W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 42507
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Fiodor Dostojewski:
Poprzez analizę rzeczywistości widzianej wokół niego oraz opisanej w Biblii genialnie przewidział potworną, apokaliptyczną przyszłość
60%
 60%  [ 28 ]
Jest tylko zwykłym pisarzem, jego książki nie posiadają głębszych treści i przypadkowo tak mu się napisało. Nie ma żadnych dowodów na prawdziwość jego antycypacji
21%
 21%  [ 10 ]
Nie lubię Biblii oraz chrześcijan więc pomijam 2 opcje powyżej i jestem na nie wobec ewidentnych faktów
17%
 17%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 21 Mar '09   Temat postu: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego

Podczas lektury dzieł Dostojewskiego dość mocno uderzyła mnie zadziwiająca zbieżność proroctw o NWO nosząca miano szygalewizmu, zawarta w dziele Biesy (1870 r.) a jego konsekwencje w Braciach Karamazow (1880 r.) (min. w wywodzie WIELKIEGO INKWIZYTORA).
Okazuje się, że mamy w nich wszystko, co już się ujawniło (a co jeszcze pozostaje ukryte, ukazane jedynie w książkach?): Piramida władzy zarządzana przez papieża i nieliczną elitarną grupę fanatycznych, żądnych władzy ludzkich potworów–nihilistów, zdebilenie niewolników światowej tyranii, wzrastająca i sztucznie wywołana przemoc, zbrodnie, wszędobylskie państwo inwigilujące każdego, chaos i wojny wywołane przez jezuitów.
Ogromny materiał w postaci jego dzieł zebranych wskazuje dowodnie, że wiedział więcej, niż nam się powszechnie wydaje oraz maskował w swych powieściach odkrytą przez siebie prawdę, wciskając ją w usta żądnych władzy szaleńców, nihilistów i komunistów.

Czerwoni fundamentaliści min. wypowiadają w nich swe poglądy na temat przyszłości ludzkości. Szygalew, oszalały na punkcie równości, po długich rozmyślaniach doszedł z rozpaczą do wniosku, że tylko jeden system jest możliwy: „Zaczynam od nieograniczonej wolności, lecz kończę na nieograniczonym despotyzmie”. Najkrótsza droga do spełnienia wiedzie przez totalną dyktaturę: „Ludzkość musi być podzielona na dwie nierówne części. Dziesiąta część otrzymuje wolność osobistą i nieograniczoną władzę nad pozostałymi dziewięcioma dziesiątymi. Tamci zaś zatracają osobowość, stają się stadem i bezgraniczne posłuszeństwo doprowadza ich w drodze przekształceń do niewinności pierwotnej, do jakiegoś raju przedhistorycznego, w którym jednak będą musieli pracować. Środki, które proponuje autor w celu odebrania woli większości i przerobienia jej w stado za pomocą odpowiedniego kształcenia szeregu pokoleń, są bardzo interesujące i logiczne.” (Fiodor Dostojewski, Biesy, PIW, Warszawa 1958 r., s. 401)
Bardzo interesujące są również nieuchronne konsekwencje takiego porządku społecznego - spójrz za okno. Pocieszające, że zawczasu skutki takiego działania są znane: W Biesach odnajdujemy dokładny opis przyszłej doktryny NWO: „Każdy członek społeczeństwa pilnuje drugiego i ma obowiązek denuncjować go. Każdy należy do wszystkich, wszyscy do każdego. Wszyscy są niewolnikami równymi w niewolnictwie. Zaczyna się od zniżenia poziomu wykształcenia, wiedzy, talentów. Wysoki poziom wiedzy i talentu dobry jest tylko dla uzdolnionych. Nie trzeba ludzi uzdolnionych! (…). Wypędza się ich i skazuje na śmierć. Cyceronowi odcina się język, Kopernikowi wykłuwa się oczy, Szekspira się kamienuje! Oto jest szygalewszczyzna! Niewolnicy muszą być równi! Nie było nigdy ani wolności, ani równości bez despotyzmu, lecz w stadzie musi być równość. (…) Byle rodzina, byle miłość – a już rodzi się pragnienie własności. Zabijemy to pragnienie. Puścimy w ruch pijaństwo, oszczerstwo, denuncjację! Rozplenimy niesłychaną rozpustę! Każdego geniusza zgasimy w kołysce. Wszystko pod jeden strychulec! Równość całkowita.” (Biesy, s. 415 – 416.)
„Jestem za Szygalewem! Nie trzeba wykształcenia, dość już wiedzy! Bez nauki wystarczy materiału na tysiące lat, trzeba jednak, aby utrwaliło się posłuszeństwo. Żądza wiedzy jest żądzą arystokratyczną. (…) Od dziś hasłem kuli ziemskiej będzie: potrzebne jest tylko to, co niezbędne. Potrzebne są jednak i dreszcze, a o tym my pomyślimy, my, władcy! Niewolnicy muszą mieć panów! Całkowite posłuszeństwo, całkowite zabicie jednostki, lecz raz na trzydzieści lat Szygalew puszcza dreszcze, a wtedy jedni zaczynają pożerać drugich; tylko do pewnych granic, byle się tłum nie nudził; nuda jest uczuciem arystokratycznym. W szygalewszczyźnie nie będzie pragnień. Pragnienia i cierpienia dla nas; dla niewolników – szygalewszczyzna. (…) Szukajmy aktualności, a szygalewszczyna – to sztuczka jubilerska, to ideał, który zachowamy na przyszłość.”( Biesy, s. 416. )
NWO bez wartości ponadutulitarnych ma swój koniec w Powtórnym Przyjściu Mesjasza : „Człowiek słaby jest i podły. Cóż z tego, że teraz wszędzie buntuje się przeciw naszej władzy i dumny jest z tego, że się buntuje? To duma dziecka, żaka. To małe dzieci, które zbuntowały się w szkole i wypędziły nauczyciela. Ale nastąpi kres zachwytom dzieci i drogo za to zapłacą. Zburzą świątynię i krwią zaleją ziemię. Ale domyślą się na koniec te głupie dzieci, że chociaż są buntownikami, są słabi, że nie podołają własnemu rokoszowi. Oblewając się swymi głupimi łzami, przyznają się w końcu, że Ten, który stworzył ich buntownikami, chciał niewątpliwie zakpić z nich. I powiedzą to w rozpaczy, i będzie to bluźnierstwo, które spotęguje ich cierpienia, albowiem natura ludzka nie znosi bluźnierstwa i koniec końców zawsze sama ponosi z nie karę.” (Fiodor Dostojewski, Bracia Karamazow, Tom 6, PIW, Warszawa 1958 r., s. 304 – 305. ) Męka wolnej woli i wolnego wyboru danego od Boga stała się więc przyczyną odstępstwa czlowieka powołanego do wielkości na rzecz bezkształtnej masy nieprzeliczonego ludzkiego bydła myślącego jedynie co zeżreć i kogo słuchać, by dał żreć: ”Chleb był wielkim, niewątpliwym sztandarem, dasz chleb i człowiek się pokłoni, albowiem nie ma nic bardziej niewątpliwego nad chleb; jeżeli jednak kto inny opanuje jednocześnie sumienie człowieka, człowiek porzuci nawet Twój chleb, żeby iść za tym, kto znęci jego sumienie. Pod tym względem miałeś słuszność. Albowiem tajemnica ludzkiego istnienia nie jest w tym, aby tylko żyć, lecz w tym, po co żyć. Nie mając niewątpliwego wyobrażenia o celu swego życia, człowiek nie zgodzi się żyć i raczej sam siebie zniszczy, niżby miał zostać na ziemi, choćby nawet był otoczony chlebami, zaprawdę! Ale cóż z tego wynikło: zamiast opanować wolność ludzką, jeszcze bardziej ją zwiększyłeś! Czyżbyś zapomniał, że człowiek woli spokój, a nawet śmierć, od wolnego wyboru w poznaniu dobra i zła? Nie ma nic bardziej ponętnego dla człowieka nad wolność sumienia, ale nie ma też nic bardziej męczącego. (…)Zapragnąłeś dobrowolnej miłości człowieka, aby z własnej woli poszedł za Tobą, pociągnięty, zniewolony Tobą. Zamiast dawnego twardego prawa – odtąd człowiek miał w swobodzie swojego serca rozstrzygać sam, co jest dobre, a co złe, mają tylko przed sobą Twój obraz, Twój wzór. Ale czyś Ty nie pomyślał, że człowiek w końcu odrzuci nawet Twój obraz i Twoja prawdę, jeżeli się go obciąży takim strasznym brzemieniem jak wolność wyboru? Że ludzie ogłoszą w końcu, iż nie w Tobie jest prawda, albowiem nie można ich było zostawić w większym zamęcie i męczarni, niż Tyżeś to zrobił, pozostawiając im tyle trosk i tyle nie rozstrzygniętych zadań! W ten sposób sam rozpocząłeś burzenie swego królestwa, a zatem nie możesz nikogo winić. A czy to Ci ofiarowano? Istnieją trzy siły, tylko trzy siły na ziemi, które mogą na wieki zniewolić i zjednać sumienia tych słabych buntowników dla ich szczęścia. Te siły – to cud, tajemnica i autorytet. Odrzuciłeś jedno i drugie, i trzecie" Fiodor Dostojewski „Bracia Karamazow” Wydawnictwo Wrocław Oddział Kraków 1995 r.

Fiodor Dostojewski jako chrześcijanin ( niegdyś socjalista, nawrócony po odkryciu jego grupy użądlonych Heglem pietraszewców), popełnił dzieła, które explicite ujawniają ówczesne plany wobec obecnego świata, przygotowane jak można domniemywać już od bardzo dawna.
Po powrocie z zesłania dała się odczuć jego nienawiść do jezuitów, Polaków i katolików: polski bufor miał oddzielać „Matuszkę Rosję" od miazmatów porewolucyjnej Francji a stał się gąbką wsysającą „czerwoną zarazę” i rozprowadzającą ją w postaciach Biesów po jego ojczyźnie. Wielokrotnie czerpiąc z Biblii potrafił – na podstawie poszczególnych ksiąg – ukazać genezę zła na świecie:
Autor NWO kontynuuje „Pan wie, chciałem oddać świat papieżowi (…) A tłum cały poszedłby za nim. Nawet wojsko. Papież u góry, a my obok niego, a pod nami szygalewszczyzna. Trzeba tylko, aby Internationale [komunistyczna międzynarodówka] zgodziła się na papieża. Tak musi być. A staruszek pójdzie na to. To jedyne wyjście dla niego. Niech pan zapamięta moje słowa! Cha, cha, cha!” (Biesy, s. 416 )
Poniższe stwierdzenia wskazują, że autor wiedział o władzy rządu dusz na świecie o wiele więcej, niż najświatlejsi analitycy jego prozy.
„Katolicyzm znaczy to samo co wiara niechrześcijańska! (…) Jest to niechrześcijańska wiara, po pierwsze! (…) a po drugie, katolicyzm rzymski jest nawet gorszy od samego ateizmu, (…) Ateizm głosi tylko nicość, a katolicyzm idzie dalej: głosi Chrystusa sfałszowanego, zakłamanego i zbezczeszczonego, Chrystusa biegunowo przeciwnego! Głosi Antychrysta, przysięgam na to, wierzcie mi państwo! To jest moje osobiste, dawno powzięte przekonanie i ono mnie długo dręczyło... Katolicyzm oparty jest na poglądzie, iż bez wszechświatowej państwowej władzy Kościół nie utrzyma się na ziemi, katolicyzm krzyczy: Non possumus! Według mnie, katolicyzm nie jest nawet wiarą, tylko po prostu kontynuacją Zachodniego Imperium Rzymskiego; wszystko w nim podporządkowane jest tej idei, począwszy od wiary. Papież zagarnął ziemię, tron ziemski i ujął miecz w rękę; od tego czasu wszystko też tak idzie, tylko do miecza dodano kłamstwo, matactwo, oszustwo, fanatyzm, przesądy, łotrostwo, grano na najświętszych, najszczerszych, najbardziej ufnych i płomiennych uczuciach ludu; wszystko, wszystko sprzedano za pieniądze, za podłą władzę świecką. Czyż to nie jest nauka Antychrysta?! Jakże miał od nich nie wyjść ateizm? Ateizm przede wszystkim zaczął się od nich samych; bo czyż mogli wierzyć sobie samym? Wzmógł się ze wstrętu do nich; jest tworem ich kłamstwa i prostracji duchowej! Ateizm! U nas do niewierzących należą tylko ludzie niektórych stanów, jak się doskonale wyraził niedawno Eugeniusz Pawłowicz; tych stanów, które utraciły korzenie; a tam w Europie już straszne masy samego ludu zaczynają nie wierzyć – przedtem z ciemnoty i zakłamania, a teraz już z fanatyzmu, z nienawiści do Kościoła i do chrześcijaństwa.(…) Kościół też ma przedstawicieli ze wszech miar godnych szacunku i cnotliwych... – Nie mówiłem bynajmniej o poszczególnych przedstawicielach Kościoła. Mówiłem o istocie katolicyzmu, mówię o Rzymie. (…) To znacznie bliżej nas dotyczy, niż pan myśli. Na tym polega cały nasz błąd, że nie możemy jeszcze sobie uświadomić, iż to jest problem nie tylko teologiczny! Przecież i socjalizm wyrósł z katolicyzmu i jest w istocie swojej katolicki! On również, jak i brat jego, ateizm, wypłynął z rozpaczy, jako przeciwstawienie katolicyzmu w znaczeniu moralnym, aby zastąpić sobą utracony moralny autorytet religii, aby zaspokoić pragnienie duchowe łaknącej ludzkości i zbawić ją nie przez Chrystusa, lecz tak samo – przemocą! To jest także wolność oparta na gwałcie, to jest także zjednoczenie przez miecz i krew! "Nie waż się wierzyć w Boga, nie waż się mieć własnych rzeczy, nie waż się mieć osobowości, fraternite ou la mort, dwa miliony głów!" "Po czynach ich poznacie je" – tak jest powiedziane! I nie myślcie, żeby to wszystko było takie niewinne i niestraszne dla nas; o, musimy temu przeciwdziałać, i to jak najprędzej, jak najprędzej! Trzeba, by na odparcie Zachodu zajaśniał nasz Chrystus, którego myśmy zachowali, a którego oni nie znali nigdy! Nie łapiąc się niewolniczo na haczyk jezuitów, a niosąc im naszą rosyjską cywilizację, powinniśmy stanąć teraz przed nimi i niech się u nas nie mówi, jak dopiero co ktoś powiedział, że ich propaganda jest wytworna...” (1868 r.)(Idiota, PIW, Warszawa 1984 r. s. 605– 607. )

„Niechaj przepada życie! Byle tylko szczęśliwe były ukochane przez nas istoty. Co więcej, wymyślimy własną kazuistykę, od jezuitów zaczerpniemy rozumowanie, ba, na pewien czas samych siebie uspokoimy, będziemy się przekonywać, że istotnie tak trzeba dla szlachetnego celu. Tacy jesteśmy i wszystko jest jasne jak słońce.” (Zbrodnia i kara, s. 73.)

Fragmentów o NWO, jezuitach i papieżu jest oczywiście o wiele więcej. To tutaj to jedynie nieśmiały wstęp, wierzchołek góry lodowej (piramidy?). Kto chce sprawdzić naocznie – zapraszam do lektury antologii dzieł zebranych. Niech ateistów nie zraża rozmiar – jako osoby światłe powinny być również oczytane. Miłej lektury.

Bądźcie pozdrowieni, cokolwiek myślicie o wyrażonych powyżej słowach. Nie obruszajcie się a starajcie zrozumieć. Życzę dużo wewnętrznego spokoju dla Was wszystkich.

Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli” (Ewangelia św. Jana 8, 32)

Prawdziwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczesna "Elita"?

-mieszanka Gówna z Rytuałami?

..spokojnie!


Stan Kapłański przetrwał.
Choć na pewno nie w KK!

-to tylko jest wiedza ,
NIE tylko rytuały!

To on wydźwignie ŚWIAT z tego kryzysu!

Są pewne prawa które są ponadczasowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 23:43, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Daj młodemu człowiekowi mapę do Nieba, a odda Ci ją jutro... poprawioną." F.D

Smile
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 22 Mar '09   Temat postu: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Współczesna "Elita"?
-mieszanka Gówna z Rytuałami?
..spokojnie!
Stan Kapłański przetrwał.
Choć na pewno nie w KK!
-to tylko jest wiedza ,
NIE tylko rytuały!
To on wydźwignie ŚWIAT z tego kryzysu!
Są pewne prawa które są ponadczasowe.


Drogi JerzyS, czy mógłbyś - z łaski swojej - wyrażać się jaśniej? Ja, człowiek wychowany w sposób klasyczny, wypowiadam się pełnym zdaniem o co i Ciebię proszę. (To jakaś współczesna poezja "młodych brutalistów" ?)

Kto Cię "wydźwignie z tego kryzysu!" poza Najwyższym (Bogiem) ? Papież ??? Wolne (niesmaczne) żarty...

A propos "mieszanka Gówna z Rytuałami?" przypomniał mi się film o gigantycznej sowie w Californii autorstwa Wielkiego Truthseekera z nadania czarnych władców świata...
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 22 Mar '09   Temat postu: Re: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
Prawda, której czas wreszcie nadszedł jest tutaj:
(CAŁA SERIA) Niestety jest tak przerażająca, że nie każdy jest gotowy na jej przyjęcie

Link jest b. dobry. Tak dokładnie jest, jak piszesz. Cała seria jest przerażająca, to fakt.
Ja jakiś czas temu trafiłem na Waltera i był mi bardzo potrzebny, żeby poukładać w głowie kilka spraw. Pod względem rozjaśniania rzeczywistości, to taki właśnie Dostojewski Smile Jego wykłady można kupić z naszym tłumaczeniem. Jak dotąd jest tylko kilkanaście odcinków Sad
Jak się obejrzy 211 i 212, to naprawdę robi wiele jaśniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 22 Mar '09   Temat postu: Re: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

pcl napisał:
Prawdziwy napisał:
Prawda, której czas wreszcie nadszedł jest tutaj:
(CAŁA SERIA) Niestety jest tak przerażająca, że nie każdy jest gotowy na jej przyjęcie

Link jest b. dobry. Tak dokładnie jest, jak piszesz. Cała seria jest przerażająca, to fakt.
Ja jakiś czas temu trafiłem na Waltera i był mi bardzo potrzebny, żeby poukładać w głowie kilka spraw. Pod względem rozjaśniania rzeczywistości, to taki właśnie Dostojewski Smile Jego wykłady można kupić z naszym tłumaczeniem. Jak dotąd jest tylko kilkanaście odcinków Sad
Jak się obejrzy 211 i 212, to naprawdę robi wiele jaśniej.


Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, jesteś chrześcijaninem - doskonale zatem rozumiesz wartość Prawdy.

Zachęcam do obejrzenia pozostałych, nie tylko 211 i 212 oraz rozreklamowania w postaci mailowych linków do znajomych.
Wiem, że to trudne, lecz trzeba pomimo wszystko głosić prawdę, nawet tu na forum, gdzie większość to ateiści
(Spójrz tylko na reakcję większości z nich na mój pierwszy temat tutaj viewtopic.php?t=6477 to zrozumiesz).

Zachęcam również Ciebie i innych, którzy tu zajrzą do oceniania i głosowania w ankiecie.

Pozdrawiam wszystkich - tych, którzy się ze mną zgadzają oraz tych, którzy polemizują, niech Bóg Was oświeci.
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypowieść o talentach1

Podobnie też [jest] jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. Zaraz ten, który otrzymał pięć talentów, poszedł, puścił je w obrót i zyskał drugie pięć. Tak samo i ten, który dwa otrzymał; on również zyskał drugie dwa. Ten zaś, który otrzymał jeden, poszedł i rozkopawszy ziemię, ukrył pieniądze swego pana. Po dłuższym czasie powrócił pan owych sług i zaczął rozliczać się z nimi. Wówczas przyszedł ten, który otrzymał pięć talentów. Przyniósł drugie pięć i rzekł: "Panie, przekazałeś mi pięć talentów, oto drugie pięć talentów zyskałem". Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" Przyszedł również i ten, który otrzymał dwa talenty, mówiąc: "Panie, przekazałeś mi dwa talenty, oto drugie dwa talenty zyskałem". Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: "Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność!" Odrzekł mu pan jego: "Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów".
http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=361&slowa=talenty

To mój "ulubiony " fragment Prawdziwy
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Przypowieść o talentach

http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=361&slowa=talenty

To mój "ulubiony " fragment Prawdziwy


Dlaczego "ulubiony " a nie ulubiony, Zainteresowany ...

Moimi ulubionymi są:
Apokalipsa Rozdz. 17 : Ostateczne zniszczenie zła min. siedzącego na 7miu wzgórzach Rzymu (s. 1438 1439)

Księgi Wyjścia rozdz 20 (s. 86-87) Dekalog, zwłaszcza „4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. 7 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy 8 Pamiętaj o dniu szabatu [soboty], aby go uświęcić 9 Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. 10 Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. 11 W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty.”

oraz Powtórzonego Prawa 4: 16-21
„16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, 17 podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, 18 podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią. 19 Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem. 20 A was Pan wybrał sobie, wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się stali Jego ludem, Jego własnością, jak dziś jesteście.”

Cytaty zaczerpnięte z KATOLICKIEJ BIBLII : Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Biblia Tysiąclecia, Pallottinum, Poznań 2003 r.,

Katolicka doktryna zafałszowała i zmieniła SŁOWO Boże, do którego powrócił na zesłaniu Dostojewski chcący następnie sprawić, by powrócić mógł również cały, nie tylko zachodni świat.
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 30 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem w internecie film, który ukazuje niezbicie, jak trafne były spostrzeżenia Dostojewskiego o otaczającej nas rzeczywistości i roli Rzymskiego Kościoła w świecie, przekazane przez autora ustami księcia z Idioty , zacytowane powyżej.

Ostatnie stadium potwornej antycypacji wyzbytego ze stereotypów i uprzedzeń Dostojewskiego, realizuje się na naszych oczach ! :

Cz. 1 http://video.google.com/videoplay?docid=-6884305974277674154&hl=en

albo http://pl.youtube.com/watch?v=BuNCblSVAY4

Cz. 2 http://video.google.com/videoplay?docid=-4032076800390535825

Czas końca wyłania się coraz bardziej...

Opis filmu w linku : viewtopic.php?t=6658
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 03 Kwi '09   Temat postu: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

Zachęcam Was do zainteresowania tematem co bardziej oczytanych znajomych i głosowania w ankiecie.
Uważam, że jest on w dzisiejszych czasach na tyle istotny, że wart jest choćby jedynie chwili uwagi Waszych znajomych. Niczego nie stracą a zyskać mogą naprawdę wiele. Tylu jest jeszcze nieświadomych. To zagadnienie - przypadkowo przeze mnie odnalezione - może okazać się najwłaściwszą dla nich formą reklamy tego forum (np. jako link w mailu do nich).
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 03 Kwi '09   Temat postu: Re: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
JerzyS napisał:
Współczesna "Elita"?
-mieszanka Gówna z Rytuałami?
..spokojnie!
Stan Kapłański przetrwał.
Choć na pewno nie w KK!
-to tylko jest wiedza ,
NIE tylko rytuały!
To on wydźwignie ŚWIAT z tego kryzysu!
Są pewne prawa które są ponadczasowe.


Drogi JerzyS, czy mógłbyś - z łaski swojej - wyrażać się jaśniej? Ja, człowiek wychowany w sposób klasyczny, wypowiadam się pełnym zdaniem o co i Ciebię proszę. (To jakaś współczesna poezja "młodych brutalistów" ?)

Kto Cię "wydźwignie z tego kryzysu!" poza Najwyższym (Bogiem) ? Papież ??? Wolne (niesmaczne) żarty...

A propos "mieszanka Gówna z Rytuałami?" przypomniał mi się film o gigantycznej sowie w Californii autorstwa Wielkiego Truthseekera z nadania czarnych władców świata...


Najpierw należy sobie zadać pytanie czym dawniej był stan kapłański?

To była hermetyczna wiedza przekazywana w obrębie zamkniętego kręgu osób, najczęściej rodziny, to ona pozwalała rzadzic i przetrwać.
Były również rytuały. To one były widoczne na zewnatrz. Pozwalały cementować grupę , łatwiej nimi zarzadzać.

Ciągłość przekazywanej wiedzy,
ciągłość przekazywanych zasad etyki
została zerwana.
Wiedza zanikała na skutek rożnych czynników.
Lenistwa , braku kwalifikacji moralnych, , braku predyspozycji.

Właśnie szczególnie ostatnio zaczęła w błyskawicznym tempie zanikać ,gdy stało się jasne , ze kapłan to świetny zawód,

Zostały już tylko rytuały
Nic po za tym. Nie ma etyki
Brak wiedzy
Brak mądrości.

Śmieszy mnie gdy dzisiejsi pobożni kapłani wmawiają swoim naiwnym wiernym , że fizyka działa , ale pewne miejsca sa z pod niej wydzielone.
Podobnie jest i z innymi dziedzinami gdzie kapłani na skutek nieuctwa, lub sobie tylko znanych powodów praktykuja fałsz.

Nawet tu na forum widze to jak dalece potrafili wdrukować go w mózgi wiernych
Wmawiając im , np. że gest gest "palec wskazujący i ostatni wyprostowane , a dwa środkowe złożone" to gest masoński , lub gest szatana.
Ludzie im w to wierzą!

Jest to fałsz!
Zainteresowani doskonale wiedza do czego on służy i nie maja wcale zamiaru ujawniać go pospólstwu. Sa im nawet na rękę działania tych kapłanów , którzy najprawdopodobniej z zwykłej głupoty wykonują za nich robotę "ukrycia znaczenia rytualnych gestów"!

Same gesty , bez wiedzy sa niczym innym , jak tylko gestami.
Dopiero połączenie wiedzy i gestów , rytuałów daje zamierzony efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO NEW AGE AGENDA jako źródło „prawdy”

To miał być nowy temat i gdybym mógł wkleić ankietę wkleiłbym, ale jako pozbawiony tej możliwości (w ramach znanego już poza granicami tego forum światopoglądowego liberalizmu jego administratora) zmuszony jestem wkleić ją tutaj.
Nie ma tego złego – większość głosów w wyborach czy ankietach nie ma żadnego poparcia merytorycznego, dlatego jeśli ktoś zechce zagłosować w poniższej ankiecie, będzie niejako zmuszony o tym napisać i merytorycznie odnieść się do zagadnienia.


DRODZY FORUMOWICZE. Bądźcie pozdrowieni, cokolwiek myślicie o wyrażonych poniżej słowach. Proszę, nie obruszajcie się a postarajcie zrozumieć ponieważ WIDZĄC CYNIZM I ZAKŁAMANIE TWORZĄCYCH WASZ ŚWIATEK POJĘĆ I MITÓW ODNOŚNIE NWO, POWODÓW JEGO POWSTANIA I WASZYM W NIM UDZIALE (NIE TYLKO NA TYM FORUM), POSTANOWIŁEM POSTARAĆ SIĘ DO WAS PRZEMÓWIĆ.

Czy w związku z szeregiem przedstawionych poniżej, dobrze udokumentowanych, naukowych faktów: David Icke, Michael Tsarion, Zecharia Sitchin, Jordan Maxwell i Alex Jones oraz inni im podobni są:


1. Cynicznymi kłamcami i siewcami dezinformacji
2. Kryptoagentami NWO i jezuitów ( tudzież New Age Agenda – bez różnicy)
3. Zwyczajnymi „psycholami” wierzącymi w gady rządzące światem
4. Wszystkie powyższe odpowiedzi są prawidłowe


Na wstępie chciałbym z góry przeprosić za długość posta, który właśnie czytacie, ale faktograficznie jest on naprawdę obszerny. Tak obszerny, jak fascynujący. Kto nie lubi Prawdy w formie czytanej (co wcale nierzadkie wśród forumowiczów), niech od razu przejdzie do części multimedialnej.
Imiona bohaterów tej tragikomedii ze względów osobistych pisane są przez autora małą literą.

Poszukiwacze Prawdy! Powiem wam teraz coś, czego wasi ulubieńcy na pewno nie powiedzą swoim fanom, zwłaszcza, że długo nie było prawdy innej, niż icke’a, tsariona, sithina i jonesa.

Ten pierwszy, ośmieszany w programach tv ang. (całkiem słusznie) jako kuriozalny człowieczek w niebieskim dresie złodzieja Golfów jest członkiem różokrzyżowców, którzy jako masoni promują tezę Busha o „Tysiącu świetlnych punktów” widocznych w kurtynie Icke’a tu http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck
oraz przemówieniu Busha tu: http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata.htm

Tsarion z kolei rozmyślnie kłamie i z premedytacją fałszuje teksty. Zauważcie, że ludzie wierzący tsarionowi częstokroć nie lubią masonów, iluminatów i satanistów, ale co ciekawe nienawidzą też Biblii, choć już tak otwarcie tego nie przyznają.
A szkoda, gdyby troszkę poszukali dokopaliby się takich rzeczy, że aż strach:
http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/wielkani.htm

Zwróćcie szczególną uwagę na filmy Chrisa White’a póki są jeszcze dostępne na youtube. To bardzo zdolny, młody człowiek. Ukazał w jednym z nich powiązania Różokrzyżowców, do których należy tsarion, krishnamurti, icek i sitchin ze światową "władzą dusz". Dowód w linkach poniżej:
Michael Tsarion and the Rosicrucian connection
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/tsarion%20rose%20cross.wmv

The Rosicrucian Order - William Cooper pt.1/4
http://www.youtube.com/watch?v=8eBbsPAZrfc&hl=pl

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....aj&lr=
Jak zatem spodziewać się, że będą spójni w czymkolwiek (Wspaniały program o sile naukowych odkryć michaela tsariona znajduje się tutaj:
The Many Mistakes of Michael Tsarion
http://conspiracyclothes.com/nowheretoru.....20tsarion/
http://conspiracyclothes.com/nowheretoru.....0Wrong.mp4
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/audio/ntr_102407.mp3
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/Tsarion.html

Masońskie organizacje jak Templariusze czy Różokrzyżowcy, do których należy tsarion dziwnym zbiegiem okoliczności zupełnie przypadkowo dążą do utworzenia Jednego Rządu Światowego. W ogóle często mówią o Jednym (świecie, religii, rządzie itd. )
Już nie dlatego, że jeden (ONE) to znana wśród Iluminatów ze Skull and Bone Society i Bohemian Groove nazwa Lucyfera (porównaj z wizerunkiem jednodolarówki „In God We trust – ONE” tuż obok lucyferycznego oka boga słońca Ra i satanistycznego babilońskiego Feniksa z 13ma gałązkami, symbolu odrodzenia przez spalenie. Ciekawe też, że w 1991 r. na okładce Newsweeka w USA Feniks odradzał się z popiołów wszystkich spalonych pieniędzy w przyszłym cashless society )

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIE

To dlatego znajduje się on na jednodolarówce. 1, 3, 6, 9 to liczby satanistycznej Kabały. Stąd np. 11. 9. 1991 r. – przemówienie Busha seniora o NWO czy 11. 9. 2001 r. za czasów jego syna.
Trzeba przy tej okazji stwierdzić, że światowi kabaliści od sowy i cyrkla są znanymi na świecie numeromaniakami: zamach na Bali 12. 10. 2002 r. Zamachy 11. 03. w Madrycie, zamach w Londynie 7. 07, czy szczyt numeromaniactwa jak : o godz. 8.08 dnia 8.08. 2008 r. rozpoczęcie „Gry na Wielkiej Światowej Szachownicy” Brzezińskiego – Wojna w Gruzji, oraz w tym samym czasie podpalenie największej pochodni na stadionie w Pekinie ( Lucyfer – Niosący Światło; lucis – nieść, ferrus – światło, tak jak statua „wolności” oświeconych masonów itp). Tak samo z 19.04. - 1943, 1993, 1995, 2003 i 2005 r., satanistycznym świętem krwawej ofiary ku czci bogini wschodu Ishtar (Easter-Wielkanoc w satanizmie zwanym „katolicyzmem” [ znana również jako Asztarte Biblijna księga Sędziów 2:13 ]) czczonej w wielu kulturach min. przez wyrywanie serc na ołtarzu w piramidzie schodkowej ku czci Kukulkana – boga słońca Majów prawdopodobnie mające miejsce w tym dniu – rozkoszny zwyczaj, stąd także masońska loża Francji „Wielki Wschód”, ta sama, która sponsorowała powstanie złożonej z 666 trójkącików szklanej piramidy w Paryżu obrazującej schemat władzy na świecie (państwa, uniwersytety, org. międzynarodowe razem). Nierządnica Babilonu, czyli Watykan, leży zwrócona ku wschodowi.
Okultystyczne eventy rozpoczęły zatem kolejny etap Nowego Porządkowania Sceny. Przykładów jest oczywiście więcej, lecz nie czas teraz jest się w ten temat zagłębiać.
Przykłady można by mnożyć. W każdym bądź razie ujmujących idoli mają tutejsi forumowicze, a materiału demaskującego ich, oraz ich mocodawców o których zdążyłem jedynie napomknąć, jest bardzo dużo. Tak dużo, że dziwię się, iż sami tego nie odkrywacie i nie zapodajecie na forum. Kto inteligentny i niewpatrzony w tsariona tłumaczone filmy z internetu, ten z pewnością dopisze poniżej kolejne, dla rozjaśnienia ciemności kolegom z forum. (Tego o tzw. prawdzie).
Związki jednak między Lucifer Trust, Order of the Rosycrusian i Towarzystwem Teozoficznym a agendami Watykanu jak Onz oraz z kolei jego agendami implementującymi „Codex alimentarius” (zarządzany zarówno przez Światową Organizację Zdrowia - WHO jak i Komisję ds. Wyżywienia i Rolnictwa - FAO) oraz Club of Rome są szeroko udokumentowane.

Lucis Trust and the UN part 1
http://video.google.pl/videoplay?docid=63605231480633928&hl=pl

Polityka światowa dąży obecnie do utworzenia jednej religii dla wszystkich, o którym marzyli czołowi okultyści Alice Bailey, Albert Pike, Anne Besant, Aleister Crowley, Theodor Reuss, Eliphas Levi, Manly P. Hall, Acharya, JZ Knight etc. (The 10 most evil masons of all time http://www.youtube.com/watch?v=taT_IuC4lsI&feature=related ) jako mistrzowie idoli wielu z Was.

Tsarion, jako jeszcze bardziej niż icke, kuriozalna wersja ucznia niszowego Maxwella (oplutego zresztą całkiem słusznie miażdżącymi faktami i dowodami przeciwko jego bzdurom przez zastrzelonego później chrześcijanina Williama Coopera (– DOWÓD William Cooper debunks Jordan Maxwell http://video.google.com/videoplay?docid=8856218871691609737) jest ordynarnym kłamcą. Dowodem na to jest już nie tylko powód jego kłótni z zamordowanym później Cooperem (The Hour of Our Time - The Legacy of William Cooper http://video.google.pl/videoplay?docid=-2829245257205113781 )
lecz cała orgia dowodów:

http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/
http://www.youtube.com/user/Knowwheretorun1984
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/


Mimo to jednak, jedna z fanek tsariona po obejrzeniu filmu, jednego z promowanych przez was w temacie „Michael Tsarion – Architects of Control I (PL)” (zaiste będąc w temacie), tak określiła jego przesłanie:

astrit napisał:
żyj z "prądem" daj sie ponieść energii gdzie cię poprowadzi, nie brataj sie z tłumem (sektą) nie ma żadnych dobrych religii ani żadnych dobrych wskazówek, najlepszą religią jest Twoje wnętrze i wiara w siebie... Wink
bądź spontanicznym "dzieckiem"!!! („*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji

Nie polemizując z tezą „oświeconej” Astrit nadmienić tu należy, że religijna „sekta” chrześcijan, odrzucając co prawda ten odkrywczy katechizm, reprezentuje jednak o wiele wyższy poziom intelektualnego opracowania świata. Nawet od Astrit.

Gwóźdź do trumny wbił skądinąd rozsądny XTC88
Cytat:
„Film Poruszył także wątki kontroli umysłu wśród " wielkich tego świata " , tutaj mamy przykład, obama podczas przysięgi poddany kontroli umysłu . 30 sekunda , przecież nawet amator zauważy, że Obama podczas przysięgi był w transie .”


No i co że był, WY też jesteście w transie, kontrola umysłu objęła także WAS moi drodzy , tyle, że bardziej subtelna.

Al Kohol napisał:
film jest lajtowy, nie rozumiem w ktorym momencie jest niby ciezki. tserion sie niezle lansuje - te sceny na spacerze, w samochodzie - hehehhe czad! ale luz, jak dla mnie w porzadku - tez jestem narcyzem (kazdy powinien byc - w koncu kazdy jest bogiem) tyle ze w moim mniemaniu bardziej wartosciowy jest jednak icke (choc mowia w sumie to samo) gdyz david idzie dalej i mowi wprost co trzeba zrobic - podazyc za swoja intuicja! a tserion enigmatycznie kwituje to ze on nie ma pojecia bo kazdy ma wlasna droge. owszem - kazdy ma wlasna droge i drogowskazem jest na niej wlasnie intuicja. ogolnie produkt dla zmanierowanych intelektualistow ktorych mierzi zbyt prosty przekaz davida icke'e. ale ok, ktos taki tez jest potrzebny - wiedza musi trafic do wszystkich


Skoro nawet jego „wiedza” jest potrzebna, dlaczego wiedza chrześcijan jest przez was negowana jako nieużyteczna ? Zwłaszcza, że tsarion razem z niebezpiecznym mitomanem sitchinem, przygotowują Mroczne Wybudzenie ( http://video.google.pl/videoplay?docid=-2729272148108752606 oraz http://www.youtube.com/view_play_list?p=C4979C92BF881316 ), czyli mające na celu „matrixowe” wybudzenie ludzkości i uwiarygodnienie astroteologicznych głupot z zeitgeista (nieoceniona działalność Lucifer Trust madame Blawatzki i jej podopiecznych wymienionych powyżej ). Mroczne wybudzenie stanowi punkt centralny Projektu Blue Beam (projekcje energetyczne), czyli inwazja „obcych–stworzycieli DNA”, demonów, które w świątyni Salomona ( http://www.templeinstitute.org/ ) będą tworzyć ONE WORLD RELIGION, przygotowany przez papę Antychrysta ruch ekumeniczny i jego koronację jako boga żywego w swojej świątyni.

Temat Blue Beam ma już obszerną prasę
http://www.zbawienie.com/bluebeam.htm

Filmy
(dla nielubiących czytać)

http://www.youtube.com/watch?v=SDS_YcHj20E&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=r9h3J5GblcM&feature=related
http://www.youtube.com/view_play_list?p=.....y=BLUEBEAM
http://www.youtube.com/watch?v=-MF05G8RT.....p;index=13

Blue Beam Project & the One World Religion pt.1/2
http://www.youtube.com/watch?v=SDS_YcHj20E&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=r9h3J5GblcM&feature=related

BLUEBEAM PROJECT - FAKE ALIEN ATTACK
http://www.youtube.com/watch?v=4b52u8HNIno&feature=related

Zeitgeist 2 Addendum is NWO Propaganda http://www.youtube.com/watch?v=HsUVuDS6aQE

Dla lubiących czytać, zwłaszcza w obcym języku

http://www.sweetliberty.org/issues/hoax/bluebeam.htm
http://www.geocities.com/area51/Shadowlands/6583/project144.html
http://www.geocities.com/area51/Shadowlands/6583/project079.html
http://books.google.com/books?id=7_qGS7P.....om#PPP1,M1

Wówczas rozpocznie się dopiero 3,5 roczny okres (dokładnie opisany jedynie zarówno w Biblijnej Księdze Daniela jak i Apokalipsie / Objawieniu św. Jana) totalitarnego władania „Bestii szkarłatnej” – światowego komunistycznego superpaństwa ze stolicą w Jerozolimie wkręcającego w rękę pewien kontrowersyjny przedmiot (również zdziwionym fanom radosnej twórczości tsariona. Jeszcze wyczekujących w tym czasie inwazji „jaszczurów” i przylotu „planety X” oraz - koniecznie – poszukującym w sobie dziecka).
„Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie…” Mt. 24, 15 i nast., Mt. cały rozdział 24 i Księga Daniela oraz http://www.zbawienie.com/index.html o świątyni Salomona na ten temat).

Wbrew jednak banalnym narzekaniom malkontentów na znikomą wartość poznawczą pozycji „Michael Tsarion – Architects of Control (PL)” należy stwierdzić, że kolekcja 22 DVD powstała w celu „dotarcia do prawdy” jest pozycją ze wszech miar cenną i pożyteczną.
Prawie tak cenną i pożyteczną jak ostatnie, co prawda już tylko w postaci 1 DVD, wydanie zbioru „Dni walczącej stolicy : kronika Powstania Warszawskiego" z udziałem „prof.” Bartoszewskiego (tego samego autora, który napisał „Warto być przyzwoitym”), które to „profesorskie” dzieło już dość dawno temu pojawiło się na półkach empików w całej Polsce (i po dziś dzień na nich pozostaje). Przy okazji: rozplotkowane kręgi „fanatycznie” rozszalałej wobec Kłamstw Dni Ostatnich opozycji utrzymują wprawdzie, że Bartoszewski załatwił sobie publikację swych dzieł przez wiadome lobby reprezentujące nie od dziś Polskę na arenie międzynarodowej, ale wobec prawdziwego aryjczyka tsariona tudzież jego szacownych kolegów, tego typu sugestie byłyby przecież zupełnie nie na miejscu.

A propos wybudzenia „z matrixa” przebudzony i niedawno zarejestrowany użytkownik „orionska rebelia” uraczył nas niedawno arcyciekawym tematem, który teraz zacytuję w całości [Podkreślenia moje]
Cytat:
„podobno mozna patrzec na swiat sercem wiekszosc uzywa rozumu nie pamietam czasow zebym nie myslal ze cos z tym swiatem jest nie tak
doskonale oddaje to rozmowa morfeusza z neo ta po ktorej neo wybiera tabletke
nigdy nie uwierzylem ze otaczajaca rzeczywistisc jest prawdziwa mijaly lata a ja bylem rozdarty pomiedzy 100%wyrazanie siebie a bycie podobnym do innych.....nie ma znaczenia czy toeria globalnego spisku jest prawdziwa,ale napewno prawda jest ze trwamy we snie i czas sie przebudzic walka z NWO dla mnie to tylko pretekst,sprawdzian.....czy jestesmy zdolni otworzyc oczy i zobaczyc pelen obraz? czy ludzkosc sie obudzi?”

Na te odkrywcze tezy zareagował – o dziwo – wówczas jedynie niezarejestrowany acz prawdziwie przebudzony chrześcijanin, którego podanie zostało przez Bimiego odrzucone:
Cytat:
Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm -> wszystko pasuje Treść podania:Mam wrażenie że budzisz sie z jednego snu ale wchodzisz w drugi. Zamieściłeś temat w dziale "religia" wiec to co piszesz powinno odnosić sie do religii. Gdybyś uważnie przeczytał Nowy Testament wiedziałbyś że okres ucisku powstanie i będzie trwał do samego końca czyli do powtórnego przyjścia Chrystusa. Człowiek nie jest wstanie wygrać bezpośredniej walki z czymś co jest ponad nim. Walka z NWO nie ma najmniejszego sensu bo to "walka z wiatrakami". To nie ludzie przeciw ludziom walczą! Jedyne co można zrobić to obserwować wydarzenia i jak najmniej w nich uczestniczyć.”


Co tylko świadczy, że chęć ukazania czytelnikom Prawdy nie zawsze prowadzi do stania się uczestnikiem tego forum a weryfikowalne fakty nie stanowią argumentu w dyskusji dla większości jego użytkowników.

Podkład – bez którego i tak zachwyceni ludzie łykają te głupoty – stanowi na forum również niedorzeczny filmik Discovery o UFO z udziałem Davida Icke'a (oczywiście, że z jego udziałem… czy jakikolwiek program podobający się "poszukiwaczom prawdy" może się bez niego obyć ? ) jest kolejnym przykładem na przygotowywanie ludzkości na blue beam i „kosmiczne” koneksje tego zwiedzenia. Dowody w linkach o blue beam powyżej.

Połączenie satelit szpiegowskich i telewizyjnych w celu rzucania hologramów na niebo i w obraz telewizyjny koresponduje bowiem z treścią Mateusza 24: 23 - 28 „23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą”
Masoneria opisana w filmie o New Age Agenda do którego link (od 39 min. 27 sek. http://video.google.com/videoplay?docid=1164776176933693244&hl=pl ) jest wydawcą magazynu "New Age" a najbardziej hardcorowe bladzie tego satanistyczno-okultystycznego biznesu w swych książczynach opisują to wydarzenie jako "Powrót MAITREI kosmicznego Chrystusa"

http://www.spiritandflesh.com/432_Christ.....oveGod.htm

Oto cytat ze strony wielbiciela wyżej wymienionych członków NEW AGE AGENDA, użytkownika tego forum o nicku wyspa:
"Kiedy ludzkie oczy raz ujrzą przepiękny astralny świat w tej samej sekundzie zapragną powrotu do Boga.
Kto masteruje w procesie transfiguracji - siedem pól świadomości, automatycznie staje się pośrednikiem między światem materialnym i nowym Twórczym Boskim Impulsem.
Poprzez Świadomość Chrystusa - Kosmicznego Maitreyji dokonuje oczyszczenia i oświeca Planetę Ziemię."

( http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_transfiguracja.html )

Idźmy zatem dalej…

Wiecie, rzetelni poszukiwacze Prawdy na co dzień zasuwający jak konie w westernach nie oglądają co prawda wykładów icke’a w Astonburry, tsariona czy literackich płodów sithina czy tego drugiego.
Rzetelni poszukiwacze Prawdy, chrześcijanie wiedzą dobrze, iż bogowie na Olimpie satanistycznego NWO z ich pieskami tsarionami, legalną opozycją stanowią dobrze udokumentowany biblijny, profetyczny fakt.

alex jones, którego tu tak adorujecie wsławił się filmem nt. Obamy viewtopic.php?t=6477&highlight=
i jak to ujął mój biedny i nieświadomy bliźni redmuluc :
Cytat:
Za miesiąc dwa na świecie obejrzą go miliony.

tego się właśnie obawiam, tak jak bezrefleksyjnego zaślepienia wielu spośród użytkowników i czytelników tego forum bzdurami tsariona. Nie wiem i chyba obawiam się dowiedzieć kiedyś, co ich opętało.

Cytat:
Ty jeden @Prawdziwy głosiciel Prawdy bełkotliwy agitator nie wiadomo czego. Z twojego postu NIC nie wynika, nie rozumiem o co ci chodzi,


Smuci mnie to, tak jak fakt, że to redmuluc zdemaskował już niegdyś mitomana sithina tak samo z premedytacją kłamiącego nt. zagrożenia 2012.
Od siebie dodam jeszcze to
Sitchin is wrong, some archeology issues
http://video.google.pl/videoplay?docid=6809796846448243306&hl=pl

http://youtube.com/watch?v=fiwWfHL629c
http://www.sitchiniswrong.com/open_letter.htm
http://jcolavito.tripod.com/lostcivilizations/id14.html

A więc nie wierzy już sithinowi, lecz wierzy jeszcze AJ. Ta wiara być może niebawem runie.
Do piesków bowiem doszlusowuje pupil masonerii i jezuitów oraz znacznej części „wielbicieli prawdy z pewnego portalu–która–ma–ją–w–tytule” „Wielki Truthseeker” jones, którego kontrolowane „rewelacje” puszczane przez władców informacji wraz z jego hollywoodzkimi „przyjaciółmi” stanowią źródło tak bardzo elektryzujących doznań wśród forumowych „poszukiwaczy prawdy”
Charlie Sheen (oraz jego zwyrodniały mafijno-jezuicki tatuś) and alex jones

http://www.spirituallysmart.com/pics.htm

http://www.spirituallysmart.com/pics.htm#Martin%20Sheen

http://www.spirituallysmart.com/sheen.html

Niespodzianka na temat Alexa Jonesa
http://www.breakfornews.com/audio/NextLevel070209a.mp3

Wklejajcie może poniżej linki do kolejnych mitomanów robiących młodym ludziom wodę z mózgu i krecią, koronkową robotę dla NWO ...
Jestem pewien, że stać was na taką niezależność w myśleniu.

Ja tymczasem nie potrafię się przemóc do tego, co stanowi treść tzw. poszukiwań prawdy części forumowiczów. Zwłaszcza, że oprócz wyzwisk i bzdur, że merytoryczne argumenty lub chociaż zwykłe connecting the dots to „plucie jadem nienawistnego” wobec was chrześcijanina, nie usłyszałem nic co dało by sie nagiąć pod cień merytorycznej dyskusji. Przykłady można by mnożyć.
Co się jednak tyczy waszych idoli: zaraz usłyszę „Wesz, jaaaa waściwe to nie wieże w żsdnego tam siczina, ale ten tsarion to jest goooość” NIEPRAWDA. Oni wszyscy was zwodzą (link do dowodów bo nie chce mi się ze względu na długość postu wszystkich tu wymieniać http://www.youtube.com/watch?v=vPXc1QcmYDY ) tylko podchodzą do was od różnych stron wciskając ten sam kit. Zrozumcie to wreszcie, że są dziś – jak w piekle Dantego – wewnętrzne kręgi zrozumienia Prawdy dla różnych grup ludzi, dawkowanej po kropli przez władców informacji: "Nie uwierzyli w NWO uwierzą w naszego człowieka. Wielki Brat już o to zadba. " Ci ludzie są nie do pokonania, znają wasze ruchy z wyprzedzeniem.

Maxwell, Icke i Tsarion a także Sithin czy Wilcox, jako zeitgeistowcy zawodowo mówią półprawdy (czyli całe kłamstwo). Ukazują szczegóły (jak dolar czy Bohemian Groove) by poprzez przemieszanie Prawdy z kłamstwami zwerbować potencjalnie chrześcijańskich truthseekerów, nie mówiąc im o genezie zagadnienia i odsunąć od nich znienawidzoną przez zeitgeistowców Biblię.

Koronny dowód kim NAPRAWDĘ jest jordan maxwell i reszta z Lucifer Trust jest tutaj

Labyrinth of Truth pt 21 The Overshadowing
http://youtube.com/watch?v=Lgtw2Rd1mbc

Labyrinth Of Truth pt 18 Ishtar Easter connection
http://youtube.com/watch?v=qPQNMLgKMXo

Labyrinth of Truth Pt 19 Christ mass
http://youtube.com/watch?v=rsuC8P-OuQk

W do niemożliwości durnym i wewnętrznie sprzecznym filmie tsariona można np. znaleźć, zeitgeistowskie wrzucanie na siłę – wbrew oczywistym faktom – Chrześcijaństwa (jako „okultystyczną sektę!”) do jednego wora z kultami solarnymi pana świata materii założyciela tysiąca fałszywych religii Lucyfera (Słońca, Lucis – światło, ferrus – nieść) razem z „satanistycznymi” określeniami schizofrenika wierzącego, że nie wierzy we własną manipulację. Satanizm zgodnie ze słowami tsariona też jest - słusznie - w worze z okultyzmem. Poza worem w którym są wszystkie religie jest tylko „Bóg kreator świata symboli i waszego duchowego wnętrza” tsarion strzelający sloganami i terminami których nie rozumie. By w ogóle zrozumieć choćby ten prosty błąd myślowy musiałby się sam posłuchać a nie liczyć pozytywne opinie i komentarze od swoich schizoidalnych fanów.

tsarion rzuca w swym filmie książkami byście chwytali i nadal byli zajęci. Nie palcie głupa i nie wypalajcie tych bzdur na Płytach Lewdy, to bardziej kompromitujące, niż ta cała idea. Wszyscy oni są z jednej bajki, której na imię: kontrolowana opozycja !!
To są wszystko agenci jezuitów, więc nie mówcie mi, że „wiele mówią prawdy”.
Rivera ten z Hiszpanii oraz ten z forum też wiele o niej mówił, zwłaszcza w kontekście jezuitów i nie ma już ich obu między nami.( http://alberto.prv.pl/ ) Tak samo jak Cooper i White.

Uwierzcie ! Tu chodzi prędzej czy później o likwidację ludzi niewygodnych elicie: Ty, ja, jutro Wasze rodziny, tylko za czytanie bądź pisanie tematów przeciwko jezuickim agentom. Weżcie przykład Chrisa White, Davida Coopera i Fritza Springmeiera. To są żywi ludzie ! Nie jakiś matrix !
I to za co ich represjonują ?

13 illuminati bloodlines & mind control: Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=k73Q2_f4vKU&feature=related

o satanistycznych rodach od 27 min. 27 sek. we wspomnianym filmie o New Age Agenda. http://video.google.com/videoplay?docid=1164776176933693244&hl=pl )
W wolnej chwili zerknijcie też tutaj:
Total Onslaught - 211B - The Secret Behind Secret Societies.
http://video.google.com/videoplay?docid=-5505313512583412097

cała seria o wielkim zwiedzeniu: http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

Możecie oczywiście przed snem posłuchać agentów, zwłaszcza Icke’a (tytuł wykładu koniecznie musi zawierać „Freedom” („Wolność”) a autor przez 2 godz. MUSI p……ić o „wolności” w swoim open aware state of mind i obligatoryjnie jednoczyć się na wizji z matką gają i kosmosem), ale nie próbujcie mi twierdzić potem, że nie zostaliście ostrzeżeni.

Fani sithina też tak mówili i jak się teraz czują ?
viewtopic.php?p=97235&highlight=#97235

Tomkiewicz gdzieś tam napisał:
„Ja doskonale rozumiem załozenia idei otwartego umysłu, ale czasem tak wiele tam jest pootwieranych okien, że przeciąg jest w stanie wywiać mózg z głowy.”

Właśnie „Open your mind to zleją ci się do środka”
Wierzycie teraz w jonesa wierzycie w icke’a, uwierzycie tsarionowi i sithinowi w jego reptiliano nubiru X, Y żywcem jak z tandetnej baśni fantasy, wierzycie literalnie we WSZYSTKO co tylko te persony wam sprzedadzą, co jednak nie przeszkadza Wam mieć pretensji, że kilku, tu na forum, wierzy w potwierdzone naukowo fakty biblijne.
http://video.google.com/videosearch?q=Total+Onslaught&hl=pl&emb=0#

Pamiętam jeszcze, jakie piekło rozpętało się gdy ośmieliłem się w swej bezczelności ujawnić sprzeczności zarówno w rozumowaniu alexa jonesa jak i Waszym ( viewtopic.php?t=6477) albo tsariona ( viewtopic.php?p=92744&highlight=#92744
viewtopic.php?t=7369&highlight= )
Zastanówcie się nad sobą. To tylko prośba zwykłego człowieka. Mam nadzieję, że dość pokornego wobec życia, by zrozumieć, co się z Wami dzieje.Na razie jednak nie pojmuję waszej schizofrenii: nienawiści do NWO zarządzanego przez lucyferyczny klan tych, którzy was okłamują z jednoczesną nienawiścią wobec chrześcijan, którzy niosą Wam "Prawdę, która Was wyzwoli". Czy to nie wygląda na celowe działanie ? Czy to nie wygląda na kontrolę waszych umysłów ?
Prawdziwym "architektem kontroli" jest być może ten, którego najmniej o to podejrzewacie ? Zastanówcie się proszę nad tym...

Prawda jest dalej od Was niż Wam się wydaje, miejcie otwarte umysły, nie dajcie się oszukiwać cynicznym kłamcom i mitomanom. I tylko oni wiedzą czy i od kogo biorą za to pieniądze. Przecież wszyscy oni tresowani i przygotowywani byli do tej roli od najwcześniejszych lat => Krishnamurti i jego teozoficzna trucizna to doprawdy osobne zagadnienie.

Cytat:
Już w latach międzywojennych teozofowie, z Annie Besant na czele, przygotowywali hinduskiego chłopca o imieniu Krishnamurti, aby występował jako mesjasz. Wybrany został on do tej roli, ponieważ teozof C.W. Leadbeater twierdził, że zauważył jego niezwykłą aurę. Teozofowie zainteresowali się chłopcem i za zgodą jego ojca przyjęli go do swego towarzystwa w Adyar, niedaleko Madrasu. Annie Besant, przewodnicząca tegoż towarzystwa, zaadoptowała Krishnamurtiego i w 1909 roku założyła Zakon Gwiazdy na Wschodzie – The Order of the Star in the West, któremu miał przewodniczyć właśnie Krishnamurti. Po pewnym czasie jego ojciec zażądał, aby syn wrócił do domu, ponieważ dowiedział się o różnych skandalach o podłożu homoseksualnym Leadbeatera. Wówczas Annie Besant wywiozła chłopca do Anglii. Tam poddawany był specjalnemu szkoleniu, tak by później zdolny był pełnić wyznaczoną mu funkcją mesjasza. Po odpowiednim czasie Krishnamurti rzeczywiście grał rolę niezwykłej postaci i w publicznych wystąpieniach przemawiał jako mesjasz Maitreya. Jednak po jakimś czasie - jak podaje Annie Bancroft w swojej książce „Współcześni Mistycy i Mędrcy” „(…) wzrastał w nim sceptycyzm i zwątpienie. (…) Wszystko runęło w 1929 r., gdy Krishnamurti ostatecznie rozwiązał Zakon Gwiazdy, którego przeznaczeniem było wykreowanie nowego Mesjasza. Celowo odrzucił dobra i majątki, które próbowali mu ofiarować jego zwolennicy, odżegnał się od pociągów z wagonami wypełnionymi jaśminem i różami, uwolnił się od obozów, gdzie tysiące ludzi słuchało z zapartym tchem jego słów. Wybrał prostotę, trudną i samotną ścieżkę, która przekreśliła – jak zaznaczył – przygotowaną mu rolę pseudomesjasza.[34]
Krishnamurti wycofał się z programu okłamywania ludzi, ale sam program nie upadł. W drugiej połowie XX wieku wykreowano nową postać Maitreyi. Najpierw jego przyjście zapowiadał Anglik Benjamin Crame, podający się za proroka. Później, na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych pojawił się tajemniczy człowiek, przedstawiany jako boski Maitreya, właśnie ten, którego zapowiadał Benjamin Crame. Jego propagatorzy głoszą, że on istnieje odwiecznie i to on posługiwał się Kriszną, Buddą, Jezusem a obecnie sam zstąpił na Ziemię, by wprowadzić powszechną miłość i ekonomiczną sprawiedliwość, dzięki czemu zapanuje pokój na całym świecie. B. Crame podaje, że Maitreya od 1977 roku żyje w Londynie, w pewnej społeczności indyjsko-pakistańskiej i da się poznać światu w Dniu Deklaracji, kiedy międzynarodowe stacje radiowe i telewizyjne połączą się w tym samym momencie a Maitreya jako Nauczyciel zostanie poproszony o wygłoszenie swego uniwersalnego orędzia, które stanie się fundamentem nowego ładu światowego, czyli Nowej Ery. Widać tu bardzo wyraźnie wzajemne powiązania teorii antropozoficznych i teozoficznych ze współczesnym New Age.

.[34] A. Pennesi. Chrystus a New Age. Warszawa 2003. s. 18-19.
.[35] Cyt. za M. Pawlik. Nie dajcie się uwieść różnym i obcym naukom. Warszawa 2002. s. 142.


http://apologetyka.com/swiatopoglad/newage/newage2-zrodla#ref34
http://apologetyka.com/news/newage3-g1owne-praktyki
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....aj&lr=

Myślicie, że dzięki nim złapaliście prawdę za nogi ? Prawda wymaga rzetelnej analizy faktów nie odrzucając żadnych, nawet tych najbardziej niewygodnych, rozbijających Wasz dotychczasowy światopogląd.
Czy ktoś, kto sam nadstawia się ze swoją „prawdą”, wręcz wciska ją na płytach jak jones czy tsarion może być wiarygodnym źródłem informacji ?

„11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.”
(Mt 24, 11-14)

Ten absurd objął nawet „chrześcijanina” nomorenazi w temacie o blue beam
Cytat:
„Tak a propos technologii, to Kasjopeanie mówią, że objawienia matki boskiej są projekcjami robionymi przez jaszczury. Gdzieś na jakimś poziomie zarządzania te kwestie mogą się zazębiać.”


Pominę już wartość merytoryczną tego stwierdzenia, ale sami dostrzegacie już chyba, że te głupstwa nomorenazi „zazębiają” się w systemat.

Widzicie, brakuje tylko żebym ja i inni chrześcijanie skończyli jak Cooper, ale nawet wówczas wy i tak niczego nie zrozumiecie, bo do tego trzeba umieć kojarzyć fakty i rozumieć a nie brandzlować się przed ekranem filmami z tsarionem – Dodą Elektrodą dla „szukających prawdy”.
Myślicie, że jesteście oświeceni dzięki ich naukom, które Wam wciskają a tymczasem „Kto idzie za Mną nie chodzi w ciemnościach” mówi Chrystus, jedyne światło Prawdy(J 8, 12) Chciałbym żebyście to w końcu pojęli.

Ciekawe dlaczego obecnie tak bardzo prześladują tych (i tylko tych !!), którzy stanowią dla nich powód do obaw, jako wielbiciele Prawdy a nie kontrolowanej g... prawdy => Oto wypowiedź mentora waszych idoli. viewtopic.php?t=1770 Albert Pike: na końcu wyrżniemy chrześcijan, nasz główny cel
Cytat:
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasa oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Dodam tylko na koniec odnośnie symbolów na dolarze: III wojna światowa w wyniku rychłego zderzenia cywilizacji [Dialektyka Hegla: teza (Islam) <=> antyteza (religia judeo-katolicka) synteza (Seclorum) Nowy Świecki Porządek - napis wokół oka Lucyfera]

Mały dodatek do powyższego zagadnienia:
Maitreia jako Antychryst : Biblijne i naukowe dowody tylko z ostatnich lat

Strona projektu nadciągającej CIEMNOŚCI NAJWIĘKSZEJ (zwróćcie tylko uwagę na logo w centrum)
http://www.maitreya.org/Teachings_Base_of.htm

A tutaj prawda na temat tego "projektu" maitrei

http://www.youtube.com/watch?v=BVkusRzq4Xo
http://www.youtube.com/user/ResistMaitreya
http://www.youtube.com/watch?v=U86UB6BxxRg
http://www.youtube.com/results?search_ty.....+&aq=f
http://www.youtube.com/watch?v=PoTST0aB_M8&hl=pl
http://video.google.pl/videoplay?docid=4.....&hl=pl
http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&hl=pl
http://www.youtube.com/watch?v=8YKrY_MWB5w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QLhEzA9gkuE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9r5UrNCNz6M
http://www.youtube.com/watch?v=49QV7hpc7nM
http://www.youtube.com/results?search_ty.....6&aq=f

coś o logo
http://video.google.pl/videoplay?docid=6260761242055319933&hl=pl

Nowy mesjasz łączący wszystkie religie po zniszczeniu watykanu objawi się jako mąż pokoju na bliskim wschodzie:
"Dzien Panski przyjdzie jak zlodziej w nocy. Gdy mówic beda: Pokój i bezpieczenstwo, wtedy przyjdzie na nich nagla zaglada (...) i nie umkna" (I Tes. 5,2.3).

Dla nas, którzy ostrzezenie Panskie przyjeli, dodaje:
"Wy zas, bracia, nie jestescie w ciemnosci, aby was dzien ten jak zlodziej zaskoczyl! Wy wszyscy bowiem synami swiatlosci jestescie i synami dnia. Nie nalezymy do nocy ani do ciemnosci" (I Tes. 5,4-5).”

Apostoł Paweł ostrzegał zbór w Tesalonikach, aby nie oczekiwał przyjścia Chrystusa za swoich dni: "dzień Pański (...) nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia" (II Tes. 2,2.3). Dopiero po wielkim, odstępstwie, po długich rządach "człowieka niegodziwości", można oczekiwać powrotu naszego Pana.
"Człowiek niegodziwości", określony także jako "syn zatracenia", "tajemnica nieprawości" oraz "ów niegodziwiec", symbolizuje papiestwo, które według proroczej przepowiedni miało sprawować rządy przez 1260 lat. Czas ten skończył się w roku 1798. Przyjście Chrystusa nie mogło mieć więc miejsca przed tym okresem. Ostrzeżenie Pawła dotyczy zatem wszystkich chrześcijan żyjących przed rokiem 1798. Dopiero po tym czasie ma być głoszone poselstwo o powtórnym przyjściu Chrystusa.
http://www.ellen.terramail.pl/r20.html

Jak z kolei pisze o tym zagadnieniu prorok Daniel 11: 36-45
„36 Król będzie działał według swego upodobania; uczyni się wyniosłym i będzie się wywyższał ponad wszystkich bogów. Przeciw Bogu będzie mówił rzeczy dziwne i dozna powodzenia aż się wypełni gniew, bowiem to, co zostało postanowione, dokona się. 37 Nie będzie czcił bogów swoich przodków; ani ulubieńca kobiet24, ani żadnego innego boga nie będzie poważał. Wobec wszystkich będzie okazywał się wielki. 38 Zamiast tego będzie czcił boga twierdz25; boga, którego nie znali jego przodkowie, będzie czcił złotem i srebrem, drogimi kamieniami i kosztownościami. 39 Wystąpi przeciw warownym zamkom z obcym bogiem; tych zaś, którzy go uznają, obdarzy zaszczytem, czyniąc ich władcami nad wieloma, a jako zapłatę będzie rozdzielał ziemię. 40 A w czasie ostatnim zetrze się z nim król południa. Król północy uderzy na niego rydwanami, jazdą i licznymi okrętami. Wkroczy do krajów, zaleje je i przejdzie26. 41 Wkroczy następnie do wspaniałego kraju, a wielu polegnie. Te tylko [kraje] ujdą jego ręki: Edom, Moab i główna część Ammonitów. 42 Wyciągnie zaś rękę po kraje: nie zdoła ujść ziemia egipska. 43 Opanuje skarby złota i srebra oraz wszystkie kosztowności egipskie; Libijczycy i Kuszyci będą szli za nim. 44 Wieści ze wschodu i północy napełnią go przerażeniem; wyprawi się więc z wielkim gniewem, by wielu zgładzić i zgubić. 45 Rozbije namioty swojej kwatery między morzem i górą świętej wspaniałości. Dojdzie do swego końca, ale nikt mu nie przyjdzie z pomocą.”

Seria filmów o bogu twierdz:
http://www.youtube.com/results?search_ty.....1&aq=f

Antychryst
http://www.youtube.com/user/zsushbear

Materiały pomocnicze dla osób odpornych na wiedzę

http://www.freemasonrywatch.org/occultrevival.html
http://keithtruth.blogspot.com/2009/05/critique-of-acharya-s-sun-thesis.html
http://joeland7.blogspot.com/2009/05/obama-press-palestinian-state-albert.html


Pismo Swiete nie upowaznia ludzi do niewiedzy dotyczacej bliskosci powtórnego przyjscia Chrystusa. "A o tym dniu i godzinie nikt nie wie", byly uparcie powtarzane przez zuchwalych szyderców, a nawet rzekomych wyznawców Chrystusa. Gdy ludzie pod wplywem przebudzenia adwentowego zaczeli pytac o droge wiodaca do zbawienia, miedzy prawda a nimi staneli falszywi nauczyciele religii, którzy próbowali rozproszyc ich obawy blednym interpretowaniem slów Pisma Swietego. Falszywi duszpasterze polaczyli sie w celu zwiedzenia ludzi i wolali: "Pokój, pokój!" tam, gdzie Bóg o pokoju nie mówil. Podobnie jak faryzeusze za czasów Chrystusa, nie chcieli wejsc do królestwa niebios i powstrzymywali tych, którzy tam wejsc pragneli. Od nich zazada Pan krwi tych ludzi.
"Powiedzieli wasi bracia, którzy was nienawidza, którzy wypedzaja was z powodu mego imienia, mówiac: Niech Pan objawi swoja chwale, abysmy mogli ogladac wasza radosc. Lecz oni beda zawstydzeni" (Izaj. 66,5).
"Bójcie sie Boga i oddajcie mu chwale, gdyz nadeszla godzina sadu jego" (Obj. 14,6).

A tu nieco o wielu czytelnikach tego forum: Po której stronie chcecie być ?
http://www.literatura.hg.pl/sinners.htm

Walcz jak dzielny rycerz, a jeśli czasem wskutek słabości upadniesz, zbierz nowe siły i proś z ufnością o większą łaskę, a strzeż się tylko próżnego samozadowolenia i pychy.
Przez to błądzą ludzie i wpadają w nieuleczalną niekiedy ślepotę. Upadek pysznych, co siebie w swojej głupocie cenią nad wszystko, niech Ci będzie przestrogą i stałą zachętą do pokory.
„Szczęśliwy, kogo Prawda sama o sobie poucza, nie poprzez przepływające głosy i obrazy, lecz przez Istotę Rzeczy. Myśl i uczucie często nas zwodzą i ukazują rzeczywistość niepełnie.
Na cóż to całe drążenie zagadek i niejasności, kiedy na Sądzie nikt nas nie oskarży o to, żeśmy czegoś nie rozumieli? Jakże to niemądre, że zaniedbujemy rzeczy ważne i konieczne, a pociągają nas zgubne i błahe. Mamy oczy, a nie widzimy.”
„A któż dzielniej wojuje niż ten, kto stara się pokonać samego siebie? To winno być naszym zadaniem: pokonać naprawdę samego siebie, stawać się codziennie coraz mężniejszym, coraz lepszym w tej walce.”
„Im kto bardziej skupiony w sobie, a do głębi przepojony prostotą, tym więcej i tym wznioślejsze sprawy bez trudu pojmuje, bo otwiera się na przyjęcie z góry światła mądrości.”

Tomasz à Kempis

„Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli” (Ewangelia św. Jana 8, 32)

Życzę dużo wewnętrznego spokoju dla Was wszystkich. Zostawiam Was również z moimi życzeniami zaprzestania kłamliwej „walki” z NWO i zasmakowania wewnętrznego pokoju prowadzącego do odkrycia PRAWDY. Jedyna walka, jaką powinniście stoczyć to ta, co będzie w waszych głowach oraz zadbanie o to, co zaistnieje w głowach waszych bliskich (bliźnich), która to idea legła u podstaw powstania tego szacownego forum.
Zostańcie w pokoju ducha. Ja swoje zadanie wypełniłem. A ty ?

Prawdziwy


P. S. Ten temat to tylko nieśmiały wstęp do gigantycznego, merytoryczno-faktograficznego zagadnienia zwiedzenia ateistycznych przeciwników NWO. Tego, kogo zaciekawił ( a którego odkryciem w pełni i do końca zainteresowani powinni być wszyscy poszukiwacze Prawdy), zapraszam na stronę prawdziwego truthseekera. Bezlitośnie niszczącego zakłamane naukowe mity, tratuje mitomanów–agentów rozsiewających bzdury o nieistniejącym Chrystusie a za to „istniejącym” zagrożeniu co do 2012 w niedalekiej przyszłości i innych głupotach. (Wiele z powyższych linków prowadzą do programów tego gościa):
Jego konto zostało zawieszone

http://www.youtube.com/user/nowheretorun1984

ale zawartość pozostała gdzie indziej http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/
http://www.youtube.com/user/Knowwheretorun1984
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/

Dla laików tematu kasowania niewygodnych elicie filmów oprócz tego polecam:

viewtopic.php?t=7623&highlight=

viewtopic.php?t=7369&highlight=

temat zeitgeistu przygotowujący przez wyżej wymienionych społeczeństwo bezgotówkowe i maitreię już był tu poruszony, lecz bez odzewu:
viewpost.php?p=55551

viewpost.php?p=55726
Z arcyważnym dla wiarygodności treści prezentowanych na tym forum tematem NWO NEW AGE AGENDA, można zapoznać się tu:

WKLEJAJCIE PONIŻSZE LINKI W MAILACH DO ZNAJOMYCH ! NIECH POZNAJĄ CAŁĄ PRAWDĘ!

Część I

viewtopic.php?t=7369&highlight=

Część II

viewtopic.php?t=7437&highlight=

Część III


viewtopic.php?t=7623&highlight=

Część IV

viewtopic.php?t=6477&highlight=

Część V

viewtopic.php?t=6512&highlight=

Część VI

viewtopic.php?t=6658&highlight=


Pozdrawiam serdecznie wszystkich chrześcijan, którzy z niezrozumiałych dla mnie powodów zabłądzili na to forum.
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy nie będę komentował zawartości merytorycznej tego co napisałeś, ale muszę Ci powiedzieć, że forma przekazu jaką prezentujesz jest beznadziejna. Taka zupa po której można dostać sraczki. Jak chcesz być jedynym niosącym prawdę to pomyśl nad zmianą formy bo w tej chwili to powyższy post kojarzy mi się ze stroną internetową Dana Wintera - wszystko jest, ale nic nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coyote
Mysle, ze tesknisz do czasow gdy mieszkalismy w jaskiniach: nic dzis nie jest proste.
Jak chocby tu na forum sa to zmagania pomiedzy tymi, dla ktorych jest tylko czarne albo biale i tymi, dla ktorych panta rhei zawiera sie pomiedzy skrajnosciami.
Epoka informacyna jaka obecnie tworzymy stawia spore wymagania intelektualne podobnie jak przemyslowa fizyczne.
Nielatwo im sprostac, jak widzisz, ale warto sprobowac.
Zawsze warto sie wysilic.

Widzisz, sam kiedys przeczytalem wszystko Dostojewskiego, czesc w orginale i to o czym Prawdziwy pisze conajmniej mnie zawstydzilo: na ile rozumialem to co o czym Fiedja pisal?

Zgadza sie, jego posty sa lekko mowiac wymagajace, ale ich waga pozastaje do oceny jedynie tym, ktorzy przez nie przebrna.
Dlatego goraco Cie namawiam abys poswiecil 6-10(!) godzin na ten post i napisal co o tym sadzisz. Jest to wyzwanie, za ktore jesli je podejmiesz conajmniej czeka Cie satysfakcja z rzetelnosci, a mysle ze i duzo wiecej.

Sam jestem w trakcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Entrop
Końcówkę miałeś dobrą, ale ze startem Ci nie wyszło.

Cytat:
Mysle, ze tesknisz do czasow gdy mieszkalismy w jaskiniach: nic dzis nie jest proste.

Po pierwsze primo!
Byłem na tyle przebiegły, że przed skomentowaniem postu w całości go przeczytałem. Więc aluzje o moich tęsknotach za jaskinią włóż sobie między bajki.
Po drugie secundo!
Jeżeli przy okazji połechtałeś swoje własne ego to proszę Cie bardzo be my guest.

Cytat:
Jak chocby tu na forum sa to zmagania pomiedzy tymi, dla ktorych jest tylko czarne albo biale i tymi, dla ktorych panta rhei zawiera sie pomiedzy skrajnosciami.

Ty naprawdę lubisz łechtać swoje ego...

Cytat:
Epoka informacyna jaka obecnie tworzymy stawia spore wymagania intelektualne podobnie jak przemyslowa fizyczne.
Nielatwo im sprostac, jak widzisz, ale warto sprobowac.
Zawsze warto sie wysilic.

Jeżeli chciałeś mnie obrazić to pudło, postaraj się bardziej...

Cytat:
Widzisz, sam kiedys przeczytalem wszystko Dostojewskiego, czesc w orginale i to o czym Prawdziwy pisze conajmniej mnie zawstydzilo: na ile rozumialem to co o czym Fiedja pisal?

Spróbuj przeczytać je raz jeszcze.

Cytat:
Dlatego goraco Cie namawiam abys poswiecil 6-10(!) godzin na ten post i napisal co o tym sadzisz. Jest to wyzwanie, za ktore jesli je podejmiesz conajmniej czeka Cie satysfakcja z rzetelnosci, a mysle ze i duzo wiecej

Wybacz, ale mimo tak wielkiej zachęty nie skorzystam z Twojej rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coyote, to lubie....

Mowisz, ze walnales ten osmiotysiecznik w.....godzine?
To brachu biore u Ciebie lekcje latania na miotle.... i dorzuc gratisem szybkie czytanie i ogladanie ze zrozumieniem Very Happy

Wiesz, ta aluzja tesknoty za prostota byla uniwersalna..... chyba wszyscy za tym tesknimy, nie?
Cytat:

Po drugie secundo!
Jeżeli przy okazji połechtałeś swoje własne ego to proszę Cie bardzo be my guest.

Nic nie czulem....wiem gdzie moje ego ma laskotki......
Cytat:
Cytat:
Jak chocby tu na forum sa to zmagania pomiedzy tymi, dla ktorych jest tylko czarne albo biale i tymi, dla ktorych panta rhei zawiera sie pomiedzy skrajnosciami.

Ty naprawdę lubisz łechtać swoje ego...

Ok, rozjasniam
Z jednej strony mamy ludzi w rodzaju gospodarza tego tematu czy Tomkiewicza, dla ktorych jast prawda albo falsz - wszystko pomiedzy to opinie, spolaryzowanych na dobro i zlo w postaci apriorycznej, a z drugiej jing-jang, nic nie jest absolutnie czarne ani biale; prawda jest rysunkiem tej mieszanki, czesto bardzo osobistym.
Tu wydaje mi sie, ze Twoje ego ma jakies braki..... Very Happy

Nie jest moim nawet najmniej skrytym zamiarem nikogo obrazac.

Cytat:
Cytat:
Dlatego goraco Cie namawiam abys poswiecil 6-10(!) godzin na ten post i napisal co o tym sadzisz. Jest to wyzwanie, za ktore jesli je podejmiesz conajmniej czeka Cie satysfakcja z rzetelnosci, a mysle ze i duzo wiecej

Wybacz, ale mimo tak wielkiej zachęty nie skorzystam z Twojej rady.


Czyzbys zapomnial dodac, ze nie skorzystasz, bo juz to zrobiles?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Pytanie: Dlaczego „11 września” był największym satanistycznym eventem na ziemi? Jak łączy się to ze Świątynią Salomona ?


Solomon (sol – słońce, omen – znak ) znany już fanom syjonizmu z pieczęci Salomona, czy też gwiazdy Remfana, który po wychajtaniu się z okultystką przeszedł na satanizm i przyczynił się do upadku Iz-ra-ela (Narodu-wybranego-przez Boga, tak jak Bab-el – brama do Boga).
Znak słońca jako satanistyczna Gwiazda Remfana znajduje się na fladze obecnego tzw. Izraela. Flaga ta nagminnie palona jest przez wierzących Żydów (Chasydów), Żydów niesyjonistów (Szerzej w: Yakov Rabkin, "W imię Tory. Żydzi przeciwko syjonizmowi", Wydawnictwo Akademickie Dialog, Warszawa 2007 r. )





http://video.google.pl/videosearch?q=The+Hexagram+Exposed++&hl=pl&emb=0#

http://www.polonica.net/PrawdziwiZydzi.htm

Dzieje 7:43 Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać. Przesiedlę was za to poza Babilon.
Amosa 5:(26) Owszem, nosiliście namiot Molocha waszego i Kijuna, obrazy wasze, gwiazdę bogów waszych, którycheście sobie naczynili.


Więcej o gwiazdkach jako symbolach tu:

viewtopic.php?p=87802&highlight=#87802

Heksagram jest satanistycznym znakiem Synagogi Szatana znanej z Apokalipsy Św. Jana
Objawienie 2:9 Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty - i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.

Żydzi nie są już narodem wybranym, utracili tą szlachetną właściwość w momencie w którym odwrócili się od Boga.
Księga Powtórzonego Prawa 28 : 64- 69
Pan cię rozproszy pomiędzy wszystkie narody, od krańca do krańca ziemi, tam będziesz służył obcym bogom drewnianym i kamiennym, których nie znałeś ani ty, ani twoi przodkowie. 65 Nie zaznasz pokoju u tych narodów ani stopa twej nogi tam nie odpocznie. Da ci tam Pan serce drżące ze strachu, oczy wypłakane z tęsknoty i duszę utrapioną. 66 Życie twe będzie u ciebie jakby w zawieszeniu: będziesz drżał dniem i nocą ze strachu, nie będziesz pewny życia. 67 Rano powiesz: Któż sprawi, by nadszedł wieczór, a wieczorem: Któż sprawi, by nadszedł poranek - a to ze strachu, który twe serce będzie odczuwać na widok, jaki stanie przed twymi oczami. 68 Pan cię odprowadzi okrętami i drogą do Egiptu, o którym ci powiedziałem: Nie będziesz go już oglądać. A kiedy zostaniesz sprzedany twoim wrogom jako niewolnik i niewolnica, nikt cię nie wykupi. 69 To są słowa przymierza, które nakazał Pan zawrzeć Mojżeszowi z Izraelitami w kraju Moabu, oprócz przymierza, jakie zawarł z nimi na Horebie.

Księga Barucha 2: 1-13
„1 Wypełnił Pan słowa swoje, które wypowiedział przeciw nam, sędziom naszym, sądzącym Izraela, przeciw królom i zwierzchnikom naszym, przeciw każdemu z Izraela i Judy. 2 Nigdzie pod niebem nie było ono tak spełnione, jak je spełnił w Jeruzalem według tego, co było napisane w Prawie Mojżeszowym, 3 że ktoś z nas będzie jadł ciało swojego syna i córki1. 4 Dał ich [Bóg] za niewolników wszystkim królestwom, które są wokół, na pośmiewisko i urąganie narodom, między którymi Pan nas rozproszył. 5 Stali się oni jak poddani, a nie panujący, dlatego że zgrzeszyliśmy przeciw Panu, Bogu naszemu, że nie byliśmy posłuszni Jego głosowi. 6 Panu, Bogu naszemu, [należna jest] sprawiedliwość, a nam i przodkom naszym dzisiaj zawstydzenie oblicza. 7 Cała niedola, którą Pan zamierzył względem nas, spadła na nas. 8 Nie staraliśmy się przebłagać oblicza Pana przez odwrócenie się każdego [z nas] od zamysłów swojego złego serca. 9 Czuwał Pan nad tym, by sprowadzić niedolę na nas, bo jest sprawiedliwy we wszystkich dziełach swoich, które nam nakazał. 10 Nie słuchaliśmy Jego głosu, by postępować według przykazań Pana, które nam dał. 11 A teraz, Panie, Boże Izraela, który wyprowadziłeś lud swój z ziemi egipskiej ręką potężną wśród znaków cudownych, wielką siłą, ramieniem wyciągniętym w górę i uczyniłeś sobie imię, aż do dnia dzisiejszego - 12 zgrzeszyliśmy, bezbożnie i niegodziwie postąpiliśmy, Panie, Boże nasz, przeciw wszystkim sprawiedliwym rozporządzeniom Twoim. 13 Niech się odwróci od nas zapalczywość Twoja, bo mało nas ocalało między narodami, wśród których nas rozproszyłeś.”
Obecnie Bóg dał dziedzictwo „duchowo obrzezanym”, którzy przyjmą Prawa Boga Żywego i podążą za nim, bez względu na swe pochodzenie.

Satanistyczny event 11 września miał zatem na celu spowodowanie pretekstu do najazdu na Babilon (Irak, operacja zapoczątkowana w święto krwawej bogini wschodu Ishtar 19. 04. 2003 r.) oraz inne kraje arabskie oraz stworzenie możliwości odbudowanie Świątyni Salomona w Jerozolimie http://www.templeinstitute.org/ - w której antychryst ma wkrótce koronować się na Boga - na miejscu w którym stoi tzw. Al - Aqsa „meczet na skale”( który jest jedną z najważniejszych świątyń muzułmańskich na świecie znajdujący się w Jerozolimie na Wzgórzu Świątynnym Al-Haram as-Sharif - miejscu świętym zarówno dla Żydów, jak i muzułmanów trzecim najświętszym miejscu islamu po Mekce i Medynie), który zostanie zburzony gdy państwa muzułmańskie zostaną podbite. Brygady Męczenników Al-Aksy zawiązały się w tym właśnie celu w „krajach półksiężyca” od Maroka po Pakistan by do tego nie dopuścić. To chyba jedyna organizacja terrorystyczna na świecie, bo w prawdziwość orwellowskich "dwóch minut nienawiści" do „przywódcy Al-Kaidy, Bin Ladena” największego wroga Wielkiego Brata Ameryki już chyba nawet wy nie wierzycie... Prawda ?)

Dwie Wieże zwane Solomon Brothers w kompleksie budynków WTC w które uderzyły dwa samoloty, zupełnie przypadkowo nazywały się JACHIN i BOAZ,



tak samo jak te, które stoją jako Brama przed wejściem do lucyferycznego symbolu Słońca w Świątyni Salomona opisanej w Biblii (Pierwsza Księga Królów). Trzeci samolot uderzył w Gwiazdę czyli Pentagon (Pentagram), satanistyczny znak znany z widzenia chyba nawet większości czytelnikom tego forum.

Templariusze (od Temple - świątynia ) z nakazu papieża próbowali wybudować ją już w średniowieczu, lecz podczas wyprawy krzyżowej zostali odepchnięci przez muzułmańskiego króla Saladyna, wzbogacili się jednak na wyprawach tak, że zagrozili nawet papieżowi, który w słynny piątek 13go kazał ich wymordować. Ich resztówki schroniły się w Szkocji tworząc ryt szkocki masonerii.
Zanim jednak zostali wymordowani budowali w Europie szereg kościołów z szachownicą na podłodze ("Nasza Pani" - Notre Damme satanistyczna Matka Kościół), taką jaka do dziś znajduje się w każdej masońskiej loży i znajdzie się niebawem w Solomon Temple.



Więcej o słupach jako bramie do "boga" Słońca


http://www.samliquidation.com/harvest.htm
http://z13.invisionfree.com/THE_UNHIVED_MIND/index.php?showtopic=29956
http://wolnomularstwo.pl/index.php?optio.....;Itemid=35
http://www.freemasons-freemasonry.com/larsonwilliam.html
http://jeremiah333ministries.com/the-fal.....r-11-2001/
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....aj&lr=

W Starym Testamencie takie znajdujemy o nim informacje:
Pierwsza Księga Królów 7,13-22:
13 Posłał też król Salomon, i wezwał Hirama z Tyru. 14 A ten był synem niewiasty wdowy z pokolenia Neftalim, a ojciec jego był obywatel Tyrski, który robił miedzią, a był pełen mądrości i roztropności, i umiejętności na robienie wszelkiej roboty z miedzi; ten przyszedłszy do króla Salomona, zrobił wszelką robotę jego.15 Naprzód ulał dwa słupy miedziane; osimnaście łokci było wzwyż słupa jednego, a w okrąg dwanaście łokci; takiż był i drugi słup.16 Potem uczynił dwie gałki, które miano postawić na wierzchu słupów, ulane z miedzi; pięć łokci wzwyż było gałki jednej, a pięć łokci wzwyż gałki drugiej.17 Siatki też robotą dzianą i sznury nakształt łańcuchów posprawiał do tych
gałek, które były na wierzchu słupów, siedm na gałkę jednę a siedm na drugą gałkę.18 A uczyniwszy słupy sprawił dwa rzędy jabłek granatowych w około na siatce jednej, aby okrywały gałki, które były na wierzchu; także też uczynił i na drugiej gałce.19 A na onych gałkach, które były na wierzchu słupów w przysionku, była
robota lilii, na cztery łokcie.20 I miały one gałki na onych dwóch słupach, tak z wierzchu jako i przeciwko
środkowi pod siatką, jabłka granatowe, których było dwieście, dwoma rzędami w około, na jednej i na drugiej gałce.
21 I postawił one słupy w przysionku kościelnym; a postawiwszy słup prawy, nazwał imię jego Jachin; postawiwszy zaś słup lewy, nazwał imię jego Boaz.22 A na wierzchu onych słupów były wyrobione lilije. A tak dokonana jest robota onych słupów.


O satanistycznej najświętszej panience, Matce Kościele Ekumenicznym i Powszechnym



Cytat:
The High Priestess Tarot Card also has many meanings and is represented by the number 2. She represents knowledge, among other things.
The High Priestess is seated between two pillars, one black with the letter J and the other is white with the letter J. These letters stand for Jachin and Boaz of the Temple of Solomon. These columns represent dualities such as day/night, good/evil, light/dark, winter/summer, etc.
Water appears to be flowing from her gown that flows through most of the cards. There is a bow at her feet and is believed to represent divinity.
She also has a crescent moon at her feet, a horned globe on her head and a large cross on her chest. She holds a scroll in her hands with the word Tora inscribed on it symbolizing the greater law or the secret law. The word is partially covered symbolizing that some things are spoken and some things are implied.
Behind her is the veil of the temple, with pictures of palms and pomegranates. She can lead you to wisdom or madness.
The High Priestess Tarot card depends entirely on the person being read and the cards played along with it. I strongly recommend this guide to give you a better understanding of how to do a real Tarot reading.
If you would be interested in getting a real Tarot Card Reading online, Enter Here to Go to Mystic Connections.

http://www.awugabunnies.co.uk/4.html
http://www.awugabunnies.co.uk/6.html

Brama do niebios tzw. STARGATE


Oraz lansowany przez Hollywood odmóżdżacz


Odnośnie Bramy Ryby, czarni czciciele Lucyfera w nadwiślańskim kraju, nad jeziorem lednickim ulokowali dla zwiedzenia młodzieży tzw. Bramę Trzeciego Tysiąclecia.


"Niech się u ciebie nie znajdzie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna albo córkę, kto uprawiałby wróżbiarstwo, zamawianie, zaklinanie czy też magię, lub kto odwoływałby się do czarów, kto zwracałby się z pytaniem do duchów, do jasnowidzów, ani też kto poszukiwałby rad u umarłych. Każdy bowiem, kto tak postępuje, budzi wstręt u Jahwe i dla takich właśnie wstrętnych rzeczy twój Bóg, Jahwe, wyrzuca te ludy przed tobą z dziedzictwa" (5Mojrzeszowa, inaczej Powtórzonego Prawa 18,10-12).

Ten cyrk organizują Dominikanie znani w Europie założyciele średniowiecznej Inkwizycji.
Brama Ryba (Brama Trzeciego Tysiąclecia - znajdująca się na Polach Lednickich, nad jeziorem Lednickim brama w kształcie ryby, symbol Chrystusa. Brama została wybudowana z inicjatywy poznańskiego dominikanina - Jana Góry. Dojście do bramy stanowi Droga Trzeciego Tysiąclecia, która symbolizuje drogę, jaką trzeba przejść, aby dojść do "Chrystusa". Przejście pod bramą jest integralną częścią spotkań Lednickich. )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Brama_Ryba





Informacja dla katolików: CHRZEŚCIJAŃSTWO POZBAWIONE JEST JAKICHKOLWIEK SYMBOLI !!
Powtórzonego Prawa 4: 16-21 „16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, 17 podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, 18 podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią. 19 Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem. 20 A was Pan wybrał sobie, wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się stali Jego ludem, Jego własnością, jak dziś jesteście.”

Dagon ( w języku Filistynów dag- ryba, on - bóg )
http://www.youtube.com/watch?v=IR0N_mtiFPM&feature=channel_page

i tu
viewtopic.php?p=85246&highlight=#85246


Jeśli macie znajomych, którzy zamierzają wybrać się tam jak co roku, ostrzeżcie ich z czystej przyjaźni, nawet jeżeli jesteście niewierzący. Bardzo Was o to proszę.

Pamiętajcie, że światowa Wieża Babel – która również na waszych oczach powstaje, pytanie tylko na ile jesteście tego faktu świadomi – implikuje okultystyczną inicjację, bez której nie ma możliwości dalszego życia w Nowym Wspaniałym Świecie globalnego satanizmu. („Żywy nie wyjdzie stąd nikt” Perfect) a wy by móc „zwalczać” NWO koniecznie musicie dać się za rączkę zawlec do Bab-el (Bramy do MAITREI, Boga NWO NEW AGE) aby to oni ostatecznie was zwalczyli. Dla nie-katolików taką bramą nie jest ryba-dagon lecz otwarcie umysłu na Maitreię Z SATANISTYCZNYM SYMBOLEM SŁOŃCA JAKO SWASTYKI tutaj ( http://www.maitreya.org/Teachings_Base_of.htm ), a wy jako pierwsi tu na tym forum łyknęliście ekumenizm pod przykrywką open aware state of mind (control !)

http://www.skepdic.com/mindcont.html
http://video.google.com/videoplay?docid=-7461738120783343519
http://www.youtube.com/watch?v=DgM5UBbGlCg&hl=pl
http://video.google.pl/videosearch?hl=pl.....mp;tab=wv#

A „Architekt Kontroli” podśmiewuje się z was mówiąc : „idealny niewolnik to ten, który uważa, że jest wolny”...

Ta informacja prawdopodobnie zostanie niebawem skasowana przez admina, więc albo szybko skopiujcie ją albo wklejcie link do niej w maila do znajomych, zwłaszcza lednickich wielbicieli inkwizycji.

Życzę Wam moi drodzy rychłego i ostatecznego nawrócenia na jedynego Boga, o którym wiedza zawarta jest w jedynej naukowej książce – Biblii. Sprawdźcie sami: ćwierć Biblii to przepowiednie, które sprawdziły się już prawie całkowicie a to co jeszcze się nie sprawdziło to jedynie dlatego, że nie nadszedł jeszcze Armagedon (walka pod miastem Megiddo na bliskim wschodzie).
Czy nie uwierzylibyście komuś, kto chronologicznie wykazał Wam przebieg dziejów na długo przed ich nastaniem, a czy fakt, że przepowiednie sprawdziły się dopiero od A do X predysponuje kogokolwiek do stwierdzenia, że Y i Z się nie sprawdzą ?
(W wolnej chwili zerknijcie tu http://www.zbawienie.com/proroctwa.htm )

Żyjemy w czasach 5tej z 7miu plag wyznaczających horyzont czasowy opisany w Apokalipsie Św. Jana (ostatniej księdze w Biblii). By poznać niedaleką przyszłość sugeruję zerknąć też do proroczej Księgi Daniela, znajdującej się w Starym Testamencie.

Oto link do obecnego posta, naprawdę go wyślijcie.
Wy nie macie pojęcia jak daleko to zaszło a tu chodzi przecież o was i waszych znajomych, rodziny. Nie zależy wam?: viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048
A tu do poprzedniego: viewtopic.php?p=99754&highlight=#99754

Koniec przekazu

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Prawdziwy.Nie zastanawiałeś sie czasami nad tym , że wszystko , łącznie z biblią, jest skutecznie serwowane jako temat zastępczy ?
To ma dzielić a nie łączyć . Napisałeś w ostatnim poście, że 11 września był największym szatańskim eventem na ziemi, a Hiroszima? Kiedy, jaki prorok przepowiedział ?
Z jaką świątynią to połączysz i jakie fragmenty z Biblii zacytujesz?
Wszystko przecież jest w biblii napisane. Mógłbyś sie jakoś odnieść do "jednorazowego" mordu 100 000 ludzi?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany
....znasz finski krajobraz urody Prawdziwego i nie bojsz sie poslizgnac?
To o co pytasz, to znaki na ziemi i na niebie obwieszczajace nadejscie czasow konca!
Mam nadzieje, ze Cie usatysfakcjonowalem, choc nie sadze.

Takie osobiste credo: moje miedzyladowanie na tym forum w drodze odkrywania tego co tego warte; po zmudnych badaniach historii, socjologii, psychologii, futurologii, biologii, genetyki,.... filozofii i fizyki zdawalo sie byc czasem milego, socjalnego relaksu.
Jako samotnik mam duza przyjemnosc przebywania z tak duzym i zacnym gronem.
I w zasadzie bedac niemal gotowy do dalszego lotu, odwiedzilem kilka linkow z postow Prawdziwego, bo jego bezkompromisowy styl wypowiedzi nie zachecil mnie zbytnio do wczytywania sie w jego monstrualne niemal kazania.

I oto jestem w trakcie odkrywania jakiejs upiornej historii, ktora gdyby mnie nie dotyczyla nie tracilbym na to czasu, zwazywszy ze mam bardzo przyjemne hobby i sporo dystansu do sensacji.
Ale to wszystko o czym on gromi, wytknalem mu w privie jego savonarolyzm, ma taka wage znaczenia, ze nie sadze by ktos z nas mogl pozwolic sobie to zignorowac!!!

Wiem, ze na Prawdziwego posty wielu z was ma juz wyrobiony wor, ale namawiam na jego weryfikacje, by ewentualnie nie zalowac kiedys wylanego dziecka z kapiela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Entrop napisał:
zainteresowany
....znasz finski krajobraz urody Prawdziwego i nie bojsz sie poslizgnac?
To o co pytasz, to znaki na ziemi i na niebie obwieszczajace nadejscie czasow konca!
Mam nadzieje, ze Cie usatysfakcjonowalem, choc nie sadze.

Takie osobiste credo: moje miedzyladowanie na tym forum w drodze odkrywania tego co tego warte; po zmudnych badaniach historii, socjologii, psychologii, futurologii, biologii, genetyki,.... filozofii i fizyki zdawalo sie byc czasem milego, socjalnego relaksu.
Jako samotnik mam duza przyjemnosc przebywania z tak duzym i zacnym gronem.
I w zasadzie bedac niemal gotowy do dalszego lotu, odwiedzilem kilka linkow z postow Prawdziwego, bo jego bezkompromisowy styl wypowiedzi nie zachecil mnie zbytnio do wczytywania sie w jego monstrualne niemal kazania.

I oto jestem w trakcie odkrywania jakiejs upiornej historii, ktora gdyby mnie nie dotyczyla nie tracilbym na to czasu, zwazywszy ze mam bardzo przyjemne hobby i sporo dystansu do sensacji.
Ale to wszystko o czym on gromi, wytknalem mu w privie jego savonarolyzm, ma taka wage znaczenia, ze nie sadze by ktos z nas mogl pozwolic sobie to zignorowac!!!

Wiem, ze na Prawdziwego posty wielu z was ma juz wyrobiony wor, ale namawiam na jego weryfikacje, by ewentualnie nie zalowac kiedys wylanego dziecka z kapiela.


Czego się nie boję Entrop? Poślizgnąć . Ślizgam się całe życie Smile
Pytam , pytam jak normalny człowiek , bez złośliwości , bez ukrytych podtekstów.
Prawdziwy dołączył mnie swego czasu do listy ateistów , piewców twórczości Tsariona, Icka itd...itp...Nie mam żadnych autorytetów, żadnych. Tym bardziej nie zawierzam ślepo gościom z którymi mam kontakt jednostronny przez monitor czy TV albo książki. Bez przesady.
Ja pytam , bo chcę znać jego pogląd , który(niestety)zawsze jest podparty "wiedzą " z Biblii. Zdaje sobie sprawę z tego , że kiedyś, kiedyś , kiedyś ktoś stwierdzi, że Prawdziwy miał celownik ustawiony prawidłowo , lub też nie, że celował nie w tą stronę.Tylko czy Prawdziwy zdaje sobie z tego sprawę ? Nie ma monopolu na prawdę.A podpieranie monopolu jednym źródłem jakim jest Biblia mnie nie przekonuje. Nie jestem przekonany do wielu rzeczy, ale to nie w tym wątku Wink

Cytat:
To o co pytasz, to znaki na ziemi i na niebie obwieszczajace nadejscie czasow konca!
Mam nadzieje, ze Cie usatysfakcjonowalem, choc nie sadze.

Zobaczymy co napisze Prawdziwy.Mam taką nadzieję, że napisze.
Pozdrawiam.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sam powiedziales nikt nie ma monopolu na prawde, bo gdyby mial, to wyobraz co by sie dzialo patrzac chocby na tych, ktorym wydaje sie ze go maja!

A z poslizgiem to taka przenosnia na jego gromki ton wypowiedzi i ...ogolny klimat Finlandii.

Wiem, ze pytasz bez zlosliwosci, ale sam chyba rozumiesz, ze tak naprawde to nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
Wiec moze czekajac na jakis cytat z Biblii nie przeczytac tego?

http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata2.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Entrop napisał:
Ale to wszystko o czym on gromi, wytknalem mu w privie jego savonarolyzm, ma taka wage znaczenia, ze nie sadze by ktos z nas mogl pozwolic sobie to zignorowac!!!

Wiem, ze na Prawdziwego posty wielu z was ma juz wyrobiony wor, ale namawiam na jego weryfikacje, by ewentualnie nie zalowac kiedys wylanego dziecka z kapiela.


Muszę się w pełni zgodzić z takim zdaniem.
Ja akurat chociaż zgadzam się z Prawdziwym, to nawet gdyby nie, wolę ostry dialog niż lizanie się po gołych dupach. Kojarzy mi się to z ekumeniczną bezpłciowością, gdzie obosieczny miecz został zastąpiony lateksową zabawką! Co jest grane?

Nie można się przecież stawać mentalnym dewiantem i poddawać tej zbiorowej, okultystycznej halucynacji!
Nie ma czasu na zabawę w ciuciubabkę, a jest go z każdą chwilą mniej.

A co wam Prawdziwy ma napisać? Doświadczcie tej grupowej, ichtiologicznej dewiacji w kierunku New Age pod wodzą ojczulka Góry z pochodnią w dłoni?
Ma rację, to okultystyczna praktyka i złamanie drugiego przykazania biblijnego dekalogu.
Jestem przekonany, że będzie w tym temacie coraz gorzej i coraz trudniej będzie się przebić z prawdą na temat tego, co aktualnie się odbywa na świecie.
Ktoś ciągle próbuje wam wmówić, że nic się nie stanie, że wkraczamy w magiczne tysiąclecie na które elita przygotowuje sobie bunkry!

Otóż ciągle chodzi o to, żebyście się bawili, jedli i pili do końca. Tym razem szalupy Titanica mają być puste.

Cytat:

Mat 3:12 W ręku jego jest wiejadło, by oczyścić klepisko swoje, i zbierze pszenicę swoją do spichlerza, lecz plewy spali w ogniu nieugaszonym.

Mat 13:40 Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata.

Drugi list św. Pawła do Tesaloniczan 1:8 W ogniu płomienistym, wymierzając karę tym, którzy nie znają Boga, oraz tym, którzy nie są posłuszni ewangelii Pana naszego Jezusa.

2 Piotra 3:12 Jeżeli oczekujecie i pragniecie gorąco nastania dnia Bożego, z powodu którego niebiosa w ogniu stopnieją i rozpalone żywioły rozpłyną się?


Cała Biblia ostrzega, że to nastąpi. Problem w tym, że większość z was tego nie chce, bo tak naprawdę większość z Was ma to w nosie. Mam jednak smutną wiadomość.
To i tak się wydarzy, czy chcemy, czy nie.
Ewangelia jest posłaniem nadziei i realną szansą z której każdy może skorzystać, a nie jakąś bajką o krzyżykach, rybkach, kupidynkach, stajence i mikołajem popylającym po niebie w tzw. boże narodzenie, które więcej ma wspólnego z Nikolaitami niż Bogiem!

Dlatego jest też napisane i w tym tkwi też niezła recepta:
Cytat:
Apokalipsa św. Jana
22:11 Kto szkodzi, niech jeszcze szkodzi; a kto jest plugawy, niech jeszcze będzie plugawszy; a kto jest sprawiedliwy, niech się jeszcze usprawiedliwi; a kto święty, niech jeszcze będzie poświęcony.
22:12 A oto przychodzę rychło, a zapłata moja jest ze mną, abym oddał każdemu według uczynków jego.


Każdy jednak ma wybór i proszę niech nikt nie pisze, że to jest filozofia strachu, bo jest to żenujące. Zapewniam, że każdy decyduje z własnej woli teraz i bez strachu, a kiedy pojawi się strach, będzie za późno i nikt ze strachu swojej decyzji nie zmieni - ze strachu zwłaszcza.

@zainteresowany
zainteresowany napisał:
To ma dzielić a nie łączyć . Napisałeś w ostatnim poście, że 11 września był największym szatańskim eventem na ziemi, a Hiroszima? Kiedy, jaki prorok przepowiedział ?


Cytat:
Apokalipsa
13:12 - A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
13:13 - I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
13:14 - I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
13:15 - I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.


Powyżej masz opisane pewne mechanizmy polityczne, które dążą do realizacji celów - NWO. Tak naprawdę to nie jest budowa, a odbudowa systemu politycznego, który został opisany jako zraniony, którego śmiertelna rana została wygojona!
Prawdziwy mnóstwo o tym pisał, lecz ta interpretacja może być bolesna, dlatego się powstrzymam. Mnóstwo wspaniałej symboliki zaczerpniętej wprost z Biblii, dlatego najlepszą zasadą jest tłumaczenie Biblii - Biblią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pcl napisał:
Entrop napisał:
Ale to wszystko o czym on gromi, wytknalem mu w privie jego savonarolyzm, ma taka wage znaczenia, ze nie sadze by ktos z nas mogl pozwolic sobie to zignorowac!!!

Wiem, ze na Prawdziwego posty wielu z was ma juz wyrobiony wor, ale namawiam na jego weryfikacje, by ewentualnie nie zalowac kiedys wylanego dziecka z kapiela.


Muszę się w pełni zgodzić z takim zdaniem.
Ja akurat chociaż zgadzam się z Prawdziwym, to nawet gdyby nie, wolę ostry dialog niż lizanie się po gołych dupach. Kojarzy mi się to z ekumeniczną bezpłciowością, gdzie obosieczny miecz został zastąpiony lateksową zabawką! Co jest grane?

Nie można się przecież stawać mentalnym dewiantem i poddawać tej zbiorowej, okultystycznej halucynacji!
Nie ma czasu na zabawę w ciuciubabkę, a jest go z każdą chwilą mniej.

A co wam Prawdziwy ma napisać? Doświadczcie tej grupowej, ichtiologicznej dewiacji w kierunku New Age pod wodzą ojczulka Góry z pochodnią w dłoni?
Ma rację, to okultystyczna praktyka i złamanie drugiego przykazania biblijnego dekalogu.
Jestem przekonany, że będzie w tym temacie coraz gorzej i coraz trudniej będzie się przebić z prawdą na temat tego, co aktualnie się odbywa na świecie.
Ktoś ciągle próbuje wam wmówić, że nic się nie stanie, że wkraczamy w magiczne tysiąclecie na które elita przygotowuje sobie bunkry!

Otóż ciągle chodzi o to, żebyście się bawili, jedli i pili do końca. Tym razem szalupy Titanica mają być puste.

Cytat:

Mat 3:12 W ręku jego jest wiejadło, by oczyścić klepisko swoje, i zbierze pszenicę swoją do spichlerza, lecz plewy spali w ogniu nieugaszonym.

Mat 13:40 Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata.

Drugi list św. Pawła do Tesaloniczan 1:8 W ogniu płomienistym, wymierzając karę tym, którzy nie znają Boga, oraz tym, którzy nie są posłuszni ewangelii Pana naszego Jezusa.

2 Piotra 3:12 Jeżeli oczekujecie i pragniecie gorąco nastania dnia Bożego, z powodu którego niebiosa w ogniu stopnieją i rozpalone żywioły rozpłyną się?


Cała Biblia ostrzega, że to nastąpi. Problem w tym, że większość z was tego nie chce, bo tak naprawdę większość z Was ma to w nosie. Mam jednak smutną wiadomość.
To i tak się wydarzy, czy chcemy, czy nie.
Ewangelia jest posłaniem nadziei i realną szansą z której każdy może skorzystać, a nie jakąś bajką o krzyżykach, rybkach, kupidynkach, stajence i mikołajem popylającym po niebie w tzw. boże narodzenie, które więcej ma wspólnego z Nikolaitami niż Bogiem!

Dlatego jest też napisane i w tym tkwi też niezła recepta:
Cytat:
Apokalipsa św. Jana
22:11 Kto szkodzi, niech jeszcze szkodzi; a kto jest plugawy, niech jeszcze będzie plugawszy; a kto jest sprawiedliwy, niech się jeszcze usprawiedliwi; a kto święty, niech jeszcze będzie poświęcony.
22:12 A oto przychodzę rychło, a zapłata moja jest ze mną, abym oddał każdemu według uczynków jego.


Każdy jednak ma wybór i proszę niech nikt nie pisze, że to jest filozofia strachu, bo jest to żenujące. Zapewniam, że każdy decyduje z własnej woli teraz i bez strachu, a kiedy pojawi się strach, będzie za późno i nikt ze strachu swojej decyzji nie zmieni - ze strachu zwłaszcza.

@zainteresowany
zainteresowany napisał:
To ma dzielić a nie łączyć . Napisałeś w ostatnim poście, że 11 września był największym szatańskim eventem na ziemi, a Hiroszima? Kiedy, jaki prorok przepowiedział ?


Powyżej masz opisane pewne mechanizmy polityczne, które dążą do realizacji celów - NWO. Tak naprawdę to nie jest budowa, a odbudowa systemu politycznego, który został opisany jako zraniony, którego śmiertelna rana została wygojona!
Prawdziwy mnóstwo o tym pisał, lecz ta interpretacja może być bolesna, dlatego się powstrzymam. Mnóstwo wspaniałej symboliki zaczerpniętej wprost z Biblii, dlatego najlepszą zasadą jest tłumaczenie Biblii - Biblią Smile


Nie no wybacz. Ostatnie zdanie to ma rozbawić kogoś?

Ale jakie "pewne mechanizmy"? Że paru skurwysynów chce rządzić resztą ? Do tego nie potrzebuję cytatów z Biblii , to widać.

Cytat:
Apokalipsa
13:12 - A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
13:13 - I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
13:14 - I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
13:15 - I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

Co powyżej mam opisane? Że ogień z nieba? Smok ...czy samolot , którego jeszcze wtedy nie było? Pierwsze zwierzę to? Kura czy jajko?
Wciąż obracamy się w interpretacjach zamiast zatrzymać świat na moment i zacząć budować go od nowa. Tyle, że ludzie są tak podli, fałszywi i przesiąknięci religiami, że i tak sie nie dogadają . Przykład poniżej.

Cytat:
Ja akurat chociaż zgadzam się z Prawdziwym, to nawet gdyby nie, wolę ostry dialog niż lizanie się po gołych dupach. Kojarzy mi się to z ekumeniczną bezpłciowością, gdzie obosieczny miecz został zastąpiony lateksową zabawką! Co jest grane?

Nie można się przecież stawać mentalnym dewiantem i poddawać tej zbiorowej, okultystycznej halucynacji!
Nie ma czasu na zabawę w ciuciubabkę, a jest go z każdą chwilą mniej.


Za chwilę wpadnie na forum wyznawca Islamu i co, zadźgasz go? Włączysz ignore i będziesz miał to gdzieś co on mówi i pisze.

Sami nakręcacie siebie, a przy okazji innych , sami.O to właśnie komuś chodzi, chodziło i długo jeszcze będzie tym grał.Kto nim jest? Człowiek. Tylko nie mówcie, że jest to szatan , diabeł , lucyfer to ludzka nienawiść, zazdrość, wrogość, poczucie krzywdy, pragnienie odwetu, zła wola.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Nie no wybacz. Ostatnie zdanie to ma rozbawić kogoś?

To ostatnie, to radość, że skończyłem wtedy pisać i że przeczytałeś do końca Smile, a naprawdę, że nie potrzebujemy poszukiwać wyjaśnień gdzieś daleko.

Cytat:
Ale jakie "pewne mechanizmy"? Że paru skurwysynów chce rządzić resztą ? Do tego nie potrzebuję cytatów z Biblii , to widać.

OK! Pokaż więc jakąkolwiek księgę, która się uwiarygodnia w ten sposób.
Cytat:

Cytat:
Apokalipsa
13:12 - A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
13:13 - I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
13:14 - I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
13:15 - I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

Co powyżej mam opisane? Że ogień z nieba? Smok ...czy samolot , którego jeszcze wtedy nie było?

Do kogo masz żal, że nie rozumiesz?
Może załóż wątek np. Apokalipsa św. Jana. Proponuję nawet na początek zapoznanie się z księgą Daniela. Wszystko łączy się w całość. Otrzymasz kilka interpretacji. Dwie jezuickie możesz od razu wrzucić do śmietnika, bo jedyne czego dzięki nim zaznasz, to obłęd i ewentualnie skonkludujesz wniosek dlaczego zostały napisane na zamówienie tuż po wybuchu reformacji, co i tak będzie sukcesem!
Nie zrozum mnie źle, ale nie rozumiem dlaczego ktoś, kto pojawia się na wykładzie z astronomii miałby zaraz wszystko zrozumieć i zacząć swoją krytykę od słów "ale co ja tu mam, jakieś punkty, gwiazdy, których nigdy w życiu nie widziałem?"
Zresztą odpowiedz sobie po co ci to tak naprawdę?

Cytat:
Pierwsze zwierzę to? Kura czy jajko?

Jajko, to nie zwierzę!

Cytat:
Wciąż obracamy się w interpretacjach zamiast zatrzymać świat na moment i zacząć budować go od nowa. Tyle, że ludzie są tak podli, fałszywi i przesiąknięci religiami, że i tak sie nie dogadają . Przykład poniżej.

Cytat:
Ja akurat chociaż zgadzam się z Prawdziwym, to nawet gdyby nie, wolę ostry dialog niż lizanie się po gołych dupach. Kojarzy mi się to z ekumeniczną bezpłciowością, gdzie obosieczny miecz został zastąpiony lateksową zabawką! Co jest grane?

Nie można się przecież stawać mentalnym dewiantem i poddawać tej zbiorowej, okultystycznej halucynacji!
Nie ma czasu na zabawę w ciuciubabkę, a jest go z każdą chwilą mniej.



Zatrzymać świat - po co? Przestań żyć w dziecięcej iluzji i nie powtarzaj farmazonów, które zasłyszałeś z filmowej propagandy New Age.
To nie religia jest przyczyną zła, a polityka świata, która zmierza do starcia obozów.
Ludzie sami by sobie tego nie zrobili, bo 99% społeczeństwa chce żyć, mieć rodzinę i zasadzić drzewo. Problem w NWO, które właśnie chcąc podporządkować swojej władzy oba obozy musi dokonać syntezy "ordo ab chao" i wałkowanie tego w kółko nie ma sensu!

Cytat:
Za chwilę wpadnie na forum wyznawca Islamu i co, zadźgasz go? Włączysz ignore i będziesz miał to gdzieś co on mówi i pisze.


Tak jest, pewnie zgodnie z poziomem twojego zrozumienia chrześcijaństwa zadźgam go na forum strzałką z klawisza "enter" tak, że grot wyjdzie na drugą stronę.
Będzie mnóstwo krwi zrobionej z kropek, procentów i innych znaków. Smile

Cytat:
Sami nakręcacie siebie, a przy okazji innych , sami.O to właśnie komuś chodzi, chodziło i długo jeszcze będzie tym grał.Kto nim jest? Człowiek. Tylko nie mówcie, że jest to szatan , diabeł , lucyfer to ludzka nienawiść, zazdrość, wrogość, poczucie krzywdy, pragnienie odwetu, zła wola.

Ale się nakręciłeś stary sam - naprawdę Smile
Świata nie da się zatrzymać i naprawić, a siły z którymi chciałbyś walczyć są zbyt potężne.
Radzę skorzystać z szansy ewakuacji z planety ziemia w stosownej porze!
Myślisz, że boję się NWO? Mnie jest już obojętne i gorąco wierzę, że mój Bóg mnie nie zawiedzie!
A ty jak chcesz - zatrzymuj ziemię! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wniosek ,że się nakręciłem?
Odczytałeś to z ekranu ? Gratuluję.
Jakie ja mam pretensje? Że Biblią można manipulować przez jej interpretacje?
Nie zrozum mnie źle...ale mnie nie zrozumiałeś.

Cytat:
Tak jest, pewnie zgodnie z poziomem twojego zrozumienia chrześcijaństwa zadźgam go na forum strzałką z klawisza "enter" tak, że grot wyjdzie na drugą stronę.
Będzie mnóstwo krwi zrobionej z kropek, procentów i innych znaków. Smile


O czym Ty piszesz? Wiesz? W jakiej roli mnie ustawiasz? Umiesz dyskutować, to napisz mi dlaczego mam się opierać WYŁĄCZNIE na Biblii?

Cytat:
To nie religia jest przyczyną zła, a polityka świata, która zmierza do starcia obozów. Ludzie sami by sobie tego nie zrobili, bo 99% społeczeństwa chce żyć, mieć rodzinę i zasadzić drzewo.


Nie no chłopie. Ludzie by sobie tego nie zrobili ? Ludzie się nie zabijali, nie knuli intryg i nie spiskowali przed powstaniem Biblii, przed Jezusem,Joszue, Chrystusem... Dopiero chrześcijanie to wymyślili?Może i tak ....

Cytat:
Przestań żyć w dziecięcej iluzji i nie powtarzaj farmazonów, które zasłyszałeś z filmowej propagandy New Age.

Tak zrobię. Przestanę...jak będę chciał, i nie powie mi nikt co mam robić, nie takimi nakazami będę się kierował. Wybacz więc , że pozostanę taki jaki jestem. OK? Bo skąd możesz wiedzieć jaki jestem? Z kilku postów?
Zapytałem o coś Prawdziwego . I na jego odpowiedź czekam, chociaż pcl mnie rozbawiłeś.

Pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile