W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Koenzym Q10=zdrowe serce  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 10432
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boooor




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 01 Kwi '09   Temat postu: Koenzym Q10=zdrowe serce Odpowiedz z cytatem

Choroba własna lub osób najblizszych otwiera mam oczy na współczesną medycynę i jej bezsilność ,głupote a nawet celowe uśmiercanie pacjentów .Kazdy tego doświadczy wczesniej czy pózniej.O lekarzach mam bardzo złe zdanie i nic go nie zmieni niestety.A teraz o koenzymie Q10 zaczeliśmy go stosowac 3 miesiące temu od 30mg póżniej 60 mg dziennie i co, cud nadciśnienie(200 i więcej) leczone 10 lat lekami z apteki bez rezultatu znikło teraz 140 cały dzień.Bóle w klatce piersiowej znikly ogólnie wydolność o niebo lepsza .Wcześniej wyjście do sklepu(20 m) czy zwykłe sprzątanie w domu było nie mozliwe.Do tego zmieniliśmy tryb życia witaminki,olej lniany,noni tylko to było wcześniej niż przygoda z q10 .Dopełnieniem było q10 i to był strzał w dziesiątke.Z 7 leków na recepte został 1 następny cud .Dobrze teraz ktoś powie bzdura,wymysły to dlaczego do kremów na skóre dodeje się koenzym q10,olej lniany ,witaminy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciakwa sprawa to Q10, musze przekazać znajomym z problemami ciśnieniowymi. Olej lniany ma świetne właściwości chociaz cześc z nich podobno szybko traci, wiec najlepszy jest świezy, tłoczony samemu.
Noni też pije i czuję różnicę - dużo lepiej zasypiam, szkoda że tak drogi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak trzeba tylko jeszcze dodać jakich firm, które to produkują różne suplementy witaminowo- mineralne,bo to też istotne. na pewno nie tych które promują apteki, zazwyczaj nazwa ta sama ale dorzucają mnóstwo innych świństw w postaci dodatków konserwujących lub mniej jednostek w tabletce.
ja jestem zadowolona z calivity jakoś do tej pory jeszcze jest ok, no nie wiadomo jak za rok będzie po wprowadzeniu zmian jeśli wejdą CA, ale póki co można jeszcze kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goli




Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja łykam witaminkę C Natur C Activ firmy SANBIOS (choć oni są tylko dystrybutorem).
W składzie ma dziką różę, aronię, żurawinę i czarną porzeczkę oraz minimalną ilość dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goli




Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@boooor
Czy olej lniany poprostu spożywasz do różnych posiłków, czy może np. metodą dr Budwig?
Dobrze by było podać konkretne produkty które stosujesz. Zawsze będzie łatwiejszy wybór.
pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boooor




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej lniany polecam wszystkim dorosłym jak i dzieciom nawet moja bratanica pije lat 5 .Jak poczujecie gorycz wylejcie bo stary.Co do ilości to kieliszek 25 g dziennie po posiłku wystarczy.Koenzym z Gdańska firmy nie podam bo ktoś powie że reklamuję cena 18 zł z allegro.Co do noni to nie kupujcie taniochy chyba że napiszą 100% koncentrat reszta to syf rozcieńczony wodą.Uwaga noni obniża ciśnienie tak jak lekkie leki ciśnieniowe i działa przeciwbólowo.Pije jej mniej bo juz nie potrzebuję raz na dwa dni kieliszek wystarcza.Witaminy zgodne z grupą krwi ale są drogie.No i oczywiście czosnek .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz widze wasza reakcje, ale coz, musze to napisac: czosnek to trucizna!
Wiem, ze na wiele rzeczy pomaga, zabija bakterie, itd., ale...jest trucizna i mozna sobie zrobic krzywde. Odrazu mowie, ze nie mam na to zadnych badan, dowodow, poprostu wiem, ze zrodla ktoremu ufam.
Mozna zjesc czosnek (organizm sie broni i probuje go wydalic - zaraz po zjedzeniu mozna poczuc jego zapach na nadgarstku) i nic strasznego sie nie dzieje, ale jak sie dostanie bezposrednio do krwi to moze byc gorzej. Podobno podczas I wojny swiatowej maczano kule w czosnku, tak ze nawet male drasniecie powodowalo smierc (to samo robili Indianie ze strzalami)- pewnosci nie mam, ale nie bede sie probowal przekonac. Jest rowniez zabroniony w nurcie szamanskim - osoby spozywajace go traca jakies zdolnosci. Tyle slyszalem.
Teraz, nie interesuja mnie opinie, ze jestem glupi, bo czosnek jest swietny itd., ale bycmoze ktos moze to potwierdzic? (nie to ze jestem glupi, to wiem)
Albo moze to nie jest prawda, ale tu prosze o "fachowe" opinie i dowody, a nie "ja jem 20 lat i jest OK".
Czy ktos cos slyszal, ktos cos wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rassero




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o czosnek to zgadzam się z one1. Również nie posiadam na to żadnych dowodów, mogę jedynie powiedzieć, że moja mama, farmaceutka, też twierdzi, że czosnek w większych ilościach jest niebezpieczny, o jego toksyczności wspominali na którymś z jej szkoleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boooor napisał:
Koenzym z Gdańska firmy nie podam bo ktoś powie że reklamuję cena 18 zł z allegro


boooor nie bądż taki i podaj ta firmę ...po to jest forum, żeby się wymieniać takimi info, a co kto pomyśli czy napisze to mam to "gdzieś" , mnie sie podoba calivita i robie jej "reklamę" bo to na razie ok firma choć troszke przydrogawa ale przynajmniej się na niej jeszcze nie zawiodłam ani ja ani moja rodzina i znajomi. nie bądż więc taki "tajemniczy "i napisz , jak chcesz to do mnie na prva i będziemy wymieniać się info.
co do czosnku potwierdzam, wychodzi nawet końcówkami palców, pewnie nie każdy to wyczuwa ale ja tak.
jest dosc toksyczny nawet jako produkt w pożywieniu ponieważ ma niską energetyke i nie zaleca sie obrzędowo tak samo zresztą cebula. żaden praktykujący nie spożywa go w żadnej postaci , no może jak jest porządnie wygotowany ale nie sprawdzałam dokładnie. Wink
o jego toksycznosci swiadczy też wykorzystanie w ogrodnictwie, przed chorobotwórczymi chroni drzewa ponieważ posiada bardzo silne olejki eteryczne o działaniu bakteriobójczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie gdzie znajduje się Q10, w pomidorach. Ma również własciwości odmładzające i jest także stosowany w kosmetykach. Dlatego jedzcie dużo pomidorów. Pomidory w połączeniu z olejem z oliwek mają własciwości przeciwnowotworowe. Również razem z makaronami czy pizzą. Kilka lat temu odkryli to amerykańscy uczeni. Najzdrowsza dieta na świecie, to dieta środziemnomorska. Suplementy można brać, ale nie ciągle. I nie kupujcie żadnych leków, nawet suplementów w internecie jak wam życie miłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boooor




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszysto jest w porządku jak jesteś młody problemy zaczynają się po czterdziestce.Organizm produkuje wszystkiego mniej a zapotrzebowanie jest takie same.I czym to uzupełnić pomidorami i warzywami ze szklarni wolne żarty.Nawet owoce i warzywa z upraw glebowych mają tylko 40% potrzebnych składników bo są sztucznie nawożone.I tu powracamy do koenzymu q10 wyprodukowanego w Gdyni przez firmęTrec Nutrion .Teraz zabierzmy się za czosnek który najgorsze co u mnie wywołuje to wiatry i to zaraz po spożyciu.W chińskiej medycynie czosnek,jeżówka i lukrecja to najlepsze lekarstwa bakterjo i wirusobójcze.Poleca film Jedzenie Ma Znaczenie na youtube.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 04 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym czosnkiem to na glowe poupadaliscie, ja i moja rodzina spozywamy czosnek oid zawsze , niemal codzienie w roznej postaci i zadko ktos z nas choruje na cokolwiek, nawet jesli panuja epidemie np grypy:) a to ze farmaceuci twoerdza ze jest on szkodliwy, no coz......przeciez to jest natuaralna alternatywa dla antybiotyków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Koenzym Q10=zdrowe serce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile