W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76747
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wytyczne? Smile easy, że jesteś nawiedzony i wszystko czego nie rozumiesz to dla ciebie kosmici, to wiem nie od dzisiaj, ale jeśli chcesz sobie jeszcze pokorzystać z tego forum to lepiej nie przeginaj pały - dobrze radze. po drodze wysadziłem już z tego pociągu kilku podpierdalaczy, wiec i ciebie się nie zawaham.

nie widziałem żadnych dowodów na istnienie chemtrailsów. nie widzę tez motywu ich rozpylania.
jeśli wiec ty widziałeś chemtrailsy i rozumiesz po co ufo rozpyla ci je nad głową to się ciesz. ewentualnie spróbuj mi przekazać swoje informacje to może i mnie przekonasz... ale informacje, nie wierzenia.



Bimi - jestem tu "nowy" wytłumacz mi proszę o jakich "podpierdalaczy" ci chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w skrócie: takich którzy sugerują że ja dla kogoś pracuję.
długo by opowiadać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest przecież wolne forum prawdy . Każdy może się wypowiedziec .
Tylko droga poszukiwań wydaje się jakoś kręta...
W kwestii chemtrails : nasuwa się pytanie "czy leci z nami pilot?"
Zdaje się , że tak naprawdę nie mamy tutaj wypowiedzi osoby , która posiada merytoryczną wiedzę na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pavulon napisał:
Ale to jest przecież wolne forum prawdy . Każdy może się wypowiedziec .
Tylko droga poszukiwań wydaje się jakoś kręta...

oczywiście że tak - zdziwiłbys sie ile osób wytrwale pisuje z limitem 1 post/dzień. ale nie sądzę aby easiemu się taki system spodobał - pewnie by odszedł Smile
droga poszukiwań jest bardzo prosta: wszyscy piszą posty, a ja ustalam limity w nadziei że z tego chaosu wyłoni mi się prawda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Teodoryk napisał:


Ma olbrzymie znaczenie, jeżeli dawniej nad twoją głową leciało 10 samolotów i jeden zostawił smugę rozmywającą się, to prawdopodobieństwo że zwróciłeś na to uwagę jest małe. Natomiast gdy nad twoją głową [przeleci 100 samolotów na dzień i 10 z nich zostawi smugę rozmywającą się to prawdopodobieństwo owo rośnie. Rozumiesz już ?



To akurat mogli Ci przypisać odwrotnie. Bo np. jak przejechał kiedyś jeden samochód przez wieś , to wszyscy się przyglądali. Jak teraz jest złomowisko i jeździ tego w pip to nikt nie zwraca uwagi.

Jedno co jest zastanawiające , to , że nikt nie zrobił takiego manewru.
Pobrać próbki paliwa , ukraść , kupić , nie wiem co jeszcze.Kilka , kilkadziesiąt , kilkaset.
Zbadać to gdzieś u znajomych , kumpli, rodziny w laboratoriach , nie wiem gdzie.
Szukać tego w paliwie , bo raczej "luzem" nie wywalają, z tego co widać na fotkach , filmikach.

Mam do lotniska około 200 km , to raczej się nie podejmę "zadania" . Ale wszyscy , którzy upierają się że na nas sypią jakieś gówno to mogą w ten sposób dojść w czym jest rzecz.
Ludzie nie są tacy ,żeby czegoś nie wiedzieli.Jeżeli nie robią tego w Polsce (zamieszczają na pokładzie samolotów "gówno do sypania" ) to gdzieś jednak muszą dotankowywać.

Też jestem ciekaw czy to "naturalne " smugi czy z domieszką trucizny.




Mam w domu czajnik , żelazko , kuchenkę mikrofalową itd. Jak wg. ciebie mam sobie wyrobic własny pogląd na temat chemtrails metodami domowymi skoro nawet nie posiadam głębszej wiedzy na temat chemi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pavulon napisał:
Ale to jest przecież wolne forum prawdy . Każdy może się wypowiedziec .
Tylko droga poszukiwań wydaje się jakoś kręta...

oczywiście że tak - zdziwiłbys sie ile osób wytrwale pisuje z limitem 1 post/dzień. ale nie sądzę aby easiemu się taki system spodobał - pewnie by odszedł Smile
droga poszukiwań jest bardzo prosta: wszyscy piszą posty, a ja ustalam limity w nadziei że z tego chaosu wyłoni mi się prawda Smile


Bimi - proponuję założyc nowy temat pod tytułem - czym tak na prawdę jest prawda ?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam w domu czajnik , żelazko , kuchenkę mikrofalową itd. Jak wg. ciebie mam sobie wyrobic własny pogląd na temat chemtrails metodami domowymi skoro nawet nie posiadam głębszej wiedzy na temat chemi?

A jak wyrobiłeś sobie pogląd na temat szkoły, dziewczyn (może chłopców),samochodów, sportu(czynnego , nie w TV )...?
Właśnie ciągle walka o prawdę toczy nie od tej strony co potrzeba.
Znam chemików teoretyków, z wykształcenia, co uczą dzieci w szkole.Dupy nie chemicy. Potrzeba amatora , zapaleńca, maniaka chemicznego żeby wiedział co jest co. A tak głębiej się zastanawiając. Równie dobrze mogą jeździć , latać, pływać pojazdy do trucia społeczeństwa, wszędzie.
Sami, używając samochodów siebie trujemy i jakoś nikt nie walczy z rządowymi kolumbrynami co mają silniki o pojemności X 3 przeciętnego Kowalskiego.Trucizny są wszędzie.Gdyby tryb życia przeciętnego człowieka cofnąć o 200 lat , dając mu zarazem świadomość, technikę człowieka z przyszłości oddalonej o 200 lat,to wtedy dziś nie gadalibyśmy o pierdołach.Zaznaczam , że chyba Laughing bo patrząc na młodzież to nadzieja słaba , ale na każde pokolenia tak mówiono.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wyrobiłeś sobie pogląd na temat szkoły, dziewczyn (może chłopców),samochodów, sportu(czynnego , nie w TV )...?
Właśnie ciągle walka o prawdę toczy nie od tej strony co potrzeba.
Znam chemików teoretyków, z wykształcenia, co uczą dzieci w szkole.Dupy nie chemicy. Potrzeba amatora , zapaleńca, maniaka chemicznego żeby wiedział co jest co. A tak głębiej się zastanawiając. Równie dobrze mogą jeździć , latać, pływać pojazdy do trucia społeczeństwa, wszędzie.
Sami, używając samochodów siebie trujemy i jakoś nikt nie walczy z rządowymi kolumbrynami co mają silniki o pojemności X 3 przeciętnego Kowalskiego.Trucizny są wszędzie.Gdyby tryb życia przeciętnego człowieka cofnąć o 200 lat , dając mu zarazem świadomość, technikę człowieka z przyszłości oddalonej o 200 lat,to wtedy dziś nie gadalibyśmy o pierdołach.Zaznaczam , że chyba Laughing bo patrząc na młodzież to nadzieja słaba , ale na każde pokolenia tak mówiono.[/quote]


Prawdę postrzegam raczej jako doznanie empiryczne . Oglądając dzisiejszą TV właśnie na tym bym bazował .
Mam zastrzeżenia jednak co do wypowiadania się w temacie, o którym tak naprawdę mało wiemy , jednak moje obserwacje i innych osób m.in. z tego forum zmuszają do myślenia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pavulon napisał:


Prawdę postrzegam raczej jako doznanie empiryczne . Oglądając dzisiejszą TV właśnie na tym bym bazował .
Mam zastrzeżenia jednak co do wypowiadania się w temacie, o którym tak naprawdę mało wiemy , jednak moje obserwacje i innych osób m.in. z tego forum zmuszają do myślenia .

Wszystko zmusza do myślenia.Lecz im więcej myślisz,tym mniej robisz. Spisuj myśli i przekładaj na czyny lub najnormalniej rób co chcesz. Samo myślenie o tym co chcesz to za mało. Dlatego jest forum Wink
A to co robimy teraz to offtop Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:15, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silnik odrzutowy w samolocie to nie parowóz. Dodanie chemikaliów do paliwa zniszczyłoby taki silnik. Chyba że to miałyby być jakieś śladowe ilości substancji, ale rozpylać śladowe ilości substancji? - przecież to by nie miało sensu. Nie wydaje mi się również, aby ktoś ryzykował uszkodzenie silnika samolotu dolewając do paliwa jakiegoś syfu - samoloty to nie jest tania zabawka. Poza tym te hipotetyczne chemikalia rozprowadzone zostałyby po całym układzie paliwowym i napędowym samolotu, łącznie z turbinami odrzutowymi i ich wylotami. Samolot po locie na takim paliwie byłby cały zapaskudzony, wszystkie układy wewnętrzne związane z napędem i silnikami. Gdyby na dodatek te chemikalia miały być trujące to samolot do niczego innego by się nie nadawał, a ludzie go obsługujący (po przylocie i lądowaniu) - musieliby go obsługiwać w jakichś skafandrach ochronnych. Wyobraża sobie ktoś z was naprawę samolotu w takim skafandrze?
Niemożliwe.
Ta teoria to kompletna bzdura.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@davidoski - a kto powiedział, że substancje chemiczne muszą być dodawane do paliwa? A słyszałeś o inżektorach i samym zjawisku inżekcji? Żeby dać prosty przykład - rozpylacze kosmetyczne, ogrodnicze lub malarskie.

Zasada jest prosta: w cieczy, która ma być rozpylana, znajduje się zanurzona rurka, połączona pod kątem prostym z inną rurką, przez którą następuje szybki przepływ powietrza lub innego medium (np. pary - jak w parowozach), co w następstwie powoduje powstanie podciśnienia w rurce zanurzonej do cieczy i tym samym jej wysysanie, z jednoczesnym mieszaniem z medium, którego przepływ wywołuje podciśnienie.

W odniesieniu do chemtrails, rozwiązanie co do zasady polegałoby na podłączeniu rurki od zbiornika z chemikaliami do dyszy wylotowej spalin i bez żadnych dodatkowych wynalazków mamy jednoczesne wyrzucanie chemikaliów z ich mieszaniem ze spalinami, a silnik pozostaje czysty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uff ciesze sie ze sa na tym forum ludzie dociekliwi i trzezwo myslacy. dla mnie w calej tej sprawie najbardziej nieprawdopodobne wydawalo sie zeby politycy sypali sobie sami cos na leb. to raz. a dwa ze nikt do tej pory nie puscil pary z geby. nie no sory ale polacy ktorzy braliby w tym udzial na pewno by sypneli. polak ma to do siebie ze ma w dupie wladze i zwierzchnikow. to nie niemcy czy amerykanie - narody podpierdalaczy i pojebanych informatorow, ktorzy patrza na wladze jakby byla dana od boga. przez zabory i roznego rodzaju okupacje polak ma we krwi nienawisc do rzadu, a kombinatorstwo to sport narodowy. u nas nwo nie przejdzie Twisted Evil nie, no wyobrazacie sobie ile osob musialoby brac udzial w tych rozpylaniach? i wszyscy milcza? prosze was, przeciez to idiotyczne.

Easy - pokaz mi zdjecie takiej instalacji na samolocie, a najlepiej na takim ktory lata nad polska. to sa tylko domniemania i proby uwiarygodniania na sile teorii ktora sama w sobie jest absurdalna. przeciez nie macie nic - sa tylko smugi na niebie, ktorych powstawanie wyjasnil Teodoryk. powtarzam - nie uwierze ze politycy rozpylaja cos sami na siebie. no nie ma takich ideowcow.

dla mnie chemtrails to kolejna "miejska legenda". najbardziej mnie wkurza ze zajmujac sie takimi pierdolami i krzyczac ciagle "wilk, wilk!" usypiamy tylko ludzi ktorzy potencjalnie mogliby otworzyc oczy na to ze rzady i wladza to nasz jedyny prawdziwy wrog. ktos kto przez chwile zauwazy ze cos z tym swiatem nie gra naczyta sie takich glupot a potem uswiadamia sobie w koncu ze wiekszosc "teorii spiskowych" to naprawde pierdoly i przekresla je wszystkie, wlacznie z tymi prawdziwymi. i idzie spac dalej. moim zdaniem to wladza sama rozkreca taka paranoje przez takich pojebow jak np alex jones. najlepiej cos zdyskredytowac rozkrecajac to do absurdu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że media kłamią, więc to co zobaczycie poniżej nie będzie dla niektórych żadnym dowodem ...


Al Kohol napisał:
przeciez nie macie nic - sa tylko smugi na niebie, ktorych powstawanie wyjasnil Teodoryk.

po obejrzeniu tego materiału przed sceptykami jest nowe wyzwanie! Jak zwykłe smugi kondensacyjne dają taki obraz na zdjęciach radarowych ...? Jak już uda się wytłumaczyć to zjawisko, trzeba koniecznie napisać do RTL-u aby przestali siać panikę i straszyć ludzi jakimiś chemitreilami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdebunkowane zdjęcia samolotów
http://contrailscience.com/category/chemtrails/
dla mnie w większości przekonujące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe
Cytat:
po obejrzeniu tego materiału przed sceptykami jest nowe wyzwanie! Jak zwykłe smugi kondensacyjne dają taki obraz na zdjęciach radarowych ...? Jak już uda się wytłumaczyć to zjawisko, trzeba koniecznie napisać do RTL-u aby przestali siać panikę i straszyć ludzi jakimiś chemitreilami.


Och tak "chemtrails"... już nawet o tym w TV gadają, a o 9/11 cisza ... Przecież ewidentnie widać iż ktoś sobie robi jaja z paranoi ludzkiej. Poza tym 99,9% filmów o chemtrails pokazuje samoloty pasażerskie nie wojskowe, polecam obejrzeć na YT Laughing


Pavulon:
Cytat:
Mam w domu czajnik , żelazko , kuchenkę mikrofalową itd. Jak wg. ciebie mam sobie wyrobic własny pogląd na temat chemtrails metodami domowymi skoro nawet nie posiadam głębszej wiedzy na temat chemi?


Polecam fora lotnicze, oraz kontakt z meteorologami Wink. Stacje meteorologiczne sa chyba w nie jedym mieście w Polsce, pójść porozmawiać, popytać, przedstawić wątpliwości.


davidoski:
Cytat:
Silnik odrzutowy w samolocie to nie parowóz. Dodanie chemikaliów do paliwa zniszczyłoby taki silnik. Chyba że to miałyby być jakieś śladowe ilości substancji, ale rozpylać śladowe ilości substancji? - przecież to by nie miało sensu. Nie wydaje mi się również, aby ktoś ryzykował uszkodzenie silnika samolotu dolewając do paliwa jakiegoś syfu - samoloty to nie jest tania zabawka. Poza tym te hipotetyczne chemikalia rozprowadzone zostałyby po całym układzie paliwowym i napędowym samolotu, łącznie z turbinami odrzutowymi i ich wylotami. Samolot po locie na takim paliwie byłby cały zapaskudzony, wszystkie układy wewnętrzne związane z napędem i silnikami. Gdyby na dodatek te chemikalia miały być trujące to samolot do niczego innego by się nie nadawał, a ludzie go obsługujący (po przylocie i lądowaniu) - musieliby go obsługiwać w jakichś skafandrach ochronnych. Wyobraża sobie ktoś z was naprawę samolotu w takim skafandrze?
Niemożliwe.
Ta teoria to kompletna bzdura.



Applause bardzo dobra wypowiedź

Al Kohol
Cytat:
dla mnie chemtrails to kolejna "miejska legenda". najbardziej mnie wkurza ze zajmujac sie takimi pierdolami i krzyczac ciagle "wilk, wilk!" usypiamy tylko ludzi ktorzy potencjalnie mogliby otworzyc oczy na to ze rzady i wladza to nasz jedyny prawdziwy wrog. ktos kto przez chwile zauwazy ze cos z tym swiatem nie gra naczyta sie takich glupot a potem uswiadamia sobie w koncu ze wiekszosc "teorii spiskowych" to naprawde pierdoly i przekresla je wszystkie, wlacznie z tymi prawdziwymi. i idzie spac dalej. moim zdaniem to wladza sama rozkreca taka paranoje przez takich pojebow jak np alex jones. najlepiej cos zdyskredytowac rozkrecajac to do absurdu.



Mam podobne zdanie, ta teoria jest na rękę mediom, oraz rządowi... skutecznie ośmiesza poszukiwaczy Prawdy.


Dokąłdnie kenboi
http://contrailscience.com/category/chemtrails/

i wszystko jasne, strony i filmy o Chemtrails pokazują tylko wierzchołek góry lodowej, np. pokazują instalację w samolocie, a później okazuje się że na drugim zdjęciu nie ujętym przez fanów "chemtrails" jest pokazane do czego [youtube]naprawdę służy owa instalacja.



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejnym zagadnieniem, są koszty rzekomego globalnego oprysku, którego doraźnych efektów jak na razie nie widać... a przypominam że rzekoma akcja trwa już 15 lat ! Moim zdaniem jeżeli będą chcieli otruć świat, to zrobią to szybko rozpryskując na jednym obszarze wirusa, który już sam się rozniesie... nie wierze w 15 letni globalny kosztowny projekt który nic nie daje i nie pomaga NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli te opryski są zwykłymi markerami pogodowymi dla radarów? Przecież tam gdzie nie ma chmur, satelity meteorologiczne obserwujące ruch mas powietrza właśnie na podstawie ich przemieszczania, nie dostaną żadnych informacji.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juergen




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem że zartujecie

Przypadkiem trafiłem na ten wątek - zaciekawił mnie- pomyślałem - całkiem dowcipni ludzie.
Ale po przeczytaniu kilko stron wydaje mi się że nie żartujecie.
Ludzie ja rozumiem że religia przeżywa kryzys i w coś trzeba wierzyć ale żeby w takie rzeczy?.
Na początek pomińmy istnienie chemtrails - zróbmy taki eksperyment myślowy.
Wyobraźmy sobie forum wiewiórek na jakimś pagórku. Jedna z nich zauważa że takie duże obiekty przemieszczając się po śniegu zostawiają podwójne ślady. Mało tego slady te się często krzyżują. W dodatku często się zdarza że te obiekty lecą w jednym kierunku a potem po kilku godzinach wracają! (cytat z forum). Inną ważną cechą tych śladów jest to że nie wiadomo jak długo się utrzymują - raz znikają po kilku godzinach a raz trwają dniami. Najgorsze jest to że te ślady sa różne raz są takie cienkie a czasem takie duże z wyraźnymi plamkami.
Oczywiście pojawia się jedna "sprytna" wiewiórka która uważa że z tych linii ktoś chce zrobić sieć aby wyłapać wszystkie wiewiórki, albo że chce wskazać gdzie mają lądować wiewiórczy najeźdźcy.
Brzmi znajomo?
Ludzie zastanówcie się - jak oglądacie juz to niebo to zwróćcie uwagę na to że chmury też jednego dnia powstają, innego nie, że kryształki lodu we własciwych miejscach atmosfery mogą się stać zarodkami krystalizacji (rośnięcie smug). Krzyżowania smug naprawdę nie trzeba chyba komentować (proponuje wziąć jakiś rozkład lotów samolotów z dowolnego lotniska). kolory - są identyczne jak chmur.
Po prostu są to spaliny (głównie para wodna) które w pewnych warunkach powodują powstawanie chmur (krystalizacja) i tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juergen fajnie jest być tak pewnym. To musi być super uczucie. Zresztą otaczają mnie głównie takie osoby. Niemal wszystkie są pewne tego że 9/11 to robota islamskich terrorystów, Saddam zagrażał światu, Amerykanie lądowali na księżycu ...
Oni "łykają" wszystko. Jestem jednak zawiedziony, że osoby, które widzą zakłamywanie pewnych wydarzeń, jednocześnie nie dopuszczają możliwości, że może być podobnie z innymi. Nie - ślepo wierzyć, tylko dopuszczać możliwość - czyli skoro nie wiem jak jest to może być tak, lub tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mizaj napisał:
Jestem zawiedziony, że osoby, które widzą zakłamywanie pewnych wydarzeń, jednocześnie nie dopuszczają możliwości, że może być podobnie z innymi.

Tak, może być podobnie z innymi.
Ale nie z tymi Smile Choćby dlatego, ze chemtrailsy to nie jest żadne "wydarzenie", tylko zwykłe smugi na niebie do których ludzie dorabiają sobie z nudów filozofię. Smugi nie służą (w każdym razie nikt nie wysunął takiej teorii) zarabianiu forsy ani żadnej propagandzie, jak 9.11, obalenie saddama czy misje apollo.
Natomiast motywu p.t. "trują nas" zwyczajnie nie kupuję bo jest głupi, absurdalny - jakby nie dało się ludzi otruć bez użycia odrzutowca..

Chemtrailsy (oraz inne ufa) interesują mnie tak długo jak długo ktoś zechce wyjaśnić czym mogłyby one być i udokumentować swoją tezę przynajmniej tak dobrze jak dobrze udokumentowany jest apollo hoax.
Tymczasem 99% waszej dokumentacji stanowią teksty w tym stylu: otaczają mnie głównie takie osoby. Niemal wszystkie są pewne tego że 9/11 to robota islamskich terrorystów, przypominają mi się komentarze ludzi podczas uświadamiania ludzi nt. 9/11, bla bla bla 9/11 bla bla bla

Otóż ja wiem, że 9/11 to był inside job. Więc daruj sobie takie nędzne chwyty pod moim adresem.
Jeśli chcesz abym wziął cię na poważnie dostarcz mi dowodów. Widziałem te wasze smugi wielokrotnie na własne oczy i dla mnie są to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, głównie pasażerskie - udowodnijcie że jest inaczej zamiast walić takie teksty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juergen napisał:

Wyobraźmy sobie forum wiewiórek na jakimś pagórku.


Wiewiórka, to nie jest forum dla was wiewiórek, lecz dla ludzi, ludzi wiedzących dokładnie, ze 1+1 to nie jest 3!

Jak widzie jest to Twój pierwszy post, i przedstawiłeś się tym postem na całego.

Gratuluje Wiewiórko!

Aha i jeszcze jedno, Juergen - to Twoja ksywka czy imię? Jeżeli imię, to słyszałem ze wiewiórki o imieniu Jürgen szwargoczą często po niemiecku dlatego przedstawiam Tobie takie informacje:

Chemtrails HAARP Tschernobyl - AZK Chur 2008 - v. W. Altnickel 1/3
http://video.google.com/videoplay?docid=-7940162759883861307

Chemtrails HAARP Tschernobyl - AZK Chur 2008 - v. W. Altnickel 2/3
http://video.google.com/videoplay?docid=-1026749087308753428


Wazna strona:

Scott Stevens -
weatherwars.info

HARRP i Chemtrails

Tutaj niemiecka strona o chemtrails - duzo informacji takze po angielsku.
np. tutaj, na dole po angielsku.
http://www.chemtrail.de/html/haarp.html


Die schweizer Chemtrails-Website von Gabriel Stetter
http://www.chemtrails.ch/

Chemtrails
- spraying in our sky
http://www.holmestead.ca/index-ct.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radar Warszawa - Live: http://radarwaw.luftbrandzlung.org/
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej nikt nie odpowiedział mi na podstawowe pytania, a już zrodziło się następne:

Czy koszty owego projektu są proporcjonalne do efektów? Czy taki globalny projekt miałby sens przez tyle lat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mizaj napisał:
Jestem zawiedziony, że osoby, które widzą zakłamywanie pewnych wydarzeń, jednocześnie nie dopuszczają możliwości, że może być podobnie z innymi.

Tak, może być podobnie z innymi.
Ale nie z tymi Smile Choćby dlatego, ze chemtrailsy to nie jest żadne "wydarzenie", tylko zwykłe smugi na niebie do których ludzie dorabiają sobie z nudów filozofię. Smugi nie służą (w każdym razie nikt nie wysunął takiej teorii) zarabianiu forsy ani żadnej propagandzie, jak 9.11, obalenie saddama czy misje apollo.
Natomiast motywu p.t. "trują nas" zwyczajnie nie kupuję bo jest głupi, absurdalny - jakby nie dało się ludzi otruć bez użycia odrzutowca..

Chemtrailsy (oraz inne ufa) interesują mnie tak długo jak długo ktoś zechce wyjaśnić czym mogłyby one być i udokumentować swoją tezę przynajmniej tak dobrze jak dobrze udokumentowany jest apollo hoax.
Tymczasem 99% waszej dokumentacji stanowią teksty w tym stylu: otaczają mnie głównie takie osoby. Niemal wszystkie są pewne tego że 9/11 to robota islamskich terrorystów, przypominają mi się komentarze ludzi podczas uświadamiania ludzi nt. 9/11, bla bla bla 9/11 bla bla bla

Otóż ja wiem, że 9/11 to był inside job. Więc daruj sobie takie nędzne chwyty pod moim adresem.
Jeśli chcesz abym wziął cię na poważnie dostarcz mi dowodów. Widziałem te wasze smugi wielokrotnie na własne oczy i dla mnie są to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, głównie pasażerskie - udowodnijcie że jest inaczej zamiast walić takie teksty.


Hehe dokładnie to samo mówią moi znajomi z lądowaniem na księżycu. "Udowodnij nam". Pokazuję dowody (nie swoje bo nie mam takich możliwości, zresztą tak jak i z chemtrails), a oni, że to nie są dowody. Te same przymiotniki: "głupie, absurdalne". Tu nie chodzi już o dowody Bimi, tylko o blokady, których nie przekroczę. Ten sam sposób czepienia się jednego możliwego wytłumaczenia. Ty piszesz o podtruwaniu, co akurat może być najmniej prawdopodobne i jest tylko jedną z wysnutych możliwości. Argumenty o ilości dokumentacji. Jest pełno syfu i wszelkiej maści dywagacji przy każdej kwestionowanej sprawie, jakby choćby 9/11. Dlatego ja już nie uświadamiam, nie pieklę się, że tyle ludzi dookoła mnie nie wie nic o 9/11, chcę tylko otwartości umysłów, bo i tak nikt nie jest w stanie poznać wszelkich manipulacji. Ty wiesz, że 9/11 to inside job. Wiesz? Hehe. Tak samo jak ja wiem, że amerykanie nie lądowali na księżycu. Pewne rzeczy się po prostu wie, chociaż nie byłem w samolocie który uderzał w WTC (lub nie uderzał), nie byłem na księżycu. Bla bla bla. I tak cię nie przegadam. Ale musiałem to napisać dla potomnych Smile

Ps. Nie żebym ci wypominał, chociaż jednak właśnie to robię Smile ale na początku tego wątku miałeś odmienne zdanie. A więc jednak nie wszystko jest tak pewne i oczywiste, a tym bardziej stałe w czasie.

Edit. I to twoje zdanie z początku wątku właśnie podzielam. Nie znam do końca prawdy, tak jak z księżycem, WTC, etcetera, ale zbyt wiele rzeczy przemawia za tym, że nie jest ona taka jak nam się mówi. Na szczęście "teorie spiskowe' to tylko niewielki zakres mojej ciekawości, dużo bardziej wolę zajmować się czymś co mogę zmienić, na co mam 100% wpływu, a więc samym sobą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Dalej nikt nie odpowiedział mi na podstawowe pytania, a już zrodziło się następne:

Czy koszty owego projektu są proporcjonalne do efektów? Czy taki globalny projekt miałby sens przez tyle lat ?


Ja bym od razu wkleił to samo pytanie do wszystkich wątków opisujących działania NWO (jeśli istnieje). Jak choćby 9/11, wojna w Iraku, Afganistanie itd.

Edit. Może jakiś "en-wu-owiec" tu się loguje to nam to pięknie wyjaśni. Chyba, że oczekujesz że ktoś z nas wie coś na ten temat i poprze przy okazji swoją odpowiedź jakimiś opisami wydatków z jawnych i mniej jawnych budżetów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po prostu są to spaliny (głównie para wodna) które w pewnych warunkach powodują powstawanie chmur (krystalizacja) i tyle


@juergen:

Bardzo ci dziekuje za wyjasnienie sprawy i uswiadomienie mi czym tak na prawde sa smugi CHEMICZNE. Glosowalem na ciebie, bo w koncu dzieki twojej argumentacji to zrozumialem. Kolejna "teoria" spiskowa rozwiazana.....

Cytat:
Polecam fora lotnicze, oraz kontakt z meteorologami


@Teodoryk:

Jeden z badaczy tego zjawiska Scott Stevens jest meteorologiem.

http://scottstevens.mevio.com/
http://weatherwarsinfo.blogspot.com/
http://www.flickr.com/photos/weatherwars/

Nie mam czasu aby z toba prowadzic dyskusje Teodoryk i wypowoadac sie konkretnie w dluzszych postach (a po drugie jak napisalem kazdy ma swoja bajke i nikt nikogo do niczego nie przekona), ale proponuje mniej wierzyc innym np. Contrails Science, czy jakims tam lotnikom i SAMEMU przeprowadzac obserwacje i NIE na podstawie paru dni lecz wielu miesiecy badz (jesli to nie wystarcza), nawet lat. Chocbym ci tu podawal tysiac dowodow na chemtrails i tak by to nic nie zmienilo. Dlatego jesli sa ludzie, ktorzy staraja sie dowiedziec co i kto stoi za smugami CHEMICZNYMI, przynajmnije przestan wprowadzac innych w blad swoimi "dowodami".

Twoje posty udowadniaj tylko jedno, brak powaznego podejscia do sprawy. Zachowujesz sie jak np. Adun w tematach o 911.

Open your mind bracie !
_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 38, 39, 40   » 
Strona 11 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile