W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prosto z onetu relacja z G20 - włos się jeży  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3447
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z Wilkami popieram twój punkt widzenia. Ci na górze próbują ululać nas do spokojnego snu w nieznane. Domniemuje, że sterowany z góry kryzys ulegnie przyśpieszeniu, żebyśmy nie mieli wątpliwości że rząd światowy jest potrzebny. Przeciwko Nam są nie tylko elity, ale również masy, którzy nieświadomie będą stać na straży nadchodzącego nowego porządku. Z uśmiechem na ustach obejmą nowe i już znane nam role społeczno-zawodowe....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tak będziecie gadać i gadać, wiadomo co się kroi - a ślepych nie sieją, tworzą się przez zatrucie. Mniej agresywnego tonu a i sami się przekonają że mamy rację. Budzimy powolutku Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 22:28, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

im wszystkim sie zaczyna kurewsko spieszyc..

http://wiadomosci.onet.pl/1921414,11,item.html

zaczynaja od finansow, i slusznie.... reszta pojdzie gladko..
wejdzmy w euro, a polowa z glodu zdechnie...

glodny Polak zaczyna myslec, wiec moze to jest jakies rozwiazanie..
mam nadzieje ze nie powtorzymy tak glupio solidarnosci, bo gdzie jak gdzie ale w Polsce musi cos pierdolnac!!!

i mam nadzieje ze na czele stanie jakis Michalkiewicz a nie zakompleksiony elektryk
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agentura dziala i zacheca nas do niewolnictwa.
A jakie argumenty swietne

Ze niby ludzie sa i beda prymitywni wiec dlatego sie spiesza z NWO !!?
A ja myslalem ze pospiech swiadczy o czyms wrecz przeciwnym - ludzie coraz szybciej dochodza do swiadomosci.

Ze niby porzadek jest potrzebny wiec trzeba kontrolowac i narzucac innym krajom nowy porzadek ?
No a ja myslalem ze obecny burdel i kryzys to skutek dzialan / zaniedban madrych wladcow.

Ze niby w rajach podatkowych sie ukrywaja zlodzieje ?
No a ja myslalem ze wysokie podatki sa zle dla jednostki tworczej i naturalne jest dazenie do wolnosci.

Ze niby w NWO nie bedzie tak zle bo przeciez nie znamy jeszcze a teraz jest zle.
No a ja myslalem ze jest wiadome co oni chca zrobic. Myslalem ze Codex A., plany szczepien, chipowania i docelowo UTRZYMYWANIA POPULACJI LUDZKOSCI PONIZEJ 500 MILIONOW sa gorsza alternatywa.

Ze niby illuminaci to sama inteligencja i porzadne towarzystwo?
No a ja myslalem ze po owocach sie poznaje. Historia pieknie pokazuje jak traktuja ludzi.

Ze niby nie mozna zwyciezyc wiec trzeba sie poddac ?
Ze niby NWO musi nadejsc ?
To zalezy od swiadomosci.
No jesli owce beda o to prosic i na to pozwalac to beda mialy co chca.
Jednostka nie musi byc owca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak tam nasi sąsiedzi Niemcy, Szwedzi, Francuzi itp. oczywiście mówię o tych przebudzonych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A im bardziej się spieszą, tym więcej błędów popełniają. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rep napisał: Jednostka nie musi byc owca.


Zrezygnujmy z terminu "jednostka" i zastąpmy ją terminem "człowiek" Smile, to tylko drobna kosmetyka ale jak inaczej się to wymawia. Gdy czytam o "jednostkach" to mam przed oczami państwa totalitarne. Nie chodzi mi o czepianie się bo zgadzam się z całością twojego posta, ale uważam że akurat my AntyNWOowcy powinniśmy używać określeń humanitarnych.

Też jestem ciekaw jak tam z przebudzonymi w Niemczech i innych krajach, może za niedługo po raz pierwszy w historii zdarzy się sytuacja, że będziemy w podziemiu razem z naszymi ziomkami z innych narodów ! My jako Polacy możemy sporo nauczyć naszych zachodnich przyjaciół jeżeli chodzi o konspirację - myślę że z naszą bojowością i poświęceniem oraz z Niemiecką dokładnością i pracowitości stworzymy silne podziemie Very Happy


Może by tak ktoś kto umie dobrze Niemiecki nawiązał kontakty z podobnymi forami w Niemczech, informowalibyśmy się wzajemnie o nowinkach itp. Tacy współpracownicy i zagraniczni sojusznicy Prawdy.info Smile, skoro NWO ma zacząć działać to i my zacznijmy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest podobne forum niemieckojezyczne.

http://infokrieg.nine.ch/forum/

Kontakty miedzynarodowe niewiele dadza.
Trzeba zajac sie wlasna swiadomoscia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagraniczne media mowią o spotkaniu G20, ale nie mowią o NWO. Użycie słów "Nowy światowy porzadek", to prowokacja Onetu i tyle. Gdyby Polska była w G20, Onet pisałby inaczej, bardziej pochlebnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
im wszystkim sie zaczyna kurewsko spieszyc..

http://wiadomosci.onet.pl/1921414,11,item.html

zaczynaja od finansow, i slusznie.... reszta pojdzie gladko..
wejdzmy w euro, a polowa z glodu zdechnie...

glodny Polak zaczyna myslec, wiec moze to jest jakies rozwiazanie..
mam nadzieje ze nie powtorzymy tak glupio solidarnosci, bo gdzie jak gdzie ale w Polsce musi cos pierdolnac!!!

i mam nadzieje ze na czele stanie jakis Michalkiewicz a nie zakompleksiony elektryk


nie chce Euro. Jest na forum jakiś prawnik, który mógłby sformuować treść weta ludowego ? Wiem, że to nie jest zadna ustawa, ale w inny sposób będzie trudno. Jeżeli zbierzemy 100 tys. podpisów i nagłośnimny sprawę to będą musieli odpuscić ( w co wątpie) albo zorganizują referendum. Mamy 850 użytkowników tego foprum więc może da rade coś z tym zrobić bo powoli wkurwia mnei ta nasza biernośc i biadolenie jak będzie źle jak będzie niedobrze. Co nam po tym? Pokażmy swój sprzeciw! Pokażmy że nie pójdzie im tak łatwo! Nie z nami!

Ewentualnie petycja? Listy otwarte do premiera? Może poruszyć ta sprawą kogoś z wyższego szczebla? Niemożliwe żeby wszyscy politycy byli wtajemniczeni.
_________________
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." - Józef Beck
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara:
Cytat:
Zagraniczne media mowią o spotkaniu G20, ale nie mowią o NWO. Użycie słów "Nowy światowy porzadek", to prowokacja Onetu i tyle. Gdyby Polska była w G20, Onet pisałby inaczej, bardziej pochlebnie. Smile
użyto :


Prowokacje heh... to takie niby ''prowokacje'' są stosowane coraz częściej nie tylko przez onet:

''SZCZYT G20 w WASZYNGTONIE-CZYLI JAKI BĘDZIE NOWY PORZĄDEK W GLOBALNEJ GOSPODARCE ''
http://globaleconomy.pl/content/view/2831/27/
''Angela Merkel przed szczytem G20: kontrola wszystkiego i nowy porządek świata''
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Angela-M.....63149.html
''Debata o kryzysie finansowym po spotkaniu na szczycie państw G20''
albo jeszcze lepsze tego nie słyszałam: ''Zielony Nowy Porządek (Green New Deal'')
http://www.europarl.europa.eu/news/exper.....ult_pl.htm
''G20 stworzy nowy "globalny porządek" świata''
http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=5389
Wprost:
''Wspólne stanowisko UE na szczyt G20 '' i dalej
''Karta ta prowadziłaby do ustanowienia "globalnego porządku" świata gospodarki i finansów''
http://www.wprost.pl/ar/154179/Wspolne-stanowisko-UE-na-szczyt-G20/
gazeta prawna:
''Niemcy: wspólne stanowisko UE ws. kryzysu na szczyt G20'' i dalej:
''Karta ta prowadziłaby do ustanowienia "globalnego porządku" świata gospodarki i finansów''
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ar.....t_g20.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich :]
cyt.Jednostka nie musi byc owca. Można to zastąpić najlepiej pasującym :
"ISTOTA nie musi być owca!!!" i nie jest trzeba tylko w niej wzbudzić naturalną chęć samopoznania i poszukiwania od wewnątrz siebie...
jestem za rozpowszechnianiem wiedzy na temat NWO chociażby dlatego żeby wszyscy nabyli świadomość przed 2012 rokiem który to napewno będzie kulminacyjny i to nie tylko ze względu na to co kombinują illuminaci czy inni sekciarze ale ze względu na całkowite siły i możliwośc spoza ich zasięgu .Niestety nie podam Wam linku skąd mam takie informacje ponieważ są to wiadomości nabyte całkiem inną drogą niż media czy spekulacje na forach
pozdrawiam i NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kontakty miedzynarodowe niewiele dadza.
Trzeba zajac sie wlasna swiadomoscia.


Ja się z tobą tutaj nie zgodzę, większość ludzi i tak się nie przebudzi, popatrz na nich jak są zabiegani, jak oni pędzą za sukcesem materialnym ! Moim zdaniem jeżeli mamy jakiś sojuszników w innych nacjach to należy z nimi rozmawiać i powoli tworzyć międzynarodową siatkę informacyjno-konspiracyjną. Lepiej współpracować niż się dzielić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Cytat:
Kontakty miedzynarodowe niewiele dadza.
Trzeba zajac sie wlasna swiadomoscia.


Ja się z tobą tutaj nie zgodzę, większość ludzi i tak się nie przebudzi, popatrz na nich jak są zabiegani, jak oni pędzą za sukcesem materialnym ! Moim zdaniem jeżeli mamy jakiś sojuszników w innych nacjach to należy z nimi rozmawiać i powoli tworzyć międzynarodową siatkę informacyjno-konspiracyjną. Lepiej współpracować niż się dzielić Smile



Większośc ludzi już sie obudziło bo "czas" i energia zaczęły niesamowicie przyspieszać i zaczynają się już teraz z tym czuć bardzo nieswojo a zobaczymy co zacznie się dziać za rok za dwa...a tu masz też odpowiedź dlaczego tak spieszno elitom żeby wprowadzić swoje NWO hehehee...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jones mówi właśnie, że zwolennicy Obamy domagają się , by zamknięto infowars.com
Ciekawe, czy się z tego wybroni i KTO się domaga i u KOGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podepnę tą informację z onetu pod ten temat bo wiąże się prawie bezpośrednio:
Zbliża się okres "burzliwych protestów ulicznych"
Wielką Brytanię czeka okres burzliwych protestów ulicznych - przewiduje Scotland Yard. "Lato protestu" może rozpocząć się już w kwietniu demonstracjami towarzyszącymi londyńskiemu szczytowi G-20."
i dalej:
"W ocenie Davida Hartshorna, obiektem ataków demonstrantów będą budynki banków, których dyrekcje wypłaciły sobie wysokie premie oraz siedziby instytucji finansowych i wielkich korporacji ponadnarodowych."
źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1921801,12,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow. Ile wycieczek osobistych w tym temacie... chyba w żadnym innym tylu nie było Razz.

Cytat:
A "globalny porządek" wziął się stąd iż dużo ostatno się słyszy o tym, że kapitalizm niekontrolowany lub kontrolowany w spoób ograniczony (jak jest obecnie) doprowadza raz na jakiś czas do kryzysu (co jest rzecza normalna jak rynek się napompuje do granic wytrzymałości gdziś upust znaleźć musi).


Kto Ci do wunder powiedział? Gdzie Ty masz te kryzysy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jakieś dziwne wrażenie że określenie "Nowy Światowy Ład" oraz bojówki zwalczający tenże ład funkcjonują na terenie krajów w których na szczytach władzy siedzą żydzi i inne patałachy powiązane z masońskimi organizacjami. Jeśli ktoś był w stanie zaplanować z taką dokładnością masowe zniewolenie ludzi i przewidzieć wszystkie reakcje na ich zachowania odwetowe, to musi posiadać olbrzymią rzeszę psychoanalityków, socjologów i temu podobnych mocno wykształconych ludzi. Zastanówcie się przez chwilę - jaka organizacja na ziemi posiada na tyle wykształconą armię, odpowiednio potężną kasę, ślepe zaufanie ludności, kontakty polityczne nie wzbudzające niczyich podejrzeń i jednocześnie znajomość astronomii, biblii i proroctw? (wystarczy wszystko zsynchronizować). Question Question Exclamation Czy ktoś czuje to co ja? Moi drodzy. Żeby się nie okazało że najciemniej pod latarnią...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dark tech zgadzam sie z tobą w każdym twoim słowie mam takie same wrażenie co więcej i na tym forum sa ludzie mający za zadanie dezinformować i przeszkadzać w prawidłowym zrozumieniu faktycznego stanu rzeczy.
Proponuje założyć wątek Who Is Who na Forum
pierwszą osoba którą udało mi się rozpracować jest Lara -konfident dezinformator judaista zobacz wątek viewtopic.php?t=6015
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum to forum. Wiadomo że gdzie jest dwóch ludzi, będą trzy prawdy. W zamyśle miałem instytucje religijne...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
im wszystkim sie zaczyna kurewsko spieszyc..
http://wiadomosci.onet.pl/1921414,11,item.html
zaczynaja od finansow, i slusznie.... reszta pojdzie gladko..
wejdzmy w euro, a polowa z glodu zdechnie...
glodny Polak zaczyna myslec, wiec moze to jest jakies rozwiazanie..
mam nadzieje ze nie powtorzymy tak glupio solidarnosci, bo gdzie jak gdzie ale w Polsce musi cos pierdolnac!!!

i mam nadzieje ze na czele stanie jakis Michalkiewicz a nie zakompleksiony elektryk


Fakt, jak się w obecnych czasach ma kasę to się ma wszystko...
Na szczęście Polacy zaczynają się budzić wykorzystując do tego narzędzie szatana czyli net Laughing
Tylko w działaniu przestrzegam przed robieniem głupot typu Michalkiewicz Rolling Eyes
Nie wolno wierzyć nikomu kto pod szyldem wolności czy patriotyzmu trzaska dużą kase i jeszcze domaga się wolnych datkówExclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vendetta7 napisał:

nie chce Euro. Jest na forum jakiś prawnik, który mógłby sformuować treść weta ludowego ? Wiem, że to nie jest zadna ustawa, ale w inny sposób będzie trudno.

Niestety w naszym systemie prawnym nie przewiduje się instytucji weta ludowego.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:

PostWysłany: 20:13, 23 Lut '09 Temat postu:
Dark tech zgadzam sie z tobą w każdym twoim słowie mam takie same wrażenie co więcej i na tym forum sa ludzie mający za zadanie dezinformować i przeszkadzać w prawidłowym zrozumieniu faktycznego stanu rzeczy.
Proponuje założyć wątek Who Is Who na Forum
pierwszą osoba którą udało mi się rozpracować jest Lara -konfident dezinformator judaista zobacz wątek viewtopic.php?t=6015

Popatrz jeszcze tutaj: viewtopic.php?p=74280#74280
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:14, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



nie mogle sie powstrzymac:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prosto z onetu relacja z G20 - włos się jeży
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile