W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przymus mammgrafii i cytologii od 2009  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 819
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
okiem_agnostyka




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 01 Gru '08   Temat postu: Przymus mammgrafii i cytologii od 2009 Odpowiedz z cytatem

News z września, ale nie znalazłam informacji o nim na Forum (o szkodliwości mammografii jest sporo informacji, natomiast brak info odnośnie tego, co psy NWO szykują kobietom pod pozorem "walki o zdrowie kobiet"). Sądzę, że waga owej wiadomości jest znacząca, jako że dotyczy zdrowia kobiet, które mają umowę o pracę.

http://www.rynekzdrowia.pl/Onkologia/Bad.....710,1.html

" Od przyszłego roku badania cytologiczne mają być obowiązkowe. Minister zdrowia Ewa Kopacz w pełni popiera takie rozwiązanie.

– Onkologia to nie tylko leczenie, ale także organizacja oraz edukacja i to od najmłodszych lat – mówi portalowi rynekzdrowia.pl prof. Bogdan Michalski, śląski konsultant w dziedzinie ginekologii onkologicznej.

– Znacznie trudniej jest u nas przekonać na wsi panie, by zgłaszały się na regularnie badania do ginekologa niż – na przykład – we Włoszech czy Danii. Polka spośród innych Europejek najwcześniej zaczyna chorować na nowotwory i najkrócej żyje, gdy już zachorowała - dodaje profesor."

Qrwa, nie ma to jak "dbałość" j... neobolszewii o nasze zdrowie. Wiadomym jest nie od dziś, że badania mammograficzne mogą sprzyjać procesowi nowotworzenia tkanek piersi - przykład - Wielka Brytania, USA, które od mammografii odchodzą, na rzecz USG piersi. Wqrwiła mnie również inna rzecz - to, że odbiera mi się konstytucyjnie zagwarantowane podstawowe prawo do wyboru procedur medycznych, którym się poddam (mam swojego lekarza gin. i to kiedy i czy wogóle do niego chodzę bolszewii obchodzić nie powinno, że nie wpomne o tym, iż nie wyobrażam sobie rozkroku na życzenia przed parchem, co do którego kwalifikacji nie mam żadnej pewności). Żeby qrwa było śmieszniej - poczytajcie komentarze głupich c...p bo kobietami tego nazwać nie można, na temat sensowności i konieczności wyżej wym. przymusu - nic tylko palnąć sobie w łeb z powodu tefałenowsko-wybiórczo-gwnoodmóżdżenia:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=87314745

p.s. Za latina wstawki proszę mnie rozgrzeszyć.
p.s.2 Takie poqrwione prawo należałoby zaskarżyć do Strasburga, podobnie przymus szczepień, jako niezgodne z europejską kartą praw pacjenta, niezgodne z zasadami wolności osobistej - zdaje się, że udziela się tu prawnik. - może szepnął by parę słów odnośnie szans takowego pozwu? Czy szanowne Gremium do pozwu by się przyłączyło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariel




Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chętnie pod takim pozwem się podpiszę. Nie przeczytałam komentarzy pod tekstem wielu bo mam za słabe nerwy. Jestem za dostępem do informacji, do nagłaśniania spraw związanych z frofilaktyką, ale nigdy za przymusem. Jestem coraz bardziej przerażona tym co w dziedzinie zdrowia w Polsce się dzieje. Jesteśmy doskonałym źródełkiem dla koncernów. Wyprane religijną ideologią mózgi, szowinizm, dyskryminacja, dogmatyzm i ciemnogród. Przyjdzie się pakować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okiem_agnostyka




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariel napisał:
Ja bardzo chętnie pod takim pozwem się podpiszę. Nie przeczytałam komentarzy pod tekstem wielu bo mam za słabe nerwy. Jestem za dostępem do informacji, do nagłaśniania spraw związanych z frofilaktyką, ale nigdy za przymusem. Jestem coraz bardziej przerażona tym co w dziedzinie zdrowia w Polsce się dzieje. Jesteśmy doskonałym źródełkiem dla koncernów. Wyprane religijną ideologią mózgi, szowinizm, dyskryminacja, dogmatyzm i ciemnogród. Przyjdzie się pakować.


Dzięki!

Ze swojej strony, mam namiary na kilku lekarzy przez duże "L", którzy sprzeciwiają się traktowaniu pacjentów, niczym bydło (pora ruszyć w końcu rectum, sądzę, że dodatkowo powinnam spróbować w Primum Non Nocere i wysmarować pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich). Do świąt, powinnam z częścią z Nich już się spotkać, napisać @. Co się tyczy samego pozwu do Trybunału - za cholerę nie wiem, jak to ugryźć - potrzebny prawnik.

A komentarze lewackich lemingów - sama poezja pisana płetwami upośledzonych karpi, ot kwintesencja umysłowości niewolniczej (takie łowiecki, gotowe zakolczykować się chipami - dla "ich dobra" oczywiście Twisted Evil ) - polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 03 Gru '08   Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Ja też się podpiszę.

Trzeba działać, bo inaczej niedługo dla naszego dobra będziemy po uprzedniej kampanii medialnej obowiązkowo profilaktycznie 2 razy w roku waleni pałą w łeb coby za dużo nie myśleć i na raka nie zachorować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ludzi wyjechało zagranicę,
Czyżby lekarzy uderzyło po kieszeni ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariel




Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarobią na tym producenci mammografów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nie mam w tej materii większej wiedzy, ale badania mammograficzne i cytologia to zasadnicza różnica. Ja upatrywał bym w tym działaniu coś więcej niż.... pazerność koncernów farmaceutycznych. Oto bowiem po 30tym czy 25tym roku życia przysługuje każdej kobiecie w naszym ciemnogrodzie bezpłatne badanie cytologiczne. Okazuje się jednak, że co 3 lata. A 3 lata to okres w którym moze rozwinąć się stan nowotworowy.... a po upywie trzech lat moze być nawet nieoperacyjny. Powiedzmy sobie szczerze - Polska służba(czyt. katownia) zdrowia to koszmar, który polacy starają się omijać z daleka. Wystawanie w kolejkach, traktowanie ludzi jak bydło, nierzetelne badania i diagnozy, to wszystko może wpędzić zdrowego człowieka, który chciałby sprawdzić swoją kondycję do grobu. Problem z olewaniem przez Polki swojego zdrowia istnieje, ale jak wszystko w tym popapranym kraju problem rozwiązuje się w możliwie kretyński sposób. I trudno dziwić się ludziom, którzy upatrują w takich i innych podobnych działaniach spisek pewnych grup podludzi, chcących utrzymać poziom średniej życia polaków lub go nawet sukcesywnie obniżać. Przyznacie, że przykładów na kampanie z pozoru prospołeczne a w rzeczwistości działające odwrotnie jest w Polsce znacznie więcej.... w różnych dziedzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak zmuszą Polki do tych badań?
Mandatem? Nie starczyłoby im papieru.

Co do petycji i pisania do Strasburga.
Może to mój pesymizm ale uważam że to strata czasu i energii.
To tak jakby prosić złodzieja żeby oddał skradzione nam pieniądze.
W Strasburgu czy w Warszawie Świat rządzi się tymi samymi prawami, kolesiostwo, korupcja i lojalność wobec zwierzchników.
Nawet jeżeli jest tam jakiś bohater w lśniącej zbroi, na pewno nie ma władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przymus mammgrafii i cytologii od 2009
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile