W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pałka się przegła  
Podobne tematy
Drobna zmiana w liczeniu limitu postów13
Zakładanie nowych tematów - zmiana31
Ograniczenia postowania 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 12662
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 26 Maj '09   Temat postu: Pałka się przegła Odpowiedz z cytatem

Z radością śpieszę donieść, iż od tej pory osoby z limitem postów 1 nie będą mogły zakładać nowych tematów, chyba że w Pierdolni.
Ciągle możecie jednak odpisywać w już założonych tematach - nie ma za co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy okazji zawiadamiam że liczba funkcji których mogę was jeszcze pozbawić jest nieograniczona.
do głowy przychodzą mi np. takie rzeczy jak:
- niemożliwość korzystania z awatarów i sygnatur
- niemożliwość korzystania z bbcode (kolorów, wielkości czcionek, obrazków, itp).
- niemożliwość korzystanie z pierdolni
- niemożliwość wglądu w podania rejestracyjne
- itp.
nie wspominając o tym, że mogę zwyczajnie zbanować.

tak że czekam i obserwuję... z rozkoszą coś sobie tu jeszcze przekoduję w moim zacnym forum. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co az takie srodki przymusu? Co chcesz tym osiagnac? Wyluzuj troche, bo lepszy od Illuminatow w ograniczaniu praw i tak nie bedziesz! Zawsze lepiej jest sie mile witac na forum niz w zlosci zegnac!
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to abym nie musiał was banować.
nie pozwolę zamienić tego forum w piaskownice dla gówniarzerii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie widzisz, że większość żenujących zachowań bierze się właśnie z niezadowolenia wywoływanego ograniczeniami swobody wypowiedzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to idźcie na forum gdzie nikt wam swobody wypowiedzi ograniczać nie będzie.
nie jestem tu od tego żeby wszystkich zadowalać. lecz od tego by zadowalać siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Cytat:
nie jestem tu od tego żeby wszystkich zadowalać. lecz od tego by zadowalać siebie

I oto chodzi Bimi-to zdanie mogło by być jednym z moich głównych mott życiowych, gratuluje zdrowego poczucia własnej wartości Laughing W kwestii cenzury to tak jak z zupą, smaczna jak lekko posolona, ale jak się przesoli to dopiero problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Bimi

Uważam, że rozwiązanie jakie tu proponujesz to prawie ban. Nie wiem czy to będzie dobre lub złe rozwiązanie, czas pokaże... Może zamiast ograniczać do minimum możliwość zabierania głosu na Twoim forum powinieneś rozwiać wszystkie wątpliwości i założyć dział BANOWNIA tuż obok PIERDOLNI i w ankietach pytać użytkowników co zrobić z danym delikwentem.

Dla przykładu:

Co zrobić z userem SCORPIO?

a) Rozwiązanie Bimiego o kryptonimie "pałka się przegła"
b) BAN na wieki
c) Puszczamy przeszłość w niepamięć i zwiększamy limit postów do 4


BTW Scorpio musi być zadowolony z twojego najnowszego "rozporządzenia"

TRZEBA WALCZYĆ Z GÓWNIARSTWEM, CHAMSTWEM, NIEUCTWEM, CIEMNOTĄ I ZARAZEM SZUKAĆ PRAWDY WYRAŻAJĄC SWOJE WŁASNE ZDANIE BĘDĄC OTWARTYM NA RÓŻNE CZĘSTO ODMIENNE OPINIE
Nie zapominaj o tym Panie adminie...
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze to nie jest zadne rozwiazanie, tylko srodek zapobiegawczy - jak sie nie sprawdzi zawsze mozna cofnac.
po drugie, nie chcę obarczać sumień użytkowników tymi trudnymi decyzjami - wezmę je na siebie, i tak idę do piekła Smile
po trzecie, nie rozumiem co ty chcesz od scorpio. i tak mam go w ignore, podobnie jak muntloka i kilku innych Smile
a po czwarte, wolalbym nie musieć z niczym walczyć. w takim kierunku będę się starał zmierzać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
po pierwsze to nie jest zadne rozwiazanie, tylko srodek zapobiegawczy - jak sie nie sprawdzi zawsze mozna cofnac.


Dobrze, że rozważasz taką możliwość

Bimi napisał:
po drugie, nie chcę obarczać sumień użytkowników tymi trudnymi decyzjami - wezmę je na siebie, i tak idę do piekła :)


Hehehe... żebyś się nie zdziwił kiedy tego piekła nie będzie jak oczy zamkniesz na wieki. BTW mnie sumienie by nie dręczylo

Bimi napisał:
nie rozumiem co ty chcesz od scorpio. i tak mam go w ignore, podobnie jak muntloka i kilku innych :)


Każdy ma swoje sympatie i antypatie widzę, że Ty też...

Bimi napisał:
a po czwarte, wolalbym nie musieć z niczym walczyć. w takim kierunku będę się starał zmierzać :)

Uważam, że zakładając i utrzymując to forum pośrednio właśnie walczysz otwierając ludziom oczy na rzeczy starannie ukrywane, których nie znajdziesz w mediach.


Ok. Nie wiem co mnie podkusiło żeby zabrać głos przecież i tak zrobisz co sobie zaplanowałeś i uważasz za słuszne.
Bez odbioru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz sęk w tym że taki, rzeczony już, scorpio jest o wiele bardziej przewidywalny niż np. ty Very Happy a też jest człowiekiem.
wiem z przeszłości, że na tym forum niektórzy ludzie potrafią przejść nieoczekiwanie szybkie metamorfozy. nierzadko w tą gorszą stronę. a scorpio już jest na najgorszej stronie, więc luz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- brak możliwości oceniania wątków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
- brak możliwości oceniania wątków

do tego akurat już są wagi ocen, z ktorych od dawna nagminnie korzystam,.
mam juz 68 osób z wagą głosu 0, a tylko 44 osoby z limitem postów 1. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
to idźcie na forum gdzie nikt wam swobody wypowiedzi ograniczać nie będzie.
nie jestem tu od tego żeby wszystkich zadowalać. lecz od tego by zadowalać siebie Smile


Laughing

Jednym slowem nie chcesz innym ludziom robic dobrze. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to forum nie jest od robienia ludziom dobrze, od tego są panienki pod lasem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
to forum nie jest od robienia ludziom dobrze, od tego są panienki pod lasem


Shocked

Czy to moze syndrom bialej chusteczki? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, uważam każdy ma prawo do zmiany zdania. Tylko niereformowalny beton tkwi w tych samych pogladach niezaleznie od nowych faktów i rzeczowej polemiki. Zgodzisz sie?
Wg mnie każdy ma prawo do wlasnego zdania i kazdy ma prawo sie z tym zdaniem niezgadzac.
O ile nikt nie narusza niczyjej godnosci, regulaminy tego forum i kultury dyskusji to czemu mu ja ograniczac?

Przyznam ze nie rozumeim twoich intencji. Ostatnio zaczalem zglebiac watek Jerzego o holokauscie. Wyraziles w nim wielokrotnie przekonanie (i moim zdaniem slusznie) ze kazdy ma prawo do polemiki, nawet jezeli sa to poglady kontrowersyjne. Dziwi mnie tylko, ze fakt niezgadzania sie z Toba (czy twoimi pogladami) moze byc powodem do zamkniecia komus ust na tym forum.
Nie rozumeim sprzeczności - z jednej strony popierasz wolnosc pogladow i wypowiedzi, z drugiej starasz sie ja ograniczac.

Bede wdzieczny za slowo wyjasnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Bimi coś ostatnio ta pałka wygina Ci się we wszystkie strony Razz
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain napisał:

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

arwena, a czy ja zabraniam komukolwiek mieć własne zdanie? bynajmniej - proszę jedynie aby nie zaśmiecać mojego forum pierdołami o dupie maryny, tudzież innymi pseudosensacyjnymi tekstami rodem z jamesa bonda czy innego kodu di caprio.

wiem jaka tematyka mnie interesuje a jaka nie. i korzystając ze wszystkich możliwości danych mi przez bozię będę się starał nakierowywać treść forum na tematy które mnie interesują. zresztą robię to od lat, myślę z dobrym skutkiem, czego najlepszym dowodem jest wasza tu obecność.

załóżcie sobie własne strony i piszcie na nich co chcecie, reklamujcie je nawet tu na forum - nic mi do tego bo to wasze strony.
nie rozumiem dlaczego zarzucacie mi że ja prowadzę swoją stronę tak jak chcę? szczególnie że nikogo nie cenzuruję, a jedynie ograniczam liczbe postów. to czy faktycznie ograniczam wolnośc słowa to doskonale widać po wypowiedziach niektórych osobników. choćby po 98 postach twojego przyjaciela Bofain który zajerestrował się niecałe 2 mies. temu: search.php?search_author=Bofain
nie krępuj się - przeczytaj wszystkie, nie wątpię że warto. i daj znać jak skończysz to wyślę ci link do wypowiedzi kolejnego z moich fanów... i dalej mogę ci podsyłać nowe gówno tak szybko jak szybko zdołasz przeczytać poprzednie - zapewniam cię że nawet pomimo limitów nie zabraknie mi ku temu materiałów Very Happy
więc o jakim ograniczeniu wolności słowa my tu właściwie mówimy? pokaż mi inne polskie forum na którym możesz naszczać adminowi do ust i dalej móc się wypowiadać w publicznych sekcjach. raz na dzień, ale jednak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym tylko powiedzieć że Bimi jest bardzo wyrozumiałym i nierestrykcyjnym adminem, bo gdybym ja tu rządził to już 3/4 was by tu nie było z powodów:
1. bezmyślne pierdolenie od rzeczy bez zastanowienia
2. !!! niedostatki w myśleniu formalnym !!!
3. brak wyobraźni
4. idealiści, ludzie którzy są tak przywiązani do ideii że jej bronią nawet gdy się ją obala logicznymi OCZYWISTYMI argumentami - po prostu ślepi na prawdę.
5. Pisanie postów pozbawionych wartości, tylko po to żeby się dowartościować. Masturbacja intelektualna.
6. Brak dystansu do siebie, pyskówki.
7. Nadmierne przywiązanie do autorytetów.
...
Lista rzeczy które mógłbym wytknąć wam jest długa...
Dodam tylko że bardzo cenie wolność. Jednak niekompetencji, ignorancji i zwykłej głupoty nie cierpię.

Tak więc, cieszcie się że adminem jest tu Bimi i że to nie jest ciemność(R) :>

Poza tym mam do Ciebie wiele szacunku i podziwiam Cie drogi adminie za to że chce Ci się przebrnąć przez wszystko co tu piszą i użerać się z gówniarzami którzy zalewają forum swoimi wizjami świata. bo ja już wymiękam i czytam tylko niektóre posty.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chciałam tylko dodać że najbardziej męczący (żałosne) są podlizywacze i ci co wiedza z natury wszystko o wszystkich najlepiej do końca. Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
a ja chciałam tylko dodać że najbardziej męczący (żałosne) są podlizywacze i ci co wiedza z natury wszystko o wszystkich najlepiej do końca. Razz

święte słowa. Wink
a do Bimiego - jak nie chciałeś miec głupich tematów na swoim forum ,bezsensowynch wypowiedz i pierdolenia o byle czym, to ... trzeba było go nie zakładac Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
a do Bimiego - jak nie chciałeś miec głupich tematów na swoim forum ,bezsensowynch wypowiedz i pierdolenia o byle czym, to ... trzeba było go nie zakładac Laughing

no świetny dowcip.
kontynuując go dodam że jak nie chcieliście uczestniczyć w forum na którym jest taki admin to... trzeba było się nie rejestrować Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pałka się przegła
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile