W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NOWY FILM 9/11 Ripple Effect  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2068
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 23 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Boeing przebił na wylot prawie pentagon to czemu nie miałby przelecieć przez WTC, szczególnie jesli kadłub i dziób minęły rdzeń?

I czy gdziekolwiek widać wylatujący silnik, ktory FBI "odnalazła" pięć przecznic na północ od WTC? Ja na żadnym filmiku nie widzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 24 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Skoro Boeing przebił na wylot prawie pentagon to czemu nie miałby przelecieć przez WTC, szczególnie jesli kadłub i dziób minęły rdzeń?


Oczywiście, że zrobiony z miękkiego tworzywa zdób samolotu nie mógł przebić 3 pierścieni w Pentagonie...



Oczywiście wiem, że F-4 to nie 757 czy 767, ale efekt jest podobny... do tego w budynkach była stal... samolot nie mógł się przebić przez budynek... wątpliwe jest czy w ogóle się by w niego wbił...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 24 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?t=88&start=50

Moje posty:
Czw Cze 14, 2007 6:08 pm
i
Czw Cze 14, 2007 7:04 pm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 24 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
Voltar napisał:
Skoro Boeing przebił na wylot prawie pentagon to czemu nie miałby przelecieć przez WTC, szczególnie jesli kadłub i dziób minęły rdzeń?


Oczywiście, że zrobiony z miękkiego tworzywa zdób samolotu nie mógł przebić 3 pierścieni w Pentagonie...

Chyba nie macie za grosz wyobraźni...żeby nie powiedzieć, że czegoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 24 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to Ciekawe... piszesz, że ta ściana byłą mocniejsza niż zwykła... i wiesz co... ta z Pentagonu też. I do tego terroryści zamiast uderzyć w miejsce siedziby Rumsfelda zrobili zakręt i uderzyli w miejsce renomowanie gdzie testowane były właśnie zabezpieczenia przed atakami. Zresztą nawet jak by była zwykła to samolot nie wleciał by w nią jak w puch...

Jak schodzi lawina to ma x razy większa masę od obiektu w jaka uderza - nie tak jak samolot...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flim "9/11 Ripple Effect" jest już dostępny na google video. Razz
Miłego oglądania.

http://video.google.com/videoplay?docid=6847507648836588010
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze... nie chce mi się tego oglądać po 15 minutach bo ciągle POD i POD...
No zastanawia mnie czemu nawet nie rozważają POD'a z pikseli...
Obejrzę to do końca... zobaczymy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spis treści:

1. Pod and flashes :/
2. Demolition of WTC
3. WtC 7
4. BBC foreknowledge
5. Pentagon Attack
6. Media
7. War on terror

nic nowego, nic odkrywczego, część fragmentów pochodzących z innych filmow, <ziewa>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
spis treści:

1. Pod and flashes :/
2. Demolition of WTC
3. WtC 7
4. BBC foreknowledge
5. Pentagon Attack
6. Media
7. War on terror

nic nowego, nic odkrywczego, część fragmentów pochodzących z innych filmow, <ziewa>


W pełni się zgodzę... chociaż ja nie widziałem wcześniej tej części o symulacji odtwarzającej lot 77 z zapisu czarnej skrzynki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, nic odkrywczego, jednakże jest to kolejna cegiełka do kwestii 9/11.
W porównaniu z In plane site mamy w tym filmie znacznie więcej wypowiedzi ludzi ze stopniami naukowymi oraz wojskowymi, a to się liczy. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
W pełni się zgodzę... chociaż ja nie widziałem wcześniej tej części o symulacji odtwarzającej lot 77 z zapisu czarnej skrzynki.


te fragmenty zostały żywcem zerżnięte z filmu "pandora black's box" autorstwa Pilotsfor911truth

przy okazji rozbawiła mnie jedna rzecz, pokazywanie animacji ciemno niebieskiego samolotu American United przy topicu o AA77...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
te fragmenty zostały żywcem zerżnięte z filmu "pandora black's box" autorstwa Pilotsfor911truth

Błąd. Ta animacja jest "autorstwa" NTSB (National Transportation Safety Board) więc (chyba) jest w public domain.
Co nie zmienia faktu, że kolejnych rewelacyjnych "popłuczyn po popłuczynach" oglądać mi się nie chce. Rolling Eyes
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 14 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Błąd. Ta animacja jest "autorstwa" NTSB (National Transportation Safety Board) więc (chyba) jest w public domain.


nie do końca. wersja ntsb nie miala specjalnie zaznaczonych latarni po prawej anie budynku sheraton hotel, zrobili to goście z Pilots... ktrórm nalezą się słowa uznania, za to że udało im się uzyskać plik bazowy odczytany z czarnej skrzynki zawierający dane, na podstawie ktorych ntsb wykonało ta animację... z tych danych pierwotnych o ile dobrze pamiętam wynika że samolot jednak leciał wzdłuż latarni a nie na północ lecz mimo wszystko wysokość jest znacznie wyższa niz być powinna - inaczej mowiąc zgodnei z odczytem z czarnej skrzynki samolot powinien przelecieć nad latraniami i pentagonem... musze jeszcze raz przejrzeć ich prezentację, ktorą naprawde polecam, kawałek rzeczowegi i naukowego spojrzenia na problem a nie bajdurzenie w stylu: zdjęcie fasady i głos lektura "czy widzicie tu 50 powalonych filarów?!" no nic tylko się pochlastać nad głupotą tego von kleista...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dziczku




Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:32, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzeju, obejrzyj proszę "ripple effect", przynajmniej pierwsze kilka minut i zastanów się nad tym co widzisz (przez chwilę), po czym odpowiedz mi - czy ten cień to rzeczywiście zgrubienie (wypukłość) podwozia samolotu (miejsca gdzie chowają się koła), dlaczego tylko po jednej stronie? Czy gładki spód Boeinga ma jakieś cechy, które powodowałby powstanie cieni, odblasków, czy innych wrażeń dla ludzkiego oka, dla oka kamery, aparatu fotograficznego? Na całej długości "brzucha" samolotu? Filmowanego z różnych miejsc, kątów? Daj spokój - to ewidentnie nie jest pasażerski Boeing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 26 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamachy 11/9 to bardzo zlozona kwestia, sa setki elementow i hipotez. Wiele z nich mozna rozpatrywac niezaleznie. Ja, choc przychylam sie do teorii "inside job", to nie za bardzo kupuje te rakiety i przerabiaone samoloty. Jest to raczej niepotrzebne komplikowanie calej operacji (samolot i tak by sie rozbil na wierzy, a do zawalenia i tak musiano uzyc podlozonych ladunkow). Poza tym to co widac na filmikach nie jest niepodwazalnym dowodem - jakosc jest zbyt slaba.

Osoby do upadlego broniace jednego watku i jednej teorii daja "sceptykom" do reki bardzo mocny orez. Taki "sceptyk" obali jedna z wielu rownoleglych teorii i bedzie zadowolony, ze ośmieszył cały ruch.

Wysilek powinien isc w podkreslanie slabosci oficjalnej teorii spiskowej (tak, tak, to tez teoria spisku), wysnuwaniu wlasnych hipotez i...poddawaniu ich miazdzacym testom. Poszukiwacz prawdy musi dzialac jak uczciwy naukowiec. Nie mozemy kazdej alternatywnej teorii traktowac jako niepodwazalnej prawdy za ktora sie walczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry jest ten film, wlasnie obejrzalem
poczatek nudny ale trzecia czesc, tak po ok 55tej minucie mi sie podobala i nie sadze zeby byla zerżnięta - dość oryginalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 16 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka. Jestem nowy na forum. Nie będę wiele pisał bo raczej obserwuję niż się udzielam.

Chciałem tylko podzielić się mętlikiem w głowie jaki mam po przeczytaniu wielu teorii i oglądnięciu wielu filmów. Tak się zastanawiam czy te wszystkie filmy podważające wiarygodność wydarzeń z 9/11 nie są tworzone, finansowane przez rząd USA. Kto wie czy oni w ten sposób nie badają naszej plastyczności umysłu. Może sprawdzają czy łykniemy każdy kit, nawet taki że 9/11 wcale żadne samoloty w wieże nie uderzyły. Kto wie jak na prawdę wielki i rozbudowany jest Master Plan i co zakłada. Może sprawdzają czy ujawnienia takich faktów mogłyby doprowadzić do obalenia rządu USA (w sensie ogromnego ruszenia społecznego). Ja tylko teoretyzuję więc potraktujcie to mocno z przymrużeniem oka.

III część w filmie Zeitgeist jest po prostu oszałamiająca. Sama myśl o teorii chipowej przeraża mnie jak nic innego. Pytanie tylko po co ludzie, którzy mają tyle pieniędzy ile zapragną chcą podporządkować sobie świat? Czemu to ma służyć?

W wielu tekstach, teoriach a nawet w teledysku TELL THE TRUTH - Mos Def - Immortal Technique - Eminem przejawia się motyw masonów. Wiecie co drodzy użytkownicy? Jak piszę to słowo (masoni) to mnie dreszcze przechodzą. Wiele czytałem o tej organizacji i im więcej się dowiadywałem tym bardziej byłem przerażony.
Nie wiem czy macie okazję obcować z grami video ale jest taki tytuł "Silent Hill" i tam często fabuła zahacza o treści związane z masonami. O zaraniu dziejów tej organizacji i kultach ich towarzyszącym. Oczywiście to mogą być luźne dywagację twórców tej gry ale jednak coś w tym jest. Ogólnie całość organizacji o której na swój sposób opowiada Silent Hill bardzo nawiązuje do tej o której piszę wyżej.

Najgorsze jest to że jeśli cały ten Master Plan jest prawdziwy to ludzie tego świadomi, jednostki w postaci np. użytkowników takich forów są całkowicie bezradni i mogą tylko patrzeć jak to wszystko realizuje się na naszych oczach. To prawda że im mniej wiemy tym lepiej dla nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Sheep napisał:
... Pytanie tylko po co ludzie, którzy mają tyle pieniędzy ile zapragną chcą podporządkować sobie świat? Czemu to ma służyć? ...
bo tym czego ze wszystkich rzeczy na tym świecie najbardziej pożądają ludzie nie są pieniądze ale właśnie władza ...



P.S.
pieniądze zaś są tylko środkiem, dzieki któremu można ją zdobyć ...



Pozdro Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 21 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Black Sheep napisał:

Cytat:
To prawda że im mniej wiemy tym lepiej dla nas.


Nie do końca, gdy już otarłeś się o ten problem, to nigdy tego nie zapomnisz - chyba z
że śladem wielu innych sięgniesz po gorzałę lub prochy.

Zaletą tego forum jest to, że prezentowane są różne drogi do : zaakeptowania > ignorowania > nie zgadzania sie > walki - z zaistniałym stanem rzeczy. Zauważ że b. czesto zgodnie uczestniczą na tym forum ludzie o skrajnych przekonaniach, wierze i ideologii. Znajdź po prostu swoją własną drogę, abyś mógł zwycięzyć to co najbardziej Cię przeraziło.

Ja znalazłem swoją drogę - staram sie unikać i przestrzegam kogo sie da, przed zaciąganiem zbędnych kredytów. Na mieszkanie - tak bo to koniecznośc, ale wyjazd na wczasy czy nowe kino domowe? Nie mam zamiaru pobłażając swoim zachciankom nabijać kasy systemowi bankowemu.

Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NOWY FILM 9/11 Ripple Effect
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile