W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lądowanie na księżycu miało miejsce - dowody w temacie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 26962
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Bimi - na forum panuje cenzura. Ja prawdę mówie o kaczyńskich. A tak wogóle to co to za różnica, czy na księżycu był Neil Armstrong, czy Jarosław Kaczyński. Wiadome, jest tylko to, że zrobili to iluminaci, więc po co te sugestie, kto to, skoro pytanie powinno brzmić, kiedy znowu?

xtc, dzis nie usuwalismy zadnych twoich postow. ale zaraz chyba zaczniemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
hehe. to dobrze, że choć zgadzacie się co do tego, że na księżycu jest większe promieniowanei niż na ziemi.
szkoda tylko, że nie dopuszczacie możliwośc uzyskania helu 3, czy innych pierdółek, w warunkach ziemskich, lub na niskiej orbicie Smile
Możliwe byłoby. Po jakichś 4 miliardach lat ?

Cytat:
naprawdę, gdybym ja kierował udaną misją na księzyc to zapewniem was, że miałbym takie dowody, których nikt by nie podważył.
Masz na myśli dowody, których Ty byś nawet nie podważył ?
Na przykład jakie ? Laughing

Cytat:
na księżycu kamerę która filmowała ostatni odlot, a do tego była zdalnie sterowana, to dlaczego ta kamera nie mogła wysyłać jakiegoś sygnału radiowego??
wbili w ziemię powiewająca flagę a nie zostawili na powierzchni NICZEGO co miałoby nadajnik radiowy???

Zostawili i to sporo - sejsmografy, spektrometry i całą masę innego chłamu. Może dobrze byłoby gdybyś poczytał te "podręczniki historii"
zanim zaczniesz wygłaszać opinie na ich temat ? Warto wiedzieć o czym się mówi - przynajmniej w zarysie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh, ale forum no, takie forum, żeby cenzura panowała, A JA WAM OD MIESIĄCA PRAWDE WKLEJAM W OCZY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
tak wiem - baterie się skończyły Very Happy

No, nareszcie zaczynacsz rozumować logicznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Możliwe byłoby. Po jakichś 4 miliardach lat ?

Nie wiem... Nie znam się na tym, ale myślę, że Ty też niewiele.
Masz jakiś dowód ktory przemówiłby do mojego prostego umysłu?


Cytat:
Masz na myśli dowody, których Ty byś nawet nie podważył ?
Na przykład jakie ? Laughing

Już napisałem - na przykład przekażnik radiowy, lub nawet sam nadajnik. Albo prosty flash mrugający choćby raz na dobe. To chyba nie tak trudno było zrobić, nawet w latach 60-tych?
Ale nie - zostawili tylko sejsmografy, spektrometry i całą masę innego chłamu... Smile Na takich rzeczach niestety się nie znam, dlatego im nie wierzę.

Cytat:

Zostawili i to sporo - sejsmografy, spektrometry i całą masę innego chłamu. Czy była kamera - nie pamiętam, poszukaj sobie. Nie zdziwiłbym się, gdyby nie było - niby po co ? Co miałaby pokazywać ? Wiatr słoneczny ? Laughing

Najlepiej chyba jakby pokazywała Ziemię. Czy to za wysoko? Smile

Cytat:

Może dobrze byłoby gdybyś poczytał te "podręczniki historii"
zanim zaczniesz wygłaszać opinie na ich temat ? Warto wiedzieć o czym się mówi - przynajmniej w zarysie...

Po co - mam tu na forum ekspertów, którzy wynajdują mi z podręczników historii najbardziej przekonywujące fragmenty - sam bym na pewno lepszych nie znalazł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.youtube.com/watch?v=1F9bn9_fzrg - wyluzujcie chłopaki, ta sprawka na księżyc to chwyt marketingowy zakonu iluminatówm, aby pogłębić ówczesny CSRR w żałobie, aby to USA wiodła prym tu i ówdzie, jak dziś, a to dopiero początek zabawy zakonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Po co - mam tu na forum ekspertów, którzy wynajdują mi z podręczników historii najbardziej przekonywujące fragmenty - sam bym na pewno lepszych nie znalazł Smile

Merci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kempler




Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Ale nie - zostawili tylko sejsmografy, spektrometry i całą masę innego chłamu... Smile Na takich rzeczach niestety się nie znam, dlatego im nie wierzę.

Haha boskie.
_________________
http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo. Widzę, że przyszedł ktoś kto się zna.
Pewnie na fotografii też się znasz oraz na promieniowaniu, helu 3 i pyle księżycowym? Laughing


Myślę, że jak wszyscy tu jesteśmy, tak naprawdę gówno się na tych wszystkich szczegółach znamy. Dlatego osobiście staram się nie brnąć w dyskusje o detalach technicznych, wielkości promieniowania, ani udźwigu rakiet.
Zapewne jakbym sie naprawdę znał na którejkolwiek z tych rzeczy to potrafiłbym udowodnić fałszerstwo w sposób naukowy. Smile

Jednak nie muszę się znać na lotach kosmicznych by wiedzieć to co wiem. A wiem tyle, że ludzie nie lataja dziś tak daleko jak wtedy, w czasie misji apollo, już prawie 40 lat temu. 40 lat temu, gdy Amerykanie nie potrafili sobie nawet poradzić z wybudowaniem stacji orbitalnej, mieli latać w kosmos na zasadzie wycieczki autobusowej, pograniu w golfa, poszaleniu gokartem i beztroskim powrocie do domu? Przecież to absurd - technika kosmiczna idzie bardzo do przodu, a na pewno sie nie cofa.
Poza tym nie wierze w żadne ze zdjęć ani filmów - uważam, że wszystkie zostały zrobione na Ziemi - bo to widzę.

Nie jestem głupi. Jeśli ludzie naprawdę wylądowaliby na Księżycu na pewno istniał by dowód, który bym odnalazł i który by mnie przekonał. Tymczasem odnajduję tylko dowody na to, że było zupełnie inaczej.

I naprawdę, z całym szacunkiem, wasze dowody są marniutkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi a jakie dowody byś przywiózł z takiej wycieczki? niech zgadne worek pyłu,mase kamieni , kasete wideo i album ze zdjęciami Very Happy

można niewierzyć ze titanic zatonął bo... te zdjęcia jakies niewyrazne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kempler




Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie chodziło mi konkretnie o te rzeczy (aczkolwiek ze spektrometrami miałem do czynienia) ale o podejście "nie znam się na tym wiec temu nie wierze". To jest bez sensowne rozumowanie. Wg. Ciebie trzeba by było zanegować sporą część nauki, bo Ty, Ja się na niej nie znamy. Wy wiecie swoje, my swoje ale nazywanie ludzi plebsem i idiotami jest po prostu chamskie. Jesteście tak zapatrzeni w swoje poglądy że nawet nie macie zamiaru przyjąć czegoś do wiadomości. To że Ty uważasz ze na filmiku flaga powiewa nie znaczy że tak jest, bo ja akurat sądzę inaczej. Uważam że była poruszana przez astronautę. I co mam was nazwać idiotami, plebsem ? Nie dzięki, nie zniżę się do Waszego poziomu.
_________________
http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, wiec przyjmijmy ze jestem chamski i dzięki za naukę savoir vivre'u Smile
Jeśli Ci ulży, nazwij sobie plebsem mnie Smile a jeśli nie - rezygnujesz z tej przyjemności dobrowolnie, w imię wyższych zasad, co się ceni, choć nie wiem gdzie.

A podejście "nie znam się na tym wiec temu nie wierze" jest w życiu bardzo potrzebne i jestem pewien, że i Ty często z niego korzystasz, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu śledzę dyskusję, niektóre argumenty mnie przekonują, inne nie. Ale za teorią powstania filmów i fotek z księżyca w studio przemawia fakt, że naświetlenie jest nierównomierne. Zwróćcie uwagę (na fotach i filmach dostępnych z linków), że pierwszy plan, czyli przestrzeń bezpośrednio przed kamerą lub aparatem są oswietlone doskonale, natomiast im dalej , tym powierzchnia księżyca staje się ciemniejsza. Nie powinno tak być, przecież słońce oświetla cały "plan zdjęciowy" równomiernie.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie - przecież jak fotografujemy plażę to cała plaża jest jasna, a nie tylko z przodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kempler




Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No ok, wiec przyjmijmy ze jestem chamski i dzięki za naukę savoir vivre'u Smile
Jeśli Ci ulży, nazwij sobie plebsem mnie Smile

Nie mam takiej potrzeby.
Cytat:

A podejście "nie znam się na tym wiec temu nie wierze" jest w życiu bardzo potrzebne i jestem pewien, że i Ty często z niego korzystasz, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Mylisz się.
_________________
http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra: mylę się.
Chcesz jeszcze coś dodać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kempler




Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No dobra: mylę się.
Chcesz jeszcze coś dodać?

Po co? Wszystko zanegujesz, będziesz chciał DOWODY a potem nazwiesz mnie idiotą pochodzącym z plebsa Smile
_________________
http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu zrób to po co tutaj przyszedłeś.
Chyba że tylko po to aby nauczać zasad dobrego wychowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A podejście "nie znam się na tym wiec temu nie wierze" jest w życiu bardzo potrzebne i jestem pewien, że i Ty często z niego korzystasz, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Ciekawa teza. Mógłbyś podać jakieś przykłady ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kempler




Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przyszedłem Was tutaj pouczać. Po prostu nie lubię jak mnie ktoś obraża. Czytam sobie.
_________________
http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Bimi napisał:
A podejście "nie znam się na tym wiec temu nie wierze" jest w życiu bardzo potrzebne i jestem pewien, że i Ty często z niego korzystasz, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Ciekawa teza. Mógłbyś podać jakieś przykłady ?

Nie. Ale może zmienię zdanie, gdy zaobserwuję u Ciebie chęc dyskusji a nie tylko wrzucania docinek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie. Ale może zmienię zdanie, gdy zaobserwuję u Ciebie chęc dyskusji a nie tylko wrzucania docinek.


Szkoda. Ale dziękuję za pozostawienie mi nadziei.
PS. W psychologii to się nazywa projekcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki - akurat psychologii nam w tym watku brakowało Smile
A nad przykładem zastanów się sam kiedy następnym razem poddasz w wątpliwość jakąś wiadomośc z nautilusa Smile książek o ufo jest pewnie więcej niż o lądowaniu na księżycu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miało być o księżycu, a widzę tu jakieś "osobiste wycieczki". Miało być tak pięknie, a jest jak zwykle.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 10 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Dzięki - akurat psychologii nam w tym watku brakowało Smile
Ależ w gruncie rzeczy ten wątek JEST o psychologii Wink
Cytat:
A nad przykładem zastanów się sam kiedy następnym razem poddasz w wątpliwość jakąś wiadomośc z nautilusa Smile książek o ufo jest pewnie więcej niż o lądowaniu na księżycu.

Hmm, ciekawe. Muszę to przemyśleć. Naprawdę - tym razem już bez szczypty ironii. Tylko jak tu "znać się" na UFO ? To jest domena wiary a nie wiedzy...
Nara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19   » 
Strona 7 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lądowanie na księżycu miało miejsce - dowody w temacie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile