W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
haunebu - tajna broń hitlera  
Podobne tematy
New York Times i latajace spodki - fakt3bez ocen
ropa i perpetum mobile9bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17182
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 22 Cze '07   Temat postu: HAUNEBU - TAJNA BROŃ HITLERA Odpowiedz z cytatem

Skoro jest temat o UFO i WTC to ja proponuje temat o Haunebu. Tajnej broni Adolfa H. Prototypy te miały osiągać prędkość rzędu kilku Machów (ok. 6000 km/h). Są też pewne dowody na to że wykorzystywały napęd antygrawitacyjny. Była bardzo ciekawa strona internetowa na ten temat ale już jej nie ma.








Sądzę że przez wiele lat media nas oszukiwały w sprawie UFO. Niby krążyły wszędzie służby które miały ukrywać dowody na istnienie kosmitów, ale z drugiej strony kręcono mnóstwo filmów, bajek itd. Miały one za zadanie kreować koncepcje UFO. A cel był moim zdaniem jeden. Mianowicie chodziło o to żeby ośmieszyć całą sprawę i móc spokojnie pracować nad ulepszaniem technologii których używali w sekrecie Niemcy. Kiedy nastała zimna wojna był to najlepszy sposób tak dla jednej jak i drugiej trony, zawsze jak widziany był NOL można było drugiej stronie nawkręcać że to nie nasz tylko kosmici, i obie strony korzystały z tego bo tak im było wygodnie. A szarzy ludzie niech tropią kosmitów i nie patrzą swoim rządzącym na ręce.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 22 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ego co wiem te wszystkie dokumenty o nazi-ufo to austriacka fałszywka. Nie ma się czym podniecać. Prawdziwe "ufo" to wytwór technologii pozaziemskiej a nie warsztatów na Pomorzu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 22 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie eksperymentuja na sobie...to logiczne....a najlepiej miec taka przykrywke jak ufo....wtedy swiadkowie sa wysmiewani lub olewani.....idealna przykrywka.....a ludzi latwo podejsc....w pewnej ankiecie bylo zadane wlasnie pytanie..Czy wierzysz w UFO? wiekszosc z usmiechem na ustach mowila ze NIE ze to niemozliwe ......nastepnie ankieterzy zmienili pytanie...Czy wierzysz w NIezidentyfikowany Obiekt Latajacy?......no wlasnie........i to nagle sie okazalo ze procent wierzacych wzrosl i to bardzo.......a przeciez te pytanie jest o jednym i tym samym.... no dla mnie bardzo zastanawiajace jest jak to mozliwe ze tak nagle przyspieszylismy w Technologi Cywilizacyjnej ....taki przeskok ..i dlaczego mamy byc sami we wszechswiecie...czy to nie jest bardzo egoistycznie? ........ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawdziwe "ufo" to wytwór technologii pozaziemskiej a nie warsztatów na Pomorzu
Laughing
Voltar,to było dobre.
Dziwne ,ale razem z wątkiem ufo,nawet tego ze stajni fiurera ,pojawia się kilka takich samych cech charakterystycznych. Sami hitlerowcy twierdzili że,plany otrzymali za pomocą channelingu.Wiadomo że okultyzm III rzeszy był na wysokim poziomie,można nawet stwierdzić że,sprawy kluczowe były podporządkowane okultyzmowi. W czasach obecnych niektóre grupy jak, Plejadianie, Kasjopeanie, Ra, Wingmakers, Wniebowstąpieni Mistrzowie,mają wiele cech wspólnych . Jak trudno ludziom uwierzy w realnego Diabła.Znacznie prościej w przybyszów na bardzo wysokim poziomie inteligencji,dodatkowo tworzących fantastyczne kręgi. Mamy do czynienia z grupą istot dążących do jednego celu . Ludzie błędnie i jednostronnie odczytują postać demonów ,jako byty wyłącznie i całkowicie,eteryczne. Dawno temu,coś wydarzyło się w odległej galaktyce... ? Jakie rodzaje istot przystąpiły do rebelii ?Mogą być rozmaitego pochodzenia .Wszyscy włącznie z nami jesteśmy nazwani ''synami bożymi'' więc w czym problem ? Cała religijność,odczytywana jest,eterycznie .Może po prostu ktoś nas ostrzega,że jedynie dostrzegamy i pojmujemy pewne fakty ,mając o nich pojęcie jak,karp w stawiku ma pojęcie o nadprzewodnikach,wyłożono nam to tak prosto aby każdy zrozumiał .Społeczeństwa dochodzą do wniosku że,oglądają świetną sztukę teatralną ,przecież to one same w niej grają .Należy pogratulować ''reżyserowi'' Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie chodzi jednak o to że po wojnie wykorzystano niemiecką myśl techniczną. UFO było świetną przykrywką. Nie od razu zbudowali F - 117 czy B-2. Takie latające skrzydło z daleka wygląda jak latający spodek, a kiedy jeszcze istnienie tych samolotów było tajne klasyfikowano je jako niezidentyfikowany obiekt.
Prawda jest taka że wspomniane samoloty takie jak F – 177 albo B – 2 to zwykłe kontynuacje myśli braci Horten i ich koncepcji latającego skrzydła, które na dodatek latało bez elektroniki dzięki której współczesne maszyny tego typu utrzymują się w powietrzu.

http://www.youtube.com/watch?v=xMWJoO5lvDA

Nie można także zapominać o odrzutowych Me 262 biorących udział w walkach pod koniec wojny oraz o He 280, które mogły by być seryjnie produkowane już w 1942 gdyby Messerschmitt nie wygrał ustawionego przetargu.

http://www.youtube.com/watch?v=RACSnJDrfgA
http://www.youtube.com/watch?v=E-8CQp2_BLc
http://www.youtube.com/watch?v=FF2WsyKOZOE
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:

Prawda jest taka że wspomniane samoloty takie jak F – 117 albo B – 2 to zwykłe kontynuacje myśli braci Horten i ich koncepcji latającego skrzydła, które na dodatek latało bez elektroniki dzięki której współczesne maszyny tego typu utrzymują się w powietrzu.

http://www.youtube.com/watch?v=xMWJoO5lvDA



1. Prawdą jest to co napisał voltar o "nazi-ufo"
2. Amerykanie też eksperymentowali z latającym skrzydłem:
Northrop N1M: http://en.wikipedia.org/wiki/Northrop_N-1M
Prototypy bombowców strategicznych:
Yb-35: http://en.wikipedia.org/wiki/Northrop_YB-35
Yb-49: http://en.wikipedia.org/wiki/Northrop_YB-49
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Z ego co wiem te wszystkie dokumenty o nazi-ufo to austriacka fałszywka. Nie ma się czym podniecać. Prawdziwe "ufo" to wytwór technologii pozaziemskiej a nie warsztatów na Pomorzu Very Happy


Morze i tak. Jednak Horteny i samoloty przedstawione przez Andrzeja potwierdzają w pewien sposób moje rozważania. W końcu jeśli podczas wojny albo nawet przed obie strony mogły już zbudować coś takiego to pomyślcie jakie maszyny mogą być tajne dziś. Nie chodzi bynajmniej o to czy te spodki na zdjęciach są prawdziwe, czy są to UFO czy niemieckie prototypy. Ważne jest że jeśli się walnie bajeczkę o spodkach to ma się wspaniałą przykrywkę dla społeczeństwa. Na pewno obecnie postęp już pozwolił na stworzenie takich maszyn że nam się to w pale nie mieści.

Ludzie obserwują przeróżne obiekty które wykonują niesamowite manewry, i to może być właśnie to a nie obcy. Takie B-2 z daleka wygląda naprawdę nieziemsko a co tu dopiero mówić o maszynach które latają nieoficjalnie.

Nie mówię że nie ma życia na innych planetach, ale nie wydaje mi się żeby było dla nich opłacalne latanie przez lata świetlne tylko po to by nas podglądać, wszczepiać Chipy itd.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie po raz kolejny polecę film Secret Space
http://video.google.com/videoplay?docid=5693991871122814535
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mnie chodzi jednak o to że po wojnie wykorzystano niemiecką myśl techniczną. UFO było świetną przykrywką.

Trochę sie zagalopowałem z wcześniejszym postem.
To oczywiste że wykorzystywali,temat ''ciężkiej wody'',choćby.Myśl techniczna wraz z naukowcami niemieckimi powędrowała na zachód .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz w tym że niedoceniamy w wielu przypadkach inteligencji minionych pokoleń i przypisujemy wiele rzeczy obcym. Tymczasem wojska inżynieryjne Juliusza Cezara potrafiły w ciągu 3 dni zbudować most na Renie (nie żaden pontonowy tylko normalny porządny most) po którym przeszły jego Legiony. Następnie spacyfikowali germanów i wrócili mostem z powrotem za Ren a następnie most rozebrali (chwyt psychologiczny – zawsze możemy zbudować nowy i wrócić).

Robi to wrażenie tym bardziej że przy dzisiejszej technice zbudowanie takiej konstrukcji trwałoby by przynajmniej tydzień. Ludzie ci nie mieli takich narzędzi jak my dzisiaj i dlatego byli bardziej pomysłowi i stosowali wiele ciekawych rozwiązań.

Niemcy nie mieli takich komputerów jak dziś ale mimo tego ich Horten latał. Dzisiejszy F – 117 lata dzięki komputerom bo jego sylwetka sprawia że jest bardzo ciężki w pilotażu.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z ego co wiem te wszystkie dokumenty o nazi-ufo to austriacka fałszywka. Nie ma się czym podniecać. Prawdziwe "ufo" to wytwór technologii pozaziemskiej a nie warsztatów na Pomorzu


Nie na pomorzu tylko w górach sowich:)

Cytat:
ludzie eksperymentuja na sobie...to logiczne....a najlepiej miec taka przykrywke jak ufo....wtedy swiadkowie sa wysmiewani lub olewani.....idealna przykrywka.....a ludzi latwo podejsc....w pewnej ankiecie bylo zadane wlasnie pytanie..Czy wierzysz w UFO? wiekszosc z usmiechem na ustach mowila ze NIE ze to niemozliwe ......nastepnie ankieterzy zmienili pytanie...Czy wierzysz w NIezidentyfikowany Obiekt Latajacy?......no wlasnie........i to nagle sie okazalo ze procent wierzacych wzrosl i to bardzo.......a przeciez te pytanie jest o jednym i tym samym.... no dla mnie bardzo zastanawiajace jest jak to mozliwe ze tak nagle przyspieszylismy w Technologi Cywilizacyjnej ....taki przeskok ..i dlaczego mamy byc sami we wszechswiecie...czy to nie jest bardzo egoistycznie? ........ .


Dokładnie:). Na tym forum rozmawiamy o przykrywkach, a każdą nową informację, która sie nie zgadza ze światopoglądem się wyśmiewa - to sie nazywa forum ludzi z otwartymi umysłami (ludzi myślących).

Brainwash brawo:). Illuminaci również są bardzo wysoko rozwinięci jeśli chodzi o duchowość, tylko wykorzystują tą wiedzę dla siebie. Polecam czytać zakazane książki, bo wielu z autorów relacjonuje swoje rozmowy z członkami lóż illuminackich.

http://www.bibliotecapleyades.net/ufo_aleman/esp_ufoaleman_3.htm

wklejam jeszcze raz stronkę i odpowiadam teraz na posty z tamtego wątku...



No i nie rozumiem co w tym dziwnego? przecież nawet na planach masz identyczne rzeczy...



Po pierwsze auto stoi, więc osoba obserwowała obiekt już długo, a po drugie generałowie nazistowscy chwalili się często swoim żonom jakie to cuda niewidy robią i zawozili je na miejsca testów etc.

I skąd ktoś z Was znalazł informacje, że to jest oszustwo austriackie? Wiecie Zeitgeist etc też jest oszustwem... i wiele źródeł to podaje. Mają całkiem silne argumenty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bajer. A czemu bajer?!?
A no temu że gdyby Niemcy w kwietniu 1945 roku miały chociaż jeden taki sprzęt działający i uzbrojony, o takich parametrach jak w materiale to by wojnę wygrali.
A że jak wiemy wojny nie wygrali, to znaczy że nie mieli takiego sprzętu.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie wszystkie prototypy zostaly rzucone do walki, a w obliczu nieuniknionej klęski nie mialo to sensu. Tylko brać dupe w troki i uciekać. Podobno kontynuowano projekt w Ameryce Poludniowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula do wygrania wojny w kwietniu 1945 wystarczył by jeden.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
zulugula do wygrania wojny w kwietniu 1945 wystarczył by jeden.


Cóż nawet ja nie mogę się pochwalić taką fantazją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Hitlerowskie UFO, to warto zajrzeć TUTAJ. Strona jest poświęcona projektowi chronos, jest tu poruszone także zagadnienie wojny polarnej, które moim zdaniem zasługuje na osobny wątek(że tez wcześniej o tym nie pomyślałem).
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:

generałowie nazistowscy chwalili się często swoim żonom jakie to cuda niewidy robią i zawozili je na miejsca testów etc.

Shocked Shocked o takiej ciekawostce to przyznam że nie słyszałem
faktycznie pewnie jakiś generał nazista przywiózł kobite na super tajny poligon ,gdzie inni naziści w tajemnicy przed swiatem testowali swoje tajne ufa, póżniej dla relaksu zabrał kobite do gór sowich żeby sobie pospacerowała po korytarzach

Ja napisał:
No i nie rozumiem co w tym dziwnego? przecież nawet na planach masz identyczne rzeczy...

Ja czy TY nie widzisz ewidentnej fałszywki?


poza tym ten na fotce to model pasażerski,bo siekneli okna
na "planach" ich nie ma Smile

ps i jeszcze pytanie do fachowców od talerzy latających:
co tam robi krowa koło ufo?
tankują mleko?



rozumiem że generałowie nazistowscy oprócz żon zabierali również krowe na poligon Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co tam robi krowa koło ufo?


Pasie się i robi gówno i to dosłownie Smile .

Cytat:
rozumiem że generałowie nazistowscy oprócz żon zabierali również krowe na poligon


Te krowy nie mają sfastyk. Pewno zdjęcie z Polski Wink
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjaśnij mi w takim bądź razie o co chodzi z tą fałszywką, bo ja najwyraźniej nie dostrzegam na tym zdjęciu nic szczególnego....
Z tymi żonami wniosek z wielu filmów o 2 wojnie światowej. Żony zawsze wiedziały co mężowie robią...
Dla mnie nie jest to nic dziwnego, że krowa tam jest na zdjęciu. Równie dobrze mógłby być to koń, owca etc. Bo skąd wiesz, że to poligon...?
Z resztą temat żon i krów zostawmy w spokoju. Interesuje mnie co Ty podejrzanego w tym zdjęciu widzisz?

Cytat:
To bajer. A czemu bajer?!?
A no temu że gdyby Niemcy w kwietniu 1945 roku miały chociaż jeden taki sprzęt działający i uzbrojony, o takich parametrach jak w materiale to by wojnę wygrali.
A że jak wiemy wojny nie wygrali, to znaczy że nie mieli takiego sprzętu.


W sumie to był jedyny sensowny argument:). Z tym, że odpowiedział na to zulugula, a ja dodam jeszcze, że przecież wojny nie miały się nigdy kończyć szybko tylko miały po prostu trwać odkąd illuminaci rządzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Wyjaśnij mi w takim bądź razie o co chodzi z tą fałszywką, bo ja najwyraźniej nie dostrzegam na tym zdjęciu nic szczególnego.


jeśli nie widzisz nic szczególnego na tym zdjęciu ,tym bardziej że interesujący nas fragment zaznaczony jest na czerwono,to nie ma o czym gadać
możesz wierzyć nawet w babe jage na miotle z napędem przerobionego termometru , nie mam nic przeciwko

zapewniam cię że zaden generał nazista ,rusek ,chinol czy usak nie zabierze kobity kabrioletem na pokazy super tajnego ufo
ufo o którym wiadomo na pewno że czasem parkuje na polu gdzie chłopi wypasają krowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:

zapewniam cię że zaden generał nazista ,rusek ,chinol czy usak nie zabierze kobity kabrioletem na pokazy super tajnego ufo
ufo o którym wiadomo na pewno że czasem parkuje na polu gdzie chłopi wypasają krowy


No bardzo ciekawe argumenty naprawdę Smile.

Żaden z geniuszy nie wpadł na to, że ta babka mogła pracować przy budowie tego pojazdu. A tu zaraz, żona generała, kochanka, a może przydrożna prostytutka Smile. Same stereotypy.

Co do krów. Jeśli bym miał ufo i obok przeszla by krowa to już nie będzie UFO? To co to będzie? Stajnia? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Scorpio napisał:

zapewniam cię że zaden generał nazista ,rusek ,chinol czy usak nie zabierze kobity kabrioletem na pokazy super tajnego ufo
ufo o którym wiadomo na pewno że czasem parkuje na polu gdzie chłopi wypasają krowy




Żaden z geniuszy nie wpadł na to, że ta babka mogła pracować przy budowie tego pojazdu.....


przecież to nie ja powiedziałem że to kobita generała Laughing
napisałem tylko:
Cytat:
kobita z warkoczem beztrosko obserwuje ufo siędząc na tylnym bagażniku
za nazistów ufo było tak powszechnym i naturalnym zjawiskiem że nie budziło większego zdziwienia nawet wśród kobiet niemieckich
pewnie jej pociecha wróciła ze zbiórki hitlerjungen

ta kobita z warkoczem mogła być nawet konstruktorem Smile
zulugula z całym szacunkiem czytaj prosze moje posty
teze o kobicie generała wysnuł pan JA
jesli chodzi o srająca krowe koło ufo
krowy wypasa się na pastwiskach
krowy to nie dzikie stwory typu wilcy
żyją wśród ludzi i ludzi potrzebują
w związku z tym jeśli jest krowa muszą byc ludzie-chłopi
brak jakichkolwiek przekazów ludowych o nazi-ufo wielkosci stodoły parkującym na pastwisku
zulugula na niektórych fotkach nazi ufo dopatrzyłem się kopułek rodem z tygrysa
co ty na to
zresztą nie odpowiadaj ,znam dokładnie Twoje zdanie na temat tych nazi-fałszywek
jedyne nazi ufo skonstruowane przez niemieckiego modelarza miało smigło i prawie nie latało
prawda zulugula?
reszta to mrzonki




zulugula napisał:
No bardzo ciekawe argumenty naprawdę

nie mam zamiaru gasić zapałki jeziorem ,przyznam szczerze że bawi mnie ta "dyskusja" bo śmiech to zdrowie , i nawet taka głupawa wymiana zdań ma swoje pozytywne aspekty
pamiętaj że ilość zainteresowanych biernych jest nieporównywalno wieksza od naszej skromnej forumowej społeczności




zulugula napisał:
Żaden z geniuszy

zulugula tu nie chodzi o geniusz, łinteligencje cz nawet o zainteresowania
chodzi tylko o zdrową kopułke
ilość fotek nazi ufo w globalnym neciku jest skończona ,około 20
wszystkie radosne stronki typu "JA" mają sobie za nic że foty powstały po wojnie,ich żródła są ustalone i dawno zdemaskowane jako ewidentne fałszywki
zulugula Ty i spece od "prawdziwego" ufo powinni zdawać sobie z tego sprawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zdemaskowane jako ewidentne fałszywki
zulugula Ty i spece od "prawdziwego" ufo powinni zdawać sobie z tego sprawe


Krowe też sfałszowali Shocked ? Normalnie jestem w szoku Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:


Krowe też sfałszowali Shocked ? Normalnie jestem w szoku Smile.

tak zulugula masz racje
sfałszowali srającą krowe
i kobite generała
reszta to orginalne ufo ,narodowosocjalistyczna myśl konstrukcyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


haunebu - tajna broń hitlera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile