W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak oszukać Polaka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5898
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomaszek napisał:
O tak - Palikot to spoko gość.


Błazen! Gdzie on jest spoko? Chyba do kabaretu dla mniej inteligentnych!
Pokazuje się ze sztucznym chujem robi jakieś tanie show...
Tusk mu dał przewodnictwo w komisji -uwaga-: PRZYJAZNE PAŃSTWO!!! Pewnie Palikot sobie kupił jakieś ważne miejsce, bo jak sądzę do rządu całkowicie się nie nadawał, więc tusk stworzył dla niego komisję do spraw dźwięków rosnącej trawy...ups, przepraszam przyjazne państwo... w zasadzie to na jedno wychodzi.
Zresztą jak okiem sięgnąć cała ta zbieranina pod nazwą PO i PiS to sami idioci, oszuści i naciągacze... jest tam ktoś uczciwy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upierz




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Goral

Sam jesteś dla kabaretu dla mniej inteligentnych.

Najlepiej idź stary dziadzie na ławeczkę na placu, siadnij z innymi dziadkami, kup wyborczą i kłuć się z nimi z powodu błachych, głupich politycznych poglądów.

Każdy normalny człowiek, wie że polityka to teatrzyk dla frajerów twojego pokroju i głupszych. Ale ty wolisz przejmować się sprawą podwyżki pensji posła o 400zł. Dyskutować na temat kontrowersyjnych zachowań polityków. Oglądać programy polityczne typu "kropka nad i" czy inne.

Zrozum, że skoro twierdzisz :

Cytat:
Zresztą jak okiem sięgnąć cała ta zbieranina pod nazwą PO i PiS to sami idioci, oszuści i naciągacze... jest tam ktoś uczciwy?


To przestań do cholery interesować się tą polityką. Tracisz tylko czas, i nerwy.

Zamiast tego możesz zrobić cokolwiek innego. A jak nie wiesz co to podbij do mnie ja ci robote znajde, a jak nie do mnie to do mojej matki. Ale jeśli już tak bardzo chcesz wiedzieć co, to możesz mi podjazd odśnieżyć. W pokoju poodkurzać, pranie w domu zrobić. MASA RZECZY!

Podam ci 2 linki, mam nadzieje że przeanalizujesz

Kod:
http://www.drugadroga.com/blog/archiwa/2008/02/10/dlaczego-nie-warto-jest-interesowac-sie-polityka/
http://www.drugadroga.com/blog/archiwum/po-co-ci-telewizor/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upierz napisał:
@Goral

Sam jesteś dla kabaretu dla mniej inteligentnych.

Najlepiej idź stary dziadzie na ławeczkę na placu, siadnij z innymi dziadkami, kup wyborczą i kłuć się z nimi z powodu błachych, głupich politycznych poglądów.


Uważasz, że jak Premier Polski robi cię w chuja to jest to błahe?
W takim razie gratuluję, i szczerze zazdroszczę!
Tu nie chodzi o siadanie z dziadkami, ale o pokazywanie, codziennie, do znudzenia jak rządy niby wybierane w demokratycznych wyborach maja ludzi w dupie!
Tu chodzi by właśnie takim osobom które bezkrytycznie wierzą w dUPR, Korwina, Po, SLD, PiS uświadomić, jakie to hordy złodziei!

Cytat:

Każdy normalny człowiek, wie że polityka to teatrzyk dla frajerów twojego pokroju i głupszych. Ale ty wolisz przejmować się sprawą podwyżki pensji posła o 400zł. Dyskutować na temat kontrowersyjnych zachowań polityków. Oglądać programy polityczne typu "kropka nad i" czy inne.


Na tym polega świadomość. Nie możesz się przed czymś zamknąć tylko dlatego, że cię to nie interesuje lub dobrze wiesz, że to z góry ukartowane skurwysyństwo!
Należy jeszcze pokazywać to innym, uwypuklać nagłaśniać.
Tylko uświadomione społeczeństwo jest w stanie o siebie zadbać, inaczej i ty mimo swojej wiedzy, będziesz kolejnym baranem do golenia.

Cytat:

Zrozum, że skoro twierdzisz :

Cytat:
Zresztą jak okiem sięgnąć cała ta zbieranina pod nazwą PO i PiS to sami idioci, oszuści i naciągacze... jest tam ktoś uczciwy?


To przestań do cholery interesować się tą polityką. Tracisz tylko czas, i nerwy.


Właśnie to mnie przekonuje by tego nie zostawić. Każde ruchy bandy z pod znaku PO i PiS będę nagłaśniać. Jak robienie w narodu w chuja przez półTuska czy gwizdanie na całość przez Kaczora taniego aktorzynę.

Cytat:

Zamiast tego możesz zrobić cokolwiek innego. (...ciach, bo miał słowny)


Nie interesuje cie po co czytasz?
Rady mi dajesz - kolejny super wiedzący co jest najlepsze dla każdego?
Człowieku - POKORY!
A się coś nie podoba zawsze możesz nie czytać! Czy ja cię do tego zmusiłem? Pomyśl tylko, jest tyle spraw jakie możesz robić w tym czasie, po cię denerwujesz i i dyskutujesz na ławeczce ze swoimi dziadkami? Nie lepiej np. iść kaczki nakarmić? Tylko pomyśl ile zrobisz dobrego... I nie nabieraj się na tandetną postać Palikota... wiem, że jesteś jego fanem, ale naprawdę to tandeciarz bazarowy najlepiej by zrobił jak by zajął się handlem sztucznych chujów, Tusk ludzi robi w chuja Palikot powinien je sprzedawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kolejna sprawa, tym razem tragiczna bo związana ze śmiercią inżyniera:(
W onet ukazał się wywaid z naszą wschodzącą gwiazdą NATO ser Sikorskim, pogromca armii czerwonej z Afganistanu (walczył u boku talibów w późnych latach 80 siątych).
Cytuję:
Cytat:
Chciałbym z góry zapowiedzieć, że państwo nie wiecie o 95 procentach tego, co było robione


No jasne! Jak można cokolwiek wiedzieć o czymś czego nie było?
Kolejny wyprysk PO PiS-u.
Jaśnie pan Sikorski ma ludzi za kompletnych debili (może ma racje?) po chuja wam wiedzieć co się dzieje! Przypadkowe społeczeństwo jest od płacenia i chwalenia rządu.
Po oszustwie Tuska, który zrobił w chuja ludzi o czym wysypał się Palikot teraz mamy koleją super sprawę...

Rząd:
Wy! Ciemny lud macie siedzieć cicho, tu rząd ciężko pracuje i chuja wiecie co robimy!
A nawet jak nic nie robimy to i tak gówno wam do tego, bo to tajemnica i o 99% spraw które załatwia wasz najlepszy rząd nic nie wiecie i się nie dowiecie:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawy Palikota nie należy traktować w oderwaniu od reszty pożal-się-Boże rządu.
Ten człowiek o groteskowej gębie specjalnie został wciągnięty do drużyny na etat błazna, by pod dyktando politycznych PR-owców mocnymi posunięciami przykrywać niewygodne fakty ujawniane przez opozycję. Tak było na przykład z wykorzystaniem funduszy unijnych. Zamiast o tej porażce rządu media huczały o prowadzeniu się pani poseł.
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie o tym pisze.
Ja wiem, ze klnę przy okazji, ale inaczej się nie da:)
Palikot i jego kupiona komisja "Przyjazne Państwo" to typowy błazen mający jak zauważyłeś stworzyć tematy zastępcze.
Problem wypadł, bo akurat tragedia w Pakistanie wysypała się w momencie ciszy na tematy zastępcze. Stad pokrętne tłumaczenia Sikorskiego, że: "państwo o 95% akcji nie macie pojęcia" - jak pisałem, to prawda, bo niby jak państwo ma wiedzieć o czymś co nie istnieje...
Oczywiście wszystko owiane mgiełką tajemnicy...
Po miesiącu (jak sprawa przyschnie, opadną emocje inne sprawy będą na tapecie) rząd przyzna sobie nagrody za poczynione starania w sprawie uwolnienia inżyniera...
Oczywiście społeczeństwo nigdy się nie dowie kto jak i dlaczego tak działał bo to tajemnica:)
Mamy już tajemnicę bankową, handlową, gospodarczą, strategiczną, polityczną, sądową, sejmową, komisyjną... za chwilę tajemnicą będą nazwiska posłów i rządu...
Nie przeczę, że tajemnice wojskowe są jak najbardziej na miejscu, ale robić tajemnicę z czegoś co właśnie przeszło do historii? Nazwisko negocjatora znane, pracowników ambasady też. Wiemy, że talibowie czy jak im tam kontaktują się za pośrednictwem mediów - gdzie więc tajemnica? Żadnej akcji wywiadu nie ma w takich sytuacjach, bo po takiej akcji wszyscy o tym już wiedzą (albo udana i poszło w świat albo zakończona klęską i też poszło w świat) kto jest kim w wywiadzie. Owszem powinno zachować się tajemnicę w trakcie negocjacji by nie zaszkodzić... ale po wszystkim?
Jak piraci z afryki napadli na statki to ani Rosja ani UK ani USA nie robiły tajemnicy z tego, że wysłały tam swoje floty...
W czym więc tkwi tajemnicze 95% działań rządu Tuska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te 95% jego działań to działania na szkodę państwa Wink
reszta to ładny uśmiech Very Happy

a co do tematu, ludzie ja nie wiem o czym Wy pierdolicie? jaki kryzys? jakie zwolnienia? przecież tak nam strasznie zarobki rosną, przecież Polski recesja nie dotyczy, jesteśmy oazą w Europie......

przynajmniej tak w TV mówią Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:29, 13 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę i mamy już jasność?
Kaczory zbliżają się do donaldówSmile
Czyli AWS-UW znów będzie razem?
Całe to rozczłonkowanie na PiS i PO jako zwalczające się opozycje miało na celu tak naprawdę pozbycie się wszystkiego innego po drodze, a zwłaszcza pogrzebać Samoobronę, co się w 100% udało!
Teraz kiedy już żadna opozycja nie groźną pora by jarek z donaldem przeklepywali to co maja przeklepaćSmile
PSL ugotowana, SLD margines poparcia a i dobrze by jakaś lewica była, ale oczywiście "nasza" lewica.
Tak więc wojownicy PO! Bojówkarze PiS! Nadszedł dzień połączyć szeregi (czy naprawdę były kiedykolwiek rozwarte?) Kaczor Donald po raz kolejny zrobił was w chuja:)
Zastanawia mnie ta uporczywość ludzi z jaka chcą być oszukiwani i robieni w chuja. Choćby pluli, lali po mordzie... to pójdą i dadzą głos na donka czy kaczora... To fenomen!

Ps.
Więcej o Polskiej scenie polityczniej niebawem, bo mi się zbiera...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mamy kolejny "kwiatek" po aferze z posłem który bierze udział w ratowaniu stoczni, znaczy firma posła bierze udział w zyskach z ratowania:))
Wybuchła prawdziwa histeria.
Tusk donald zapowiedział oczyszczenie, w TV aż huczało, konferencje, poważna mina, zapowiedzi o standardach i innych pierdołach, że każdy poseł PO ma obowiązek ujawnić swoją firmę, pozbyć się akcji itp.
I co się dzieje - jak zwykle, o czym pisałem Tusk i reszta to debile które tylko maja być na pierwszej linii frontu a nie rządzić bo oni do rządzenia razem z Kaczyńskimi się tak nadają jak żul z Dworca Centralnego:) dokładnie to samo potrafią.
Dziś łagodnieją, TV mówi, że dlaczego karać przedsiębiorczego posła - lepiej się uczyć od takiego... no kurwa! Nie wytrzymałem wyjebałem Polską TV:))) Tuner Cyfry poszedł z okna jak UFO - rozjebał się na kilka cześć - hehehe
Jasne kurwa lepiej się uczyć - przekrętów , kolesiostwa - o czymś zapomniałem?
Pan poseł ma żonę, która nie ma co bidna robić w domu:) Więc pan poseł bardzo przedsiębiorczy (uczcie się od niego jak mówi TV) mówi, że trzeba posprzątać wagony w Mazowieckiej PKP czy jak to się tam zwie. Organizuje więc przetarg, oczywiście wcześniej żona zakłada firmę (jednoosobową) sprzątającą i startuje do przetargu którego wartość jest nie mniej niż 5 mln zł! I wygrywa! Hura cóż za radość w domu pana posłaSmile)) musiała zapanować. Oczywiście firma pani żony posła wynajmie teraz inna firmę sprzątającą - tym razem profesjonalną - jako podwykonawce - tak się wyborcy robi biznes - ZAPAMIĘTALI!?!
Nie po to się do PO czy PiS zapisują ludzie by dbać o pospólstwo ale by pokazać pospólstwo jak się robi biznes! Aha - pospólstwo za ta naukę płaci!
Nadal kochacie donka i kaczorka?Smile))) No pewnie, że tak, wszak TV wam mówi, że nie ma inteligentniejszego niż PO i sprawiedliwszego niż PiS:)))
hehehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś 03.09 mija piąta rocznica tragedii w Biesłanym.
Piszę o tym w tym temacie bo mnie Polskie jebane denne media wkurwiły!
W wiadomościach na Polskim Radiu pr1 o godzinie 15 lub 14 podano, że mija rocznica, szturmu na szkołę opanowana przez czeczeńskich separatystów.
Co za debil przygotował ten tekst!
Jak można ludzi którzy poszli mordować dzieci w wieku 6 lat do 15 lat nazywać separatystami?!
To bandyci najgorszego pokroju znanego nam z literatury okresu wojennego, tak robili gestapowcy!
Szturm, przypominam został ogłoszony po wybuchu granatu na sali gimnastycznej (wg. świadków, jeden z bandytów trzymający nogę na zapalniku, prawdopodobnie ze zmęczenia zluzował ten zapalnik, inni mówią, że granat odkleił eis od kosza (do gry w koszykówkę).
Przypominam, to był 1 września, dzieci poszły do szkoły w której czekali bandyci mający zamiary ich wymordowania!
03.09.2004 śmierć poniosło 186 dzieci z rąk bandytów czeczeńskich (popieranych przez Kaczyńskiego - przypominam).
Łącznie śmierć poniosło 331 osób, z czego większość (poza dziećmi) to personel szkoły oraz ok 10 ciu żołnierzy którzy po wybuchu na sali gimnastycznej ruszyli bez żadnej osłony by wziąć na siebie ogień bandytów! Dopiero po chwili zajechał wóz opancerzony który był jedyną wówczas tarczą. Przy wozie było dwóch żołnierzy ostrzeliwujących okna z RKM celem stworzenia zasłony dla przebiegającej już tyłu akcji ewakuacji dzieci z płonącej sali gimnastycznej, podczas tworzenia ognia zaporowego zginęło dwóch żołnierzy... W czasie ewakuacji jeden z bandytów siał seria w uciekające dzieci...
A w Polskich mediach... separatyści...
Normalnie jakaś choroba panuje w Polsce... Jak zabijają dzieci rosyjskie, to separatyści, jak talibowie ostrzeliwują wojsko amerykańskie to bandyci i terroryści... zaiste Kaczyński nadaje się do tego grona... mam nadzieję, że historia go osądzi! A potem zdziwienie, że jak to polska współpracowała z hitlerowcami? Za 50 lat będzie, że Polska wspierała morderców z Czeczeni i Gruzji...
Wstyd!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 28 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szukali pracy. Stracili pieniądze 28.09.2016 jsz



29-latek z okolic Łęcznej oszukiwał bezrobotnych, szukających pracy. Jak ustalili policjanci, wyłudzał od nich dane osobowe, a później okradał ich rachunki w bankach. Wpadł przy bankomacie, kiedy wypłacał gotówkę z cudzego konta.

Oszust został zatrzymany dzięki współpracy policjantów, pracowników portali aukcyjnych i banków. Śledczy ustalili, że 29-latek zamieszczał w sieci fałszywe oferty pracy. Dotyczyły zatrudnienia na stanowiskach administracyjnych w placówkach medycznych.

– Pod pozorem dopełnienia formalności związanych z podpisaniem umowy o pracę wyłudzał dane osobowe – wyjaśnia Anna Kamola, z zespołu prasowego lubelskiej policji. – Później wykorzystywał te dane do zaciągania zobowiązań finansowych, a także do dokonywania wypłat bezpośrednio z rachunków bankowych, na których poszkodowani przechowywali swoje oszczędności.

Kilkanaście razy mężczyzna dzwonił do swoich ofiar, podając się za pracownika banku. Pod pretekstem weryfikacji danych uzyskiwał kolejne ważne dla niego informacje. Pozwalały one autoryzować przelewy bankowe w ramach bankowości mobilnej.

– Były to tzw. telekody, które otrzymywał pod pozorem finalizacji np. procesu reklamacji. Później wypłacał pieniądze z bankomatów, głównie w Lublinie i Świdniku – dodaje Anna Kamola.

Śledczy ustalili, że mężczyzna wyłudził w ten sposób ponad 10 tys. zł. Oszust wpadł w ręce policjantów na gorącym uczynku. Wypłacał pieniądze w jednym z bankomatów w Świdniku. W samochodzie 29-latka policjanci znaleźli szereg dowodów świadczących o tym, że nielegalnym procederem zajmował się od wielu miesięcy. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.
http://www.dziennikwschodni.pl/leczna/sz.....87344.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 28 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle szumu o 10 tys. zł?

jak pare miesięcy temu błaszczak zafundował kaczyńskiemu transport policyjnym śmigłowcem ze świnoujścia do krakowa, to panowie wyłudzili o wiele więcej forsy i jakoś nikt ich za to nie aresztował, nawet na 3 minuty.

sprawiedliwość kurwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 28 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
tyle szumu o 10 tys. zł?

jak pare miesięcy temu błaszczak zafundował kaczyńskiemu transport policyjnym śmigłowcem ze świnoujścia do krakowa, to panowie wyłudzili o wiele więcej forsy i jakoś nikt ich za to nie aresztował, nawet na 3 minuty.

sprawiedliwość kurwa Smile


Wycena kosztu czarteru śmigłowca (Robinson R44 PLUS) na trasie Świnoujście - Kraków to 2091,27 Euro
http://skypoland.pl/wycen-swoj-lot/

Według kalkulatora walut na dzień 18 czerwca 2016 r. to było 9190.09 PLN
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 28 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:
Wycena kosztu czarteru śmigłowca (Robinson R44 PLUS)

No widzę, że przeszedłeś samego siebie, aby wyszukać najtańszą w kraju ofertę. Smile
Gratuluję determinacji, ale skąd właściwie wiesz, że takim akurat najtańszym śmigłowcem leciał Kaczyński?
Z tego co wiem to policja nie pierdoli się w najtańsze badziewia, tylko raczej ma solidny sprzęt.

Ja czytałem że godzina lotu śmigłowca kosztuje standardowo 6 klocków.
A ta trasa to 3 godziny - z tym że nie wiem czy się liczy w jedną stronę, czy w dwie...
Plus oczywiście VAT - bo z jakiej niby paki ten chuj miałby być z niego zwolniony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
WZBG napisał:
Wycena kosztu czarteru śmigłowca (Robinson R44 PLUS)

No widzę, że przeszedłeś samego siebie, aby wyszukać najtańszą w kraju ofertę. Smile
Gratuluję determinacji, ale skąd właściwie wiesz, że takim akurat najtańszym śmigłowcem leciał Kaczyński?
Z tego co wiem to policja nie pierdoli się w najtańsze badziewia, tylko raczej ma solidny sprzęt.

Ja czytałem że godzina lotu śmigłowca kosztuje standardowo 6 klocków.
A ta trasa to 3 godziny - z tym że nie wiem czy się liczy w jedną stronę, czy w dwie...
Plus oczywiście VAT - bo z jakiej niby paki ten chuj miałby być z niego zwolniony?


To tylko informacja, że wartościowo jest to podobny rząd wielkości co oszustwo dokonane na bezrobotnych.
Według potrzeb można porównać rzeczywistą wartość obu przypadków (wartości oszustwa+koszt procesu i prawników vs ...)

To nie jest najtańsza oferta, sa jeszcze tańsze np. 1h lotu:
1800 PLN/h netto, (to 2214 PLN z VAT 23%). Trzy godziny lotu to 6642 PLN z VAT.
http://www.timebros.pl/statek_powietrzny.....tab=1#tabs


Przedmiotowy lot dotyczy śmigłowca Bell 412 ze zlikwidowanego 36 SPLT



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3490
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys Polacy wiedzieli, co im potrzeba. Po Rozbiorach i wojnach Polska utracila nazwisko, pieniadze i bron. Tego kazdemu Polakowi potrzeba zeby sie z nim w swiecie liczyli. Jak kraj ma nazwisko [wszelkie wynalazki, technologie, wykonanie], pieniadze i bron, to z jego obywatelem sie licza.

Polska nie ma nazwiska, pieniedzy [nie moze sama drukowac i korzystac z pieniedzy zarobionych na produkcji, inwestycjach zagranicznych itd.]. Polska nie ma tez broni pod wlasnym zarzadem. Tak w zasadzie, to polska armia, wywiad i policja nalezy juz do obcych obywateli. Tak samo jak rzad i wszystkie jego instytucje. Z dnia na dzien Polska i Polacy traca reszte.

Czy jeszcze raz zdarzy sie w historii, ze Polak na miedzynarodowym gremium zazada NAZWISKA, PIENIEDZY i BRONI ? Teraz juz chyba bedzie trzeba sobie to wywalczyc ! Teraz potrzebny jest Polak z kregoslupem i z bronia reku najnowszej generacji !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, @Gośka, ja nie podejrzewałem że ty masz masz takie zapędy militarne, żeby aż Polsce nazwiska szukać z bronią ręku najnowszej generacji.

A powiedz jakie nazwisko być wolała żeby ta twoja Polska miała; Tusk, Kaczyński, Kukiz, czy Janusz Korwin Mikke?
W sumie z tych czterech to tylko Kaczyński brzmi jak nazwisko prawdziwego Polaka, z dziada pradziada.
Z tym że niestety obawiam się ze akurat jego pradziad nazywał się zupełnie inaczej. Natomiast dziada przegonił jego brat, jeszcze zanim został kaskaderem, ale na długo po tym jak obaj ukradli księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 30 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Plus oczywiście VAT - bo z jakiej niby paki ten chuj miałby być z niego zwolniony?
no przeciez to szef. Smile
Cytat:

W sumie z tych czterech to tylko Kaczyński brzmi jak nazwisko prawdziwego Polaka, z dziada pradziada.
Z tym że niestety obawiam się ze akurat jego pradziad nazywał się zupełnie inaczej.
alez to byl jakis ukrainiec, zgodnie z logiką nie powinien sam siebie wyganiać, nawet jeslisz to polak z krwisz i koscisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak oszukać Polaka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile