W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC 1 - czy tak wygląda boeing?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 5237
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 27 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedź pilota z filmiku też mnie przekonuje w 100% .Jeżeli on nie mógłby zrobić w powietrzu takich manewrów to jakiś koleś który nawet nie potrafił latać małą cesną też by nie mógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby któryś z szanownych forumowiczów pozostający w opozycji do tzw oficjalnych wersji i przy okazji był przez przypadek asem pilotażu zaręczam wam że okazało by się że nie tylko manewr tego rodzaju ale wręcz wystartowanie boeingiem jest niemożliwe

klijent za sterami musiał byc doswiadczonym pilotem

rewelacje ze szkół latania to mydlenie oczu ktos inny mógł byc za fajerą albo co gorsze as pilotażu wyprowadził w pole cia albo cia celowo wprowadza dezinformacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dno.... jeśli chodzi o argumentacje to dno..........
Z wypowiedzi konstruktora nie wynikają żadne dane ku temu żeby upierać się przy fakcie, że WTC wytrzymałoby takie uderzenie jakie miało miejsce! Szopa z drewna jest budowana przy założeniach, że wytrzyma uderzenie samochodu z prędkością powiedzmy 10km/h ale ten sam samochód przy prędkości powiedzmy 50km/h pewnie by ją zmiótł z powierzchni ziemi. Konstruktor szopy nie zastanawiając się nawet nad tym, że możliwe jest uderzenie przy prędkości 50km/h (powiedzmy, że nie było konieczności żeby samochód rozpędzać w okolicy szopy do takiej prędkości) powiedziałby zupełnie szczerze, że przy warunkach, które on założył w momencie projektowania szopa wytrzyma wiele uderzeń samochodu. Wiem, że to Was nie przekona, ponieważ bardziej przekonują Was filmy korzystające z faktów baaaardzo wybiórczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max napisał:
Dno... Wiem, że to Was nie przekona, ponieważ bardziej przekonują Was filmy korzystające z faktów baaaardzo wybiórczo.


Max gdyby ten konstruktor szopy nagrał filmik i go wrzucił na You Tube to kto wie?

moim zdaniem zwykła wygódka wiejska wytrzyma kilkadziesiąt uderzeń samochodów poruszających się z prędkością 10 km/h z pełnym zbiornikiem paliwa i konstruktor to zakładał podczas projektowania
tylko jak wujek z białegostoku rowerem po pijaku zjechał z górki to kibel szlag trafił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing dobre, aczkolwiek tutaj nawet takim przypadkiem nie musimy się posiłkować. Przedstawiłem wyliczenia, jednak nikt z obrońców teorii spiskowych nie potrafi wykazać, że są one błędne....... zawsze pojawia się argument o wytrzymałości wieży na uderzenie 707, co jest oczywiście słuszne jeśli weźmie się pod uwagę dane jakie zostały przyjęte do obliczeń wytrzymałości. Powiem Wam tylko, że sam kończyłem uczelnię techniczą gdzie miałem masę przedmiotów związanych z wytrzymałością materiałów i niestety wyczucie, własny punkt widzenia itd. nie mają wpływu na zjawiska fizyczne, które rządzą tymi sprawami............... Materiał, który potrafi wytrzymać przez długi czas dość duże obciążenia nagle potrafi dosłownie rozpaść/odkształcić się przy przyłożeniu siły niewiele większej. Poczytajcie trochę rzetelnych analiz, to pomaga na rozgrzaną spiskami głowę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że dyskusja na temat WTC 1 i 2 mogła by sie toczyć bez końca. Każdy może podawać swoje argumenty które mogą pasować do wersji oficjalenj jak i tej sposkowej.

Jedno pytanie. Dlaczego przeciwnicy teorii spiskowej (tej prawdziwej) ciąge mają dużo do powiedzenia jeżeli chodzi o fake wideo, jak to wieże mogły sie zawalić od uderzenia samolotów itd.

Jeżeli naprawde chcecie sie wykazać swoją wiedzą to zapraszam do http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?t=862
Pokażcie siłe swoich argumentów w tym temacie , coś mi sie wydaje że na to tajemnicze zawalenie sie wielu z was już nie znajdzie jakiegoś ciekawego wyjaśnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że z braku argumentu posiłkujesz się innym zdarzeniem..... głupio zaczynać inny temat bez dokończenia obecnego. Dla mnie wiara w hologramy itd. wyklucza tego kogoś z dyskusji. Nie macie mili spiskowcy zbyt wielu rzeczowych argumentów, wszystko czym się posiłkujecie to jakieś poszlaki bez dużej wartości. Taka jest prawda niestety. Sam jakiś czas temu zapaliłem się dość mocno do teorii spiskowych, niestety okazało się, że są moooooocno naciągane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max , nie odwracaj kota ogonem. Moze i naprawde w wieże wtc 1&2 uderzyły samoloty, ale na 100% te budynki by sie nie zawaliły od takich uderzeń.Prawdopodobieństwo że jeden z tych budynków mógłby sie zawalić było jak 1:1000 , a że dwa sie zawalą w identyczny sposób jest jak 1:100000000 .

Już nawet nie będe wspominał o Pentagonie , strąconym samolocie , kupie kasy jaką masa ludzi zarobiła dzięki 9/11.

Przyczyny zawalenie sie WTC7 oraz sposób w jaki sie zawalił ,powinny przekonać wszystkich do tego ,że 11 września 2001r. miał miejsce najwiekszy spisek w historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
...

Jedno pytanie. Dlaczego przeciwnicy teorii spiskowej (tej prawdziwej) ciąge mają dużo do powiedzenia ...


outlaw87 a ja mam ze 100 pytań ale za koleją

wytłumacz mi przyjacielu w prawdzie co masz na mysli piszac o teori spiskowej "tej prawdziwej"

szczerze mam nadzieje ze nie miałeś na mysli ufo hipnozy rakiet i działań pozazmysłowych że nie wspomne o trickach rodem z koncertu M Jacksona

żeby było jasne, wiesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o to że teoria spiskowa jest tą prawdziwą, a teoria (wersja) oficjalna to ściema.

Ufo , hipnoza Confused Confused Confused takie coś nie miało miejsca , to były bradziej przyziemne metody. Zielone ludki nie mają ze spiskiem nic wspólnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Chodziło mi o to że teoria spiskowa jest tą prawdziwą, a teoria (wersja) oficjalna to ściema.

Ufo , hipnoza Confused Confused Confused takie coś nie miało miejsca , to były bradziej przyziemne metody. Zielone ludki nie mają ze spiskiem nic wspólnego.


w zwiazku z twoja odpowiedzia na moje pytanie mam drugie(bez obaw proste)

według ciebie outlaw87 co uderzyło w wtc Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
w zwiazku z twoja odpowiedzia na moje pytanie mam drugie(bez obaw proste)

według ciebie outlaw87 co uderzyło w wtc Question


Powiem tak ,napewno nie UFO. Według mnie były to rakiety. Tylko prosze Cie nie zmuszaj mnie żebym przedstawił na to jakieś dowody. To jest tylko moje zdanie i tyle, jeżeli Ty sądzisz że były to samoloty to ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Max , nie odwracaj kota ogonem. Moze i naprawde w wieże wtc 1&2 uderzyły samoloty, ale na 100% te budynki by sie nie zawaliły od takich uderzeń.Prawdopodobieństwo że jeden z tych budynków mógłby sie zawalić było jak 1:1000 , a że dwa sie zawalą w identyczny sposób jest jak 1:100000000 .


O ciekawe jak to wyliczyłeś. Wink

Pytasz czemu przeciwnicy teorii spiskowej ciągle mają dużo do powiedzenia, ja Ci na to odpowiem.
Jak już nie wierzysz w bezstronność analiz NIST i FEMA to proszę bardzo możesz przeczytać analizę specjalistów z najlepszej technicznej uczelni na świecie, a przy tym jednej z najbardziej antyrepublikańskiej w USA Massachusetts Institute of Technology:
http://web.mit.edu/civenv/wtc/

albo jak nie wierzysz amerykanom analizę specjalistów z Uniwersytetu Tsinghua w Pekinie uchodzącej za najlepszą uczelnię techniczną w Chinach:
http://www.luxinzheng.net/publications/english_WTC.htm

A tu link do Uniwersytetu w Sydney:
http://www.civil.usyd.edu.au/wtc.shtml

Uniwersytet Cambidge:
http://www.eng.cam.ac.uk/news/stories/2007/twin_towers/

Mogę Ci zagwarantować, że na innych uczelniach technicznych we Francji, Niemczech, Rosji, czy gdziekolwiek indziej, a szukając bliżej to np. na Politechnice Krakowskiej (kumpel miał na architekturze wykład o zawaleniu WTC) również nikt nie uczy o tym, że WTC zawaliło się od ładunków wybuchowych.

Czyli chcesz mi wmówić, że od zdania tych wszystkich specjalistów bardziej wiarygodna jest opinia 20-latka, który zastanawiał się nad przyczynami zawalenia WTC przez 10 minut pomiędzy słuchaniem rapu i popijaniem piwa ? Nie rozśmieszaj mnie outlaw 87.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH, ok,ok,ok ... to może i do wież WTC1 & 2 a co z budynkiem 7 ,.czy jest jakieś "naukowe" wyjaśnienie dlaczego ten budynek sie zawalił ??? No chyba ze powiesz mi że przez ten pożarek na 8 piętrze Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Scorpio napisał:
w zwiazku z twoja odpowiedzia na moje pytanie mam drugie(bez obaw proste)

według ciebie outlaw87 co uderzyło w wtc Question


Powiem tak ,napewno nie UFO. Według mnie były to rakiety. Tylko prosze Cie nie zmuszaj mnie żebym przedstawił na to jakieś dowody. To jest tylko moje zdanie i tyle, jeżeli Ty sądzisz że były to samoloty to ok.



outlaw87 tu nie chodzi o żadne dowody

jak na pewno zwróciłes uwage większośc ludzi zainteresowanych katastrofą 9/11 opiera się na własnych widzimisie tudzież na filmikach z dużą frekwencją
na zasadzie to niemozliwe, nieda się ,kogo oni(usacy) chcą oszukac ,uważaja nas za kretynów? nie ma takich rakiet, a nie sory to nie ten temat
większość ludzi ,nawet na naszym forum nawet nie szuka odpowiedzi
szuka
własnie czego szuka forumowicz który na podstawie tych samych filmików z You Tube najpierw twierdzi że samolot jest co najmniej wojskowy a pózniej ze jednak to rakiety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niesamowite. Może jeszcze zrobią analizę irackiej broni masowego rażenia? Wystraczy zobaczyć na własne oczy eksplozje górnej części WTC1 by wszelkie gatki-szmatki o "zawaleniu" się włożyć między bajki.

Szalejące inferno? Structural Damage? Pancace theory? Co jeszcze?

W WTC w latach 70. szalał pożar na kilkunastu kondygnacjach i budynek nawet nie zaskrzypiał.

A 9/11 first responder has shed new light on how he heard a countdown before the demolition of Building 7, how he was told to "shut up" by superiors when he tried to report secondary explosions and why "vicious security" measures were enacted to prevent people from accessing certain areas of ground zero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samolot Confused To napweno nie był boeing z ludźmi na pokładzie, wojskowy ...też wątpie, ale nie wykluczam tej możliwości. Co do rakiet to widziałem pare filmików ,wypowiedzi świadków. Dużo ludzi 11 09 01 mówiło o tym że widzieli rakiety, jednak już na 2 dzień po tragedii ich wypowiedzi znikały czy to z CNN czy FOX. Oglądałem dużo materiałów z tego dnia http://www.archive.org/details/sept_11_tv_archive na tej stronie oglądałem kilka godzin relacji na żywo z 9/11, więc akurat ja w małym stopniu opieram sie na filmikach z youtube ,chociż większość z nich jest bardzo treściwa.

Np September Clues , widziałem wszystkie 8 części i następnie wszystko sprawdziłem, jak wyglądały relacje itd. Ludzie nie robią filmików itd żeby zrobić komuś wode z mózgu ,tylko żeby pokazać prawde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc nie wykluczasz mozliwosci ataku samolotami
powiadasz że mógłby byc wojskowy z pilotem ?
czy na radio?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
więc nie wykluczasz mozliwosci ataku samolotami
powiadasz że mógłby byc wojskowy z pilotem ?
czy na radio?


nie raczej na bluetootha Confused moze i leciał jakić typ w środku. Nie wiem nie byłem w kabinie pilota kiedy to sie stało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
No niesamowite. Może jeszcze zrobią analizę irackiej broni masowego rażenia? Wystraczy zobaczyć na własne oczy eksplozje górnej części WTC1 by wszelkie gatki-szmatki o "zawaleniu" się włożyć między bajki.



Nie rozmawiamy o broni masowego rażenia.

Co do reszty postu. Czyli uważasz, że wszyscy specjaliści od budownictwa na całym świecie to debile, którzy nie potrafią zauważyć eksplozji w WTC ? Coz za blyskotliwa teza. Gratuluje Ci Voltar, ze jestes inteligentniejszy i masz wieksza wiedze z dziedziny konstrukcji budynkow od nich wszystkich razem wzietych. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do irackiej broni masowego razenia:


Fragment ksiazki Jerzego Biziewskiego "Irak-Iran 80-88" z serii wydawnictwa Altair "Najwieksze bitwy XX wieku". Sorry, ze zdjecie ale nie mam w domu skanera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:


nie raczej na bluetootha Confused moze i leciał jakić typ w środku. Nie wiem nie byłem w kabinie pilota kiedy to sie stało.


skoro mógłby być jakis typ za sterami to równie dobrze mogło byc ich dwóch

boeing to wielki samolot ,co stoi na przeszkodzie załadować go ludźmi zatankować i polecieć w strone wtc?

drzwi do kabiny pilotów??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
boeing to wielki samolot ,co stoi na przeszkodzie załadować go ludźmi zatankować i polecieć w strone wtc?

drzwi do kabiny pilotów??


Hmm, dobra zobacz sobie to http://www.youtube.com/watch?v=U6UAo5WF5CE&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=wbCcb6NV8Io
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 28 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzałem ciekawe filmiki



na chwile przed uderzeniem

rakiety?

znalazłem coś ciekawego
"efekt zwyklego pozaru, nie polączonego z uderzeniem w budynek"

srodek wyparował cholerka

[img]http://www.historycy.org/index.php?act=Attach&type=post&id=5477[/img]
http://www.historycy.org/index.php?act=Attach&type=post&id=5477
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 29 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzeju,zakłądając ze masz racje.W WTC uderzyły samoloty które spowodowały zniszczenie tych budynków to dlaczego zawalił sie WTC7? Pytam nie po to aby odwócić uwage od głównego wątku ale po prostu pytam sie dlatego ze nie widziałem twojej opinii na ten temat(moze przeoczyłem?).Co mogłoby byc prawdopodobną przyczyną...moze tak.(to było kontrolowane wyburzenie ale powód tego jest niejasny-moja opinia)
ps. wystarczy troche kwasu(kłamstwa) do prawdy aby stworzyć jej pozory
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC 1 - czy tak wygląda boeing?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile