ręki.

Smugi za samolotami powstają także przy wypuszczaniu paliwa i wtedy mogą zaczynać się i kończyć natychmiast. No ale nie sądzę aby to paliwo spuszczali często i to nad miastami.

Nie jestem ekspertem w dziedzinie lotnictwa, ale muszę dokładniej przyjrzeć się instalacjom na samolotach pasażerskich. Przynajmniej będę mógł względnie zlokalizować wyloty oficialnych instalacji i potem porównać je ze zdjęciami. Także prosta rzecz którą można zrobić samemu i kolejna informacja z pierwszej ręki.
Z tego co pamiętam w ogonie przeważnie jest wylot systemu klimatyzacji ale czy to może wypuszczać parę w takiej ilości to nie wiem.

Gdyby przyjąć teorię opryskiwania, to pytanie w jakim celu. Trucie? Przecież przy czymś takim musiałoby pracować dość sporo osób, i wszystkie one byłyby narażone na te chemikalia tak samo jak cała reszta. To mi trochę nie pasuje do tej teorii no ale zdania jeszcze sobie nie wyrobiłem.

Pozdrawiam,
Michał W.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie widzialem tutaj tego wywiadu wiec wklejam

Cytat:

Q: Proszę się przedstawić.
A: Jestem pilotem, z LOT, mam ponad 4000 godzin nalotu, latam głównie na trasie Warszawa-Kijów, Warszawa-Mińsk, ale zrarzają się też inne loty, te dane Panu wystarczą.

Q: Przyznam szczerze że mieliśmy problem z dotarciem do kogokolwiek z Lotu aby skomentował pojawiające się coraz częściej doniesienia o "dziwnych przelotach nad RP"
A: To jest tak, każdy siedzi i boi się o jutro, nikt nie chce się wychylać, bo poleci pierwszy do odstrzału, większość moich kolegów - pilotów, nie jest zatrudniona nawet na umowę o pracę (kontrakty), więc jak jest się niewygodnym, to się po kontrahent (LOT, przyp. redakcji) rozwiązuje kontrakt w najlepszym przypadku, a bywa i gorzej - co widać po wypadkach lotniczych w Polsce ostatnimi czasy.

Q: Sugeruje Pan, iż zarząd LOT, działa z zamiarem bezpośredniego pozbawienia życia lub zdrowia, osób które są niewygodne?
A: (Ironiczny Śmiech)... Proszę Pana, Zarząd tutaj jest z politycznego nadania, oni są tylko po to aby podpisać papiery, których nawet nie czytają, oni nie mają nawet pojęcia jak działają linie lotnicze, zresztą w większości spółek gdzie udziałowcem jest skarb państwa, zmienia się wiatr polityczny, zmienia się zarząd, jak już się przez przypadek trafi osoba obeznana w lotnictwie, to i tak nic nie może zrobić, bo wybory są co 4 albo mniej lat nawet, decyzje w spółkach są podejmowane przez kierowników niższego szczebla, których nikt nie rusza, bo zwolnienie takowych okazało by się totalną klapą dla całego przedsiębiorstwa.

Q: Czyli to Ci kierownicy... ?
A: Nie do końca tak jest, oni po prostu wykonują polecenia, jest może 1, 2(z działu HR) osoby które pilnują aby nie doszło do dekonspiracji, albo jakichkolwiek sprzeciwów.

Q: Nie wierzę że 1 czy tam 2 osoby potrafią trzymać w ryzach całą załogę linii
A: Nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał, ludzie mają własne problemy, a jak ktoś próbuje dociekać, to się go szantażuje, przyczepia się takiemu ogon i szuka haka na niego (żonę zdradza, albo się odwiedzi jego rodzinę i odpowiednio porozmawia z nimi - taaa, rodzina to dobry argument). Znajomego pilota (już nie lata w LOT) siostra miała restaurację przy trasie Warszawa - Radom. Przyszli panowie i spalili dobytek, oczywiście potem była sugestia delikatna do znajomego, aby się nie mieszał w sprawy które jego przerastają - zrezygnował z pracy, lata teraz jako pilot w prywatnej spółce. Albo po prostu, samolot z pilotem na pokładzie się rozbija w niewyjaśnionych okolicznościach.

Q: No ale jest przecież Komisja Badań Wypadków lotniczych...
A: A wierzy im Pan? Ci ludzie w komisji są obsadzeni tak aby zepchnąć winę na błąd człowieka. Producenci samolotów nie mogą sobie pozwolić na czarny PR. Jest silne międzynarodowe lobby producentów maszyn (Boeing, Airbus) itd.. Są szkolenia, sympozja wyjazdy... i jak tu ludzie mają być obiektywni?

Q: Wracając do niskich przelotów, o co w tym chodzi?
A: Jakieś 2 lata temu, zmieniła się spółka dostarczająca paliwo, na Okęcie (zarówno to wojskowe jak i publiczne). Nie wiem dlaczego decyzja była taka a nie inna, oficjalnie chodziło o kasę. Dodam iż chodzi tutaj o sam przewóz paliwa, a nie o produkcję czy dystrybucję. Wykorzystano wtedy zamieszanie na rynku ropy (galopująca cena za galon), więc przeszło bez echa - czyli było kilka artykułów w dziennikach ogólnopolskich z których nic nie wynika. Wracając do meritum, technicy serwisujący maszyny zauważyli iż paliwo jest zanieczyszczone jakąś substancją, zalegającą w przewodach paliwowych i na dnie silników. Zostało to zgłoszone wyżej, jakość paliwa się poprawiła częściowo. PAŻP zasugerował także że trzeba zmienić trasy przelotów, bo z rzekomo zrobionej przez nich analizy ryzyka, prawdopodobieństwo kolizji będzie niższe jeżeli będziemy niżej latać - nawiasem mówiąc nie wiem jak to wyliczyli, ale możliwość ucieczki rośnie wprost proporcjonalnie do wysokości przelotu, nie dość że można się minąć w wysokim szerokim korytarzu, to w przypadku ewentualnego przeciągnięcia maszyny, jest więcej czasu na reakcję, jak lecimy nisko, czasu jest niewiele. Zarządowi przedstawione zostały także jednocześnie wyniki badań, iż zaoszczędzimy na paliwie zmieniając trasy, a panowie dla których zarządza się liniami za pomocą komórek w Excelu byli podekscytowani, więc przyklepano decyzję - tańsze przeloty - świetnie - oszczędzamy więc. Wdrażanie zmian trwa nadal. Jako iż takie zmiany są obiektem dyskusji pomiędzy różnymi podmiotami, używającymi przestrzeni powietrznej, takowe miały być ustalane z Siłami Powietrznymi RP. Niestety tam mają swoje procedury, i nie lubią zmian. Negocjację z generałami należą do raczej trudnych, więc było kilka spotkań organizowanych przez PAŻP, aby dojść do konsensusu, do na tydzień przed 3cim spotkaniem rozbiła się Wojskowa CASA pod Mirosławcem, zostało ono przesunięte na bliżej nieokreślony termin(doszło do niego, nie wiem kiedy). Dziwne jest to, że do konsensusu doszło właśnie na 3cim spotkaniu po "fizycznej eleminacji" sceptycznej części środowiska wojskowego w katastrofie.

Q: Czyli sugeruje Pan iż to intryga Wojskowa ?
A: Wojsko polskie to małe szaraczki, tam też jest lobby, i obsadzone niektóre środowiska, jednakże tam zmiany są cięższe do przeprowadzenia, tam sie nie da nic rozmyć w papierach, wszystko odbywa się na zasadzie rozkazów, jest tak albo nie, krótko, więc logiczne ze zmiany trwają dłużej.


Q: Wracając do paliwa, o co z nim chodzi
A: Nie wiem, są pogłoski że mamy coś rozpylać. Ja średnio w to wierze, mieszanka benzynowa jest spalana w temperaturze kilka tysięcy stopni, więc jeżeli to miałby być jakiś wirus albo szczepionka, to raczej nie przetrwała by takiego stanu rzeczy. Jedyne co by przeszło to ostatecznie broń chemiczna, w jakiś sposob dochodzi do syntezy w wysokiej temperaturze, nie wiem nie jestem chemikiem.

Q: I to jest przyczyną powstawania smug za samolotem?
A: ...Smug kondensacyjnych znaczy się, nie to nie ma znaczenia, chmury zawsze były, i to jest nic innego jak woda. Czytam czasem artykuły na sieci, że coś rozpylamy i to właśnie to , smugi nie mają z tym nic wspólnego, występowały wcześniej, bez znaczenia

Q: A więc szuka Pan materiałów na ten temat.
A: Tak, poniekąd jestem uczestnikiem tej sztuki, dobrze wiedzieć w czym się gra.

Q: I to jakoś tak przechodzi bez echa? Dziennikarze śledczy się tym nie interesują?
A: Wysłałem anonimowo do redakcji w Polsce list, w którym opisałem to co Panu tu przedstawiam, pies z kulawą nogą się nie zainteresował.

Q: Ma Pan podejrzenia kto może za tym stać?
A: Na pewno nikt z oficjeli państwowych, jeżeli już to są oni lobbowani albo szantażowani, jak mają świadomość w czym biorą udział. Myślę że raczej służby specjalne innych państw. W końcu nikt by na swoich obywatelach nic nie testował.

Q: Ale przecież takie eksperymenty narażają Was na utratę zdrowia?
A: My tylko latamy, nie mamy kontaktu z oparami, ani z opadem, nie wiem kiedy też może dochodzić do syntezy, nie jestem chemikiem.

Q: I mówi to Pan spokojnie? Nie rusza Pana, że truje Pan ludzi?
A: Rusza, dlatego rozmawiam z Panem, Pan też zaczął szukać jak ja. Ja mogę zrezygnować od razu, nie polecę, poleci ktoś inny, jakie to ma znaczenie, a będąc tutaj może się jeszcze czegoś dowiem i przysłużę się społeczeństwu. Dlatego proszę aby pan zmienił mój głos w nagraniu, twarzy i tak nie widać. A najlepiej by było aby Pan w ogóle nagrania nie publikował, tylko w formie tekstowej. Tu chodzi już nie tylko o moje ale i Pana bezpieczeństwo.

Q: To wszystko co Pan wie?
A: Nie, wiem znacznie więcej, ale to mogło by zidentyfikować moją osobę. Jak to co wiem już będzie znane w środowisku jako powszechne fakty, to skontaktuje się z Panem.


wywiad z http://docs.google.com/View?id=dfd24phh_0gjf4b5cz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MalcolmX




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem popadać w paranoje, tylko częściej obserwuję niebo i faktem niezaprzeczalnym jest, że na bezchmurnym niebie nad Warszawą ostatnio non-stop robią te kratki a potem tworzy się mleko i ciągle zachmurzone niebo. Dzisiaj w Warszawie jest mega ciężkie powietrze z takim dziwnym posmakiem, nie wiem może to smog ale czuć, że jest naprawdę inne, albo już mam paranoje to niech ktoś mnie wyleczy i uspokoi bo zaczynam wierzyć w spryskiwanie coraz bardziej, do niedawna byłem naprawdę sceptycznie nastawiony ale coraz więcej faktów przemawia za tą teorią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musi być wilgotne powietrze, masz racje nie popadaj w paranoje jak co poniektórzy. Dałem link do innego forum gdzie temat jest szerzej wyczerpany. Jeżeli znajdziesz czas to się z nim zapoznaj Smile


Co do posmaku w powietrzu to nawet się nie wypowiem...zastanów się sam dlaczego Smile


Cytat:
Q: Proszę się przedstawić.
A: Jestem pilotem, z LOT, mam ponad 4000 godzin nalotu, latam głównie na trasie Warszawa-Kijów, Warszawa-Mińsk, ale zrarzają się też inne loty, te dane Panu wystarczą.

Q: Przyznam szczerze że mieliśmy problem z dotarciem do kogokolwiek z Lotu aby skomentował pojawiające się coraz częściej doniesienia o "dziwnych przelotach nad RP"
A: To jest tak, każdy siedzi i boi się o jutro, nikt nie chce się wychylać, bo poleci pierwszy do odstrzału, większość moich kolegów - pilotów, nie jest zatrudniona nawet na umowę o pracę (kontrakty), więc jak jest się niewygodnym, to się po kontrahent (LOT, przyp. redakcji) rozwiązuje kontrakt w najlepszym przypadku, a bywa i gorzej - co widać po wypadkach lotniczych w Polsce ostatnimi czasy.

Q: Sugeruje Pan, iż zarząd LOT, działa z zamiarem bezpośredniego pozbawienia życia lub zdrowia, osób które są niewygodne?
A: (Ironiczny Śmiech)... Proszę Pana, Zarząd tutaj jest z politycznego nadania, oni są tylko po to aby podpisać papiery, których nawet nie czytają, oni nie mają nawet pojęcia jak działają linie lotnicze, zresztą w większości spółek gdzie udziałowcem jest skarb państwa, zmienia się wiatr polityczny, zmienia się zarząd, jak już się przez przypadek trafi osoba obeznana w lotnictwie, to i tak nic nie może zrobić, bo wybory są co 4 albo mniej lat nawet, decyzje w spółkach są podejmowane przez kierowników niższego szczebla, których nikt nie rusza, bo zwolnienie takowych okazało by się totalną klapą dla całego przedsiębiorstwa.

Q: Czyli to Ci kierownicy... ?
A: Nie do końca tak jest, oni po prostu wykonują polecenia, jest może 1, 2(z działu HR) osoby które pilnują aby nie doszło do dekonspiracji, albo jakichkolwiek sprzeciwów.

Q: Nie wierzę że 1 czy tam 2 osoby potrafią trzymać w ryzach całą załogę linii
A: Nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał, ludzie mają własne problemy, a jak ktoś próbuje dociekać, to się go szantażuje, przyczepia się takiemu ogon i szuka haka na niego (żonę zdradza, albo się odwiedzi jego rodzinę i odpowiednio porozmawia z nimi - taaa, rodzina to dobry argument). Znajomego pilota (już nie lata w LOT) siostra miała restaurację przy trasie Warszawa - Radom. Przyszli panowie i spalili dobytek, oczywiście potem była sugestia delikatna do znajomego, aby się nie mieszał w sprawy które jego przerastają - zrezygnował z pracy, lata teraz jako pilot w prywatnej spółce. Albo po prostu, samolot z pilotem na pokładzie się rozbija w niewyjaśnionych okolicznościach.

Q: No ale jest przecież Komisja Badań Wypadków lotniczych...
A: A wierzy im Pan? Ci ludzie w komisji są obsadzeni tak aby zepchnąć winę na błąd człowieka. Producenci samolotów nie mogą sobie pozwolić na czarny PR. Jest silne międzynarodowe lobby producentów maszyn (Boeing, Airbus) itd.. Są szkolenia, sympozja wyjazdy... i jak tu ludzie mają być obiektywni?

Q: Wracając do niskich przelotów, o co w tym chodzi?
A: Jakieś 2 lata temu, zmieniła się spółka dostarczająca paliwo, na Okęcie (zarówno to wojskowe jak i publiczne). Nie wiem dlaczego decyzja była taka a nie inna, oficjalnie chodziło o kasę. Dodam iż chodzi tutaj o sam przewóz paliwa, a nie o produkcję czy dystrybucję. Wykorzystano wtedy zamieszanie na rynku ropy (galopująca cena za galon), więc przeszło bez echa - czyli było kilka artykułów w dziennikach ogólnopolskich z których nic nie wynika. Wracając do meritum, technicy serwisujący maszyny zauważyli iż paliwo jest zanieczyszczone jakąś substancją, zalegającą w przewodach paliwowych i na dnie silników. Zostało to zgłoszone wyżej, jakość paliwa się poprawiła częściowo. PAŻP zasugerował także że trzeba zmienić trasy przelotów, bo z rzekomo zrobionej przez nich analizy ryzyka, prawdopodobieństwo kolizji będzie niższe jeżeli będziemy niżej latać - nawiasem mówiąc nie wiem jak to wyliczyli, ale możliwość ucieczki rośnie wprost proporcjonalnie do wysokości przelotu, nie dość że można się minąć w wysokim szerokim korytarzu, to w przypadku ewentualnego przeciągnięcia maszyny, jest więcej czasu na reakcję, jak lecimy nisko, czasu jest niewiele. Zarządowi przedstawione zostały także jednocześnie wyniki badań, iż zaoszczędzimy na paliwie zmieniając trasy, a panowie dla których zarządza się liniami za pomocą komórek w Excelu byli podekscytowani, więc przyklepano decyzję - tańsze przeloty - świetnie - oszczędzamy więc. Wdrażanie zmian trwa nadal. Jako iż takie zmiany są obiektem dyskusji pomiędzy różnymi podmiotami, używającymi przestrzeni powietrznej, takowe miały być ustalane z Siłami Powietrznymi RP. Niestety tam mają swoje procedury, i nie lubią zmian. Negocjację z generałami należą do raczej trudnych, więc było kilka spotkań organizowanych przez PAŻP, aby dojść do konsensusu, do na tydzień przed 3cim spotkaniem rozbiła się Wojskowa CASA pod Mirosławcem, zostało ono przesunięte na bliżej nieokreślony termin(doszło do niego, nie wiem kiedy). Dziwne jest to, że do konsensusu doszło właśnie na 3cim spotkaniu po "fizycznej eleminacji" sceptycznej części środowiska wojskowego w katastrofie.

Q: Czyli sugeruje Pan iż to intryga Wojskowa ?
A: Wojsko polskie to małe szaraczki, tam też jest lobby, i obsadzone niektóre środowiska, jednakże tam zmiany są cięższe do przeprowadzenia, tam sie nie da nic rozmyć w papierach, wszystko odbywa się na zasadzie rozkazów, jest tak albo nie, krótko, więc logiczne ze zmiany trwają dłużej.


Q: Wracając do paliwa, o co z nim chodzi
A: Nie wiem, są pogłoski że mamy coś rozpylać. Ja średnio w to wierze, mieszanka benzynowa jest spalana w temperaturze kilka tysięcy stopni, więc jeżeli to miałby być jakiś wirus albo szczepionka, to raczej nie przetrwała by takiego stanu rzeczy. Jedyne co by przeszło to ostatecznie broń chemiczna, w jakiś sposob dochodzi do syntezy w wysokiej temperaturze, nie wiem nie jestem chemikiem.

Q: I to jest przyczyną powstawania smug za samolotem?
A: ...Smug kondensacyjnych znaczy się, nie to nie ma znaczenia, chmury zawsze były, i to jest nic innego jak woda. Czytam czasem artykuły na sieci, że coś rozpylamy i to właśnie to , smugi nie mają z tym nic wspólnego, występowały wcześniej, bez znaczenia

Q: A więc szuka Pan materiałów na ten temat.
A: Tak, poniekąd jestem uczestnikiem tej sztuki, dobrze wiedzieć w czym się gra.

Q: I to jakoś tak przechodzi bez echa? Dziennikarze śledczy się tym nie interesują?
A: Wysłałem anonimowo do redakcji w Polsce list, w którym opisałem to co Panu tu przedstawiam, pies z kulawą nogą się nie zainteresował.

Q: Ma Pan podejrzenia kto może za tym stać?
A: Na pewno nikt z oficjeli państwowych, jeżeli już to są oni lobbowani albo szantażowani, jak mają świadomość w czym biorą udział. Myślę że raczej służby specjalne innych państw. W końcu nikt by na swoich obywatelach nic nie testował.

Q: Ale przecież takie eksperymenty narażają Was na utratę zdrowia?
A: My tylko latamy, nie mamy kontaktu z oparami, ani z opadem, nie wiem kiedy też może dochodzić do syntezy, nie jestem chemikiem.

Q: I mówi to Pan spokojnie? Nie rusza Pana, że truje Pan ludzi?
A: Rusza, dlatego rozmawiam z Panem, Pan też zaczął szukać jak ja. Ja mogę zrezygnować od razu, nie polecę, poleci ktoś inny, jakie to ma znaczenie, a będąc tutaj może się jeszcze czegoś dowiem i przysłużę się społeczeństwu. Dlatego proszę aby pan zmienił mój głos w nagraniu, twarzy i tak nie widać. A najlepiej by było aby Pan w ogóle nagrania nie publikował, tylko w formie tekstowej. Tu chodzi już nie tylko o moje ale i Pana bezpieczeństwo.

Q: To wszystko co Pan wie?
A: Nie, wiem znacznie więcej, ale to mogło by zidentyfikować moją osobę. Jak to co wiem już będzie znane w środowisku jako powszechne fakty, to skontaktuje się z Panem.




Ale bzdura Smile na forum lotniczym także wypowiadają się ludzie anonimowo i jakoś chemtrails tam zostało wyśmiane, zresztą nie tylko tam.... taki tekst każdy może sobie sklecić dla uwiarygodnienia każdej teorii, ja np przykład przedstawię wywiad z gościem który widuje co noc krasnoludki i umieszczę to na necie anonimowo. Gość gada jakby miał siusiać Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
YELONKY




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"slidexman" wydaje mi się, że to trochę nie w porządku z twojej strony że wklejasz wywiad który jest przedstawiony przez kogoś w podaniu(numer 1938) . Mógłbyś przynajmniej zaczekać aż zakończy się głosowanie(z ewentualnym wynikiem negatywnym) nad przyjęciem go na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@MalcolmX

Nie wpadaj w paranoje. Jak narazie nie ma żadnych dowód, aby spryskiwali chemią - do czasu, aż zaczną walczyć z "globalnym ociepleniem", jeśli już tego nie robią . Wtedy możesz zacząć się martwić, bo wtedy będziemy wdychać siarke i metale ciężkie. Głowa do góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie chciałem popadać w paranoje, tylko częściej obserwuję niebo i faktem niezaprzeczalnym jest, że na bezchmurnym niebie nad Warszawą ostatnio non-stop robią te kratki a potem tworzy się mleko i ciągle zachmurzone niebo



Bo smugi CHEMICZNE to NIE zadna paranoja, widzimisie, przewidzenia, brak wiedzy meteorologiczno-lotniczej i jakiejkolwiek innej czy cokolwiek innego tylko niezaprzeczalny FAKT
_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 02 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mógłby ktoś ocenić wartość merytoryczną wywiadu, który ilustrowany jest krótkim filmem? Obrazki na video nie potrzebują chyba komentarza ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy ten konkurs jeszcze trwa, ale mam tu coś zajebistego. fota z pierwszej ręki.


nie dość że ewidentny chemtrails to również niewątpliwy złoty podział. tudzież proporcja, czy jak mu tam.?
powiem więcej. gdy się dobrze przypatrzeć widać nawet pentagram. znaczy lucyfer.
tak że nie wierzę by taka kombinacja mogła się obyć bez technologi dostarczonej nam przez obce cywilizacje Smile
generalnie new age. a po polsku przejeb. dobrze że choć pogoda była dobra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na serio. nie każde gówno na niebie musi być od razu dziełem szatana.
wszystko się da wyjaśnić, choćby chaosem Smile
nie zamykajcie się w dogmacie p.t. "chemtrails"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 38, 39, 40   » 
Strona 21 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile