W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jan Pająk, Totalizm, Magnokrafty, UFO  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7957
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peacemaker




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 01 Mar '09   Temat postu: Jan Pająk, Totalizm, Magnokrafty, UFO Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Chciałbym na tym forum poruszyć kwestie dla wielu kontrowersyjne (ale wydaje mi się, że dobrze trafiłem:)) i rozpocząć tematy z którymi spotkamy się studiując dorobek naszego rodaka prof. Jana Pająka. Nie spotkałem na tym forum wątków bezpośrednio nawiązujących do tego tematu co mnie jeszcze mocniej skłoniło, aby w końcu zostać czynnym członkiem tego forum, którego jestem czytelnikiem od roku. Nie wiem jak wielu z Was słyszało słyszało o profesorze i jego badaniach dlatego postaram się to nieco naświetlić temat jak i osobę samego profesora.

Jan Pająk jest wykładowcą (bądź był) mechaniki jak informatyki. Obecnie mieszka w Nowej Zelandii i tam pracuje. Nie pamiętam już jaki bodziec skłonił go aby rozpocząć badania na tematy UFO, filozofii i pokrewne. Jego Dzisiejszy dorobek jest imponujący ilością jak i treścią.

O Janie Pająku:

http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Filozofia totalizmu (nie mylić z totalitaryzmem!):

http://www.totalizm.pl/totalizm_pl.htm

i chyba najważniejsze czyli Monografia

http://www.totalizm.pl/tekst_1_4.htm

Kto nie czytał jego Monografii lub choć jej części (bo trzeba poświęcić wiele czasu na to) i nie ma pojęcia o co chodzi wytłumaczę, że profesor zajmuje się min. ufo i pozyskiwaniem nowych energii nie znanych jeszcze człowiekowi itd. Jest on autorem wielu niesamowicie ciekawych teorii na temat powstania ziemi i ludzkości, tego ze jesteśmy "niewolnikami" kosmitów, a także tablicy cykliczności napędów która jest czymś z czego jest bardzo znany w śród fizyków.
Hmm, miałem naświetlić troszkę ten temat ale chyba mi nie wyszło. Liczę jednak, iż linki które podałem wyręczą mnie, choć rozumiem, że jest tego wiele i tylko same literki a zero obrazków czy filmów Wink Oczywiście samemu można poszukać skróconej wersji Monografii czy filmów na youtybe ale gorąco polecam przestudiowanie choć niektórych tomów. Z tymi którzy zetknęli się już z Pająkiem Wink proponuję postowanie na ten temat, wszystkiego co się z tym wiąże, i zamieszczanie linków z ciekawymi informacjami. Sądzę, że dobrze trafiłem a postać Jana Pająka zasługuje na to by się znaleźć w takim forum. Dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko prawda, tyle że niecała Smile

Zapomniałeś wspomnieć, że Profesor ma u wielu nawet bardzo paranaukowych badaczy opinię schizofrenika (schizofrenia paranoidalna), a jego wspólpracownicy, którzy pamiętają Go z Politechniki Wrocławskiej, czy chociażby redakcji Nieznanego Świata, wspominają jego kapitalny umysł i ze smutkiem kiwają głową nad Jego przypadłością. Swoją drogą, kiedy się czyta, że Profesor został zaatakowany przez kosmitów w ten sposób, iż spowodowali mu oni defekt spłuczki klozetowej, że ufonautów można zdemaskować za pomocą pilota do telewizora, że WTC zostało "odparowane" za pomocą magnokraftów będących w stanie migotania telekinetycznego, etc..., to rzeczywiście można mieć sore wątpliwości co do kondycji psychicznej Pana Profesora.

Z drugiej strony trzeba wspomnieć, iż w swym głównym założeniu mówiącym iż ludzkość jest pod okupacją obcej pasożytniczej rasy, Pan Profesor jest zadziwiająco zgodny z wieloma teoriami dotyczącymi genezy Illuminati. Być może odkrycie tego faktu, tak oddziałało na psychikę Profesora, że tak naprawdę nie otrząsnął się On z szoku do dziś...

Postać ciekawa, ale i kuriozalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza uwaga, nie profesor, tylko dr inz. Co do tworczosci na temat ufo - nie wypowiem sie, mysle, ze czlowiek z przecietna cierpliwoscia, do takiego typu sie zaliczam, nie jest w stanie przebrnac przez Jego monografie. Z tego, co kiedys przeczytalem, opisal urzadzenie pozwalajace widziec niewidocznych obcych, wiec do dziela, kolezanki i koledzy Smile. To tyle, co przeczytalem z Jego dziel.
Dodam jeszcze, ze wg mnie pan doktor nie dotarl do sedna, albo ja nie doczytalem: to, ze obcy moga ssac nas za zycia, nie jest najgorsza rzecza, o wiele gorsza jest fakt, ze moga dzialac w strefie astralnej, lapac nasze astrale zaraz po smierci (swiatelko w tunelu...) i nie pozwalac wydostac sie nam tam, gdzie kieruje nas nasze przeznaczenie, a wltlaczaja je znow na "padoly" - czyli do piekla, by dalej nas ssac. To wg. mnie jest prawda o reinkarnacji, ktora jest kierowana technologia... Reszty sie domyslcie Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda miejsca na forum na tego oszołoma. Gościu już dawno stracił łączność ze swoją mózgownicą, to tyle co można napisać o Pająku.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peacemaker




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajac jego monografie rowniez mialem wrazenie, ze profesor cierpi na schizofrenie Very Happy ale czesc jego pomyslow wydala mi sie godna zainteresowania i dlatego postanowilem wspomniec o nim na forum.
_________________
Make love not war...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Peacemaker!

Temat dr J. Pająka, nie jest na tym forum mile widziany, podobnie jak wszelkie sprawy związane z UFO i parapsychologią. Chociaż, co trzeba przyznać Adminowi, nie zwalcza tej tematyki, nie zgadza się tylko na utworzenie osobnej sekcji dla tych spraw - patrz temat http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3193&highlight= . Formuła forum pozostaje więc mimo wszystko otwarta.

Natomiast co do samego J. Pająka - czytając jego opracowania mam mieszane uczucia - albo jest on geniuszem, albo naukowym pomyleńcem? A może i jednym i drugim - czyli w jednych sprawach ma rację, a w innych - coś mu odbiło i pojechał za daleko? Tylko po czym poznać, gdzie ma rację, a gdzie fantazjuje?

Co do teorii J. Pająka na temat WTC - nie wydaje mi się, że mogli to zrobić ufole, a jeżeli już - to nie z własnej inicjatywy, tylko pozostając na usługach NWO. Natomiast J. Pająk zwrócił uwagę na dość istotny szczegół - wyrażne, duże dziury, jakby wypalone w ruinach WTC 5 czy 6 (w tej chwili nie pamiętam) - w miejscach, gdzie należałoby raczej oczekiwać sterty gruzów. Jak te dziury zostały wypalone - to sprawa na odzielny temat w sekcji 9/11.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:45, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja doceniam np jego osiągniecia naukowe częściowo. Przeczytałem całość jego dzieł teoretycznych. Wydaje mi się, że gość się sfrustrował, gdy wszyscy z nim na świecie odmówili współpracy i nie pozwalali mu kontynuować rozpoczętych badań z komorami jonizacyjnymi. Nadmienię jeszcze to co założyciel watku nie wiedział, lub zapomniał. UFO zaczął się zajmować dopiero wtedy, gdy zauważył, że to czym się naukowo zajmował właśnie jest wykorzystane w napędach magnokraftów jak je nazywał w swoich pracach.
No i właśnie jak się sfrustrował co mi się tak wydaje, to poszedł za daleko zajmując się teoriami jak zbudować ład w społeczeństwie. Jego filozofia totalizmu jest powiedzmy sobie delikatnie mówiąc niedopracowana. To właśnie sądzę przyczyniło się do traktowania go przez niektórych jako oszołoma. Stał się więc przez swoją teorię totalizmu mniejszym zagrożeniem dla rządzących, bo sam się ulokował tam, gdzie oni czasem lokują zdolnych ludzi przypinając im łatki wariatów, czy pomyleńców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
totalizta87




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:54, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Tak jak wspomniał Erwin, dr Pająk najpierw opracował model magnokraftu a dopiero później zaczął zauważać, że ktoś już te magnokrafty zbudował. Jak zaczął badać ten temat, okazało się, że są to pojazdy obcych cywilizacji. Przynajmniej sam tak pisze w monografii.

Chciałbym jednak przedstawić trochę rzeczowej argumentacji ponieważ teorie dr Pająka są dla mnie ogromnie interesujące i pierwszy raz spotkałem się z nimi kilka lat temu.

Część ludzi, w tym i ja, jest przekonana o autentyczności tego co pisze dr Pająk. Postanowiłem sobie za cel dowieść tego co on prezentuje w swojej monografii, że to prawda. Przeczytałem dość sporą część jego stron i monografii.
Test MIR daje rezultat potwierdzający u 1/3 osób obecność implantu w głowie. U wielu ludzi da się także znaleźć bliznę po implancie w nodze. Z tomu "uprowadzenia ludzi do UFO" wiele dowodów także potwierdziłem u siebie i w swoim otoczeniu.

Osobiście jestem niezbicie przekonany, że to co pisze dr Pająk to w zdecydowanej większości prawda.

Easy_Rider napisał, że dr Pająk jest według niego albo geniuszem albo naukowym pomyleńcem. Według mnie jest geniuszem i wyprzedził daleko obecną naukę.

Znając dobrze teorie dr Pająka oraz informacje o NWO widzę jak doskonale te teorie dopasowują się do siebie jak klocki. Za utworzeniem światowego rządu stoją właśnie UFOnauci, którzy niemalże zawsze działają rękami innych istot, a sami pozostają w ukryciu.

Totalizm jako filozofia prezentuje także wiedzę na temat tego jak się bronić przed okupantem, dyktaturą itd. Wiedza ta może być ogromnie przydatna w walce z NWO. Jest tak, ponieważ wszystkie takie okropne idee jak NWO czy Codex Alimentarius są najprawdopodobniej wymyślane przez UFOnautów, a później realizowane rękami rzekomych elit które tworzą NWO.

Zacytuję tutaj słowa ze strony internetowej angelus-silesius.pl, która porusza m.in tematykę totalizmu i NWO

"Jeśli Państwo sądzą, że rządy i oficjele państwowi nie mają pojęcia o pracach Pająka - to jesteście w błędzie. Otóż, mają swoich, zmanipulowanych naukowców, którzy ich uspokajają, że Pająk to wariat - ufo nie istnieje, a magnokraftu nie da się zbudować. Oczywiście potajemnie konsultują się między rządami i wszyscy "naukowcy" tych rządów mówią to samo - dlatego im wierzą."
źródło: http://angelus-silesius.pl/articles/ufo_onz.html

Moje zdanie na ten temat też jest podobne.

Totalizm to także naukowa wiedza o Bogu, prawach moralnych, Prawie
Karmy itd. Tak właściwie to właśnie totalizm może być najskuteczniejszą filozofią, metodą walki z NWO, ponieważ jest to niemal pewne, że twórcami NWO i planu utworzenia światowego rządu są szatańscy UFOnauci. A jedynym skutecznym sposobem walki z nimi jest przestrzeganie praw moralnych jakich oni sami z reguły nie przestrzegają.

Zachęcam więc Was do samodzielnego, rzetelnego zapoznania się z monografią autora totalizmu, gdyż wiedza ta pozwoli Wam szerzej spojrzeć na tematy NWO i widzieć więcej możliwości obrony przed NWO.
Zachęcam do wybrania choć jednego tomu monografii (na taki temat jaki Was najbardziej interesuje) i przeczytania go. A następnie sami się przekonajcie, że to co pisze dr Pająk faktycznie ma sens i prezentuje prawdę.

I proszę Was o jeszcze jedną rzecz - zanim nazwiecie kogokolwiek oszołomem, to upewnijcie się czy czasem właśnie ten ktoś nie mówi prawdy, bo podobnie oszołomem mogliby ludzie nazwać kogoś kto organizuje np. jakieś akcje przeciw NWO. Wielu naukowców, którzy wnosili największy postęp do naszej cywilizacji też przez pewien okres czasu nazywanych było oszołomami.

Istnieje też forum internetowe totalizmu jakby ktoś chciał podyskutować na te tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałem J. Pająk poszedł za daleko w swojej filozofii będąc naukowcem technicznym na początku i zaczął wiazać daleko hipotetyczne filozoficzne teorie z naukowymi teoriami w jedną mającą być spójną teorią. Po mojemu np za daleko się zapędzał chcąc ujmować w ramy takie sprawy jak np temat jak wykreował się na początku Bóg. Podam wkrótce link, bo narazie piszę naprędce, bo idę harować na drugą zmianę.
Ponadto mi wydaje się, że UFO-le mając przewagę technologiczną mogacą porozumiewywać się telepatycznie bez implantów u klientów, wszczepiając im te implanty nie byłyby one raczej modemami, ale jakąś zmyłką dla ludzi, (coś jak fasada deorientacyjna) lub urządzeniami destrukcyjnymi dla obezwładniania ludzi. Uważam, że jak najbardziej UFO-le mogą być namiestnikami duchowych stworzeń z korporacji opozycyjnej co do głównych stworzycieli rodzaju ludzkiego. Wygląda to raczej na stworzenia zrobione dla konkretnego celu w sprawach dotyczących sporu wśród duchowych korporacji co do całego ziemsko-ludzkiego projektu. Nie sądzę, aby ludzie sami mogli się przeciwstawić takim siłom i potedze technologicznej jaka za tym stoi. My jesteśmy tylko królikami doświadczalnymi mamy jedynie niewielką rolę do spełnienia, acz dla nas samych dość ważną.
Np w Biblii mamy wątek, że obecnie władcą Ziemi jest Szatan, a czas tych rządów jest wykreowany przez Stwórcę ludzi do określonego mało dokładnie Biblią momentu. Potem usunięcie rządów ludzkich i wprowadzenie rządu już bez oponenta z Nadzorczych korporacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://totalizm.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?1,2007

W blogu tym pod nr #109 (luty 2007) "Jak przebiegala ewolucja Boga oraz jak potem Bog stworzyl czlowieka", dr Pająk wprowadza teorię o samoistnie tworzącej się informacji cyt:

"kiedy sam Bóg dopiero zaczynał się ewolucjonować, owa przeciw-materia posiadała tylko potencjał do gromadzenia inteligencji, jednak w owych "czasach" inteligencji tej ciągle jeszcze nie zawierala. Była bowiem podobna do samouczacego się komputera w którym nie zainstalowany został jeszcze żaden program."

Właśnie to jest karkołomne stwierdzenie, jakoby samouczący się komputer czyli powiedzmy sztuczna inteligencja nie wymagała w sobie żadnego programu rezydującego.

Ponadto usiłuje zinterpretować relację Biblijną o stwarzaniu ziemi, w zazębieniu z swoją teorią przeciwgrawitacji, co nie wychodzi zgrabnie, bo ma raczej niezbyt dobrze wypracowaną wiedzę na podstawie Bibli.
Szczególnie dobrze to widać gdy czyta się jego dzieło i natrafia w nim na omówienie zagadnienie pochodzenia człowieka. Może wyjaśnię bliżej.
dr Pająk w swojej monografi wyjaśnia, że ludzkość wzięła się od osadzenia Adama i Ewy 40000 tyś lat temu. 40000 tyś lat założył, wybierając tylko największą wartość spośród wielu ocen naukowych. Pominął więc Biblijną informację o rodowodach patryjarchów i samego Jezusa, z której to wynika czas tego osadzenia na 6000 lat temu.
Przytoczę jego cytat tom 13 / P5:
"Na podstawie źródeł bibilijnych (nie przypadkiem ewolucyjnych) niektórzy badacze oceniają wiek ludzkości na jakieś trochę ponad 40 000 lat. To oznaczałoby, że faktycznie okupowani jesteśmy aż przez ów okres nieco ponad 40 000 lat".
dr Pająk przekonuje o krętactwie UFO-nautów, a buduje teorię o pochodzeniu człowieka na podstawie relacji, które mogą być włożone w mózgi "wziętych" na potrzeby właśnie tych krętaczy. Dlaczego właśnie np przyjął że Adam i Ewa dostarczeni byli z planety Terra i 40000lat temu, a nie np z planety Erra (np na podstawie przykładowo zaś ksiażki UFO z Plejad). Takie informacje są pozyskiwane właśnie od wziętych przez UFO-li, lub innych nawiedzonych przez różnorakich Nadzorców. Więc czemu daje wiarę takim przekazom, skoro wszelka informacja od UFO-li w jego pojmowaniu jest zwodnicza?

Pewne elementy teoretyczne co do społeczeństwa totaliztycznego są nawet ciekawe, ale takie coś nie ma prawa zaistnieć samoczynnie, bez silnego nadzoru. Takie tam gadki o partii totaliztycznej i dochodzeniu jej do władzy, to można włożyć między bajki. Ludzie sami od siebie nie są w stanie doprowadzić do harmoni współistnienia. Są zbyt słabi. Nie mają wiedzy i technologi dorównującej wszelkim Nadzorcom, którzy już panują. Nadzór jak najbardziej jest wymagany do osiągnięcia ładu i harmoni na naszej planecie. Lecz ten nadzór nie może być powalający, jaki chcą wypracować ciemne moce z wrogich korporacji Nadzorczych, które najprawdopodobniej odziaływują i na budowane od dawna i obecnie NWO.

Natomiast ostatnie bieżace blogi, na tej wcześniej podanej stronie są dość ciekawe w kwestii Boga, jak np #162 i #164 mówiące np o celu utworzenia ludzi, tłumaczące też współczesną sytuację o tym haosie społecznym i niedoskonałości ludzi. Da się zauważyć wzrost zainteresowania Biblią i ciekawe rozważania. Polecam zerknąć dodatkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
totalizta87




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
"Tak jak pisałem J. Pająk poszedł za daleko w swojej filozofii będąc naukowcem technicznym na początku i zaczął wiazać daleko hipotetyczne filozoficzne teorie z naukowymi teoriami w jedną mającą być spójną teorią."


Jeżeli chodzi o sam totalizm, to jest to filozofia, która została wyprowadzona (tak jak wzory w matematyce) a nie wymyślona. Nie jest to więc wymyślony zestaw reguł tylko wyprowadzony i dość szczegółowo opisany zestaw praw moralnych, które działają we Wszechświecie.

Natomiast jeśli chodzi o teorię o pochodzeniu czy samo-ewolucji Boga to tu już zdania własnego nie mam, ponieważ nie studiowałem aż tak dokładnie tych zagadnień. Dla mnie najważniejsza jest przede wszystkim brutalna prawda o okupacji Ziemi przez UFOnautów, filozofia totalizmu oraz fakty potwierdzające istnienie Boga. I proszę mi wierzyć, że praktycznie każdy materiał (zdjęcie, film, artykuł) dotyczący UFO jaki spotykam podpiera teorię dr Pająka. Teoria dotycząca zniszczenia WTC przez UFO też jest wiarygodna (np. skąd się wzięło tyle kartek papieru, które wyleciały z budynku WTC? normalnie one by się spaliły gdyby nie... doczytajcie sami http://totalizm.pl/wtc_pl.htm).

Erwin napisał:
"Nie sądzę, aby ludzie sami mogli się przeciwstawić takim siłom i potedze technologicznej jaka za tym stoi."


Tutaj muszę się nie zgodzić. Nigdy nie można się poddawać, to raz. A przede wszystkim, totalizm (który jest jednym z najważniejszych odkryć dr Pająka) stwierdza, że ludzie mają szansę pokonania tych wrogich sił a wręcz nawet obowiązek obrony przed nimi.
Filozofia ta jest ogromnie interesująca, badam jej poprawność już od dłuższego czasu i wszystko co do tej pory sprawdziłem i poznałem zgadza się z rzeczywistością. Daje ona nam jasne wskazówki jak powinniśmy postępować i jak prowadzić swoje życie. Polecam wszystkim zapoznanie się z tą filozofią (tom 6 monografii 1/5).

Erwin napisał:
"Pewne elementy teoretyczne co do społeczeństwa totaliztycznego są nawet ciekawe, ale takie coś nie ma prawa zaistnieć samoczynnie, bez silnego nadzoru."


Tu nie jest potrzebny nadzór. Tu jest potrzebne przede wszystkim zrozumienie i zaakceptowanie filozofii totalizmu przez wszystkich ludzi. Wtedy ludzie sami zaczną tworzyć lepsze społeczeństwo.


Erwin napisał:
" Ludzie sami od siebie nie są w stanie doprowadzić do harmoni współistnienia."

Jeżeli będą podążać za obecnie panującym na Ziemi hedonizmem, egoizmem i tzw. filozofią pasożytnictwa to niestety nie dojdą do harmonii. Potrzebna by była zmiana filozofii życiowej ludzi. Ludzie musieli by poznawać prawdę, a przede wszystkim chcieć ją poznać. Zdobywać wiedzę. Zaadoptować totalizm. Przeciwstawiac się wszelkiemu złu i niemoralności. Ludzie musieliby stać się ludźmi (bardziej ludzcy, moralni itd.)!

Oprócz przytoczonych przez Erwina numerów wpisów na blogu totalizmu, dla mnie bardzo interesującym się okazał wpis numer #158.
http://totalizm.blox.pl/2008/09/158-Ktore-fakty-nam-dowodza-ze-na-pewnosc.html
Polecam przeczytać.

Na koniec zacytuję fragment z w/w wpisu, który mam nadzieję zainspiruje kogoś do dalszych poszukiwań.
Cytat:

"Tu poswiece sie raczej uswiadomieniu czytelnikowi, ze z powodu tej naszej niepewnosci co do faktu istnienia Boga, oraz z powodu owej nadanej nam przez Boga wrodzonej nieufnosci wobec wszystkich stwierdzen dotyczacych Boga, kazdy z nas musi wlozyc ogromna ilosc wysilku i pracy w odnotowanie i uznanie pierwszych dowodow na istnienie Boga na jakie sie natkniemy, czyli w nabycie przekonania ze Bog faktycznie istnieje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:22, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudno przystepna jest teoria dr Pająka o załatwieniu długowieczności przez samych ludzi w konkurencji do planów Boga. Pajak proponuje, że można to zrobić podróżą w czasie wehikułem czasu, który wykonać mogą ludzie, a on już wykonał podwaliny teoretyczne. Czyli wielokrotne cofanie się każdego w swoim życiorysie z możliwością modyfikowania własnego życia za każdym razem. Ale co z konsekwencjami i współzależnościami czasowymi wzgledem innych spotykanych ludzi, to jest to za trudne do pojęcia umysłem ludzkim.
Bóg biblijny natomiast obiecuje ciagłość czasową i przywrócenie życia z swoich rejestrów "księga życia". Jest to proste do zrozumienia i sensowne zarazem, co do świata jaki znamy. Czemu dr Pająk nie dostrzega tego obiecanego życia, czytając tę Biblię i nie uwzględnia w swoich dociekaniach, to ja nie pojmuję. Że czyta Biblię, to wynika z jego blogów, bo dobrze używa i to istotne cytaty. Po co więc uprawiać konkurencję do boskiej reżyserki, co do istotnych planów na ludzką docelową egzystencję?
Myślę, że on przystaje za religijnymi naukami o nieśmiertelnej duszy i reinkarnacjach.
Trafnie w blogach ujmuje natomiast to, że Bóg czy ew cała ta jego korporacja istot duchowych jest zainteresowana rozwojem ludzi i na bieżąco analizują zachowanie całego układu, uczac się na tym obiekcie badań, bo tak to właśnie jest biorąc pod uwagę wiedzę z samej tylko Biblii. Mają tzw kwestię sporną w swoim środowisku nadzorczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peacemaker




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za nieobecnosc na forum - jakos tak wypadlo. Widze ze dyskusja powoli sie rozwija i dziekuje wszystkim za postowanie. Nie mam niestety czasu na napisanie czegos konkretnego. Jesli znajde wolna chwile dodam cos nowego.

Namaste!
_________________
Make love not war...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

...Natomiast co do samego J. Pająka - czytając jego opracowania mam mieszane uczucia - albo jest on geniuszem, albo naukowym pomyleńcem? A może i jednym i drugim - czyli w jednych sprawach ma rację, a w innych - coś mu odbiło i pojechał za daleko? Tylko po czym poznać, gdzie ma rację, a gdzie fantazjuje?

No właśnie. Mam podobne odczucia. Zirytował mnie szkolny błąd jaki dr Pająk popełnił na blogu #146 gdzie podaje przykład na najprostrze urządzenie darmowej energii w postaci masywnego koła idealnie założyskowanego z osią obrotu równoległą do osi obrotu kuli ziemskiej, które pozostając w bezruchu z powodu sił bezwładności wykonywać będzie 1 obrót na dobę dając w ten sposób dowód na możliwość zbudowania perpetummobile. Nawet chce to wybudować jako eksponat w swojej miejscowości rodzinnej.
Tu są szczegóły:
http://totalizm.wordpress.com/2008/03/
To fakt, że takie koło będzie miało tendencję do bycia nieruchomym i będzie dawało efekt w postaci obracania się. Jednak przeoczyło się dr Pająkowi najprawdopodobniej z przemęczenia lub zapomnienia podstawowych zjawisk przyrody. Można to zrzucić na jego już dość zaawansowany wiek. Może pokrótce powiem o co tu chodzi.

Otóż jest to model takiego przypadku jaki on omawia. W miarę idealnie założyskowane na ramieniu masywne koło M jest nieruchome obrotowo względem tego ramienia. Ramię zaś z kolei obraca się z jednostajną predkością n i przedstawia więc w tym modelu kręcącą się kulę ziemską. Wg dr Pająka przy idealnym założyskowaniu Koło M będzie zawsze pozostawać nieruchome względem zewnętrznego obserwatora, a krecić się nieustannie względem obserwatora bedącego na ziemi czyli względem krecącego się na modelu ramienia. Tak to fakt. Tak to bedzie się działo. Tylko, że w rzeczywistości nie ma idealnych ułożyskowań. W końcu po pewnym czasie śladowy choćby moment tarcia w ułożyskowaniu koła M będzie rozpędzał sukcesywnie to koło doprowadzając je asymptotycznie do prędkości obrotowej n z jaką to kręci się w tym kole wewnętrzny czop, sprzężony z ramieniem. Efektem końcowym więc będzie unieruchomienie tego koła względem krecącego się ramienia.
Ponadto jeśliby chciało się czerpać energię z takiego niby źródła energii to doprowadziłoby się takie koło do szybszego zatrzymania względem obrotowego ramienia. Więc takie koło zamachowe umieszczone na globie choć w początkowej fazie będzie się obracało, to po zatrzymaniu jego przez odbiornik mocy wzgledem ramienia, lub przez tarcie w łożysku, osiaga ono w końcu predkość obrotową synchroniczną z obrotami Ziemi i już w takich obrotach pozostanie, chyba że się to koło spowrotem rozpędzi przez dostarczenie w nie energii.

Wydaje mi się, że jego prace naukowe są dość pokiereszowane, choć wiele spojrzeń na zjawiska jeszcze nie przebadane zdołał jakoś wstępnie ująć. Rola odkrywcza należy teraz jednak już do następców, którzy mogą po części czerpać z jego przymiarek teoretycznych. Jak na razie do głosu dochodzi teoria próżni Szypowa i rosjanie wiodą tutaj prym. Ponoć wynaleźli "nadajnik torsyjny" umożliwiający natychmiastową łączność z szybkością ponadświetlną. Proszę sobie poczytać takie np strony:
http://www.eioba.pl/a85490/akademik_szypow

http://www.eioba.pl/a76824/wieczny_silnik_molekularny_potapowa

http://feniks.ugu.pl/readarticle.php?article_id=94
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

totalizta87 napisał:

http://totalizm.blox.pl/2008/09/158-Ktore-fakty-nam-dowodza-ze-na-pewnosc.html
Polecam przeczytać.

Na koniec zacytuję fragment z w/w wpisu, który mam nadzieję zainspiruje kogoś do dalszych poszukiwań.
Cytat:

"Tu poswiece sie raczej uswiadomieniu czytelnikowi, ze z powodu tej naszej niepewnosci co do faktu istnienia Boga, oraz z powodu owej nadanej nam przez Boga wrodzonej nieufnosci wobec wszystkich stwierdzen dotyczacych Boga, kazdy z nas musi wlozyc ogromna ilosc wysilku i pracy w odnotowanie i uznanie pierwszych dowodow na istnienie Boga na jakie sie natkniemy, czyli w nabycie przekonania ze Bog faktycznie istnieje."

Tu można się zgodzić z tą kwesią. Nawet ciekawie dr Pająk tam ujął to, że ludzie są Jego (Boga) własnością. Dobry jest np co do tego werset z Psalmu 14:1,2
Głupi rzekł w sercu swoim: Nie ma Boga!
Są znieprawieni, popełniają ohydne czyny.
Nie ma nikogo kto by czynił dobrze.
Pan spogląda z niebios na ludzi.
Aby zobaczyć, czy jest kto rozumny,
Który szuka Boga.

No i dzieje się to już b. długo. Wielu z nas zna kwestię z Hiobem, jak sobie Nadzorcy rozważali co to się będzie działo odnośnie jego przypadku, jak sobie go potestują. Wyglada na to, że sprawa jest dalej aktualna. Testują nasze konstrukcje mózgowe jak dociekamy o nich samych przy tak haotycznych informacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś szczególnie mnie nie zdziwiło, że taka tematyka dotarła również na to forum.
Jednak przy okazji poruszona została bardzo ważna kwestia, mianowicie czy powinniśmy się ograniczać tylko i wyłącznie do tematyki NWO i pokrewnych.
Rozumiem, że co niektórzy właśnie tak rozumują i całą problematykę sprowadzają do: "dokopmy paru bankowcom" .
Niestety chyba każdy kto próbował zrozumieć to całe zamieszanie, szybko dochodził do wniosku, że tak chop nie będzie i nie tylko dlatego, że te organizacje są bardzo dobrze zakamuflowane .
Prawdziwy problem polega na tym, że prędzej czy później badacz natrafia na całą masę niewiadomych i trudnych do sprecyzowania pytań .
A co najdziwniejsze, odpowiedzi jakby znajdowały się poza horyzontem naszego obecnego postrzegania i IMHO tak właśnie jest.
Dlatego stosujmy się do zasady, mędrcy rozważają a głupcy ignorują .
Bo w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć tak, że prawda przejdzie nam koło nosa .
Albo co gorsza, zostaniemy wpuszczeni w kanał kontrolowanej opozycji, więc radził bym ostrożnie używać zwrotów typu " nie jest na tym forum mile widziany "

Odnośnie samego pana J.Pająka .
Po pierwsze z całą pewnością nie zasłużył sobie, na określenia w stylu "oszołom", już ze względu na zwykły szacunek jakim powinniśmy się wszyscy na wzajem darzyć, w przeciwnym wypadku oni już wygrali !
Po drugi ten pan, zajmował się tą problematyką w czasie kiedy wielu z was jeszcze w pieluchy robiło , albo myślało że mamy demokrację.
Po nadto zwiedził kawał świata był w miejsca o których istnieniu wy może nawet nie wiecie, więc ...
A jeśli chodzi o mój osobisty stosunek do pracy ( bo to była praca ) tego pana .
To rzeczywiście, zebrał sporo informacji w jednym miejscu ( mniej lub bardziej wiarygodnych czy przydatnych ) i to jest coś warte .
Ale, no właśnie IMHO popełnił pewien błąd, próbował na siłę sklecić to wszystko w jedną całość i nie za bardzo mu to wyszło .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam doskonale postać Pana Pająka. Smile
Spoko gość.

Najlepsze jest to, że potrafi zrobić wodę z mózgu większości Polaków,
ponieważ, część rzeczy o których pisze,
poruszają często poważne zagadnienia z fizyki czy techniki,
faktycznie są na poziomie naukowym i są prawdą.

Jednak w pewnym momencie wkraczają kosmici, odmieńce, i "cuda na kiju",
i zaczyna się robić szopka.

Doskonale łączy bzdety, głupoty z fachową wiedzą techniczną,
stąd wiele osób pada jego ofiarą.

Najlepsze jest posądzenie kosmitów, o pojawianie się wyskakujących okienek reklamowych. Smile
W ogóle można mieć niezły ubaw czytając jego strony.
Jak jakiś poważny naukowiec chce się troszeczkę oderwać od rzeczywistości to, to jest właśnie lektura dla niego. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś chciał się rozerwać i łyknąć w pigułce wszystko o dr Pająku,
to znam fajną stronę:
http://janpajak.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?7,2006
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:


Jednak w pewnym momencie wkraczają kosmici, odmieńce, i "cuda na kiju",
i zaczyna się robić szopka.

Doskonale łączy bzdety, głupoty z fachową wiedzą techniczną,
stąd wiele osób pada jego ofiarą.



Ale równie dobrze można by napisać, że w pewnym miejscu wkraczają teorie spiskowe, tajne stowarzyszenia itd.
więc prawda2.info jest fajną stronką, gdy ktoś się chce nieco rozerwać .
Wracając to meritum ( mojego ), prawdą jest również to że tak naprawdę nie wiemy co to jest NWO, czemu ma służyć i jaka jest jego rzeczywista geneza .
Na domiar złego zaobserwowałem nieco niepokojące zjawisko, mianowicie co niektórzy spoczęli na laurach i wydaje im się że skoro widzieli "Big Picture" Alexa Jones, to tak na prawdę wiedzą już wszystko.
Ale rzeczywistość może się okazać bardziej brutalna tz. , wcale się nie "obudzili" tylko co najwyżej uruchomili jakiś podprogram naszego matrixa i tak naprawdę dalej w nim tkwią i są przez niego kontrolowani .

Więc bądźmy czujni i nie negujmy wszystkiego tylko dlatego że nie pasuje nam do naszego nowego ( czyli już rzekomo prawdziwego) obrazu rzeczywistości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Gdyby ktoś chciał się rozerwać i łyknąć w pigułce wszystko o dr Pająku,
to znam fajną stronę:
http://janpajak.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?7,2006


No fajna stronka tylko zastanawia mnie jedno, co było powodem że ktoś włożył w nią tyle swojej pracy i zapewne czasu !!!!! ???????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
AQuatro napisał:
Gdyby ktoś chciał się rozerwać i łyknąć w pigułce wszystko o dr Pająku,
to znam fajną stronę:
http://janpajak.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?7,2006


No fajna stronka tylko zastanawia mnie jedno, co było powodem że ktoś włożył w nią tyle swojej pracy i zapewne czasu !!!!! ???????


na przykład hobby Smile Zresztą chyba większość stron w Internecie jest robiona dla satysfakacji, znam kilka osób ale raczej ze sceny informatycznej i te zyski z reklam to starczają na opłacenie domeny i serwerów, a w serwisy włożyli masę czasu i wiedzy, poprostu lubią to robić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:48, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
...Na domiar złego zaobserwowałem nieco niepokojące zjawisko, mianowicie co niektórzy spoczęli na laurach i wydaje im się że skoro widzieli "Big Picture" Alexa Jones, to tak na prawdę wiedzą już wszystko.
Ale rzeczywistość może się okazać bardziej brutalna tz. , wcale się nie "obudzili" tylko co najwyżej uruchomili jakiś podprogram naszego matrixa i tak naprawdę dalej w nim tkwią i są przez niego kontrolowani .

No właśnie! Czy ktoś wszedł w genezę bildelbergów, dlaczego mając wszystko do szczęścia osobistego z powodu nadmiary kasy, mają nieodpartą chęć kierowania światem? Przecież wielu z ich pokoleń już poumierało, a ta chęć nieodparcie dominuje? Jakoś mało mówi się tu o tym. Dlaczego tacy jak oni są zdominowani Nadzorcami z ciemnych korporacji i tak usłużnie działają pod przewodnictwem okultystów? Czyżby ich podniecała tylko ciekawa wiedza technologiczna jaka istnieje na styku łączności z nimi? A czemu np blokują wiedzę technologiczną o darmowych energiach, skoro programowe przestawienie się finansjery światowej na takie rozwiązania możliwe byłoby do spełnienia. To żaden problem w końcu przestawić gospodarkę z takich ich "wyżyn sterujących" na całkiem inną produkcję. Jak celowe robienie kryzysów np w samochodówce nie stanowi dla nich bólu, to przestawienie gospodarki na inne źródła energi nie powinno też takiego bólu stwarzać. Nowe technologie też są w stanie nakręcać koniuniunkturę finansową i być źródłem dochodów dla np samych bildrbergów. A jednak coś tutaj działa powstrzymującego. To może być właśnie z planów Nadzorczych od ciemnych mocy. Jeśli my ludzie jesteśmy poddanymi bilderbergów, to oni z kolei byliby poddanymi korporacji Nadzorczej. Ich np prawą ręką. Organem wykonawczym ich planów. Więc walka z tymi "gadami" przez samych ludzi z góry skazana jest na porażkę. Sami ludzie nic nie zrobią.
Wydaje mi się, że te odchyły osobowościowe jakie mają ludzie zwani bilderbergami pochodzą nie od natury ludzkiej, ale od zaszczepienia innej natury wypatrzonej i pochodzącej od potężnych Nadzorców. Stąd właśnie wynika mój sceptycyzm co do jakichś możliwości, że ludzie byliby w stanie powstrzymać te ich rzekomo plany, które wcale nie są ich planami, tylko planami korporacji nadzorczej, mającej nieznane dla nas ludzi, ostatecznie co do szczegółów ich plany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 19 Mar '09   Temat postu: Jan Pająk, Totalizm, Magnokrafty, UFO Odpowiedz z cytatem

Coś się zaczyna zmieniać w naszych mainstreamowych mediach skoro puszczają takie artykuły:

http://www.tvn24.pl/0,1591492,0,1,cztery-ufo-nad-londynem,wiadomosc.html

Cytat:

09:02, 19.03.2009 /telegraph.co.uk
Cztery UFO nad Londynem
FOTOGRAFIA UWIECZNIŁA NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

Zdjęcie Dereka Burtona uwieczniło cztery takie same obiekty. Wielu twierdzi, że to UFO
To miało być pamiątkowe zdjęcie panoramy Londynu. Okazało się jednak, że Derekowi Burdonowi udało się sfotografować nieco więcej. Na zdjęciu znalazły się cztery tajemnicze obiekty, które przez wielu ocenia jednoznacznie - jako UFO.
Derek Burdon robił zdjęcie z 16 piętra budynku Orion House w Covent Garden w środę rano.

Kiedy wykonywał fotografię, nic nie wydało mu się podejrzane. Dopiero przy bliższym przyjrzeniu się obrazkowi zauważył, że prawy górny róg wypełniają cztery plamy o takim samym kształcie przypominający UFO.

- Nie mogliśmy w to uwierzyć, kiedy oglądaliśmy zdjęcie - powiedział Burdon. Zapewnił również, że w żaden sposób nie ingerował w fotografię. - Nie manipulowałem przy nim, fałszerstwo jest niemożliwe. (Zdjęcie - red.) zostało zrobione moim telefonem komórkowym i uważam, że jestem szczęściarzem, że go mam.

UFO na poważnie

Temat UFO w Wielkiej Brytanii rozgrzewa wszystkich do czerwoności. Do tego stopnia, że niezidentyfikowane obiekty latające stały się kartami przetargowymi w polityce. Pod koniec stycznia lider brytyjskich konserwatystów David Cameron, który jest kandydatem do fotela premiera, zapewnił swoich wyborców, że jeśli obejmie ten urząd światło dzienne ujrzą wszystkie dokumenty dotyczące UFO.



Akurat UFO na tym zdjęciu jako zywo przypomina odbite na szybie lamby z tego biura,ale skoro po analizie wykazali że to jednak NOL...no cóż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 19 Mar '09   Temat postu: Re: Jan Pająk, Totalizm, Magnokrafty, UFO Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
Coś się zaczyna zmieniać w naszych mainstreamowych mediach skoro puszczają takie artykuły:

http://www.tvn24.pl/0,1591492,0,1,cztery-ufo-nad-londynem,wiadomosc.html

Akurat UFO na tym zdjęciu jako zywo przypomina odbite na szybie lamby z tego biura,ale skoro po analizie wykazali że to jednak NOL...no cóż.

Wogóle strasznie pokichana ta wiadomość na tym linku. Nic specjalnego co do właściwie sporządzonej relacji. Może orginał relacji jest lepszy, bo ta wzmianka jest całkiem do bani. Brak podania okoliczności zrobienia tego zdjęcia, czy byli świadkowie tego jak to zdjęcie robił ten gościu no i czy miał otwarte okno, czy robił je poprzez szybę pomieszczenia w którym był. Najlepsze rzeczy z tej branży to manifestacje poparte wieloma świadkami plus jeszcze zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:

No właśnie! Czy ktoś wszedł w genezę bildelbergów, dlaczego mając wszystko do szczęścia osobistego z powodu nadmiary kasy, mają nieodpartą chęć kierowania światem? Przecież wielu z ich pokoleń już poumierało, a ta chęć nieodparcie dominuje? Jakoś mało mówi się tu o tym.

Jest rzeczą mało prawdopodobną ze bilderbergowie stoją na szczycie tego całego zamieszania, po nad to raczej skłaniał bym się ku tezie że ich rzekome zdemaskowaniem było po części przez nich zaplanowane lub dopuszczone .
Po prostu oni nie są głupi i wiedzą że pewnych procesów nie da się uniknąć, a skoro już musi być opozycja to lepiej by było żeby się zajmowała tym co się jej podsunie .
Co do okultyzmu "jaszczurów" ufonautów , to byłbym ostrożny, co prawda niektórzy z nich wręcz otwarcie przyznają się do swoich przekonań, ale prawda może być o wiele bardziej skomplikowana .
I to co robili tacy jak J.P , jest IMHO nie udolną próbą rzutowania trójwymiarowego obiektu na płaszczyznę .
A nie udanego dla tego że aby np: w twojej wyobraźni powstał prawidłowy obraz tak rzutowanego obiektu musiał byś widzieć go w naturze, albo ( opuszczając przenośnie ) znacznie szerzej pojmować naszą rzeczywistość, bo tak naprawdę do pełnego poznania brakuje nam bardzo wiele, zaryzykował bym nawet stwierdzenie że brakuje nam elementarnych podstaw.
Jednym powodów ich sukcesu jest to że zdołali nam wmówić, że pewne sprawy czy aspekty naszego życia nie są warte uwagi, maszyna masmedialna je ignoruje tudzież ośmiesza, tylko że oni tą problematykę traktują śmiertelnie poważnie i z całą pewnością nie ze względu na jakieś wyuzdane wierzenia czy "fanatyzm" .
Krótko odnośnie technologi, pieniądza itp.
Nie zapominaj, że to nie cele same w sobie ale tylko narzędzia, więc celowo tworzą rezerwuary ograniczonych dóbr, potem wmawiają nam że bez nich żyć nie możemy i jako sprzedawcy piasku na pustyni nas kontrolują .

Tak więc twoje wnioskowanie, jest co do zasady prawidłowe, czyli bilderbergowie też są manipulowani Wink
Erwin napisał:

Więc walka z tymi "gadami" przez samych ludzi z góry skazana jest na porażkę. Sami ludzie nic nie zrobią ...

Po pierwsze odnoszę wrażenie że świadomie lub nie umniejszasz swoją wartość , na prawdę niema kutemu najmniejszych powodów, oni nas w niczym nie przewyższają, co do potencjału ma się rozumieć .
Ich siła leży w tym, że zdołali nam wmówić że jesteśmy głupsi, gorsi i te nasze złudzenia czy kompleksy są ich jedyną bronią cała reszta to złudzenia nasze i ich .
Ważne, wyłączenia tego matrixa musimy dokonać samodzielnie bo to my jesteśmu jego "CPU" , ewentualna pomoc może polegać jedynie na tym że pokaże nam się jak to zrobić i co ważniejsze że trzeba to zrobić .
I taka pomoc już od dawna jest udzielana !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jan Pająk, Totalizm, Magnokrafty, UFO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile