W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
JackowskiOBAMA  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 996
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
osiris555




Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 26 Mar '09   Temat postu: JackowskiOBAMA Odpowiedz z cytatem

Pod tym przewrotnym tytułem Smile Jackowski OBAma chcę przedstawić wypowiedź znanego Jasnowidza o 44 Prezydencie usa .

http://www.youtube.com/watch?v=vEQYOAcaJOM&feature=channel_page

Albo pan Krzysztof obejrzał juz OBAMA Deception z napisami:)

plus dodał swoje wątki albo obejrzał mój film w którym..(no właśnie Youtube mi go zablokował) Zwróciłem tam uwagę że nazywanie Obamy drugim lincolnem , kennedym może mieć na celu jego odstrzał ..i wprowadzenie MARTIAL LAW którym pokieruje żądna krwi Billary w szkarłacie!



żódło filmu . Fundacyja Nutilus-czyli Wąsiury w kraciastych koszukach Wożący się Campingowym trupem w poszukiwaniu taniej sensacji po kraju. (Jackowski jest znajomym fundacji) musi czuć się chyba bardzo samotny:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:07, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackowski nigdy nie powie publicznie wszystkiego. Ale i tak powiedział dużo Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skrzydlaty




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 71
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:21, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to o czym mówi Jackowski -Już się Dzieje!!!

- Obama nie realizuje swojego programu kampanii wyborczej, który był programem jego serca, tylko dzięki temu mógł być autentyczny i swoją aurą zarażać tłumy, ta siła nie była fałszywa, fałszywe jest to co dzieje się obecnie;

- obecnie zaczynają się poszukiwania sprawdzające karty pochodzenia Obamy, czyli jest podejrzenie, a skoro jest ukrywana ta karta - to zapene słuszna, że Obama Nie urodził się USA!!! Czyli z punktu widzenia Konstytucji US - nie miał prawa kandydować na urząd prezydenta, tym samym po ujawnieniu tego faktu Misi ustąpić;

- układanie z Rosją już ma miejsce - pośledźcie serwisy info. te pochukiwania Rosji wobez USA, to tylko gra kosmetyczna;

- celem tych działań jest wojna na wschodzie - Chiny są obiektem z uwagi na to, że są największym wierzycielem USA, w obecnej sytuacji obywatele USA musieliby przez dziesiątki lat pracować jak niewolnicy, aby spłacić zobowiązania wobec Chin, wiecej - gospodarka USA jest w katastrofalnej sytuacji, więc wyjście z długu w sposób uczciwy jest niemożliwe;

- 'majstrowanie' w Afganistanie i teraz w Pakistanie ma na celu umocnienie pozycji USA w tym miejscu świata.

Sądzę, że znalazło by się o wiele więcej dowodów na potwierdzenie tego, że to o czym mówi Jackowski już się dzieje !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skrzydlaty




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 71
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam do konfrontacji i połączenia obu wątków z oczywistych względów:
viewtopic.php?t=6610
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...dobra dobra. może jackowski mówi farmazony ale : alex jones gdy było spotkanie bilderbergów mówił ,że tam jest tworzona przyszłość świata i że prezydentem usa będzie kobieta czyli przebywająca tam wtedy hilary clinton?? zbieg okoliczności?
czy może źle kojarzę fakty Question Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raynold napisał:
Jackowski nigdy nie powie publicznie wszystkiego. Ale i tak powiedział dużo Shocked


dlaczego? przecież co mu zależy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 26 Mar '09   Temat postu: JackowskiOBAMA Odpowiedz z cytatem

Jackowski krótko opisuje również najbliższe kilka miesięcy:

http://pomorze.naszemiasto.pl/jasnowidz/specjalna_artykul/657994.html

Cytat:

Co dalej z sytuacją na świecie? Co z kryzysem i przepowiadanym wybuchem wojny, na jaką skalę; na ile wszystkie te zagrożenia dotyczyć będą Polski?

Krzysztof Jackowski: - Już w lipcu zrozumiemy, że kryzys to nie jest opowiastka o przykrych wydarzeniach gdzieś tam na świecie. Dotknie nas bezpośrednio. Ujawni się cała słabość polskiej gospodarki, na giełdzie wybuchnie wręcz panika. Będzie wielka panika, jeśli chodzi o waluty. Rząd będzie mocno krytykowany, że w porę nie zareagował, a prawda jest taka, że zareagować nie mógł.
W lipcu - sierpniu światowy kryzys dotrze do naszej świadomości, stanie się realnym złem dotykającym nas bezpośrednio, a nie tylko jakimś zagrożeniem. Pod koniec sierpnia będzie to już prawdziwy krach gospodarczy.
Zagrożenie wojną w świecie będzie tego lata ogromne. Na Bliskim i Dalekim Wschodzie może dojść do otwartego konfliktu zbrojnego. Są siły, które będą mogły chcieć w ten sposób próbować wyjść z kryzysu. Byłaby to bardzo sprowokowana wojna. Mam wielką nadzieję, że nie dojdzie do wojny, ale jednocześnie bardzo się jej obawiam.
(Człuchów, 18.03. 2009 roku)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam wielką nadzieję, że nie dojdzie do wojny, ale jednocześnie bardzo się jej obawiam.


To ma być przepowiednia? Czy raczej analiza bieżącej sytuacji polityczno-gospodarczej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Cytat:
Mam wielką nadzieję, że nie dojdzie do wojny, ale jednocześnie bardzo się jej obawiam.


To ma być przepowiednia? Czy raczej analiza bieżącej sytuacji polityczno-gospodarczej ?


Zostawia sobie margines bęłędu, jakby nie sprawdzilo się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


JackowskiOBAMA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile