W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Auschwitz rozpada się na kawałki   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 623
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 01 Mar '09   Temat postu: Auschwitz rozpada się na kawałki Odpowiedz z cytatem

Takimi słowami Tusk zaapelował do Świata o pomoc dla muzeum. Potrzeba 120 milionów Euro. Niemcy zaoferowały 1 milion.
Shocked Nie wiem co mysleć. Dopiero teraz rząd polski zauważył że Auschwitz się sypie? Teraz kiedy mamy kryzys również w Polsce? Nie ma pieniędzy na szpitale, a ludzie tracą pracę. Coś mi się tu nie podoba.
www.repubblica.it
www.onet.pl
Uważam że chyba Tusk ma teraz inne problemy, a nie muzeum w Oświęcimiu. Trzeba myśleć o żywych a nie o zmarłych.
Kiedy wreszcie Polska skończy z absurdami. Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się rozsypie i wszystko zostanie porządnie posprzątane (zapewne daleko szukać nie trzeba osób, które w tym pomogą), to można puścić info, że Auschwitz nigdy nie było, a w związku z tym nie było Holocaustu,a Żydy ukrywają się pod zmienionymi nazwiskami Laughing Laughing Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najnowszym numerze Faktów i Mitów, naczelny Kotliński zamieścił list otwarty do Tuska, który rownież wysłał do jego Kancelarii. W liście Kotliński daje Tuskowi propozycję jak może podreperować upadającą gospodarkę, pomóc najbiedniejszym i tym samym podreperować swój wizerunek. Ale czy się zastosuje? Czy odwaga zwycięży? Lobby watykańskie jest bardzo silne. Kotlińskiemu należą się brawa. Applause Polecam przeczytanie tego listu. Na stronie internetowej jest niestety niepełny. Należy przeczytać w gazecie.
www.faktyimity.pl

Wiesz co wunderwafel, mam gdzieś Twoją opinię. I tak jestem skompromitowana Very Happy ,więc mogę pisać co mi się podoba. Ja jestem za sprawiedliwością. To Ty się kompromitujesz. Pokazujesz że jesteś CIEMNIAKIEM. Kościół to złoty cielec, wiecznie głodny pieniędzy. To co rząd Polski wydaje na utrzymanie tego cielca, rozwiązałoby bardzo wiele problemów w Polsce. Polecam przeczytanie tego artykułu i posłuchać własnego sumienia.
[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 15:34, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty i mity - odpowiedź na każde problemy.
Wex się nie kompromituj bo ta gazeta szczeka na wszystko co związane z Kosciołem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, Lara jak zwykle ma rację. "Polski" rząd zbiera na Auschwitz, bo Polacy są GUPI! Nawet nie mieszajmy w to osławionego żydowskiego lobby, bo niby po co Żydom pamięć o Holokauście? To wszystko przez tych gupich Polaków.

Chylę czoła przed Twoją umiejętnością wyciągania poprawnych wniosków. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze trochę i dzięki naszym rządzącym którzy trwonią publiczne pieniądze, posypie się nie tylko Auschwitz, ale i cała Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat z Kotlińskiego:

Cytat:
Jako Światły Człowiek i Wytrawny Polityk z pewnością wie Pan nie od dziś, że na finansach Polaków, ale niestety również na budżetach państwa i samorządów, żeruje od wieków Kościół watykański – obca i wroga Polsce organizacja.


tak, cóż za argumenty! brawo! Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Fakty i mity - odpowiedź na każde problemy.
Wex się nie kompromituj bo ta gazeta szczeka na wszystko co związane z Kosciołem.


Kompromitacją jest niezauważanie oczywistego problemu. W Polsce jest to pusty autorytet kościelnej organizacji przestępczej u podlizującego się jej otumanionego społeczeństwa i mediów. Od dawna czytam "FiM" i uważam ten fakt bardziej za powód do dumy, niż wstydu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Tekst listu, o którym wspominiano wyżej.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i fajnie.
Może jakiś hipermarket postawią na tym miejscu.

I właściwie to czemu mamy za to cóś bulić. Niech się Niemcy z żydami składają, w końcu to ich sprawa
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Auschwitz rozpada się na kawałki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile