W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ron Paul - Co, jeśli?  
Podobne tematy
Ron Paul72
złoty wywiad z ronem P5
Ron Paul - jedyna nadzieja Amerykanów67
Pokaz wszystkie podobne tematy (16)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 9226
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 03 Mar '09   Temat postu: Ron Paul - Co, jeśli? Odpowiedz z cytatem



Wykop: http://www.wykop.pl/link/151668/ron-paul-co-jesli
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 03 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek niedługo Ciebie zamkną za liście Salvi w avatarze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 03 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ron Mistrz! Dzieki Waldek ;] Jak Go zamkną przyjdą następni, poki co kontynuuje misje Very Happy
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 03 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ron Paul jest masonem i również jest członkiem elity. Dalej oglądajcie tego filmy, dalej się podniecajcie jego pustymi refleksjami n/t NWO , kiedyś się dowiecie ( ale już będzie za późno ) kim tak naprawde jest Ron Paul .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 03 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A łyżka na to....Wink

XTC: Ty naprawde tyle tego masła (jesz), czy ktos sie do nas dosiadł ?Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 03 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Ron Paul jest masonem i również jest członkiem elity. Dalej oglądajcie tego filmy, dalej się podniecajcie jego pustymi refleksjami n/t NWO , kiedyś się dowiecie ( ale już będzie za późno ) kim tak naprawde jest Ron Paul .


Nie mogę znaleźć na youtube filmiku na którym Ron Paul wykonuje charakterystyczne gesty, imho jest jednym z nich Rolling Eyes coś tak na to wygląda.
Zdaje się, że w tym przypadku XTC ma sporo racji o ile nie całkowitą.

p.s. > Naznaczony, co do liści na Waldkowym awatarze toż to są liście... laurowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 03 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Nie mogę znaleźć na youtube filmiku na którym Ron Paul wykonuje charakterystyczne gesty, imho jest jednym z nich Rolling Eyes coś tak na to wygląda.
Zdaje się, że w tym przypadku XTC ma sporo racji o ile nie całkowitą.





Tutaj dowód, że jest masonem . ( 57 sekunda , masonic handshake ) Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Ron Paul jest masonem i również jest członkiem elity. Dalej oglądajcie tego filmy, dalej się podniecajcie jego pustymi refleksjami n/t NWO , kiedyś się dowiecie ( ale już będzie za późno ) kim tak naprawde jest Ron Paul .

Witam
Prawdopodobnie rzeczywistość się od ciebie oddala i żyjesz w stworzonej przez siebie iluzji i ogólnie do świata jesteś nastawiony na "nie", wszędzie na siłę doszukujesz się rzeczy, których nie ma, logika i trzeźwa analiza faktów jest ci zupełnie obca...
Po pierwsze Wolnomularze według mojej opinii, gdyby wypełniali i wcielali w życie z mistrzowską precyzją swoje pierwotne ideały to żylibyśmy w "raju"...Gdzie masz dowody, że Ron jest członkiem któregoś z Bractw w Ameryce Płn. ?(konkretne)
Nie mogę się doczekać tego dnia oświecenia i prawdy, gdzie się dowiem Kim był naprawdę najszlachetniejszy, najodważniejszy najbardziej prawdomówny, najinteligentniejszy i najbardziej niezłomny polityk formatu światowego w co najmniej ostatnich 50-latach ?
Wypisując takie brednie jak już widzę nie po raz pierwszy stajesz się śmieszniejszy niż jesteś...
Pozdrawiam
P.S. Jeżeli powyższy filmik traktujesz jako dowód to szkoda mi słów (hehehe) ...Powodzenia w świecie Iluzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:11, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ron Paul - przereklamowane scierwo ;/ co on takiego mówi ze wy sie tak nim podniecacie niech cos zrobi cwel a po drugie ten od filmu farenheit to takie same scierwo o podobnej tematyce czyli jest zwykłym naganiaczem rządu przekłamuje i usprawiedliwia polityke USA i tyle hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chochlą go, nie wyjadaj makaronu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemik87 napisał:
XTC88 napisał:
Ron Paul jest masonem i również jest członkiem elity. Dalej oglądajcie tego filmy, dalej się podniecajcie jego pustymi refleksjami n/t NWO , kiedyś się dowiecie ( ale już będzie za późno ) kim tak naprawde jest Ron Paul .

Witam
Prawdopodobnie rzeczywistość się od ciebie oddala i żyjesz w stworzonej przez siebie iluzji i ogólnie do świata jesteś nastawiony na "nie", wszędzie na siłę doszukujesz się rzeczy, których nie ma, logika i trzeźwa analiza faktów jest ci zupełnie obca...
Po pierwsze Wolnomularze według mojej opinii, gdyby wypełniali i wcielali w życie z mistrzowską precyzją swoje pierwotne ideały to żylibyśmy w "raju"...Gdzie masz dowody, że Ron jest członkiem któregoś z Bractw w Ameryce Płn. ?(konkretne)
Nie mogę się doczekać tego dnia oświecenia i prawdy, gdzie się dowiem Kim był naprawdę najszlachetniejszy, najodważniejszy najbardziej prawdomówny, najinteligentniejszy i najbardziej niezłomny polityk formatu światowego w co najmniej ostatnich 50-latach ?
Wypisując takie brednie jak już widzę nie po raz pierwszy stajesz się śmieszniejszy niż jesteś...
Pozdrawiam
P.S. Jeżeli powyższy filmik traktujesz jako dowód to szkoda mi słów (hehehe) ...Powodzenia w świecie Iluzji


Prawdopodobnie chciałbyś zabłysnąć na forum , Mama zabrała ci kredki i nie masz komu się wyżalić Smile Twoja wypowiedź wypacza twoje aspekty intelektualne , ponieważ jest atakiem na Moją swobodę wypowiedźi. Już jesteś spalony na forum, poszukaj przyjaciół na pudelku, znowu ci się nie udało .

aha i jak jesteś z B-stoku to zawsze możemy się spotkać, Wink zapytaj się tate, czy cię puści, najlepiej tak za 2-3 tygodnie, bo musisz jeszcze potopić z kolegami z czata mażanne, więc nie chce odbierać ci tej zabawy .

Jeżeli jeseś zainteresowany spotkaniem to pisz na priv . Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
chemik87 napisał:
XTC88 napisał:
Ron Paul jest masonem i również jest członkiem elity. Dalej oglądajcie tego filmy, dalej się podniecajcie jego pustymi refleksjami n/t NWO , kiedyś się dowiecie ( ale już będzie za późno ) kim tak naprawde jest Ron Paul .

Witam
Prawdopodobnie rzeczywistość się od ciebie oddala i żyjesz w stworzonej przez siebie iluzji i ogólnie do świata jesteś nastawiony na "nie", wszędzie na siłę doszukujesz się rzeczy, których nie ma, logika i trzeźwa analiza faktów jest ci zupełnie obca...
Po pierwsze Wolnomularze według mojej opinii, gdyby wypełniali i wcielali w życie z mistrzowską precyzją swoje pierwotne ideały to żylibyśmy w "raju"...Gdzie masz dowody, że Ron jest członkiem któregoś z Bractw w Ameryce Płn. ?(konkretne)
Nie mogę się doczekać tego dnia oświecenia i prawdy, gdzie się dowiem Kim był naprawdę najszlachetniejszy, najodważniejszy najbardziej prawdomówny, najinteligentniejszy i najbardziej niezłomny polityk formatu światowego w co najmniej ostatnich 50-latach ?
Wypisując takie brednie jak już widzę nie po raz pierwszy stajesz się śmieszniejszy niż jesteś...
Pozdrawiam
P.S. Jeżeli powyższy filmik traktujesz jako dowód to szkoda mi słów (hehehe) ...Powodzenia w świecie Iluzji


Prawdopodobnie chciałbyś zabłysnąć na forum , Mama zabrała ci kredki i nie masz komu się wyżalić Smile Twoja wypowiedź wypacza twoje aspekty intelektualne , ponieważ jest atakiem na Moją swobodę wypowiedźi. Już jesteś spalony na forum, poszukaj przyjaciół na pudelku, znowu ci się nie udało .

aha i jak jesteś z B-stoku to zawsze możemy się spotkać, Wink zapytaj się tate, czy cię puści, najlepiej tak za 2-3 tygodnie, bo musisz jeszcze potopić z kolegami z czata mażanne, więc nie chce odbierać ci tej zabawy .

Jeżeli jeseś zainteresowany spotkaniem to pisz na priv . Exclamation


Nie podałeś konkretnych dowodów dotyczących Rona Paula jako czlonka masonerii ...
No jak jestem spalony to ze wstydu zapadnę się pod ziemię...
Żartowniś z ciebie, ty za to tryskasz intelektem za nas obydwu...
Nie ma sensu dyskusja z osobą, która jako dowód traktuje sekundową klatkę spośród kilkuset godzin nagrań wideo z Ronem Paulem w internecie...
Pozdrawiam mimo to...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 Paulinko, za dużo polonicy Wink
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Nie mogę znaleźć na youtube filmiku na którym Ron Paul wykonuje charakterystyczne gesty, imho jest jednym z nich Rolling Eyes coś tak na to wygląda


Revo ale zobacz jak Ron wypowiada się o ekonomii, jako że jest libertarianinem i ma sprecyzowane poglądy na podaż pieniądza z czystym sumieniem moze mówić jak to sie wszystko skończy. Widzialem tę fote gdzie Ron robi satanistyczny znak rękoma, ale widzialem tez oryginal tego nagrania Wink Czy On mówi zbyt dobrze? Zbyt oczywiscie?

Pamietasz Billa Hicksa ? "sa ludzie ktorzy juz dawno jezdzą w tej przejadzce, i mowia nam o tym, a my ich zabijamy"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy, no ... prawie wszyscy, powiedzmy, że większość na tym forum, wsłuchujemy się w wypowiedzi Rona Paula. Jest bardzo dużo materiałów na YouTubie, niestety poza "złotym wywiadem" większość to krótkie wypowiedzi mające 2 do 5 minut. Czy próbował ktoś usystematyzować ten zbiór? Może znajdzie się osoba, która potrafi zebrać te klipy "zusammen do kupy". Z krótkich materiałów można byłoby zmontować jeden plik/film połączony grafiką z tytułem ewentualnie datą chociaż przybliżoną jego wypowiedzi. Myślę, że ułożone chronologicznie materiały np. z ostatniego roku dałyby bardzo dobry materiał do uświadamianie społeczeństwa. Film ze względu na napisy nie powinien być dłuższy niż 45 - 60 min. W tej chwili wstawianie 2 czy 5 minutowych kawałków na płytki nie ma sensu, jeżeli założymy, że ktoś taką płytkę wrzuci do odtwarzacza DVD. A może coś takiego już istnieje? ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jestescie powaleni z tym ulozeniem dloni..

Oto alfabet migowy. Znajdzcie litery: I, L i Y. Polaczone razem w jezyku migowym oznaczaja kocham cie, czyli- I Love You



Mylicie dwie zasadnicze rzeczy. Porownajcie:



oraz



gdzie pierwszy oznacza kocham cie, a drugi jest znakiem uzywanym przez okultystow ew. fanow rocka ew. fanow futbolu amerykanskiego ew. glupie dzieciaki ktore chca byc fajne.

Puknijcie sie w leb, bo juz nie moge.. Przepraszam za offtop, ale wszedzie czytam te glupoty i niedobrze sie robi.

Nawet jesli Ron Paul jest masonem to co z tego? Wazne ze gada z sensem i ma madry plan wyborczy. Nie rozumiecie podstawowej sprawy: Oni nie dopuszcza nikogo kto nie bedzie sposrod ich kregow. Wiec Ron Paul nie mialby zadnych szans na kariere polityczna gdyby nie nalezal do ktoregos z ich stowarzyszen. Dziekuje- To wszystko co mialam do napisania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak BTW żeby ów gest symbolizował sowę czy też szatana (jak kto woli) to kciuk nie może wystawać a dłoń musi być skierowana do obserwatora zewnętrzną stroną.
Uważam iż rozsądnym jest wątpienie w intencje każdego kto jest popularny i jednocześnie mówi że chce zrobić coś dobrego dla ludzi, przeciwko establishmentowi. Zwłaszcza, kiedy uznamy że nic nie dzieje się bez ich zgody Shhh
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemik87 napisał:
Nie mogę się doczekać tego dnia oświecenia i prawdy, gdzie się dowiem Kim był naprawdę najszlachetniejszy, najodważniejszy najbardziej prawdomówny, najinteligentniejszy i najbardziej niezłomny polityk formatu światowego w co najmniej ostatnich 50-latach ?


hahahaha

Lecz sie czlowieku.
Jaki najszlachetniejszy? Jaki najodwaniejszy.

Ron Paul byl przeciez dobrym kumplem Regana.
Obaj mieli stycznosci z Secret Societes w przeszlosci.

Ron Paul to ich czlowiek. Ostatnio w telewizji powiedzial, ze nie wierzy iz 9/11 bylo robota rzadu USA.
"najinteligentniejszy " skad ta ocena? Skad taka osoba jak Ty moze oceniac jego inteligencje?

Inteligentniejszy od niego jest Korwin Mikke, nie ma takiego przebicia bo jest znacznie grozniejszy od Rona Paula.

Ta i jeszcze zyj dalej w tej iluzji, ze Ronowi Paulowi moga na miedzynarodowej debacie, gdzie kazde pytanie jest wczesniej sprawdzane czy nie jest niewygodne, zadawac pytania o teorie spiskowe, o illuminati itp.

Jasne, bredzisz tak samo jak tworcy zeitgeista, ktorzt przedstawili jakiegos "odwaznego" mainstreamowego dziennikarza, ktory w rzeczywistosci gada to co chca wladze.

Ron Paul mial powiazania z Illuminati, nie wiem czy bezposrednie, ale posrednie na pewno mial.

Lepiej troche poczytaj zamiast pisac takie bzdety. To wlasnie Ty siedzisz w iluzji po uszy, karmisz swoja glowe kazda bzdura ktora ci wciskaja, a fakt, ze ron paul byl blokowany przez media, jest dla ciebie 100% dowodem, ze ron paul jest po naszej stronie.

Co za naiwnosc !!!!

Ludzi niebezpiecznych NIGDY nie dopuszcza do telewizji, nie rozumiesz tego??
Oni ja calkowicie kontroluja i takiego Rona Paula moga po prostu nie pokazywac i ZADNEGO buntu nie bedzie z tego powodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Obaj mieli styczność "Secret Societes"...w porządku to podaj dowody, że mieli i jaki ma wpływ ta organizacja na życie milionów Amerykanów ?
I trochę dystansu...te moje naj- to subiektywna opinia nie poparta, żadnymi badaniami naukowymi i jak piszesz tak jak twój poprzedni przedmówca, że najwspanialszy i najgenialniejszy Smile Ron ma koneksia bądź miał koneksje z Illuminati to proszę poprzyj to wyraźnymi dowodami, a wtedy na pewno przekonasz mnie do swojej wersji...
Naiwny jest każdy w pewnym stopniu, ale akurat ostatnie 2 zdania twego porywającego tekstu potrafię objąć swoim umysłem...\
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam do rejestracji na nowym i oddolnym portalu informacyjnym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Pepe , znakomity pomysł z tym "filmem" ala ABC Ron Paul!

@ Qweq3 napisaleś :

Cytat:
Ron Paul byl przeciez dobrym kumplem Regana.
Obaj mieli stycznosci z Secret Societes w przeszlosci.


Nic w tym dziwnego, bo bo Paul ma podobne poglądy ekonomiczne do Reagana. Oczywiście, nie jest mi obojętne czy Paul jest w Klubie czy nie, ale nie sądzę...

Wnoszę po sposobie w jaki się wypowiada, doświadczeniu (20 lat pracy w Kongresie?), i wnioskach jakie wysnuwa.
W PL miałby mój głos.

Jeśli chodzi o debatę Republikanów, bo o to Ci zapewne chodzi, dam Ci inne wytłumaczenie.
Ten koleś z pytania video o "teoriach spiskowych" był podstawiony by ośmieszyć Paula, nadać mi łatę szaleńca, (b. czesto przez Klub wykorzystywane), słyszałem zresztą podobne epitety pod Jego adresem w innych filmach.
Zwróć zresztą uwagę jak pytający zadaje Paulowi pytanie na końcu swojej wypowiedzi. Bardzo charakterystycznie Wink

Dr Paul z wyjątkową sobie łatwością i logiką wywodu wychodzi z 'pułapki' bez szawanku:

- "Istnieje "spisek" (gest rękoma Paula) na rzecz pewnych ideii"
- "To wojna ideologii"

Klasyka.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ron Paul - Co, jeśli?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile