W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolejna gafa Berlusconiego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1117
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 03 Kwi '09   Temat postu: Kolejna gafa Berlusconiego Odpowiedz z cytatem

Tym razem na audiencji u królowej. Podczas spotkania przywódców z królową Elżbietą, Berlusconi zawołał Obamę donośnym głosem "Mister Obamaaa". Po czym Obama odwrócił się i podszedł do Berlusconiego podając mu rękę. Pozostali przywódcy wybuchnęli śmiechem. Jedynie królowej nie było do śmiechu. Poprosiła Berlusconiego i zapytała go - "dlaczego pan tak krzyczy?". I znowu przywódcy wybuchnęli śmiechem. Zarejestrowały to ukryte telekamery. Berlusconi powiedział również do Obamy - "Obama wyciągnij nas z kryzysu". Smile Dla mnie najwyraźniej Berlusconi robi sobie z Obamy jaja. Najpierw ta jego sławna wypowiedź że Obama jest przystojny i opalony, a teraz to. Według mnie jest to ewidentny znak że Berlusconi wie kim jest Obama, i dlatego go lekceważy.

www.corriere.it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i bardzo dobrze! jedzie po rajstopach czarnej dwulicowej , ładnie wyglądającej marionetce.
Berlusconi wie że tak na prawdę w obecnych czasach nie ma juz nic do stracenia. Po prostu swój chłop Wink . Co do tematu postu: to nie jest gafa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gafa to jest. Bo w obecności królowej należy się zachowywać elegancko, nie w prostacki sposób. Tego wymagają dobre obyczaje. A to że Berlusconi jest taki a nie inny to wynika z tego, że jest najbogatszym człowiekiem we Włoszech i jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Dlatego uważa że może sobie na to pozwolić. Obama nie jest bogaty, a Bush był bogaty i z Bushem bardziej się liczył. Poza tym Berlusconi to jest własnie ta elita której tak nienawidzicie, a nie swój chłop. Wink Jest przecież jednym z Bilderbergów. Obama przeminie, a Berlusconi zostanie ze swoimi pieniędzmi i wpływami na świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisała:
Cytat:
Gafa to jest. Bo w obecności królowej należy się zachowywać elegancko, nie w prostacki sposób. Tego wymagają dobre obyczaje


a Michelle Obama dotknęła wczoraj Królową Elizabeth Shocked angielskie gazety powariowały z tego powodu. Etykieta królewska nie przewiduje takich gestów wobec królowej, korona jednak jej nie spadła Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem jedno. Wszystko zależy od klasy którą masz, albo jej nie masz. Można być bogatym wykształconym a nie mieć klasy. Jeśli chodzi o Michelle Obama, no cóż choć jest niewątpliwie osobą z wykształceniem, to jednak czegoś jej brakuje. Jeśli chodzi o sprawy etykiety, to Amerykanie są raczej ignorantami. Widziałam zdjęcia Michelle z królową, powiem szczerze że ja nie ubrałabym się na audiencję u królowej tak, jak ona się ubrała. Poza perełkami które miała na szyi, była ubrana nieelegancko. Aż się zdziwiłam. Miała na sobie cienki sweterek z rękawami podwiniętymi do łokcia. Żadna kobieta z towarzystwa nie ubiera się tak, zwłaszcza do pałacu królewskiego. Już nasza Kwaśniewska zdecydowanie miała więcej klasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michelle na audiencji u królowej

www.elpais.com/fotografia/agenda/reina/I.....age_1/les/

Carla Bruni - tak się powinno wyglądać na spotkaniu z królową

http://donne.virgilio.it/extra/bruni_sarkozy.html,cnt=3630&zoom=13680.html

Zdecydowana różnica nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalcolmX




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parafrazując do obydwu przypadków przytoczę tu stare polskie powiedzonko:
"Chama ze wsi wypędzisz, ale wsi z chama nigdy".
W dosyć grubiański sposób wyjaśnia zagadnienie etykiety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisała:
Cytat:
Carla Bruni - tak się powinno wygladać na spotkaniu z królową


hehe, wygląda jak druga królowa, różnica jest nie ma co Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja powiem drugie. Wszystko zalezy od tego, jak bardzo dalas sie wytresowac i sprac sobie mozg. Nie mam klasy i jestem ignorantem w sprawie etykiety Very Happy i cieszy mnie to niezmiernie. Powiem szczerze, ze na spotkanie z krolowa nie wpusciliby mnie ze wzgledu na moj stroj, bo nie przejalbym sie tym wogole (moze to lepiej, bo jakby mnie wpuscili, to potem mogliby mnie zamknac za obraze majestatu Very Happy , do tej kobiety nie mozna sie nawet odwrocic tylem Very Happy ).
Ten temat pokazuje jak ludzie maja wyprane mozgi i wszczepiona manie nizszosci.

P.S. Lara, co masz na sobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa swój chłop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabija się z Obamy bo pewnie wie, że Obama jest pionkiem, zapewne wie więcej od nas, może to również on ustala zasady... Ciekawe ile ten Obama jeszcze będzie, czy ktoś go kropnie, a może coś innego? I ciekawe ile wie sam Obama i czy się nie domyśla skoro tak się z niego nabija/ją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swój chłop w sensie ,ze zachowuje się do Obamy jak do normalnego gościa, a nie to że on prezydent hameryki to mu kłaniac sie w pas trzeba...? tak jak tu napisał wyżej one1- zdecydowanie popieram. A to ze on bilderberg czy inny fetyszysta to akurat w tym konkretnym przypadku (chodzi o zachowanie) jest najmniejszy problem. Widzę że wy macie manię jeżeli chodzi o spotkania z "królową" ,że tak wypada a tak nie wypada. Ja rozumiem etykieta , etykietą i klasą ale to takie troche średniowieczne zapędy w ten dystyngowany szyk i blask: ja jestem królową , macie mnie słuchać moi poddani Laughing no kvrwa lol. pieprzycie ze jesteście wolni , nie chcecie nwo a smęcicie ze nie wolno poklepac królowej przez murzyńską laskę bo tak nie wypada? no bzdura kompletna. przeciez i jedna i druga to człowiek. mniejsza z tym że baba ale człowiek Wink @Lara własnie ty tu prezentujesz typowo babski punkt widzenia: ja bym sie tak nie ubrała, ja bym założyła inne buty bla bla bla... w wielu tematach wypowiadasz sie z sensem ale tu : prosze nie pier.ol
Cytat:
Poza perełkami które miała na szyi, była ubrana nieelegancko. Aż się zdziwiłam. Miała na sobie cienki sweterek z rękawami podwiniętymi do łokcia. Żadna kobieta z towarzystwa nie ubiera się tak, zwłaszcza do pałacu królewskiego. Już nasza Kwaśniewska zdecydowanie miała więcej klasy.
...a ja powiem: o boszszse czy to jest warte rozczulania się nad tym czy to jest klasa czy nie? może pomyliłas forum i powinnas opisac to na pudelku ?Very Happy

Smile na wyzszych szczeblach niech sobie robią przebieranki i klepią po dupciach przy blasku świec, ale z jakąś dozą normalności we współczesnym niby XXI wieku?
@Lara temat zapodałas dobry, bo na szczytach władzy tez potrafią w jakiś wysublimowany sposób pojechac po rajstopkach Wink ale to mój ostatni post dzisiaj , więc na Twoja obrone koralików odpowiem jutro Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cała ta pruderyja i etykieta jest jak zwykle wynikiem ego, jak człowiek jest szlachetny to nawet jak się ubierze w szmaty z lnu i sandały czy tez dżinsy i pepegi to będzie to widać.... Wink tak samo jak i ze seksem. wszystkie zasady ustanowili ludzie i ludzie to mogą zmieniać. udawanie jest dobre dla hipokrytów , można to zauważyć w każdej dziedzinie życia nie tylko w tej z "górnej półki" Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że lepsza etykieta niż luzackie podejście do wszystkiego. Bo wszystko ma swoje granice. Strój towarzyszy człowiekowi od początków cywilizacji. Cywilizowany człowiek już nie mieszka w jaskiniach, nie chodzi boso i nie ubiera się w skóry. Hipisowski sposób ubierania się, jest dobry na koncert rockowy, ale raczej nie przystoi np. w operze. Dobór stroju powinien zależeć od sytuacji. I w pewnym sensie takie są zasady. Nie sądzę żeby ktoś się czuł dobrze w eleganckiej restauracji ubrany w krótkie spodenki i podkoszulkę. Tak samo nikt nie pójdzie na spacer po górach w garniturze. Wszystko zależy od dobrego smaku, który albo się ma, albo nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie dobrze to ujęłaś od dobrego smaku , więc jeśli już to uważam że to wszystko jest w złym smaku biorąc nawet pod uwagę to jak żyją ludzie na świecie w jakiej nędzy i poniżeniu, to tym bardziej cała ta etykietka nie należy do dobrego smaku tylko do dobrego snobizmu i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie kumam dyskusji „Wolność ludzka jest tak głęboka i sięga tak daleko, dopóki nie ogranicza wolności innego człowieka ” – Po pierwsze jak ktoś chce ubrać różowy smoking w bordowe kropki na spotkanie z królową jego sprawa, jak ktoś ma ochotę krzyczeć w obecności królowej proszę bardzo, w czym to komu przeszkadza?. A od kiedy królowa to nadczłowiek? Czy święta krowa której trzeba składać hołd. Jak dla mnie to zwykły wycieruch nie warty splunięcia łącznie z jej całą gównianą rodzinką. Wiec naprawdę nie rozumiem w czym ci się naraził Berlusconi pomijając fakt to że to skończony głupek
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie Very Happy Podsumowałeś ich jak trzeba. Dobry komentarz to trafny komentarz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
W ogóle nie kumam dyskusji „Wolność ludzka jest tak głęboka i sięga tak daleko, dopóki nie ogranicza wolności innego człowieka ”

''''''

Czy święta krowa której trzeba składać hołd.



obejrzyj sobie filmik The Illuminati Vol.3 - Morderstwa Monarchii ( viewtopic.php?t=6651 )
to może zrozumiesz dlaczego niektórzy skłądają hołd od tysiącleci i są pod wrażeniem etykiety dworskiej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejna gafa Berlusconiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile