W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Discovery Channel  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6407
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogromcy Mitow - Lot na Ksiezyc

Dodam tylko ze samolot ktorym leceili i badali grawitacje, wcale nie musial leciec tak zeby bylo 17% ziemskiej grawitacji, mogl np leciec tak aby bylo 60% , i dlatego skoki astronautow przypominaly te w samolocie.
Przeciez nawet oni sami nie sa w stanie tego udowodnic.
Pilot jedyny - odgornie, mogl dostac wskazania zeby tak leciec, a mowic im inaczej..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Provesor




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety muszę sie z wami zgodzić. Discovery oglądam od 2005 roku i faktycznie poziom spada... Sad Cóż telewizja jest podobno robiona pod widza, więc to dlatego że populacja nam głupieje??? Moze głupieje przez oglądanie TV i im jest głupsza tym bardziej lubi oglądać telewizorka?? Koło się zamyka, hehe Smile
_________________
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glaeken




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Poniewaz pamietalem, ze Discovery kiedys bylo nieglupie, to skusilem sie na pakiet z TV z tym programem. Jednak okazalo sie, ze to jest porazka a nie stacja dokumentalna. Programy ktore tam leca sa tak ogolnikowe, ze wiecej sie dowiem patrzac na sam przedmiot, niz jak mi pokaza jak zostal np. stworzony.
Dla przykladu. Prezentuja samochod elektryczny. Pierdola o jego predkosci max i zasiegu, ale juz mocy silnika nie pogadza, pojemnosci baterii tez nie podadza, wielkosci pradow czy rodzaju skrzyni biegow. Nic. Zero. Poprostu totalna porazka. Wiecej by mi moja dziewczyna opowiedziala jak by sie tym przejachala niz oni w tym programie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak - zaskakujący poziom.

Posiada już tak kiepską ramówkę, że nawet oglądanie dla zabicia czasu powoduje szał - już wolałbym oglądać "wieszaki" na wybiegu ganiające tam i z powrotem, niż spędzać choćby minutę więcej oglądając totalne gnioty z metką 'naukowe'...

Faworyzacja dla faceta przerzucającego gówna z prawa na lewa, faceta z ADHD konsumującego pawianie jądra, czy grupy oszołomów robiących "ekysprymenyta" z tak uwłaczającymi ludzkiej inteligencji przedmiotami i metodami.

Jak już zauważono; wojna, strach, terror, zbrojenia, wojna to cool sprawa, znów fajne pukawki, terroryzm i zagrożenia, broń i jej wyśmienita skuteczność zabijania, przemoc, wybuchy, zniszczenie, wojna wojna wojna, panika, zaraza, technologia, śmierć - to skład dokumentów na Discovery, kiedy raz na jakiś czas pojawi się; jak robi się wykałaczki tudzież szlam, to mnie to już żadnej różnicy nie robi. Dlaczego więc tak wiele prezentuje się zła i zniszczenia?

Bogu dziękować, że czasem jest co poczytać, choć i tu zaczyna brakować ciekawych pozycji.


No i dla ciekawskich - pojawił się na "jakże" naukowym kanale program; Gry wideo na żywo, - czy jakoś tak - - - no coment - i wyłączam bo mi niedobrze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Discovery Channels stały się dziś medialnym syfem ale myślę, że bardziej niebezpiecznym kanałem w naszej TV który powinno się wziąć na muszkę jest kanał dla dzieci Nickelodeon, warto sobie raz ten kanał dobrze przejrzeć aby mieć świadomość tego czym karmi się umysły naszych dzieci.



bajki produkowane przez Nickelodeon jak i występujące w nich postacie nie reprezentują ze sobą nic wartościowego, poza głupotom, prymitywnymi nawet jak dla dzieci gagami, przyzwyczajaniem do akceptacji głupoty i wstępną obróbką umysłu dziecka na przyszłego konsumenta mass-kultury.

Maskotka kanału to Pan Gąbka, świetnym przykładem jakie wartości on reprezentuje jest ten hamburger na którym siedzi na zdjęciu poniżej:


inne postacie jak i bajki są nie wiele ciekawsze:


dla mnie ten kanał nie dość, że negatywnie programuje wartości najmłodszych to jest on po prostu obrzydliwy ale to już tylko moje osobiste odczucie.
Generalnie przesłanie jakie odebrałem po kilkugodzinnej analizie kanału to pozostań głupi, głupi znaczy zabawny. Myślicie, że przesadzam sami sprawdźcie ten kanał, to co napisałem to tylko czubek góry lodowej tego co można na nim spotkać!
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, Moja siostra ogląda nagminnie tego Nickoldeona , nie raz poprostu widać , że podczas oglądania znajduje się w głębokim stadium hipnozy, no ale nie chce jej przeszkadzać we " śnie " , niech ogląda dzieciak , w poniedziałek do szkoły Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Discovery Channel
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile