W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dla przeciwników syjonistów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1122
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wadan




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 04 Sty '09   Temat postu: Dla przeciwników syjonistów Odpowiedz z cytatem

Zawsze nastręczała mi wielu problemów następująca kwestia: jak uznając syjonistów, którzy są Żydami, za zło tego świata, nie być antysemitą? Trudność jest w tym, że nie każdy Żyd to syjonista, a w bardzo małej liczbie przypadków również syjonista nie musi być Żydem. Nienawiść do drugiego człowieka to kolejna rzecz, która powoduje wszelkie zło tego świata, więc jak z nią walczyć będąc antysemitą, który w swej definicji ma wpisaną nienawiść do Żydów? To jest problem, którego podłoże wynika u większości ludzi z kwesti nieodróżniania Żyda od syjonisty. Żyd to po prostu wyznawca judaizmu, bądź obywatel państwa Izrael. Syjonista to Żyd lub coraz częściej nie-Żyd, który dąży do umocnienia wpływów finansowych syjonistów na całym świecie. Dlatego nawołuję Państwa do zwracania bacznej uwagi na słowa Żyd i syjonista i nie stosowanie ich jako synonimów. Myślę, że jest to ważne dla społeczności dążącej do odkrywania prawdy, ponieważ unaocznia fakt, że nie Żydzi są złem, ale syjoniści i nie można obrażać żadnej nacji, ponieważ znalazło się w niej mniej lub więcej złych ludzi. Podobnie, choć żadziej, lecz nie mniej nieprawidłowo uważa się każdego araba za terrorystę. Oto przykład dyskusji, którą dzisiaj zauważyłem w komentarzach na Onet.pl, a która doskonale oddaje uczucia i prawdziwe intencje Żyda, uważającego również syjonistów za zło tego świata:

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,52123057,140067566,5982153,0,forum.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:28, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się nauczysz rozpoznawać żyda talmudystę od żyda nie talmudysty, to będziesz w domu. Na razie błądzisz jak dziecko we mgle
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wadan




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie skoro nie wiem kto z Polaków był w SB, PZPR itp. to mam wszystkich Polaków uważać za funkcjonariuszy/członków wyżej wymienionych? Raczej nie. Bo to, że w jakiejś grupie społecznej/narodzie są świnie nie oznacza, że cały naród to obora.

Błądzeniem jest oskarżanie ludzi bez dowodów. Dążenie do prawdy jest natomiast nazywaniem wszystkiego po imieniu, ale tylko wtedy gdy na to imię zasługuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to można sobie w teorii filozofować. Natomiast jeśli rzecz idzie o Twój majątek, zdrowie, życie czy inne ważne sprawy lepiej dmuchać na zimne. Wiesz zapewne w podobny sposób filozofowali ci co uwierzyli panu Madoff'i.
Przecież to taki dobry i uczciwy żyd był.
Jeżeli doświadczenie uczy że żydom lepiej nie powierzać swojego majątku to lepiej go słuchać. chyba że w imię szczytnych idei chcesz obudzić się z ręką w nocniku jak klienci żydowskich banków.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przestrzeni dziejów Żydów wyrzucano z 76 krajów, gdzie się osiedlali. Ja też nie wiem, dlaczego i za co ich tak nie lubią... Pewnie z czystego antysemityzmu! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dla przeciwników syjonistów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile