W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pandemia grypy - flu apocalypse   
Podobne tematy
Ptasia grypa, nowa pandemia11
Uwaga czas szczepień rozpoczęty28
Szykuje sie nowy wirus grypy ?9bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
69 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 74229
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 76, 77, 78   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
I wy w to wierzycie, że ludzie będą tak biernie przyjmować szczepionki od lekarzy ? Nie wierze w to Smile


Znam takich, którzy już z niecierpliwością czekają na szczepionkę. Informacje o niebezpieczeństwie po prostu ignorują, albo w nie nie wierzą.
Jest jeszcze inna grupa, którą wystarczy nastraszyć mandatem i też karnie ustawią się w kolejce za szczepionkami. Grupa, która będzie przeciwstawiać się będzie niewielka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighn




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 145
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaszczepi się przynajmniej 95% społeczeństwa, możliwe że nawet menele polecą do szczepienia, jak przyjdzie pan policjant do ławeczki i powie: "będziemy gonić i wsadzać, albo się zaszczepicie to się odczepimy" akceptacja społeczna szczepionki już jest wyrobiona, w EU praktycznie każdy wie że będzie, że należy się szczepić, bo jak nie, to przyjdzie grypa i zabije mnie, dzieci, rodzinę, sąsiadów...

A jak powiesz oficjalnie "ja się ni sczepię" to uciekną od ciebie jak od trędowatego - będą cie zwykli sąsiedzi traktować jak zagrożenie dla ich życia!
_________________
Opowiedz znajomym, nie daj się systemowi!
Jeżeli 1000 ludzi uzna cię za wariata a 1 osoba uwierzy to odniosłeś sukces!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze lepiej to zalapac, przejsc i miec z glowy, tylko co jak ktos ma male dzieci.

Anegdota:
W firmie (UK) rozeslano do pracownikow pouczajacego meila tyczacego szalejacej w kraju pandemii. Pouczono, jak sie zachowywac: kaszlec, kichac do jednorazowych husteczek, za kazdym razem husteczke wyrzucac i myc rece (w toaletach zwykle mydlo zamieniono na antybakteryjne). W przypadku zlego samopoczucia nie przychodzic do pracy, a gdy poczujemy sie zle w pracy nalezy niezwlacznie udac sie do kierowniczki Dzialu Personalnego. Wszedzie pelno ulotek i plakacikow. No i wszystko dobrze. Ale wczoraj chodzil koles i czyscil telefony (sluchawki). Wszystkie ta sama szmatka Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighn




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 145
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym z miejsc gdzie pracuje na każdym biurku wylądowały plastikowe paczki z chusteczkami do rąk i do smarkania nasączone jakimś preparatem dezynfekcyjnym... w innym miejscu nie robi się nic, ale wszędzie te ulotki...
_________________
Opowiedz znajomym, nie daj się systemowi!
Jeżeli 1000 ludzi uzna cię za wariata a 1 osoba uwierzy to odniosłeś sukces!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam to w dupie i mogą sobie nawet ... interes namoczyć, cokolwiek... strasznie się boję szczepień jak i świńskiej grypy i w dupie to mam!!!!!!!!!!!! (heh, moja dupa nawet nie jest tak pojemna, jak to całe gówno z pandemią świńskiej grypy) Very Happy juhuuuu
_________________
The main cause of stress is daily contact with idiots.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mignht napisał:
akceptacja społeczna szczepionki już jest wyrobiona, w EU praktycznie każdy wie że będzie, że należy się szczepić, bo jak nie, to przyjdzie grypa i zabije mnie, dzieci, rodzinę, sąsiadów...

No faktycznie, moi sąsiedzi, którzy mają małe dzieci, lecą na oślep je szczepić, na wszystko co się da byle maleństwa nie pochorowały się.

Ciągle się pisze o pandemii grypy, ale to jest anormalne. Czy oni nie przeglądają statystyk ile ludzi umiera poprzez powikłania zwykłej grypy ? sto razy więcej niż od tej świńskiej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie.
mam kilka nowych wiadomosci o szczepieniach w mojej firmie.
we wtorek odbyla sie ostatnia 'masowka dla zalogi' w firmie i powiedziano ,ze ze wzgledu na wysokie prawdopodobienstwo(highly possible) szczepien w wielkiej brytanii w niedalekiej przyszlosci szczepienia sa dobrowolne.
wychodzi na to ze przygotowania ida pelna para.cala propaganda wszystko nakreca i pewnie wkrotce oglosza powszechny program szczepien.
zastanawia mnie w tym momencie postawa mojej firmy bo mysle ze jak nawet wejda obowiazkowe szczepienia to nie zaszczepia wszystkich naraz.czy firma umozlwi mi 'wspanialomyslnie' wczesniejsze szczepienia(w ramach bonusu mam dostep do prywatnej sluzby zdrowia w BUPA) i raczej nie bedzie odwrotu?
zobaczymy ...
ciekawi mnie tez jaka bedzie frekwencja na szczepieniach wsrod 'robotow' w firmie.


rebelianka napisał:
wiadro
to co piszesz jest przerażające! Evil or Very Mad choć było do przewidzenia. już dawno mówiłam znajomym, że w korporacjach (i placówkach edukacyjnych - patrz: dzieci) będzie najgorzej. właśnie taki scenariusz, jaki opisujesz, widziałam oczyma wyobraźni.


to prawda.pracuje dla korporacji ale jestem 'facilities technician' ,czyli po polsku cos jak serwis budynku ,drobne naprawy,serwis ,drukarek ,kopiarek no ioczywiscie kupa roboty papierkowej i dziesiatki 'masowek dla zalogi' gdzie wszyscy sie ciesza, tancza i ostatnio nawet mielismy joge na przerwie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Britain's largest pharmaceuticals company could make up to £1bn from sales of its swine flu vaccine by the end of the year, industry analysts said yesterday as the first trials of the drug began in Australia.

GlaxoSmithKline (GSK) is to sell the vaccine for up to £6 a dose in Western countries, and the first supplies are due to arrive in Britain in September.

Andrew Witty, GSK's chief executive, refused to apologise for the boost in earnings, pointing out that GSK had invested more than $2.5bn (£1.5bn) in its vaccine development programme over the past few years.

[...]
http://www.independent.co.uk/life-style/.....57470.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Cytat:


GlaxoSmithKline (GSK) is to sell the vaccine for up to £6 a dose in Western countries, and the first supplies are due to arrive in Britain in September.



bimi to by sie zgadzalo.koszt calej operacji w mojej firmie byl szacowany na 80K funtow.50K na szczepionki a reszta na opracowanie planu,dokladne mycie budynkow,zakup wszystkich srodkow chemicznych.przypomne ,ze pracuje u mnie okolo 1000osob.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stany Zjednoczone kupiły-jak na razie-195 milionów sztuk szczepionki:

http://www.reuters.com/article/GCA-SwineFlu/idUSTRE56M4F420090723

Cytat:

U.S. has bought 195 million doses of H1N1 vaccine
Thu Jul 23, 2009 11:23am EDT

GAITHERSBURG, Maryland (Reuters) - The U.S. government has bought 195 million doses of H1N1 swine flu vaccine for a possible autumn vaccination campaign, a U.S. federal official said on Thursday.

The U.S. Health and Human Services department has also contracted for 120 million doses of adjuvant, a compound to stretch the number of doses of vaccine needed, HHS's Dr. Robin Robinson told a meeting of Food and Drug Administration advisers.


W ciągu 7 dni liczba zachorowań w UK wzrosła o 100000,a rząd uruchomił stronę na której chorzy mogą sami zdiagnozować się online i zamówić leki antywirusowe-bez konsultacji z lekarzem.

http://www.disclose.tv/frameset.php?url=....._Past_Week

Cytat:

Swine Flu: 100,000 New Cases Reported

6:54pm UK, Thursday July 23, 2009
One hundred thousand new cases of swine flu have been recorded in the last seven days.

The figure for England is double the total of the previous week.

Some 840 people are described as being "seriously ill" in hospital with the illness - and 63 people are being treated in intensive care.

The death toll in the UK stands at 31, but that is likely to climb when the Department of Health releases its weekly update online later today.

The new figures come as the National Pandemic Flu Service opened across England, allowing people who think they have the H1N1 virus to bypass the NHS to obtain antiviral drugs.

The new phone hotline and website service use a checklist to diagnose cases and have been designed to relieve the pressure on the health service.

Visitors to the Government website are asked fill in a detailed questionnaire before being given a positive or negative swine flu diagnosis.

The website has already experienced "unprecedented demand" - with the system receiving 2,600 hits per second - or 9.3 million hits per hour.


http://forum.dziecko-info.com/showpost.php?p=2042850&postcount=19

Cytat:

W UK:
Z podejrzeniem swinskiej grypy nie idzie sie do przychodni/szpitala, tylko kontaktuje telefonicznie GP lub NHS, diagnoza wystawiana jest telefonicznie, telefonicznie tez jest podawany kod. Kod ten nalezy podac komus zdrowemu i osoba ta musi jechac po odbior lekow. Lekow tych nie ma w kazdej aptece, tylko w wybranym centrum kryzysowym lub duzych aptekach przyszpitalnych.
Osoby zdiagnozowane powinny same sie odizolowac, ww wlasnym domu na 5-7 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
W UK:
Z podejrzeniem swinskiej grypy nie idzie sie do przychodni/szpitala, tylko kontaktuje telefonicznie GP lub NHS, diagnoza wystawiana jest telefonicznie, telefonicznie tez jest podawany kod. Kod ten nalezy podac komus zdrowemu i osoba ta musi jechac po odbior lekow. Lekow tych nie ma w kazdej aptece, tylko w wybranym centrum kryzysowym lub duzych aptekach przyszpitalnych.
Osoby zdiagnozowane powinny same sie odizolowac, ww wlasnym domu na 5-7 dni.


pieknie.zabij sie sam w domu a my cie za kilka dni znajdziemy.
_________________
NIE DAJ SIE ZASZCZEPIC PRZECIW GRYPIE!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomKST




Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świńska grypa jest SŁABSZA niż zwykła. Cała ta robota jest więc dosyć podejrzana. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam się zastanawiać czy ta akcja szczepienia całej populacji będzie rzeczywiście przymusowa.Bo jeżeli każdy kto ma najlżejszy katar sprawdzi sobie na sponsorowanej przez rząd stronie czy złapał H1N1 i dla świętej pewności weźmie te leki...

EDIT:Kampania strachu trwa w najlepsze:

http://www.rep-am.com/News/427299.txt

Cytat:

Thursday, July 23, 2009 8:09 PM EDT

Swine flu will probably mutate by winter, Roche's Burns says

By Marthe Fourcade | Bloomberg News
The virus that causes swine flu will probably mutate by the time winter reaches Europe and North America, Bill Burns, the head of Roche Holding AG's drug unit, said at a meeting with reporters in Basel. "We don't think it's the virus we're going to face in the coming winter," he said.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EEe tam dają truciznę ale nie gorszą niż zwykle.
Ja się szczepić nie będę po prostu.

Niema co się nadmiernie martwić.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Marek Podlecki wysłał wiadomość do członków grupy Jane Burgermeister - KONIEC PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM.

Temat: Atak na USA

"Informacja jest tak sensacyjna, że sam nie wiem czy pownienem to zamieszczać.
Jestem w kontakcie z Jane Burgermeister - prawdopodobnie ze swoich żródeł w niemieckiej armii wie, że w poniedziałek 27 lipca ma się rozpocząć ofensywa militarna obcych wojsk w USA. Kilka razy próbowałem ja wybadać, czy nie jest to wynik stresu - w odpowiedziach upierała się, że jest przekonana iż to nastąpi i potrwa przynajmniej do końca sierpnia. W tym czasie ludność USA będzie zmuszana do przyjmowania śmiercionośnych szczepionek. Jeszcze raz dodaję - to są opinie Jane, nie moje. Zaznaczyła, że jest to krok desperacji, ponieważ całej tej grupie "terrorystów" sprawa zaczyna się wymykać spod kontroli. Szczególnie w armii amerykańskiej jest wielu zwolenników Rona Paula, którzy przygotowują kontrofensywę. Być moze więc czekają nas niedługo ważne wydarzenia. Marek Podlecki"

_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

informacja bardzo ciekawa, do poniedziałku zostało 3 dni. jeśli okaże się to prawdą ciekawe ile wiadomości przekażą nasze media.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapodaj linka źródłowego. Coś mi się w to nie chce wierzyć. Kto miałby zaatakować USA? Meksyk? Kanada? Nie brzmi to zbyt sensownie.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeq napisał:
http://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/


Na stronie dodatkowo mozna doczytac:

Cytat:
W swoim blogu www.birdflu666.wordpress.com Jane pisze, że w poniedziałek rozpoczną się ćwiczenia wprowadzania stanu wyjątkowego (Martial Law), w których wezmą udział obce wojska. Apeluje o rozpowszechnienie informacji wśród wojskowych na temat “prawdziwej” jej zdaniem natury szczepionek. Uważa, że w ten sposób społeczeństwo amerykańskie, które jest przecież uzbrojone, zostanie zaskoczone. Wtedy zaczną się zamieszki, które będą powodem wprowadzenia stanu wyjatkowego, a co za tym idzie masowego ludobójstwa ludności USA, głównie patriotów.
Więcej informacji znajdziesz w poście: Update on the WHO Plan


Co do cwiczenie wprowadzania Marshal Law to sie zgadza:

"National Level Exercise 2009 (NLE 09) is scheduled for July 27 through July 31, 2009. "

http://www.fema.gov/media/fact_sheets/nle09.shtm
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia FEMA to jedno a operacja militarna obcych wojsk na terenie USA to zupełnie co innego przecież.Popatrzcie choćby na aspekt logistyczny,żeby przewieźć taką ilość żołnierzy która mogłaby skutecznie działać trzeba by albo użyć drogi lądowej(a żaden kraj z którym USA graniczy nie posiada armii która nie zostałaby rozniesiona w pył przez US Army-a nawet przez hipotetycznie tylko tą lojalną wobec społeczeństwa część US Army-w ciągu kilku dni) albo lotniczej(ale podwyższony stan gotowości lotnictwa transportu strategicznego jakiegokolwiek kraju świata byłby natychmiast dostrzeżony przez satelity i szeroko dyskutowany w każdym sztabie generalnym rozwinętego kraju),albo morskiej(jeszcze mniej prawdopodobne,okręty desantowe nie są czymś szczególnie popularnym w większości flot a ich ruchy jeszcze łatwiej wykryć).

Więc jezeli mialoby dojść do czegoś o czym pisze pani Jane-o ile rzeczywiście to ona jest autorką tych słów-to musiałby już być spisek ponadnarodowy,spisek totalny o zasięgu globalnym.Jakoś nie czuję specjalnego lęku przed poniedziałkiem,lemme tell ya Laughing

Prawdą jest natomiast że GlaxoSmithKline planuje zysk w wysokości 3 miliardów Funtów ze sprzedaży szczepionek tylko w tym roku:

http://www.disclose.tv/frameset.php?url=.....lu-vaccine

Cytat:


Drugs giant GlaxoSmithKline predicts swine flu gold rush


Britain's biggest pharmaceutical company is preparing to sell £3bn worth of swine flu drugs this year, it emerged today.

GlaxoSmithKline revealed its vaccine, one of the world's first, could be available by September after the UK government placed advance orders for 60m doses.

It also disclosed that international governments were stockpiling large supplies of GSK's anti-viral treatment Relenza, which can relieve swine flu symptoms.

Worldwide sales from the two drugs are expected to reach £3bn by January, but the company rejected claims it was exploiting the pandemic – stressing that profits would be much lower once development costs were taken into account.

It also said poorer nations would receive the vaccine for free with 50m doses to be donated to the World Health Organisation. More could follow, depending on demand.

The chief executive, Andrew Witty, said the company had been preparing for a pandemic for the last three-and-a-half years and had spent more than £1bn to ensure its factories could crank up production at short notice. "We don't know how big this deal is going to be, but no-one can say we aren't ready," said Witty. "We are working flat out with governments around the world to come up with a solution."

GlaxoSmithKline has also developed an anti-viral face mask, which is expected to be used by people such as "front line health workers."

Swine flu is thought to have led to the deaths of 31 people in Britain so far and further details of its rapid spread are due to be released by the NHS tomorrow.

The world's first human trials of a swine flu vaccine have begun in Australia, drug company officials said, as the global death toll from the virus rose to 700.

Two biotechnology companies have started injecting adult volunteers in the southern city of Adelaide.

In a sign of how quickly GSK is working to make sure a vaccine is available from September, the company said that "clinical trials will be limited, due to the need to provide the vaccine to governments as quickly as possible.

"Additional studies will therefore be required and conducted after the vaccine is made available."



A może dodam jeszcze te rewelacje w oryginale:

http://birdflu666.wordpress.com/

Cytat:

Update on the WHO plan for the take over of the USA from July 27th * Contact has been made to the German army to be involved in the FEMA/WHO take over of the USA from July 27th
July 24, 2009 by birdflu666

This morning I contacted the German army (Bundeswehr) and am preparing to send them directly a summary of the reasons, evidence and arguments why I believe the entire German population, like the US, and Austrian and Irish, French and Polish — indeed the entire world — population is in extreme danger from these WHO mandated vaccines.

These “vaccines” are classified as bioweapons under EU and US law. They are to contain substances proven to be toxic for a virus proven to come from a lab. The bioweapon vaccines are to be produced by Baxter, Novartis and GSK and forced on the world’s people by WHO in a pandemic emergency under the International Health Regulations 2005.

The Rockefellers and Rothschilds through their agents in governments (such as John Rockefeller) and in institutional investment funds (such as Arlene Rockefeller) have been systematically funneling billions of dollars into this “private” bioweapons programme since the S.666 bioweapons Senate Bill of 2003.

Baxter, Novartis and GSK sit on the vaccine advisory board of WHO. Two WHO memos from 1972 prove that WHO has been working on turning vaccines into killers using injections first to weaken the immunse system, then to load it with a live virus, and then to cause inflammation and a cytokine storm.

I note that German troops are to be used in the “martial law” exercise by the FEMA and Homeland Security, controlled by WHO interests, which is to be carried out on American soil on July 27th, and which looks very much like a take over of the USA.

I can assure all Americans, no German soldier who knows what is really going on will be ready to participate in this planned take over and genocide in FEMA camps of a freedom-loving people and a free county based on the rule of law according to the US Constitution and no German, Austrian or Irish soldier who knows what is going on will be ready to be misused by WHO, the Rockefellers and Rothschilds to provide the military cover for FEMA to commit genocide while their own people are being given the same toxic injections in autumn.

Ring up your army bases, also in Germany. Give them the information.

Marine Drew Malone Raines is preparing a 7-page summary of the evidence that this mass forced vaccination is a covert WHO bioweapons operation against the people of the US and the world.

Download it and talk to your military. They need to know too what is going on and to have the full infomation to be able to make the right choices.

UPDATE

What is WHO plan from July 27th?

The people of the US are armed and therefore must be overcome by stealth.

It is alleged any WHO plan to take over the USA involves deception and divide-and-rule tactics.

For WHO to succeed, they must get the people of the US to start firing on the foreign UN soldiers and so spark a conflagration. This will allow FEMA and Homeland, operating independently under WHO, to start a programme of genocide, rounding up people and taking them to camps.

The foreign UN soldiers will be conducting a military exercise and so not under orders to fire on civilians. Remember most of them will not know what is going on and will follow orders.

However, they will fire back if shot at.

Therefore, false flag operations with WHO agents dressed as UN soldiers and civilians will aim to spark a war between the foreign UN soldiers and the civilians.

In the meantime, Homeland and FEMA will start to round up people and transport them in ralway wagons to camps.

Communications with other branches of the US government and law enforcement will be cut, creating confusion.

In this confusion, with various groups fighting each other, the plan of genocide will proceed.

What has to be done?

The people of the US, the police and military must stand together and must target FEMA, Homeland Security and the WHO “Pandemic Control” center from which the operation will be conducted as well as the units operating on the ground.

The military exercises of the foreign UN troops must be circumvented wherever possible to avoid being drawn into fights.The mobility of the UN troops has to be prepared to be restricted by getting ready to destroy key transport infrastructure such as bridges, roads, railway lines and airports and sea bases.

Homeland Security and FEMA positions, logistics and supply routes, especially the fuel dumps, need to be reconnoitred and destroyed. Also, the electronic communications network must be jammed. Also destroy railway lines leading to FEMA camps and any other transport or other infrastructure needed by Homeland Security and FEMA to operate must be disabled.

The command positions of FEMA and Homeland Securty must be targetted and disabled.

If any elements of the UN troops turn against the US people because their leaders are working for WHO, they must be identified, their command centers must be targetted and disabled and the soldiers isolated and cut off from supplies by encirclement. Most UN soldiers will have no idea what is going on and would not participate if they did know. It is vital to inform soldiers in the US and every country so they understand they are being misused by the Rockefeller and Rothschild banking elite to destroy the USA while their own people are in danger from forced vaccines by the very same clique.

The counter attack on Homeland Security and FEMA units has to be conducted on local, county and state level in a coordinated and synchronised way.

The end objective has to be clear at all times: it is the restoration of government under the US Constitution and return of the rule of law in the USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
This morning I contacted the German army (Bundeswehr) and am preparing to send them directly a summary of the reasons, evidence and arguments why I believe the entire German population, like the US, and Austrian and Irish, French and Polish — indeed the entire world — population is in extreme danger from these WHO mandated vaccines.


Przynajmniej nie trzeba będzie miesiącami czekać na rozwój sprawy, albo coś się stanie, albo do następnej zagłady Wink

Prrivan napisał:
Ćwiczenia FEMA to jedno a operacja militarna obcych wojsk na terenie USA to zupełnie co innego przecież.Popatrzcie choćby na aspekt logistyczny,żeby przewieźć taką ilość żołnierzy


Ale po co mieli by ich tam wieźć, przecież od wielu miesięcy na terenie baz wojskowych USA przebywają żołnierze z wielu krajów, niejasna jest tylko ich ilość.
NLE 09 to pierwsze międzynarodowe ćwiczenia FEMA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o wartość sprzedaży, a nie zysk. Choć zysk pewnie będzie sowity, ale nie 3 miliardowy.

Prrivan napisał:

Prawdą jest natomiast że GlaxoSmithKline planuje zysk w wysokości 3 miliardów Funtów ze sprzedaży szczepionek tylko w tym roku:

Cytat:

Britain's biggest pharmaceutical company is preparing to sell £3bn worth of swine flu drugs this year, it emerged today.[/b]


_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kto wydaje rozkazy tym żołnierzom?
Bo jesli ich dowódcy z ich krajów to dlaczego mieliby używać siły wobec obywateli USA?
Rozkaz musiałby wyjść od ich rządów,nie amerykańskiego.

Tylko jak wspominałem spisek globalny dałby im prawo do działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie dało by się to zrobić. Jeśli się dogadali z władzami Meksyku i Kanady co do Unii Północnoamerykańskiej, to mogą się dogadać co do wszystkiego. Coś mi się tylko nie chce wierzyć w akcję wojskową z udziałem innego państwa. Poniedziałek już niedługo, więc wkrótce się przekonamy ile w tym prawdy.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To reptalianie...

Okaże się że twoi znajomi to jaszczurki ...

A ja miałem sen że to Chińczycy wielka fala tsunami zmyje ich z chin i wyrzuci na brzeg USA w poniedziałek oni z przyczyn nie jasnych zaatakują...

Grrr.... pierdoły...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 76, 77, 78   » 
Strona 19 z 78

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pandemia grypy - flu apocalypse
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile