W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Codex Alimentarius - czy napewno az tak zle?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 4700
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujecie sie tym co napiszą marionetki. Było zapytanie a więc jest odpowiedź grająca na emocjach, jakiej można było sie spodziewać ze strony tych ludzi którzy często sami nie wiedzą* co sie wyprawia, opiera sie na tym co im powiedziano. Takie głupie odpowiedzi i "naukowości" które stały sie narzędziem polityki i przemysłu, mnie i każdego innego myślącego człowieka nie satysfakcjonują - To tak jak z aspartamem, fluorem, szczepionkami i setką innych rzeczy - "tak, tak, jest to wszystko w porządku" a jakoś NIEZALEŻNE badania mówią co innego, nie tylko badania ale praktyka. Wmawia sie ludziom że to dla ich "dobra" a tu chodzi tylko i wyłącznie o biznes i mało kto o tym wie, na szczęście tacy ludzie jak dr Rath demaskują przekręty kartelu farmaceutycznego. Ludzie w większości oczywiście przyjmują do wiedzy to o czym krzyczy większość powiązanych z przemysłem farmaceutycznym, powtarzają te same teorie.

*
Cytat:
jak mojej dentystce powiedziałam, że pasty do zębów z fluorem są niebezpieczne dla zdrowia i że będę używać tylko tych bez fluoru, to ona prawie ze łzami w oczach : "pani Basiu, niech się pani zlituje- MUSI pani używać pasty z fluorem, bo pani się wszystkie zęby popsują" - to się nazywa znajomość tematu przez lekarzy ! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Codex Alimentarius - czy napewno az tak zle?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile