W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy film - jakie kwestie można poruszyć?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1960
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 15 Gru '08   Temat postu: Nowy film - jakie kwestie można poruszyć? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zrobić nowy film (polski), aby uświadamiać nasze kochane społeczeństwo przed tym co się dzieje na świecie. Tutaj mam do was prośbę, aby każdy z Was wkładał w ten temat kategorie jakie mógłbym w tym filmie poruszać + dodawać linki/screeny/newsy/filmy/komentarze (liczą się tylko FAKTY, które wskazują na np. działania NWO w Polsce i nie tylko). W filmie chciałbym się skupić na polskim społeczeństwie/polskiej polityce opierając się na światowych sprawach. Na razie zbieram informacje dotyczące np.:

-Traktatu Lizbońskiego
-Tworzeniu Policyjnego Państwa
-Wpływu polskich mediów na społeczeństwo
-Działania NWO w Polsce
-Historie partii politycznych (Olechowski PO itp.)
-Skutki przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i jej wpływ na suwerenność narodu


W filmie chciałbym wykorzystać materiały z polskich mediów jak np. Mikke vs. Saryusz-Wolski dotyczące Traktatu, wiadomości z TVP dotyczące pokazywaniu jak fajne są chipy, wiadomości z różnych portali, które łączą się w jedną całość odnośnie ograniczeniu naszych praw, skandal TVP odnośnie "prawie że" przerwanej emisji programu w którym miał się pojawić Mikke, dyskusje na temat zmiany złotego na euro (oczywiście nie całe filmy, lecz najważniejsze i najbardziej przemawiające argumenty). Trudno zbierać samemu takie materiały dlatego chciałbym abyście mi pomogli w działach, które mogłyby się pojawić w filmie oraz w zbieraniu informacji - wystarczy zapodawać linki i ewentualnie zamieścić mały opis/tekst, który miałby się znaleźć w filmie.


Oczywiście film nie będzie zawierać niepotrzebnych napisów, które bardzo łatwo można zamienić w dialog (nie ten z ivony lecz autorski) - filmy które wyjaśniają tylko poprzez napisy są niestety mało interesujące i szybko usypiają publiczność. Na razie koncentruję się na zbieraniu informacji i propozycji od Was co do kategorii (ocieplenie globalne itp.). Niestety nie jestem w stanie sam ogarnąć wszystkich tych tematów dlatego jesteście mi potrzebni - potrzebuję ludzi, którzy w miarę by uaktualniali wiadomości odnośnie tychże kategorii. Sam montaż filmu nie jest problemem i można to zrobić w tydzień lecz zależy mi na jak najbardziej uproszczonym filmie, który w szybkim czasie pokaże jak najwięcej co się dzieje na świecie. Oczywiście każdy, który w jakiś sposób by pomógł zostanie uwzględniony i odnotowany (przynajmniej nick) w filmie.


Czekam na Wasze opinie (niestety moje postowanie tutaj jest ograniczone 1 post na 24h dlatego prosiłbym o cierpliwość). Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 15 Gru '08   Temat postu: Re: Nowy film - jakie kwestie można poruszyć? Odpowiedz z cytatem

qski napisał:

-Skutki przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i jej wpływ na suwerenność narodu
-Wpływu polskich mediów na społeczeństwo
-Traktat Lizboński



Takie są moje typy na film,który ma"otwierać oczy"!Nie możesz rzucać "owiec" od razu na głęboką wodę bo się utopiąWink(możesz troszkę treści przemycić,ale nie za wiele żeby ludzie się nie zniechęcili) Najpierw pokaż ludziom w czym im przyszło żyć,a dopiero później jak do tego doszło!!Miałem sam robić taki film,ale nie mam teraz więcej niż 10-15 min.dziennie...i przeznaczam je na coś innego.Mogę dać Ci trochę filmów o UE mam ich w swoich subskrypcjach z milion Razz(ale o ile pamiętam to większość z napisami)

P.S.
Jeżeli chcesz coś o PO to w tym temacie masz troszkę ciekawostek:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2614&highlight=platforma+obywatelska

P.S.2
qski napisał:
Czekam na Wasze opinie (niestety moje postowanie tutaj jest ograniczone 1 post na 24h dlatego prosiłbym o cierpliwość). Smile


Masz limit 4...(w momencie gdy to piszę.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa inicjatywa,
jak rozumiem w poszukiwaniu tematów nie masz za bardzo czasu lub ochoty przebrnąć przez całe forum prawdy.
Tu jest bardzo wiele info i materiałów.
Wystarczy nawet na serial Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super inicjatywa! Powodzenia w realizacji tego filmu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa inicjatywa - wszystkie twoje propozycje lacza sie i ukladaja w jedną całość, z jednym smutnym wnioskiem - cały czas ktoś nami pomiata.


propozycja w chronologicznej kolejnosci:

-PRL i wpływy służb specjalnych
-Magdalenka czyli podział wpływów dla SB (wsi,iti,orlen) oraz nowa niby-demokracja (Unia,PO)
-wpływ zachodniego układu/NWO na niby-demokrację :Balcerowicz, Olechowski
-wykożystywanie nas - prywatyzacja, wysłanie do Iraku
-kto stoi za mediami i jaki kreuje obraz
-Wejscie do EU i przyszłe skutki -jesteśmy na każde skiniencie -Pakiet klimatyczny,GMO,
-Tworzenie panstwa policyjnego
-koniec - historia zatoczyła koło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia UE:

- Wybory nie są rzetelne - poprzedzane były kampanią sponsorowaną przez państwa, mającą typowo "reklamowy charakter", czyli podawania masy argumentów za (czasem idiotycznych czy wręcz fałszywych) i niewielu przeciw.

- Obecnie w Polsce zmieniła się hierarchia aktów prawnych - prawo unijne jest przed ustawami, a nawet w znaczący sposób wpływa na interpretację Konstytucji. Zmieniła się hierarchia organów władzy - Rada Ministrów (władza wykonawcza) przejęła część kompetencji ustawodawczych sejmu (władza ustawodawcza). Wg znajomego prawnika Konstytucja RP ma obecnie w praktyce mniejszą moc od prawa unijnego.
Szczegóły w Przeglądzie Sejmowym, 01/2007, str. 6-21 http://www.sejm.gov.pl/wydarzenia/przeglad/przeglad.htm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:

-PRL i wpływy służb specjalnych
-Magdalenka czyli podział wpływów dla SB (wsi,iti,orlen) oraz nowa niby-demokracja (Unia,PO)
-wpływ zachodniego układu/NWO na niby-demokrację :Balcerowicz, Olechowski
-wykożystywanie nas - prywatyzacja, wysłanie do Iraku
-kto stoi za mediami i jaki kreuje obraz
-Wejscie do EU i przyszłe skutki -jesteśmy na każde skiniencie -Pakiet klimatyczny,GMO,
-Tworzenie panstwa policyjnego
-koniec - historia zatoczyła koło


Kwestia wprowadzenia euro

jeśli będzie tak jak w Niemczech gdzie coś co kosztowało 1 dem potem kosztowało 1 eur z tym, że 1 dem warta była ok. 2 zł a euro ok. 4 zł - podwyżka jak w mordę strzelił, żadnej podwyżki wiecęj nam nie potrzeba.
Rozmawiałem o tym z Polakami mieszkającymi w Niemczech, którzy przyjechali do Polski w odwiedziny; ogólnie byli nieźle wkurzeni, mogą sobie teraz pozwolić na mniej i przyjeżdżają na urlopy itp. do Polski, gdy wcześniej jeździli do egzotycznych krajów. Nie wspomnę już, że Polscy emeryci na emeryturach z funduszy też mieli mieć egzotyczne wakacje.
Wtedy unia będzie decydować o naszym systemie monetarnym, finansowym etc. tak jak by teraz nie decydowali choćby w postaci inwestycji albo gdzie przekazać limity, dotację lub odebrać a gdzie nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:15, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki jak na razie za wszystkie wypowiedzi - właśnie tego się spodziewałem. Wiadomo, że gdybym sam miał szukać wszystkich informacji to zajęłoby mi to za dużo czasu, a wolę go poświęcić na wyciąganie najważniejszych faktów z tychże informacji. Oczywiście, że nie mam zamiaru rzucać prosto z mostu najostrzejszymi i zaskakującymi faktami. W każdej z kwestii znajdzie się małe przypomnienie czym co jest, jak nam o tym mówiono itp. aby 'oswoić' widza z danym tematem. Aktualnie zajmuję się szukaniem/pobieraniem/segregowaniem materiałów do poszczególnych kwestii (nie sam - jeden z użytkowników forum twardyrpg to mój przyjaciel i idea tego pomysłu narodziła się po ponad roku odkąd interesujemy się tematami z tego forum). Gdy zbierzemy wystarczającą ilość materiału poukładamy go chronologicznie i zajmiemy się montażem + audio.

Liczę na dalszy Wasz wkład i pomysły, a wszystko pójdzie w dobrym kierunku Smile

Fakty, materiały i pomysły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:54, 16 Gru '08   Temat postu: ehhh Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o NWO w polsce to juz zostalem nim dotknięty osobiście i to bardzo bolesnie (chodzi o redukcje ludności), ogolnie rzecz biorąc to ONZ zabiło mi dziecko.

jak to sie stało??

otóż ONZ jak wiadomo wspiera WHO (światową organizacje zdrowia) a ta z kolei wspiera feministyczną organizacje Womans on Web, gdzie feministki rozdają tabletki (trucizny) aborcyjne niczym cukierki, bez problemu przechodza one przez nasze granice (wysyłane są z indii) i pozniej są uzywane przez bezmyslne dziewczyny, ktore przy takim zdalnym nielegalnym u nas (jeszcze na szczęscie) zabiegu raczej nie moga liczyc na fachową pomoc.

http://www.womenonweb.org/article-953-pl.html

http://www.womenonweb.org/index.php?lang=pl

tak sie przytrafilo ze moja ex byla totalną idiotką nie dalo jej sie przemowic do rozumu i skorzystala z ich "pomocy", bardzo cierpiala i prawdopodobnie juz wiecej dzieci miec nie bedzie... (a to niby jak twierdzi ta organizacja "bezpieczny zabieg")

pozniej zrozumiala swój błąd ale było i jest juz za pozno...
dramat osobisty... i osobisty powód by rozjebac ONZ...
moze wspomnij o tej kwestii w swoim filmie
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi mozemy pozniej ciebie nagrac z tym co mowisz ? Bedzie dobre i dzieki za linki o tym napewno ztego skorzystamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- obowiązkowe ubezpieczenia
To jedna z największych legalnych grabieży. Zmusza się ludzi do płacenia pieniędzy których nigdy nie odzyskują a wszytko jest tak skalkulowane, że ubezpieczyciel to potęga finansowa i zawsze będzie ostro do przodu
Ubezpieczenie powinno być na prostszej zasadzie. Czyli jak coś Ci się stanie to wtedy inni się zrzucają dla Ciebie na tyle ile potrzebujesz by żyć, bo społeczeństwo potrzebuje jednostki produktywnej a nie takiej co raz zdobyty majątek zawsze zabezpieczy sobie składkami tysięcy niewolników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twardyrpg napisał:
shinobi mozemy pozniej ciebie nagrac z tym co mowisz ? Bedzie dobre i dzieki za linki o tym napewno ztego skorzystamy


nie ma sprawy, jak by co to wyslijcie mi wiadomość przez to forum (pw) to jakos sie umówimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZWRACAM SIE DO WAS Z PROśBą!

Jesli ktoś ma agrania polityków polskich o przystąpięnia Polski do wojny w afganistanie i iracku to prosiłbym o linki lub o info w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałem się zapytać jakie są wyniki sekcji zwłok gen. Sikorskiego i gdzie można się zapoznać ze szczegółami? jak się zapoznam już to napiszę dlaczego byłem absolutnym przeciwnikiem tej ekshumacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Brak referendum w sprawie przyjęcia traktatu lizbońskiego i bezczelne kpienie z decyzji Irlandczyków, do tego świetnie nadały by się te fragmenty przemówień

http://www.youtube.com/watch?v=dBelU68edRs&feature=related

ogólnie warto przytaczać wypowiedzi Nigela Farage bo to jeden z niewielu w europarlamentarzystów, który stoi po stronie zwykłych ludzi.

-Komisja Trójstronna, Bilderbergowie i ich znaczenie w polityce.

-Upodabnianie się UE do totalitaryzmu, bądź autorytaryzmu

- dobrze byłoby wspomnieć o kryzysie finansowym, o efekcie cieplarnianym a zwłaszcza o roli CO2. Tutaj trzeba podać opinie wielu naukowców sceptycznie nastawionych do tego co wmawiają nam media i organizacje powiązane z ONZ. Dobra zacznę pisać skrótami... Podatek od CO2 i kto go pobiera. Rola aktywności słońca w ociepleniu na ziemi.

- oczywiście obecność Olechowskiego, Suchockiej, Kwaśniewskiego, Szwajcowskiego i Sikory na spotkaniach Bilderbergów

- wojnie w Iraku, przymiarki na Iran, Oczywiście krótko nawiązać do ściemy z terrorystami z Tora Bora, i przekierować do odpowiednich materiałów filmowych bo za dużo czasu mogło by to zająć w filmie

- robimy kryzys, dajemy przygotowane wcześniej rozwiązanie

-czipy

-rola mediów dzisiejszym świecie( propaganda, skupianie większości stacji TV i radiowych,oraz wydawnictw prasowych w rękach coraz mniejszej powiązanej ze sobą grupy ludzi. Network będzie pomocny http://www.youtube.com/watch?v=HyJo6gF-STU


Ogólnie warto polegać na przetłumaczonych filmikach z youtube, niektórzy robią tam naprawdę dobrą robotę. Będę systematycznie podsyłał treściwe materiały
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
- obowiązkowe ubezpieczenia
To jedna z największych legalnych grabieży.

Ten temat aż się prosi by ująć go w szerszym kontekście - czyli ogólnie finansów państwa polskiego i potraktować oddzielnie od innych kwestii. Dobrych materiałów jest wiele i zapewne łatwo znaleźć ludzi, którzy wiedzą w czym rzecz. Ja dziś znalazłem kolejny dobry tekst na nczas.com: http://nczas.com/numer-biezacy/lodyga-zadluzenie-iii-rp/
Fragment artykułu:
Cytat:
(...) skąd OFE mają pieniądze na pożyczanie ich Skarbowi Państwa, czyli pośrednio nam samym? Od ZUS-u, który ściągnął je przymusowo z wynagrodzeń milionów Polaków. De facto jednym z głównych pożyczkodawców naszego kraju jest społeczeństwo polskie. Pożyczamy sami sobie, ale za pośrednictwem OFE. Pośrednik ten zarabia pobierając prowizję za inwestowanie naszych pieniędzy w „nasze” skarbowe papiery wartościowe. Skarb Państwa nie mógłby pożyczyć pieniędzy od ZUS-u, ale dzięki wyprowadzeniu części środków do OFE - te same pieniądze może pożyczyć od OFE.


Taki film winien pokazać też absurdalność wykupywania przez polskich obywateli obligacji skarbu państwa. Bowiem nie dość, że przyczyniają się do wzrostu zadłużenia, to o ile zaraz nie umrą, sami później ten dług i jak swój "zysk" z obligacji spłacą wraz z innymi obywatelami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:23, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie terazniejszosc i jak do tego doszlo ma male znaczenie dla wiekszosci.
Jesli jestes w stanie przedstawic logiczny obraz jutra, oparty na solidnych faktach, popartych dowodami, to duzo wieksza liczba szarej masy zwroci uwage.

Osobiscie jednak zostalo mi niewiele 'wiary' w to, iz przecietny polski zjadacz chleba bedzie w stanie obudzic sie ze spiaczki.
Znam tez osoby ktore po przebudzeniu odcinaly pewne fragmenty z zycia, cala reszta w pewien sposob ukladajac tak aby zapomniec o prawdzie.

Jesli nie jestes w stanie komus pomoc, wlaczajac w to pomysl na lepsze jutro - nadzieje, to nawet sie nie zaczynaj bo zaszkodzisz sobie i innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy film - jakie kwestie można poruszyć?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile