W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
DMT. Dlaczego nielegalne?  
Podobne tematy
Halucynogenna Szyszynka. DMT 14
DMT - Molekuła Duchowości29
DMT The Spirit Molecule4
Terence Mckenna - Eros i Eschaton6
Terrence Mckenna time wave zero11
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 28156
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 03 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dość ciekawy filmik przedstawiający fragment z wypowiedzi Terenca opowiadającego czym ta substancja jest, jak bardzo podobna jest do serotoniny i jaki związek będzie miała z ewolucją człowieka.



DMT pozwala przełączyć się nam w niewyobrażalnie ekspansywny tryb postrzegania rzeczywistości. Między palonym DMT, a spożywanym DMT z roślin jest różnica głównie w intensywności, czasie trwania i budowie emocjonalnej. W roślinach istnieje wiele związków które wchodzą w interakcje powodując np. pobudzenie lub inne odczucia co katalizuje doświadczenie. Palone DMT działa tylko kilka minut ale samo doświadczanie jest o wiele silniejsze niż w przypadku Ayi.
Gdy zapalisz DMT budzisz się, zdajesz sobie sprawę czym jesteś i czym jest rzeczywistość, obecne życie z tej perspektywy to sen, nie jest to zrozumiałe w obecnym stanie świadomości.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 28 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natrafilem na ciekawy filmik (niestety only in inglisz). Pierwsza godzina to pierdolenie o tym o czym wszyscy wiemy, czyli porownanie szkodliwosci "nielegalnych" dragow z legalnymi, czyli tobaco and alkohol... pierdoly...

Ciekawie robi sie gdzies od pierwszej godziny gdzie mowa o swiadomosci jako takiej. Ostatnie kilkadziesiat minut to zakret w katolicyzm i jezuska na haju Wink Tak czy owak warto sie zapoznac z tym materialem jesli ktos zainteresowany tematem Wink



---

ps. jest tez o ibogainie o ktorej byla ostatnio mowa w jednym z podan Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 28 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie można dostać DMT w PL ... palił ktoś to ? widziałem filmiki na YT jak wyprodukować samemu ,ale takie zabawy nie dla mnie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:15, 29 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opis podrózy po przyjęciu DMT:

---
10/9/84 - Zarkov
Załadowałem około 40-50 miligramów dmt do szklanej fajki. Chociaż ostrzegano mnie, byłem zaszokowany cierpkością dymu. Smakowało jak płonący plastik. Niechcący wypuściłem dym. Natychmiast zaciągnąłem się powtórnie. Ciężki biały dym pojawił się w fajce równie cierpki jak poprzednio lecz byłem lepiej przygotowany na ohydny smak i udało mi się utrzymać dym przez kilka sekund. Wypuściłem dym, zaciągnąłem się po raz trzeci i wytrzymałem.
Nagle zacząłem słyszeć głośną, wysoką falę nośną. Natychmiast pokój zaczął wibrować. Wzór na ścianie drgał szaleńczo rezonując z brzęczeniem które pokryło podstawową falę nośną. Jednocześnie silne dreszcze przetoczyły się po moim ciele jakbym siedział w jakiejś gigantycznej rakiecie która startowała z wielokrotnym przyspieszeniem g. Moje pole widzenia rozmyło się w zdumiewających barwach. Nie widziałem już pokoju przez te intensywne efekty wizualne.
Wydarzenia opisane w tym paragrafie miały miejsce w ciągu kilku sekund. Zamykając oczy ujrzałem kilkanaście istot poruszających się przed gigantycznym złożonym panelem kontrolnym. Wizje nie były krystalicznie czyste i zdawało się że patrzę na nie przez płótno. Istoty te były dwunożne, ludzkiego wzrostu. Nie poruszały się jak ogromne insekty które widziałem wyraźnie pod wpływem grzybów Stropharia. Miałem świadomość przytłaczająco silnej obecności. Nie było to ani przerażające ani zachęcające. Po prostu to tam było. Pojawiła się myśl w mojej głowie. Zdałem sobie sprawę, że patrzę na panel kontrolny całego wszechświata. Ta wizja zanikała i pojawiła się inna, bardziej przejrzysta. Stado istot elfopodobnych w standardowych irlandzkich kostiumach, w kapeluszach, wyglądających jakby dopiero co opuścili wystawę hallmark a w dzień świętego Patryka, robiło dziwne rzeczy z dziwnymi przedmiotami, czymś pomiędzy kryształami a maszynami. Ta wizja także zanikała i rozmyła się w wizualny wzór niepodobny do żadnych innych doświadczanych pod wpływem innych psychedelików. Były to połączone sinusoidalne wzory ułożone w japoński obraz chryzantemy, który wypełnił całkowicie moje pole widzenia. Wzór wciąż się zmieniał a pojedyncze wzorki zmieniały barwę niezależnie od podstawowego wzoru. Kolory były intensywne: metaliczne, monochromatyczne, pastele, pojawiały się i znikały, podporządkowane ukrytej zasadzie. Pomyślałem, że widzę prawdziwy wszechświat lub wszechświat który naprawdę istnieje. Widziałem dokładnie wibracje wszystkich cząsteczek we wszechświecie z którym byłem jakoś połączony. Bezpośrednio widziałem wszechświat , bez tunelu samowolnej rzeczywistości, odbierałem stałą, obiektywną rzeczywistość. Ten wzór wydawał się być rodzajem m-wymiarowej krzywej Lissajousa uformowanej skrzyżowanie mnie z falą uderzeniową wypadków czasoprzestrzennych Fala nośna była silna wciąż silna. Silniejsza niż ta słyszana pod wpływem dziesięciu gramów bardzo silnych, suszonych grzybów Stropharia. W porównaniu z grzybami, fala nośna brzmiała czyściej, składowa sinusoidalna dominowała nad brzęczeniem Moje gardło było obolałe od cierpkiego dymu i kontrola oddechu została zakłócona przez intensywność tripu, więc nie mogłem śpiewać ani nawet wydobyć z siebie stałego tonu aby sterować dźwiękowo wizjami. Przytłaczające uczucie obecności nie zanikło gdy wizja zmieniła się we wzory, lecz pozostało jako uczucie prawie namacalnej istoty tak długo jak długo wzory były intensywne. To uczucie było bardzo silne. Czułem, że ujrzałem białogłowego Boga. Okres nasilonych wizji trwał około 8 minut. Efekty uboczne były nieprzyjemne lecz łatwe do zignorowania. DMT pozostawiło mnie w euforycznym-zamroczonym stanie przez godzinę.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 29 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^GRUBO
Właśnie takie opisy wielu ludzi zachęcają mnie bardzo do spróbowania DMT ,ale nigdzie nie mogę tego cholerstwa znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 29 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czanga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:28, 30 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gombrowicz fajnie opisywał zjazdy po meskalinie. oczywiście tego nie ma w szkolnym programie. ministerstwo edukacji do dziś propaguje częściej zdrajców ot taki zajebisty zwyczaj narodowy. co do tematu masz bezmyślnie harować na zysk lepiej ustawionych rodów. nie potrzebujesz doznań, masz być stłumiony i nie żyć za długo. nie wychodź przed szereg, bo pozbawimy cię wszystkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


DMT. Dlaczego nielegalne?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile