W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jesus Camp pl   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1399
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 26 Sty '09   Temat postu: Jesus Camp pl Odpowiedz z cytatem

Film o tym jak kosciol ewangelicki w USA manipuluje i pierze mozgi dzieciom. Interesujacy film. Polskie napisy.
www.youtube.com/watch?v=ujS6URPcSUc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomieszanie z poplątaniem

Z jednej strony to widać, że z tym kościołem jest coś nie tak ale czepianie się takich rzeczy jak kreacjonizm czy globalne ocieplenie to idiotyzm bo ani jednego ani drugiego nikt nie udowodni.


btw ta scena na tym obozie wyglada jak wyjeta z filmu "1948"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dzięki takim ludziom wierzącym w kreacjonizm taki Bush i fanatycy religijni dochodzą do władzy. Film pokazuje jak te dzieci od małego uczą fanatyzmu. Dlaczego wierzący w kreacjonizm nie zachowają tej wiary dla siebie, tylko muszą sie zrzeszac w kosciołach? Są wspólnikami zła. U nas jest to samo. Indoktrynuje się dzieci w szkołach, przedszkolach, a dorosłych w mediach. I produkuje się fanatyków. Dlatego Polska tak wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rety, dlaczego kreacjoniści nie zachowają swoich wstecznych poglądów dla siebie, tylko uczą ich swoich dzieci i... zrzeszają się? Shocked No tak - miała być demokracja, a tu każdy ma swoje zdanie... Jest tylko jedno rozwiązanie: w tył głowy, towarzyszko. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest lepsze

pt1



pt2


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz bylo
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw obejrzyjcie film, a potem dyskutujcie. Nie lubię jak ktoś ignoruje coś, a potem chce się na ten temat wypowiać.

Veritatis, wolę być towarzyszką ale zachować własną godność. A taki jak Ty będzie zdychał z głodu, ale będzie chwalił demokrację. Taki kit który usiłujesz wciskać był dobry w latach 80-tych, za Solidarności.

Morales w Boliwii nikomu nie strzelał w tył głowy, a jest socjalistą. I w sposób demokratyczny zostało przeprowadzone referendum, a obserwatorzy zagraniczni nie mieli się do czego przyczepić. Za panowania kolonializmu i Kościoła była tam ogromna nędza i analfabetyzm. Mój mąż tam był kilkanaście lat temu i widział. Rządzili tam biali, wielu było pochodzenia europejskiego, Niemców i przestępców uciekających przed prawem. Ale o czym tu gadać z idiotami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O rety, dlaczego kreacjoniści nie zachowają swoich wstecznych poglądów dla siebie, tylko uczą ich swoich dzieci i

Kreacjonizm jest wsteczny. Dzieci powinny móc czerpać z różnych źródeł, a One są indoktrynowane.

Cytat:
... zrzeszają się?

Zrzeszać się mogą i nikt w tym filmie ich nie krytykuje za samo zrzeszanie a za poglądy i chore podejście do dzieci.

Cytat:
Shocked No tak - miała być demokracja, a tu każdy ma swoje zdanie... Jest tylko jedno rozwiązanie: w tył głowy, towarzyszko. Laughing

Dokładnie każdy ma swoje zdanie! Ja mam swoje zdanie na temat zielonoświątkowców i to jest wolność słowa. Wolność słowa nie zakazuje krytyki poglądów i ludzi.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytałeś może post, który był nade mną? Nie wypowiadałem się na temat filmu, którego nie oglądałem (może jak znajdę chwilę to się z nim zapoznam). Przecież tow. Lara napisała: "Dlaczego wierzący w kreacjonizm nie zachowają tej wiary dla siebie, tylko muszą sie zrzeszac w kosciołach?".

Co do wsteczności kreacjonizmu i czerpania z różnych źródeł - równie dobrze kreacjonista może zarzucić, że w europejskich szkołach dzieciom pierze się mózgi poprzez wpajanie ewolucjonizmu, nie pozwalając im czerpać z różnych źródeł. I kto ma rację?

Nie wiem po jaką cholerę wyskoczyłeś z tą wolnością słowa. Może znowu nie zauważyłeś, że odnosiłem się do postu powyżej, którego Autorka dziwiła się, że ktoś chce wyrażać swoje poglądy i zrzeszać się z innymi? Nie szkodzi, nie gniewam się. Smile Chociaż zapewne i tak Cię mało obchodzi, czy mnie to oburzyło... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek




Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie trzymam strony katolikow ale warto zaznaczyc, ze ten film jest o kosciele ewangelickim a nie chrzescijanskim (kosciol ewangelicki wywodzi sie z protestantyzmu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek napisał:
nie trzymam strony katolikow ale warto zaznaczyc, ze ten film jest o kosciele ewangelickim a nie chrzescijanskim (kosciol ewangelicki wywodzi sie z protestantyzmu)


Mylisz pojęcia ale nie mam Ci tego za złe, doczytaj o podziałach doktrynalnych;)


Lara : dobry film!
I masz 100% racje co do Boliwii !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdzierżyłem tylko cztery części.Gdzie te dzieci mają dzieciństwo? Od małego wpajana jest określona doktryna,takie sobie hitlerjugend w wersji soft..
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem czy soft.. szrama na cale zycie
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wszyscy zrozumieli, ale te dzieci to takie zaprogramowane maszyny które w przyszłości mają stworzyć elektorat dla republikanów. W odcinkach 6 7 8 widać to wyraźnie. Dziennikarz w radio powiedział że jest to armia polityczno- religijna. Ewangelików w USA jest 25% 80 milionów. To rzeczywiście armia. Dzieciom pokazuje się wizerunek Busha i każe im się za niego modlić. Mówi się dzieciom o wojnie która jest potrzebna do wypędzenia szatana. W 7 odcinku pokazują ten megakościół i tego pastora który był bardzo wpływowy i utrzymywał częste kontakty z Bushem jako jego doradca. Zwróćcie uwagę co on powiedział. Że ewangelicy są już tak silni, że taki kościół w Ameryce powstaje co dwa dni. I mogą wygrać każde wybory, co jest fantastyczne. Czytałam że później wokół tego pastora wybuchł skandal, bo oskarzono go o pedofilię. Dziennikarz powiedział jeszcze że to oni pomogli Bushowi dojść do władzy. Dlatego twierdzę i będę twierdzić, że ludzie którzy zrzeszają się w religiach, są współwinni świadomie czy nieświadomie zła które ta religia wyrządza. W tym wypadku ci ludzie przyczynili się do wojen i zbrodni które popełniła administracja Busha. Głosowali na Busha w wyborach, modlili się za Busha i błogosławili jego wojny, które były słuszne bo walczyly z szatanem. Przeciwnicy aborcji z jednej strony, a z drugiej przychylni wojnom która wymordowała wiele dzieci. To samo dotyczy Kościoła katolickiego. Jeśli ludzie widzą zło które wyrządzają księża jak pedofilia, pazerność, złodziejstwo, dlaczego nadal posyłają dzieci na religię, pielgrzymki obozy, przeróżne oazy lub na ministrantów i narażają je na wykorzystywanie, oraz dają pieniądze na kościół, chodzą na mszę, przyjmują księdza po kolędzie. Głupi, ciemni, ignoranci. Możecie mówić że takie Fakty i Mity czy Nie - to szmatławce. Ale one pokazują prawdę. Bo gdyby to nie była prawda, te gazety już by nie istniały. To ludzie którzy są tak fanatyczni że nie chcą nawet o niczym wiedzieć, są współwinni. I nie obchodzi mnie czy ktoś się ze mną zgadza czy nie. Bez tej masy ludzi, Kościoły byłyby slabe i nie mogłyby wyrządzać zła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Nie wiem czy wszyscy zrozumieli, ale te dzieci to takie zaprogramowane maszyny


M.in. dlatego ciągle piszę o fundamentalnym wpływie - zbawiennym lub patologicznym - rodziców na swoje dzieci. Stąd moja pisanina o świadomości. Gdyby ich rodzice nie przygotowali podłoża dla działania takich łachudr jak klecha, kaznodzieja, papież, biskup, ksiądz katecheta i in., to tego rodzaju indoktrynacja, pranie mózgu czy indukcja , nie byłyby możliwe w taki stopniu, jeśli w ogóle.

ps: A czy czasem Haggarda nie oskarżono o homoseksualizm i narkotyki ? Nie słyszałem o tym, że "lubi" dzieci. Generalnie, chciałbym miec dane o jego dzieciństwie, o jego rodzicach - bo , wicie rozumicie - ma to , kurna, wpływ na człowieka, który dorasta i pozostaje nieświadomy, jak go krzywdzono i kto go krzywdził i że go krzywdził. Nawiasem mówiąc, ciekawa była też rozmowa Dawkinsa z tym zbrodniarzem w "Korzeniach Zła" (co za głupi tytuł)

ps2: Ohydną mordę ma ten kaznodzieja, by the way.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sie pomyliłam i chodziło o jego homoseksualizm, bo czytałam o tym już dawno temu. Ale on ciągle jeszcze ma kłopoty, bo znów wyciągnięto jakąś sprawę. Amerykańskie gazety dużo o nim piszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to najprawdopodobniej ten film widziałem na religia TV. Powiem tyle- byłem w lekkim szoku obserwując manipulację, jakiej poddano te dzieciaki, mimo że po części to znam, w wersji bardziej jednak 'lajtowej' [obserwacje]. Jestem ciekaw co się dzieje, kiedy osoba tak przekabacona przejrzy na oczy...
W każdym razie fajnie tę babę zagięli na końcu podczas wywiadu Smile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upierz




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Jestem ciekaw co się dzieje, kiedy osoba tak przekabacona przejrzy na oczy....


Hehe wiem, że takie sytuacje wydają się smieszne xD A wręcz zajebiscie beeekowwe. Ale ... taka osoba nigdy nie przejrzy na oczy jeśli sama się nie wyrwie (co jest bardzo mało prawdopodobne). No ale dobra, nawet gdyby to właśnie wtedy się wieszają, wypadaja niby z balkonu i takie tam. Wpadają w depresje i jeszcze bardziej się modlą. Hahah banda frajerów, nic tylko z takich sie ponabijać albo nimi manipulować HAHAHAHAH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po jarocinie 93 zostalismy z kolegami zaproszeni na jakis odlam oazy.Padly hasla za mozna tam popic i dodaja jakichs dragsow do jedzenia.Wiec pojechalismy na 3 dniowa impreze do Konarzewa (kolo Poznania).Na dworcu zakupilismy pokazny zapas alkocholu i niepytajac naszego przewodnika o szczegoly ruszylismy.
Na miejscu okazalo sie ze miejscem naszej bibki bedzie kosciol i budynek mieszkalny przy nim.Przyjecie bylo naprawde mile nawet czarny(xiadz) przyszedl uscisnac nam grabe i zapytac jak leci.Dostalismy pokoje z kojami wojskowymi.Probowano nas rozdzielic (bylo nas 4) zebysmy byli pojedyczo lecz po pretraktacjach zostawiona nas po dwoje+stali bywalcy imprezy.Pozniej poproszono nas na msze rozpoczynajaca weekend.Po mszy (2h) ku naszemu zdziwieniu okazalo sie ze plecaki sa PUSTE!!
Zrobilismy konkretny skandal ale jedyne co to zyskalismy zapewnienie ze flaszki zostana zwrocone po imprezie poniewaz panuje tu prochibicja.Na szczescie jeden z kolesi sie spoznil i jego plecak z zapasami ukrylismy.Od tego momentu czlowiek przestal miec mozliwosc chwili odpoczynku nie bylo mozliwosci zeby zostal sam.Kiedy tak sie zdarzalo przychodzil ktorys z animatorow(wtajemniczeni na wyzszym levelu ktorzy mieli wprowadzac nowych i czuwac nad rozwojem stalych bywalcow) a gdy ten nie dysponowal wolnym czasem ktorys z doswiadczonych bywalcow.Czasami krazyl czarny przygladal sie chwalil gladzil po wlosach czasami po tylku.
Tego wieczoru msza byla jeszcze jedna(2.5h)W nocy postanowilismy pochlac i umowilismy sie w naszym pokoju ku naszemu zdziweniu okazalo sie ze pokoje sa zamkniete na klucz.Wyszlismy wiec oknem (2 pietro) po rynnie i spotkalismy siew jakiejs szopie.Nie trwalo to dlugo bo przyszedl patrol mlodziezy konarzewskiej z jednym animatorem i kazal nam zakonczyc libacje i wynoscic sie z terenu parafii.Animator wtedy powiedzial:
-Jak spedzicie noc na zimnie to wam sie odechce.
Coz bylo robic noc na dworze(konarzewo straszne zadupie w nocy do Poznania nie wrocisz)
O swicie przyszlismy po plecaki ale po namowie jadnego z nas postanowilismy zostac do konca "na testy".
Generalnie caly czas msze przerwa na jedzenie potem kregi.Te kregi to byly takie spotkania piecio osobowe gdzie animator i troje stalych bywalcow prali mozg nowemu.
Caly czas baczono aby zaden nowy nie pozostawal sam zeby nie mial czasu przemyslec co sie wokol dzieje.
W kosciele wyprwialy sie naprawde dziwne rzeczy.Regula bylo to ze czarny mowil jak to jestesmy zli ile ciazy na nas grzechow ble ble ble.....
Potem mamy dazyc do oczyszczenia przez ducha sw ble ble ble...
Wyrzec sie wszystkiego historie o materializmie doczesnosci.kosciol caly czas byl zamkniety nie bylo mozliwosci wyjsc na zewnatrz.Potem na scene wchodzili ludzie ktorzy byli juz w tej sekcie kilka razy.Pojedynczo kazdy z nich wyrzekal sie tego co robil co myslal.Oddawal sie bogu jezusowi.Na dowod wszystkiego oddawal to co bylo dla niego
w jakis sposob wazne.Ludzie przynosili kasety plyty koszuli gitary wzmacniacze noze skory glany....itd itp.
Muzyka spiew kakafonia dzwiekow.
Potem polowa ludzi w kosciele zaczynala gadac roznymi jezykami(jakies tam ble ble pod nosem ale nigdy w zadnym z jezykow europejskich) Kilku pod wplywem ducha sw czy czegos tam innego probowalo sie unosic w powietrzu ale upadali na ziemie i rozbijali sobie nosy i glowy.
Nastepnego dnia z ciekawosci poszedlem zajrzec przez okno do tego pomieszczenia gdzie czarny trzymal te "darowizny" wygladalo jak spory magazyn.
Czarny mial tez uklady w domach dziecka i domach poprawczych.Zalatwial przepustki na czas trwania konarzewa mlodziezy z tychze domow.Ci ktorzy przyjechali z poprawczakow sluzyli w patrolu mlodziezy.
Patrzac przez pryzmat czasu bylo to ciekawe doswiadczenie ze lepiej wystrzegac sie sekt nawet tych dzialajacych w KK.Ten ktory nas namowil zeby zostac "na testy" wciagnal sie niesamowicie.Kiedys byl kreatywnym myslacym pelnym zycia mlodym czlowiekiem.Po kilku imprezach w Konarzewie stal sie zamkniety i zupelnie inny z pustym wzrokiem.Potem powiedzial ze jestesmy zli i Bog nie pozwala dalej kontynuowac tej przyjazni..odszedl.
Czasami warto zapytac gdzie jedziesz na impreze i w jakim towarzystwie zeby nie spieprzyc sobie zycia.
Pozdr Ben.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w teorii nwo, brakowało mi siły wprowadzającej w życie nową ideologie.W Niemczech były to czarne koszule, we Włoszech faszyści, w Rosji bolszewicy. Nie dało by się zmusić wojska czy policji do walki z obywatelami, pojedyncze akcje tak ale nie na skale martial law. Jeśli jednak policja i wojsko będzie nimi nasączona, to zrobi się strasznie ciasno na tej planecie. Może odtworzymy układ warszawski.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
W Niemczech były to czarne koszule,

Brunatne koszule ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jesus Camp pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile