W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nasz rodak miał kontakt z przybyszami   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3060
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 23 Kwi '09   Temat postu: Nasz rodak miał kontakt z przybyszami Odpowiedz z cytatem

Coś na wesoło...

Przyznać się,
który z Was udzielał wywiadu ? Smile





Za dużo chyba filmów SF oglądał ten Pan Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buhahahaa xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wygląda na kogoś kto miałby cel w klamaniu... Ciekawe:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat chyba raczej do "pierdolni"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skubany - nie poszedł z nimi obejrzeć statku bo nie miał czasu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Man_in_black




Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:43, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wydarzenie miało miejsce w lipcu roku 2003. Byłem i widziałem Smile (kilka dni po fakcie niestety).

Wiarygodny to ten facet nie jest. Szkoda, że nie było więcej świadków.
Sprawą nikt nigdy się na poważnie nie zajął, a szkoda bo te kręgi w zbożu jakoś przecież powstały.
Mam gdzieś ich zdjęcia (tzn. kręgów) - dużo lepsze niż na tym filmie - może w przyszłości je odkopię i tu wrzucę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:51, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego macie z niego taki ubaw? nie rozumiem.. Bo jest prostym, niewyksztalconym czlowiekiem??? a gdyby wyslawial sie jezykiem wprost z Uniwersytetu Jagiellonskiego i mial tytul profesora czy doktora to byscie na niego spogladali z powazaniem..? Smieszni jestescie, "poszukiwacze prawdy" pozal sie boze..

i jaki mial byc cel wklejenia tu tego video? ZDYSKREDYTOWANIE tematu ufo? WYSMIANIE? uzywacie tych samych tanich sztuczek co ci, z ktorymi rzekomo walczycie..

Czlowiek opisuje wszystkie te zjawiska prostymi obrazujacymi slowami to sie z niego nabijacie, a jak wlaczacie na youtube takiego Icke'a, ktory opowiada rzeczy nt. jaszczurek ktore ukrycie rzadza swiatem to sluchacie z zaciekawieniem.. Plytkosc widze, plytkosc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie gerwanazja jakie zdanie na temat icka mieli ci wypowiadający się wcześniej Smile
A co do filmu HEHEHE xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Dlaczego macie z niego taki ubaw? nie rozumiem.. Bo jest prostym, niewyksztalconym czlowiekiem???


Nie, dlatego, że jest prosty,
Tylko dlatego, że pieprzy takie głupoty, że się w pale nie mieści.
We wszechświecie jest 14 galaktyk. Ich 7-dma, nasza 8-ma, czy jakoś tak. Smile
W samym gwiazdozbiorze "Warkocz Bereniki", jest chyba ponad 1000 galaktyk. A gość wylatuje z 14-toma, czy 16-stoma. Smile

Prosty człowiek, tym różni się od wykształconego, że łatwiej wyłapać, że mu się popieprzyło i stula bzdury. Przykładowo taki dr. Pająk, jest bardziej ciężkim przypadkiem. Jemu również się popieprzyło, tyle, że jest wykształcony, zna kilka języków, itd. Trudniej więc podważyć, gdy pieprzy głupoty.

Nie wiem jak wy, ale ja miałem niezły ulew z niego.
Jak by nie było fajne to bym nie zamieszczał. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest raport z tego "zdarzenia" z 2003 r.:

http://www.ufo.internauci.pl/pliki/5.pdf

jako, że nie da się zrobić copy/paste z tego pdf'a podam tylko, że nawet Ci którzy badali to "spotkanie" (i którzy byli jak najbardziej zainteresowani, aby okazało się było prawdziwe) oceniają wiarygodność i stan psychiczny pana L.K. jako delikatnie mówiąc niewystarczający, aby mu w cokolwiek uwierzyć w tej kwestii Smile

ponadto raport przedstawia dość humorystyczne aspekty owej sprawy, jak to LK już 30 minut "po zdarzeniu" skontaktował się z mediami i umówił na wywiad z lokalną telewizją (Gawex), a kiedy dowiedział się, że ufolodzy przyjadą go zbadać, udał się do tej telewizji i kazał sobie odtworzyć wywiad, którego udzielił Smile

Pamiętam również, że to były czasy, kiedy Robert Bernatowicz prowadził swoje paranormalne audycje radiowe i w trakcie jednej z takich audycji mocno entuzjastycznie przytaczał ten (nie jestem pwewien na 100%, że akurat ten, ale na pewno podobny Smile w "klimacie") przypadek, jako polskie bliskie spotkanie III-go stopnia Smile

Lech

[/quote]
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet ma wyobraźnię Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe, zwłaszcza jak mówił o tej mgiełce. Facet nie mógł wiedzieć tego, że napędy stosowane w spodkach nawet tych ziemskich powodują powstanie jkaby chmury wokół statku. Jak dla mnie facet nie zmyśla, a jedynie podkolorywuje. I nie rozumiem co w tym śmiesznego? Mnie to nie śmieszy.
A z tymi napędami to nawet hitlerowskie hanebau otaczały się taką mgiełką. Jako ciekawostke umieszczam to:



Malowidło ma kilkanaście set lat, czy nawet kilkatysięcy. Nie pamiętam dokładnie, ale znaleziono je w jaskini w Uzbekistanie. O taką mgiełkę mniej więcej chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to malowidlo to falsyfikat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@JA:

ROTFL Applause Laughing Brick wall

kilkanaście setek??? Kilka tysięcy???
A co powiesz na fakt, że perspektywy w malarstwie zaczęto używać dopiero na przełomie wieków średnich i odrodzenia???

Lech
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może. Dałem to jako ciekawostke, żeby mniej więcej skumać jak to wygląda - ta mgiełka. Być może to falsyfikat, ale to:


to już nie jest falsyfikatem. Smile

"Opis: Saxonsi oblegli i otoczyli ludzi Francuzów. Oni obaj walczyli kiedy nagle grupa dysków (płonące tarcze) ukazały się wszystkim unosząc nad kościołem. Francuzi zostali ochronieni przez te przedmioty a Saxonsi uciekli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forgetomori.com/2009/ufos/fergana-too-good-to-be-true/

ilustracja jest dziełem rosyjskiego autora, a ryciny z Fergany dotyczą czegoś zupełnie innego (postaci z aureolami)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam pewne aspekty tej sprawy o których raczej się nie dowiecie a które potwierdzają, że to zdarzenie miało miejsce; jest to jednak poza zasięgiem Waszego wzroku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rEvolution
Jakie aspekty ?
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana:
Cytat:
a gdyby wyslawial sie jezykiem wprost z Uniwersytetu Jagiellonskiego i mial tytul profesora czy doktora to byscie na niego spogladali z powazaniem


Gdyby miał tytuł profesora, nigdy by się nie przyznał, że coś podobnego widział. Wyleciałby z posady jak nic, uznany za wariata.
Troszkę gość namieszał, prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej a moze to byla ekipa ze stajni kubicy i chcieli podkraść kilka pomysłów z poltka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jozo2009 napisał:
Gerwazjana:
Cytat:
a gdyby wyslawial sie jezykiem wprost z Uniwersytetu Jagiellonskiego i mial tytul profesora czy doktora to byscie na niego spogladali z powazaniem


Gdyby miał tytuł profesora, nigdy by się nie przyznał, że coś podobnego widział. Wyleciałby z posady jak nic, uznany za wariata.
Troszkę gość namieszał, prawda.


Nie tacy uczeni oraz wysoko postawieni w hierarchii juz opowiadali o swoich doswiadczeniach z ufo.. ba.. podpierali swoje zeznania tysiacami dowodow.. Disclosure Project ogladales?

co prawda wyznania mezczyzny z filmiku powyzej sa ciezkie do przelkniecia, choc nie twierdze ze zmyslone.. smieszy mnie tylko jak ludzie na tym forum, ktorzy uwazaja sie za 'obudzonych' czy 'poszukiwaczy prawdy' maja ubaw tylko dlatego, ze bohater klipu nie umie sie wyslowic i jest niewyksztalcony.. zalosne to jest strasznie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 28 Kwi '09   Temat postu: Ufo Odpowiedz z cytatem

czytając od razu przypomina mi się sytuacja kiedy w Klewkach wylądowali talibowie-hm ile było śmiechu, dyskredytowania, pamiętam Leppera prostego człowieka który coś tam wiedział ale nie do końca. Były jaja.
Dziś coż zastanawiamy się czy w Polsce lądowały amerykańskie samoloty z zakładnikami -terrorystami, czy też jednak nie lądowały. ale to już nie są jaja tylko kontrowersyjne tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zajebisty wywiad. Można kilka detali się z tego dowiedzieć. Gość wyraźnie nie jest politykiem i nie gada tak by nic nie powiedzieć. Mówi konkretne zwyczajnie konkrety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech napisał:
Tu jest raport z tego "zdarzenia" z 2003 r.:

http://www.ufo.internauci.pl/pliki/5.pdf

jako, że nie da się zrobić copy/paste z tego pdf'a podam tylko, że nawet Ci którzy badali to "spotkanie" (i którzy byli jak najbardziej zainteresowani, aby okazało się było prawdziwe) oceniają wiarygodność i stan psychiczny pana L.K. jako delikatnie mówiąc niewystarczający, aby mu w cokolwiek uwierzyć w tej kwestii Smile

ponadto raport przedstawia dość humorystyczne aspekty owej sprawy, jak to LK już 30 minut "po zdarzeniu" skontaktował się z mediami i umówił na wywiad z lokalną telewizją (Gawex), a kiedy dowiedział się, że ufolodzy przyjadą go zbadać, udał się do tej telewizji i kazał sobie odtworzyć wywiad, którego udzielił Smile

Pamiętam również, że to były czasy, kiedy Robert Bernatowicz prowadził swoje paranormalne audycje radiowe i w trakcie jednej z takich audycji mocno entuzjastycznie przytaczał ten (nie jestem pwewien na 100%, że akurat ten, ale na pewno podobny Smile w "klimacie") przypadek, jako polskie bliskie spotkanie III-go stopnia Smile

Lech

[/quote]

No wiesz ja mam takie zdanie na ten temat że nie interesują mnie jakieś badania jakie wykonali i jacyś panowie powiedzieli delikatnie że jego stan psychiczny był niewystarczający. Może to co podałeś jest prawdą a może tylko fałszywą wiadomością dla społeczeństwa że ten człowiek jest chory. w Polsce ludzi nie trzeba zastraszać tak jak w ameryce na temat ufo wystarczy powiedzieć że eksperci go badali i sprawa załatwiona na jego temat, A ludzie odrzucą i powiedzą świrus . Ciekawe taki prosty człowiek ze wsi takie coś opowiada być może to zmyślił, albo to co on mówi jest prawdziwe i jest największym dowodem o istnieniu cywilizacji pozaziemskich jak i kontaktach z tymi istotami. No jak dla mnie bardzo ciekawy materiał, jak na rzut oka wydaje mi się że mówi prawdę ale ten dziennikarz wydaje mi się być taki nieprawdziwy bo jest nieznany, czyli 50/50 no bądźmy poważni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie świrus, jak twierdzi, że istnieje tylko 13 galaktyk ? Smile
Kosmici byli z ósmej, a my jesteśmy prawdopodobnie z siódmej. Smile
Ja miałem ulew, jak cholera.
Po porostu nie wierzę, że ktoś bierze to na poważnie ! Smile
Zamieściłem tego newsa, bo stwierdziłem, że jest zajebiście śmieszny film,
a tutaj pełna powaga sytuacji! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nasz rodak miał kontakt z przybyszami
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile