W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76619
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kiedy miałeś dzieciństwo ? W latach 80tych zapewne, więc prosta sprawa ruch lotniczy nad Polską był znacznie mniejszy. Sam pamiętam, że dawniej jak samolot odrzutowy leciał to było święto. Samoloty w tamtych czasach latały raczej wysoko, w partiach gdzie powietrze jest chłodniejsze, ale także mniej nasycone wilgocią.


Czy mniejszy czy wiekszy ruch, co to ma za znaczenie dla powstania i ksztaltu smug ? Jasne, ze ruch byl mniejszy, ale obowiazywaly takie same prawa fizyki - czy 100 czy 10 samolotow. A takich smug jak teraz, to sobie nie przypominam, ani jednej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilgotno%C5%9B%C4%87_powietrza
Cytat:
Im wyższa temperatura powietrza, tym więcej pary wodnej może się w nim znajdować.

Czyli im nizsza temperatura, tym mniej pary wodnej moze sie w nim znajdowac, czyli tym bardziej intensywnie para wodna powinna sie skraplac. Wiec jesli dwa samoloty lataja na roznych wysokosciach, to wyzsze smugi beda wieksze, dluzsze. Moze o czyms nie wiem, ze ma byc odwrotnie.

http://youtube.com/watch?v=sEZcBeE33wc
Co to wnosi ? To jest wizualizacja czegos innego, i obrazuje tylko intensywnosc ruchu na niebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj jest kolekcja ponad 3000 zdjęć pznaczonych jako 'chemtrails'
http://www.flickr.com/groups/98475613@N00/pool/
osobiście nie znalazłem tam nic co by mnie konkretnie zainteresowało, np 2 smugi z 4 sinlikowego samolotu. może ktoś cierpliwy tam coś znajdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc właśnie - o czym my tu mówimy.
wszystkie te smugi można wyjaśnić albo samolotami albo jakimś (czasem niezwykłym) zjawiskiem meteorologicznym. kiedys nie bylo aparatow cyfrowych w kazdym domu wiec wiele zjawisk nie zostalo zarejestrowanych. to nie musi znaczyć że dopiero teraz się one pojawiły na niebie.
a zeznania świadków, że niby śmierdzi i w ogóle truje, to ja wkładam do tej samej kategorii co tego pana który opowiadał ostatnio jak to go kosmici na drodze dorwali. Tzn. nie przekonują mnie tego typu re(we)lacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ktoś mi podpowie co to jest? Na zdjęciu kawałek przerywanej lini ciągniącej się tak na oko przez 30km. Zdjęcie zrobione we wtorek.


A) Pilot oszczędza paliwo i puszcza gaz.
B) Pilot gwałtownie zmienia wysokość przez co smugi pojawiają się w odpowiednich warunkach klimatycznych.
C) Awaria silnika i awaryjne lądowanie w Krakowie.
D) Padające promienie Słońca zmieniają dziwacznie klimat w atmosferze.

Z moich niedługich obserwacji wynika, że w niedziele i święta Bóg ociepla atmosferę nie tylko w domach. W ciągu ok.3 miesięcy tylko poprzednia niedziela, a dokładniej poźniejszy jej wieczór powodowały dłuższe utrzymywanie się smug.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk:

Czy twoje przekonanie o tym iz smugi CHEMICZNE sa zjawiskiem jak najbardziej naturalnym wynikaja z opini innych czy tez wlasnego doswiadczenia ? Ile czasu poswieciles, aby sie temu przyjrzec?
_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to opowiedz nam LCH czego nie wiemy, a co by nas przekonało?

a może raczej chodzi tylko o to żeby odpowiednio długo doszukiwać się smug chemicznych na niebie i zdjęciach by w koncu zacząć je dostrzegać. kształt chmur i nieba ciągle się zmienia. jeśli szukacie tam kształtów, znajdziecie kształty. to tylko kwestia czasu.
generalnie jednak, jak napisali koledzy, pomysl rozpylania, zgaduję że przez rząd (bo może przez kosmitów?), jakiś chemikaliów, rzekomo trujących ale w sumie nikt nie wie po co.. taki motyw w ogole do mnie nie przemawia - nie kupuje go.

rzekomo amerykański system haarp zbudowany na podstawie projektów tesli może działac jak radar bardzo dalekiego zasięgu - nawet na przeciwnej stronie ziemi. no i ze niby gdy on działa to mogą sie pojawiać takie linie. ale to w sumie jest tak samo potwierdzone jak i ten smród chemtrailsów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loko napisał:
To może ktoś mi podpowie co to jest? Na zdjęciu kawałek przerywanej lini ciągniącej się tak na oko przez 30km. Zdjęcie zrobione we wtorek.


Widać przecież, że to jest zanikająca smuga. Zwyczajnie w jednym miejscu zanika szybciej niż w innym. Wydaje ci się, że warunki i nasycenie parą wodną w każdym punkcie nieba są takie same? Bynajmniej. Równie dobrze mógłbyś pytać dlaczego chmury mają nieregularne kształty. Może powinny być idealnie okrągłe?
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jak juz napisalem kiedys wyzej, NIKOGO i do NICZEGO nie bede i nie mam ochoty przekonywac lub namawiac. Jest to kazdego indywidualna sprawa w co wierzy i w jakich halucynacjach zyje. Sa ludzie z pewnymi przekonaniami na dany temat swięcie pewni ze sluszne, nawet jesli ich wlasne doswiadczenia pokazuja, iz jest dokladnie odwrotnie. Coz kazdy ma swoja bajke...

Napisalem rowniez, ze nie wiem kto i w jakim celu konkretnie to robi.

Jedyne co wiem (z wlasnego doswiadczenia), to iz zjawisko powszechnie okreslane jako Chemtrails NIE jest naturalne i cos JEST na rzeczy. Nie prowadze zadnych badan laboratoryjnych wiec nie jestem w stanie zbadac ich skladu chemicznego. Jedynie mozna badz nie wierzyc innym ktorzy takie badania wykonuja, jak i zarowno mozna wierzyc badz nie osoba, ktorzy twierdza iz pewne wystepujace u nich dolegliwosci maja zwiazek z chemtrails.

Nie mam pojecia czy sa jakas forma tarczy, oslona, manipulacja klimatu, kontrolowaniem/zatruwaniem populacji, czy czymkolwiek innym badz moze ma to jakis zwiazek z technologia HAARP. Przyszlosc pokaze czym sa naprawde i jaki jest ich cel.

Jeszcze raz podkresle iz smugi chemiczne to NIE smugi kondensacyjne jak sie powszechnie probuje przekonac ludzi (miedzy innymi na takich stronach jak contailscience.com).

Tym co wola nabyc swoje przekonanie co do tego zjawiska od innych osob, ze stron internetowych proponuje do konca tego roku (glownie przez okres letni), jak najczesciej spogladac w niebo i samemu je sobie wksztaltowac plus porownac to z informacjami z internetu.

Ja nie wyciagam swoich wnioskow na podstawie zdjec umieszczanych w internecie, lecz na podstawie tego co sie dzieje i obserwuje nad moja glowa.

Nie wiem wszystkiego. Sam poszukuje, dowiaduje sie, obserwuje, wyciagam wnioski.
_________________
Infinite Love Is the Only Truth, Everything Else Is Illusion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
Loko napisał:
To może ktoś mi podpowie co to jest? Na zdjęciu kawałek przerywanej lini ciągniącej się tak na oko przez 30km. Zdjęcie zrobione we wtorek.


Widać przecież, że to jest zanikająca smuga. Zwyczajnie w jednym miejscu zanika szybciej niż w innym. Wydaje ci się, że warunki i nasycenie parą wodną w każdym punkcie nieba są takie same? Bynajmniej. Równie dobrze mógłbyś pytać dlaczego chmury mają nieregularne kształty. Może powinny być idealnie okrągłe?


Prawodłowa odpowiedź to raczej w jednym znika po 30 sekundach w innych miejscach znika po ok. 5 godzinach. Raczej nie można mówić o zniknięciu ale po prostu o rozpłynięciu.

Dopóki ktoś się nie wbije na konferencję ministra Klicha i nie spróbuje poruszyć tego tematu to nie dowiemy się co tak naprawdę się dzieje. Jeden próbował, ale został uziemiony. Laughing

Dziś Niedziela naturalnie mniej lotów, ale jak na razie widać tylko pozostałości wczorajszych smug.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego elity miały by rozpylać chemitrails skoro to też spada na nich i im też szkodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
Dlaczego elity miały by rozpylać chemitrails skoro to też spada na nich i im też szkodzi?


Pokrótce. Zadając to pytanie sugerujesz, że:
- rozpylana jest trucizna, wirusy itp.
- Załóżmy, że jest właśnie to rozpylane. Sugerujesz więc, że skład chemirails jest zawsze i wszędzie stały,
- że tzw. elita (nie wiem jak szeroko ją rozumiesz), wie że się coś rozpyla, a co więcej znają nawet skład tych specyfików,
- Załóżmy, że jest to jednak trucizna i wirusy, że rozpyla się to w każdym locie i że tzw. elity wszystko to wiedzą, to i tak sugerujesz, że nie są na to w jakiś sposób przygotowani, aby im to nie szkodziło.

To samo dotyczy pilotów i innych osób ewentualnie uczestniczących w obsłudze całej tej operacji.

Podsumowując. Nie wiadomo jak jest na prawdę. Może latają w różnych celach, a my szukamy tylko jednego rozwiązania. Być może tzw. elity coś wiedzą, ale myślą, że to coś dobrego (np. bajer z globalnym ociepleniem), a może nie wiedzą nic, a może wiedzą wszystko, i są bardzo dobrze na to przygotowani, albo myślą że są dobrze przygotowani.

Za dużo niewiadomych, żeby zadawać tendencyjne pytania.

Bardzo dobrze podsumował to wszystko dwa posty powyżej @LCH. Właśnie to samo mam do powiedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
Chemtrails nad Warszawą 20.04.2009


Moja uwaga do tegoż filmu:
Padło tu takie zdanie: "(...) wiadomo że są rozpylane nad najbardziej zaludnionymi obszarami planety (zazwyczaj nad największymi miastami)."
Otóż Chemitrails regularnie widoczne są nad całą Polską, nawet na największych zadupiach. To jest zjawisko obejmujące obszary większe niż państwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kolejna fota...juz sam nie wiem co to moze byc. Poprzednie pokazywaly zwykle smugi po samolotach znikajace po ok minucie...ponizsze zniknely po przeszlo godzinie (no ale moze to zwykle zjawisko...?) Nie mniej jednak zamieszczam fote.


_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Shocked Shocked Shocked
"Toxic Skies" Bardzo dziwny film fabularny o Chemtrailsach zabijających ludzi Shocked Shocked Shocked




Do tego program z włoskiej TV o chemtrailsach (coś jak nasza Strefa 11)
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseac.....d=30875202
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak średnio to widziałem jakieś 30 samolotów na różnych wysokościach i większa połowa zostawiała smugi które po kilkunastu sekundach znikały, jeden samolot strasznie tym sypał ale znikało po jakiejś minucie. Niebo czyste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrącę swoje pięć groszy do tego tematu.
Blokowanie huraganów i tornad zanim zetkną się z lądem przez ich sterowanie, może być jednym z rozwiązań na zapobieganie działaniu jednych z najbardziej niszczycielskich sił przyrody. Eksperci pracują obecnie nad różnymi możliwościami poskramiania olbrzymów, jednakże do osiągnięcia zamierzonego celu pozostało jeszcze trochę czasu. Huragany wzmacniane są przez ciepłe wody, nad którymi się przemieszczają. Obecnie koncentruje się na tym właśnie zjawisku większość strategii przeciwdziałania huraganom - ograniczyć przypływ energii. W kwietniu tego roku, Moshe Alamaro z Massachusetts Institute of Technology w Stanach Zjednoczonych, opracował technologię której istotą jest wywoływanie w atmosferze mini-cyklonów przy użyciu specjalnych silników samolotowych. Ideą jest rozładowanie energetyczne huraganu, zanim ten zacznie przybierać na sile. Krytycy twierdzą jednak, że silniki samolotowe nie są zdolne do wywołania w atmosferze nawet malutkiej burzy (pochodnej od działania cyklonu). Inne rozwiązanie to pokrycie rozwijającego się nad oceanem huraganu cienką warstwą oleju rybnego, który ogranicza przepływ energetyczny w atmosferze. Eksperyment z 2002 roku prowadzony przez Kerry Emanuela, eksperta od huraganów z MIT, dowiódł jednak, że wiatry wznoszące mogą stosunkowo łatwo przerwać utworzoną warstwę, co łączy się z niepowodzeniem działania. Inny pomysł to zastosowanie sadzy, która może zapobiec gromadzeniu się wilgoci. W 1973 roku, William Gray - ekspert od huraganów z Colorado State University w Fort Collins zasugerował, że dodatkowa energia zaabsorbowana przez sadzę, może wywołać mniejsze burze. W 1958 roku, US Naval Research Laboratory przeprowadziło serię testów z sadzą, jednakże wyniki nie były wystarczająco przekonywujące. Istotą takiego sposobu niszczenia huraganów jest wprowadzanie sadzy do wnętrza chmury, co ma osłabić jej strukturę. Emanuel twierdzi, że najlepszym pomysłem na kierowanie chaotycznym zachowaniem pogodowym jest sterowanie nią z dala od miejsc zamieszkałych przez ludzi. Jest to pomysł Rossa Hoffmana, badacza z Atmospheric and Environmental Research z Lexington w Massachusetts. Jego istotą jest metoda zwana efektem motyla - wywołania w huraganie określonych ruchów powietrza, które mają zmienić jego kurs. Emmanuel zgadza się z twierdzeniem, że sterowanie huraganami często doprowadza do trudnych wyborów. "Wybrać pomiędzy kategorią 3-cia uderzającą w Pensacola czy kategorą 5-tą uderzającą w Nowy Orlean jest proste. Ludzie z Pensacola mogą mieć jednak inne zdanie na ten temat." Możliwość aktywnego wpływania człowieka na pogodę jest znana od dawna. W New York Times z 15 stycznia 1960 roku na pierwszej stronie widnieje artykuł o "fantastycznej" broni Chruszczowa, który dzięki niej będzie mógł zmniejszyć liczbę swoich żołnierzy.
Ivan and Katrina - oba rosyjskie imiona. Przypadek? Tak, jeśli skończymy nasze dochodzenie na lekturze właśnie w tym miejscu. W 1930 roku Nicola Tesla opracował szereg najbardziej niebezpiecznych bronii świata, znacznie groźniejszych niż sama bomba atomowa - bo trudnych do identyfikacji.

Artykuł z 2005r. zamieszczony na stronach hotnews.pl Niestety nie dysponuję linkiem. Miałem zapisaną stronkę na dysku. Wink
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego iż na razie nikt nie podważył faktów, które przytoczyłem parę postów wcześniej. Jedynie co robicie to powtarzacie non stop te same argumenty...do znudzenia.

Blue:
Cytat:
Czy mniejszy czy wiekszy ruch, co to ma za znaczenie dla powstania i ksztaltu smug ? Jasne, ze ruch byl mniejszy, ale obowiazywaly takie same prawa fizyki - czy 100 czy 10 samolotow. A takich smug jak teraz, to sobie nie przypominam, ani jednej.


Ma olbrzymie znaczenie, jeżeli dawniej nad twoją głową leciało 10 samolotów i jeden zostawił smugę rozmywającą się, to prawdopodobieństwo że zwróciłeś na to uwagę jest małe. Natomiast gdy nad twoją głową [przeleci 100 samolotów na dzień i 10 z nich zostawi smugę rozmywającą się to prawdopodobieństwo owo rośnie. Rozumiesz już ?

Cytat:
http://youtube.com/watch?v=sEZcBeE33wc
Co to wnosi ? To jest wizualizacja czegoś innego, i obrazuje tylko intensywnosc ruchu na niebie.

Wnosi bardzo dużo, zastanów się na spokojnie: Co mogłem mieć na myśli pokazując intensywność ruchu lotniczego na UK?

Oto co znalazłem na forum ludzi obserwujących samoloty:
Cytat:
Postanowiłem nieco podrążyć temat stąd mój mail z pytaniem" "Jak to się dzieje, że w niektóre dni smugi w ogóle się nie pojawiają mimo dobre pogody?"
Oto odpowiedź:

"Witamy

Odpowiedź na pytanie jest nieco skomplikowana, jednak postaramy się, aby brzmiała zrozumiale dla każdego. Otóż smugi kondensacyjne powstają przede wszystkim wtedy, kiedy powietrze na pułapie lotu samolotu posiada dostatecznie niską temperaturę i wilgotność. Emitowane przez samolot spaliny posiadające dużą ilość pary wodnej powstałej w procesie spalania się materiałów pędnych, ulegają ochłodzeniu. Następuje wówczas skraplanie się pary wodnej, a drobne kropelki zamarzają, co powoduje powstanie charakterystycznego szlaku. Najłatwiej zjawisko to tworzy się w powietrzu pełnym pyłów i zanieczyszczenia. Dlatego większość smug utrzymuje się na zimowym niebie podczas panowania pogodnego wyżu. Im powietrze jest mniej zanieczyszczone, tym smugi szybciej zanikają, a często w ogóle się nie tworzą. Nie ma ich w momencie, kiedy krople nie są w stanie osadzić się na pyłach unoszących się w powietrzu. Swoje obserwacje najlepiej więc prowadzić z użyciem mapy zanieczyszczenia powietrza, która dostępna jest pod adresem: http://www.prevair.org/fr/index.php Im częściej dominuje kolor żółty, pomarańczowy i czerwony, tym większa szansa na solidne smugi kondensacyjne. Im bardziej niebieski kolor, tym szansa mniejsza. Mapy dotyczą niskich warstw atmosfery, więc nie zawsze będą one odpowiadać warunkom panujących na wysokości przelotowej.

Pozdrowienia
Redakcja portalu "Twoja Pogoda" "

http://forum.rnavspotters.pl/viewtopic.php?f=9&t=709

Rozumiesz teraz dlaczego smugi w wyższych warstwach utrzymują się krócej ?

Widać innych stać było by zapytać o to specjalistów, lub lotników, nie musiałem szukać daleko wystarczyło odwiedzić fora lotnicze itp. Wy to zrobiliście ? Może od tego powinniście zaćzać a nie od robienia fotek i dorabiania do nich ideologi ?

Mówiłem już macie jakieś wątpliwości to zarejestrujcie się na forum lotniczym, bądź meteorologicznym i zadawajcie pytania ! Ilu z was rozpoczęło od tego poszukiwania?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kenboi
Cytat:

tutaj jest kolekcja ponad 3000 zdjęć pznaczonych jako 'chemtrails'
http://www.flickr.com/groups/98475613@N00/pool/
osobiście nie znalazłem tam nic co by mnie konkretnie zainteresowało, np 2 smugi z 4 sinlikowego samolotu. może ktoś cierpliwy tam coś znajdzie


Ja znalazłem ciekawą fotkę Wink na stronie którą podałeś. Piesek sfotografowany w wilgotny poranek Smile

http://farm4.static.flickr.com/3244/3093198392_1731d32525.jpg?v=0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Loko:
Cytat:
To może ktoś mi podpowie co to jest? Na zdjęciu kawałek przerywanej lini ciągniącej się tak na oko przez 30km. Zdjęcie zrobione we wtorek.


A) Pilot oszczędza paliwo i puszcza gaz.
B) Pilot gwałtownie zmienia wysokość przez co smugi pojawiają się w odpowiednich warunkach klimatycznych.
C) Awaria silnika i awaryjne lądowanie w Krakowie.
D) Padające promienie Słońca zmieniają dziwacznie klimat w atmosferze.

Z moich niedługich obserwacji wynika, że w niedziele i święta Bóg ociepla atmosferę nie tylko w domach. W ciągu ok.3 miesięcy tylko poprzednia niedziela, a dokładniej poźniejszy jej wieczór powodowały dłuższe utrzymywanie się smug.


Wybieram Odp. A) Pilot oszczędza paliwo i puszcza gaz. , a raczej zmienia bieg i dodaje gazu Smile
Istnieje także możliwość, że smuga owa właśnie znika i wygląda to jak wygląda Smile

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lech:

Cytat:
Czy twoje przekonanie o tym iz smugi CHEMICZNE sa zjawiskiem jak najbardziej naturalnym wynikaja z opini innych czy tez wlasnego doswiadczenia ? Ile czasu poswieciles, aby sie temu przyjrzec?


Wynika z Obserwacji cało rocznych (a nawet dłuższych od stycznia 2008), przy okazji rozmawiałem z ludziom zajmującymi się fizyką itp, czytałem o rodzajach smug, zaglądnąłem na forum lotnicze, oraz meteorologiczne itp. Mam wrażenie że ktoś inny opiera się na tym co wyczytał w internecie. Nie wierzysz lotnikom ? To może zadzwoń do kontroli ruchu najbliższego lotniska, i popytaj, ewentualnie zarejestruj się na ich forum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Jeszcze raz podkresle iz smugi chemiczne to NIE smugi kondensacyjne jak sie powszechnie probuje przekonac ludzi (miedzy innymi na takich stronach jak contailscience.com).


Jak to nie są ? To wklej proszę smugę chemiczną i udowodnij mi iż nie jest to smuga typu Persistent (non-spreading) contrails

Cytat:
Ja nie wyciagam swoich wnioskow na podstawie zdjec umieszczanych w internecie, lecz na podstawie tego co sie dzieje i obserwuje nad moja glowa.


Ja też i wywnioskowałem że ruch lotniczy w ostatnim czasie się zwiększył podobnie zanieczyszczenie atmosfery, skoro częściej dochodzi do rozmycia smug.. tylko gdzie tu chemia ?Jakie masz źródła, że w tych smugach jest chemia ? Jak sam napisałeś obserwujesz niebo... czy może poleciałeś na dopalaczach na wysokość rozmycia się smugi i pobrałeś próbki czy jak, bo nie kapuje ?

Powtarzam pytanie : W jaki sposób rzekome chemikalia mają być waszym zdaniem rozpylane, czy dodaje się je do paliwa( Laughing), czy może są rozpylane z jakiś doczepek?



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W filmiku o chemtrails nad Warszawą znowu pada bzdurny argument, wybranych godzin pryskania (porannych oczywiście a jak !)

mizaj:
Cytat:
Otóż Chemitrails regularnie widoczne są nad całą Polską, nawet na największych zadupiach. To jest zjawisko obejmujące obszary większe niż państwa.


Tak szlaki lotnicze są niemal wszędzie, ja z obserwacji doszedłem do wniosku że szlak lotniczy znajdujący się 100 km od mojej miejscowości jest doskonale u mnie widoczny, więc jeżeli szlaki owe są od sibie oddalone w takiej odległości to z ziemi możemy tą samą smugę podwiać z różnych punktów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kenboi:
Cytat:
Do tego program z włoskiej TV o chemtrailsach (coś jak nasza Strefa 11)
http://vids.myspace.com/index......d=30875202


Pokazanie smug kondensacyjnych w czymś ala strefa 11 ośmiesza całkowicie tą teorie. Dlaczego nie pokażą czegoś o 9/11? Swoją drogą pamiętam jak w strefie 11 ładnych parę lat temu był wywiad z gościem który twierdził, iż jest co noc porywany przez kosmitów Mówił tam, że nie pomagają mu nawet środki nasenne, oraz że tak każdej nocy go męczą... Innym razem pokazywali zdjęcia ufo, były tam min. fotki świateł pojawiających się na górkach. Wyglądało to jakby ktoś świeciła i gasił latarkę.... Wybaczcie ale takie programy to żaden argument, podobnie jak jakiś tam film Toxick Sky.

Aha i jeszcze jedno przy tym, spaliny z definicji powietrza nie oczyszczają, ale gdzie tu chemia ?

Chemtrails 1972 Laughing Zwracam uwagę na 42 sec. filmiku, czy to już Chemtrails Laughing ? Czy jeszcze nie ?... hmm a może któryś z lotników "spalił" i wystartował z ładunkiem chemicznym za wcześnie o 20 lat ? No bo przecież zjawisko Chemtrails pojawiło się dopiero w latach 90... Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka wniosków:
-Chemtraile mogą istnieć skoro pewne organizacje się przyznały do chemtraili jako walki "global warming" itp
-99% zdjęc jest raczej zwykłymi smugami kondensacyjnymi
-ludzie wpadli w paranoje i zaczeli bacznie oglądać niebo - w sumie dobrze byle się nie dać zwariować
-sam zrobiłem kilka wyraźnych zdjęć ale nic w sumie tam nie było nadzwyczajnego.
-wszystkie zdjęcia samolotów na lotnisku z dyszami są z jakiegoś projektu Nasa (nie mam linku)
-"kratki" na niebie to podobno działanie systemów nawigacyjnych które rodzielają kolejne samoloty na kolejne trasy.
-brakuje dowodów np zdjęcie "sprayera" na naszym lotnisku, albo zdjęcie gdzie "traile" NIE pokrywają się z silnikami.
-jak ktoś jest przekonany do trucia to niech czeka na deszcz po chemtrailach i odda to do analizy (chyba 100 pln, trzeba mieć specjalny pojemnik)


tutaj np B-17 z chem... contreilami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Widać innych stać było by zapytać o to specjalistów, lub lotników, nie musiałem szukać daleko wystarczyło odwiedzić fora lotnicze itp. Wy to zrobiliście ? Może od tego powinniście zaćzać a nie od robienia fotek i dorabiania do nich ideologi ?

Mówiłem już macie jakieś wątpliwości to zarejestrujcie się na forum lotniczym, bądź meteorologicznym i zadawajcie pytania ! Ilu z was rozpoczęło od tego poszukiwania?


Jak nie masz ochoty o tym pisac, to po prostu nie pisz, skoro cie to meczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisz, pisz teodoryk, nawet jeśli cię to męczy. ja będę robił to samo.. i mam nadzieję że ktoś jeszcze pomoże. Smile

inaczej forum zamieni się w jedną wielka pierdolnię dla osób z, delikatnie to ujmując, paranoją.
wracając do dyskusji o chemtrailsach. umówmy się: jak na razie nie widziałem ani jednego zdjęcia którego nie możnaby było wyjaśnić zwykłą smugą pozostawioną przez samolot lub innym zjawiskiem pogodowym.
a relacje waszych świadków są, że tak powiem, równie wiarygodne co połowa twierdzeń w tym wątku - czysty subiektywizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi - nie przypuszczałem, że w odniesieniu do chemtrails zajmiesz stronę "racjonalistów". Czyżby zmieniły się wytyczne? A ponieważ lubujesz się w metodzie "odchodowej", powiem tylko tyle - to są właśnie jakby odchody NWO, którego istnienia przecież nie negujesz? A może tutaj też zmieniły się wytyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wytyczne? Smile easy, że jesteś nawiedzony i wszystko czego nie rozumiesz to dla ciebie kosmici, to wiem nie od dzisiaj, ale jeśli chcesz sobie jeszcze pokorzystać z tego forum to lepiej nie przeginaj pały - dobrze radze. po drodze wysadziłem już z tego pociągu kilku podpierdalaczy, wiec i ciebie się nie zawaham.

nie widziałem żadnych dowodów na istnienie chemtrailsów. nie widzę tez motywu ich rozpylania.
jeśli wiec ty widziałeś chemtrailsy i rozumiesz po co ufo rozpyla ci je nad głową to się ciesz. ewentualnie spróbuj mi przekazać swoje informacje to może i mnie przekonasz... ale informacje, nie wierzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wie ktoś może kiedy zaczęły się te teorie o chemtrails i z którego kraju? No bo puścił ktoś parę z ust czy jakiś zapaleniec zauważył smugi i zaczął rozkręcać aferę? Very Happy Teodoryk mądrze pisze, ale ja już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:


Ma olbrzymie znaczenie, jeżeli dawniej nad twoją głową leciało 10 samolotów i jeden zostawił smugę rozmywającą się, to prawdopodobieństwo że zwróciłeś na to uwagę jest małe. Natomiast gdy nad twoją głową [przeleci 100 samolotów na dzień i 10 z nich zostawi smugę rozmywającą się to prawdopodobieństwo owo rośnie. Rozumiesz już ?



To akurat mogli Ci przypisać odwrotnie. Bo np. jak przejechał kiedyś jeden samochód przez wieś , to wszyscy się przyglądali. Jak teraz jest złomowisko i jeździ tego w pip to nikt nie zwraca uwagi.

Jedno co jest zastanawiające , to , że nikt nie zrobił takiego manewru.
Pobrać próbki paliwa , ukraść , kupić , nie wiem co jeszcze.Kilka , kilkadziesiąt , kilkaset.
Zbadać to gdzieś u znajomych , kumpli, rodziny w laboratoriach , nie wiem gdzie.
Szukać tego w paliwie , bo raczej "luzem" nie wywalają, z tego co widać na fotkach , filmikach.

Mam do lotniska około 200 km , to raczej się nie podejmę "zadania" . Ale wszyscy , którzy upierają się że na nas sypią jakieś gówno to mogą w ten sposób dojść w czym jest rzecz.
Ludzie nie są tacy ,żeby czegoś nie wiedzieli.Jeżeli nie robią tego w Polsce (zamieszczają na pokładzie samolotów "gówno do sypania" ) to gdzieś jednak muszą dotankowywać.

Też jestem ciekaw czy to "naturalne " smugi czy z domieszką trucizny.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostynick napisał:
Teodoryk mądrze pisze, ale ja już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

No i bardzo dobrze że mnie wiesz.
Uświadomienie sobie tego że się nie wie jest jak pokonanie połowy drogi do prawdy Smile
Dalej to już tylko wyluzować się i albo dalej nie wiedzieć albo zacząć kojarzyć fakty i starać się to zrozumieć na nowo, tym razem samemu.
Ja tez nie wiem czy za chemtrailsami kryje się cokolwiek niż samoloty i spontaniczna pogoda. Ale nawet jeśli nie tylko, to i tak nie mam pojęcia co by to mogło być. A teoria że rząd rozpyla truciznę z samolotów żeby nas truć jest równie niedorzeczna jak inna która ktoś tu wymienił: że rząd w ten sposób chroni nas przed jakimś promieniowaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 38, 39, 40   » 
Strona 10 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile