W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Misja Apollo - a komunikowanie się z Ziemią  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 4309
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a proszę, cały temat viewtopic.php?t=3945 wesołego czytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:

Trzeba spojrzec prawdzie oczy i stwierdzic ze NIESTETY jestesmy rzadzeni przez BANDE OSZUSTOW

No niestety masz racje.
JESTESCIE
Prywatnie sadze, ze Bimi nie jest wyrachowanym skurwysynem, tylko jest troche zagubiony i mimo, ze juz dawno zalapal,
ze z powodu nieuctwa dal sie zrobic w czlona, to brnie w zaparte Very Happy

Bardzo popularna metota roznych guru, co to np po kazdej kompromitacji
wymyslaja jakis glodny kawalek a naiwni lykaja jak glodne pelikany.
Tym latwiej przychodzi, bo podswiadomosc kaze im brnac, bo inaczej przyznali by sie,
ze byli jeleniami a tak teoretycznie "jeszcze maja szanse".
Nie widza tego, ze im dalej w las tym wiecej drzew.

Po kompromitacji 100 "dowodow", rzucaja sie na sto pierwsza, byle tylko ciagnac to dalej.
Za nic nie chca zaakceptowac ze mylili sie 100 razy i ciagna to zapeltajac sie (czy ktos juz w TYM temacie pytal o gwiazdy? Laughing )

Nie ma naprawde sie czego wstydzic, mechanizm jest rozpoznany i wielu ulega.
Polecam lekture:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_o_dolara





Cytat:

ktorzy nie maja najmniejszych skrupolow aby nam wciskac wielkie bzdury
jako prawde

Zbijaja na tym kase, co skutercznie koi ewentualne skrupuly.
Angielskim wzorem korzystajac z okazji, warto przypomniec nazwiska czolowych oszustow:
Kaysing, Sibrel, Percy


Cytat:
Przestancie wierzyc i zacznijcie SAMODZIELNIE myslec!

Celne spostrzezenie, ale niestety nie dziala u 99% czlonkow sekt.
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:22, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper
Niestety nie pamietam zadnej twojej wypowiedzi kora byla by godna uwagi. To co piszesz niestety przypomina wymioty sfrustrowanej i zakompleksionej osoby. Wcale sie nie dziwie ze Bimi dal ci limit na liczbe postow (dzieki Bimi!).
Ze bzdury piszesz kazdy moze sam sie przekonac cztajac wszystkie twoje post, ale uwazam ze bedzie to tylko strata czasu dla takiej zainteresowanej osoby.
Rowniez uwazam ze podajac adres
viewtopic.php?t=3945
niczego nie udowadniasz, bo nie masz argumentow, no ale jesli je masz to podaj konkretne cytaty i wtedy zalacz odnosnik do calego artykulu.

moonwalk napisal:
Cytat:
lukup napisał:

Cytat:
Trzeba spojrzec prawdzie oczy i stwierdzic ze NIESTETY jestesmy rzadzeni przez BANDE OSZUSTOW


No niestety masz racje.
JESTESCIE


Ty sygerujesz ze TY nie jestes manipulowany? Ze oczy masz zamkniete to nie znaczy ze jest noc.
Ze starasz sie manipulowac innymi NIE OZNACZA ZE NIE JESTES MANIPULOWANY.
Malo tego, ci ktorzy mysla ze nie sa manipulowani sa wielokrotnie jeszcze bardziej manipulowani niz inni gdyz przestaja byc czujni.


Cytat:
Zbijaja na tym kase, co skutercznie koi ewentualne skrupuly.

Sluszne stwierdzenie, niemniej jednak nie sa szczesliwi, wrecz wielokrotnie bardzo nieszczesliwi i samotni.
Ludzie na prawde szczesliwi nie przywiazuja wagi do kasy.
Ludzie nieszczesliwi nadrabiaja kasa, narkotykami i alkocholem brak szczescia wewnetrznego, ze tak powiem sami siebie staraja sie oszukac i zebraja potwierdzenia przez innych ze dobrze pokierowali swoim zyciem. Sa takimi bogatymi zebracami.
Muzg czlowieka szczesliwego wydziela endorfine, inni musza drogo placic za chwilowe czucie sie tak jak szczesliwy czlowiek czuje sie caly czas.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Kacper
Niestety nie pamietam zadnej twojej wypowiedzi kora byla by godna uwagi. To co piszesz niestety przypomina wymioty sfrustrowanej i zakompleksionej osoby. Wcale sie nie dziwie ze Bimi dal ci limit na liczbe postow (dzieki Bimi!).
Ze bzdury piszesz kazdy moze sam sie przekonac cztajac wszystkie twoje post, ale uwazam ze bedzie to tylko strata czasu dla takiej zainteresowanej osoby.
Rowniez uwazam ze podajac adres
viewtopic.php?t=3945
niczego nie udowadniasz, bo nie masz argumentow, no ale jesli je masz to podaj konkretne cytaty i wtedy zalacz odnosnik do calego artykulu.


Argumenty są pod tym linkiem, sam je przedstawiłeś i choćbyś nie wiem jak kłamał, próbował obrazić i odciągał ludzi od tej porażki to nie wyjdzie ci to na dobre. Krzyżykami chciałeś udowodnić oszustwo, bo wydawało ci się, że niektóre z nich są za fotografowanymi obiektami. Nawet nie chciałeś obejrzeć zdjęcia w wysokiej rozdzielczości więc poległeś, bo oczywiście krzyżyki, podobnie jak obiekty, są we właściwym miejscu na każdym zdjęciu. Ty jednak nie będąc tego świadomy uznałeś to za "niezbity dowód" na fałszerstwo całego lądowania, gdyż jedno "kłamstwo" dyskredytuje cały plan. Potem niby chciałeś wykazać techniki manipulacji - owszem udało ci się - jesteś tego dobitnym przykładem. Pies drapał co rzeczywiście chciałeś osiągnąć, nic co było budowane na kłamstwie nie miało prawa zrodzić dobrych owoców.

Fałszywa jednodolarówka nie czyni fałszywymi wszystkich banknotów. To twój kolejny logiczny błąd. A teraz przemyśl, czy jedna twoja porażka wystarczy żeby już nikt ci nie musiał w niczym wierzyć.

Specjalnie dla ciebie cytuję:

lukup napisał:
Znajdzmy JEDEN niezbity dowod na kłamstwo i mozemy smiało powiedziec ze to jedno wielkie kłamstwo.
Na typowm zdieciu robionym na "ksiezycu" mamy krzyzyki (...) Niemniej jednak juz te pierwsze zdiecie jest WIELKIM dowodem na bezczelne kłamstwo! WLASNIE TE KRZYZYKI sa dowodem kłamstwa, dowodem braku podstawowej wiedzy o fotorafi do celow naukowych. Czyli dowodem kłamstwa. (...) A wiec wniosek prosty: znalezlismy bezczelne kłamstwo w opisie lotow na Ksiezyc - znaczy to ze lotu na Ksiezyc nie bylo, ze to TYLKO I WYLACZNIE jeszcze jedno kłamstwo pasozytniczych cwaniakow.


Ps. Tym razem nie sugerowałem się oceną twojej wypowiedzi, ale następnym razem to zrobię. Nie zdziw się, jeśli po seriach bluzg i osobistych wycieczek ludzie przestaną ci odpowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na typowm zdieciu robionym na "ksiezycu" mamy krzyzyki (...) Niemniej jednak juz te pierwsze zdiecie jest WIELKIM dowodem na bezczelne kłamstwo! WLASNIE TE KRZYZYKI sa dowodem kłamstwa, dowodem braku podstawowej wiedzy o fotorafi do celow naukowych. Czyli dowodem kłamstwa. (...) A wiec wniosek prosty: znalezlismy bezczelne kłamstwo w opisie lotow na Ksiezyc - znaczy to ze lotu na Ksiezyc nie bylo, ze to TYLKO I WYLACZNIE jeszcze jedno kłamstwo pasozytniczych cwaniakow.


Lomatkoboska
Rycerz "prawdy"(skojarzenie z zakutym lbem nieprzypadkowe Laughing )


Ale o czym my mowimy...

Skoro hoaxerstwo w sprawie krzyzykow,
bylo tak zaslepione, ze NIKT nie chcial wykonac OSOBISCIE eksperymentu,
ktory ja zaoferowalem sie oplacic! (znaczy kupic aparat)
viewtopic.php?t=313&postdays=0&postorder=asc&highlight=wlos&start=550

Ale wykonanie samodzielnie eksperymentu wyrwalo by nieuka jednego czy drugiego
z klatki w ktorej sie sam zamknal.
Tyle ze oni tego nie chca.
Powod juz wielokrotnie tlumaczylem.

a podstawie „Viruses of Mind”

1. Sekciarz posiada głębokie, niezachwiane przekonanie, że coś jest prawdziwe i słuszne. Przekonanie to nie opiera się na logicznych i racjonalnych przesłankach, które pacjent potrafi wymienić, co jednak nie wpływa negatywnie na jego wiarę.

2. Dla pacjenta idea niezłomnej i nie zachwianej wiary jest cnotą. Dla niektórych nawet, wiara jest tym silniejsza im mniej przesłanek.

3. Symptomem zainfekowania jest unikanie zgłębiania zjawisk leżących u podstaw, co mogłoby ujawnić samolubny rdzeń memu. Pacjent zakłada z góry, że nieścisłości lub niedostateczne wyjaśnienia są celowe i przemyślane. Paradoksy są pozorne, bo wynikają z dotykania czegoś co jest „niepoznawalne” a więc nie może lub nie powinno być poznane.

4. Zainfekowany wykaże nietolerancję dla jednostek wolnych od wirusa lub tych, którzy się go pozbyli. Co więcej będzie w stanie poświęcić swoje życie dla dobra wyznawanej idei.

5. Stan chorego, mimo widocznych dla otoczenia objawów infekcji stanowić będzie dla jednostki źródło przyjemności, intensywnością czasem dorównującą przyjemności seksualnej.

_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lomatkoboska
Rycerz "prawdy"(skojarzenie z zakutym lbem nieprzypadkowe Laughing )


Sam bym Cię lepiej nie nazwał...

Ogarnij się człowieku trochę !

Popatrz co piszesz i w jakim temacie. Offtopujesz wszędzie gdzie się da. Przyjebałeś się do krzyżyków i innych pierdół. Widzisz wszędzie hoax a ty jeden znadz prawdę? Pierniczysz coś o sektach i ich guru, jesteś wyjątkowo upierdliwy, chamski i arogancki. Masz gówno do powiedzenia prześmiewco jeden a udajesz mądrego.

Masz limit 1 i tyle, sam sobie jesteś winien. Ktoś Ci przetrącił łapę dając jeden post a Ty skamlesz jak ten pies z kulawą nogą. Nie podoba Ci się tutaj to nie pisz. Jeśli zdecydujesz się jednak na dalsze pisanie to wiedz, że automatycznie należysz do tej sekty.

Ja nie wiem jak admin może mieć do Ciebie cierpliwość.

Co miałeś ciekawego do powiedzenia w tym temacie widać post wyżej.
Widać to w cytacie poniżej i zawsze kiedy napotyka się na twoje posty.
Przykłady można mnożyć.

Cytat:

Prywatnie sadze, ze Bimi nie jest wyrachowanym skurwysynem, ze z powodu nieuctwa dal sie zrobic w czlona, to brnie w zaparte Very Happy

Bardzo popularna metota roznych guru, co to np po kazdej kompromitacji
wymyslaja jakis glodny kawalek a naiwni lykaja jak glodne pelikany.
Tym latwiej przychodzi, bo podswiadomosc kaze im brnac, bo inaczej przyznali by sie,
ze byli jeleniami a tak teoretycznie "jeszcze maja szanse".
Nie widza tego, ze im dalej w las tym wiecej drzew.

Po kompromitacji 100 "dowodow", rzucaja sie na sto pierwsza, byle tylko ciagnac to dalej.
Za nic nie chca zaakceptowac ze mylili sie 100 razy i ciagna to zapeltajac sie (czy ktos juz w TYM temacie pytal o gwiazdy? Laughing )


Dobra rada na przyszłość: Chłopie poluzuj tam gdzie Cię ciśnie i nie napinaj się tak... Mój ty władco pierdolni.

Przepraszam Wszystkich za offtopic
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:00, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper aby cos wniesc do dyskusji to trzeba zrozumiec co inni mowia (czy pisza), a gdy sie nie rozumie to zamiast pienic sie jak wsciekly pies, nalezy spytac o dokladniejsze wytlumaczenie w innym wypadku ludzie czesto robia z siebie durniow bo ukazuja ze nic nie potrafiom zrozumiec i sa zbyt zakompleksieni aby spytac o wyjasnienia.
napisales:
Cytat:
Krzyżykami chciałeś udowodnić oszustwo, bo wydawało ci się, że niektóre z nich są za fotografowanymi obiektami.

BZDURY napisales! NIC takiego nie napisalem i sens wypowiedzi byl calkiem inny. Widac ze nic nie zrozumiales! Przeczytaj jeszcze z pare razy ten tekst (jak bedziesz wyspany i trzezwy, bo inaczej to strata czasu), a zrozumiesz ze chcialem powiedziec ze krzyzyki na zdieciach sa BEZWARTOSCIOWE z punktu widzenia naukowego, tak jak gdybys robil zdiecia na papierze w kratke to by ci nie pomoglo w kalkulacji odleglosci obiektow fotografowanych!!! A jesli jeszcze tego nie potrafisz zrozumiec to pomysl (jesli to ci sie czasami zdarza) dlaczego poza misja Apollo NIGDY nie uzywano aparatow z tymi krzyzykami? Jesli byly one az tak naukowo wartosciowe, to DLACZEGO juz sie nie uzywa takich aparatow? Pomysl troche samodzielnie, zrob to chociaz raz w zyciu, nie buj sie od tego nie umrzesz.

moonwalk to co napisalem do Kacpra powyzej rowniez odnosi sie do ciebie w 100%.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie, cokolwiek, nawet jeśli ten temat był przepisem na jabłecznik z bananów, krzyżyki to twój "niezbity dowód na nielądowanie". Kłam, kręć i tłumacz się dalej. Właśnie widać kto tu się pieni jak wściekły pies. Wszystkie swoje najgorsze cechy przypisujesz mi.

likup napisał:
Kacper napisał:
Krzyżykami chciałeś udowodnić oszustwo, bo wydawało ci się, że niektóre z nich są za fotografowanymi obiektami.

BZDURY napisales! NIC takiego nie napisalem i sens wypowiedzi byl calkiem inny.


Laughing


pozwoliłem sobie zaznaczyć czerwonym kolorem, żebyś nie przeoczył tego co sam napisałeś.

lukup napisał:
Znajdzmy JEDEN niezbity dowod na kłamstwo i mozemy smiało powiedziec ze to jedno wielkie kłamstwo.
Na typowm zdieciu robionym na "ksiezycu" mamy krzyzyki (...)

Wielu polujacych na kłamstwa zwraca uwage ze krzyzyki sa na niektorych zdieciach za obiektem, a powinny byc przed (...)

Niemniej jednak juz te pierwsze zdiecie jest WIELKIM dowodem na bezczelne kłamstwo! WLASNIE TE KRZYZYKI sa dowodem kłamstwa, dowodem braku podstawowej wiedzy o fotorafi do celow naukowych. Czyli dowodem kłamstwa. (...) A wiec wniosek prosty: znalezlismy bezczelne kłamstwo w opisie lotow na Ksiezyc - znaczy to ze lotu na Ksiezyc nie bylo, ze to TYLKO I WYLACZNIE jeszcze jedno kłamstwo pasozytniczych cwaniakow.


Wiedziałeś mało i od tamtego czasu nic się nie zmieniło, może i teoretycznie rozumiesz przeznaczenie "krzyżyków", ale za chiny nie masz pojęcia jak je wykorzystać. Będziesz się na nie gapił i wrzeszczał, że są zupełnie bezużyteczne. Typowa cecha ignoranta. Poczytaj o fotogrametrii i spróbuj ją połączyć z krzyżykami, może coś ci zaiskrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadaję do was z samiućkich Tater, by przerwać tę wymianę i przypomnieć, jaki tytuł ma temat. No jaki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie apollo komunikowal sie z glownej anteny w ascent stage gdyz odleglosc 300tys km to mala w sumie odleglosc a moc nadajnika byla duza
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper Niedosc ze nic nie masz do powiedzenia ciekawego, to na dodatek jestes kretaczem i klamca gdyz przytaczajac co ja napisalem wycioles najwazniejsze fragmenty mojej wypowiedzi ktore zamiescilem tu w kolorze brazowym.
Cytat:
Znajdzmy JEDEN niezbity dowod na kłamstwo i mozemy smiało powiedziec ze to jedno wielkie kłamstwo.
Na typowm zdieciu robionym na "ksiezycu" mamy krzyzyki (...)
(W tym miejscu wstawilm pierwsze zdiecie z 'normalnymi' krzyzykami.)
Wielu polujacych na kłamstwa zwraca uwage ze krzyzyki sa na niektorych zdieciach za obiektem, a powinny byc przed
(tu zamiescilem drugie zdiecie z krzyzykami za obiektem)
Niemniej jednak juz te pierwsze zdiecie jest WIELKIM dowodem na bezczelne kłamstwo! WLASNIE TE KRZYZYKI sa dowodem kłamstwa, dowodem braku podstawowej wiedzy o fotorafi do celow naukowych. Czyli dowodem kłamstwa.
Pierwsze lepsze zdiecie na przyklad z Marsa
(tu dalem zdiecie z Marsa )
widac ze nie posiada krzyzykow. A wiec nasuwa sie putanie: DLACZEGO NA ZDIECIACH Z "KSIEZYCA" były krzyzyki? A wiec oficjalnie, przy kłamstwach, aby dodac wiarygodnosci mowia ze dla celow naukowych, aby łatwiej bylo ...........zrobiono specjalne kamery i poniewaz przed samym negatywem było szkielko z krzyzykami wiec automatycznie na kazdym zdieciu sa krzyzyki. Dla ignorantow moze to wygladac "naukowo". Niemniej jednak jest to pomysł debila, gdyz te krzyzyki nic nie ułatwiaja! Na zdieciach robionych do celow naukowych czasami kładzie sie "kratke ze sznureczkami" bezposrednio na obiekcie a pozniej sie fotografuje i w tym wypadku gdy nawet widzimy prostokat to wiemy ze to jest kwadrat.... W wypadku zdiec z "Ksiezyca" niezaleznie jak sie trzyma kamere krzyzyki zawsze sa w tym samym miejscu gdyz sa wewnatrz aparatu fotograficznego! Rownie dobrze mozna bylo by narysowac te krzyzyki na zdieciach po wywolaniu bo efekt bylby IDENTYCZNY! A wiec wniosek prosty: znalezlismy bezczelne kłamstwo w opisie lotow na Ksiezyc - znaczy to ze lotu na Ksiezyc nie bylo, ze to TYLKO I WYLACZNIE jeszcze jedno kłamstwo pasozytniczych cwaniakow.


Tak cos mi sie wydaje ze jestes bardzo spokrewniony z tymi pasozytniczymi cwaniakami, bo inaczej bys ich tak nie bronil.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak powiedziałem, mogłeś nawet pisać o bananach, nie zmienia to faktu, że nie masz bladego pojęcia o temacie, który próbowałeś obalić. Krzyżyki to dla ciebie czarna magia, i żadne wyzwiska i tłumaczenie ci nie pomoże. Ani pierwsze ani drugie zdjęcie nie udowadnia oszustwa. Nie było żadnych zdjęć z krzyżykami za obiektem Smile nawet jeśli takowe wkleiłeś.

bimi, wytnij offtopa jak możesz i zrób z tego inny wątek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki napisał:

Ogarnij się człowieku trochę !
Popatrz co piszesz i w jakim temacie. Offtopujesz wszędzie gdzie się da. Przyjebałeś się do krzyżyków i innych pierdół.

Co miałeś ciekawego do powiedzenia w tym temacie widać post wyżej.

Jak mnie bawi, jak wy sie podkladacie
Naprawde nie jest wam glupio, jak przy kazdej okazji dajecie sie tak prosto zlapac?

Rycerzu "prawdy", dlaczego tak czesto klamiesz? Laughing
Turecki napisał:
@scorpio
@monnwalk

Ja to mam chociaż spokój z wami bo u mnie na komputerze wyglądacie tak:



Nigdy nie klikam w przycisk żeby zobaczyć co napisaliście.

_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha mojego jajcarskiego posta z "Pierdolni" zacytował.
Jesteś dobry... Na to czekałeś 2 dni i zmarnowałeś swego jedynego posta na dzisiaj. Jesteś jednak "Królem pierdolni" Kończę te utarczki z Tobą i więcej nie offtopuje koleżko.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper
Masz szczescie ze Bimi ma miekie serce, ja bym ciebie juz dawno zbanowal zebys tu nie zasmiecal forum klamstwami i bzdurami.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:

krzyzyki na zdieciach sa BEZWARTOSCIOWE z punktu widzenia naukowego, tak jak gdybys robil zdiecia na papierze w kratke to by ci nie pomoglo w kalkulacji odleglosci obiektow fotografowanych!!!
dlaczego poza misja Apollo NIGDY nie uzywano aparatow z tymi krzyzykami? Jesli byly one az tak naukowo wartosciowe, to DLACZEGO juz sie nie uzywa takich aparatow?


W fotogrametrii, płytka szklana z siatką wzorcową znaczników punktowych lub krzyżowych, umieszczona w płaszczyźnie obrazowej aparatu, służy do wykrywania zniekształceń geometrycznych obrazu. Metodę znaczników stosowano w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych podczas misji fotograficznych do Marsa („Mariner” , „Mars” i „Viking”), Księżyca („Ranger” i Surveyor”). Posługiwano się wtedy mało dokładnymi telewizyjnymi technikami obrazowania.



Aparaty Hasselblad ze znacznikami krzyżowymi na szklanej płycie Roseau, stosowano wyłącznie na powierzchni Księżyca, poza statkiem. Takie rozwiązanie było pomocne głównie w pomiarach geometrycznych kątów, dla oceny liniowych rozmiarów sfotografowanych obiektów terenowych. Dwóm sąsiadującym znacznikom krzyżowym na zdjęciu wykonanym szerokokątnym obiektywem „Biogon” f-60mm, odpowiadał kąt – 10,3 stopnia, dla teleobiektywu „Sonar” f-500mm był to kąt – 1,24 stopnia. Obecnie, w dobie cyfrowych technik obrazowania, nie zachodzi konieczność stosowania płyt ze znacznikami, gdyż macierzowa budowa matryc cyfrowych umożliwia dokładną i szybką kalibrację obrazu.

Ps. Radzę zakończyć personalne pyskówki i wrócić do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:10, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy mamy do czynienia z mało dokładnymi telewizyjnymi technikami obrazowania przesylanymi na odleglosc byc moze takie krzyzyki moga miec jakis ses, niemniej jednak gdy film nie jest przesylany na odleglosc, a kratka jest bezposrednio przed filmem jest to bezwartosciowe.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wierzę, że dalej brniesz w zaparte Laughing

Hint 2.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper
Jesli cos chcesz udowodnic tym swoim kiepskim zdieciem, to prosze dokladniej napisac co takiego tam jest nadzwyczajnego, aby kazdy to widzial. Jnaczej postepujesz jak frajer na polowaniu w Bieszczadach, ktory ma tylko jeden naboj (a ty 1 post dziennie), strzela nim na slepo i wmawia innym ze upolowal slonia. Byc moze jest tam slon co uciekl z cyrku, ale jak na razie to ja widze tylko blazna z tego cyrku. Laughing
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
nie wierzę, że dalej brniesz w zaparte Laughing



Oj malej wiery czlowiekiem jestes.
Hoaxerowi udowodni sie czarno na bialym, ze bezczelnie lze jak pies

lukup napisał:

poza misja Apollo NIGDY nie uzywano aparatow z tymi krzyzykami

a on dalej brnie w klamstwa.
Wyjasnilem mechanizm juz wyzej zgodnie z opisem "Viruses of Mind”


_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk

Jak juz napisalem, przy wysylaniu na odleglosc te krzyzyki moga byc uzyteczne, niemnej jednak gdy film masz "w rece"to jest to bezwartosciowe! A jak chcesz to mozesz sobie juz na gotowym zdieciu (zrobionym zwyklym aparatem)narysowac te krzyzyki, efekt i wartosc naukowa bedzie identyczna. Czy to jest az tak trudne do zrozumienia? Rolling Eyes
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Jak juz napisalem, przy wysylaniu na odleglosc te krzyzyki moga byc uzyteczne, niemnej jednak gdy film masz "w rece"to jest to bezwartosciowe! A jak chcesz to mozesz sobie juz na gotowym zdieciu (zrobionym zwyklym aparatem)narysowac te krzyzyki, efekt i wartosc naukowa bedzie identyczna. Czy to jest az tak trudne do zrozumienia? Rolling Eyes

najwyraźniej.
muntłok, jak to muntłok, nie pojmuje że wywożenie krzyżyków na księżyc tylko po to żeby się naświetliły na zdjęciach zawsze w tym samym miejscu kadru, nie daje żadnych wymiernych korzyści.
nie zdziwiłbym się jednak gdyby w mały móżdżek zdołał znaleźć jakieś niezwykle istotne zastosowanie tych krzyżyków. pewnie nawet znalazł... - nie wiem bo nie czytam tego tłuka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając jednak do tematu łączności:



W krótkofalarstwie do dzisiaj używamy księżyca jako reflektora dla łączności dalekosiężnej (DX). Aby dogadać Warszawę z Tokio, wystarczy nadajnik 30W i dobra propagacja.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Misja Apollo - a komunikowanie się z Ziemią
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile