W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zapomniany bohater  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2013
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 07 Lut '09   Temat postu: zapomniany bohater Odpowiedz z cytatem

THAT'S ONE SMALL STEP FOR A MAN; ONE GIANT LEAP FOR MANKIND. ....

jest wtorek 7 maja 2002 roku. anglia. krolowa elzbieta obchodzi swoj zloty jubileusz. wlasnie jedzie swoim rolls-roycem aby odslonic pomnik kardynala bazyla hume niedaleko katedry sw. marii w newcastle. setki ludzi scisnietych wzdluz drogi entuzjastycznie pozdrawiaja krolowa. nagle z tlumu wyrywa sie nagi mezczyzna z haslem "chamska brytania" wypisanym na posladkach. biegnac kilkanascie metrow przed samochodem krolowej wprawia wszystkich w oslupienie. mimo iz zaraz rzuca sie na niego policja, brynn reed - gdyz tak nazywa sie ow zuchwalec - zapisuje sie na zawsze w annalach historii. pozniej powie iz zle wyczul moment - planowal bowiem biec obok auta az do ujecia przez policje.



ten praktyczny zart mial jednak swoja cene. nastepnego dnia brynn zostaje wylany z roboty - byl urzednikiem panstwowym z pieciotygodniowym stazem. w desperacji pisze list do premiera tony'ego blaira z prosba o wstawiennictwo oraz drugi - z przeprosinami - do krolowej. przeprosiny zostaja przyjete, ale niestety nic to nie daje. dodatkowo zostaje oskarzony o nieobyczajne obazanie sie - zwolniony warunkowo, przez rok ma nie pokazywać się publicznie nago, ani zblizac na 200 jardow do krolowej. dodatkowo musi zaplacic 55 funtow kosztow sadowych oraz zostaja mu zarekwirowane spodnie ktore specjalnie zaadoptowal na ta okazje - jeansy z dwoma rozcieciami od kostki do krocza spiete rzepami.

jego dziewczyna, 18-letnia susannah johnson, ktora namalowala mu haslo "chamska brytania" ("rude britannia") na posladkach, powie potem, iz cala akcja byla starannie przygotowana jako pierwsza pozycja z listy planowanych przez niego zyciowych osiagniec. brynn wyznaje natomiast, ze nie zaluje chwilowego dramatu, gdyz jest calkiem zadowolony iz jego kampania zamierzonych dokonan ruszyla w takim stylu. co prawda utrata pracy byla duzym ciosem ale ogolnie uwaza iz latwo wywinal sie z afery. pytany dlaczego, odpowiada, ze zrobil to zeby bylo o czym opowiadac wnukom Smile

obecnie jest nauczycielem gry na perkusji.
http://viewmorepics.myspace.com/index.cf.....=409039375


tak oto jeden jedyny czlowiek potrafil zrujnowac wielka fete na czesc kolejnego wrzoda ludzkosci, sprawiajac, ze zloty jubilieusz krolowej elzbiety na zawsze juz bedzie sie kojarzyl z dyndajaca fujara i napisem "chamska brytania" na golej dupie Very Happy
gleboki szacunek dla tego pana!

niestety nigdzie nie ma filmu z tego wyczynu. jesli ktos ma namiary na takowy to bylbym wdzieczny.

napisalem do niego maila probujac przeprowadzic maly wywiad na potrzeby tego wpisu, ale niestety mi nie odpowiedzial. napisze do niego po raz drugi podsylajac mu link do tego watku. moze przeczyta Smile

BRYNN DID YOU ACCOMPLISH THE REST POINTS OF YOUR LIST OF ACHIEVMENTS?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma gościu jaja. Z drugiej strony ocena tego wątku pokazuje jak bardzo ludzie - nawet tutaj - są przywiązani do systemu. No bo gdyby to była jakaś persona, której emploi społeczne nie budzi wątpliwości etyczno-moralnych jeszcze byłbym skłonny ją zrozumieć, ale publiczne pokazanie czterech liter stricte "Illuminati Bloodline" i to z rodowodem powinno zasługować na śpiewanie conajmniej hymnów. W sumie z taką postawą, NWO rzeczywiście może spać spokojnie. To trochę tak jak Policja kontra przestępca. Policja musi grać według zasad, a przestępcy nie. Zgadnijcie kim jest NWO, a kim jesteśmy my? Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co to właściwie za dokonanie? O ile jeszcze w 1977 roku, gdy Johnny Rotten wrzeszczał God save the queen and the fascist regime z pokładu statku Queen Elizabeth podczas obchodów 25 rocznicy panowania królowej, to miało to jakiś wydźwięk. Jakby nie patrzeć porwał za sobą całe rzesze młodych ludzi i przyczynił się do zmian w postrzeganiu świata przez młodych ludzi. A ten facet to co? Pokazał gołą dupę z hasłem chamska brytania i tym samym pokazując chyba, że jest tego doskonałym przykładem. A po co to zrobił? Bo chce mieć co opowiadać wnukom. No tak, zajebista motywacja. Kiedyś Skiba pokazał gołą dupę Buzkowi. Jak dla mnie to obaj i Buzek i Skiba są siebie warci. I pewnie tak samo jest i z tym anglikiem i Elżbietą. I jak to mówią, jakie czasy, tacy bohaterowie. Kiedyś należało dokonać rzeczy "niemożliwej" wykazując się niezłomnością, prawością i odwagą w dobrej sprawie. A dziś wystarczy pokazać gołą dupę "komu trzeba" by zostać "bohaterem". Ja to chyba jakiś staroświecki jestem. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodżu chyba za bardzo zakotwiczyłeś się na słowo bohater...

Mnie akurat interesuję to ,że pokazał pośladki dystyngowanej królowej Anglii.
Ja odbieram to tak jakby pokazać ,że ma się w dupie królową chamstwa Very Happy
Przy tym nie patrząc na konsekwencję i strach przed oceną publiczną.
Bo przecież to takie niekulturalne i niepoprawne ''ach och ech...''co ludzie powiedzą i co mi się stanie ...stracę swój mały świat shakng2
Poza tym hierarchia w Wielkiej Brytanii odgrywa bardzo mocna rolę maja hopla na punkcie autorytetów dla nich ich Boss w pracy to prawie jak Bóg Laughing
A co dopiero królowa... Laughing
Stanowisko takie jak król , a w szczególności Wielkiej Brytanii zasługuję na poślady jak nic za te ich odwieczne wyzyskiwanie i kolonizowanie pozostałych krajów.
Tylko ,że to chamstwo to mało powiedziane.

Buhehe ciekawe czy miała prawie atak serca czy ją to kompletnie obeszło Think
Choć przypuszczam ,że jest tak zimną krową ,że ja nic nie wzrusza nawet dyndający... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u - no widzisz, zeby zostac bohaterem siedem lat temu "wystarczylo" postawic na szale swoja dotychczasowa egzystencje w spoleczenstwie i jedną akcją osmieszyc brytyjska monarchie na calym swiecie. teraz zeby poczuc sie jak bohaterski rewolucjonista wystarczy anonimowo pierdolic farmazony na niszowym forum. "jakie czasy, tacy bohaterowie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
teraz zeby poczuc sie jak bohaterski rewolucjonista wystarczy anonimowo pierdolic farmazony na niszowym forum. "jakie czasy, tacy bohaterowie"

Aleś mi się odciął.
Spoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green

Masz drożdżu trochę racji, że gostek niby nic nie wniósł konkretnego. Cholera może rzeczywiście przesłanie na dupie powinien mieć bardziej rzeczowe, ale z drugiej strony czy nie lepsza taka akcja niż żadna? No i czy nie powinniśmy interpretować tego tak jak ujęła to Tańcząca? Ostatecznie Illuminacko-Masońska banda czcicieli śłońca robi ze zbrodniarzy i barbarzyńców swoich bohaterów i w hollywood kręcą o nich filmy. I cóż z tego, że prawdy w tym niewiele, skoro ludzie to kupują. Miejmy i my swoje legendy. Ostatecznie rzeczywistość jest taka jaką ją postrzegamy, a nie taka jaka jest Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u - hehe nie traktuj tej wypowiedzi osobiscie. ty akurat nie "pierdolisz farmazonow", to byla uwaga natury ogolnej. to juz bardziej ja to robie Very Happy

ja wcale nie chce mitologizowac tego kolesia. podpisuje sie w 100% pod tym co napisal Aqua. chodzi po prostu o to ze w swiecie w ktorym wszyscy gapia sie bezmyslnie w telewizory, tudziez szwendaja po galeriach handlowych, zrobienie czegokolwiek innego jest juz rzecza chwalebna, nawet jesli jest to zwyczajnie glupawe Smile gdy nie ma nic, to "cos" to wszystko co jest. jak to sie mowi: "na bezrybiu i rak ryba" Very Happy

tak czy inaczej czyn ten natchnal mnie nowa mysla rewolucyjna. mianowicie jak tu co poniektorzy trzezwo myslacy nie raz zauwazyli - nie mamy nic. nie stanowimy zadnej sily militarnej. nawet jakbysmy sie zaczeli zbroic po domach to i tak najslabsza armia poradzilaby sobie z nami w pare godzin. dlatego np to co wyrabiaja tzw "alterglobalisci" podczas szczytow g7 czy innych okazji, czyli rozpierdalanie wystaw sklepowych, palenie i przewracanie samochodow, generalnie robienie rozpierduchy to po prostu jakas megazenada. bo niby kogo efekty tych dzialan najbardziej zabola? elity? nie - zwyczajnych ludzikow, ktorzy sie wkurwiaja i calkiem slusznie zadaja lepszej ochrony. innymi slowy ruch alterglobalistow tak na prawde sluzy elitom. nie wiem czy ci ktorzy robia te zadymy sa po prostu zwyklymi debilami czy tez moze dzialaja pod wplywem inspiracji agentow. nie jest to istotne w tym momencie. istotne jest to ze musimy pojsc inna droga. moim zdaniem z naszej slabosci musimy zrobic najwieksza sile. jestesmy ofiarami. jestesmy gwalceni kolejnymi przepisami. ciagle zwiekszaja nam obciazenia i odbieraja kolejne swobody. i wlasnie w tym smutnym fakcie bycia ofiara widze nasza szanse Smile pociagnijmy ten watek na maxa! zagrajmy na ta nute a zjednamy serca plebsu. jak to widze w praktyce? bardzo prosto: widze tlum calkiem golych ludzi w roznym wieku z transparentami "nie mamy juz nic!", "odebraliscie nam wszystko!". widze jak ten tlum idzie smetnie ulicami miasta. napiera na kordon policji. daje sie palowac. placze, lamentuje i zawodzi. nie ucieka, tylko eksploatuje swoja bezbronnosc do konca. przytula policjantow, skanduje "jestescie tacy jak my!", "wszyscy jestesmy ofiarami!", "dzisiaj my, jutro wy!" itd itp. zero agresji. totalna biernosc i rezygnacja.
jezus powiedzial:
Cytat:
A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi!

Ew. Mateusza 5:39, Biblia Tysiąclecia

ja mowie: nadstawmy im jeszcze trzeci i czwarty! (dla niekumajacych - chodzi o te dolne "policzki") Very Happy

zwyciestwo jest bliskie! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
[...]istotne jest to ze musimy pojsc inna droga. moim zdaniem z naszej slabosci musimy zrobic najwieksza sile. jestesmy ofiarami. jestesmy gwalceni kolejnymi przepisami. ciagle zwiekszaja nam obciazenia i odbieraja kolejne swobody. i wlasnie w tym smutnym fakcie bycia ofiara widze nasza szanse Smile pociagnijmy ten watek na maxa! zagrajmy na ta nute a zjednamy serca plebsu. jak to widze w praktyce? bardzo prosto: widze tlum calkiem golych ludzi w roznym wieku z transparentami "nie mamy juz nic!", "odebraliscie nam wszystko!". widze jak ten tlum idzie smetnie ulicami miasta. napiera na kordon policji. daje sie palowac. placze, lamentuje i zawodzi. nie ucieka, tylko eksploatuje swoja bezbronnosc do konca. przytula policjantow, skanduje "jestescie tacy jak my!", "wszyscy jestesmy ofiarami!", "dzisiaj my, jutro wy!" itd itp. zero agresji. totalna biernosc i rezygnacja.


Popłakałem się ze śmiechu. Brzmi zajebiaszczo, ale nie wiem jak z moimi skłonnościami ekshibicjonistycznymi. No i to musiałoby być lato, chyba, że wcześniej przyspieszony "kurs morsa". Laughing Laughing

Al Kohol napisał:

jezus powiedzial:
Cytat:
A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi!

Ew. Mateusza 5:39, Biblia Tysiąclecia

ja mowie: nadstawmy im jeszcze trzeci i czwarty! (dla niekumajacych - chodzi o te dolne "policzki") Very Happy

zwyciestwo jest bliskie! Cool


Po pierwsze nie przypominam sobie, żebym coś takiego mówił (to odnośnie tego). Mr. Green
Po drugie myślę, że mimo wszystko jest różnica między nadstawianiem drugiego policzka, a wypinaniem trzeciego i czwartego. Mr. Green

Generalnie natomiast, to by mogło wypalić. Napewno byłoby medialne jak skurwysyn - nie ma nic bardziej medialnego niż golizna. Trzeba byłoby zorganizować legalną manifestację - jakąś zwykłą Wink. A dopiero na samą manifestację przyjść na golasa. Jeszcze dać kilka minut przed rozpoczęciem cynk do mediów.
Nie ma lepszej reklamy niż goła dupa.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:41, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez nie Aqua - zdjecia z takiej demonstracji najwieksza moc mialyby gdyby uwiecznieni na nich ludzie byli sini z zimna, uwalani blotem, trzesacy sie i przerazeni. to nie mialaby byc relacja z pikniku naturystow tylko ciezka pigula emocjonalna. prawie lista schindlera Very Happy rozumiesz - automatyczne skojarzenia w swiadomosci zbiorowej mas: auschwitz, treblinka itd itp. holokaust jednym slowem Smile tylko ze tym razem padlo na nas heheh najlepszy efekt bylby wtedy gdyby tlum demonstrantow wpadl w zbiorowa histerie. ludzie by sie darli, szlochali. przeciez ci co widzieliby cos takiego na zywo - zwykli przechodnie - automatycznie by sie czuli jak w jakims porabanym snie. policja tez. no wez tu jakos sensownie zareaguj na takie zachowania. ciezko, nie? najlepiej z propagandowego punktu widzenia byloby gdyby taka manifestacja zostala brutalnie spalowana prze policje. to juz w ogole wygladaloby jak z jakiegos obozu. wiesz ten kontrast - psiarnia zakuta po uszy w jakies ochraniacze, helmy, tarcze, paly w rekach i ten tlum totalnej nedzy. nagiej, sinej, brudnej, oczywiscie w telewizji by to jakos pomontowali, wygladzili. niemniej jednak material z takiej demonstracji w wiadomosciach musialby robic dziwne wrazenie.

a to ze sobie czegos tam nie przypominasz nie oznacza ze tego nie powiedziales hehe ja tez duzo rzeczy zapominam np. powiedzialem ponoc kiedys ze nie lubie kiedy pot z czyjegos pindola splywa na mnie w saunie. w sumie styl znajomy ale do teraz nie moge sobie tego przypomniec.

aa i tutaj taka uwaga organizacyjna: wszelkie ciuchy nalezaloby spakowac na akcje w zakupione wczesniej wory jutowe - np. takie po ziemniakach. im starsze i bardziej podarte tym lepiej. kazdy uczestnik mialby swoje rzeczy ciagle przy sobie, przewieszone przez plecy. osiagnelibysmy w ten sposob dodatkowy efekt dziadostwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe niezły pomysł - powiem więcej zajebisty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie płytka prawdy, nie vlepka. Nie jest to również kolejny plik tekstu.
To ludzie, którzy z prawdziwa pasja chcą walczyć o to co słuszne, o to co być powinno od
dawien dawna. Ale jacy ludzie ! Pełni buntu, niepodporządkowania, wściekłości dla stanu
obecnego. Oni są gotów zrobić nawet największe "wariactwo" byle żeby zwrócić uwagę
na samych siebie, na to co w nich jest. A jest w nich coś pięknego... Ci ludzie mają
potencjał by działać i osiągać sukces.

Myślę, że jest to najlepszy pomysł organizacji jaki padł tutaj na forum. Siła przebicia jest
miażdżąca i biję na łeb pozostałe sposoby uświadamiania i budzenia ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był jeden, i to była jego słabość.
Gdyby golasów wybiegło nagle kilkudziesięciu, to policja nie wiedziała by którego łapać, i byłoby większe przedstawienie.

Ale fakt faktem. Przejazd królowej , będzie się tym ludziom kojarzył tylko z jednym, i cały ewentualny do niej szacunek zostanie lekko przyćmiony. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uff dzieki za pozytywny odzew Smile szczerze to zaczalem sie juz czuc jak idiota wsrod wariatow Very Happy

ok teraz pytanie najwazniejsze - kto chcialby w czyms takim uczestniczyc? od razu zaznaczam ze aby akcja miala sens musi w niej wziasc udzial minimum kilkadziesiat osob. zwazywszy na fakt ze wolimy siedziec bezpiecznie przed kompami i radosnie paranoizowac przescigujac sie w zamieszczaniu na forum kolejnych dolujacych wiesci niz zrobic cos w tzw. "realu" (nie mylic z hipermarketem), to powodzenie takiej manifestacji stoi pod ogromnym znakiem zapytania. kwestia kolejna - cos takiego moze niesc ze soba nieprzyjemne konsekwencje - np. spedzenie dnia w wiezieniu, albo wylanie z roboty - to drugie akurat mi nie grozi, ale przypominam ze byl kiedys taki film "golasy" i mimo calkiem sensownej tresci przynajmniej jedna osoba zostala wykopana z pracy po tym jak o filmie zrobilo sie glosno w mediach.

musielibysmy tez opracowac skrocona ideologie przedsiewziecia - tak aby ktokolwiek wyrwany przez media do odpowiedzi na jakies pytania wiedzial o czym mowic - to bardzo wazne, nie mozemy sie skompromitowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja jestem za. W ramach skróconej ideologii dobrze byłoby przygotować jakieś banery o jasnej treści, żeby w mediach nie mieli nawet za bardzo możliwości poprzekręcania przesłania.

Tylko, że taka akcja to musi być poprzedzona jakimiś spotkaniami organizacyjnymi w realu. Przecież nie możemy się spotkać po raz pierwszy - rozebrać i od razu z minami jakby mieli nas załadować w wagony do Treblinki. Nie sądze, żeby ktokolwiek miał takie zdolności aktorskie. To trzeba po prostu, chociaż częściowo przećwiczyć. I chcąc nie chcąc grupowo. Zaczniemy się chechrać, czy podśmiechiwać i całą akcję szlag trafi.

To będzie wymagać pewnej zmiany w sposobie myślenia. Plaża naturystów na początek może?

I idąc dalej tym tropem , a niewiele się zastanawiająci - wklejam kilka linków do portali o Naturyzmie:


http://www.naturyzm.org.pl
http://www.naturka.net
http://www.naturka.info
http://www.naturyzm.info.pl/


Z Wiki:

Cytat:
Naturyzm lub nudyzm – praktykowanie wspólnej nagości w miejscach specjalnie wydzielonych albo odosobnionych mające na celu zbliżenie się do życia bliższego naturze. W zamierzeniu stanowiący wyraz szacunku wobec samego siebie, swojego ciała, innych ludzi i całej przyrody.


Niektórzy wskazują różnice pomiędzy naturyzmem i nudyzmem. Według nich nudystą jest ten, który czasami zdejmuje ubranie, a naturysta dodaje do tego filozofię, która do nagości dołącza wpływ środowiska, wegetarianizm albo bliskość natury.

Nudyzm nie jest formą ekshibicjonizmu i w zamierzeniu ma być aseksualny. Naturyści znajdują zadowolenie z bycia nagim. Twierdzą, że nagość ich odpręża, poprawia psychikę i ogólnie wpływa dodatnio na ich zdrowie.

Nudyści uważają, że w ludzkim ciele nie ma nic wstydliwego co należałoby ukrywać, że ludzkie ciało jest piękne samo w sobie i należy je pokazywać. Wyrażają te poglądy biorąc udział w różnym życiu towarzyskim nago.

Naturyzm uprawia się w miejscach wydzielonych lub ustronnych, w gronie zwolenników tego stylu życia. Naturyści z reguły wypoczywają nago w warunkach, w których ubiór nie spełnia pozytywnej funkcji i przeszkadza, a więc podczas plażowania, kąpieli, snu, korzystania z sauny i łaźni.

_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem też kiedyś nad robieniem tzw. czarnego pijaru różnym mendom i skurczybykom podczas spotkań na których można im zadać pytanie.

Gdybym np. podczas ostatniego Przystanku Woodstock zadałem trudne pytanie Balcerowiczowi na które odpowiedział wymijająco i zagadał temat monologiem pierdół, a mogłem spytać: czy oficjalnie wniesiono już przeciwko panu akt oskarżenia o pedofilię ?

Taki zarzut z sugestią zainstalowałby się wśród publiki, do tego pewnie wiedząc to Balcer by się wkurzył co jeszcze bardziej by utwierdziło ludzi, że coś jest na rzeczy i już by go tak nie lubili Twisted Evil

Wiem, że to nie fair, ale czy oni grają fair - patrz wyrzucenie Leppera i Giertycha z rządu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postarajcie się tylko nie przesadzić, podobnie jak pierwszy, polskiego pochodzenia burzyciel "technomatrixa" - Ted Kaczyński.
Przy okazji właśnie tego wątku; Czy wie ktoś gdzie można zdobyć pełny tekst jego "Manifestu", dla upublicznienia którego zmusił swoim działaniem rządców USA? - Chciałbym go poznać (ten tekst) w całości.

Pozdrawiam Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua - tak jak pisalem przy okazji szczytu nato niestety stracilem wiare w ten pomysl. jezeli w zwyklej manifestacji bierze udzial zaledwie pare setek ludzi i to z kilku roznych ugrupowan to nie widze najmniejszych szans na zrealizowanie czegos tak ekstremalnego. golasow musialo by byc minimum kilkudziesieciu a zaloze sie ze nie wzieloby w tym udzialu nawet piec osob Laughing moze w innym kraju daloby rade ale nie u nas. moze w grecji, moze w irlandii albo hiszpanii. w polsce wszyscy sa zadowoleni, a przynajmniej tak mogloby sie wydawac obserwujac nasza biernosc. czyzby juz tak nas zastraszyli? czas pokaze.

suspenser - to bardzo dobry pomysl! mysle ze nie trzeba nawet czekac na okazje do zadania danej kanalii publicznie pytania (choc oczywiscie taka sytuacja niesie ze soba najwiekszy potencjal), wystarczy porozsylac na gg do swoich znajomych taki np tekst: "hej, a wiedziales ze balcerowicz to pedofil? ponoc maja go zamknac lada dzien". bedziemy mogli zobaczyc potege plotki w dzialaniu Smile

Stanley - hehe do unabombera mi daleko. poza tym mogl wysadzic kogos w bialym domu zamiast jakichs zwyklych ludzi - moim zdaniem koles byl jebniety. manifest mozesz sobie poczytac tutaj:
http://ateizm.host.sk/texty/unamani.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki >Al Kohol< za ten link.
Teraz już wiem jaki misz-masz urodził mu się w głowie. Biorąc pod uwagę czas polowania na komunistów w Stanach nie mogło to inaczej wyglądać. Popaprały mu się po prostu cele z kierunkiem uderzenia. Szkoda, bo dotąd sądziłem, że było inaczej. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:

suspenser - to bardzo dobry pomysl! mysle ze nie trzeba nawet czekac na okazje do zadania danej kanalii publicznie pytania (choc oczywiscie taka sytuacja niesie ze soba najwiekszy potencjal), wystarczy porozsylac na gg do swoich znajomych taki np tekst: "hej, a wiedziales ze balcerowicz to pedofil? ponoc maja go zamknac lada dzien". bedziemy mogli zobaczyc potege plotki w dzialaniu Smile


Hmm może pójść na skróty i wrzucić takie plotki w odpowiedziach na artykuły w onet, wp itd.
Możnaby szybko i skutecznie zniszczyć misternie budowane autorytety pokroju Balcera, Tuska, Kaczora itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:58, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki, jeżeli ktoś poczuje się urażony ale, proponuję zamknąć temat i aby zakończyć odpowiednim akcentem przenieść w całości .. do śmietnika! jako temat nie mający NIC wspólnego z założeniami forum! trzymajmy poziom, gdyż tracą na tym tematy istotne. Pogadajcie sobie np. na gg ...
podobnie z tematem "Who Is Who na Forum"!
BIMI .. patrzysz i nie grzmisz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser - obawiam sie ze cenzura tego nie przepusci. choc kto to wie? sprawdzic mozna Smile

drogi pepe zdradze ci pewien sekret - to forum jest niesamowitym miejscem do przeprowadzania roznego rodzaju eksperymentow i badan nad psychologia tlumu oraz do odkrywania praw rzadzacych rzeczywistoscia. jest pewna zasada ktora ciagle jest potwierdzana w roznych watkach, a mianowicie: jezeli cos cie drazni i zaczynasz protestowac - to tylko to umacniasz. piszesz ze ten temat, podobnie jak i "who is who na forum" powinien sie znalezc w smietniku. w ten sposob tylko dolales oliwy do ognia bo sprowokowales mnie do tej odpowiedzi Wink po co brales udzial w tym drugim temacie? zobacz jaki stal sie popularny - dzieki takim jak ty wlasnie Very Happy wiekszosc uzytkownikow forum tego tematu nie chce a on sie tylko rozwija - czyz nie jest to paradoks? w kontekscie powyzszych rozwazan czyz nie powinno byc dla wszystkich jasne, ze jezeli cos nam nie pasuje to nie powinnismy protestowac tylko cale swoje sily przeznaczyc na wspieranie czegos wg nas pozytywnego? piszesz tez cos o zalozeniach forum - mozesz mnie oswiecic jakie to one niby sa? bo jak czytam to forum od ponad roku to w mojej opinii jedyne zalozenia jakie moga wchodzic w gre to toczenie jak najwiekszej paranoi, wypatrywanie klęsk, katastrof, wojen i kryzysow, bicie piany nad projektami ktorych nikt nie zrealizuje i skakanie sobie do oczu Laughing pepe ja tez na poczatku myslalem ze to forum jest czyms niezwyklym, ale tak wcale nie jest. po prostu my sie interesujemy akurat spiskami ale zapewniam cie ze dokladnie takie same rozmowy i emocje mozna spotkac na forach poswieconych akwarystyce czy majsterkowaniu. to co tu wypisujemy nie ma zadnego znaczenia nawet dla nas samych (pomijajac oczywiscie rozkosz jakich dostarcza masturbacja) nie mowiac juz o naszym kraju czy swiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się wywołany do odpowiedzi, choć chciałbym uciąć ta dyskusję.
1.We wspomnianym przez Ciebie temacie zabrałem głos, aby przeciąć w zarodku niepotrzebną dyskusję wnioskując o kosz, tam też napisałem o założeniach, moich założeniach tego forum, więc nie będę się powtarzał.
2.Jeżeli ludzie są żądni sensacji to źle, bardzo źle i powinniśmy to im uświadomić m.in na takim forum. Sam Chciałbym się mylić co do realnej groźby urzeczywistnienia tzw. teorii spiskowych, niestety fakty zaczynają układać się w logiczną całość i nie możemy pozostać obojętni.
3.Starą i sprawdzoną metodą odwrócenia uwagi od rzeczywistego problemu/zagrożenia jest temat zastępczy, uczmy się więc dostrzegać problem i reagujmy gdy inni dają się podpuścić.
4. Jest na tym forum wiele wartościowych osób, którzy mogą przekazać nam dużo cennych informacji, ale giną oni w masie bitej piany.
5.W rozmowach ze znajomymi polecałem to forum jako ciekawe miejsce, gdzie można znaleźć dużo ciekawych informacji, jak mówi domena prawdy2 i chciałbym aby tak było nadal, choć już nie polecam, zbyt duży chaos i bałagan (sorki Bimi!).
6.Najważniejsze, abyśmy zdrowi byli, czego Wam i sobie życzę.

Uprzedzam, że nie dam się sprowokować do dalszej dyskusji odnoście tego postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zapomniany bohater
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile