W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Koniec Internetu  
Podobne tematy
Początek unijnej cenzury internetu40
E.U. śmieje się ostatnia, internauci przegrywają14
Manifestacja w sprawie Internetu w TVP119
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4785
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

Jasne, że dla nas te zmiany to nie problem, ja to obejdę, Ty też. Nawet jak koncesje będziesz musiał wykupić na prowadzenie forum to damy radę, ale czy ktoś tu będzie jeszcze zaglądał? Jasne, że jest w tym dużo paniki, ale co proponujesz? olać to i przyglądać się biernie jak zmieniają sobie prawo w tak absurdalny sposób. Sam Barroso powiedział w PE, że jest teraz czas na wprowadzenie NWO, bo społeczeństwo jest bardziej plastyczne... ja NIE jestem Cool
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że taka akcja mimo wszystko jest dobrym czynnikiem aby ludziom horyzonty trochę poszerzyć
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
@Bimi

Jasne, że dla nas te zmiany to nie problem, ja to obejdę, Ty też. Nawet jak koncesje będziesz musiał wykupić na prowadzenie forum to damy radę, ale czy ktoś tu będzie jeszcze zaglądał?


Wlasnie- ty obejdziesz, Bimi tez obejdzie, a ja na ten przyklad NIE OBEJDE!!! jak i podejrzewam 80-90% uzytkownikow internetu, rozumiecie? Wiec przygladanie sie na luziku z usmieszkiem pod nosem, ze ".. jakos to bedzie" jest glupie.. jesli wszystkie informacje, ktore jak dotad mialam okazje przeczytac na ten temat sa prawdziwe, to oznacza to ni mniej ni wiecej tylko koniec internetu jaki znamy..

Cytat:
Sam Barroso powiedział w PE, że jest teraz czas na wprowadzenie NWO, bo społeczeństwo jest bardziej plastyczne... ja NIE jestem Cool


a tego nie slyszalam.. moglbys podac zrodlo tej informacji? jakis filmik moze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli politycy mysla ze uda im sie ocenzurowac internet (bez calkowitego wylaczenia sieci) to sa glupsi niz ustawa przewiduje.
jesli rownie dobrze znaja sie na ekonomii co na IT to nie dziwie sie ze mamy teraz kryzys.
idioci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ze szkołami , urzędami , siecią wi-fi etc .
Skoro jest "kryzys" to Urzędy będą musiały wykupić pakiety?
Skoro są prywatni dostawcy netu to trzeba bedzie ich zlikwidować bo istnieje zagrożenie że sieć nie bedzie szczelna tak jak chce PE ?
Info jest o tyle dziwne ,że aż absurdalne ...ale skoro w UE zajmowali się prostowaniem bananów to dlaczego nie wpaść w sieć ...idiotyzmów
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi sądzę że im się już udało nieźle go ocenzurować.
Tu nie chodzi o to by całkiem wyciąć niepożądane materiały, ale aby te które zyskują popularność wywalać np. likwidując popularne serwisy.
Tak więc, nie podzielam tego optymizmu, sądzę że im się uda ocenzurować internet, strasząc ludzi w różny sposób, np. terrorystami czy innymi wymyślonymi zagrożeniami.
Ludzie łykną wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wątpię. ale zobaczymy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana napisał:

Cytat:
Sam Barroso powiedział w PE, że jest teraz czas na wprowadzenie NWO, bo społeczeństwo jest bardziej plastyczne... ja NIE jestem Cool


a tego nie slyszalam.. moglbys podac zrodlo tej informacji? jakis filmik moze?


Trochę uprościłem... to co wynika z tego filmu z obrad PE Wink



Barroso 4:19
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Waldek napisał:
@Bimi

Jasne, że dla nas te zmiany to nie problem, ja to obejdę, Ty też. Nawet jak koncesje będziesz musiał wykupić na prowadzenie forum to damy radę, ale czy ktoś tu będzie jeszcze zaglądał?


Wlasnie- ty obejdziesz, Bimi tez obejdzie, a ja na ten przyklad NIE OBEJDE!!! jak i podejrzewam 80-90% uzytkownikow internetu, rozumiecie? Wiec przygladanie sie na luziku z usmieszkiem pod nosem, ze ".. jakos to bedzie" jest glupie.. jesli wszystkie informacje, ktore jak dotad mialam okazje przeczytac na ten temat sa prawdziwe, to oznacza to ni mniej ni wiecej tylko koniec internetu jaki znamy..

nic nie peniaj kaska, nie zostawimy cię na pastwe tych niekczemnych cenzorow Very Happy
mam twój adres email, jakby co podeślę info co i jak, a ewentualne detale obgadamy przez gg Smile
jak juz ci wyjasnimy co i jak to ty zaczniesz uczyc innych, itd, itd... zobaczysz - bedzie w tym wiecej radochy i satysfakcji niż w płytach prawdy. wszak jak tu nie czerpac satysfakcji z obchodzenia systemu? Smile

to nie musi być forum - najważniejsze żeby trwał przesył danych między nami. a to jest banalnie proste i nie da się tego zatrzymać. nie bez wyłączenia wszystkim prądu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nareszcie - koniec internetu , nie będzie potrzebna depopulacja , większośc ludzi jest uzależniona od internetu i wskutek jego braku popełnią zbiorowe samobójstwa , Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo, paulice tez pomożemy sie podłaczyć na nowo. tak że czekaj cierpliwie zamiast się od razu chlastać - pomoc nadejdzie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce brać w tym udziału :/ skończycie jak waldek na youtube , nowy porządek świata się zbliża i w sumie powinniśmy się cieszyć , inteligencja będzie rządziła światem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sadze zebys zdolal się tak łatwo uwolnić od tego uzaleznienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to Ja jestem uzależniona tylko od chłopaków , na necie serfuje tylko po pracy i w wolne weekendy :/ kórwa no .... tak sie staraliście dotrzeć do " ludzi " na youtube , te filmiki , itd i wszystko poszło na marne , tak Mi przykro Razz a jak jeszcze nie będzie internetu to woguleee .. a miało być tak pięknie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinka nic nie poszło na marne Smile
Dostałem dziesiątki maili od osób, które dzięki publikowaniu tych filmów na yt i wykopie, otworzyły oczy i oni przekazują to dalej, działają już sami w tym temacie.

Najprościej pierdolić głupoty i nic nie robić...
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie zostawimy cię na pastwe tych niekczemnych cenzorow Very Happy
mam twój adres email, jakby co podeślę info co i jak, a ewentualne detale obgadamy przez gg Smile


no to teraz mnie uspokoiles Jarku, oh jak milo.. teraz juz nic sie nie boje.. niech swiat sie wali i pali! Bimi i tak mnie uratuje! Very Happy

@ Waldek
no faktycznie nieco uprosciles.. ten filmik to ja juz dawno widzialam, myslalam ze moze cos nowego sie niedawno sie wydarzylo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam na imie piotr i ostatecznie to nie jestem taki pewien czy ci jednak pomogę... Smile
ale zapytaj paulinki, ona studiuje psychologie i generalnie zna sie na hipnozie - może omówią na jakiś zajęciach sposoby telepatycznej wymiany informacji... wtedy, jakby nam powiedział jak to robić, moglibyśmy zrobić globalną sieć bez kabli - opartą wyłącznie na telepatii. wymyśliłoby się protokół i heja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Najprościej pierdolić głupoty i nic nie robić...

Dokładne, aby pierdolić nie trzeba się specjalnie wysilać, nie trzeba aktywować tylu energochłonnych procesów myślowych i tracić czas na analizę, a można zaistnieć w cyberświecie z nowym postem i tak ten sytem promuje takie zachowania. Lwią część największych serwisów społecznościowych tworzą właśnie ludzie którzy pierdolą jak potłuczeni, bo taki typ informacji mnoży się jak karaluchy.
XTC po prostu za dużo pierdolisz, zastanów się nad tym.

Waldek napisał:
Paulinka nic nie poszło na marne Smile

Najdrobniejszy czyn ma ogromne znacznie na linii czasu, tak jak jest to zawarte w teorii chaosu z trzepotaniem skrzydła motyla. Icke także fajnie o tym opowiedział w Was He Right, mianowicie nawet jeżeli teraz ludzie nie słuchają tego co się o tym do nich mówi, to słyszą to w tle i to na jakimś głębszym nieświadomym poziomie jest dekodowane przez umysł i zapisywane. Nawet jeżeli gość zaprzecza temu co zostało powiedziane to informacja ta i tak została przekazana i załadowana w innej głowie, nie każdy z niej skorzysta w przyszłości i nie każdy ją przekaże dalej. Ale nie wszystkie rozdroża na ścieżce w dominie są ostatnim ogniwem drogi, nie które z nich popchną kolejne klocki, choćby przez same plotkowanie typu a wiesz ponoć mówią, że....
Aby ktoś przekazał informacje dalej nie musi w nią wierzyć, aby uwierzyć w tak szokujący fakt trzeba najpierw przerobić etapy: niedowierzanie, zaprzeczanie i dopiero akceptacja, dlatego niektórzy co zaprzeczają mogą w przyszłości zmienić zdanie, natomiast ci co podchodzą do tego agresywnie są jeszcze bliżej akceptacji, ponieważ już ich ona gryzie, a prawda potrafi się sama skutecznie bronić Smile
Amplituda masy krytycznej się zwiększa i jest to zauważalny proces, teorie spiskowe zaczynają być, że tak powiem "trendi" Razz tym bardziej, że elity zaczynają coraz wyraźniej podkreślać, że to co się o nich mówi jest prawdą.
Jest jeszcze wiele uśpionych ogniw, które mogą stać się takimi propagatorami prawdy jak osoby na tym forum, a nie są nimi tylko dlatego, ze ta informacje jeszcze do nich nie dotarła.


Bimi, przeżuć jak możesz temat do Dyskusje ogólne ogólne wyszło z tego arcydzieło, szkoda aby się za miesiąc skasowało.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam na imie kaska, wiec prosze nie zwracaj sie tak do mnie. Dla uscislenia- nie zwracaj sie do mnie zadnym imieniem, bo ja -w przeciwienstwie do ciebie- sie tobie nie przedstawialam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
Bimi, przeżuć jak możesz temat do Dyskusje ogólne ogólne wyszło z tego arcydzieło, szkoda aby się za miesiąc skasowało.

wlasnie przerzucilbym ale mam dylemat. bo jak przeniosę to wszystkie posty napisane w tym temacie dodadzą się do napisanych postów ich autorów. i niektórym się może pisanie na dzis zablokować. a po drugie kaśka ma jakieś wąty że publicznie posługuję się jej mniej i bardziej fikcyjnym imieniem Smile, to nie będe jej rozjuszał przenosząc wątek do publica.
ale spoko - najwyżej nie skasuje po miesiącu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij, że się da obejść mając IP mogą stworzyć tyle systemów śledzących, a za łamanie zabezpieczeń mogą wprowadzić odłączanie od sieci albo grzywny. Nie dajmy skurwysynom nawet małej szansy na grzebanie przy sieci. Wiem jak dawniej działała sieć ale wtedy była wolna, a teraz chcż walczyćz wolnością, a więc wielu uprzykrzą życie. Wy dostaniecie się do forum ale co z tego jak ciężko będzie obudzić nowych ludzi, na forum jest mało osób i nie dadzą rady w walce przeciwko nwo - pozostaje nam jedynie ucieczka od tego systemu.

W UE większość to stare mendy które nie mają pojęcia co to Internet i myślą, że zrobią na pakiety tak jak telewizję cyfrową! Sądzę, że jakby to wprowadzili to na ulice wyjdzie naprawdę wiele osób, może tak tego nie widać, ale od sieci jest uzależnionych w chuj osób i nie tylko od tępych stron.

I popatrzcie na to z drugiej strony wiele osób tworzy startupy tak jak na przykład nasza klasa dzięki której napewno kilkadziesiąt osób ma pracę czyli dzięki wolnemu Internetowi zmniejsza się bezrobocie. Jeśli coś takiego wprowadzą to już z małymi wkładami nie wystartujecie w Internecie więc tylko takie firmy jak onet będzie stać na otwieranie nowych serwisów.

Jeśli chodzi o Internet to nawet o najmniejsze, mało znaczące zmiany musimy się przeciwstawiać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:44, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje przykleic
ponadto biernosc to jest to na co liczy elita

masz placic 200 zl / miesiecznie albo nawet te 5 dych tylko za dostep do 5 stron w internecie? (albo 100 wybranych, a reszta nie dziala?)
bo nie zaaprobowane przez rzad?

litoscii...............
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dajcie się zwariować. Pojawi się miliard stron automatycznie przekierowujących na te ocenzurowane. Powstaje już alternatywny internet. Na razie jest w fazie testów, ale Linux-owa społeczność nie da się wrobić w idiotyzmy chciwych gangsterów u władzy. Jeśli ocenzurują i skomercjalizują internet, prawdopodobnie dostaniemy lepsze i szybkie łącza z dużym upload'em. Możliwe że DL=UL. Sieć rozproszona ma to do siebie że serwer znajduje się.... wszędzie. U każdego użytkownika. No i niech sobie cmokną w chubek czuja. Bojkotujcie MS i Apple. Schodzimy do podziemia.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co my tam sobie możemy zrobić w tym podziemiu? Poczekają parę lat, i tych co bardziej aktywnych rewolucjonistów zamkną za "terroryzm", a ludzie to oczywiście kupią, zresztą jak po ich myśli pójdzie, to będzie koniec wszelkiego typu filmów uświadamiających. Bo powiedzmy sobie szczerze, my już wyszliśmy z "matrixa" i żaden film nas bardziej do niego nie zniechęci, pozytywną rzeczą takich Zeitgeistopodobnych było to, że pomagały ludziom dostrzec rzeczywistość, po wprowadzeniu nowego internetu już raczej nikogo nowego nie uświadomią, w końcu przykładny obywatel nie skorzysta z alternatywnego internetu, bo w TVNie powiedzieli, że tam terroryści, pedofile i naziści tylko siedzą. Pamiętajmy, że żyjemy w Matrixie, ale nie Matrixie, ludzie nie są naszymi wrogami, lecz potencjalnymi sojusznikami, generalnie za bardzo nikt rządu nie lubi, przynajmniej nie w Polsce, bo typowy polak na całe szczęście w dupie ma globalne ocieplenie, jak mu każą za zapobieganie mu płacić, trzeba nagłośnić to, co przeciętny obywatel z łatwością pojmie i czemu się sprzeciwi, np chory podatek od starych aut, reszta przyjdzie z czasem, nie można rozpoczynać wspinaczki na wysoką górę skacząc na jej środek z helikoptera, trzeba najpierw zacząć od samego dołu.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurva mam zapłacony internet za cały rok z góry , musze się dostać do pentagonu i porozmawiać z iluminatami żeby przynajmniej o rok przedłużyli koniec internetu . Exclamation Inaczej przestane być agentem na forum ;/ Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Koniec Internetu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile