W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76525
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio
zaimponowales mi tym starym tomem i troche zawstydziles:
to ja spytalem o to

http://www.youtube.com/watch?v=4x8-2TAHXfU

co tam widac i to ja nie uwierzylem, ze to moglyby byc chmury.

Takie 'kontrowersyjne' formacje o falistej strukturze maja nazwe Altocumulus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:51, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO LCH..
Szczeny im pewnie poopadaly do samej ziemi..
Ciekawe co nasi dezinformatorzy/kreciki na to powiedza..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:58, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak zasypiam to oglądam przez swoje okno dachowe niebo i czasem widzę naprawde dziwne rzeczy. Przed wczoraj zaobserwowałem proces tworzenia się Chemitrails (tak mi się wydaje że to to) ze swojego okna a wyglądało to tak:

Zauważyłem samolot oświetlony jak każdy ,który nie leciał zbyt wysoko , ponieważ mogłem widzieć jego pełne kształty. Podczas lotu zostawiał za sobą dziwną chmurę do złudzenia przypominającą te ,które uważane są za chemitrails. Chmura utrzymywała się przez dość dłuższy czas i stopiowo przemieszczała się jako całość nie tracąc przy tym swojego pierwotnego kształtu.
Drugiego dnia kładąc się zauważyłem już dwie "gotowe" smugi nad swoją głową i jestem pewny że powstały w taki sam sposób. Jak narazie musicie mi uwierzyć na słowo ,ponieważ nie miałem dostępu do aparatu ale od dziś aparat będzie nie odłącznym elementem moich nocnych obserwacji i podejrzewam ,że wkrótce poślę tu jakieś zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lch: powołał się na:
Cytat:


I dalej :


Fanalityk:

Cytat:

BRAWO LCH..
Szczeny im pewnie poopadaly do samej ziemi..
Ciekawe co nasi dezinformatorzy/kreciki na to powiedza..


Krecik nabija się wskazując palcem na opadłą na ziemie smugę z chemikaliami, w pewnym momencie rozbolał go brzuch i aż się za niego chwycił Laughing

Tak szczena mi opadła do samej ziemi, ale tylko dlatego że nie potrafię zrozumieć jak można być tak szczelnym na podstawy meteorologii, oraz tak naiwnym aby filmik w którym jeden samolot leci na jednej a drugi na drugiej wysokości uznawać za prawdę objawioną. Mamy pytanie czy przy ziemi panują identyczne warunki atmosferyczne co na wysokości 8 piętra ? Odpowiedzcie sobie na nie a później spróbujcie to przyrównać do atmosfery, z tym że tam różnice są dużo większe. Po raz enty opieracie się na zdjęciach robionych z ziemi nawet nie znając warunków meteorologicznych w chwili występowania smugi.

Poza tym ten film widziałem już gdzieś w kwietniu tamtego roku, nie zrobił na mnie absolutnie żadnego wrażenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lch:
Cytat:
Na drugim zdjeciu ktore podales Bimi mozna zauwazyc pewne kolorowe refleksy, ktore daja do myslenia, iz jakies zwiazki (metaliczne) znajduja sie w tych sztucznych chmurach.



Bo refleksje mogą występować na chmurach...ehh wy naprawdę nie przygotowaliście się do tematu, nawet podstaw nie znacie Laughing

Cytat:
Halo (od greckiego hálos – tarcza słoneczna) – zjawisko optyczne zachodzące w atmosferze ziemskiej obserwowane wokół tarczy słonecznej lub księżycowej. Jest to świetlisty, biały lub zawierający kolory tęczy (wewnątrz czerwony, fioletowy na zewnątrz), pierścień widoczny wokół Słońca lub Księżyca. Część nieba wewnątrz kręgu jest tak samo ciemna jak na zewnątrz. Zjawisko wywołane jest załamaniem na kryształach lodu i odbiciem wewnątrz kryształów lodu znajdujących się w chmurach pierzastych piętra wysokiego (cirrostratus) lub we mgle lodowej.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo


Myślę że najwyższy czas się obudzić i przyznać do błędu Razz, a nie tłuc do znudzenia te same argumenty podważone i ośmieszone 10000 razy. Albo przynajmniej dać sobie siana do chwili znalezienia nowych, poważnych dowodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
BRAWO LCH..
Szczeny im pewnie poopadaly do samej ziemi..
Ciekawe co nasi dezinformatorzy/kreciki na to powiedza..


Powiedzą: na jakiej podstawie narrator filmu twierdzi, że oba samoloty leciały na tej samej wysokości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk jedyny kto się tutaj ośmiesza to ty. Różni przeciwnicy i zwolennicy się tu wypowiadają. Chwała jednym i drugim, ale ty ze swoimi pseudo argumentami, wklejaniem buziek i powtarzaniem setny raz "ośmieszyłeś się" pokazujesz, co najwyżej że nie chodzi Ci o sprawę chemtrails, tylko robisz tu za stuprocentowego trolla. Polecam ci forum onetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Teodoryk jedyny kto się tutaj ośmiesza to ty. Różni przeciwnicy i zwolennicy się tu wypowiadają. Chwała jednym i drugim, ale ty ze swoimi pseudo argumentami, wklejaniem buziek i powtarzaniem setny raz "ośmieszyłeś się" pokazujesz, co najwyżej że nie chodzi Ci o sprawę chemtrails, tylko robisz tu za stuprocentowego trolla. Polecam ci forum onetu.


Niestety autor powyższego posta, niejaki mizaj nie zadał sobie trudu by podważyć te "pseudo argumenty". Rzucił hasło bez pokrycia... więc ja proszę "Drogi Mizaju, pokaż mi owe osławione "pseudo argumenty". Jeżeli tego nie uczynisz, będę zmuszony stwierdzić, iż należysz do osób niepotrafiących uzasadnić swojej wypowiedzi." (Liczę także na wykazanie ich bezzasadności oraz oszukaństwa)


Oto porcja moich "pseudo argumentów" :

viewtopic.php?p=91277#91277

Widać iż nie śledziłeś tematu, dokładnie i nie dostrzegłeś tego że ja pierwszy (strona 9 dyskusji) podałem argumenty meteorologiczne oraz, fakt występowania smug w czasie II wojny światowej. Przypominam że jako pierwszy odwołałem się do forum lotniczego

Trolla to robiłeś ty pisząc iż :

Cytat:
Pamiętam dobrze (pewnie dlatego, że urodziła się wtedy moja trzydziestoletnia córka) jak 40 lat temu rozmawiałem z Armstrongiem.


Buźki wklejam ponieważ ileż można wklejać te same argumenty? (zresztą wklejam buźki z taką samą częstotliwością jak inni użytkownicy) Postanowiłem więc je ośmieszać zamiast tłumaczyć( bo to już zrobiłem)

Podsumowując, masz facet problem iż ośmieszyłem teorię to siedź cicho, ja tam mam niezły ubaw. Nie masz poczucia humoru, nie potrafisz podejść z dystansem do niektórych wypowiedzi, to twój problem nie mój. Zamiast mnie atakować napisz coś sensownego.

P.S. Na forum onetu się nie wybieram, tutaj jest mi na razie dobrze Smile. Jestem skłonny jednak obiecać Ci, że nie napisze nic już w tym temacie jeżeli udowodnisz mi ponad wszelką wątpliwość, że "rzucałem na wiatr" tylko "pseudo argumenty", i że ŻADEN z nich nie był sensowny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
BRAWO LCH..
Szczeny im pewnie poopadaly do samej ziemi..
Ciekawe co nasi dezinformatorzy/kreciki na to powiedza..


szczena mi opadła do samej ziemi
macie racje chłopaki , skoro jeden pasek znika szybko a drugi wolno to znaczy że przynajmniej jeden truje Laughing Laughing

co za debilna logika pokręcona Laughing Laughing

tylko powiedzcie mi kurwa który ?

i dlaczego akurat ten? Laughing Laughing Laughing

mądrale od 4 boleści
bo tak się składa ze ja potrafie udowodnić dlaczego jeden pasek jest "nietrwały" a drugi rozchodzi się po całym niebie niczym dym z mokrej trawy dorzuconej do ogniska nad jeziorem Smile

wystarczą podstawowe dane : czas i miejsce ,wysokość przelotowa i aktualne dane meteo Laughing

ot i cała tajemnica śmierci smug






starodawne halo

Entrop napisał:
....to ja nie uwierzylem, ze to moglyby byc chmury


spoko Entrop , widać ze masz jaja
i nie łykasz wszelakiej papki z yt bez pojęcia, a tylko krowa nie zmienia zdania

a tu superhaarpchemitrials
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juergen




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa halo - toż to chemtrails. To tylko dowodzi jaką mają władzę - i jak długo juz nas trują. Pewnie wcześniej truli z balonów albo wysoko podskakując (np z dachu tego domu).
Przekonaliście mnie - od jutra przestaję oddychać. Dołączcie się - tak ich załatwimy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodałem ankietę poglądową - proszę zagłosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
ja pierwszy ... podałem argumenty ... oraz, fakt występowania smug w czasie II wojny światowej.
... ja tam mam niezły ubaw.

twoja teoria smug juz w czasie II wojny jest całkiem ciekawa! Skoro Niemcy pod koniec wojny podobno opracowali pojazdy o napędzie antygrawiracyjnym to nie można wykluczyć, że robili również próby z bronią chemiczną!

Zastanawiam się dlaczego niektórym osobom tak przeszkadza ten temat, a w zasadzie to temat jest dla nich tak niewygodny, że to oni przeszkadzają/uniemożliwiają innym wymienić poglądy?
Czy dlatego, że jest tak nieprawdopodobne, że ktoś np. wyłudza pieniądze podatnika pod pretekstem walki z dziura ozonową lub ociepleniem klimatu?
pepe napisał:

Cytat:
Według tego patentu* rozpylane substancje zawierają sole barytowe, utleniające się do tlenków barytu wiążących się z tlenkiem węgla w wyższych regionach atmosfery.
(Wzrost zawartości tlenku węgla w atmosferze jest uważany za główną przyczynę zmian klimatycznych.)

Drugą substancją w tych chemicznych wstążkach jest pył aluminiowy mający odbijać promieniowanie ultrafioletowe i wraz z barytem powoduje powstanie pola elektrycznego. To pole elektryczne napromieniowane poprzez pole elektromagnetyczne ELF (extremely low frequency) o częstotliwości od 0 do 300 Herc, takie jakie jest wysyłane przez linie wysokiego napięcia, trakcje elektryczne czy łodzie podwodne wywołuje elektrostatyczne wyładowania przy czym powstaje ozon.

* Jest to tzw -Welsbach Patent-(.pdf, 288,5 KB), wynalazek kupiony przez Hughes Aerospace z Los Angeles od dwóch naukowców pochodzenia chińskiego I-Fu Shih und David Chang i zameldowany przez tą firmę do patentu. http://www.iddd.de/umtsno/chemtrailswelsb.pdf

Macie rację to szaleńcza hipoteza, to prawie tak nieprawdopodobne jakby ktoś powiedział, że kiedyś ktoś zabroni sprzedawać bez recepty naturalne witaminy i zioła, a zdrowe zwierzęta będą musiały mieć podawane antybiotyki? absurd! Jeżeli tak walczycie z absurdami wyśmiejcie więc Codex Alimentarius!
Wyśmiewanie i nieliczenie się z poglądami innych użytkowników forum to delikatnie mówiąc świadczy o braku kultury. I jeszcze jedno, nie musicie odpowiadać na każdego posta, wszyscy już znają wasze zdanie na ten temat, wielu je podziela i bardzo dobrze. Wystarczy, jeżeli nie macie nowych argumentów to dajcie szansę wypowiedzieć się innym. Dyskusja poprzez totalne negowanie niczego nie wnosi.
Kolega Teodoryk dzięki takiej postawie ma status prawie moderatora, 18 razy na dobę może "mieć ubaw" kosztem innych, ja mam limit obcięty a poczucie humoru mi dopisuje, zawsze chętnie przeczytam dowcipny post, ale są granice których nie można przekraczać, a przynajmniej nie przystoi to poważnym ludziom.

Wyżej podałem jedną z teorii, kto chce może się zapoznać z opisanym patentem, jeżeli znajdzie zaistniały fakt/dowód, który obali tą teorię niech go przedstawi, odrzucimy wtedy tą hipotezę. Dopóki tak się nie stanie będzie to dalej jedno z możliwych rozwiązań.
Pamiętajmy, jeżeli fakt nie pasuje do teorii, trzeba zmienić teorię a nie zmieniać faktu.
Fakt tworzenia sztucznych chmur zaistniał, i nie wykluczam na tym etapie, że są one jak niektórzy uważają wyłącznie efektem kondensacji pary wodnej z silników odrzutowych. teoria ta wydaje mi się jednak mało prawdopodobna, no chyba że samoloty już mają napęd wodorowy i duuuuże spalanie, a nasi piloci niech nie narzekają że nie ma pieniędzy na loty szkoleniowe bo ślady na niebie świadczą o czymś zupełnie innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
twoja teoria smug juz w czasie II wojny jest całkiem ciekawa! Skoro Niemcy pod koniec wojny podobno opracowali pojazdy o napędzie antygrawiracyjnym to nie można wykluczyć, że robili również próby z bronią chemiczną!


yhm, tylko że akurat większość fotek smug z czasów II wojny to fotki amerykańskich maszyn. I to były fotki zwyczajnie lecących samolotów, a nie jakieś próby z bronią chemiczną.

Cytat:

zastanawiam się dlaczego niektórym osobom tak przeszkadza ten temat, a w zasadzie to temat jest dla nich tak niewygodny, że to oni przeszkadzają/uniemożliwiają innym wymienić poglądy?
Czy dlatego, że jest tak nieprawdopodobne, że ktoś np. wyłudza pieniądze podatnika pod pretekstem walki z dziura


I znowu jakieś porównania, tym razem z podatnikami, zamiast zajmować się pierdołami "co by było gdyby", zacznijcie analizować dane i podejdźcie poważnie do tematu. wcale mi temat nie przeszkadza, jedynie próbujemy zapobiec sytuacji w której przeciętny czytelnik "prawdy info" uwierzy w ową teorię, następnie ją sam sprawdzi, stwierdzi że to lipa i wrzuci wszystkie inne teorie razem z tą do kosza. Ta teoria skutecznie się sama ośmiesza ! Choćby dlatego, że nie ma na nią żadnego dowodu, a te co były okazały się wyssane z palca.


Cytat:
Kolega Teodoryk dzięki takiej postawie ma status prawie moderatora, 18 razy na dobę może "mieć ubaw" kosztem innych, ja mam limit obcięty a poczucie humoru mi dopisuje, zawsze chętnie przeczytam dowcipny post, ale są granice których nie można przekraczać, a przynajmniej nie przystoi to poważnym ludziom.


Aś pojechał z tymi granicami Laughing Very Happy ...Dobra a na poważnie to w którym miejscu przekroczyłem granice, bo dla mnie przekroczeniem tejże jest postawa uparta .któracechuje się, zaprzeczaniem faktom meteorologicznym podawanym przez Scorpia, oraz próbom stwierdzenia że smuga jest chemiczna dlatego bo zostawił ją samolot a ona nie zniknęła. Przypominam że 3 osoby wytłumaczyły dlaczego smugi się nie rozpływają...


Przykład który podałeś, ma się nijak do fotek i filmów na YT, przedstawiających samoloty liniowe, chcecie nam udowodnić że smuga jest chemiczna, ok wklejcie taką, podajcie czas i miejsce akcji...warunki atmosferyczne, dowiedzcie się jaki samolot ją zostawił (to nie takie trudne)...

Ostatnio zauważyłem, przykrą tendencję ignorowania faktów i postów Scorpia przez fanów chemtrails. Czyżby nie rozumieli danych meteorologicznych? Czy tez nie chcą się z nimi zmierzyć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo refleksje mogą występować na chmurach...ehh wy naprawdę nie przygotowaliście się do tematu, nawet podstaw nie znacie Laughing



Cytat:
Halo (od greckiego hálos – tarcza słoneczna) – zjawisko optyczne zachodzące w atmosferze ziemskiej obserwowane wokół tarczy słonecznej lub księżycowej. Jest to świetlisty, biały lub zawierający kolory tęczy (wewnątrz czerwony, fioletowy na zewnątrz), pierścień widoczny wokół Słońca lub Księżyca. Część nieba wewnątrz kręgu jest tak samo ciemna jak na zewnątrz. Zjawisko wywołane jest załamaniem na kryształach lodu i odbiciem wewnątrz kryształów lodu znajdujących się w chmurach pierzastych piętra wysokiego (cirrostratus) lub we mgle lodowej.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo


Oczywiscie ze efekt halo rowniez jest zjawiskiem naturalnym, z tym ze jest stosunkowo bardzo rzadkie do zaobserwowania (czy widziales takie?)

Ja naturalnego halo nigdy NIE widzialem na wlasne oczy, natomiast wielokrotnie w ciagu roku od kilku juz lat zauwazam refleksy TYLKO i WYLACZNIE w smugach CHEMICZNYCH (podobne jak do widniejacego na zdjeciu Bimiego), gdzie w poblizu NIE wystepuja zadne (badz prawie zadne), naturalne chmury w tym czasie (niebo jest wrecz kompletne blekitne).


Nie potrafie zamiescic tutaj zdjec (probowalem wielokrotnie, ale chyba sa za duze), wiec podaje bezposrednie linki. Sa to moje zdjecia wiec WIEM co obserwowalem i w czym powstawaly refleksy:


http://www.flickr.com/photos/lchaja/355144398/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/355144393/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/355144400/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474798730/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474798734/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474891965/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474899686/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474892009/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474826293/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494924707/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494715182/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494725811/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494822589/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494841243/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494855657/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494855625/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/494924699/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2661532173/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2662318990/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882805991/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882807227/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882810485/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883648088/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883657530/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883653630/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882826141/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/3469745779/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/3470561138/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882826971/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882829943/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882841403/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882843097/sizes/l/in/set-72157616570213984/
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883680488/sizes/l/in/set-72157616570213984/


Przed kazdym powyzszym wykonanym zdjeciem byl widoczny dosyc spory zageszczony przelot wielu samolotow, w stosunkowo krotkim odcinku czasu.


Im wiecej bedziesz przegladal i powolywal i sie na strony deziformacyjne o smugach CHEMICZNYCH jak np. Contrails Science czy Wikipedia, a nie na wlasnym doswiadczeniu (i przede wszystkim otwarty umysl), tym dluzej bedziesz trawal w swoim przekonaniu ze to bzdury.

Patrz i dostrzegaj szerzej.

Po twoich cynicznych wypowiedziach wnioskuje, iz nalezysz do kategorii ludzi co patrza a nie widza.
_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Im wiecej bedziesz przegladal i powolywal i sie na strony deziformacyjne o smugach CHEMICZNYCH jak np. Contrails Science czy Wikipedia, a nie na wlasnym doswiadczeniu (i przede wszystkim otwarty umysl), tym dluzej bedziesz trawal w swoim przekonaniu ze to bzdury.


To ty patrz i dostrzegaj szerzej ! A przynajmniej odnieś się do danych meteorologicznych ! Człowieku ty nawet nie wiedziałeś o tym że na rożnych wysokościach występują rożne warunki a co za tym idzie smugi mogą się zachowywać inaczej ! Jakie własne obserwacje? Czy mówisz o fotografowaniu korytarza powietrznego zachód-wschód ? Dlaczego nie odnosisz się do danych meteorologicznych podanych przez scorpia ? Nie rozumiesz ich ? Czy jesteś ignorantem ? Wkręcałeś razem z innymi że smugi występujące koło lotniska to coś szczególnego ! Innym razem próbowano nam wkręcić że gaszenie pożaru to rozpylanie chemtrails...jeszcze innym razem wmawiano nam że dysza której cele sa jawne i która służy do walki z oblodzeniem f22 służy do rozpylania. Widzisz Obserwujesz samoloty i nawet nie jesteś w stanie sprawdzić jakie warunki były danego dnia, żebyś chociaż zajrzał do kontroli ruchu, albo na forum lotnicze NIC z tych rzeczy ...tylko fotki smug i fotki smug. Efekt halo widziałem, szczególnie na cirrusach.

Odniesiesz się do danych podawanych przez Scorpia czy też nie ? Odniesiesz się do tego że powiedzieliśmy że samoloty z filmów które podałeś mogły leciec na rożnych wysokościach ? Udowodnisz że tak nie było ? Czekamy!


a oto jedna z twoich fotek, (kliknąłem losowo na jedną)
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883653630/sizes/l/in/set-72157616570213984/

tutaj efekt halo występuje na cirrusie ... smuga jest ewidentnie niżej



Przyjrzyjmy się innej (także wybranej losowo)

http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882810485/sizes/l/in/set-72157616570213984/

tutaj to już nawet smugi nie ma



fotka numer 3 :

http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882841403/sizes/l/in/set-72157616570213984/

chyba mi nie powiesz że te halo wystąpiło na smudze ? Smuga jest ewidentnie w innym miejscu fotki.


http://www.flickr.com/photos/lchaja/474798734/sizes/l/in/set-72157616570213984/

tak samo tutaj, Shocked czy ty tutaj widzisz halo na smudze ? Shocked

Dobra wystarczy już tych efektów halo

P.S. Tęcza to też chemtrails ?


Cytat:
Im wiecej bedziesz przegladal i powolywal i sie na strony deziformacyjne o smugach CHEMICZNYCH jak np. Contrails Science czy Wikipedia, a nie na wlasnym doswiadczeniu (i przede wszystkim otwarty umysl), tym dluzej bedziesz trawal w swoim przekonaniu ze to bzdury.


Im więcej będziesz przyglądał się i powoływał na bzdury z yt przedstawiające urywki 3 sec spuszczania wody z samolotu, lub przedstawiające dysze do testów f22, czy chociażby samoloty liniowe. Im dłużej będziesz powoływał się na zakłamane filmy typu "nie rozmawiajmy o pogodzie", w których autorzy nie znają podstawowych zasad meteorologi. Tym dłużej będziesz trwał w przeświadczeniu, że 90% samolotó i lotników to twoi wrogowie, oraz będziesz każdego Cirrusa podciągła pod chemtrails [DMotion][/DMotion]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim Teodorze przestan imputowac mi rzeczy o ktorych nigdy nie pisalem na tym forum i nigdzie poza nim. OK ?

Tym postem (jak i kazdym poprzednim), kolejny juz raz udowadniasz swoj brak wiedzy (przede wszystkim pochodzacy z wlasnego doswiadczenia) w tym temacie.



Cytat:
a oto jedna z twoich fotek, (kliknąłem losowo na jedną)
http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883653630/sizes/l/in/set-72157616570213984/

tutaj efekt halo występuje na cirrusie ... smuga jest ewidentnie niżej



ZADNE cirrus tylko SMUGA CHEMICZNA w fazie rozwoju (rozmywania sie).



Cytat:
Przyjrzyjmy się innej (także wybranej losowo)

http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882810485/sizes/l/in/set-72157616570213984/

tutaj to już nawet smugi nie ma



Otoz wrecz przeciwnie, JEST lecz juz rozmyta (rozlana), do postaci cieniutkiej mgły, ktora mozna zauwazyc.


Cytat:
fotka numer 3 :

http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882841403/sizes/l/in/set-72157616570213984/

chyba mi nie powiesz że te halo wystąpiło na smudze ? Smuga jest ewidentnie w innym miejscu fotki.



I znow kompletny brak wiedzy. Dziwie sie Tobie gdyz jakis czas temu oswiadczyles iz obserwowales to zjawisko wystarczajaco dlugi czas !


Dlatego napisze ponownie:

Smugi CHEMICZNE trwaja przez stosunkowo bardzo dlugi czas przeksztalcajac sie (rozmywajac), w sztuczne chmury (mgle, mleko), zakrywajac dosc spora powierzchnie nieba. I wlasnie takie sztuczne zachmurzenie widac na powyzszym zdjeciu w ktorym to z kolei sa zauwazalne refleksy. Niebo na nim powinno byc w tym czasie calkowicie bezchmurne i blekitne, a jakie jest widac .
Na tym zdjeciu NIE MA nawet 1% naturalej chmury. Oczywiscie dla osoby nieobeznanej w temacie jest odwrotnie.



Cytat:
http://www.flickr.com/photos/lchaja/474798734/sizes/l/in/set-72157616570213984/

tak samo tutaj, czy ty tutaj widzisz halo na smudze ?



Odpowiedz jest taka sama jak powyzej, czyli efekt halo jest w juz rozmytej (rozlanej) do postaci mgly (ktora ewidentnie widac na zdjeciu), SMUDZE CHEMICZNEJ.



Cytat:
Im więcej będziesz przyglądał się i powoływał na bzdury z yt przedstawiające urywki 3 sec spuszczania wody z samolotu, lub przedstawiające dysze do testów f22, czy chociażby samoloty liniowe. Im dłużej będziesz powoływał się na zakłamane filmy typu "nie rozmawiajmy o pogodzie", w których autorzy nie znają podstawowych zasad meteorologi. Tym dłużej będziesz trwał w przeświadczeniu, że 90% samolotó i lotników to twoi wrogowie, oraz będziesz każdego Cirrusa podciągła pod chemtrails


Niestety, ale kolejny raz sie powtorze:


Moja wiedza na temat zjawiska smug CHEMICZNYCH NIE pochodzi z ZADNYCH filmow czy tez ston internetowych, lecz z wlasnej wieloletniej obserwacji, plus dodatkowo wiedza z internetu. Moje wnioski odnosnie chemtrails oparte sa na bezposrednim wizualnym doswiadczeniu.


Juz napisalem ze patrzysz, a nie widzisz niestety, wiec jak tu prowadzic z toba dyskusje ?
_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalna dedykacja dla Teodoryka.



Zjawisko jak najbardziej naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LCH, ty naprawdę jesteś ignorantem !


Widzę że do Ciebie nie dociera to :


Odniesiesz się do danych podawanych przez Scorpia czy też nie ? Odniesiesz się do tego że powiedzieliśmy że samoloty z filmów które podałeś mogły leciec na rożnych wysokościach ? Udowodnisz że tak nie było ? Czekamy!


Cytat:
Moja wiedza na temat zjawiska smug CHEMICZNYCH NIE pochodzi z ZADNYCH filmow czy tez ston internetowych, lecz z wlasnej wieloletniej obserwacji, plus dodatkowo wiedza z internetu. Moje wnioski odnosnie chemtrails oparte sa na bezposrednim wizualnym doswiadczeniu.


Och tak tak(nie pochodzi z żadnych stron..tylko z obserwacji i.... stron Laughing), ale ty nie znasz podstawowych zasad meteorologi ! Człowieku! Nawet nie zadałeś sobie trudu by podać choć raz na forum wysokość lotu samolotu, innym razem nie miałeś pojęcia że smuga rozmywa się w wilgotnym powietrzu. Jak palisz mokre liście to co dymi się czy nie Laughing ?

Proszę byś następna wypowiedź rozpoczął od wytłumaczenia nam, na jakich wysokościach leciały samoloty z twojego filmiku, oraz od tego na jakiej zasadzie stwierdzasz że smuga z jednego z nich była chemiczna, wklejasz coś, to to tłumacz !



Cytat:
Smugi CHEMICZNE trwaja przez stosunkowo bardzo dlugi czas przeksztalcajac sie (rozmywajac), w sztuczne chmury (mgle, mleko), zakrywajac dosc spora powierzchnie nieba. I wlasnie takie sztuczne zachmurzenie widac na powyzszym zdjeciu w ktorym to z kolei sa zauwazalne refleksy. Niebo na nim powinno byc w tym czasie calkowicie bezchmurne i blekitne, a jakie jest widac .
Na tym zdjeciu NIE MA nawet 1% naturalej chmury. Oczywiscie dla osoby nieobeznanej w temacie jest odwrotnie.


Ty naprawdę nie rozróżniasz chmur Shocked

http://www.flickr.com/photos/lchaja/2882841403/sizes/l/in/set-72157616570213984/

chcesz mi powiedzieć że tutaj nie ma ani 1% chmur? (w tej chwili spadłem z krzesła) YYY na ile km rozmyła się ta smuga na 100 ?? Laughing, a może leciało tamtędy 3 tysiące samolotów, i w ten sposób zachmurzyli niebo, że zbiera się na deszcz ? W tej chwili sam dyskredytujesz swój temat wklejając zdjęcia chmur.

Tam na pewno jest 1% chmur a nawet więcej



http://www.flickr.com/photos/lchaja/2883653630/sizes/l/in/set-72157616570213984/

A tutaj masz cirrus, którego przeciął samolot, zresztą patrząc na zdjęcie wygląda na to że samolot leciał nieco niżej, poza tym smuga w innym miejscu zniknęła szybciej, a pod chmurką właśnie znika. Przyglądnij się tej fotce ! Ewidentnie widać że po prawej stronie smuga jest grubsza, jeszcze w fazie znikania, natomiast po lewej już znikła, natomiast ciebie do czerwoności rozpalił ten cirrus pośrodku, zwróć uwagę że na górze zdjęcia występuje kolejna tego typu chmurka, a w innych miejscach niebo jest czyste. Smugi nie rozmywają się w ten sposób, to by znaczyło że rozmycie nastąpiło na 5% długości całej smugi, a reszta smugi postanowiła sobie poczekać (strona prawa), bądź też zniknąć (strona lewa) . Wniosek pośrodku mamy cirrusa !

Jedyny twój argument wygląda tak -- "oczywiście są to smugi chemiczne a nie chmury, ale osoby nie siedzące w temacie tego nie widza za to ja to widzę. Wszystko opiera się na obserwacjach"

Teraz pytam ! Jakich obserwacjach ? Czy masz pojęcie o meteorologi ? Czy odniosłeś się już do postów scorpia?
Czy potrafisz mi powiedzieć dlaczego uważasz że ta smuga jest chemiczna ? Powtarzasz non stop to samo "wkoło Macieju". Jak na razie wnioskuje że jesteś młodą osobą, która nie potrafiła nawet na necie znaleźć informacji o zależności między chmurami a wilgotnością powietrza.

Znalazłem koleją genialną fotke w podanym przez Ciebie wykazie :

http://www.flickr.com/photos/lchaja/474798730/sizes/l/in/set-72157616570213984/


zbliżamy się do stwierdzenia iż tęcze są spowodowane chemtrailsami ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz przyszedł czas na zjawiska halo contrailach i cirrusach, Smile Zaczynamy :

na początek stronka do poczytania :


http://www.atoptics.co.uk/atoptics/contr2.htm


a teraz fotki:



ładne no nie ?







Zwracam uwagę na ten obrazek poniewaz jest on łudząco podobny do tych fotek z rzekomymi chemtrailsami, tyle że tutaj nie ma ssmug Very Happy

btw. jak to możliwe że halo występuje w chemtrailsach ? To jakie związki tam rozpylają Shocked chyba lodowe ... Czy związki są mrożone przed rozpyleniem ? Czy halo powstaje także w związkach chemicznych, a jeśli tak to konkretnie w jakich ?

Cytat:
Halo, którego przyczyną jest załamanie promieni świetlnych w kryształkach lodu, jest zawsze z lekka zabarwione odcieniami tęczowymi, co tłumaczy się dyspersją (rozszczepieniem) światła.


A teraz wrócicie jeszcze raz do kondensacji :

Cytat:
Smuga kondensacyjna to zbudowana z kryształków lodu chmura cirrocumulus (dokładnie Cirrocumulus fractus), powstająca najczęściej za samolotem odrzutowym lecącym w górnej troposferze i dolnej stratosferze,

http://pl.wikipedia.org/wiki/Smuga_kondensacyjna

Postawa chemtrails maniaków to już nawet nie są braki w wiedzy i ignorancja, to jest brak jakiejkolwiek chęci zapoznania się ze zjawiskiem, i jeszcze próba wmówienia innym głupot...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LCH napisał:
Smugi CHEMICZNE trwaja przez stosunkowo bardzo dlugi czas przeksztalcajac sie (rozmywajac), w sztuczne chmury (mgle, mleko), zakrywajac dosc spora powierzchnie nieba.


Mówisz o cirrusach. Te powstając na wysokościach przelotowych samolotów pasażerskich (10-12 tys m.n.p), mają pełną swobodę w błyskaniu refleksami i właściwie cała chmura kondensacyjna pozostawiona po samolocie jest skazana na rozmycie. To jak najbardziej naturalne zjawisko.

Prawda, właśnie w tym przypadku chmury contrails utrzymują się najdłużej na niebie, aż do przekształcenia się w cirrusa. Nie ma w tym żadnej chemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:40, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda mi was..
ah zmarnuje mojego jedynego posta, zeby napisac..
"Ten sie smieje, co sie smieje ostatni".
Pozyjemy zobaczymy, chcecie dowdy na szkodliwe dzialanie chemtrails, zrobcie sobie tomografie mozgu, serio, i bez obrazania sie.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
szkoda mi was..


To miło, że masz takie dobre serduszko - niestety ja do ciebie empatii nie czuje. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 16 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.guardian.co.uk/Archive/Article/0,4273,4398507,00.html
Cytat:
Millions were in germ war tests

Much of Britain was exposed to bacteria sprayed in secret trials


The Ministry of Defence turned large parts of the country into a giant laboratory to conduct a series of secret germ warfare tests on the public.

A government report just released provides for the first time a comprehensive official history of Britain's biological weapons trials between 1940 and 1979.

Many of these tests involved releasing potentially dangerous chemicals and micro-organisms over vast swaths of the population without the public being told.

While details of some secret trials have emerged in recent years, the 60-page report reveals new information about more than 100 covert experiments.

The report reveals that military personnel were briefed to tell any 'inquisitive inquirer' the trials were part of research projects into weather and air pollution.

The tests, carried out by government scientists at Porton Down, were designed to help the MoD assess Britain's vulnerability if the Russians were to have released clouds of deadly germs over the country.

In most cases, the trials did not use biological weapons but alternatives which scientists believed would mimic germ warfare and which the MoD claimed were harmless. But families in certain areas of the country who have children with birth defects are demanding a public inquiry.

One chapter of the report, 'The Fluorescent Particle Trials', reveals how between 1955 and 1963 planes flew from north-east England to the tip of Cornwall along the south and west coasts, dropping huge amounts of zinc cadmium sulphide on the population. The chemical drifted miles inland, its fluorescence allowing the spread to be monitored. In another trial using zinc cadmium sulphide, a generator was towed along a road near Frome in Somerset where it spewed the chemical for an hour.

While the Government has insisted the chemical is safe, cadmium is recognised as a cause of lung cancer and during the Second World War was considered by the Allies as a chemical weapon.

In another chapter, 'Large Area Coverage Trials', the MoD describes how between 1961 and 1968 more than a million people along the south coast of England, from Torquay to the New Forest, were exposed to bacteria including e.coli and bacillus globigii , which mimics anthrax. These releases came from a military ship, the Icewhale, anchored off the Dorset coast, which sprayed the micro-organisms in a five to 10-mile radius.

The report also reveals details of the DICE trials in south Dorset between 1971 and 1975. These involved US and UK military scientists spraying into the air massive quantities of serratia marcescens bacteria, with an anthrax simulant and phenol.

Similar bacteria were released in 'The Sabotage Trials' between 1952 and 1964. These were tests to determine the vulnerability of large government buildings and public transport to attack. In 1956 bacteria were released on the London Underground at lunchtime along the Northern Line between Colliers Wood and Tooting Broadway. The results show that the organism dispersed about 10 miles. Similar tests were conducted in tunnels running under government buildings in Whitehall.

Experiments conducted between 1964 and 1973 involved attaching germs to the threads of spiders' webs in boxes to test how the germs would survive in different environments. These tests were carried out in a dozen locations across the country, including London's West End, Southampton and Swindon. The report also gives details of more than a dozen smaller field trials between 1968 and 1977.

In recent years, the MoD has commissioned two scientists to review the safety of these tests. Both reported that there was no risk to public health, although one suggested the elderly or people suffering from breathing illnesses may have been seriously harmed if they inhaled sufficient quantities of micro-organisms.

However, some families in areas which bore the brunt of the secret tests are convinced the experiments have led to their children suffering birth defects, physical handicaps and learning difficulties.

David Orman, an army officer from Bournemouth, is demanding a public inquiry. His wife, Janette, was born in East Lulworth in Dorset, close to where many of the trials took place. She had a miscarriage, then gave birth to a son with cerebral palsy. Janette's three sisters, also born in the village while the tests were being carried out, have also given birth to children with unexplained problems, as have a number of their neighbours.

The local health authority has denied there is a cluster, but Orman believes otherwise. He said: 'I am convinced something terrible has happened. The village was a close-knit community and to have so many birth defects over such a short space of time has to be more than coincidence.'

Successive governments have tried to keep details of the germ warfare tests secret. While reports of a number of the trials have emerged over the years through the Public Records Office, this latest MoD document - which was released to Liberal Democrat MP Norman Baker - gives the fullest official version of the biological warfare trials yet.

Baker said: 'I welcome the fact that the Government has finally released this information, but question why it has taken so long. It is unacceptable that the public were treated as guinea pigs without their knowledge, and I want to be sure that the Ministry of Defence's claims that these chemicals and bacteria used were safe is true.'

The MoD report traces the history of the UK's research into germ warfare since the Second World War when Porton Down produced five million cattle cakes filled with deadly anthrax spores which would have been dropped in Germany to kill their livestock. It also gives details of the infamous anthrax experiments on Gruinard on the Scottish coast which left the island so contaminated it could not be inhabited until the late 1980s.

The report also confirms the use of anthrax and other deadly germs on tests aboard ships in the Caribbean and off the Scottish coast during the 1950s. The document states: 'Tacit approval for simulant trials where the public might be exposed was strongly influenced by defence security considerations aimed obviously at restricting public knowledge. An important corollary to this was the need to avoid public alarm and disquiet about the vulnerability of the civil population to BW [biological warfare] attack.'

Sue Ellison, spokeswoman for Porton Down, said: 'Independent reports by eminent scientists have shown there was no danger to public health from these releases which were carried out to protect the public.

'The results from these trials_ will save lives, should the country or our forces face an attack by chemical and biological weapons.'

Asked whether such tests are still being carried out, she said: 'It is not our policy to discuss ongoing research.'



http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article1169264.ece
Cytat:
US planes sprayed Wiltshire with Sarin

CROPDUSTER aircraft flown by British and US military personnel sprayed deadly chemical weapons, including Sarin and VX, over the Wiltshire countryside in the late 1960s. News of the tests is broken in declassified documents released this week by the Pentagon.

They took place at the highly secretive Porton Down facility near Salisbury, despite there being virtually no information about the long-term health effects of even very low exposures to the lethal nerve agents.

As well as Sarin and VX, the tests involved Soman and Tabun. According to the documents, seen by The Times, the chemical weapons were used on open grassland and woodland.

The Ministry of Defence said last night that none of the tests was carried out on human beings or animals. The only people concerned were the military and scientists studying the effects of the chemical and biological tests.

More than 600 documents exist detailing the experiments in the 1960s: “The documents speak for themselves,” a ministry spokesman said.

The object of spraying Sarin, Tabun and VX gases over fields and woods was to see “how they would be affected by the climate and other atmospheric conditions”. Tests at sea were to check how chemical and biological agents might affect warships.

Hundreds of documents have been released by the Public Record Office in Kew about chemical and biological experiments at Porton Down in the 1950s and 1960s when human beings were used as guinea pigs. Those tests, however, involved small amounts of the gases and agents in laboratory conditions.

Those who “volunteered” from the military have claimed in recent years that they were told the experiments were about the common cold. Wiltshire police are investigating the case of Ronald Maddison, who died in 1953 after Sarin was put on his skin.

The Pentagon released the new files at the request of the Department of Veterans’ Affairs, which is lobbying for extra healthcare services for the 5,000 or so Americans involved in chemical and biological weapons testing.

It is not known how many Britons were involved, but claims for extra healthcare benefits by US servicemen could prompt similar claims in the UK — if any are still alive.

The test results are not known. It is also not known if the deadly agents were used directly on military personnel.

Crop-dusting was not the only method used to “weaponise” the nerve agents. The files explain how British and US military personnel used “rain-type” munitions and bombs.

The declassified documents acknowledge a far wider use of chemical and biological weapons than admitted by the British or US Governments. The disclosure could not come at a worse time for Tony Blair and President Bush, who argue that Iraq’s stockpiling of such nerve agents justifies a “regime change”. President Saddam Hussein used chemical weapons in the Iraq-Iran war in the 1980s and against his own Kurdish citizens.

Sarin, infamously used on the Tokyo subway by a terrorist group in 1995, causes a runny nose, watery eyes and breathing difficulty. It soon leads to vision problems, confusion, a coma, then death. VX causes vomiting and violent fits before death, all within about 15 minutes.

According to the documents, the project was ordered by Robert McNamara, the US Secretary of Defence, just after President Kennedy’s inauguration in 1961 and when Harold Macmillan was Prime Minister. The tests did not take place until 1967 and 1968, when Lyndon Johnson was US President and Harold Wilson was Prime Minister. The Porton Down tests were part of a British, US and Canadian programme. The US scrapped its biological weapons programme in the late 1960s.

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40   » 
Strona 19 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile