W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pandemia grypy - flu apocalypse   
Podobne tematy
Ptasia grypa, nowa pandemia11
Uwaga czas szczepień rozpoczęty28
Szykuje sie nowy wirus grypy ?9bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
69 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 74394
Strona:  «   1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 76, 77, 78   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annihilator




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie tylko kasa "na już", ale także poprzez zapewnienie sobie pacjentów na przyszłość wydaje się być realne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nadal obstawiam, iż cała nagonka ze szczepieniami jak i one same, są istotnym czynnikiem, który wpłynie na wywołanie chaosu. Czy nie myśleliście nad tym, że wywołanie u ludzi strachu/paranoi, doprowadza do poczynań iście ekstremalnych. Czy pionek jakim jest tzw. NWO celowo prowokuje nas do przeciwstawienia się IM??? Czy nowy wspaniały świat nie ma się wyłonić z chaosu??? Jeżeli nie będzie chaosu to zbawiciel nie będzie potrzebny... A w kogo uwierzymy jak nie w tego, który zapanuje nad chaosem i da nam nową wiare???

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadnej korporacji nie zależy na wywołaniu chaosu.
której niby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykład największej korporacji na świecie - upadającej pod długami.
Federal Reserve.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
depopulacja sracja. ktoś musiałby mieć nieźle nawalone w bani żeby przekonać innych mających nieźle nawalone w bani do depopulacji przez szczepienia.

Ktoś miał nieźle nawalone w bani, że przez tyle lat podstępnie budował NEW WORLD ORDER.

Panika jest raczej po stronie tych, którzy nie dopuszczają takiej możliwości ... tkwiąc w zaprzeczeniu, tak jakby ludobójstwo było czymś wyjątkowym w historii ludzkości, a oni sami byli jakimiś nietykalnymi, których to nie może dotyczyć, chociaż pokolenia ich dziadków już dotyczyło. O tym, że za tym może faktycznie stać agenda depopulacyjna zaczynają mówić nawet coraz bardziej "wiarygodne" osoby, a nie jakiś "Dr" Bein z Youtuba.

Swine Flu: What I Believe
Catherine Austin Fitts
Cytat:
I believe one of the goals of the swine flu vaccine is depopulation. Perhaps it is the goal of a swine flu epidemic as well, whether bio-warfare or hype around a flu season.

http://solari.com/blog/?p=3532

http://en.wikipedia.org/wiki/Catherine_Austin_Fitts
Cytat:
Fitts served as managing director and member of the board of directors of the Wall Street investment bank Dillon, Read & Co. Inc., as Assistant Secretary of Housing and Federal Housing* Commissioner at the United States Department of Housing and Urban Development in the first Bush Administration, and was the president of Hamilton Securities Group, Inc., an investment bank and financial software developer. She is now the president of Solari, Inc., and managing member of Solari Investment Advisory Services, LLC.

Rumsfeld's growing stake in Tamiflu
Defense Secretary, ex-chairman of flu treatment rights holder, sees portfolio value growing.
http://money.cnn.com/2005/10/31/news/newsmakers/fortune_rumsfeld/

Jak widzisz z całą agendą szczepień ma bardzo bliski związek RUMFSFELD ściśle powiązany z kompleksem zbrojeniowym, szczególnie tym z obszaru broni biologicznej. Ten koleś jest bezpośrednio odpowiedzialny za śmierć blisko 1 mln Irakijczyków? Myślisz, że co? Dla niego i jemu podobnych robi różnicę, że następnym razem mogą być to Europejczycy, albo Amerykanie a milion zostanie zastąpiony miliardem? Wątpię!

A co do CHAOSU się zgodzę ... wszystko idzie zgodnie z planem Alberta Pike'a ... ludzie będą tak wycieńczeni anarchią i chaosem, że sami zaczną prosić o ustanowienie ładu, nawet jeżeli ostatecznie ma być to ich ład ...
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się....Wróciłem z Hiszpanii z wczasów i tam złapałem cholerną grypę. Trzyma mnie do dziś 18.08.2009 (to już końcówka, zaczeło sie jakoś 08.08.2009). Nie wiem czy to była akurat ta świńska ale przeżyłem. Ale jak wczoraj poszedłem do pracy i zakasłałem to w oczach innych byłem jak trędowaty. Bali sie i to nie na żarty....ach ta propaganda. Very Happy W każdym bądź razie nie przebadałem się na obecność prosiaczej grypy bo musiałem wziąć skierowanie na inny zabieg i bałem sie że jak cos powiem to zaraz larum sie podniesie i skierowanie dostanę za jakiś czas a może i doktorek zadzwoni do TV incognito a potem będzie sie lansował przed kamerami a w takim przypadku trochę się zejdzie zanim dostanę sie to skierowanie do chirurga (tylko na spotkanie coby mnie w kolejke do operacji wrzucił w najlepszym przypadku za miesiąć Very Happy ). Ja stawiam że to była wina latania między pokojem z klimą a plażą (uuuu cieplutko) i tyle. Niestety prze tą całą aferę zamiast iśc się przebadać wolę siedzieć cicho aby mnie jak małpy w cyrku nie pokazywało TVN i nie blokowali dostępu do NFZtowej biurokracji na czas kwarantanny.

PS. Było ze mną sporo ludzi i nikt sie nie zaraził chodź byliśmy w jednym pokoju, autobusie, metrze itd. więc pewnie to nic takiego.....ciekawe ilu ludzi zrobiło tak jak ja choć zdawali sobie sprawę że wypadałoby do doktora pójść ale wystraszyli się kłopotów.

PS.2 Nie wierzę do końca w tajemnice lekarską bo teraz każdy chce być w TV i zapuszczają cynk do prasy anonimowo a potem przed obiektywami swiecą a pacjent jest narażony na artykuły w FAKT i opinie pacjenta zero Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucid napisał:
Ja nadal obstawiam, iż cała nagonka ze szczepieniami jak i one same, są istotnym czynnikiem, który wpłynie na wywołanie chaosu. Czy nie myśleliście nad tym, że wywołanie u ludzi strachu/paranoi, doprowadza do poczynań iście ekstremalnych. Czy pionek jakim jest tzw. NWO celowo prowokuje nas do przeciwstawienia się IM??? Czy nowy wspaniały świat nie ma się wyłonić z chaosu??? Jeżeli nie będzie chaosu to zbawiciel nie będzie potrzebny... A w kogo uwierzymy jak nie w tego, który zapanuje nad chaosem i da nam nową wiare???

Pozdrawiam


Dlatego właśnie nie dajmy się sprowokować. Każdego roku jesienią wzrasta zachorowalność na zwyczajną grypę. Lekarze powodowani wizją obiecanego w ramach łapówki - wyjazdu na wakacje, będą diagnozować grypę świńską (czyli niezgodnie z prawdą). Będą przepisywać recepty na szczepionki. Każdy pobiegnie do apteki wykupić takową, napędzając machinę przekrętu. Media będą podawać statystykę śmiertelności w sposób skumulowany (to wpływa na wyobraźnię), przez co przeciętny Kowalski który nigdy dotąd nie interesował się statystykami zwykłej grypy, rozchoruje się na samą myśl o tym że jego kichnięcie być może jest początkiem jego końca. Autosugestia. Słyszeliście takie słowo? Niektórzy dzięki niej potrafili pozbyć się chorób z którymi nie poradziła sobie współczesna medycyna (ta w pozytywnym sensie, której resztki jeszcze czasem możemy obserwować). Autosugestia działa również w przeciwnym kierunku. Chorobę można sobie wmówić. Grunt to higiena, dobre odżywianie i odpoczynek. Nic nowego.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lekarze powodowani wizją obiecanego w ramach łapówki - wyjazdu na wakacje, będą diagnozować grypę świńską (czyli niezgodnie z prawdą). Będą przepisywać recepty na szczepionki. Każdy pobiegnie do apteki wykupić takową, napędzając machinę przekrętu.


ja mam troche inna teorie, jak latwo w machine zmanipulowac niczego nieswiadom lekarzy...
otoz z poczatkiem stycznia zaczalem chorowac - gorne drogi oddechowe... ciezko mi opisac przebieg choroby, bo byla ona wyjatkowo dziwna... chodzilem i sie smialem do znajomych, ze skurwiele puscili tej zimy jakiegos wyjatkowo zgryzliwego wirusa, ktorego ciezko sie pozbyc (wtedy tez jeszcze, o swinskiej nie bylo ani slowa w mediach) - tak dziwnie jak chorowalem tej zimy, nie chorowalem przez swoje zycie nigdy (30 lat) - a znam dosc dobrze swoj organizm i to jak sie zachowuje

moja teoria jest taka, ze wirus H1N1 krazy np. od roku po naszym globie, oczywiscie celowo wpuszczony w obieg... objawy sa przeciez bardzo podobne do sezonowki, wiec ciezko wyczuc czy to swinska czy jakies inne cholerstwo... czyli wirus przez ten okres juz sie zdazyl bardzo ladnie rozejsc po swiecie i teraz nagle do akcji wkraczaja media kierowane przez jakas agende - naglasniaja pierwsze odnotowane przypadki i zaczyna sie sledzenie drogi wirusa - zaczynaja pobierac probki i okazuje sie, ze wirus jest juz na tym kontynencie i na tym, w tym panstwie i tym... ze rozszedl sie w przeciagu 3 miesiecy na taka sakle, ile normalnie potrzebowalby roku, co swiadczy o tym, ze jest niebezpieczny i daje podstawy do alertu i podnoszenia jego stopnia przez who : ) lekarze nie uczestnicza w spisku, ale sami widza, ze faktycznie cos jest nei tak, bo wyniki pokazuja jasno, ze to ten wirus... tylko rok temu jeszcze nikt nie robil badan na jego obecnosc,a byc moze juz wiele ludzi wtedy chorowalo na H1N1... teraz nagle kiedy zaczyna sie robic badania, okazuje sie ze juz jest wszedzie i to w przeciagu 3 miesiecy, a tak naprawde to nie wiadomo od kiedy... i teraz kazdy uwierzy lekarzowi, ktory jest zaufanym mezem, ojcem, wujkiem... ludzie maja informacje z pierwszej reki, to nie zadne oszustwo "ten wirus juz tutaj jest, u nas w laboratorium zdiagnozowalismy 10 przypadkow i to nie jesy klamstwo"
i takim oto sposobem mozna siac poparta i uwiarygodniona poprzez niezamieszane w spisek osoby panike : )

ja w styczniu niewykluczone ze mialem to swinstwo, nikt mnie nie przepadal wtedy na obecnosc H1N1.. za to zostawilem mase kasy w aptece - miesiac mnie trzymalo, nie bylem jakos obloznie chory, ale z gardlem caly czas mialem cos nie tak... zaluje, ze nie napisalem swoich spsorzezen wtedy, a mialem zamiar pod tematem chemtrails opisac swoje dolegliwosci...

i wierzcie mi, nie jestem paranoikiem : )
kto mi zagwarantuje, ze ten wirus nie jest w obiegu juz od roku tylko od lutego i wydostal sie z meksyku ? no kto ?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nikt, ja w zasadzie tez w tym sezonie lapalem dosyc uciazliwe stany grypopodobne, bardzo wolno ustepowaly, rzeczywiscie byl to wyjatkowy zgryzliwy pejsiak do zwalczenia... i to moze byc kolejny przyklad ze byc moze masz racje, ale... zauwaz ze w Polsce z tego co pamietam kazdy przypadek swinskiej wystapil u osoby ktora wrocila z zagranicy. oczywiscie nie jest powiedziane ze jakby badali tez ludzi ktorzy nigdzie nie wyjezdzali a sa chorzy to tez byc moze znalezliby ten szczep ale takich ludzi nie badaja...
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s.i.c. napisał:
z tego co pamietam kazdy przypadek swinskiej wystapil u osoby ktora wrocila z zagranicy. oczywiscie nie jest powiedziane ze jakby badali tez ludzi ktorzy nigdzie nie wyjezdzali a sa chorzy to tez byc moze znalezliby ten szczep ale takich ludzi nie badaja...


No właśnie. Jak to badanie wygląda? Cze jest w Polsce laboratorium posiadające wzorzec świńskiej grypy? Czy tak jak było przy ptasiej grypie gdzie próbki wysyłało się do Anglii.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebezpieczne szczepionki




Źródło:
http://www.swietageometria.darmowefora.p.....en#msg1228

Mam limit jednego posta na dobę więc wrzucam 2 temat:



Unia Europejska klęka przed lobby przemysłowym. Od września klasyczne żarówki zostaną zastąpione przez toksyczne żarówki rtęciowe. Wszystko odbywa się pod hasłami ekologii, a tak naprawdę chodzi o zyski dwóch koncernów. Oto protokół biurokratycznego absurdu sporządzony przez dziennikarzy austriackiego pisma „Profil”.
Otmar Lahodynsky

Żarówka jest w takim samym stopniu pomnikiem techniki jak i dziedzictwem światowej kultury. Zajmowali się nią najbardziej światli fizycy i wynalazcy XIX i XX wieku: sir Humphry Davy, Brytyjczyk, pionier nowoczesnej elektrochemii; Heinrich Göbel, pochodzący z Niemiec inżynier mechaniki precyzyjnej; Joseph Wilson Swan, fizyk brytyjski; Thomas Alva Edison, Amerykanin, geniusz uniwersalny; Carl Au er von Welsbach, Austriak, pomysłodawca kamienia do zapalniczki.
Reklama

Pablo Picasso uwiecznił ją na swej epokowej „Guernice”, Walt Disney uczynił genialną asystentką wynalazcy-amatora pana Diodaka; jest symbolem energii elektrycznej oraz triumfu człowieka nad naturą, zwycięstwa światła nad ciemnościami. Pamiętacie hasło propagandowe Lenina? Komunizm równa się władza radziecka plus elektryfikacja. A niezliczone instalacje artystyczne, których tworzywem były klasyczne żarówki? Za parę lat, żeby coś takiego zrobić w Europie, trzeba będzie szmuglować żarówki z USA, a dzieło sztuki pokazywać na tajnych ekspozycjach, by władza nie dopadła, nie skonfiskowała i nie ukarała.
Pełna wersja artykułu dostępna w aktualnym wydaniu "Forum".

http://www.tygodnikforum.pl/forum/index......;page=text
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ohoho,okazuje się że nawet szczepionka nas nie uratuje bo może okazać się niekuteczna i podana za późno.
A psik!

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601103&sid=aoKnGT96tLng

Cytat:

Swine Flu Shots May Be Too Little, Too Late to Halt Outbreaks

By Tom Randall

Aug. 19 (Bloomberg) -- Swine flu vaccines under development by drugmakers may not provide immunity until the last week of November, too late to hold off outbreaks triggered by infected students returning to schools in the U.S. and Europe.

Just 45 million of 195 million doses ordered for the U.S. will be delivered by mid-October, said health officials who lowered their estimates yesterday. The vaccine will probably require two shots given three weeks apart, and the body won’t produce antibodies for two additional weeks, according to an Aug. 7 report by the Department of Health and Human Services.

U.S. students go back to school this week after more than 80 outbreaks of swine flu, also known as H1N1, were reported in summer camps, government health officials said. U.K. classes begin Sept. 1, a week before results from the first test of the new vaccine are set to be released by CSL Ltd., the Australian drugmaker that makes 20 percent of the U.S. supply.

“This has been a virus that’s been smoldering, particularly among children at the many summer camp outbreaks,” said William Schaffner, of the Vanderbilt University School of Medicine. “There’s no doubt it’s coming, and we could see it as early as September. Every pediatrician, internist and public health official is cross-eyed” with worry, he said.

Swine flu infection won’t protect patients from seasonal influenza, so the coming season may be “double-barreled,” marked by successive rounds of illness, Schaffner, chairman of the Nashville, Tennessee school’s department of preventive medicine, said in an interview.

170 Countries

H1N1 has reached more than 170 countries and territories in the four months since being identified, the Geneva-based World Health Organization said. Swine flu causes similar symptoms as seasonal strains. It has so far resulted in “slightly worse” than normal flu seasons, with increased hospitalizations and cases of severe illness, the WHO said in an Aug. 12 release.

The median age of those with the pandemic virus has been 12 to 17 years, the WHO said on July 24, citing data from Canada, Chile, Japan, U.K. and the U.S.

Patients who have already had swine flu will be immune to it in the fall, Schaffner said. Recovered patients shouldn’t count on having immunity unless their illness was confirmed by laboratory tests. If they weren’t tested, they should get the vaccine to ensure they’re protected, he said.

Sanofi-Aventis SA, based in Paris, began vaccine trials on August 6 and needs “two to three months” to complete them, said Donna Cary, a company spokeswoman, in an e-mail yesterday. London-based GlaxoSmithKline Plc and AstraZeneca Plc both have said they began testing in the last two weeks.

Required for Licensing

The company tests are required for licensing and are separate from U.S.-funded studies to determine dose and timing of the vaccine, said Bill Hall, a spokesman for the U.S. Department of Health and Human Services.

The U.S. will receive 45 million vaccine doses by mid- October, and get an additional 20 million each week until its full order of 195 million doses from five companies has been received, Hall said.

CSL, based in Melbourne, is delaying its shipment to the U.S. to speed up shots to people in the company’s home country, Hall said in a telephone interview yesterday. All U.S. shots are provided by companies based outside the U.S.

“I can confirm that CSL’s first commitment is to Australia,” said Sheila Burke, a spokeswoman for CSL, in an e- mail yesterday.

Rapid Outbreaks

Australia and nations in South America had rapid outbreaks early in their winter season, and rates in those countries have begun to recede this month, the WHO said. South Africa was the biggest exception in the hemisphere, being struck first by seasonal flu strains that peaked in June, and only recently experiencing a second wave dominated by H1N1, the WHO said.

Companies haven’t been able to grow enough antigen, a key ingredient needed for production, to fill vaccine orders, said Rachel David, a spokeswomen from CSL, and Kim White, a spokeswoman for Baxter International Inc. in telephone interviews last week.

“It’s apparent that the vaccine availability is going to be delayed, and that the number of doses available is going to be less,” said Gregory A. Poland, head of the vaccine research group at the Mayo Clinic in Rochester, Minnesota, in an Aug. 14 telephone interview. “Right now they are getting yields of about 50 percent roughly of what they expected.”

Information about the required dose of vaccine and number of shots needed probably won’t be complete until late September, said Marie-Paule Kieny, director of the WHO’s initiative on vaccine research, in a telephone interview from Washington yesterday.

Protection Priorities

Authorities want to ensure adequate supplies to protect health-care workers, pregnant women, people at risk of developing severe complications from flu and children, whose close contact in tightly packed schoolrooms and in other social settings makes them the biggest spreaders of the virus.

Part of the U.S. plan to vaccinate children is to encourage state and local health departments to set up school-based vaccine clinics. In the U.K., most shots will be given by family doctors and nurses who provide routine health care including seasonal flu shots, according to the Department of Health.

Schools that arrange in-house immunizations will face logistical hurdles, said Mel Riddile, the National Association of Secondary School Principals’ associate director for high school services in the U.S. Riddile, a former principal at a Fairfax County, Virginia, high school, said it typically took a month just for all 2,500 students to turn in their emergency medical information forms at the beginning of the school year.

Immunization Permissions

“It’s going to be difficult getting immunization permissions, particularly with some of the misconceptions about the effectiveness and the dangers around flu shots,” Riddile said in an interview Aug. 7. “It certainly can be done, but it’s going to be challenging for principals to pull that off.”

Charles Saylors, president of the National Parent Teachers Association, the non-profit organization that helps organize parents and teachers in local PTA groups, said that even though he has never before received a shot for seasonal flu, he’ll get one for H1N1 when it becomes available.

“I would like to see our communities, our families take this more seriously than they normally would a regular seasonal vaccine,” Saylors said.

During the initial U.S. outbreak, hospitals saw a surge of patients that were either seriously ill or concerned about the virus. The federal government is now working with communities to encourage that only the sickest go to hospitals, with the rest making appointments with doctors or clinics, the HHS’s Kevin Yeskey said.

“What we saw in the springtime was a lot of people who were referred directly to an emergency department rather than being seen in clinics,” said Yeskey, director of the Office of Preparedness and Emergency Operations. “That kind of overwhelmed” the hospitals, he said.

To contact the reporters on this story: Tom Randall in New York at trandall6@bloomberg.net
Last Updated: August 19, 2009 00:00 EDT


Ujawniono kolejne zamierzenia rządu UK w kwestii masowych grobów dla ofiar H1N1.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/new.....raves.html

Cytat:

Deadly serious
By GRAEME WILSON
Deputy Political Editor

Published: Today
rigTeaserImage
PLANS for mass graves have been drawn up to cope with a second wave of swine flu this Autumn.

The chilling proposals are spelled out in a Home Office document discussed at a meeting of Whitehall officials and council leaders last month.

It warns emergency plans may be needed in areas where there are not enough graves to cope.

The 59-page document talks about using "a grave that is for a number of unrelated persons, excavated mechanically in advance and designed for efficient preparation and use".

It said this approach would create a "burial site for multiple graves and consecutive burials".

But it stressed there must still be "marking of the position of individual burials."

The document is called A Framework for Planners Preparing to Manage Deaths.

The meeting heard the number of burials could more than double within a few weeks of a full-blown pandemic.

It heard a presentation on the Home Office guidance from John Barrelled, a senior official from Westminster City Council.

The document warned some cemeteries "may experience shortage of grave space, in particular in inner city areas".

Freight containers and "inflatable" storage units may be needed to provide extra mortuary space.

But it stressed "refrigerated vehicles and trailers should not be used".

Cemeteries and crematoriums may need to work seven days a week and hire extra staff to cope.

It also warned there may be a need for more "basic and shorter services at the chapel" or for "memorial services" to be held at a person's home instead.

It may no longer be possible to bury some people in family plots.

New laws could be passed to allow "streamlined" cremations.

Advertisement

Whitehall officials are speaking to coffin makers to see if they can meet demand.

Retired docs could be drafted in to issue death certificates so GPs can focus on patients.

It may also become impossible to fly home the bodies of Britons who die abroad. Presently 30 per cent of people are buried.

New cases of swine flu have fallen sharply from a peak of over 110,000 a week in late July.

But experts predict a second wave this autumn.


a liczba zachorowań maleje Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy wydadzą miliard euro na szczepionki przeciwko A/H1N1

Niemcy przygotowują największy w Europie program masowych szczepień przeciwko wirusowi A/H1N1. Plan ma objąć nawet 35 milionów ludzi.

Niemiecki rząd przyjął w środę plan masowych szczepień przeciwko nowej grypie A/H1N. Celem planu jest udostępnienie bezpłatnej szczepionki każdemu, kto się na to zdecyduje. W pierwszej kolejności szczepionki mogą otrzymać osoby cierpiące na choroby przewlekłe, kobiety ciężarne, personel medyczny, policjanci i strażacy.

Rząd ocenia, że koszt jednej dawki szczepionki wyniesie 28 euro, a realizacja całego planu pochłonie od 600 milionów do 1 miliarda euro. Kasy chorych mają pokryć koszty szczepień połowy z 70 milionów ubezpieczonych, zaś resztę wezmą na siebie władze federalne i zwązkowe.

Niemieckie kraje związkowe zamówiły już 50 milionów dawek testowanej obecnie szczepionki przeciwko nowej grypie. Pierwsza partia ma być dostępna pod koniec września.

Do poniedziałku w Niemczech odnotowano 12,5 tysiąca zachorowań na grypę A/H1N1.

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/s.....n1,42561,1
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annihilator




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
[Celem planu jest udostępnienie bezpłatnej szczepionki każdemu, kto się na to zdecyduje.


i to zdanie jest dla mnie najważniejsze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annihilator napisał:
Ordel napisał:
[Celem planu jest udostępnienie bezpłatnej szczepionki każdemu, kto się na to zdecyduje.


i to zdanie jest dla mnie najważniejsze Very Happy


Jest cudowne! poniewaz nie ma w nim przymusu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fajnie.
jak widać na powyższym przykładzie nikt już nie zada pytania "dlaczego część moich podatków oddaje się koncernom farmaceutycznym"? każdy poprzestanie na odetchnięciu z ulgą że szczepienia nie były obowiązkowe Laughing

robią was w chuja aż miło, a wy im jeszcze za to dziękujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek twój drugi temat był tu viewtopic.php?t=8322&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no fajnie.
jak widać na powyższym przykładzie nikt już nie zada pytania "dlaczego część moich podatków oddaje się koncernom farmaceutycznym"? każdy poprzestanie na odetchnięciu z ulgą że szczepienia nie były obowiązkowe Laughing

robią was w chuja aż miło, a wy im jeszcze za to dziękujecie


Ja za nic im nie dziekuje, poniewaz to nie jest o polsce tylko o sasiadach z lewej.
Nawet jakby to bylo o polsce to i tak podatkow nie place takze mam powod do szczescia Very Happy

Cytat:
robią was w chuja aż miło, a wy im jeszcze za to dziękujecie

nie mow do mnie jak do niemca Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie - twoje "jest cudowne!" najwyraźniej znaczy coś innego niż w moim języku... poza tym co cię obchodzi że rząd przeleje kilka mld zł z i tak już grubo zadłużonego budżetu na konto prywatnych korporacji - wszak ty i tak nie płacisz podatków. co innego jakby ci chcieli coś wszczepić - to już przejeb. Laughing

nic nie kumasz - tu chodzi o ogromny szmal, a ty jak baran poddajesz się całej tej skrzętnie utkanej kampanii promocyjnej.
po to właśnie jest cała ta medialna schizofrenia o depopulacji, trujących szczepionkach, itp. żeby odwrócić uwagę ludzi od sprawy która naprawdę będzie mieć miejsce: korupcji na niespotykaną światową skalę.
widać że już dziś wasze podejście jest takie: po co się przejmować korupcją na światowa skalę, skoro można się cieszyć brakiem depopulacji.

BARANY - zachowujecie się dokładnie tak jak ktoś to sobie zaplanował.
i nie mieszaj w to niemców -barany nie mają obywatelstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to choć z widłami na Sejm , a może z klawiaturą...
Fajnie że prowadzisz forum , ale bez przesady.
Poza tym robisz niewiele więcej od nas :/
albo raczej nie robisz.
Co mamy zrobić? Siłą wyrwać bankierom z portfeli pieniądze?
A nie zaraz przecież to nie o to chodzi...
To może samochody zabierzemy...
Albo wolność odzyskamy i stworzymy utopię , na którą pomysłu nie mamy.
Nie robią w chuja bo wiemy o tym.
Powiedz to pozostałej części społeczeństwa.

Może staniemy na ulicy z tabliczką.
"Same z was tępe chuje, my wiemy więcej."
??
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, he. Co ja bym zrobił bez tego forum i takich postów?... Wink
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem w Brytanii planują kopać groby Wink

Cytat:
Mass graves could be dug for autumn bout of swine flu

The government is planning to create a series of mass graves to cope with a second outbreak of swine flu in the autumn.

A Home Office document warns that a mass burial site may be needed to cope with the potential crisis.


http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....e-flu.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem szczepionki (przynajmniej w Polsce) nie beda obowiazkowe, Kaczynski jest jaki jest ale nie wierze, ze zgodzilby sie na przymusowe szczepienia, predzej Tusk
nie jestem fanem zadnego ale takie jest moje subiektywne zdanie


Cytat:
no fajnie.
jak widać na powyższym przykładzie nikt już nie zada pytania "dlaczego część moich podatków oddaje się koncernom farmaceutycznym"? każdy poprzestanie na odetchnięciu z ulgą że szczepienia nie były obowiązkowe Laughing

robią was w chuja aż miło, a wy im jeszcze za to dziękujecie


ci co zdaja sobie sprawe z zagrozenia, prawdopodonie podejma suwerenna decyzje i zrobia wszystko, zeby sie nie zaszczepic, ale ile takich jest ludzi? troche z tego forum i moze skads jeszcze, wiec tu ulgi zadnej nie bedzie
a o sprawie finansowania nikt raczej glosno nie powie, a nawet jesli bedzie probowal to nie znaczy, ze reszta spoleczenstwa sie o tym dowie


tak w ogole, to nie sadze, zeby spoleczenstwo specjalnie palalo do szczepienia sie, bo czy znacie kogos kto by bal sie tej choroby?
nawet jesli dojdzie do masowych zachorowan, to nie zaszczepieni, miejmy nadzieje, zrozumieja, ze szczepionka w tym momencie nic nie da, nawet jesli by dzialala

a jesli chodzi o lekarzy to sa jacy sa, ale tez maja rodziny, przyjaciol i duza czesc z nich zostala lekarzami bo chcieli pomagac ludziom, sprawia im to przyjemnosc, moze wielu z nich jest juz znieczulonych ale nie przesadzajmy, ze 100% bedzie mowic o tym, ze szczpionki sa dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Bimi to choć z widłami na Sejm , a może z klawiaturą...
Fajnie że prowadzisz forum , ale bez przesady.
Poza tym robisz niewiele więcej od nas :/
albo raczej nie robisz.
Co mamy zrobić? Siłą wyrwać bankierom z portfeli pieniądze?

nie wiem co macie zrobić. nigdy nie wiedziałem co macie robić, a jednak coś robiliście. dlaczego? powoli okazuje się że tylko dlatego że kupiliście czyjąś ściemę p.t. "depopulacja".

śmieszy mnie to, że jak byle pajac postraszy was depopulacją przy pomocy zabójczej szczepionki, czy innych smug chemicznym to wszyscy od razu dostają sraczki; wygrzebują informacje na poparcie tej tezy, drukują plakaty, zakładają strony i tłumaczą filmy... uświadamiają wszystkich i każdego w każdy możliwy sposób.
gdy się jednak okazuje, że to może jednak jeszcze nie depopulacja, a raczej dezinformacja, to nagle cały zapał uświadamiania gaśnie. nikomu już nawet przez myśl nie przejdzie, że po raz kolejny stał się instrumentem w czyjejś grze. i niczym baran, zamiast się wkurwić jeszcze bardziej, cieszy się tylko z tego, że jednak depopulacji nie było i może się dalej spokojnie paść... i tak do następnej akcji marketingowej, którą mu na pewno już niebawem zaserwują wielcy tego świata.

dlaczego mega przekręt p.t. "świńska grypa" interesuje was tylko tak długo, jak długo chodzi o depopulację? nie widzicie, że ktoś was robi w chuja, a wy zamiast go próbować powstrzymać mówicie tylko "miało być gorzej, ergo: jest cudownie!"? czy to nie staje się oczywiste że cała ta schizofreniczna heca z depopulacją była od początku częścią kampanii reklamowej, której celem jest skłonienie rządów całego świata do zakupienia setek milionów, o ile nie miliardów, kompletnie zbędnych szczepionek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
poza tym co cię obchodzi że rząd przeleje kilka mld zł z i tak już grubo zadłużonego budżetu na konto prywatnych korporacji

Bimi idac tokiem twojego rozumowania to jeśli nie przeleją prywatnym korporacjom to ?
-oddadzą na szkoły na scieżki dla rowerów ?
to tak jakby dbać o dziórawą beczkę dolewajac do niej wody zamist zwyczajnie ją wymienić ...



Bimi napisał:
nic nie kumasz - tu chodzi o ogromny szmal, a ty jak baran poddajesz się całej tej skrzętnie utkanej kampanii promocyjnej.
po to właśnie jest cała ta medialna schizofrenia o depopulacji, trujących szczepionkach, itp. żeby odwrócić uwagę ludzi od sprawy która naprawdę będzie mieć miejsce: korupcji na niespotykaną światową skalę.


Wybacz bimi ale dla niektórych z nas ważniejsze jest zdrowie dziecka niż dziura budżetowa w kraju który od lat należy do wierzycieli...nikogo to nie obchodziło jak brali kredyty więc teraz ma kogoś obchodzić ? nie jesteśmy wolnym suwerennym krajem więc ten kolejny przekręt niczego nie zmienia dojdzie jedno zero w długu...
Ja bimi dokładnie zdaję sobie sprawę z tego że za szczepionkę zapłacimy wszyscy (nawet ci co z uśmiechem nie płacą podatków) zapłacimy tak czy inaczej żyjąc w tym kraju... Masz prawo skupiać się wyłącznie na kasie jaką zarobią na nas koncerny farmaceutyczne ale pamiętaj że w 1976 roku w stanach było tak samo też była nagonka też sprzedali ok 40 milionów dawek wystraszonym obywatelom ale pamiętaj że do dziś po tych szczepionkach chorują ludzie i to dla mnie jest ważniejsze od tego że na tym zarobili ...
Bardzo dokładnie rozumiem o czym nasiałeś mnie też wkurwia świadomość że bazując na strachu kroją nas na potęgę ale to nie od dziś. Jakiś czas temu też byłem na to wkurwiony schemat był podobny do tego jaki opisujesz minister kopacz wystąpiła z hasłem "Sprzedaż Tamiflu po cenie osiągalnej dla wszystkich krajów"
http://www.rmf.fm/fakty/?id=155145
Ja to rozumiałem tak że tamiflu kosztuje przykładowo 10 zł ale firma chce sprzedać za 100 zł więc wymyśla chorobę i cenę 150 zł za paczkę potem "oburzony" tą ceną polityk w "naszej obronie" ogłasza światu że to za drogo i jak tak można i że ma być taniej wiec firma opuszcza cenę na 100zł minister jest ogólnie kochany że utargował ze 150 zł na 100 zł za za coś co jest warte 10 zł .....ale my o 10 zł nigdy się nie dowiadujemy ...Tak samo będzie z grypą na pewno zarabiając na niej wyjdą na wybawicieli ludzkości ...Ale mnie interesuje tylko jedno aby moje dziecko i moja rodzina była zdrowa i w dupie mam PKB ...

Ps. A tak w ogóle czym różni się jednorazowy przekręt sprzedaży całemu światu zbędnej szczepionki od przekrętu który ci sami ludzie robią każdego dnia wypłukując kasę z portfeli ludzi sprzedając im zbędne a często szkodliwe i uzależniające leki ,czy sprzedając je skorumpowanym ministrom finansów z najwyższe z możliwych cen drążą portfele zwykłych podatników ?

Ten system jest chory a ja nie zamierzam go naprawić ewentualnie dołożę się aby upadł ...
Bimi mam pytanie do ciebie
...czy robienie na cały głos afery z tego że w szczepionce jest rtęć
z tego że poprzez choroby sztucznie wywoływane dokonuje się na naszych oczach zbrodnia
czy mówienie i pisanie o tym wszystkim w jakiś sposób pomaga w sprzedaży szczepionki czy raczej tą sprzedaż utrudnia ?
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 76, 77, 78   » 
Strona 31 z 78

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pandemia grypy - flu apocalypse
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile